Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 2:24 am

Harvey naeratas. "Ma ei tahtnud sind segada," ütles poiss. "Aga ma pole sind ammu kirjutamas näinud. Millest sa üldse kirjutasid?" küsis ta tüdruku poole vaadates.

Liana tegi viimaks silmad lahti ja hüppas püsti. Tüdruk istus aknalauale ning vaatas välja. Ta kavatses seal kuni Hunteri tulekuni kannatlikult istuda ja oodata.

Emory leidis lõpuks ühe südamega kaelakee ning ostis selle ära. Siis läks mees tagasi koju ning jäi Diane'i tundide lõppu ootama. Pärast seda kavatses ta autoga kooli ette sõita ja tüdruku sealt peale võtta.

"See olen mina," ütles Luce vaikselt ja kükitas Serry kõrvale maha. "Kas sa võiksid mulle rääkida, mis sinuga juhtus?" küsis poiss.

Lara muigas Elijah't märgates, kuna mehe näost oli näha, et tal on jälle mingi oluline jutt rääkida. Elijah tundus talle nagu mingi klatšimoor ning Lara hakkas selle mõtte peale kõva häälega naerma. "Mida sa tahad?" küsis ta lõpuks, kui oli suutnud naermise lõpetada.

"See laulmine... see tuli lihtsalt natuke ootamatult," vastas Wes. Mees ei osanudki midagi rohkemat öelda, vaid jäi lihtsalt vait ja ootas, et tüdruk ise midagi ütleks.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 2:36 am

Charlie naeratas vastu ja andis Harry Harveyle sülle. ,,Ma kirjutasin Harryst," vastas tüdruk. ,,Ja meist ka." Samal ajal aga vaatas Harry oma isa. ,,Issi, mängime," ütles laps Harveyle. Charlie naeratas. ,,Jah, ta hakkas rääkima."

Hunter jooksis ja jooksis, kuni jõudiski lõpuks oma majani. Seal nägi ta juba oma kaunitari akna laual istumas ning poiss ei osanud seda küll seletada, miks, ent sellega meenus talle muinasjutt Rapuntslist ja Liana oligi justkui tema Rapuntsel. Siis hüppas poiss üles ja haaras tüdruku tugevalt oma embusse.

Diane oksendas tualetis ja kui ta sellega lõpetas, loputas ta suu ning läks klassi tagasi. Tüdruk möödus väga lähedalt õpetaja lauast ja heitis hetkeks pilgu ka tollele Mehhiko tüdrukule, kuid istus siis tagasi oma kohale. ,,Tead, sa peaksid ikkagi arsti juurde minema," sosistas Mindy Diane'ile, mille peale Diane vaid noogutas, sest tal tõesti polnud tuju mõelda sellest, et äkki ta ongi rase.

,,Ma ei tahtnud, et sa mind sellisena näed," vastas Serry nuuksudes. ,,Mitte keegi ei pea mind üldse nutmas nägema. Palun mine ära, ma tahan üksi olla."

,,Sa ei kujuta ette, mida ma just nägin," ütles Elijah ja puhkes ise ka naerma, sest ei suutnud seda siiani uskuda. ,,See algne mõrd oli üksi keset metsa ja nuttis. Arvatavasti nuttis ta oma nolgi pärast."

,,Perdon(Vabandust)," lausus Mari vaikselt oma soravas hispaania keeles. ,,Ma lihtsalt ei saa aru, miks kõik siin nii masenduses täna. Ma lihtsalt mõtlesin siin nende tuju tõsta ja kõike natuke lõbusamaks muuta, aga noh...see vist ei tööta," rääkis ta siis tugeva aktsendiga inglise keeles.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 2:58 am

Harvey naeratas samuti ning vaatas oma poega. "See käis küll kiiresti," ütles poiss. "Mis tema esimesed sõnad siis olid?" küsis ta vaheldumisi Charliet ning oma poega vaadates.

Liana naeratas ning kallistas kõvasti Hunterit. "Sul läks päris kaua," ütles tüdruk. "Ma siin mõtlesin nii paljudele asjadele ja ootasin sind. Ja viimaks jõudsidki sa kohale."

Emory pani arvuti käima ja luges uudiseid. Kui mehel sellest kõrini sai, siis heitis ta pilgu seinal rippuvale kellale, kuid ohkas, kui kell ikkagi liiga vähe oli. Mees tahtis juba nii väga Diane'i näha.

Luce kallistas Serryt. "Ära räägi nii," ütles ta paluva häälega. "Ma lihtsalt tahan teada, mis juhtus. Äkki saan ma sind aidata või midagi ja kui ei saagi, siis vähemalt kuulaksin ära, mis sul öelda on."

Lara vahtis Elijah'le otsa ja hakkas uuesti irvitama. "Ei tea, mis see nolk talle siis tegi. Aga noh... pole vist väga minu asi ka."

"Sellest pole midagi," ütles Wes. "Ma ei saa ise ka aru, mis kõigil viga on. Aga sa võid nüüd tagasi oma kohale istuda."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 3:13 am

,,Ta küsis, et kus sa oled, kui ma temaga mängisin ja ütles, et tahab sinuga mängida," vastas Charlie ja vaatas oma poega. ,,Poiss on sinust ikka väga puudust tundnud," lisas ta.

,,Ma püüdsin pühvleid," vastas Hunter. ,,Vedas, et ma mõnda metsas nägin, nad on mu lemmikud." Siis keerutas Hunter Lianat oma süles. ,,Aga muidugi sina oled rohkem lemmik, ma tundsin sinust väga puudust, mu kaunitar."

Diane'il polnudki mingit jututuju ja ta silmas lihtsalt klassiruumi seinal rippuvat kella. Ta teadis seda isegi, et peaks arsti juures ära käima ja rasedustesti tegema, kuid otsustas seda veel mitte teha ning kirjanduse tunni üle elada.

,,Ma olen lihtsalt nii loll," vastas Serry. ,,Ma olen kohutavalt loll. Ma lubasin endale, et ei lase armastusel enda ellu sekkuda, lubasin mitte armuda, aga näe, mis juhtus. Ma armusin ikka sinusse."

,,Aga ma võin selle peale endale vaia südamesse lüüa, et nad on üksteisesse armunud," ütles Elijah. ,,Kas poleks siis mitte suurepärane kättemaks - tappa selle algse armsam selle eest, et tema sinu oma tappis?"

,,Muidugi," ütles Mari. ,,Gracias(Aitäh)." Siis istus tüdruk oma kohale tagasi ja vedas sõrmedega õrnalt üle oma kaela nagu tal tavaliselt kombeks oli, ehkki ta ei teadnud ise ka, miks talle seda teha meeldis. Samal ajal vaatas ta aga oma kirjanduse õpetaja poole.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 3:37 am

Harvey naeratas. "Mina tundsin ka teist mõlemast puudust ja üritasin võimalikult kiiresti teha. Aga nüüd olen ma tagasi ja võin temaga mängida."

Liana muigas. "Ma tundsin sinust nii väga puudust. Järgmine kord võiksime kahekesi jahile minna." Tüdruk naeratas ning suudles siis Hunterit põsele.

Emory istus ikka kodus ning tal polnud midagi erilist teha. Mees vaatas ikka ja jälle kella poole, aga aeg tiksus ikkagi kohutavalt aeglaselt. Siis läks Emory kööki ja pani mõned munad pannile, et vahepeal midagi süüa.

"Aga selles pole ju midagi halba," ütles Luce. "Mina armastan ju sind ka. Olin ka alguses enda peale vihane, kui avastasin oma tunded sinu vastu. Aga nüüd ma usaldan sind. Ma tahan sinuga koos olla."

"Rahune nüüd maha, eks?" muigas Lara. "Mul ei ole sellega kiiret. Las kudrutavad veel mõnda aega edasi. Ma ei saa ilma Lorena abita nagunii midagi teha, aga tema on praegu üldse teises osariigis."

Wes vaatas omakorda Mariela poole ning naeratas kergelt. Mehele meeldis see pilk, millega tüdruk teda vaatas. Tunni lõpuni olid jäänud veel vaid mõned minutid ning Wes arvas, et pole enam mõtet uut osa edasi võtta. Nii ta lihtsalt istus oma laua taga ja ootas koolikella helinat.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 3:49 am

Charlie naeratas vastu. ,,Aga muidugi," ütles ta. ,,Kuid minule võlgned sa suudluse ja siis peale seda võime me ju koos ka Harryga mängida, kui see sulle sobib."

Hunter naeratas samuti. ,,Aga sa ei öelnud ju mulle, et tahad kaasa tulla," ütles poiss tüdruku nägu silitades. ,,Teinekord ütle mulle, siis lähme koos. Anna andeks, et su üksi jätsin."

Diane juba magas poolenisti oma laua peal, kuni ta uut iiveldushoogu tundis. Seekord vaatas ta Wesley poole. ,,Kas ma võin korraks välja minna?" küsis tüdruk. ,,Mul on paha olla."

Serry lõpetas nutmise. ,,Tõesti?" küsis ta. ,,Ma arvasin, et sa vihkad mind, sest mina tapan inimesi ja otsin endiselt ühte tüdrukut taga, kes peaks ka mu ohvriks saama."

Elijah kortsutas kulmu. ,,Kes on Lorena?" küsis ta. ,,Mis plaanid sul üldse on? Räägi mulle neist."

Mari punastas, kui õpetaja talle naeratas. Tüdruk ei saanud aru, miks mees teda kogu aeg jõllitab ja samas ka sellele Mindy kõrval istuvale punapeale nii palju tähelepanu pöörab. Igatahes lootis ta, et tegu pole ahistajaga.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 4:12 am

"Muidugi sobib see mulle," ütles Harvey ning astus oma abikaasale lähemale. Seejärel suudles ta Charliet.

"Sellest pole midagi," ütles Liana. "Ma polnud lihtsalt eriti janune. Aga ma luban, et järgmine kord ütlen ja siis saame me koos minna."

Emory praadis mune ja mõtles samal ajal Diane'i peale. Ta oli nii lootusetult sellesse tüdrukusse armunud, et ei tundnud ennast äragi ning mees tundis, et ta elu on sellega palju paremaks muutunud.

"Ma ei vihka sind," ütles Luce. "Suudan sind ainult armastada. Ning ma armastan sind sellisena... nagu sa oled. Kui sa vajad inimverd, siis ma lepin sellega."

Lara muigas kavalalt. "Lorena on üks väga võimas nõid, kellega ma hiljuti tuttavaks sain. Tema abiga saan ma poisinolgi kõrvaldatud. Kindlasti sa mõtled, et miks ma seda siis kohe ei tee. Vastus on lihtne - ma tahan rohkem põnevust. Serenia peab seda pealt nägema, kuidas ta armastatu sureb. Aga rohkemat ma sulle ei räägi. Iga asi omal ajal."

"Jah, mine," vastas Wes Diane'ile. Ta vaatas murelikult tüdruku poole, sest Diane'i olekust oli selgelt aru saada, et tema tervisega pole kõik korras.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 4:22 am

Charlie suudles Harveyt vastu ja jäi siis poisile silma vaatama. ,,Aga lähme siis nüüd Harryga mängima," ütles ta.

,,Aga muidugi," ütles Hunter. ,,Tead, sa oled nii ilus," lausus siis poiss ja silitas Liana nägu. ,,Ja seal akna peal oodates meenutasid sa mulle Rapuntslit. Minu Rapuntsel."

Diane tormaski klassist välja tualetti ja oksendas seal jälle tükk aega. Kui ta suu ära oli loputanud ja klassi tagasi läks, oli kell juba vahetundi helisenud ja ta nägi Wesleyt ikka veel laua taga istumas. Siis võttis tüdruk enda laua pealt oma asjad ja pani need kotti.

Serry kallistas Luce'i. Naine vihkas seda tunnet, et ta äkki mingit poisinolki sellepärast vajab, et teda armastab. Ta polnud ju kunagi kedagi vajanud, ta oli piisaval iseseisev.

Elijah kortsutas jälle kulmu. ,,Oota, ma ei saa nüüd aru," ütles mees. ,,Millleks sulle mõne poisinolgi tapmiseks nõida on vaja, kui sa saad lihtsalt selle mõrra ees talle vaia südamesse lüüa ja ta kohe põlema panna?"

Mari oli koolisööklas, sest tegelikult pidi olema söögivahetund. Siis otsis ta lauda, kuhu minna ning otsustas, et kuna tal pole mujale istuda, läheb ta lauda, kus tavaliselt söövad Mindy, Diane ja veel mõned klassikaaslased, keda ta ei tunne, kuid Diane'i polnud sööklas. Sellegipoolest ta küsis Mindylt, et kas ta võib sellesse lauda istuda ning Mindy lubaski ta sinna istuma, sest ta ei uskunudki, et Diane sööma tahab tulla.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 4:50 am

Harvey vaatas omakorda Charliele silma ja istus siis vaibale. "Muidugi. Ma ju lubasin, et mängin oma pojaga."

Liana hakkas naerma. "Tänan. Aga mul pole kahjuks nii pikki juukseid, et mind Rapuntsliga võrrelda peaks saama."

Emory sai munad praetud. Mees tõstis need taldrikule, valas natuke ketšupit ka peale ja hakkas siis sööma.

Luce silitas Serry juukseid. Poiss oleks küll soovinud, et ta oleks Serry asemel kellessegi teise armunud, kuid mõistis siiski, et iialgi pole võimalik valida, kellesse armud. See lihtsalt juhtub.

Lara muigas. "Sa ei saa ikka mitte millestki aru. Ma tahan seda teha lihtsalt aeglaselt ja piinarikkalt, aga samas ka suurejooneliselt. Koos igasugu tulevärgi ja muu määtsikuga. Aga ma ei hakka sulle praegu lähemalt seletama. Hoian põnevust üleval."

Wes tõusis laua tagant püsti ning läks Diane'i juurde. "Sinuga pole ilmselgelt kõik korras," ütles ta tüdrukule. "Tahaksid sa äkki mulle midagi rääkida? Ma olen nõus kuulama."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 5:00 am

,,Harry on nii tark laps," ütles Charlie. ,,Ta üllatab mind pidevalt." Siis otsis naine välja Harry mänguasjad nind asetas need ka vaibale. ,,Ta isegi mitte ei puterda nagu paljud väiksed lapsed," lisas tüdruk.

Hunter hakkas ka naerma. ,,Aga ikkagi oled sa ilus," lausus poiss. ,,Sa oled nii ilus, et see teeb mõnikord haiget. Minu printsess."

,,Ma kohtusin mõned nädalad tagasi ühe vampiirikütiga," vastas Diane. ,,See mees oli väga väga kena ja me treenisime koos mõnda aega, kuni ta mind suudles. Sellest suudlusest kasvas välja aga midagi enamat ja ta võttis mu süütuse. Ma olen temaga suhtes. Aga ikkagi, tollel esimesel korral me ei kasutanud kaitsevahendeid ja ma kardan, et ootan last. Ja ma tõesti ei jaksa täna rohkem koolis olla."

Serry sulges silmad, kuid tundis siis jälle kohutavat vajadust tappa, et masendust peletada. Inimeste jahtimine oli tema kirg ja mida rohkem ohver põgenes, seda põnevam oli tema jaoks. ,,Ma tahan tapma minna," ütles ta.

,,Sa oled ikka täiesti sadistlik mõrd," ütles Elijah. ,,Poisinolk pole sulle midagi teinud, aga ometi tahad ta surnuks piinata. Mitte et ma talle kaasa tunneks."

Mari mugis koolisööklas oma salatit ja viinereid ning suutis isegi Mindyga jutu peale saada. Kuigi ta teadis, et neil tuleb nüüd kohe inglise keel ka ja see on selle sama õpetajaga, jäi ta ikkagi sööklasse sööma ja Mindyga lobisema.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 5:22 am

Harvey naeratas. "Aga ta ju polegi tavaline laps. Tema on meie laps - vampiiride järeltulija. Vampiiride lapsed ongi oma arengus tavalastest ees."

Liana irvitas. "Ei ole ma midagi erilist. On palju ilusamaid. Aga ma ei saa aru, kuidas see haiget teha saab."

Emory sõi praemuna ja rüüpas piima peale. Tal oli juba ammu ootamisest kõrini ning mees ei kavatsenudki lähiajal kella vaadata, et ennast vähem närvi ajada.

Luce ohkas. "Miks just praegu? Sa võid seda hiljem ka teha. Kui sa oled kurb, siis olen mina siin selleks, et sind lohutada. Ja kui sa verd vajad, siis mul on seda. Mul on mitu suurt pudelitäit inimverd."

Lara irvitas. "Poiss pole tõesti milleski süüdi, aga ta oli ikkagi liiga loll, kui Ser'i armus. Aga ma tahan, et Ser kannataks ja niimoodi seda poissi piinlemas nähes kannatab ta kindlasti. Lorena jõudis vahepeal isegi selle välja selgitada, kui tugevalt need kaks üksteisega seotud on. Poisikese surm saab vaese Ser'i jaoks ikka väga raske olema."

"Olgu siis," ütles Wes. "Ma ei hakka sind arsti juurde saatmisega piinama, vaid kirjutan sulle ise tõendi ning saad koolist minema. Aga sa peaksid rasedustesti tegema."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 5:33 am

Charlie naeratas vastu. ,,Seda küll," ütles ta. ,,Harry on väga eriline laps," lausus Charlie ja tegi oma pojale musi.

,,Sest näiteks mina pole nii ilus kui sina ega saa kunagi olema," vastas Hunter. ,,Ja siis veel need teised tüdrukud, kes sind kadestavad. Neile teeb see kõige rohkem haiget. Aga ma olen õnnelik, et sinusugune ilus olevus minu oma on."

,,Jah, aitäh," ütles Diane. ,,Mul ongi plaanis nüüd Emoryle helistada, et ta mu kohe haiglasse viiks. Tema peab sellest esimesena teadma."

,,Sa ei saa kohe üldse aru," ütles Serry. ,,Tapmine on ainus, mis mu masendust eemale suudab peletada ja kui ma seda teha tahan, siis teen ma seda, millal tahan."

,,Aga miks sa teda ennast piinlema ei pane ja samal ajal poissi ei tapa?" küsis Elijah. ,,Minu arust oleks see palju parem mõte. Ta piinleks ja näeks samal ajal poissi suremas."

Mari sai oma toidu söödud ja läks siis klassi tagasi. Tüdruk nägi, et õpetaja kirjutas punapäisele tüdrukule tõendit ega hakanud neid segama ning hiilis vaikselt oma kohale tagasi.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 5:53 am

Harvey vaatas Charliet ja oma poega. "Jah, enda laps ongi igale vanemale kõige erilisem," ütles ta. "Ma armastan teda väga."

Liana muigas. "Kui sa nii arvad. Ise ma ennast kuigi eriliseks ei pea. Pole kunagi pidanud, aga mulle meeldib see, kuidas sa räägid."

Emory sõi oma toidu ära ja viis nõud kraanikaussi. Siis läks mees akna juurde, vaatas välja ning jäi uuesti mõtlema.

"Olgu siis. Ära mine nüüd närvi. Ma tahtsin ainult aidata," ütles Luce. "Aga eks sa mine siis. Ma tõesti tahaksin sinuga igal pool koos olla, aga ma ei suuda neid koledusi pealt vaadata. Anna andeks."

"Ei," ütles Lara. "Mulle meeldib vaimne piinlemine rohkem. Mind ei piinanud ka keegi füüsiliselt, aga mu sisemus põles. Ja mõlemat korraga ei saa, sest see isekas mõrd pöörab nagunii füüsilisele valule rohkem tähelepanu, kuna see juhib ta vaimse valu kõrvale."

Wes sai tõendi kirjutatud ja andis selle siis Diane'ile. "Eks mine siis. Ja edu sulle," ütles ta. "Ma tõesti loodan, et sinuga saab kõik korda."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 6:16 am

Charlie vaatas omakorda Harveyt ja oma poega. ,,Sul on õigus," nõustus tüdruk. ,,Harry on mulle sülle potsatanud õnn, meie väike tibu."

Hunter muigas samuti ja võttis Liana kaissu. Siis suudles ta tüdrukut otsmikule. ,,Sa oledki minu jaoks väga eriline," lausus poiss.

,,Jajah," ütles Diane ning läks siis oma kapi juurde ja pani mantli selga. Siis astus ta koolimaja uksest välja ning jäi trepil seisma. Seejärel otsis tüdruk oma telefoni ja valis Emory numbri.

,,See on juba minu probleem," ütles Serry ja vaatas Luce'ile otsa. ,,Aga ma siis lähen," ütles ta ning jooksis sügavale metsa, et leida uusi ohvreid.

Mindy vaatas, et tunni alguseni on veel üsna palju aega ning kuna raamatukogu arvuteid sai vahetundide ajal kasutada, läks ta sinna, et igavust natukenegi peletada, sest Diane läks tõenäoliselt koolist ära. Niisiis ta surfaski netis, kuni leidis ühe jututoa ja logis sinna Mindy1995 nime all sisse.

Elijah turtastas. ,,Nojah, eks sa ise tead paremini, mina pole ju sina," ütles ta. ,,Aga sa riskid sellega, et see algne võib kättemaksuks sinu ka tappa."

Mariela keerutas oma juuksesalku ümber sõrme ja vaatas mõtlikult aknast välja, kuni avastas, et peale punapea lahkumist polegi klassis enam kedagi peale tema ja õpetaja.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 6:35 am

Harvey suudles Charliet põsele. "Ma olen nii õnnelik, et teie kaks mul olete," ütles poiss. "Te muudate mu elu palju ilusamaks."

Liana naeratas. "Ja sina oled minu jaoks väga eriline. Kõige erilisem poiss üldse. Ma armastan sind."

Emory kuulis oma telefoni teises toas helisemas ja läks siis vaatama, kes helistab. Diane'i nime ekraanil märgates tõstis mees telefoni kohe kõrva äärde. "Jaa, kallis?" vastas ta.

Luce istus ühe puu juurde maha ning vajus mõttesse. Poiss oli kurb, et tema ja Serry nii lootusetult erinevad on. Tema jaoks oli talumatu mõte, et Serry kuskil kaugemal inimesi tapab selle asemel, et temaga koos olla.

Sebastianil olid loengud just läbi saanud ming poiss läks ühikasse. Ta lülitas arvuti sisse ja läks igavuse peletamiseks esimesse jututuppa, mis tal parasjagu meelde tuli.

Lara irvitas. "Siin sa küll eksid. Ta ei saa mind kohe kuidagi tappa. Lorena abiga saan ma ennast tema eest vägagi edukalt kaitsta."

Wes vahtis samuti aknast välja. Oli küll lõunapaus, aga tema ei kavatsenud minna kuskile inimeste toitu sööma, vaid passis niisama ja ootas järgmise tunni algust.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 6:46 am

Charlie naeratas. ,,Ma olen ka õnnelik," ütles ta. ,,Sina ja Harry olete parimad, mis minuga kunagi juhtuda sai."

Hunter naeratas vastu. ,,Ja mina armastan sind ka," ütles ta. ,,Igavesti." Siis pani ta Lianale käed ümber ja suudles tüdrukut.

Diane'i süda hakkas kiiremini lööma, kui Emory telefonile vastas. ,,Palun tule kohe kiiresti mulle järele," ütles tüdruk. ,,Mul on probleem. Sa pead mu haiglasse viima."

Serryle ei meeldinud see üldse, et Luce teda muuta püüab, et naine enam inimesi ei tapaks. See oli juba tema loomuses ning ta ei tahtnudki seda muuta. Lõpuks jõudiski ta grupi matkajateni, kes metsas telkisid ning murdis nad kõik maha.

Mindy passis endiselt jututoas ja vaatas oma sotsiaalvõrgustikud üle, kuna jututoas keegi temaga rääkima hakanud.

,,Aga kui ta leiab viisi, kuidas Lorena tappa?" arvas Elijah. ,,Ja siis veel need Inglise kõrged vampiirid, neil on ju ka oma nõid. Ja ma usun, et nad kaitsevad seda poissi, aga ma tean, et nad hoiavad meil ja sellel mõrral silma peal. Üks vale liigutus ning nad tapavad meid."

Mari ei tundnud end kahekesi õpetajaga klassis olles just kõige mugavamalt, eriti veel peale seda, kui tüdruk mitu korda mehe pilku endal tajunud oli.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 7:05 am

Harvey naeratas vastu. "Samad sõnad. Ilma teieta ei oskaks ma enam midagi peale hakata. Teie oletegi kogu mu elu."

Liana suudles Hunterit vastu ja pani käed ümber poisi kaela.

"Kas sinuga juhtus midagi?" küsis Emory murelikult, võttis oma jaki ja läks telefoni endiselt kõrva ääres hoides juba uksest välja.

Luce langetas pea ning istus endiselt puu all. Ta ei teadnud, mida teha. Kuigi poiss armastas Serryt, oli tema jaoks tohutult raske leppida teadmisega, et Serry on tapja ning selleks ta ka jääb.

Jututoas polnud eriti kedagi, kuid Seb nägi üht vähestest kasutajatest, kes online olid. Siis saatis ta kasutajale mindy1995 sõnumi.
mystilinepoiss: hei Smile

"Seda ei juhtu," ütles Lara. "Kui jõuab kätte õige aeg, siis tapan ma ise Lorena ja saan tema väe endale. Aga ma ei ütle sulle, kuidas. Ja sina ei tohi ka mu plaanist kellelegi rääkida. Nii saab minust tulevikus kõige võimsam vampiir Dark Castle'is ja võib-olla ka üks võimsaimaid vampiire maailmas."

Wes vaatas endiselt aknast välja ega pööranud enda ümbrusele mingit tähelepanu. Ta mõtles sellele, mida just Diane'i käest kuulnud oli.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 7:18 am

Charlie suudles Harveyt põsele. ,,Sa nagu mu sõnu ainult varastakski," ütles tüdruk. ,,Ja sina ning Harry olete ka minu elu."

Hunter suudles endiselt Lianat ja võttis siis tüdruku oma kätele. Siis kandis ta Liana teda suudeldes magamistuppa.

,,Mul on kogu aeg paha olla ja ma jään tundides magama," vastas Diane. ,,Ma pean arsti juures ära käima. Ma kardan kõige rohkem seda, et...võin rase olla."

Serry jõi kõik matkajad verest tühjaks, kuid ei vaevunud enda järelt isegi mitte koristama. Tal polnud selleks tuju. Siiski jooksis ta tagasi koha poole, kust Luce ta leidis, lootes, et poiss on veel seal.

Mindy oli üllatunud, kui mingi mystilinepoiss temaga äkki rääkima hakkas. Niisiis saatis ta sõnumi vastu.
Mindy1995:
tere jah (:

Elijah näole tuli muie. Tegelikult tahtis mees lausa naerma puhkeda, sest ei suutnud uskuda seda, kui loll Lara võib olla, kui arvab, et nõida tappes saab ta omale selle nõia väe. Siiski suutis ta end tagasi hoida ja mitte naerma pursata, sest ei tahtnud naist solvata. ,,Edu sulle sellega," lausus ta siis.

Mari nägi, et õpetaja on kuidagi hajevil ega saanud aru, mis sellist hetkelist meeleolumuutust põhjustas. ,,Kas...kõik korras?" küsis ta siis vaikselt. ,,Te tundute kuidagi hajevil."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 7:35 am

Harvey naeratas ning kallistas siis Charliet. "Mis teha. Järelikult me mõtleme siis liiga sarnaselt. Muidu seda ei juhtuks ju."

Liana suudles omakorda Hunterit ja hoidis poisist kõvasti kinni.

Emory muutus mõtlikuks. "Hästi. Ma sõidan kooli ette. Oota mind seal. Ma peaks mõne minuti pärast kohale jõudma."

Luce istus endiselt puu all ning hoidis pead kätega kinni. Ta polnud ennast mitte kunagi nii abituna tundnud.

Seb naeratas, kui nägi, et see tüdruk talle suhteliselt kiiresti vastu kirjutas. Poiss saatis uue sõnumi.
mystilinepoiss: kuidas läheb ka?

"Mis on?" küsis Lara Elijah ilmet märgates. "Sa ei usu mind või? Aga ma ei käsigi sul ennast uskuda. Ma ei saa sulle rohkem midagi rääkida ka, sest sa võid edasi pläkutada. Turumutt nagu sa oled."

Wes pööras oma pea Mari poole. "Ei, mitte midagi erilist," vastas ta. "Minuga on kõik korras. Jäin lihtsalt mõne asja üle mõtlema. Aga tänan küsimast."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 7:42 am

Charlie hingas Harvey lõhna sisse. ,,Seda muidugi," ütles ta. Harry aga vaatas oma vanemate poole. ,,Mängu," ütles ta. ,,Ei amele."

Hunter suudles kirglikult Lianat ja asetas ta voodile. Siis hakkas ta juba tüdruku kaela suudlema...

,,Jajah, olgu siis," ütles Diane ja lõpetas kõne. Siis jäi tüdruk ootama ning lootis, et Emory jõuab võimalikult kiiresti kohale, sest väljas kippus juba külmaks minema.

Serry jooksis edasi ning jõudiski samasse kohta tagasi. Nähes, et Luce veel seal on, läks ta poisi juurde ja istus tema kõrvale maha.

Mindy hakkas kergelt itsitama, sest keegi polnud temalt kunagi küsinud, kuidas tal läheb. Loomulikult kirjutas tüdruk kiire vastuse.
Mindy1995:
ah nagu ikka, koolis olen, sõbrannal mured, psühholoogi mängin talle
ja sul?

,,Ma olen rohkem mees kui sina," ütles Elijah ja hakkas oma viimase lause peale irvitama. Rohkem mees kui Lara. Hästi läheb.

Mari kallutas pead ja kortsutas kulmu. ,,Olete te kindel?" küsis tüdruk siis. ,,Peale selle tüdruku lahkumist oleksite nagu veel eriti rivist väljas."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 8:00 am

Harvey hakkas irvitama ja vaatas siis Charliele otsa. "Kuulsid sa, mis ta ütles? Talle ei meeldi, et me ameleme."

Liana suudles kirglikult Hunterit vastu ja lasi ennast täiesti lõdvaks.

Emory istus autosse ja hakkas sõitma. Mees üritas võimalikult kiiresti teha, et Diane ei peaks teda kaua ootama.

Luce tõstis pilgu ja vaatas Serryle otsa. "Juba tagasi," ütles ta vaikselt. "Ma arvasin, et ei näe sind enne homset. Kui sedagi."

Seb muigas, sest tüdruk tundus talle mingil põhjusel täitsa toredana, kuigi poiss ei tundnudki veel teda.
mystilinepoiss:
tulin just loengust. ühikas olen.
elul pole väga vigagi, aga ma olen siin suhteliselt vähe aega olnud ega pole veel täielikult seltskonda sulandunud.

Lara hakkas samuti irvitama. "Mind ei maksa üldse meestega võrrelda, sest ma ei meenuta kuskilt otsast meest. Aga sina oled mutt mis mutt. Lobamokk ja pläralõug."

"Jah, ma olen kindel," vastas Wes. "Ma lihtsalt muutun ise ka vahel murelikuks, kui mu õpilastel on probleemid. Ma tean, et see on nõme, aga ma ei saa midagi sinna parata."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeReede Okt 28, 2011 8:09 am

Charlie hakkas ka irvitama. ,,Meie pisike geenius," ütles tüdruk ja võttis lapse sülle. ,,Ei räägi üldse lapse moodigi, aga räägib."

Hunter pani käed Liana särgi alla ja silitas samal ajal õrnalt tüdruku külgi, lõpetamata tema suudlemist.

Diane ootas veel koolitrepil, kuid ta ei tahtnud sellele istuda, sest kartis veel põiepõletikku ka saada. Ta lihtsalt soovis, et Emory juba kiiremini kohale jõuaks.

,,Mind ei saa nii lihtsalt vaia südamesselöömisega tappa," ütles Serry ja vaatas kaugustesse. ,,Mind saab tappa vaid tule või nõidusega. Mingid taimed mulle ka ei mõju."

Mindy ei suutnud mõista, miks mingi võhivõõras temasuguse halli hiirekese vastu nii suurt huvi tunneb, kuid samas talle isegi meeldis võõraga rääkida.
Mindy1995:
kus sa oled siis?

,,Aga sinule peab vist meelde tuletama seda, et ise lased kõigil end läbi tõmmata. Sa ajad igaühele jalad laiali, keda kohtad," ütles Elijah. ,,Ja sellest rääkides...lõbutseksime?"

,,Olgu siis," ütles Mari. ,,Kaastundest pole midagi halba muidu." Siis jäi tüdruk ka ise vait ja hakkas jälle instinktiivselt sõrmedega mööda oma kaela vedama.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 1:12 am

"Täpselt," ütles Harvey. "Mulle meeldib, kui sa temast nii räägid. Meie laps ju ikkagi. Ja me oleme üks õnnelik perekond."

Liana suudles Hunterit edasi ja tõmbas poissi endale veel lähemale.

Mõne aja pärast keeras Emory auto koolimaja ette. Mees läks autost välja ning kõndis Diane'i juurde. "Aga lähme siis," ütles ta.

Luce tõusis püsti. "Millest järsku selline jutt?" küsis ta. "Mis sinuga üldse toimub?"

Seb muigas võõra tüdruku küsimuse peale ja kirjutas siis kähku vastuse.
mystilinepoiss:
austraalias, kängude maal

Lara irvitas mõnda aega, aga muutus siis tõsiseks ja andis siis tugeva lataka Elijah'le vastu nägu. "Sa tead väga hästi, miks ma selline olen," urises ta. "Ning sa tead, et ma võin magada ükskõik kellega, aga mitte sinuga."

Wes pööras pilgu jälle aknast välja. Ta isegi ei mõelnud enam millelegi, vaid vahtis tuimalt väljas toimuvat. Kui seal muidu üldse oleks midagi toimunud.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 1:18 am

Charlie naeratas. ,,Täpselt nii," nõustus ta. ,,Äkki tulevikus oleme veel suurem ja veelgi õnnelikum perekond."

Hunter suudles kirglikult Lianat ning tõmbas lõpuks tüdrukul särgi seljast ja viskas selle põrandale.

Diane vaatas hetkeks Emoryle otsa ja kallistas teda. ,,Muidugi," lausus tüdruk ja kõndis auto juurde. ,,Lähme siis," ütles ta autosse istudes.

Mindy hakkas võõra poisi vastuse peale irvitama ja kirjutas ise ka vastuse.
Mindy1995:
miks nii kaugel?

Elijah sai ise ka vihaseks. Kuidas julges see mõrd teda lüüa? Siis aga võttis mees põrandalt mingi suvalise toika ja murdis selle nii pooleks, et sellest vaia sai. ,,Haista vaia," urises ta ja torkas selle Larale sisse.

Mari ohkas, sest tal oli igav. Klassis polnud kedagi peale tema ja õpetaja ning tüdrukul ei olnud seega kellegagi isegi mitte rääkida, et kas või natukenegi igavust peletada.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 1:32 am

Harvey naeratas vastu. "Ma loodan seda. Mulle meeldiks väga sinuga veel lapsi saada. Oleks Harryl ka lõbusam."

Liana suudles veel kirglikumalt Hunterit ja võttis poisil ka särgi ära.

Emory istus ka autosse ning hakkas sõitma. "Aga mida sa teha mõtled, kui oledki rase?" küsis ta siis tüdrukult.

Seb naeratas kergelt ning kirjutas uue vastuse.
mystilinepoiss:
õpin siin

"Idioot," sisises Lara ja tiris vaia enda seest välja. "Sa tahad mu plaane putsi keerata või?"

Wes ei vahtinud enam aknast välja, vaid vaatas kella. Kuna aga tunni alguseni oli endiselt liiga palju aega, siis mees ohkas ja istus endiselt laua taga.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 34 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 34, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: