Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Megani päevik

Go down 
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Megani päevik Empty
PostitaminePealkiri: Megani päevik   Megani päevik Icon_minitimeReede Nov 25, 2011 10:28 pm

13.aprill, 2011

On möödunud juba kolm nädalat sellest, kui mul õnnestus Püha Vladimiri akadeemiast põgeneda. Tõenäoliselt poleks ma seda teinud, kui see lollakas Drake poleks mind peale tunde vangis hoidnud ja verehooraks sundinud olema. Muidu mulle see akadeemia meeldis(vähemalt siis, kui Drake ei olnud veel selline tõbras). Mulle meeldivad seiklused(tegelikult ma lausa jumaldan neid) ja sellepärast tahan ma ka kaitsjaks saada. See tundub minu jaoks lihtsalt nii põnev ja ühest korralikust adrenaliinilaksust ma ära ei ütleks. Aga ma räägin siis, kuidas mul lõpuks ikkagi põgeneda õnnestus. Okei, kõik sai alguse sellest, et Drake oli minusse armunud, kuid ma ei suutnud ta tunnetele vastata, sest olgem ausad - Drake pole minu tüüpi mees. Minu ideaalne mees on lihaseline, kergelt tõmmu ja soojade pruunide silmadega, juuksed võiks ka nagu natuke pikemad või poolpikad olla. Ta peab kindlasti suutma mind taltsutada ja sütitama minus kire. Ma olen nagu püssirohi, mis tuleb süüdata, kui ma just ise kuskilt tuld ei võta. Aga okei, ma ei räägi enam oma härra Täiuslikust vaid sellest, mida te kõige rohkem teada tahate. Nojah, siis hakkaski Drake mind järjest rohkem ahistama, kuni ühel hetkel mind hammustas ja taipas ära, et see meeldib mulle. Niisiis tegi ta seda järjest rohkem, et mind sundida endaga olema, kuid tema käsuhääl minu peal ei toiminud. Ma otsisin igalt poolt abi ja üritasin isegi direktriss Golubovale seda rääkida, kuid keegi ei uskunud mind. Drake oli oma käsuhääle enamuse peal toimima saanud(isegi Golubova peal) ja seega otsustasin, et pean ise midagi tegema. Niisiis küsisingi ma slaavi kunsti tunni ajal luba klassist lahkuda, teeseldes, et mul on halb olla ja see oli suurepärane võimalus põgenemiseks. Kaitsjad olid koondunud akadeemia läänepoolse tiiva juurde ja seega oli lõunatiib valveta ning ma jooksin läbi metsa linna, kus sõitsin taksoga võimalikult kaugele. Elu väljaspool akadeemiat on isegi lõbusam ja seiklusrikkam, eriti, kui ma tean, et mind otsitakse ning varem või hiljem tuleb mõni kaitsja ja viib mu akadeemiasse tagasi. Olen praegust elu väga nautinud ja elan ühes mõnusas hubases üürikorteris, raha on mul piisavalt, sest ma olen osanud tublisti kokku hoida. Täna käisin poodides ja ostsin seksika musta pitsilise pesu ja mõned kleidid. Mulle meeldib seksikas välja näha. Kuid praegugi ei kavatse ma kirjutamise peale rohkem aega raista, sest kunagi ei või teada, millal kaitsjad mu üles leiavad.

Elevandiselt,
Meg


Megani päevik Meg4
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Megani päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Megani päevik   Megani päevik Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 10:04 pm

14.aprill, 2011

Nii palju siis mu vabadusest. Tänane päev algas üsna paljutõotavalt ja rõõmsalt, kuni üks Püha Vladimiri akadeemiast saadetud sülekoerake selle ära otsustas rikkuda. Jah, ma räägin sellest kaitsjast, kes mind otsima oli saadetud ja mu kahjuks leidis. Ma olen kuulnud, et keegi ei taha temaga võitlustreeninguid teha, sest ta teeb kõik maha ja ta pidi muidu ka päris karm olema. Kõlab seksikalt. Välimus on tal ka selline nagu minu ideaalmehel olema peab, kuid loomulikult pole mul plaanis teda ära sebida(ja tema ei kavatse sebida ka mind). Igatahes minu suureks üllatuseks käitus ta minuga päris kenasti, kuigi mul ei jäänud märkamata see, kuidas mees mind vahetevahel jõllitas. Siiski keeldusin ma temaga kaasa minemast, kuid ta võttis ühte kätte mu asjad, mille ta autosse viis ja lõpuks viis minu süles järgi. Oleks ta paljas olnud, ma oleks ehk tahtnud temaga veidi auto tagaistmel lõbutseda(ei põeks, et ma süütu olen, temasugusele võib kaotada küll). See selleks. Autos rääkisime ka igasugustest asjadest ja ta ütles mulle, et ei suuda minu vastu karm olla ja et mina ei suuda teda närvi ka ajada(kuigi ma tahtsin, et ta närvi läheks, meelega provotseerisin). Paistab, et ta on siiski minu poolel...ma mõtlen...selle Drake'i värgiga. Katsugu ainult mulle nuga selga lüüa ja siis parem palvetagu oma elu eest. Igatahes kohale jõudes saadeti meid kohe Golubova juurde. See vastik idioodist vanamutt! Ma üritasin talle tõtt rääkida, kuid loomulikult ei uskunud ta mind ning pani mulle peale kõikvõimalikud keelud ja määras isegi lapsehoidja, kelleks ei olegi keegi muu kui see sülekoerake kaitsja Travers, kes mu leidis. Ta võib ju seksikas olla, aga sülekoeraks jääb ta alati. Nüüd muidugi hakkab see tüütu Jevgeni mind jälle Megan Foxiks kutsuma(nagu tal juba kombeks), aga tema on ise alati Ženja Fokin olnud, pedekas raisk. Drake'i vastu on mul aga head plaanid ja nende elluviimiseks pean ma võimalikult palju treenima. Vähemalt üks asi, kui mul sülekoerakesest ka kasu on, tema treenib mind ja loodetavasti(kui ta otsustab, et ei löö mulle nuga selga), teeme me koos Drake'ile ühe kõva tuule saba alla. Ta peab maksma kõige eest, mida ta tegi mulle ja mida ta teistele dampiiridele teeb. See ei saa enam nii jätkuda. Aga okeiku, mul pole enam aega kirjutada, tuleb slaavi kunsti minna ja kuulda jälle, kuidas Fokin mind Megan Foxiks kutsub.

Pepuselt,
Meg
(punkt)


Megani päevik Mhm5
Oma kõige uuemas kleidis. Mulle meeldib Smile
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Megani päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Megani päevik   Megani päevik Icon_minitimePüh Dets 11, 2011 6:31 am

Kuupäev on ikka neljateistkümnes Smile

Sa püha püss, kus mul on uudiseid ikka o.o
Nonii, Golubova juures käik lõppes sellega, et me olime Rylaniga(Ryan või Rylan, ma ei tea midagi peale selle, et ta on kaitsja Travers tegelikult)...jah...minu toas ja rääkisime niisama igasugustest asjadest, kuid siiski ei jäänud mulle see märkamatuks, kuidas ta mu kleiti jõllitas. Igatahes mina hakkasin mõtlema, et kui ta tahab minuga rääkida, siis tal on selleks ka pärast aega ning et nüüd peaks minema ja trenni siis tegema. Võitlussaali jõudes jäi ta mind muidugi uuesti jõllitama ja hakkas nõudma, et ma ikkagi dressid selga paneks, kuigi enne oli ta nõus sellega, et ma kleidi selga jätan. No mis ajast tuleb mõni mees mulle ütlema, mida ma kandma pean? Olgugi, et ta on mu mentor ja tegelikult peaksin talle kuuletuma. Igatahes ma panin siis oma lühikesed dressid ja juba oli tal ka nende kohta ütlemist. See ajas mind nii vihaseks, et ma virutasin talle jalaga keradesse ning Ry ütles mulle siis, et ongi parem kui end uuesti välja lasen visata, sest siis saabki ta minust lahti. Vot need sõnad tegid juba haiget ja ma jooksin oma tuppa nuttes nagu mingi titt. See oli nii mark. Ma ei taha kunagi, et keegi mind nutmas näeks(aga Ry vist nägi...milline häbi). Igatahes kui ma oma nutmisest üle sain, jätsin samad lühikesed püksid jalga, aga selga panin teise topi(mis aga siiski mu rinnad esile tõi) ja läksin vabandama. Kui Ry oli nõus minuga ära leppima, olin ma nii õnnelik, et ei suutnud end tagasi hoida ja kallistasin teda kõvasti ning tegin põsele musi ka. Siis läksime tagasi võitlussaali ning Ry mõtles mind jooksma saata või panna kätekõverdusi tegema, mida ta tavaliselt kogu aeg mind tegema sunnib, ütlesin talle selgelt, et ei taha enam ja me suutsime jõuda kompromissini, et läheme jõusaali jõuharjutusi tegema. No muidugi saatis ta mind jooksulindile, kust ma end meelega maha kukutasin(ja kukkusin talle sülle). Mmmm...tema silmad...ma sulasin, kui neid nii lähedalt nägin. Oota, mida ma just ütlesin? No igatahes ma tahtsin ka rinnalt suruda, aga siis naeris see mees mu välja, kuigi ma tõestasin, et surun 70 ära küll. Siis läksin hantleid tõstma ja Ry lihtsalt vaatas mind. Mu peas oli sel hetkel aga midagi muud. Ma kujutasin juba ette, kuidas ta tuleb selja tagant mulle ligi, haarab minust kinni ja suudleb mu kaela...ja võtab lõpuks sealsamas mu süütuse...mmmm. No mida asja ma jälle räägin? Aga see mees on kuum ja ma ei saa sinna midagi teha, et tema nägemine juba mu hulluks ajab. Jah, ühest asjast ma ei rääkinudki ju. Ma läksin talle nimelt nii lähedale, et meie huuled puutusid peaaegu kokku ja vaatasin talle sügavalt silma. Kahjuks tõmbas aga mees minust eemale, ent temagi flirtis minuga. Hah, kunagi peab ta ikka tunnistama, et ma meeldin talle. Sucker! Very Happy

Kusiselt,
Megan


Megani päevik Meg3
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Megani päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Megani päevik   Megani päevik Icon_minitimeLaup Dets 31, 2011 6:17 pm

Aprill kuusteist?

Ma olen akadeemias tagasi olnud umbes kaks päeva, kui ma õigesti mäletan. Ma ei suuda aga uskuda seda, kui palju selle lühikese aja jooksul toimunud on. Okei, mitte päris, aga ikka. Ja ma ütleks, et ma kardan, et kuigi üht-teist on juhtunud, jääb tänane sissekanne ikka suht lühikeseks. Aga noh, mis siis ikka. Eilne möödus nagu tavaliselt, kuigi Ry'l oli paha tuju ja ta mõnitas mind igal võimalikul viisil, kui me proovisime ühe kahevõitluse maha pidada ja ta minust jagu sai. Põrsas raisk, tema töö on õpetada, mitte mõnitada. Igatahes siis tegin ma veel terve eilse hommiku kätekõverdusi ja jooksin päris mitu ringi ümber staadioni. Jah, ei soovita Ry lähedusse sattuda, kui ta pahas tujus on. Pärast tuli see idikas Drake veel mind närvi ajama, aga tema sai minu käest päris mitu hoopi ja ma piinasin teda ka natuke. Nüüd on see idikas õnneks eemale hoidnud. Täna oli igatahes juba teine asi ja ma pole end kunagi nii hästi tundnud kui praegu. Hommik algas muidugi sellega, et üle pika aja ei pidanud keegi mind äratama ja ma sain ise üles. Koridoris kohtusin Ry'ga ja ta selgelt kukkus minuga flirtima(mitte et mul selle vastu midagi oleks, ta oskab naistega rääkida, kui vaja või tahab). Igatahes mu tunniplaan oli kaduma läinud ja ma ei teadnud, mis tund on, seega jäin Ry'ga juttu rääkima, kuni mul tuli mõte selle vastiku Golubova-muti käest uus küsida. Niisiis hakkasimegi tema kabineti juurde minema, kuni meile tuli vastu kaitsja Blackwood koos mindi uue noviitsiga, keda ma kunagi näinudki pole. Tema nimi oli vist Linda ja selle kohta, et ta on dampiir, oli ta üsna kõhn. Kuid Linda oli ilus ka ja ma isegi kadestan teda selle pärast natuke. Igatahes nemad käisid just tunniplaani järel ja Linda laenas mulle enda oma. Sain teada, et esimene on kaitsja võitlustehnikate tund ehk siis lihtsalt võitlustreening. Ry käskis mul naljaga veel tunniplaani pähe õppida, kuigi ma saan iga kell ju Lindalt ka küsida. Igatahes siis suundusime Ry'ga võimlasse, sest võitlussaal oli kinni ja siis tegin ma minuti kõhulihaseid. Neid suutsin isegi päris palju teha ja Ry kiitis mind. Aga siis mõtlesime ühe kahevõitluse jälle pidada ning seekord õnnestus mul Ry maha panna. Aga siis juhtus midagi imelikku. Ma jäin lummatult tema nunnusid pruune silmi vaatama ja me hakkasime jälle üksteisega flirtima. Lõpuks suudlesin ma teda ning ta suudles mind vastu ka. See oli kõige parem suudlus üldse ja meie huuled sobisid ideaalselt. Ma tundsin, et võingi neid nunnusid, pehmeid ja magusaid huuli suudlema jäädagi, kuid siis tuli mulle mõistus pähe ja ma lõpetasin. Keegi ei tohi ju meile peale sattuda. Igatahes Ry haaras mu ikka oma käte vahele ja jäi mind hoidma. Ta tunnistas mulle, et ta siiski tahab mind, et ta annab alla. Ma vist aiman, et allaandmisega mõtles ta seda, et ei tõrju enam mu lähenemiskatseid tagasi. Igatahes ma igatsen praegugi tema tugevaid käsi enda ümber. Ma tahan uuesti tema soojas embuses olla ja temaga suudelda. Ma olen vist armunud, kuigi ei osanud arvata, et see minuga nii kiiresti juhtub.

Lihtsalt Megan


Megani päevik Mhm1
Ry võiks siin mind kaisus hoida :3

Megani päevik Joey
Kas ta pole mitte nunnuke?
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Megani päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Megani päevik   Megani päevik Icon_minitimeTeis Jan 17, 2012 4:37 am

30.aprill

Möödas on juba üsna mitu mitu nädalat sellest, kui ma viimati kirjutasin. Täna siis toimus ball ja ma räägiksingi sellest, sest see õhtu oli väärt rohkem kui tuhat sõna. Päev algas nii, nagu ikka. Hommikul olid mul veel mõned treeningud Ry’ga ja siis tunnid ka, kuigi neid oli täna just balli pärast pisut vähemaks võetud. Ry…oh Ry…ma olen ikka nii sees juba omadega ega suudagi temast mõtlemist lõpetada. Ma tean, et see on vale ja puha, sest ma olen temast palju noorem ja ta on mu mentor, aga ma ei saa sinna midagi parata. Kui loomade käitumise alused läbi sai, tegingi veel Ry’ga natuke trenni ja läksin siis oma tuppa sättima, et õhtul võimalikult seksikas välja näha. Ma suutsingi kogu selle aja ära kasutada ja kui ma juba oma välimusega rahul olin, lasin veel parfüümi peale ning läksingi kohta, kus ma pidin Ry’ga kokku saama ja siis koos temaga ballile minema. Tema reaktsioon oli lihtsalt võimas. Ta ei öelnudki midagi, vaid vaatas mind paigale tardunult tükk aega. Tema näoilme oli ka midagi sellist, mida just iga päev ei näe. Ta oleks justkui hetkega hüpnotiseeritud olnud…jah, nii ta mind vaataski. Paistab, et tüüp suutis siiski maa peale tulla, sest ta ise küsis, et kas me lähme juba. Okei okei, ma ei saa mainimata jätta, et ta nägi ülikonnaga vägagi kuum välja…nagu mõni meesmodell või muinasjutuprints. Igatahes olin ma enda saavutuse üle uhke, et suutsin ta tantsima õpetada ja endaga ballile saada, sest see õhtu tähendas mulle vägagi palju. Niisiis läksimegi ühisruumi ja päris palju rahvast oli juba seal. Me tantsisime Ry’ga ja lõpuks kuulsin teda endale ütlemas, et ma olen kuum. Ta ütles mulle, et ma olen kuum! No ja muidugi ei puudunud sealt see idioot Drake, kes kiusas seekord seda litsi Breannat. Breanna on igatahes palju talutavam kui Drake, aga lõpuks läksid nad kaklema ja mis te arvate, kes kolki sai? Haah, Drake sai Breanna käest täiega ära, kuigi kaitsja Charkov lahutas lõpuks kaklejad ja viis Breanna minema. Igatahes siis hakkaski juba rahvas ballilt ära minema. Kes läks magama, kes läks midagi muud tegema Very Happy Igatahes Ry oli nõus minu tuppa tulema ja siis me läksimegi sinna. See oli ka ainus koht, kus oli vähekenegi privaatsust praegu ja kui Ry seal käis, ei kahtlustanud keegi midagi, sest ametlikult oli Golubova ta mulle nagunii lapsehoidjaks pannud(kui ta vaid teaks, mis meie vahel toimub Very Happy aga siis oleks ma siit päevapealt läinud ka). Igatahes ma keerasin ukse lukku ja siis meil tekkis Ry’ga üks hetk…no selline…eriline hetk…kui nii öelda. Ta lihtsalt suudles mind ja see tunne oli taevalik. Ma olin seda juba nii kaua igatsenud. Igatahes need suudlused muutusid jõulisemaks ja üsna varsti sain ma aru, et mu fantaasiad vist viimaks täituvad, kuigi Ry ei vägista mind, vaid ma teen seda temaga täiesti vabatahtlikult. Mmm…ma ei kahetse, et seda Ry’ga tegin…vähemalt õige inimene ja esimene kord temaga oli kirjeldamatult hea…tahaksin teda veel ja veel ja veel. Just siis libisesid ka need kuldsed sõnad üle minu huulte: ma ütlesin talle, et armastan teda. Jah, selle tundega ei saa enam võidelda, sest nii see ongi. Ma ei suuda temast loobuda. Igatahes kui ma seda Ry’le ütlesin, oli ta sõnatu ning tema näost võis välja lugeda sulaselget üllatust. Ta ei suutnud seda uskuda, kuid see on tõsi. Aga noh, nüüd vist ongi praegu kõik. Ma olen nüüd piisavalt rääkinud.

-Megan


Megani päevik Meg2
Sellisena ma täna ballile läksingi
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Megani päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Megani päevik   Megani päevik Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Megani päevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Wes'i päevik
» Ry päevik
» Anna päevik
» Victori päevik
» Jaxoni päevik

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD :: TEGELASTE PÄEVIKUD-
Hüppa: