Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Ry päevik

Go down 
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ry päevik Empty
PostitaminePealkiri: Ry päevik   Ry päevik Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 4:10 am

14. aprill

Alustan uue päevikuga, kuna vana sai just täis. Vahepeal pole strigoidest kuigi palju kuulda olnud ja selle võrra on tänane sissekanne lühem. Kuid juhtus hoopis midagi muud. Nimelt sain direktriss Golubovalt ülesande üks jooksik kinni püüda ja akadeemiasse tagasi toimetada. Jooksiku nimi oli Megan Hartzler ning ta pääses põgenema mõned nädalad tagasi. Alguses arvati, et ta ise tuleb lõpuks tagasi, aga peagi sai kõigile selgeks, et ei tule ikka küll. Hakkasin siis vaikselt spioonitööd tegema ja otsisin teda igalt poolt, kust vähegi võimalik. Esialgu mu otsingud erilist tulemust ei andnud, sest jooksin ringi nagu peata kana. Alles täna sain tüdruku asukoha teada. Pidin sinna majja sisse murdma, kus ta ennast peitis, sest muud võimalust väga ei olnud. Ta oli loomulikult väga üllatunud ja lootis mind pehmeks rääkida, et ma teda akdeemiasse ei viiks. Sellist lõbu ma Meganile siiski ei pakkunud. Ajasin kiiruga tema asjad kokku ning tirisin tüdruku autosse. Terve tee ta ainult vingus ja üritas mingit igal võimalikul viisil provotseerida, aga ma ei teinud sellest eriti välja. Küll aga ei jätnud mind külmaks tema seksikas must kleit Very Happy Ma loodan, et minu jõllitamine polnud väga märgatav. Igatahes kui me kohale jõudsime, läksime kohe Golubova kabinetti. Direktriss oli minu arvates temaga natuke liiga karm, aga samas kulus see õiendamine ka Meganile ära. Minu määras ta Meganile mentoriks, sest ma ise pakkusin ennast. Pean talle nüüd iga päev võitlemist õpetama hakkama. Alustasime juba täna, aga see polnud alguse kohta just kuigi meeldiv kogemus. Ma ei saa ju täielikult tema õpetamisele keskenduda, kui Megan selle seksika kleidi iga kord selga topib. Soovitasin talle isegi dresse, aga mind saadeti loomulikult pikalt. Ainus hea asi Megani juures on see, et ta on õpihimuline, kuna ta tõesti tahab sellele ülbikule Drake'ile kätte maksta. Ma ei tea muidugi, kuidas ta seda teha mõtleb. Lubasin enne, et jälgin Drake'i, kuid ma loodan, et see ei muuda mind kaasosaliseks, kui Megan mingi käkiga peaks hakkama saama. Muidu võidakse mind akadeemiast üldse minema saata, Samas poleks mul ikkagi kahju sellele tüübile väikest õppetundi anda. Siis järgmine kord teab, et ei kasuta enam dampiiritüdrukuid verehooradena. Kuigi ma kahtlen, kas ta isegi siis õppust võtab... Oh jah, vist ongi praeguseks kõik öeldud. Eks ma kirjutan jälle, kui uudiseid tuleb. PS! Megan on kuum (mida ma talle kohe kindlasti öelda ei kavatse. Läheb muidu veel liiga ülbeks).

Rylan


Ry päevik Joe3
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ry päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ry päevik   Ry päevik Icon_minitimePüh Dets 11, 2011 7:58 am

Sama päev

Kirjutan juba teist korda lühikese aja jooksul. Selle võib vist imede hulka lugeda. Igatahes on rääkida üsna paljust. Ja loomulikult on kõik seotud Meganiga. See tüdruk teeb kõik, et mind vihale ajada. Või siis sebida. Ma ei saa temast aru. Alguses tahtis kleidiga trenni tulla, aga saatsin ta riideid vahetama. Loomulikult ei teinud ta seda hea meelega, kuid mis tal ikka muud üle jäi. Mõne hetke pärast tuli ta siis tagasi, aga tal olid seljas ikka ülimalt napid dressid. Unustasin jälle ennast teda vahtima. Lõpuks läksime koguni tülli ja Megan tormas minema. Olin oma sõnadega vist liiga karm, aga see pole ju minu süü, et ma ennast kontrollida ei oska, kui tema juures on. Leppisime siiski hiljem ära ja läksime saali tagasi. Ta isegi kallistas mind ja andis põsemusi. Mina ei osanud eriti midagi öelda. Mõne aja pärast hakkas Megan muidugi uuesti vinguma. Talle ei meeldinud, et käskisin tal kätekõverdusi teha või jooksma minna. Siiski otsustasin uut tüli vältida ja nõustusin temaga jõusaali minema. No seal juhtus jälle nii mõndagi. Tahtsin ta üksi jooksulindile jätta, et natukenegi hinge tõmmata ja mõelda. Raske on temaga kogu aeg ninapidi koos olla, kui meie vahel nagunii midagi enamat olla ei saa. Megan ise arvab muidugi teisiti. Ta flirtis minuga igal võimalikul moel ja kukutas ennast koguni minule sülle. Ja see hetk, kui ta mulle nii lähedal oli... Lähedamal kui kunagi varem. Tema huuled olid nii isuäratavad, et ma oleks peaaegu alla andnud ja teda suudelnud, aga siiski ei teinud seda, vaid tõmbusin eemale. Ma ei taha lihtsalt temaga niisama mängida. Mingit suhet ei saa meil olla. Dampiiride suhtele ei vaadata kunagi hea pilguga. Mul on oma kohustused kaitsjana ja ühel päeval saan endale moroi, kelle elu eest vastutama pean. Ka Meganist saab kaitsja ning temaga juhtub sama. Me ei saa koos olla. Me ei saaks isegi mitte lapsi. Sellisel suhtel pole mingit mõtet. Ma ei tohi temasse armuda.

Rylan


Ry päevik Joejonasvs
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ry päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ry päevik   Ry päevik Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 1:08 am

16. aprill

Täiesti uskumatu, mis vahepeal juhtunud on. Tegelikult on möödunud vaid mõned päevad sellest, kui Megan akadeemiasse ja ühtlasi ka minu ellu ilmus. Kuid selle ajaga on ta suutnud mu pea ikka lootusetult segi ajada. Alguses oli meil Megiga lihtsalt tavaline treening. Enne seda saime koridoris kokku. Juhtus nii, et ma läksin endalegi ootamatult tema tavapärase flirdiga kaasa. Midagi väga erilist nagu ei juhtunudki. Meganil polnud tunniplaani ja siis me mässasime natuke aega sellega, et teada saada, mis tunnid tal olema peaksid. Pidime juba peaaegu Golubova juurde minema, aga teel direktrissi kabinetti tuli meile vastu Jared koos mingi uue noviitsiga, kelle nimi oli Linda. Ja siis see Linda näitas Megile tunniplaani. Juhtus nii, et esimene tund oligi võitlustreening. Meg tegi alguses kõhulihaseid ning võib väita, et ta oli sellel korral isegi päris tubli. Tüdruk saab kõigega hakkama, kui tal tahtmist on. Vaatamata oma keerulisele iseloomule on ta siiski nii kohutavalt armas, et valus hakkab. Kui jälle algse teema juurde tagasi minna, siis hiljem harjutasime jälle võitlust, kui tal kõhulihased juba tehtud said. Megil õnnestus isegi mind võita. Korraga jäime aga üksteisele silma vaatama. Algas jälle see tavapärane flirt, kuid nüüd andsin täielikult alla. Mul puudus vajalik jõud, et keelduda. Pealegi ei taha ma teda endast eemale tõugata. Nii juhtuski see, et ühel hetkel Megan suudles mind. See ei tulnud väga ootamatult, kuna ta piidles juba enne tükk aega mu huuli (ja mina tema omasid). Aga see suudlus oli kohe kindlasti parim asi minu väikeses maailmas. Sain alles sel hetkel aru, kui väga ma tegelikult tema kuumade huulte järele janunesin. Hoidsin Megi enda vastas nii kaua kui võimalik. Ja ikkagi ei saanud mul sellest küllalt. Ma olen täiesti lootusetu, et lasen mingisugusel plikal enda üle nii suurt võimu haarata. Alles ju kohtusime ka. Mina aga käitun nagu armunud idioot. Eks ma olengi idioot... Kuid kas samal ajal ka armunud idioot? Pean sellega veel natuke oma pead arvama, kuid sügaval sisimas on mul ilmselt vastus valmis, kuigi see ei rõõmusta mind eriti. Vähemalt praegu küll mitte, sest ma ei tea ju, mida Megan kõigest juhtunust arvab. Oli see tema jaoks lihtsalt mäng või tunneb ta tõesti minu vastu midagi?

Rylan


Ry päevik Joe-1
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ry päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ry päevik   Ry päevik Icon_minitimeTeis Jan 17, 2012 5:27 am

31. aprill

Oeh, asjad lähevad ikka omasoodu. Ja ütleme nii, et järjest kuumemaks ja kuumemaks. Suudab keegi ära arvata, kelle kõrval ma täna hommikul ärkasin? Ega ei suuda ikka küll, seega ütlen selle nime ise - minu väike Meg! On ta üldse minu oma? Igatahes eilne öö lubab arvata, et on küll. Aga lähen nüüd algusesse tagasi ja üritan kogu loo otsast peale kirja panna.
Kõik algas sellega, et kauaoodatud õhtu jõudis lõpuks kätte. Balliga oli siis tegu. Leppisime juba Meganiga varem kokku, et läheme sinna koos. Päris tükk aega kahtlesin, kas üldse minna, sest tantsimine pole just väga minu teema. Megan suutis siiski mind piisavalt veenda, et ma nõusse jäin. Ta õpetas mind isegi valssi tantsima. Kujutage vaid ette, Ry tantsib! Very Happy Aga uuesti õhtu juurde siis. Olin terve päev rahutuna ühest kohast teise käinud ja ainult mõelnud. Oma riided olin juba varakult valmis vaadanud ja tantsukingadki läikima löönud, kuid miski näris ikka mu hinge. Ma ei teadnud, mida sellelt õhtult üldse oodata. Megan oli küll varem maininud, et tahaks minuga ööd veeta, aga ma polnud ikkagi milleski kindel... Ja viimaks seisis see iludus minu ees. Ma ainult jõllitasin teda ega suutnud midagi mõistlikku öelda. Megani must ja tapvalt seksikas kleit sobis tema figuuriga ideaalselt. Hiljem taipasin, et tema eesmärk oligi mind jalust rabada. Tantsisime terve õhtu ning tegin talle enda kohta tavatult palju komplimente. Õhtu oli muidugi fantastiline, kui paar meeleolurikkujat välja arvata. Nendeks olid siis Drake Kingston ja Breanna, kes omavahel jagelesid. Kingston sai plika käest ikka haledalt kolki. Kui Ruslan poleks neile vahele jäänud, siis ma ei kujuta edaspidist ettegi. Kingston oleks arvatavasti juba surnud... Nii palju siis ässamisest. Kui aga minu ja Megani juurde tagasi tulla, siis lahkusime ballilt üsna pea. Muidugi olid paljud teised ka juba ära läinud. Asi polnudki nii väga igavuses või tegevusetuses, vaid selles, et tahtsime natuke omavahel olla. Asusimegi kohe asja kallale, kui Megi tuppa jõudsime. Enne tuli muidugi uks lukku keerata, et igasuguseid võimalikke ebameeldivusi vältida. Liigub ju siin igasuguseid nuuskureid ning lobamokke ringi, kes hea meelega mõnd uudist kuuldes lõugu lõksutama hakkaksid. Igatahes oli öö Meganiga vaimustav. Meie huuled ning kehad olekski nagu kokku loodud, kuigi tegelikult ei tohiks meie vahel midagi taolist kunagu üldse toimuda. Nüüd tuligi see koht, kus ma reeglite peale sülitan. Mul pole võimalik temast rohkem eemale hoida. Kui ma paar nädalat tagasi veel kahtlesin oma tunnetes, siis nüüd olen täiesti kindel, et armastan teda. Ja tema armastab mind, nagu ta eile mu suureks üllatuseks ütles. Oijah, nüüd veel kõigele lisaks see keelatud saljane armastus, kui tegelikult tahaksin kogu maailmale oma tundeid kuulutada. Kes ütles, et elu peab kerge olema?

Rylan


Ry päevik 10cea8d402ca7a48c6798215956b38db_jpg_350x500_q85
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ry päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ry päevik   Ry päevik Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ry päevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Wes'i päevik
» Emory päevik
» Mindy päevik
» Luce'i päevik
» Pammy päevik

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD :: TEGELASTE PÄEVIKUD-
Hüppa: