Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...

PealehtPealeht  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^

Postituste arv : 55324

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 5:03 am

"Jah, kindlasti. Lobiseme siis vähem ja keskendume rohkem oma poja soovidele," ütles Harvey.

"Vedas mul lihtsalt, et tõprad olid parajasti mujale läinud," ütles Liana. "Ega ma vist muidu poleks pääsenud ka."

Emory võttis Diane'il käest kinni. "Aga muidugi. Ma võin sulle isegi süüa teha, kui sa tahad. Mul pole selle vastu midagi."

Luce vaatas metsas ringi ja tabas lõpuks Serry lõhna ära. Siis hakkas ta selle lõhna järgi liikuma.

"Jah, ma tean," ütles Wes. "Mina kõrvaldasin need vampiirid, aga mingil veidral põhjusel kardab Mariela just mind."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

Postituste arv : 55731

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 5:10 am

,,Muidugi," ütles Charlie ja võttis Harry sülle. Siis tegi tüdruk oma pojale musi. ,,Ta on nii armas väike laps."

,,Nad oleksid siis vist minu ainult ära tapnud, kui ma poleks suutnud nendega võidelda," lausus Hunter.

,,Mulle meeldib, et sa minu eest hoolitsed," lausus Diane. ,,See on sinust nii armas. Aga lähme siis koju."

Serry vaatas filmi ja rüüpas pudelist inimverd. Siiski oli film piisavalt mõttetu selleks, et telekas vaid taustaks saaks mängida.

,,Äkki ta arvab, et sina olid üks tema ründajatest," arvas Mindy. ,,Aga ma ei tea, te peate selle asja ise omavahel ära lahendama. Räägi temaga."

With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 5:17 am

Harvey vaatas oma poega. "Muidugi on. Ja mulle meeldib, et tal on sinu silmad. Need on nii ilusad."

"Ilmselt küll," ütles Liana. "Ja mina oleks edaspidi veel rangema järelvalve all. Ma ei taha mõelda, mis oleks edasi saanud."

"Aga muidugi," ütles Emory ning tegi autol uksed lahti. "Istu siis sisse."

Luce jõudis mõne aja pärast mingi majani ning jäi siis seisma. Poiss arvas, et Serry peab seal olema ning lasi uksekella.

"Ta ei taha minuga kohe kindlasti rääkida," ütles Wes. "Arvatavasti jookseks eest ära ka, kui ma ise üritaks."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 5:23 am

,,Tahad äkki ise teda süles hoida?" küsis Charlie ja andis Harry Harveyle. ,,Ta on kullatükike."

,,Äkki oleksime siis taevas kohtunud?" lausus Hunter muiates. ,,Oi jah, mind ja minu musta huumorit."

Diane istuski autosse ja tõmbas turvavöö peale. ,,Ma nii tahaks mingit kooki," ütles tüdruk. ,,Mul on magusa järele hull isu."

Serry kuulis, et keegi on ukse taga ning hüppas välgukiirusel püsti. Siis läks naine ust avama ja nägi, et Luce on seal. ,,Mida sa siin teed?" küsis ta.

,,Sina oled kiire ja kui vaja, suudad ta end kuulama panna," ütles Mindy. ,,Sul peaks võimed olema."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 5:30 am

Harvey naeratas ja võttiski Harry sülle. "Muidugi on. Täpselt sama nunnu nagu tema emme."

Liana muigas samuti. "Ma ei teagi, mis peale surma üldse saab. Ei usu nagu seda taeva ja põrgu värki eriti. Aga no kes teab ka."

Emory istus ka autosse ja hakkas siis sõitma. "Ma oskan ainult pannkooke küpsetada," ütles ta.

"Järgnesin sinu lõhnale," vastas Luce. "Sa mind sisse ei kutsugi?"

"Ma ei hakka tema peal mingeid võimeid kasutama ja teda veel rohkem hirmutama," ütles Wes. "Las siis kardab mind, kui tahab. See on tema enda asi."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 5:34 am

,,Ja sama nunnu ka nagu tema issi," ütles Charlie. ,,See lahke pilk tema silmades on nii sinulik."

,,Võib-olla sünnid lihtsalt uuesti mingi teise olendi või inimese või ükskõik kellena," arvas Hunter.

,,Pannkoogid sobivad ka," ütles Diane. ,,Aga me võiks siis poodi minna ja koogikesi osta. Ja üldse palju magusaid asju."

,,Jajah, tule sisse," vastas Serry. ,,Võid telekat ka vaadata, nagunii mingi mõttetu film käib seal praegu."

,,Aga ma tean, et sa ei taha, et ta sind kardaks," ütles Mindy. ,,Ja kui sa midagi ette ei võta, räägin ma temaga ise."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 5:41 am

Harvey pilgutas Charliele silma. "Ta meenutab mind jah rohkem, kuid õnneks on temas ka midagi sinust."

"Ka see on võimalik," ütles Liana. "Või siis oled surnud ja ongi kõik. Ei juhtu rohkem midagi."

"Hea mõte," ütles Emory. "Eks ma siis peatan poe juures ja siis ostame palju süüa. Nii palju nagu sa soovid."

Luce astuski tuppa ja vaatas seal ringi. "Sa elad päris hästi nagu näha," ütles ta.

"Eks räägi siis," ütles Wes. "Mina ei hakka sellega riskima, et ta hirmununa midagi mõtlematut teeb."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 5:46 am

,,Aga kui me tütre saame, siis võiks temal minu punased juuksed ja sinu silmad olla," ütles Charlie. ,,Kas ma saan õe?" küsis Harry.

,,See viimane variant mulle väga ei meeldi," ütles Hunter. ,,Aga ma räägin sulle, mis juhtus ühe mu tuttava Claude'i naisega. Claude on juba väga vampiir ja ta armus tüdrukusse 17.sajandil. Tüdruk aga tapeti ning Claude jäi sajanditeks leinama, kuni nägi ühel päeval pargis tüdrukut, kes on täpselt nagu see tüdruk, keda ta sajandeid tagasi armastas ning kes tapeti. Tuli välja, et see tüdruk sündis lihtsalt uuesti, kuid tema nimi on nüüd ainult teine."

,,Eks juhtus jah," ütles Serry. ,,See maja on juba sajandeid minu oma olnud. Aga ma ei tea, võid filmi vaatama minna."

,,Seda ma teengi," ütles Mindy. ,,Ma ei oota midagi vastutasuks, mulle meeldibki, kui saan kasulik olla ja teisi aidata."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 5:53 am

Harvey naeratas. "Kunagi ikka saad," vastas ta. "Ning ma olen täiesti nõus selle kirjeldusega."

"Seda on nii raske uskuda," ütles Liana. "Aga nii vist ongi, et igasugused võimatud asjad on tegelikult võimalikud. Muidu ei saaks ju vampiire ka olla."

Luce istus diivanile ja heitis korraks pilgu telekale. "Ja mida sina siis teha kavatsed, kui mina filmi vaatan?" küsis ta.

Wes naeratas. "Kui sa tõesti tahad, siis lase käia. Mina igatahes sind mõjutama ei hakka."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Nelj Nov 03, 2011 1:51 am

Charlie naeratas vastu. ,,Ta oleks nii ilus," ütles tüdruk. ,,Nad oleksid Harryga mõlemad nii ilusad."

,,Ega vist," lausus Hunter mõtlikult. ,,Aga ma miskipärast arvan, et see uuestisünni värk võib paika pidada, kui see isegi Claude'i tüdrukuga juhtus."

,,Jah, see on hea mõte," ütles Diane. ,,Aga ma tahan hästi hästi palju magusat ja igasuguseid koogikesi."

,,Ma ei tea," vastas Serry. ,,See film on nii mõttetu, et mul oli ennegi telekas rohkem taustaks kui et ma jälgisin seda."

Mindy naeratas vastu. ,,Kindlasti," ütles tüdruk. ,,Äkki läheb sul tuju ka siis pärast kuidagi paremaks."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Nelj Nov 03, 2011 3:10 am

"Sul on õigus," ütles Harvey. "Meie kahe lapsed saavadki ainult ilusad olla."

"Äkki ongi. Ega mina tea," ütles Liana. "No siis on vähemalt mingi lootus, et ma paari sajandi pärast uuesti sünnin, kui keegi peaks mind ära tapma."

Emory naeratas. "Siis valid ise need välja. Mina ei söö eriti magusat ja pealegi ei tea ma, millised neist kookidest ja muust värgist sulle meeldivad."

Luce muigas. "Aga miks sa üldse seda filmi vaatama hakkasid, kui see nii mõttetu on?" küsis ta.

Wes kehitas õlgu. "Kes teab. Oleneb muidugi, mida ta asjast arvab. Aga ma ise temaga kindlasti rääkima ei lähe."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Nelj Nov 03, 2011 3:19 am

,,Küll nüüd ütles," muigas Charlie. ,,Aga me oleme ju nii tapvalt ilusad lapsevanemad ka. Meil peavadki ilusad lapsed sündima."

,,Keegi ei tapa sind ära," lausus Hunter ja silitas Liana nägu. ,,Sa ei tohi nii rääkida."

Diane naeratas vastu. ,,Aga muidugi," ütles ta. ,,Mida siis sina sööd?" küsis tüdruk. ,,Kartulikrõpse?"

,,Sellepärast, et mul oli igav ja polnud muud teha," vastas Serry. ,,Miks sa üldse küsid?"

,,Aga ma lähen siis kohe praegu Marielaga rääkima," ütles Mindy. ,,Kõik saab veel korda."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Nelj Nov 03, 2011 3:26 am

Harvey muigas samuti. "Ma mõtlesin tegelikult seda, et meie kaks kokku saame kindlasti ilusaid lapsi."

Liana vaatas Hunterit. "Ma arvasin ise ka kunagi, et keegi mu elu kallale kunagi ei kipu. Aga ei läinud nii."

Emory muigas. "Ei söö. Ma toitun tavaliselt tervislikult ning pizzasid, burkse ja muud sellist kraami luban endale üliharva."

"Mulle lihtsalt tundus see veider, et sa mingit nõmedat filmi vaatasid," vastas Luce. "Aga kui sul tõesti nii igav oli..."

"Eks sa siis mine," ütles Wes. "Ja anna kunagi teada, mida ta sulle rääkis. Ma lähen nüüd vist koju."

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Nelj Nov 03, 2011 3:34 am

,,Aga saamegi ju," ütles Charlie. ,,Sina ilus, mina ilus, seks ilus, lapsed lausa jumalikud."

Hunter vaatas omakorda Lianat. ,,Ma kaitsen sind alati," lausus poiss. ,,Mis ka ei juhtuks, ma ei lase kellelgi sulle midagi teha."

,,Ma olen rase ja janunen magusa järele," ütles Diane. ,,Ma olen kaalus juurde hakanud võtma, sest mu isud on metsikud."

,,Jah, lõpeta lause," ütles Serry. ,,Ma kuulan."

,,Aga sul tuleb veel tunde," ütles Mindy.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Nelj Nov 03, 2011 3:43 am

Harvey muigas. "See oli küll hästi öeldud, aga me peaks tegelikult selliseid asju Harry kuuldes mitte rääkima."

Liana kallistas Hunterit. "Ma usun sind," ütles ta. "Aga vahel võib juhtuda nii, et sa pole parajasti minu juures."

"Rasedatega ongi nii," ütles Emory. "Aga lisaks magusale võiksid sa tervislikku toitu ka vahepeal süüa. See on lapsele hea."

"Miks sa siis minu juurde ei tulnud?" küsis Luce.

"Sinuga enam mitte, aga ma jõuan vahepeal ikkagi kodus ära käia," ütles Wes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Nelj Nov 03, 2011 3:48 am

Charlie muigas samuti. ,,Jajah, sul on õigus," lausus ta. ,,Ma kipun ka näed ära unustama selliseid asju."

,,Ma juba ütlesin, et ära räägi sellest," lausus Hunter Liana juukseid silitades. ,,Kui tahad, võin sind veel võitlema õpetada, kuigi minu arust sa juba oskad."

,,Mida sa mulle näiteks soovitad?" küsis Diane. ,,Mulle meeldib, kui sa minu eest hoolitsed."

,,Sest ma ei tahtnud," vastas Serry. ,,Mul on vaja natuke aega omaette ka olla."

,,Olgu siis," ütles Mindy. ,,Aga ma mingi vahetunni ajal kindlasti otsin su üles. Kui just Mariela ümber ei mõtle ja seda ise ei tee."

-------

http://kuiigavon.forum.co.ee/viewtopic.forum?t=162

Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   

Tagasi üles Go down

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 40, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Mõistatus rollimänguks (CC welcome)
» Krimiseriaalid
» Saint Castle