Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Luce'i päevik

Go down 
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 5:57 am

24. september

See võib kõlada uskumatuna, aga ma hakkan tõesti uuesti kirjutama. Leidsin mõni hetk tagasi ühe oma vana päeviku ja lugesin seda. Naerda sai ikka kõvasti. Vaid mõned aastad tagasi olin ma olnud masenduses, kuid praegusel hetkel selle masenduse põhjuseid lugeda on küll äärmiselt koomiline. Nojah, ikkagi üks pubekas ja tema probleemid. Kuid nüüd on asjad hoopis hullemad. Kui ma oleks aastaid tagasi tundnud midagi sellist, mida ma tunnen praegu, siis oleksin ilmselt enesetapu teinud. Aga asun siis praeguste sündmuste kallale.
Kõik algas sellega, et ühel päeval jõusaalist tulles jalutas mulle üks noor naine vastu. Ta nägi välja enam-vähem sama vana nagu mina, kuid olid väga ilus. Jäin teda lihtsalt jõllitama ja tema jõllitas mind vastu. Sain teada, et tema nimi on Serenia. Ta isegi meeldis mulle natuke, kuni ta järsku oma kihvad paljastas. Sain kohe aru, et tegu on vampiiriga ja mainisin seda tallegi. Kuid ta läks nagu hullult närvi ja kargas mulle mõne hetke möödudes kallale. Tundsin oma kaelas tohutult suurt valu, kuid ei teinud ainsatki piiksu. Aga ta ei lõpetanud minu vere joomist. Arvasin juba, et suren, kuna valu järjest suurenes ning peagi hakkas ka silme ees mustaks minema. Kui ma taas ärkasin, oli tema ikka minu juures. Ma saanud aru, kuidas sain veel elus olla, kuid siis ta seletas, et oli mu vampiiriks muutnud. Seejärel tahtis ta mind oma hüpiknukuks teha, millega ma loomulikult nõus polnud. Mul polnud vähimatki kavatsust talle see tüdruk tuua, kelle pilti ta mulle näitas. Minu vaidlemine talle ilmselgelt ei meeldinud. Serenia üritas mind ikkagi endale kuuletuma panna. Ta ähvardas mind kõiksugustel erinevatel viisidel, aga sellest polnud mingit kasu. Ma ei kavatsenudki tema käske täita ning minust ei saa kunagi sellist mõrvarit nagu tema. Kuigi ma kargasin kogemata ühele inimesele kallale ja jõin isegi ta verd, suutsin jääda oma otsusele kindlaks. Ma ei tapa ühtegi inimest, kuna pean ennast endiselt üheks nende sest. Mul on täiesti suva, et vampiir olen. Selleks muudeti mind ju vastu minu tahtmist ning mul pole mingit kohustust mõrtsukvampiiride moodi elada. Igatahes hiljem tuli veel mingi tüdruk sinna ja üritas mind vist Serenia eest kaitsta, aga see oli küll väga hulljulge otsus. Serenia paiskas tüdruku vastu äärekivi ja tüdruk sai päris korralikult viga. Siiski õnnestus mul ta kaasa haarata ning Serenia eest plehku pista. Viisin tüdruku tramapunkti ka ning ta tänas mind selle eest, et ta päästsin. Mindy oli ta nimi. See tüdruk ei kartnud mind üldse ja kutsus mu isegi enda juurde koju, kus me mõnda aega juttu rääkisime. Siis aga olin ma sunnitud minema, sest ma vajasin verd. Mul polnud küll õrna aimugi, kuidas loomi püüda, aga otsustasin vähemalt proovida. Nii ma siis jätsin Mindyga hüvasti ja lubasin millalgi talle jälle külla minna. Sinna pole ma kahjuks tänaseni jõudnud, kuid ehk kunagi ikka jõuan.
Nüüd räägin kõige uskumatuma loo, mis minuga kunagi juhtunud on. Kui olin metsa jõudnud ja isegi paar jänestki kätte saanud, nägin seal taas Sereniat. Ta üritas mind jälle mõjutada end aitama, kuid keeldusin taas. Seejärel üritas ta mind uuesti tappa, aga ma tõmbasin vaia enda seest välja. Isegi tema erivõime ei mõjunud mulle. Ma lihtsalt tunnetasin tema võimet ja oskasin ilma erilise pingutuseta sellest hoiduda. Serenia lihtsalt ei pääsenud minu pähe, et mu mõistust kontrollida. Kohe mitte kuidagi ei pääsenud. Temale see loomulikult ei meeldinud. Demonstreerisin talle veel oma kiirust ja jõudu ning hüppasin ühelt puult teisele. Tema mulle järele ei jõudnudki ning muidugi oli mul nalja palju. Kuid ühel hetkel juhtus midagi ootamatut. Nimelt ta suudles mind. Idioot nagu ma olen, suudlesin teda loomulikult vastu, kuna mulle meeldis see. Tema suudlused olid kuidagi uimastavad ning ma tõesti ei suutnud enam kontrollida, mida ma teen. Ja nii juhtuski see, mis juhtuma pidi. Ma magasin temaga. Alles mõni aeg hiljem temaga koos alasti murul lebades jõudis mulle minu tegu kohale. Aga siis oli juba hilja midagi muuta...
Ja praeguseks olen välja jõudnud sinnani, et ma olen temasse armunud. Lihtsalt kohutav! Ma ei mõista siiani, kuidas see küll juhtus. Ma ju vihkasin teda. Või ikka ei vihanud? Aga see on ikkagi täielik müstika, kuidas ma temasse armuda suutsin. Miks ei armunud ma Mindysse? Tema on ju hea tüdruk. Pealegi ka väga ilus. Mulle meeldib temaga rääkida ning tunnen ennast tema seltsis ülimalt hästi. Ma tahaksin nii väga tema tunnetele vastata, kuid ma suudan teda vaid oma sõbrana võtta. Aga Serenias pole ju pealtnäha midagi erilist. Lihtsalt kenade säärte ja läbitungiva pilgu pärast ma küll kellegi temasugusega jamama ei hakkaks. Ja ilusaid naisi olen ma ennegi näinud ja mitte vähe. Mõni neist on ikka tõeline kaunitar. Iseloom on tal samuti kehv. Tahtis mind ju tappa kogu aeg ja mitte ainult mind, vaid ka inimesi. Täiesti süütuid inimesi, kes pole talle midagi halba teinud. Huumorimeelt ei paista tal samuti olevat. No mille kuradi pärast ta minu jaoks siis nii ligitõmbav on?! Igatahes ta väitis, et on minusse ka armunud. Alguses ma ei uskunud, aga kui ma teda seal keset metsa üksinda nutmas nägin, siis mõistsin, et tal võivad tõepoolest minu vastu tunded olla. Kuid ta vihkab seda, mis ta minu vastu tunneb. Mina pole samuti õnnelik, et kõikide nende ilusate naiste seast just tema otsa pidin koperdama. No ei mahu päha. Aga teha ei saa ma midagi. Olen nagu kätest ja jalgadest seotud ning täiesti abitu. Me armastame üksteist, kuid sellest on ilmselt vähe, et kokku jääda. Ega ta endast palju ei räägi, kuid mõned päevad tagasi sain teda tema tegeliku vanuse ja seda kuuldes olin äärmiselt jahmunud. Serenia on rohkem kui 1400 aastat siin ilmas elanud. Ma siin vahepeal mõtlesin, et kas midagi oleks teisiti, kui ka mina sündinuks üle 1400 aasta tagasi? Kas me oleks siis koos ja õnnelikud? Kas temast oleks ka siis samasugune mõrvar saanud? Need ja veel rohkemad küsimused painavad mind, kuid ma ei näe mitte ainsatki vastust ega lahendust. Hakkan siin vaikselt juba hulluks minema... Peaksin vist Sebastianiga ühendust võtma ja temalt nõu küsima. Äkki oskab vend mind kuidagigi aidata. Lõpetan parem praegu, sest midagi mõistlikku ma enam kirjutada ei suuda.

Lucien


Luce'i päevik Awwsh3
Nii väga tahaks jälle see muretu poisinolk olla nagu kunagi varem...
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimeReede Nov 18, 2011 3:27 am

Kuupäev pole tähtis

Leidsin mõnda aega tagasi oma venna päeviku, millega ta vaevalt alustada jõudis. Alguses muutis selle leidmine mind loomulikult tohutult kurvaks, aga nüüd otsustasin, et jätkan ise selle päevikuga. Muidugi pole see enam Lucieni oma, vaid hakkab sisaldama minu mõtteid. Praegu pole ma veel piisavalt tugev, et kirjutada pikka sissekannet, aga teen lühikese kokkuvõte oma viimase aja masendavast elust.
Kõik algas sellega, et pühendusin oma õpingutele Austraalias. Mul polnud eriti aega ei sõprade ega üldse mitte kellegi jaoks. Nii hakkasin ka Lucieniga järjest vähem suhtlema. Oli aegu, kui ma ei kuulnud temast mitmeid nädalaid. Kuid ta on mul alati meeles olnud. Nüüd olen aga täiesti üksi. Vähe sellest, et mu vanemad ja õde on surnud. Jäin ka oma vennast ilma. Vahel mõtlen koguni, et see kõik on minu süü. Ma poleks pidanud üldse sinna Austraaliasse minema, kuigi Dark Castle'i süngus ajas mind hulluks. Samas Luce'ile meeldis siin. Oh, nii raske on. Ma igatsen teda väga, kuid miski ei too mulle enam venda tagasi. Minu äraoleku ajal muutus paljugi. Luce leidis mitu uut sõpra ja hakkas liikuma kahtlases seltskonnas. Tal tekkisid hoopis teised huvid, aga ta ikkagi kuulas mind ega hakanud mingeid lollusi tegema. Veel aastaid tagasi oli ta palju mässumeelsem ning tegi kõik risti vastupidi sellele, mis talle öeldi. Ta ei hoolinud teiste inimeste tunnetest ning nii mõnigi naissoost olevus sai väga haiget. Mu vend aga lihtsalt irvitas nende üle. Aga järsku käis tema peas mingi klõps ja kõik muutus. Ta hakkas jälle hoolima. Läks koguni nii, et Luce armus. Kahjuks mitte õigesse tüdrukusse. Just see armumine talle saatuslikuks saigi. Luce poleks tohtinud mitte kunagi Serenia poole vaadata. Kui ma nende suhtest teada sain, siis oli juba liiga hilja. See mõrtsukas oli Luce'i juba võrgutanud... Ja loomulikult on mõrtsukal ka palju vaenlasi, kes teda hävitada tahavad. Kohe pärast Luce'i surmast kuulmist asusin asja täpsemalt uurima. Lasin end koguni ühel Emory tuttaval vampiiriks muuta, kuna mõistsin, et nii on mul kergem kõik need värdjad üles leida ja tappa, kes vähegi mu venna surmaga seotud on. Luce'i tahtis algselt tappa mingi Lara-nimeline vampiir, aga ta leidis enne plaani elluviimist oma lõpu. Lara soovis Luce'i surma, kuna Serenia olevat kunagi tapnud Lara kallima ning tahtis Sereniale sama asja tagasi teha. Kahjuks oli aga Laral üks nõiast tuttav nimega Lorena, kes "töö" lõpuni viis. Lorena tappiski mu venna. Põrgus põlegu see mõrd. Ma oleks ta ise ära koristanud, aga Serenia jõudis ette. Käisin natuke aega tagasi temaga rääkimas, et natuke maad kuulata ja nii sellest teada saingi. Muutusin väga tigedaks, kui nägin tal Luce'ile kuulunud keed kaelas, aga suutsin siiski ennast vaos hoida. Mu vend ikkagi armastas teda ja mõrtsukas armastas Luce'i samuti. Seda oli küll raske uskuda, kuid see on tõsi. Keegi ei oskaks nii veenvalt valetada, isegi tema mitte. Muidugi oli see eit mind nähes väga üllatunud ja pidas mind isegi Lucieniks. Ega ma ei öelnud talle ka, kes tegelikult olen. Võtsin lihtsalt kirstu, et see viisakamasse kohta matta ja tulin tulema. Vedas mul, et ta minult eriti midagi ei küsinud. Ma ei hakka teda siiski kiusama, kuna Luce poleks midagi sellist tahtnud... Austan venna mälestust, kuid see veel ei tähenda, et mõrvarikene nüüd rõõmsalt selle teadmisega edasi elab, et Luce polegi surnud. Varsti saab ta tõe teada, aga praegu on veel vara. Pean Mindy juures käima ja temaga rääkima. Eks siis vaatan, mis edasi saab. Aga praegu ei suuda ma küll enam rohkem kirjutada. Niigi sai tekst segane ja ühelt teemalt kiiresti teisele hüppav. Teen uue sissekande, kui ennast paremini tunnen...

-Sebastian

Luce'i päevik Rip
Puhka rahus, venna.
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimePüh Nov 20, 2011 6:10 am

Täielik maseeee. Enam halvemini minna ei saagi. Tõsiselt ka. Olen tagasi kodus ja passin lihtsalt tühja. Ise ma ju lubasin, et maksan Luce'i surma eest kätte. Samas pole jälle kedagi, kellele ma midagi teha saaksin. Lara ja Lorena olid need põhisüüdlased, aga mõlemad on juba sussid püsti visanud. Sereniast on üldse mõttetu rääkida. Too on täisidioot. Käisin tal vahepeal jälle külas ja rääkisin välja, et pole tegelikult Lucien. Läksin sinna ainult selleks, et Luce'i kee kätte saada ja teda veel natuke kiusata. Mul ei lähe iial see meelest ära, kui nägin, kuidas ta enne ühe inimtüdruku vastu mu venna kirstu paiskas. Tüdruk pääses õnneks minema, sest tema kallim oli ka seal ja kasutas ära juhust, kui mõrra tähelepanu minul oli ja viis tüdruku minema. Nii raske on mõelda, et mu vend sellise õuduste kehastuse pärast elu kaotas. Tagantjärele on küll mõttetu targutada, aga Luce'il oli ikka kohutavalt halb maitse. Mina tema asemel valinuks kindlasti Mindy. Oh... miks ma jälle tema peale mõtlen?! Mindy juures käisin ka muidu. Ta oli ikka väga halvas seisus. Ma ei mõtle, et ta oleks hull või midagi. Mindy mõistusel ei paistnud eriti midagi viga olevat, aga ta kannatab kohutavalt Luce'i pärast. Ma lihtsalt ei saa talle öelda, et Luce on tegelikult ka surnud. Ma arvan, et ta ei andestaks seda mulle, kui saaks teada, et ma vahepeal Luce'i mängisin. Aga ma ei suudaks seda taluda, kui ta mind endast eemale tõukab. Tunnen teda küll vähest aega, aga miski tõmbab mind selle tüdruku poole. Ma tean, et ei tohiks talle nii palju mõelda, aga mõtlen ikkagi. Tema ju armastab mu surnud venda ja kes teab, kas ta kunagi üldse Luce'i unustada suudab. Seega pole minu võimalused just eriti suured. Kui ma isegi ei saa Mindyt kunagi endale, hoolin temast alati. Ma luban, et teen kõik, et ta ennast võimalikult hästi tunneks. Äkki peaksin koguni mõtlema, kas Luce'i saab kuidagi ellu äratada... Serenia ju andis mõista, et see on võimalik. Ma oleks nõus seda Mindy nimel tegema. Näeksin teda pigem koos Luce'iga (kui see muidugi mõistuse pähe võtaks) kui sellise lootusetult kurvana. Pealegi tahaksin ise ka oma venda tagasi saada. Hakkan täna seda asja uurima. Mul on oma lühikese vampiirielu jooksul uskumatult palju tutvusi tekkinud ning arvan, et keegi ikka mind aidata oskab. Teen kõik võimaliku, et Luce tagasi tuua. Ja pärast seda ma temal enam lollusi teha ei laseks. Ma vaataks tema järele ja vajadusel ka kaitseks teda. Kui ta valikski lõpuks Mindy, siis lepiksin sellega. Nende õnn on mulle tähtsam kui enda oma. Aga miski pole praegu kindel. Ma ei tea, kas ikka suudan Luce'i tagasi saada. Siiski ma usun sellesse. Vähemalt praegu küll.

-Sebastian

Luce'i päevik Autumn
Raske on sügise ilu nautida, kui sinus valitseb kurbus.
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 3:46 am

Olengi jälle siin, sest mul on uudiseid. Nimelt avastasin natuke aega tagasi oma võime. Ühel hetkel tekkis mul mingi seletamatu tunne ning silme ees läks mustaks. Hakkasin kuulma kahtlaseid hääli, millest alguses üldse aru ei saanud, kuna neid oli nii palju. Natuke hiljem aga nägin korraks kõigi oma surnud lähedaste nägusid. Seal olid mu vanemad, õde ja vend. Kui see pilt kadus, sisenesin oma meeltega teispoolsusesse. Alguses ei saanud ma eriti midagi aru, aga mõne aja pärast suutsin Lucieniga ühendust võtta. See kõlab küll väga imelikult, kuid nagu näha, siis pole miski võimatu. Palusin Luce'ilt ka juhtnööre, kuidas teda ellu tagasi tuua. Esialgu ei tahtnud ta mulle midagi öelda, kuna oli oma saatusega juba leppinud, aga ma ei andnud alla. Luce on ainus, kes mulle veel jäänud oli, sest mu teiste pereliikmete kehasid pole enam alles ja ilma kehata ei saa toimuda mingit tagasitulekut. On küll võimalik välja kutsuda nende vaime, aga vaimud ei saa nagunii enam tavalist elu edasi elada. Sain Luce'i siiski nõusse ning ta ütles mulle mõnede vampiiride nimed, kes mind aidata võiksid. Alguses läksin ühe nõia juurde, kelle nimi on Danielle. Ta rääkis, et elustamisloits on liiga riskantne ning ta võib seda üritades surra. Seega otsustasime mitte riskida ja otsisin üles Fredi-nimelise vampiiri, kelle võimeks on elustamine. Kaevasime koos Luce'i haua üles ja Fred äratas mu venna kõigest ühe puudutusega ellu. Selleks pidi ta muidugi päris kõvasti keskenduma, kuid olen talle kõige eest väga tänulik. Elluärganu ise ei tundunud just kuigi õnnelik. Ta rääkis üldse vähe ja viibis nagu omas maailmas. Eks surnust tõusmisega kaasnevad ka mingid tagajärjed. Luce ei tundu enam endine. Varem ta usaldas mind ja rääkis mulle kõigest, aga nüüd hoiab kõike enda teada. Samuti on ta kogu aeg kurvameelne ning ei tundu millestki huvituvat. Seegi ime, et ta Mindy juurde kaasa tulla tahtis. Kuid ega ta Mindyga samuti palju ei rääkinud. Kõigest paar sõna ja läinud ta oligi. Ma ei teagi, kuhu ta läks. Igatahes Mindy valas pärast seda pisaraid ning mina ei osanud teda kuidagi lohutada. Tüdruk on viimasel ajal üldse väga palju kannatanud. Näiteks pani ema ta psühhiaatriakliinikusse, kus mingi perverdist libahunt Mindyt ahistas. Peale selle muutis too tüüp veel Mindy libahundiks ka. Tunnen ennast selle pärast nii kohutavalt, et varem Mindyt üles ei otsinud. Ehk oleksin saanud teda kuidagi aidata... Teeksin kõik, et ta jälle õnnelikuks saaks, aga mul pole õrna aimugi, kuidas tema valu leevendada. Mindy kannatab mu idioodist venna pärast, kes omakorda põeb ühe teise idioodikese pärast. Ja mina olen muidugi kolmas idioot, kes on Mindysse armunud. Kõlab nagu mingi seebiooper, aga ma vihkan suhtedraamasid. Eriti veel selliseid, milles ise osaline olen. Aga lõpetan praegu. Ma loodan, et Luce ei pane seda pahaks, kui ma endiselt tema päevikusse kirjutan. Vastasel juhul tuleb mul lihtsalt endale uus kaustik sebida Very Happy

-Sebastian

Luce'i päevik Mjw132
Midagi minust ka Wink
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 7:06 am

Suva sellest kuupäevast

Ma pole päris ammu kirjutanud, sest vahepeal on kohutavalt palju asju juhtunud. Ei jõuagi päris kõigest rääkida. Ma arvan, et teen praegu vaid kokkuvõtte tähtsaimast. Jätan vahele sündmused, mida ma meenutada ei taha. Igatahes olen ma praegu Vancouveris, Kanadas. Enne sinna sattumist jõudsin vahepeal surra, taaselustuda, oma südame murda, ühe kena nõiaplikaga kohtuda, hullumise ääreni jõuda... Seda loetelu võiks jätkata nii mõnegi märksõnaga, aga mul pole hetkel selleks mingit tuju. Ma ei teagi tegelikult, kui palju aega vahepeal möödunud on. Paar päeva äkki? Kaotasin ajataju pärast seda, kui olin uuesti ellu ärganud. Aga nüüd üritan alustada päris algusest ja enam-vähem kõik siia päevikusse kirjutada, mis minuga juhtus, kui mul kirjutamiseks võimalust polnud.
Kõik algas sellega, et üks psühhopaadist vampiir nimega Lara (kes on nüüdseks surnud, mina tapsin selle mõrra) ja tema kaasosaline nõid Lorena (ka surnud) tulid mõttele mind ära koristada. Põhjuseks see, et Lara tahtis kätte maksta oma armastatu mõrvanud vampiirile, kes oli aga minu armastatu. Noh, ja Lara mõtles siis Temale (Ma ei nimeta selle naise nime, kes mu südame murdis. Seega on ta mu päevikus nüüd lihtsalt "Tema") mind tappes kätte maksta. Mind veeti ühte mahajäetud majja, kus pidin oma otsa leidma. Aga siis ilmus ka Tema kohale ja üritas mind päästa. Ma ei saa siiani aru, miks ta seda tegi, kui ta minust kunagi ei hoolinud. Igatahes ühel hetkel kaotas Lara valvsuse ning lõin talle vaia südamesse. Korraks arvasin isegi, et olen pääsenud, sest Lorenal ei paistnud olevat erilist motiivi minu kõrvaldamiseks. Kuid ma siiski eksisin. Ta oli valmis seda tegema lihtsalt lõbu pärast. Lorenal polnud aga minu tapmisega kiire. Nõiamoor lahkus majast ning jättis mind Temaga omapäi. Ja siis tuli Tema mõttele, kuidas me põgeneda saaksime. Väljusime majast läbi akende, mille enne puruks lõime. Loomulikult ei jõudnud me oma ärajooksmisega kuigi kaugele, kuna Lorena teadis täpselt, mis meil kavas oli. Nõia jaoks lisas see armetu põgenemiskatse mängu põnevust veelgi juurde. Lorena tekitas meie ümber tulerõnga, kust oli võimatu läbi pääseda. Peagi hakkas ta lausuma mingit tundmatut loitsu, mis mu enesetunnet järjest nõrgemaks muutis. Kuigi Tema palus Lorenat, et nõid mind rahule jätaks, pakkus koguni ennast minu asemele, kuid Lorena otsus oli vankumatu. Just mina pidin surema. Viimasel hetkel võtsin kaelast oma L-tähega kee, mille sain emalt juba pärast sündi. Kee oli minu jaoks väga erilise tähendusega, kuid surnuna polnud mul sellega midagi teha. Nii ma siis panin selle Temale kaela ja vaid hetke pärast muutus kõik mustaks...
"Ärkasin" uuesti juba teises dimensioonis. Teispoolsuses. Miski selles kohas ei meeldinud mulle. Tundsin ennast kohutavalt üksikuna, kuna mul ei õnnestunud isegi enda vanemaid või õde üles leida. Nii ma siis otsustasin jälgida, mis toimub elavate maailmas. Seb oli minu surmast kuuldes šokeeritud. Ta jättis pikemalt mõtlemata kogu oma varasema elu Austraalias ning tuli Dark Castle'isse, kus lasi ennast vampiiriks muuta, et minu surma eest kätte maksta. Ka kõik minu sõbrad olid löödud, kui uudist kuulsid. Ning Tema tappis kättemaksuks Lorena, paigutas mu keha ühte kirstu ja viis enda koju. Selle kirstuga oli hiljem veelgi jamamist. Nimelt läks vampiirist Seb Tema juurde, rebis tal minu kee kaelast ja kadus koos kirstuga, mille ta hiljem kodus tagahoovi mattis. Kõige tipuks avastas Seb peagi enda võime, milleks on teispoolsusega suhtlemine. Ta võttis minuga kohe ühendust, kui oli aru saanud, kuidas see võime töötas. Seb palus minult juhiseid, mida ta peaks tegema, et mind elavate hulka tagasi tuua. Alguses ei tahtnud ma talle midagi öelda, kuna olin enda saatusega isegi leppinud ja aimasin, et tagasitulek elavate maailma ei pruugi olla parim valik. Seda muidugi ühel teatud põhjusel, mida ma isegi siia ei kirjuta. Andsin siiski alla ja mainisin Sebile vampiire, kes saaksid mu tagasi tuua. Muidugi ei raisanud Seb aega. Peagi avasin oma silmad ja astusin välja kirstust, kus varem surnuna lebanud olin. Mind äratas ellu üks Fredi-nimeline vampiir, kellega varem vaid mõne korra kohtunud olin. Seb ei suutnud teda ära tänada, aga mina aimasin endiselt, et ega see saatuse vastu võitlemine midagi head ei too.
Ja nii oligi. Käisin oma sõprade juures, et rääkida neile oma peatsest lahkumisest DC linnast. Muidugi olid nad mind elusana nähes äärmiselt õnnelikud. Kuid ma ei saanud ikkagi DC-sse jääda. Teadsin ju, et mul Temaga pole ainsatki võimalust. Et vaatamata "armastusele" ei saa ma Temaga olla, sest oleme liiga erinevad, et ilma probleemideta koos eksisteerida. Läksingi talle seda ütlema, et lahkun igaveks DC-st, et jään teda kõigest hoolimata alatiseks armastama. Viimase poole juurde sellest lausest ma aga ei jõudnudki. Ta lihtsalt sähvas mulle näkku, et pole minust kunagi hoolinud ja saatis mu minema. Eks ma siis läksingi. Loomulikult olin masenduses ja kiirustasin kohe samaks päevaks lennupiletit Kanadasse ostma. Kahjuks ma siiski piletit ei saanud, kuna aeg oli hiline. Ostsin pileti järgmiseks päevaks ning läksin kõrtsi, et oma tuju natukenegi parandada. Siis ma avastasin, et suudan alkoholi juues isegi meeldivat maitset tunda ja purju jäin sellest samuti. Jõin aina rohkem ja rohkem, et unustada. Sain isegi mingilt tüübilt kanepit. Joogisena ning kanepipläru tõmmates läksin kõrtsist minema. Midagi mõtlemata jooksin Tema maja juurde ja hüppasin läbi akna tuppa. Mul polnud mingit reaalsustaju ollagi, kuid ometi ei pannud alkohol ega kanep mind unustama. Täiesti segasena hakkasin Teda käperdama ning loomulikult sai ta minu peale vihaseks. Ta ütles mulle kohutavaid sõnu ja piinas mind. Detailidesse ma ei laskuks. Ütleme siis nii, et verise, veel rohkem masendununa ja tükkideks rebitud ning ära põletatud südamega koperdasin Emory ja Diane'i poole. Kohe järgmise päeva hommikul olin DC-st läinud.
Ja nüüd olengi ma siin, Vancouveris. Sain vaevalt endale korteri muretsetud ja linna peal natuke jalutatud oma masendavaid mõtteid mõlgutades, kui üks tüdruk järsku minu ees seisis. Ta väitis mulle, et on minu hingesugulane ja samas ka nõid ning saab mind aidata. Nimeks oli tal Tanya. Muidugi ei uskunud ma tema ainsatki sõna. No kuidas ma saangi uskuda selliseid silmipimestavalt kauneid naisi pärast seda, kui... Aga läksin siiski temaga kaasa, sest nii oli ikka parem, kui päris üksinda olla. Vaatasime mingit filmi, aga ma ei suutnud filmile keskenduda. Tanya märkas muidugi minu meeleolu ja üritas mind lohutada. Loomulikult ei tulnud sellest midagi välja. Lõpuks andis Tanya mulle ühe smaragdist talismani, mis pidi mind tugevamaks muutma. Samuti ei pidanud ma seda kandes valu tundma, kuna keegi ega miski ei saa mulle haiget teha. Kuid Tanya polnud arvestanud ühe väikese ja samas äärmiselt olulise pisiasjaga. Miski ei saa mulle haiget teha, kuna ma lihtsalt EI tunne mitte midagi. Ma ei hooli millestki... Ma ei saa isegi sellest aru, miks üldse siia midagi kirjutasin, kui mind ei huvita. Tõsiselt ka. Eks ma siis lõpetan nüüd, joon natuke midagi head ja teen midagi, mida arvasin end natuke aega varem mitte tegema suutvat. Ma lõbutsen!

Lucien


Luce'i päevik 27300135_78b64606fa
Vancouver - siin ma praegu olengi.
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimeNelj Jan 19, 2012 5:31 am

Elu või surm?

Ma ei suuda enam. Tõesti. Ei. Suuda. Miks minu elu peab selline olema? Jah, ma tegin oma inimelus palju vigu ja kahetsen paljusid tegusid, kuid ikkagi pole ma taolist saatust väärt. Peaks mainima, et olen tagasi Dark Castle'is, kuigi see midagi ei muuda. Sel korral kirjutan lühemalt kui tavaliselt. Pole väga tuju millekski enamaks. Kõik veereb allamäge ning ma ei oska mitte midagi mõistlikku enam teha. Nii kahju, et Seb lasi mu kunagi Fredil ellu äratada. Teispoolsuses oli palju kergem. Mitte keegi ega miski ei saanud mulle seal haiget teha, aga nüüd tunnen, et olen pooleks murdumas. Asi pole selles, et mul oleks mingi emoperiood või midagi taolist. Kõik lihtsalt läheb tõesti halvasti. Kohutavalt halvasti. Ma olen kaotanud kõik, mis mulle kallis oli. Mõtlen siin praegu, et äkki peaks endale ka vaia südamesse lööma? Muidugi peaks seda kuskil kaugel tegema, et keegi mind hiljem ei leiaks. Ma tõesti ei taha enam elada. Polegi enam millegi nimel elada. Ega kellegi nimel... Elu on üks suur lõpmatu õudus minu jaoks. Miks ma pidin üldse kunagi Temaga kohtuma? Siis poleks minust arvatavasti ka vampiiri saanud ning mu süda oleks endiselt terve. Ja Tanya... temale tegin tahtmatult haiget. Olen ikka lootusetu luuser ja hädapätas. Ainult minuga võivad taolised asjad juhtuda. Nagu täna pargis... Tanya oli just lahkunud. Ta ütles, et vajab natuke aega omaette olemiseks. Ma ei hakanud teda takistama ka. Pärast Asking Alexandria live'i jäime minu jaoks valusatel teemadel rääkima ning tegin kogemata oma sõnadega Tanyale haiget. Ma tõesti ei suutnud tunda midagi sõprusest enamat, kuigi Tanya oli minusse armunud. Aga mina armastan kedagi teist. Kedagi, kes mu vaimselt sandistas. Kuid tema on surnud. Täpselt nagu Tanyagi. Ma ei hakka seda kõik siin kirjeldama, kuna see on liiga valus. Jääda korraga ilma oma hingest ja südamest... See on midagi seletamatult piinarikast. Mu süda oli küll auklik, kuid kõigest hoolimata ikkagi olemas. Nüüd pole enam sedagi. Tema surm võttis ka viimase jäänuse. Ja minu hing ehk siis Tanya, kes hoidis mind elus, kui mul kõige raskem oli. Ta polnud sellist lõppu ära teeninud. Tanya on mu hingesugulane. Mitte keegi teine ei mõista mind sellistel tasanditel, kuhu tema ulatub. Ma vajan teda. Ning Tanyat oma käte vahel suremas nähes valasin tahtmatult mõne pisara. Milleks üldse mina, kui pole teda? Kui pole kumbagi neist? Ma ju teadsin, et Temaga ei saa mul enam iial midagi olema, kuid see ega miski muu ei suuda hävitada mu tundeid. Isegi mitte surm. Samuti ei suuda ma iialgi unustada Tanyat... seda tüdrukut, kes armastas mind nii palju, et ohverdas iseennast minu pärast. Minu ainus hingesugulane. Ma tõesti ei tea, mida edasi teha. Sebastianil on üks plaan, aga ma pole päris kindel selle õnnestumises. Kuid ma ju lubasin Tanyale, et kõik saab korda. Ja kui ei peakski saama, siis suren ka mina. Varsti.

Lucien


Luce'i päevik Wzzz
Vägagi teemasse...
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimeKolm Jan 25, 2012 3:55 am

Üritada või mitte?

Ma ei teagi, kuidas üldse alustada. Alles hiljuti ju tegelikult kirjutasin, aga on ikka nii palju emotsioone, mida ma ei suuda enda sees hoida. See sunnibki mind neid üles märkima, sest kirjutamine rahustab mingil määral. Ka muusika rahustab, aga praegu pole mul mingit tahtmist isegi mitte sellega tegeleda. Jah, ma olen jätkuvalt kurb. Mõni aeg tagasi õnnestus Fredil siiki Tanya tagasi tuua. See muutis mu meeleolu küll rõõmsamaks, aga tühjus mu hinges pole ikkagi kuskile kadunud. Ega ta ei kaogi. Mu mõtted ei lase sellel juhtuda ning mõtlemist ma lõpetada ei suuda. Mu minevik kummitab mind. Mäletan kõike liigagi selgesti ja koguni üksikasjaliku täpsusega. On nii halbu kui ka häid mälestusi, aga haiget teevad mõlemad. Kui mõtlen sellele, et olin kunagi lühikest aega õnnelik ja tol hetkel tundsin, et mul on kõik olemas, siis reaalsusesse tagasi tulles ei suuda ma oma praegust olukorda enam taluda. Kui aga mõtlen kõigile neile õudustele, mis kunagi toimunud on, siis satun taas masendusse. Ma olen nagu lõksus, kust pole väljapääsu. Vihkan enda elu ja soovin, et Seb poleks tulnud mõttele mind ellu äratada. Teispoolsuses oli kõik palju rahulikum. Seal polnud piinavat valu. Ainult üks lõputu puhkus. Aga siin maailmas ma piinlen. Tanya on ainus, kes mind kuidagi veel elus hoiab. Tänu temale pole ma täielikult hulluks läinud. Kuigi ma ei mõista, miks ta seda üldse teeb. Miks peaks tema minust hoolima ja mind armastama, kui ma pole ju tegelikult mitte midagi väärt? Sellest sain juba mõni kuu tagasi aru... Aga ma ei taha jälle kõige masendavama teema juurde minna. Et siis... sellest ei räägi. Pean oma tähelepanu mujale suunama, et aju mulle neid kujutluspilte minevikust ette söötma ei hakkaks. Parem tegelen millegi kasulikumaga, mis paneb mind mõneks hetkeks jälle end hästi tundma. Mõtlen praegu, et võiks mõnest lõbusamast laulust coveri teha. Ehk tõstaks see minu tuju? Isegi ajutine meeleolu muutumine oleks minu puhul suur edusamm. Peale seda lähen nagunii jälle kuskile nurka emoma, aga võib ju ikkagi üritada. Ega mul midagi rohkemat enam kaotada pole. Või siiski on keegi... Ma kardan, et ühel päeval tüdineb Tanya mu lohutamisest ära ja läheb Kanadasse tagasi. Ta on ju ikkagi inimene ega suuda lõpmatuseni minu masetujusid kannatada. Kui kõigel on ju oma piir, siis miks mitte ka temal? Mina olen ju see, kes talle praegu haiget teeb, kuna ei suuda Tanya tunnetele samaga vastata. Kõigest sellest hoolimata mõistan teda suurepäraselt. Olen ju isegi kogenud seda tunnet, kui sulle mingit võimalust ei anta. Ma ei taha, et tema peaks tundma sama, mida mina mõnda aega tagasi. Praegu tean vaid seda, et talle tuleb võimalus anda. Isegi kui ei toimi, siis vähemalt üritasin. Ehk saan ikkagi kunagi temaga olla rohkemat kui sõbrad. Ta on ju nii hooliv, mõistev, aus ning valmis minu heaks kõike tegema. Nagu juba enne mainisin, ei taha ma, et tema peaks kunagi midagi sellist läbi elama nagu mina. Ning tema vääriks mu armastust palju rohkem kui mõni teine mu minevikust. Sellega praegu lõpetan, sest kavatsen Tanyaga tõsisemal teemal rääkida ja öelda, et olen valmis proovima...

Lucien


Luce'i päevik Life-is-hard-saidaonline
Ei kommenteeri.
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimeReede Jan 27, 2012 4:47 am

Sama päev. Kõigest natuke aega hiljem

Ma kirjutan, sest juhtus jälle midagi. Algas kõik sellega, kui Tanyaga rääkides tüdruk ühel hetkel avastas, et ma olin täis. Loomulikult sai ta minu peale pahaseks ja hakkas näägutama, et ma pean kaineks saama ja muud taolist jama. Tol hetkel oli mul täiesti suva sellest jutust ning kavatsesin talle midagi vastu nähvata, kuid mõtlesin siiski ümber. Selle asemel lubasin tal ennast vannituppa vedada. Külm dušš oli küll ebameeldiv, aga sain vähemalt pea jälle selgeks. Peaksin tõesti vähem jooma, sest ükski pudel ei suuda minu probleeme lahendada. Igatahes läks Tanya mulle vahepeal kuivi riideid otsima, sest need riided said ju märjaks, mis mul enne seljas olid. Tal läks sellega päris kaua aega ja mul hakkas teda oodates igav. Kui tüdruk viimaks uute kuivade riietega välja ilmus, siis ütles ta, et rääkis Sebiga ja veel mõnda asja... Minul tuli jälle masehoog ning Tanya üritas mind lohutada, kuigi see tal eriti ei õnnestunud. Viimaks tegi ta ettepaneku, et võib mulle massaaži teha. Idee ju polnudki väga paha ja nii jäin temaga nõusse. Massaaž oli üle ootuste hea. See pani mind mõneks hetkeks end jälle normaalsena tundma. Tundsin küll endiselt valu, aga see ei mõjunud mulle enam nii rängalt. Pärast massaaži rääkisime veel tükk aega juttu. Mina suutsin muidugi peaaegu kõik ära rikkuda oma emojutuga. Tanya ei andnud aga alla ja üritas mulle selgeks teha, et pean oma minevikust lahti laskma. Kui ta seda nii järjekindlalt väitis, jõudsin lõpuks arusaamisele, et tasuks proovida. Võib-olla saab ikkagi võimatu kunagi võimalikuks. Seda ütlesin ka Tanyale, aga teise sõnastusega muidugi. Ja siis ma suudlesin teda... Ma ei teagi, kuidas see juhtus. Kõik käis nii kiiresti ja ootamatult. Ma nagu ei mõelnudki millegi peale. Kui jälle suudlusest rääkida, siis minu üllatuseks see isegi meeldis mulle. Kõik oli kuidagi nii... teistsugune, aga üldsegi mitte halb. Lõpuks ei tahtnud ma temast lahti lasta. Sellel hetkel oli kõik täiuslik. Ma ei mõelnud enda muredele, vaid suutsin ennast täielikult välja lülitada. Mind valdas rahutunne, millesse segunes vahepeal isegi lootus. Tema huuled olid hästi pehmed ja soojad. Peale selle veel tema kiirenenud hingamine ning südamelöögid. Mul tekkis nii inimlik tunne, kuigi olen vampiir. Aga lõpetan nüüd. Ma ei tea, mis edasi saab. Eks aeg näitab.

Lucien


Luce'i päevik 7333121
On see üldse võimalik?
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimeEsm Veeb 13, 2012 4:30 am

Ja jälle samas kohas tagasi?

Ma ei saa isegi aru, mis minuga toimub. Ühel hetkel tahan jälle normaalseks saada ning see hakkab peaaegu isegi õnnestumise suunas liikuma, kuni ma uuesti tagasi kuristikku lendan. Mul puudub jälle tahe midagi teha. Ei leia lohutust enam muusikast ega millestki muust. Kogu mu elu ongi praegu nagu üks tohutult suur segadus. Ehk hakkan koguni hulluks minema... või olengi juba hull. Ega ma täpselt ei tea ju. Tunnen taas oma hinges tühjust. Osa minust oleks justkui kadunud, olematusesse haihtunud. Mitte miski ei saa täita mu hinges valitsevat tühjust. Pole kedagi nii võimast, kes mind aidata suudaks. Isegi mitte Tanya. Ta võib ju olla nõid ja osata igasugust hookuspookust, kuid sellest pole mingit abi. Ma ei taha kaotada iseennast. Kui ta mingi loitsuga isegi mu valu kaotaks, poleks ma enam mina ise. Ma ei taha olla keegi teine ning elada illusioonis, et midagi polegi juhtunud. Raske on üle saada sellest, mis minuga kunagi juhtus. Eriti veel siis, kui arvestada seda, et kõik on veel nii värske... Tanya loodab minust liiga palju. Palju rohkemat kui talle pakkuda suudan. Võin olla ju tema hingesugulane või siis lihtsalt sõber, aga millekski enamaks ma suuteline ei ole. Ma kardan armumist ja kõike sellega seonduvat, vihkan romantikat ja kõike, mis mulle seda meenutab. Aga samas, kui Tanya mind suudles, polnud see mulle vastumeelne. Mitte et mul tema vastu mingid romantilised tunded oleks, aga ta suudleb hästi. Tüdruk on ikka tõeliselt osav selles. Kuid ma hoolin temast ega taha talle haiget teha. Seega pole ka mingit mõtet talle liigseid lootusi anda. Minu südant ei anna enam kokku lappida. Ma ei tea muidugi, mis juhtub aastate, võib-olla ka sajandite möödudes, aga praegu näib olukord täiesti lootusetu. Mina ise ka keerasin veel käki kokku. Tegin tahtmatult oma sõnadega Tanyale haiget, mille peale ta oma asju pakkima läks, aga enne äraminekut tüdruk murdus. Ta tekitas endale paberinoaga sügava haava. Detailid jätan parema meelega välja, kuid ütleme nii, et ilma minu abita poleks ta ellu jäänud, kuna oli verest tühjaks jooksmas. Ma imestan, et üldse ennast valitsesin, kui tema vere lõhna tundsin. Igatahes ei jäänud mul üle midagi muud... kui Tanyale oma verd joota. Ja nii sai temastki vampiir, kuigi vastu tüdruku tahtmist. Ma tõesti poleks seda teinud, kui olnuks mingi muu võimalus. Olin liiga meeleheitel, et lasta tal uuesti surra. Ma loodan kogu hingest, et ta ei hakka mind mu teo pärast vihkama. Vastasel juhul olen omadega veel rohkem p-s.

Lucien


Luce'i päevik 2346655
Valgus, valgus... kus on valgus?!
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimeLaup Veeb 18, 2012 3:34 am

Mis edasi saab?

Kirjutan jälle... Tänane päev oli sarnane neile, mis mulle viimasel ajal tavaks on saanud (meeleolu mõtlen). Käisime Tanyaga järve ääres, kuna tüdruk tahtis ujuma minna. Siiski ei jõudnud me seal kuigi kaua olla, kuna seal viibis Sebi muutnud vampiir koos mingi naisega, kes Tanyale kallale kargas. Tšikk oli vist armukade. Muidugi ei lasknud ma tal Tanyale midagi teha. Veensin Tanyat lahkuma ja minu õnneks jäi tüdruk ka nõusse. Vedas mul, et me seal kaua olema ei pidanud, kuna need mõlemad vampiirid tekitasid minus vastumeelsust...
Nüüd aga mu praeguste mõtete juurde. Minu mõistus on küll täielikult otsa saanud, kuid otsustasin siiski veel mitte lõplikult alla anda. Ma ei mõtle selle all uuesti armumist, kuna seda ei juhtu. Asi on lihtsalt selles, et suutsin oma lolli peaga Tanya nii kaugele viia, et pidin temast lõpuks vampiiri tegema. Võtsin temalt võimaluse elada normaaselt elu. Inimesena. Pean kuidagi oma teo heaks tegema. Loomulikult ei saa temast kunagi enam inimest, aga midagi peab ikkagi teha saama. Ma tahan, et ta oleks õnnelik. Kuid seda saab ta olla vaid koos minuga. Ja nii siis mõtlesingi, et pakun talle võimalust minuga koos olla. Tema ju armastab mind ning sellest peaks meile mõlemale piisama. Võin ju kunagi temaga abielluda ja isegi lapsedki saada. Nii on vähemalt üks meist õnnelik. Palju hullem variant on see, kui mõlemad kannatame. Hullumeelsus küll, aga tundub täiesti arvestatav lahendus. Veedan terve igaviku temaga, kuigi minul puuduvad sellised tunded nagu temal. See poleks ka mingi eriline ohverdus, kui end talle annan. Ega ma üksi õnnelikum ei ole. Pole mingit vahet, mis minust edasi saab. Kõige olulisem on nüüd Tanya. Ma ei saa ega taha talle enam pettumust valmistada. Vähemalt sain teada, mis tunne on kedagi armastada. Mõni teine ei koge ka tuhandete aastate jooksul midagi taolist. Mina aga leidsin ta, kuid samas kohe kaotasin. See oli mu elu esimeseks ja viimaseks tõeliseks armumiseks. Ma loodan, et Tanya suudab sellega kunagi leppida. Ma jään Tanyaga, kuna hoolin temast, kuid pole võimeline tema tunnetele vastama. Kindlasti saab raske olema kõike talle seletada, kuid Tanya peab tõde teadma. Ma ei saa ju temaga alguses abielluda ja alles hiljem hakata seletama, mis minuga tegelikult toimub. Olen ju seest täiesti tühi, ainult paljas kest veel järel... Nüüd aga tahaks mingiks ajaks masendavama teema lõpetada, kuna mulle tekkis vahepeal üks ülesanne veel. Nimelt on ülehomme Tanyal sünnipäev ning mina korraldan talle peo. Plaan on selline, et tagahoovi tuleks lava ning helitehnika vedada ja ümbrus ära kaunistada. Ülehomme pean ka oma esimese ametliku kontserdi ära, mida näeb küll piiratud kuulajaskond, kuid asi seegi. Hakkasin enne ka Tanyale sünnipäevaks laulu kirjutama, mille peaaegu valmis sain. Lisaks tulevad teised laulud, mida varsti mu uuelt albumilt kuulda saab. Osad on juba stuudios salvestatud, kuid paar tükki on jäänud veel. Siis oleks kindlasti sööki vaja, sest peole tulevad ka mõned sellised tegelased, kes inimtoidust elatuvad. Sebastianiga rääkisin natuke aega tagasi ja tema ütles, et võtab oma inimesest tüdruku kaasa. Jah, mu vennal on nüüd tüdruk. Vähemalt keegi on õnnelik. Sellega seoses tuli mul idee ka Mindy sünnipäevale kutsuda. On ta ju endiselt minu sõber ning Sebi sõber samuti. Ja kindlasti peaks Tanyale kingituse ka otsima. Mul pole praegu õrna aimugi, mis see olla võiks, kuid loodetavasti tuleb varsti mõni hea idee. Aga nüüd ma siis lõpetan. Kirjutan laulu lõpuni ja hakkan peoks ettevalmistusi tegema, et ülehomme kõik perfektne oleks. Sellest peab saama sajandi pidu.

Lucien


Luce'i päevik 1287480948_130089157_1-Birthday-Party-Organier-Chrompet-1287480948
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 5:08 am

13. september - aastake hiljem

Ma pole päris ammu enam ridagi siia kirjutanud. Mõtlesin nüüd selle vea parandada. Aastake on märkamatult mööda läinud ja nii mõndagi aja jooksul juhtunud. Näiteks mõned kuud tagasi läks mu esimene album müüki ning ma ei teagi, kuid palju seda praeguseks müüdud on. Numbrid muutuvad päris lühikese ajaga. Viimati oli kõigest Ameerikas juba ligi 3 miljonit plaati müüdud. Võimatu ju. Ma poleks kunagi uskunud, et nii suure edu võin saavutada. Kohe varsti tuleb üks suurem kontsert ka, kus on isegi piletid juba välja müüdud :O Igatahes saan ennast jälle välja elada ning see mulle meeldib. Vähemalt nii suudan oma mõtteid kurbadest mälestustest eemal hoida, sest kui aus olla, siis pole ma tegelikult ikka veel sellest üle saanud. Ega ilmselt ei saagi. Õnneks keegi seda ei tea, kuna näiliselt ei paista mul midagi viga olevat. Olen õppinud enda tegelikke emotsioone alla suruma ning igal vajalikul hetkel head nägu tegema. Kõigest hoolimata vajan ma aseainet, mis mõtted mujale suunab. Siiani on kõik hästi toiminud. Laval olles unustan kõik mured ja ego tõuseb lakke. Lava ongi ainus koht, kus ma tunnen, et mind austatakse, et olen kellelegi vajalik... Kuigi ka see ei kustuta mu hinges valitsevat tühjust. Mis kasu on sellest, kui miljonid inimesed sind jumaldavad, aga see üks ja ainus sureb sind jälestades?! Oih, pean uue teema võtma. Ma ei taha jälle vana maseteksti ajama hakata. Seega siis uus lõik.

Ei teagi kohe, kust jätkama peaks. Ah, olgu, ma räägin Tanyast natuke. Tüdruk on endiselt minusse armunud, kuigi tal on juba peaaegu aasta olnud suhe selle lollaka naistemehega, keda kutsutakse Riciks. Ega mind nende suhe muidu ei häiriks, kui ma teaks, et Ric on korralik mees. Aga ta pole. Ning Tanya ei paista sellest aru saavat. Ilmselt tahab mulle kuidagi kätte maksta, kuna mina ei vastanud tüdruku tunnetele. Siiski on see Tanya valik ning ta ise teab, mida oma eluga teeb. Ma küll hoolin temast, kuid ei saa tüdruku eest otsuseid teha. Loodan ikkagi, et kunagi saab ta õnnelikuks. Et ta leiab selle õige... Minuga ei juhtu muidugi midagi sellist, aga vähemalt Tanya võiks oma õnne leida. Mulle sobivad üheöösuhted ka, kui mul parajasti meelelahutust vaja on. Kuid ma ei tee seda kunagi ühegi tüdrukuga, kellel on minu vastu tõelised tunded. Erinevalt paljudest teistest ei meeldi mulle kõigile haiget teha. Kuigi Tanya minu pärast kannatab, ei saa ma midagi teha, et see läbi saaks. Kõik on tema enda kätes... Aga nüüd ma lõpetan. Mul tuli just üks hea idee uue laulu jaoks. Eks millalgi üritan jälle kirjutada ning seda juba vähem kui aasta pärast.

Lucien


Luce'i päevik Cover3
Albumi pilt eestvaates siis.
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitimeEsm Juul 16, 2012 5:43 am

15. juuli (3 aastat hiljem)

Möödunud on päris pikk aeg, kui seda inimeste järgi arvestada. Vampiirile on 3 aastat pigem nagu 3 kuud või isegi 3 nädalat. Ma ei suudagi otsustada, kumb see minu jaoks on, kuigi minus on säilinud rohkem inimlikkust kui enamikes vampiirides (ma suudan magada ja inimeste toitu süüa). Küsimus oleks, et kuidas mul siis läinud on? Täpne vastus tegelikult puudub. Noh, lauljakarjääriga on kõik tiptop. Ma olen kokku välja andnud 4 albumit (koos selle esimesega aegadest, mil ma veel aktiivselt päevikusse kirjutamisega tegelesin). Kõige edukamad lood on siiani Never Be What You Want esimeselt albumilt, Beautiful Mistake teiselt, Love Is Just A Game kolmandalt ja Dreamland kõige uuemalt. Jah, vähemalt midagigi, mille üle uhkust tunda, kuigi kaua ma enam niimoodi esinemas käia ega üldse avalikkuse huviorbiidis olla ei saa. Küll nad mõistatama hakkavad, miks ma üldse ei vanane. Aga enne, kui selleni üldse jõuatakse, pean ilmselt mingi "õnnetuse" korraldama, mille tagajärel Lucien Northrop "surma saab". Ja siis tuleb uue nime, uue välimuse ja elupaigaga otsast peale alustada.

Nonii, see oli siis väääga lühike kokkuvõte, aga eks ma hiljem võin täiendada, kui mul tekib tahtmine veel kirjutada. Järgmiseks teemaks võtame siis armuelu. Lootusetuse tipp endiselt, kui seda kuidagi kommenteerida annab. 3 aastat tagasi oleks Tanya ennast minu pärast peaaegu ära tapnud, kuna ma ei suutnud tema tunnetele samaga vastata. Õnneks ta seda siiski ei teinud ning võin rõõmuga teatada, et ta on minust nüüdseks üle saanud ja elab juba ühe teise kutiga koos, Mitchiga. Tore poiss tundub olevat, kuigi ma temast palju ei tea. Mina aga kohtasin samuti kedagi, üht inimtüdrukut. Marian on tema nimi. Algas kõik väga omapärasel moel. Ta nimelt vihkas mind (milline naine üldse ei vihkaks, kui fänne ja sõpru mitte arvestada??). Mingil imelikult põhjusel aga õnnestus tal minusse armuda. Minagi hakkasin temast väga hoolima. Ja nüüd olemegi koos juba mitu aastat. Meil on ka imearmas tütar Lucienne, kes näeb välja nagu tavaline 12-aastane tüdruk, kuigi tegelikult on ta noorem. Poolvampiirid lihtsalt kasvavad kiiresti. Tegelikult pidin ma nagu armuelust rääkima, aga välja tuli hoopis muu. Ütleme siis lühidalt nii, et mul on küll perekond ja puha, aga armunud ma Mariani ei ole. Ma ei saa sinna midagi parata. Tõesti hoolin temast ja teen kõik, et ta õnnelik oleks, aga vot seda ma ei suuda. Mingi nähtamatu vari käib mul ikkagi kogu aeg kaasas, mis ei lase mul enam armuda. Kurb küll, aga see on tõsi...


Ei, see ei jää veel viimaseks "üllatuseks". Nimelt läksime Lucienne'i ja Marianiga välja, et perega päev lõbustuspargis veeta. Teel sinna aga ründasid meid paar vampiiri, kellest üks minu paariks sekundiks täiesti teovõimetuks muutis. Ma ei suutnud ennast liigutada ega sõnagi lausuda. Selle aja jooksul jõudis teine röövida Lucienne'i ning kolmas Mariani hammustada. Ja nüüdseks on Marianist samuti vampiir saanud... Ta pole seda kunagi tahtnud, aga meie ründajad ei küsinud tema arvamust. Marianil on selle lühikese aja jooksul väga raske olnud. Ta ei suuda veel kuidagi enda eluga kohaneda. Ma üritan talle toeks olla, aga pole siiani märkimisväärset edu selles selles saavutanud. Lisaks sellele piinati ka Lucienne'i, aga õnneks Marian suutis ta päästa (oma võime abil ilmselt). Praeguseks oleme küll kenasti kodus, aga see ei tähenda, et oht möödas oleks. Noori äsjasündinud vampiire on terve linn täis. Kuni neid pole suudetud hävitada, on oht ikka veel alles. Igatahes luban ma anda endast parima, et Marian õigele teele juhatada. Temast ei tohi saada metsikut tapamasinat. Kui ma sellele eesmärgile lähemale olen jõudnud, vaatan, mis edasi teha annab.

Lucien


Luce'i päevik 556157_4094877893607_395768721_n
Oleks palju kergem, kui iga kord magama jäädes ei peaks kartma õudusunenägusid.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Luce'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Luce'i päevik   Luce'i päevik Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Luce'i päevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ry päevik
» Wes'i päevik
» Pammy päevik
» Megani päevik
» Charlie päevik

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD :: TEGELASTE PÄEVIKUD-
Hüppa: