Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 1:42 am

,,Aga ootame sellega ikkagi veel natuke," ütles Charlie. ,,Harry on kõigest mõnenädalane. Ehk ootaks mõne kuu ja siis prooviks uuesti?"

Hunter naeratas läbi suudluse ja liikus edasi Liana kaelale.

Diane ohkas. ,,Ma ei tea," vastas tüdruk. ,,Kõik muutuks nii palju. Mul jääks kool pooleli, me ei saaks enam harjutada, ma peaksin lapsele keskenduma." Siis tulid tüdrukul juba pisarad silma. ,,Ja ma ei kujuta ette oma vanemate reaktsiooni, kui nemad veel teada saavad. Nad mõtleksid, et ma olen hoor, kui ma nii noorelt rasedaks jään ja ütleksid minust lahti." Neid sõnu öeldes puhkes tüdruk juba nutma.

,,Ma olen omadega lihtsalt perse kukkunud," vastas Serry. ,,Ma olen lihtsalt uskumatult loll olnud. Mulle ei meeldi armunud olla. Armastus segab mind."

,,Vaata, tibuke, mind ei huvita su plaanid enam," urises Elijah. ,,Minu pärast võid sa endale ise ka tule otsa tõmmata, teeksid maailmale sellega teene."

Mindy vaatas tükk aega ekraani ja mõtles, mida poisile vastu kirjutada. Lõpuks suutis ta selle siiski välja mõelda.
Mindy1995:
aga kust sa tegelikult pärit oled?

Mari ei suutnud enam kuidagi seda vaikust taluda ning otsustas, et läheb klassist välja ja otsib endale mujalt natukenegi tegemist. Tüdruk tõusiski siis oma pingist ja hakkas klassi ukse poole sammuma.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 2:06 am

"Jah, muidugi," ütles Harvey. "Sellega on veel aega. Me võime vabalt veel mitu kuud oodata ja alles siis uue lapse peale mõtlema hakata."

Liana sulges silmad ja naeratas.

Emory tahtis Diane'i omale kaissu võtta ja teda kallistada, kuid ei saanud, sest ta sõitis parajasti autoga. "Kõik saab korda," ütles mees. "Ma räägin ise sinu vanematega ja selgitan neile kõik. Et me oleme päriselt armunud. Ning seda ka, et ma vastutan oma tegude eest."

"Ja mina kukkusin koos sinuga sellesse auku," ütles Luce. "Nüüd on juba liiga hilja midagi kahetseda. Ma ei tea üldse, mis edasi saab. Ega vist armastusest ei piisa selleks, et me saaksime koos olla. Sina ju ei taha seda."

"Aga enne panen ma sulle tule otsa," urises Lara. "Sa käid mulle nii kohutavalt närvidele, et sa ise ka ei saa sellest aru."

Seb teadis, et tüdruk seda küsib ja kirjutaski kohe vastuse.
mystilinepoiss:
dark castle
mul pole õrna aimugi, kas sa tead seda linna

Wes ei teinud Marist välja, vaid põrnitses oma lauda. Tal oli kõigest täiesti suva. Siiski otsustas mees tundide lõpuni vastu pidada.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 2:16 am

,,Seda küll," nõustus Charlie ja andis Harryle mänguasja, millega laps kohe rõõmsalt mängima hakkas. ,,Siis saab Harry natuke aega üksi ka veel olla, tal on rohkem tähelepanu."

Hunter naeratas vastu ning liikus suudlustega mööda Liana kõhtu allapoole. Samal ajal tegi ta tüdruku rinnahoidja haagid lahti.

,,Nad saavad kreepsu," nuuksus Diana. ,,Neile jääks kindlasti meie vanusevahe ka ette. Nende arust olen ma ju alles laps."

,,Ma ei taha midagi," ütles Serry. ,,Ma lihtsalt soovin, et see poleks minuga mitte kunagi üldse juhtunudki."

,,Ja sina käid mulle närvidele," ütles Elijah. ,,Sa oled ikka nii kohutavalt loll, et mul hakkab sinust kahju. No milline idioot küll usub, et nõida tappes saab ta kogu tema väe endale? Ime, et sa veel päkapikudesse ei usu."

Mindy ei suutnud uskuda seda, et poiss elab samas linnas, kus temagi. Kohe kiiresti kirjutas tüdruk vastuse.
Mindy1995:
ma elan seal Very Happy

Mari vaatas veel korraks õpetaja poole, kelle käitumine siiski väga kummaline tundus, ja astus siis klassist välja.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 2:35 am

Harvey naeratas. "Täpselt. Me võime ju teda siis tükk aega poputada, sest kiiret ju pole. Pealegi kasvavad vampiirilapsed ju nii kiiresti."

Liana hakkas hingeldama, sest tal oli tõesti väga hea...

"Pole sa nii laps midagi," ütles Emory. "Vähemalt minu jaoks küll mitte. Ma armastan sind ja tahan sinuga koos olla. Kui nad viskavadki su kodust välja, siis tuled minu juurde."

"Miks?" küsis Luce. "Mis selles armastuses siis nii halba on? Kõik on ju nii nagu enne. Lihtsalt nüüd olen mina su elus."

Lara ei teadnud, kas vihastada või naerda. Viimaks otsustas ta siiski teise variandi kasuks. "Mida sa pläkutad, kui sa midagi ei tea? Loomulikult ei saa ma nii lambist tema väge endale. Aga on üks võimaluks. Ja selleks peab ta surema."

Seb naeratas kergelt, kui tüdruku vastust nägi. Siis küsis ta uue küsimuse.
mystilinepoiss:
äge Very Happy
aga äkki annad oma msni?
seal saaks rohkem rääkida, sest ma ei satu siia jutukasse kuigi tihti.

Wes istus ikka klassis ega mõelnudki sealt välja tulla. Tal polnud tahtmist mitte midagi teha.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 2:45 am

Charlie naeratas vastu. ,,Aga muidugi," nõustus tüdruk. ,,Aga sa pead mind ka poputama. Ja siis kahepeale poputame oma pojukest."

Hunter naeratas ja tal endal ka juba tõusis Liana reaktsiooni nähes. Siis suudles ta tüdrukut uuesti ja viskas ta rinnahoidja põrandale.

,,See oli tõesti väga lohutav," ütles Diane ja pühkis oma pisaraid. Siis jäi tüdruk vaikseks ning heitis pilgu auto aknast välja, et vaadata, kas nad juba haigla poole hakkavad jõudma.

,,Ma vihkan selliseid tundeid," kisendas Serry. Ta tõesti ei tahtnud kedagi enda kõrvale ja veel vähem kedagi armastada, samas seks sobis talle alati. ,,Ma ei taha seda tunda."

Elijah'l sai Larast lõplikult kõrini ja ta mõtles hoopis naise plaanidele vastu hakata tegutsema. ,,Mina ei kavatse igatahes edaspidi sinu hüpiknukk olla," lausus ta. ,,Aga sinu rumaluse pärast ei pea ka keegi surema," lisas mees. ,,Olge lahked," ütles ta siis naeratades viiele võimsamale klannivampiirile, kellel ta minna lasi.

Mindy punastas, kui poiss tema msni küsis. Loomulikult tahtis tüdruk temaga veel rääkida...ta võis temaga isegi rääkima jääda. Siis kirjutas tüdruk kiire vastuse.
Mindy1995:
mindylovato95@hotmail.com

Mari kõndis mööda kooli koridore ja imestas sealse vaikuse üle, kui tema kodumaal alati toimub midagi vahetundide ajal.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 3:07 am

"Muidugi ma teen seda," ütles Harvey. "Teie ju oletegi minu jaoks kogu maailm ning ma teen kõik, et teil hea oleks."

Liana naeratas vastu ja suudles Hunterit vastu. Tüdruk unustas kõik muu enda ümber.

Emory jättis haigla juures auto seisma. "Aga lähme siis sisse. Mis meil enam passida. Saab lõpuks teada."

"Aga sa armastad mind ikkagi," ütles Luce. "Ning sa ei saa seda muuta. Jah, mina ei tahaks samuti sind armastada, aga ma teen seda kõigest hoolimata. Selle vastu pole võimalik võidelda, sest see on meist tugevam."

Lara sai juba tõsiselt vihaseks. Ta tormas keldrisse ja tuli tagasi ühe vaiaga, mille ta samas kohe Elijah'le südamesse lõi. "Idioot selline," urises ta. "Nagu mul oleks üldse sinusuguse abi vaja."

Seb kopeeris tüdruku msni ja lisas ta kohe enda listi. Siis kirjutas ta tüdrukule uue vastuse.
mystilinepoiss:
lisasin sind
räägime msnis edasi?

Wes tõusis viimaks laua tagant püsti ja läks klassist välja. Mees mõtles natuke koridorides ringi kõndida.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 3:14 am

,,Ning sina ja Harry olete minu jaoks kogu maailm," lausus Charlie ning silitas Harvey nägu. ,,Ma ei tea, mida ma ilma teie kaheta teeks."

Hunter suudles kirglikult Lianat ja silitas samal ajal tüdruku keha.

,,Muidugi," ütles Diane ja läks siis autost välja. Siis sammus tüdruk Emoryga käsikäes haigla uksest sisse ja jäi ootama, kuni ta lõpuks arsti juurde kutsuti. Varsti peale läbivaatust sai tüdruk ka analüüside vastused ning need näitasid, et ta on tõepoolest rase. Siis pani tüdruk käe oma kõhule ja ulatas paberi ka Emoryle.

,,Miks sa seda mulle räägid?" küsis Serry. ,,Sa tead, et ma vihkan juba sellistest asjadest kuulda."

,,Ma vabastan nad kõik," ägises Elijah ja tiris vaia enda seest välja enne, kui see ta tappa jõudis. ,,Ja ma ei lase sul seda nõida tappa. Ma kaitsen teda. Ma kaitsen kõiki, keda sa tappa tahad."

Mindy naeratas ja logiski siis msni. Nähes, et keegi on ta lisanud, võttis ta selle vastu ja kirjutas siis jututuppa vastuse.
Mindy1995:
ok

Mari vaatas Dark Castle'i keskkooli masendavalt halle seinu ning võrdles neid oma kodulinna Veracruzi keskkooli erekollaste seintega. Linnas oli tõesti rohkem süngust, kui tüdruk arvatagi oskas...
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 3:33 am

Harvey vaatas Charliele silma. "Ja mina ei tea, mida ma ilma sinu ja Harryta teeks. Täiesti lootusetu. Ma ei suudaks nii."

Liana suudles veel kirglikumalt Hunterit ja võttis poisi näo õrnalt oma käte vahele.

Emory heitis korraks pilgu paberile ja vaatas Diane'ile otsa. Siis haaras ta tüdruku oma embusesse ning kallistas teda kõvasti.

"Olgu, nagu soovid. Ma jään parem üldse vait," ütles Luce ning suudles siis Serryt.

Lara irvitas. "Kui kahju. Sellega teed küll endale karuteene. Kui sa tõesti peaks mulle vastu hakkama, siis lasen ma su lihtsalt kõrvaldada ja ongi kõik."

Seb pani akna jututoaga kinni ning läks siis msni. Ta hakkas kohe tüdrukuga rääkima.
Seb//kängude maal Wink says: hei Very Happy ma olen mystilinepoiss jutukast

Wes jalutas suvaliselt ühest koridorist teise ega pööranud oma ümbrusele mingit tähelepanu. Ta lihtsalt tahtis endast mingiski tegevuses hoida.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 3:49 am

Charlie vaatas omakorda Harveyle silma. ,,Teie kaks annate mu elule mõtte," lausus tüdruk ja silitas Harvey nägu.

Hunteri huuled liikusid Liana kaelale ja poiss tiris juba tüdrukul ka seelikut seljast.

Diane'il tulid pisarad silma ja ta surus enda näo tugevalt vastu Emory rinda. Tüdruk oli täiesti segaduses ega teadnud, mis nüüd edasi hakkab saama, kuigi ta teadis seda, et isegi, kui ta kõik muu kaotab, jääb Emory ikka tema juurde.

Serry suudles Luce'i vastu ja pani oma käed ümber poisi kaela. Luce'i suudelda oli igatahes parem, kui lihtsalt mõelda, kui loll naine on, et ikkagi armus.

,,Sa arvad, et sul on minu üle võimu, aga sa eksid," ütles Elijah. ,,Ma võin su neile inglise vampiiridele üles anda ja pääsen seega kergema karistusega, sina aga sured."

Mindy pani ka jututoa akna kinni ning silmas siis poisi display pilti. Poiss meenutas talle Lucieni, kuigi tüdruk mäletas selgelt, et Lucieni silmad olid olnud punased.
Mindy says:
saan aru jah
sa meenutad mulle kedagi, kellega ma mõned nädalad tagasi kohtusin

Mari ohkas, pööras otsa ringi ja hakkas kirjanduse klassi poole tagasi sammuma, kuni ta nägi koridrosi ka õpetajat. Siiski ei teinud ta mehest välja ja läks klassi.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 4:09 am

Harvey võttis Charlie kaissu. "Samad sõnad. Ilma teieta poleks mul lihtsalt mingit elu. Aga teie panete mu elama."

Liana sulges silmad ja nautis Hunteri suudlusi.

Emory silitas Diane'i nägu. "Kõik saab korda," lausus mees vaikselt. "Mina olen sinu jaoks alati olemas. Ära kahtle selles kunagi."

Luce suudles Serryt edasi. Poiss tahtis unustada kõik mured ja lihtsalt olla Serry lähedal, sest midagi muud ta välja mõelda ei osanud.

"Sittagi ma ei sure," ütles Lara. "Kui sa kavatsed midagi piuksatada, siis sured sa ise. Ega sinusuguseid ka need inglise vampiirid ei salli."

Seb mõistis, et see tüdruk tundis tema venda, kuid ta ei hakanud veel sellest rääkima.
Seb//kängude maal Wink says:
ja keda ma sulle siis meenutan?

Wes vaatas kella ja hakkas ka siis vaikselt klassi poole lonkima, sest tunni alguseni oli jäänud vaid mõni minut.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 4:20 am

Charlie naeratas. ,,Seda muidugi," ütles ta. ,,Issi, auto sõidab kraavi," ütles Harry ja mängis oma automudelitega kokkupõrget. Charlie hakkas irvitama.

Hunter liikus suudlustega veelgi rohkem allapoole ning suudles juba Liana rindu...

Diane hakkas nuuksuma. ,,Ei kahtlegi," ütles ta. ,,Lähme siit parem ära, ma ei taha siin enam olla."

Serry suudles innukalt Luce'i ja sasis samal ajal poisi juukseid. ,,Ma ei tea enam, mida ma tahan," ütles ta, istus maha ja võttis oma pea käte vahele.

,,Sa vist unustasid, mida ma veel teha suudan. Kui tore, et sa pole algne," ütles Elijah ja vaatas Larale sügavalt silma, et oma võimega ta hüpnotiseerida. ,,Sa võtad nüüd sõrmuse ära ja astud päikese kätte," ütles ta keskendudes.

Mindy vaatas hetkeks kella ka ja sai aru, et ta peab tundi minema, kuid sellegipoolest otsustas ta poisile vastasta.
Mindy says:
vampiiri, kes mu paar nädalat tagasi päästis
tema nimi oli lucien
aga kle, ma pean nüüd tundi minema, jään hiljaks muidu

Mari vaatas klassis ringi ega leidnud ka sealt mingit erilist värvi. Siiski rõõmustas tüdrukut see, et päike oli vahepeal välja tulnud ning ta hakkas oma tihedaid pikki tumedaid juukseid kammima.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 4:43 am

Harvey irvitas samuti. "Ta on nii armas," ütles poiss. Siis võttis Harvey ka ühe auto ja hakkas sellega ringi sõitma.

Liana hakkas mõnutundest lausa hingeldama.

Emory võttis Diane'il käest kinni. "Lähme muidugi. Mulle endale ka ei meeldi sellised kohad. Aga mul on nii valus sind sellisena näha."

Luce istus Serry kõrvale. "Mina ka ei tea, mida sa tahad," ütles ta. "Aga lähme siit ära. Minu juurde või kuskile. Unustame kõik."

Laral ei jäänudki muud üle, kui Elijah käsk täita. Naine võttis siis sõrmuse ära ja astus päikesevalguse kätte.

Seb imestas, kui sai teada, et Lucienist on vampiir saanud, kuid ta oli kindel, et tüdruk ei valetanud. Kuigi ta tahtis tüdrukult veel paljusid asju küsida, pidi sellega ootama.
Seb//kängude maal Wink says:
olgu siis
räägime hiljem

Wes jõudis klassi ja istus uuesti laua taha. Tal polnud küll mingit tuju tundi anda, aga ta pidi seda tegema.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 4:53 am

,,Ta on tõesti armas," nõustus Charlie ja vaatas siis Harvey poole. Harvey oli samuti nagu väike poiss, kui ta ka autodega mängis ning Charlie muigas selle peale.

Hunter hellitas ikka oma suuga Liana rindu ja pani oma käe tüdruku jalgade vahele, et tunda kas tema aluspükstel on märg laik.

,,Anna andeks," ütles Diane vaikselt. ,,Aga mul on nii palju muresid sellega. Ma olen veel nii noor, ma...ma kardan."

,,Sa ei julge mind enda juurde viia," ütles Serry süngel häälel. ,,Ma võin seal kõik inimesed tappa."

Elijah irvitas vaikselt, pani Lara sõrmuse omale tasku ning läks siis linna tüdrukuid otsima. Mees mõtles, et peaks selliseid nalju rohkem tegema, kui Lara ta veel rohkem vihale ajab.

Mindy kirjutas poisile kiiresti vastu.
Mindy says:
muidugi
tsauu
Siis logis tüdruk msnist välja, pani arvuti kinni ja jooksis ruttu tundi.

Mari sodis oma vihikuid, sest tal polnud paremat teha ning vaatas äkki ukse poole, kui temaga ühes lauas söönud tüdruk klassi tormas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 5:11 am

Harvey muigas samuti. "Mida sa naerad?" küsis ta. "Parem võta ka mõni auto ja löö meiega kampa. Ongi siis lõbusam."

Liana oli juba ammu märg ning ta lootis, et Hunteri ülejäänud riided kaovad ka varsti seljast.

"Ma mõistan sind," ütles Emory. "Kuid ma olen sulle toeks. Lihtsalt räägi mulle kõigest, mida sa kardad. Ma üritan sind aidata, kui ma suudan."

"Minu kodu asub keset metsa ning seal läheduses ei ela ainsatki hingelist peale minu," ütles Luce. "Tule nüüd, lähme."

Lara vandus omaette, aga ta ei saanud päikese käes ära ka minna, kuigi päike teda kõrvetas ja sellega tohutut valu põhjustas.

Seb pani ka arvuti kinni ning vajus mõttesse. Ta oli Lucieniga viimati paar nädalat tagasi telefonis rääkinud, aga siis oli tema vend veel inimene. Seb ei mõistnud, mis nüüd juhtus.

Wes tõusis püsti ja seisis klassi ette. "Kuna te kõik näete, et mul pole täna erilist tuju tundi anda, siis teete terve tunni iseseivat tööd. Kirjutan kohe teie ülesanded tahvlile."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 5:21 am

,,Sul on vist õigus," ütles Charlie ja võttis siis ka mõne auto. ,,Ma olen tänavakihutaja," ütles ta ja tegi, nagu kihutaks ta hullult ringi.

Hunter liikus suudlustega mööda Liana kõhtu allapoole ja tegi samal ajal omal püksilukku lahti.

,,Ma kardangi kõigepealt seda, et mu vanemad ütlevad minust lahti," ütles Diane. ,,Võib-olla annab isa mulle veel siis rihma ka, nagu tal juba kombeks."

,,Okei siis," ütles Serry ning ajas end püsti. ,,On see siit kaugel?" küsis naine siis ja pühkis enda riietelt samblikke.

Elijah jooksis kohe kesklinna ja kuna oli keskpäev, ei saanud ta ööklubisse minna. Seega otsustas ta, et peatub mõnes söögikohas, et uusi ohvreid leida.

Mindy ohkas, kui kuulis, et jälle peab iseseisvat tööd tegema. Niigi on kogu aeg iseseisvad tööd ja tüdrukul oli neist juba kõrini.

Mari vaatas tahvlile ja mängis ikka oma juustega. Samuti heitis tüdruk ka pidevalt pilke aknast välja, igatsedes õue päikese kätte minna.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 5:47 am

Harvey muigas. "Aga mina võtan selle politseiauto nüüd ja püüan tänavakihutaja kinni. Sa pead mulle trahvi maksma."

Liana lamas endiselt suletud silmadega voodil ja hingeldas.

Emory kallistas kõvasti Diane'i. "Sa ei lähegi üksi oma vanemate juurde. Mina tulen kaasa ja võin neile ise kõik ära rääkida. Ning ma kaitsen sind nende eest."

Luce ajas end samuti püsti. "Ei ole kaugel. Kõigest kilomeeter siit edasi," vastas ta. "Kas jookseme?"

Lara piinles endiselt päikese käes ja kirus mõttes Elijah't, kuna mees oli tema arust ikka tõeline idioot.

Seb üritas Lucienile helistada, aga venna telefon oli väljas. Ohates lülitas Seb jälle arvuti sisse ning asus talle Facebooki kirja kirjutama, kuigi tal polnud õrna aimugi, millal ja kas Lucien seda üldse loeb.

Wes kirjutas tahvlile mõned leheküljed, mis tuli töövihikus ära täita. Siis läks ta oma laua taha ning pani arvuti käima.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 6:02 am

Charlie muigas samuti. ,,Ja palju sa trahvi tahad?" küsis tüdruk. ,,Issi teeb emmele trahvi," ütles Harry.

Hunter võttis oma püksid jalast ära ja suudles siis uuesti Lianat.

Diane surus oma näo Emory rinna vastu ja hingas mehe lõhna sisse. ,,Kuidas sa mind kaitsed?" küsis ta siis. ,,Neid teades võivad nad su ka politseisse anda ja süüdistada sind alaealise tüdruku seksuaalses ahistamises. Ma tõesti kardan."

,,Mul ei ole tuju joosta," vastas Serry. ,,Ma tahan jalutada ja mõelda. Mul ei ole üldse millekski tuju praegu."

Elijah jalutas ja jalutas, kuni leidis Lido restorani. Ta imestas, et Lido ka Dark Castle'is on, kuigi see peaks olema kuskil Baltimaades. Sellegipoolest otsustas mees sisse astuda.

Mindy kohmitseski oma asjades, kuni leidis töövihiku ja hakkas seda siis täitma. Samal ajal joonistas tüdruk ka lehekülgede servadele igasuguseid pildikesi.

Mari otsis ka oma töövihiku välja ja hakkas seda hoolega täitma. Siiski heitis ta pilke aknast välja ja vaatas samal ajal päikest.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 6:19 am

Harvey irvitas. "Sa võid ise endale trahvi välja mõelda," vastas ta. "Aga pead selle kohe ära maksma."

Liana suudles Hunterit vastu ja sasis poisi juukseid.

"Ei tee nad midagi sellist," ütles Emory. "Ja pealegi pole ma sind ahistanud. Me lihtsalt armastame üksteist. Olgu see siis nii uskumatu kui tahes."

"Siis jalutame," ütles Luce. "Ma ei taha sind sellisena näha. Tahaksin sind naeratama panna, aga ma ei tea, kuidas."

Lara oli endiselt päikese käes ning kees vihast. Ta lubas endale, et kui Elijah kätte saab, siis lööb selle mehe lihtsalt maha.

Seb sai lõpuks kirja valmis ja saatis selle ära. Ta hakkas juba mõtlema, kas oleks parem oma õpingud praegu sinnapaika jätta ja tagasi Dark Castle'isse minna.

Wes võttis erinevad ajalehed lahti ja hakkas sealt uudiseid lugema, et kuidagi aega surnuks lüüa.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 6:31 am

Charlie irvitas samuti. ,,Kas suudlus sobib trahviks?" küsis tüdruk siis ja läks Harveyle lähemale.

Hunter suudles endiselt Lianat ja silitas samal ajal tüdruku keha.

,,Muidugi ei ole sa mind ahistanud," ütles Diane. ,,Kui nad nii mõtlevad, siis kuidas nad saavad? Ma andsin end sulle ise."

,,Ma tahan sinuga magada," ütles Serry. ,,Kui ma ei saa kedagi tappa, tahan ma hoopis seksida. See hoiab ka masendust minust eemal."

Elijah astus Lidosse sisse ning silmitses inimesi, kes seal sõid. Siiski eelistas ta noori tüdrukuid ning istus ühte vabasse lauda, et mõnda oodata.

Mindy lõpetas oma töövihiku täitmise, sest nägi, et õpetaja loeb lehte ega tee üldse seda, mida ta tegema peaks ning tüdruk leidis, et see pole aus.

Mari sai oma ülesande valmis ja võttis siis oma nutitelefoni, et Angry Birdsi jälle mängima hakata.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 6:50 am

"Jah, sobib isegi väga hästi," vastas Harvey. "Aga neid peab hästi palju olema. Isegi väga palju."

Liana suudles omakorda Hunterit ja näksas poissi kaelast.

"Ma lihtsalt ei mõista neid," ütles Emory. "Sa ei ole mingi väike titt ju. Sinust on naine saanud. Nad ei saa sulle nii teha."

Luce muigas. "Aga lähme siis minu juurde ikkagi," ütles ta. "Mulle ei meeldi absoluutselt, kui keegi meid piilub."

Lara ootas kannatamatult, et too lollakas Elijah tagasi tuleks ning talle tema sõrmuse tagasi annaks.

Seb mõtles ja mõtles, kuid vajus siis lõpuks ära ning jäi magama.

Wes surfas netis ja luges uudiseid. Siis leidis ta mingi suvalise mängu ja hakkas seda mängima.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 6:56 am

,,Siis parem ärme tee seda lapse ees, ta tahab tähelepanu," ütles Charlie. ,,Harry tahab vanni," ütles Harry.

Hunter oigas ja suudles kirglikult Lianat.

Diane'i näole ilmus korraks naeratus, sest talle meeldis see väga, kui Emory ütles, et temast on naine saanud. ,,Sul on õigus," lausus tüdruk.

Serry muigas samuti. ,,Jah lähme," ütles ta. ,,Ma ei tahaks enam seda keset metsa teha, kui mul on valida veel pehme voodi."

Elijah vaatas pidevalt ukse poole ning tellis endale isegi klaasi vett, mida ta lihtsalt jõllitas, et mitte jätta muljet, nagu istuks ta seal söögikohas niisama.

Mindy pani oma asjad üldse kotti ära ja toetas pea lauale, kuna tunni lõpuni oli aega ja tal oli nii igav. Siis jäi tüdruk aga hoopis magama.

Mari ei viitsinud samuti enam Angry Birdsi mängida ja pealegi kurnas see tema telefoni akut. ,,Kas koju võib minna?" küsis ta siis äkki.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 7:15 am

"Jah, muidugi," ütles Harvey. "Aga poisi peaks küll vanni viima. Pärast siis vaatame seda trahvi ka."

Liana suudles veel kirglikumalt Hunterit.

Emory naeratas. "Aga me peaks nüüd tõesti minema hakkama," ütles ta. "Oleme siin juba päris pikka aega passinud."

"Täpselt," ütles Luce. "Voodi on iga kell parem. Aga sina valid, kas jookseme või jalutame."

Üks Lara kambajõmm ilmus lõpuks välja ja vabastas Lara oma võimega Elijah võime mõju alt. Lara ohkas kergendatult ja läks tagasi keldrisse.

Seb magas sügavalt oma voodis ja nägi minegeid imelikke asju unes, kuidas tema ja Luce seisavad kahekesi mingi vampiirist eide eest ja vahivad temaga tõtt.

Wes tõstis pea ja vaatas siis klassis ringi. Keegi küll enam tööd ei teinud ja mõni isegi magas, aga mehel polnud viitsimist häält tõstma hakata. "Eks minge siis," ütles ta vaikselt.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 7:24 am

,,Aga muidugi," ütles Charlie ja võttis Harry sülle. ,,Kumb meist teda vannitab?" küsis tüdruk siis Harveylt.

Hunter suudles Liana kaela ja hakkas tüdruku kiisuga mängima.

,,Sul on õigus," ütles Diane. Siis kõndisidki nad auto juurde ning tüdruk istus autosse. ,,Sa oskad kõik alati paremaks teha," lausus Diane ja tegi Emory põsele musi enne, kui nad sõitma hakkasid.

,,Siis parem ikka jookseme," arvas Serry. ,,Ma tahaksin ikka ruttu tegelikult ju kohale jõuda."

Elijah nägi lõpuks ühte ilusat tüdrukut Lidosse sisenemas ja jõllitas teda. Mehe õnneks istuski tüdruk tema juurde ning Elijah hakkas temaga juttu rääkima.

Mindy magas ikka veel kirjanduse klassis, pea laual ning nägi und Luce'ist. Kõik teised tema klassikaaslased olid ammu lahkunud, ent Mindy ei ärganud.

Mari oli õnnelik, et lõpuks oma vahetuspere juurde koju sai minna ega pidanud enam selles hallis masendavas koolimajas passima. Tüdruk pani jope selga ja hakkas kodu poole kõndima.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 7:44 am

"Me mõlemad koos äkki?" arvas Harvey. "Ma ei taha sinust minutitki eemal olla. Kui sulle muidugi nii sobib?"

Liana hakkas jälle hingeldama ja sulges silmad.

Emory naeratas ning hakkas sõitma. "Peab lihtsalt positiivselt mõtlema," ütles ta. "Ma ei jäta sind kunagi ning sa tead seda."

"Olgu siis," ütles Luce. "Minutiga peaks vist kohale jõudma küll. Aga anna siis oma käsi."

Lara urises omaette keldris ning mõtles plaani, kuidas oleks kõige parem Elijah'le kätte maksta.

Wes pani lõpuks arvuti kinni ja hakkas ise ka klassist välja minema, kui Mindyt ikka veel magamas nägi. Mees läks siis Mindy laua juurde ja rauputas õrnalt tüdrukut õlast.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 7:53 am

,,See sobib mulle liigagi hästi," vastas Charlie. ,,Aga siis võiksimegi nüüd Harry vannituppa viia ja vanni sooja vee lasta. Kindlasti tahab ta oma pardiga ka mängida."

Hunter liikus suudlustega allapoole ja suudles lõpuks Liana alakõhtu enne, kui ta oma huultega tüdruku kiisuni jõudis.

,,Saagu mu vanematega mis saab," ütles Diane. ,,Aga ma tahan tänase päeva kindlasti sinu juures veeta. Ma tahan sinna ööseks ka jääda."

,,Mis sa mu käega teed?" küsis Serry ja vaatas Luce'ile otsa. Poiss ei osanud ju ometi käejooni lugeda?

Sara leidis Lara ja hakkas irvitama. ,,Misasja sa korised siin?" muigas naine. ,,Minu arust oli see parim, mida Elijah teha sai."

Mindy ärkas üles ja tõstis uimaselt pea. Siis vaatas tüdruk kella. ,,Kus kõik on?" küsis tüdruk uniselt. ,,Mis toimub?"
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 35 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 35, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: