Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 
 

 Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)

Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Reede Nov 25, 2011 4:14 am

Püha Vladimiri Akadeemia asub Montana osariigis, Missoula linnas kahetunnise autosõidu kaugusel, sügaval metsades. Koolis toimuvad tihti kuninglike perede külastused ja muud suurüritused.
Kuigi kool asub vanaaegses lossis, on seal internetiühendus ja kõik muud tänapäevased seadmed täiesti olemas. Rõhutatud on siiski lossi hiilguse säilitamine.

Lossi ümbritseb suur ja kõrge raudvärav ning kaitsekilp, millest Strigoid läbi ei saa. Ainus moodus neil kilpi läbistada on hõbevaia abil, kuid Strigoid vajavad selleks inimestest (või Dampiiridest/Moroidest) abilisi, sest nad ise ei saa hõbevaia puudutada.

Rassid:
Moroid on väga ilusa ja veetleva välimusega. nende nahk on väga hele ja keha on pikk ja sale. Moroid on enamjaolt pikemad kui inimesed. Tänu nende saledale kehaehitusele puuduvad neil Dampiiridele omased kurvid ning seetõttu äratavad nad Moroi meestes vähem tähelepanu.
Moroid on surelikud ning vananevad samasugusel kiirusel nagu inimesed. Neile on ohtlikud ka hullemad inimhaigused kuid külmetused ja taolised asjad neid ei vaeva. Enamik Moroisid ei tunne end päikese käes mugavalt, kuigi nad saavad päevasel ajal väljas viibida. Kuid päike nõrgestab neid ning seetõttu magatakse akadeemias päevasel ajal ja öösel toimub õppetöö ja muud meie jaoks päevased tegevused. Vaid väljasõidud plaanitakse vastavalt inimmaailma ajakavaga.
Moroid suudavad kasutada maagiat. Nad oskavad talitleda kõiki nelja elementi - maa, vesi, tuli ja õhk - kuid spetsialiseeruvad umbes 15. aastaseks saades vaid ühele. Vaimsuse element on väga harva esinev ning seetõttu arvati mingi aeg, et sellele spetsialiseerunud õpilased ei olegi enda elementi veel leidnud ja jäävad kõiges keskpäraseks.
Moroid ei tohi võimeid kasutada rünnakuks, vaid ainult kaitseks. Seetõttu ongi neil vaja Dampiiridest kaitsjaid. On teada minevikust, et kunagi võitlesid Moroid samuti Strigoide vastu, kasutades elemente ka rünnakuks. Kuid tänapäeval on see rangelt keelatud.
Moroid söövad nii inimtoitu kui joovad ka verd. Nad võivad ellu jääda mõlemat tarbides, kuid veri on palju tähtsam. Koolis on neil vabatahtlikud veredoonorid, kes neid toidavad. Moroi hammustusest vallanduvad endorfiinid, mis muudavad hammustuse väga vauditavaks ja sõltuvust tekitavaks. Seetõttu ongi veredoonoreid alati saadaval - see on nende jaoks nagu narkootikum.
Moroi suudab ilma vereta kõige kauem vastu pidada kaks päeva - siis hakkab ta nõrkema. Selle märgina muutub hele nahk kahvatuhalliks, silmade alla tekivad tumedad ringid. Verepuudus mõjutab ka füüsilist tugevust ja seeläbi elemendi kasutamise oskust.
Moroidel on valitseja, kes on valitud kaheteistkümne kuningliku perekonna seast. Perekonna vanim saab endale tiitliks "prints" või "printsess". Kuninglikul Moroil peab olema vähemalt kaks kaitsjat. Kuna Moroisid on rohkem kui Dampiire, peavad paljud hakkama saama vaid ühe kaitsjaga, kuid kuninglikele Moroidele see ei kehti.

Strigoid on õelad vampiirid, nad on muundatud ja surematud. Nende nahk on kriitvalge ja elutu välimusega. Neil on ka selgesti äratuntav punane ring pupilli ümber.
Inimesi, Dampiire ja Moroisid saab vastu nende tahtmist muundada. Muundamiseks on kaks moodust: Kui Strigoi joob ohvri verd ja sunnib ohvrit siis enda verd jooma, muutub ohver Strigoiks. Teine moodus selleks saada on vabatahtlik: Kui Moroi tapab tahtlikult joomise ajal enda ohvri.
Strigoiks muutunud Moroi kaotab enda võluväe ja oskuse elemente vallata. Ta ei saa astuda päikese kätte, sest ta põleks vaid minutiga tuhaks. Strigoid ei saa minna ka kirikusse.
Strigoid on füüsiliselt väga tugevad ja erakordselt kiired. Seda tänu Moroi verest toitumisele. Treenimata Dampiirist on nad kordades tugevamad. Vaid väga tublid Dampiirid suudavad neile vastu astuda ning seegi nõuab pikaajalist kogemust ja treeningut. Nende meeled on veelgi teravamad kui Moroidel või Dampiiridel ja liikumine on väga graatsiline.
Strigoide hammustused on veelgi mõnu tekitavamad kui Moroide omad ning pärast hammustust jääb ohver veidi uimasesse seisu meenutades narkootikumide mõju all olevat isikut.
Äsja muundatud Strigoid ei oska enda jõudu ja kiirust veel korralikult kasutada, kuid ajaga kohanduvad nad ümber.
Strigoi verejanu on palju tugevam kui Moroi oma ja nad ihkavadki eriti just Moroide verd. Dampiiride või inimeste veri toidab neid samuti, kuid ei kustuta täielikult janu. Nind Moroi veri annab neile ka kõige suurema jõu.
Strigoide tapmiseks on kolm võimalust: Hõbevaia läbi südame torkamine, pea maha raiumine või nende põletamine. Kuid on olemas ka üks moodus Strigoi tagasi Moroiks, Dampiiriks või inimeseks muutmine. Hõbevai peab olema põhitsetud Vaimsuse elemendiga ning siis peab selle elemendi valdaja, ainus, kes suudab maagiaga elu tekitada, vaia läbi Strigoi südame torkama.

Dampiirid on pooleldi inimesed ja pooleldi vampiirid. Nad on surelikud ja eluviiside poolt meenutavad inimesi, kuid jõu poolest vampiire. Dampiirid on originaalselt Moroi ja inimeste järeltulijad, kuid tänapäeval saadakse neid Moroi ja Dampiiri järeltulijana - Mingil põhjusel on nende kahe rassi järeltulija siiski Dampiir - pooleldi vampiir, pooleldi inimene.
Dampiirid ei saa omavahel lapsi ning seetõttu ongi Dampiiride jaoks tähtis, et Moroide rass säiliks. Seetõttu tekitati kaitsjate süsteem.
Enamik Dampiiri mehi ja mõned naised treenivad, et saada kaitsjateks. Pärast lõpetamist määratakse nad Moroi juurde, keda nad Strigoide eest kaitsma peavad.
Dampiiridel puuduvad maagilised võimed, kuid nad on väga tugevad ja head sõdalased. Nende refleksid ja meeled on sama head kui vampiiridel ning nad on tugevad ja vastupidavad. Jõu poolest on nad tugevamad nii inimestest kui ka Moroidest - tänu ajaloole kaitsjatena on nende keha sellisena kohandatud.
Dampiirid tervenevad kiiremini kui inimesed. Mitte küll minutitega, kuid päeva möödudes peaks haavast järel olema vaid arm. Erand on küll verevalumite ja sisemiste vigastustega, mis paranevad kauem.
Dampiirid toituvad samadest asjadest nagu inimesed - verejanu neil puudub. Samuti ei ole neil probleeme päikese käes viibimisega ning sarnaselt Moroidele võivad ka nemad vabalt kirikut külastada.
Välimuselt meenutavad nad inimesi, kuigi on palju ligitõmbavamad.
Dampiirid ei ole nii võimsad kui Strigoid ja peavad seetõttu palju treenima, et jõudu, kiirust ja vastupidavust suurendada.
Iga tapetud Strigoi eest saab Dampiir endale kuklale ühe Molnija märgi.
Moroi ja Dampiiride vahel jäävad suhted väga harva kestma, sest enamus Moroisid tahab saada puhtaverelisi Moroi lapsi. Mitmetele Moroi meestele meeldib lõbutseda Dampiiri naistega, kuid lõpuks abielluvad nad Moroi naistega. Seetõttu ongi nii palju Dampiiridest üksikvanemaid ja seetõttu ka vähe naiskaitsjaid - naised eelistavad lapsi kasvatada.
Üksikvanemad elavad tihtipeale kambakesi koos ühes linnas ja teevad tavalist inimtööd. Nende maine on väga halb kuna arvatakse, et nad lasevad vahekorra käigus Moroi meestel end hammustada, mis on ülim patustamine. Seetõttu kutsutakse enamikke Dampiiridest üksikemasid verehooradeks. Üldiselt on Dampiiridel ka vahekorra väliselt doonoriks olemine tugevalt taunitud.
On ka Dampiire, kes astuvad suhtesse teise Dampiiriga ning vahel lausa põgenevad, et koos elada. Nemad on põlatud ja ülejäänud Dampiirid ütlevad neist lahti, sest seda loetakse raiskamiseks kuna nad ei saa omavahel lapsi saada ja siiski hülgavad nad oma kohustused Moroisid kaitsta.

Nimi:
Hüüdnimi(kui on):
Vanus:
Rass(dampiir/moroi/strigoi):
Iseloom:
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on):
Muu:
Välimus:Nimi: Megan Roxanne Hartzler
Hüüdnimi(kui on): Meg
Vanus: 17
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: metsik, mässaja, hulljulge, hooliv, vaimukas, õiglane
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Põgenes akadeemiast, sest üks moroi poiss sundis teda verehooraks olema. Kuna keegi tüdrukut ei aidanud, otsustas ta ise sobivat hetke oodata ja akadeemiast igaveseks jalga lasta.
Välimus:


Nimi: Jevgeni Potjomkin
Hüüdnimi(kui on): Ženja, Fokin
Vanus: 16
Rass(dampiir/moroi/strigoi): moroi
Iseloom: kiuslik, lapsik, laisk, ropendab palju
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Pärit Venemaalt. Vanemad ei kavatse talle trooni anda, kui poiss end ei muuda. Spetsialiseerunud hingele ja seetõttu kaifib bensiini, et mitte hullusehoogude kätte sattuda.
Välimus:


Nimi: Aphrodite Papandreou
Hüüdnimi(kui on): Aphro, Dita
Vanus: 17
Rass(dampiir/moroi/strigoi): moroi
Iseloom: arg, häbelik, hooliv, sõbralik, aus, viisakas
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Kreeka moroi printsess. Vanemad ja õed hukkusid strigoi rünnakus. Ainus troonipärija. Element: Vesi
Välimus:

Nimi: Miriam Wellworth
Hüüdnimi(kui on): Miri
Vanus: 18
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: julge, sõbralik, jutukas, hooliv, pidutseja, enesekindel, õiglane, flirtija
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Valmistub lõpetama ja kaitsjatele mõeldud tasemeeksamit andma. Treenib Ruslaniga koos ja tema kaitsjaoskused on juba peaaegu sama head kui Ruslanil. On Megani kauge sugulane, sellepärast ka sarnane välimus.
Välimus:

Nimi: Diego Schönberg
Hüüdnimi(kui on): -
Vanus: 24
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: julge, enesekindel, õiglane, hooliv, kinnine
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Kaitsja. Pärit Saksamaalt. Vabal ajal armastab ka surfamist ja jõusaalis käimist. Naist ei ole ta leidnud ega pinguta selleks ka eriti, ta ootab pigem seda õiget ja tegeleb seni kaitsmisega. Loodab, et saab kunagi oma armastatu kaitsjaks, kui too juhtub moroi olema.
Välimus:

Nimi: Laura Svetlova
Hüüdnimi(kui on): -
Vanus: 16
Rass(dampiir/moroi/strigoi): moroi
Iseloom: tagasihoidlik, häbelik, arg, vaikne, hooliv, heatahtlik
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Pärit ühest Ukraina aristokraatlikust moroiperekonnast. Vanemad saatsid tüdruku akadeemiasse, sest neil pole tema jaoks kunagi aega. Laura valdab samuti hinge elementi ning on selle tõttu mõnikord hüsteeriline ja nutab palju.
Välimus:

Nimi: Linda Bennington
Hüüdnimi(kui on): Lindy
Vanus: 16
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: julge, enesekindel, aus, hooliv, sõbralik, rõõmsameelne, naljakas
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Saabus just akadeemiasse kaitsjaks õppima, sest elas üle ühe strigoi rünnaku ning teadis, et selline asi ei saa enam jätkuda ja ta peab end ning teisi kaitsma.
Välimus:


Nimi: Isabel Floretti
Hüüdnimi(kui on): Izzy
Vanus: 17
Rass(dampiir/moroi/strigoi): moroi
Iseloom: hooliv, ebakindel, äkiline, ettearvamatu, õiglane, sõbralik
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Valdab hinge elementi, kuid läheb mõnikord kergesti endast välja ja hakkab hüsteeritsema, kui seda kasutanud on. Äratas kunagi oma elemendi abil ellu ühe kaitsja, kes tema silme all mootorrattaga avarii tegi ja tema kätel suri. Võtab rahusteid, et ta päris hulluks ei läheks oma eleendi kasutamisest, kuid kuritarvitab neid, sest need tekitavad talle hea enesetunde. Pärit Itaaliast.
Välimus:

Nimi: Breanna Days
Hüüdnimi(kui on): Bre
Vanus: 17
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: flirtiv, edev, enesekindel, alatu, lugupidamatu, metsik, ringitõmbaja
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): neid on päris mitu
Muu: Armastab meestega flirtida ja magab igaühega. Verehoor, laseb moroi meestel oma verd juua. Muidu peaks ta kaitsjaks õppima, aga selliste kommetega...
Välimus:

Nimi: Adrianna Blige
Hüüdnimi(kui on): Adie
Vanus: 18
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: enesekindel, julge, lõbus, flirtiv, naljakas, hooliv, sõbralik
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Tegi just oma lõpueksamid ära ja peaks ka tõotuse märgi saama kohe. Kindlat moroid tal veel ei ole, seega saab temastki esialgu kooli kaitsja. Vabal ajal armastab laulda ja tantsib.
Välimus:

Nimi: Simon Birch
Hüüdnimi(kui on): -
Vanus: 23
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: flirtiv, naljakas, lõbus, hooliv, natuke rebel
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): püsivat pole veel olnud
Muu: Töötab ühes Missoula spaas massöörina, üritab inimestega ühte sulanduda.
Välimus:

Nimi: Cassidy Hope Grayson
Hüüdnimi(kui on): Cassie, Hope
Vanus: 16
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: naiivne, sõbralik, hooliv, natuke lapsik
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Treenib alles esimest aastat kaitsjaks, üsna algaja, vajab juhendajat. Tegeleb ka tantsimisega.
Välimus:

Nimi: Victoria Bloomfield
Hüüdnimi(kui on): Vicky
Vanus: 19
Rass(dampiir/moroi/strigoi): strigoi
Iseloom: külm, õel, julm, halastamatu
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Oli kaitsja, kuni strigoid aasta tagasi ta endasuguseks muutsid. Hetkel Missoulas, aga plaanib akadeemiat rünnata.
Välimus:


Nimi: Marissa Wyler
Hüüdnimi(kui on): -
Vanus: 17
Rass(dampiir/moroi/strigoi): moroi
Iseloom: natuke ülbe, hooliv oma lähedaste vastu, enesekindel, mässaja
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Valdab tule elementi. Kuulub ülbete gängi, aga ta ei ole sisimas bitch.
Välimus:

_________________


With knives and pens we made our plight...


Viimati muutis seda Aphrodite (Püh Juun 03, 2012 3:50 am). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Reede Nov 25, 2011 4:38 am

Nimi: Drake Kingston
Hüüdnimi(kui on): Dragon
Vanus: 18
Rass(dampiir/moroi/strigoi): moroi
Iseloom: enesekindel, auahne, salakaval, kannatamatu, ülbe, otsekohene
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): hetkel vaba
Muu: On pärit kuninglikust perekonnast. Armastab tähelepanu keskpunktis olla. Sebib tavaliselt dampiire. Tema element on õhk.
Välimus:

Nimi: Marlee Forbes
Hüüdnimi(kui on): Mar
Vanus: 18
Rass(dampiir/moroi/strigoi): moroi
Iseloom: seltsiv, tüütu, lõbus, lobamokk, pidutseja, kergesti solvuv
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): otsinguil
Muu: Suudab harva oma suud kinni pidada. Naerab tihti vale koha peal ja teeb muid blondiinidele iseloomulikke asju. Elemendiks on tuli.
Välimus:

Nimi: Ruslan Charkov
Hüüdnimi(kui on): -
Vanus: 22
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: tasakaalukas, abivalmis, aus, julge, vaikne, kohusetundlik
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Vene päritolu. Tegeleb kaitsmisega. Siiski pole tal veel kindlat moroid, keda ta kaitsma peab.
Välimus:

Nimi: Rylan Travers
Hüüdnimi(kui on): Ry
Vanus: 21
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: tahtejõuline, julge, mõistev, kannatlik, abivalmis, tähelepanelik
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: On vaatamata oma noorusele akadeemias üks paremaid kaitsjaid. Vähesed julgevad temaga tüli norida.
Välimus:

Nimi: Violet Hyland
Hüüdnimi(kui on): Viola
Vanus: 18
Rass(dampiir/moroi/strigoi): moroi
Iseloom: uudishimulik, seltsiv, lõbus, enesekindel, pika vihaga
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Üks Marlee sõbrannadest, blondiinikamba liige. On nendest üks targemaid.
Välimus:

Nimi: Chase Winters
Hüüdnimi(kui on): -
Vanus: 22
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: julge, kindlameelne, äkiline, sõnapidaja, tähelepanelik
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on):
Muu: Üks Püha Vladimiri akadeemia kaitsjatest. Otsib endale moroid, keda kaitsma hakata.
Välimus:

Nimi: Jared Blackwood
Hüüdnimi(kui on): Jar, Jarry
Vanus: 24
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: kannatamatu, äkiline, karismaatiline, sõltumatu, enesekindel
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: On Püha Vladimiri akadeemias üks kaitsjatest. Paremal õlal ristiga tätokas ja kuklal terve hulk Molnija märke.
Välimus:

Nimi: Victor Grimes
Hüüdnimi(kui on): Vic
Vanus: 25
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: aus, mõistev, täpne, sõbralik, vaoshoitud
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: On Püha Vladimiri akadeemias üks kaitsjatest. Jaredi sõber. Tapnud üle 50 strigoi.
Välimus:

Nimi: Juan Carlos Moreno
Hüüdnimi(kui on): Carlito
Vanus: 23
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: mõistev, hulljulge, lõbus, hooliv, enesekindel, kangekaelne
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Varjudest suudeldud kaitsja, on Izzyga seotud ning hoolib tüdrukust väga. On pärit Hispaaniast.
Välimus:

Nimi: Miles Warwick
Hüüdnimi(kui on): -
Vanus: 24
Rass(dampiir/moroi/strigoi):
Iseloom: temperamentne, ettearvamatu, lõbus, seltsiv, enesekindel
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Tegeleb tätoveerimisega, on üks adakeemia kaitsjatest.
Välimus:


Viimati muutis seda muffin (Teis Veeb 14, 2012 4:03 am). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Reede Nov 25, 2011 4:48 am

Meg oli juba peaaegu kolm nädalat jooksus olnud ning nautis elu väljaspool Püha Vladimiri akadeemia väravaid. See elu oli juba selles mõttes hea, et seiklustest juba puudust ei tule ning seiklusi Megan lihtsalt armastas. Meg naeris mõnda aega endamisi, pani siis huultele punast huulepulka ning läks välja, et hiljem ka poodides pisut kolada.

Ženja tõmbas end järjekordselt mõne kaitsja auto lahtise bensiinipaagi pilve. Tal ei olnud aimugi, kellele kaitsjatest auto täpsemalt kuulus, aga tal oli nii hea olla, et teda ei huvitanud ka vahelejäämine. Mõnusalt bensiiniaurude all, unustas ta aga bensupaagi kinni panna ja hakkas lõbusalt kooliõuse laulma ja lällama.

Aphro jalutas mööda akadeemia koridore ja otsis inimesi, kellega suhelda, kuigi ta oli ise nii häbelik, et ei julgenud kellegagi suhelda. Siis aga jäi talle silma üks noor ja väga armas dampiirist kaitsja, kellele tüdruk kergelt naeratas.

_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Reede Nov 25, 2011 5:00 am

Drake seisis peegli ees ja vaatas ennast. Siis tõmbas ta kergelt kammiga läbi juuste ning jäi lõpuks endaga rahule. Poiss läks oma toast välja ja mõtles mõne dampiiritüdruku otsida, kellega natuke lõbutseda saaks, sest tal oli parasjagu just selline tuju. Ega keegi ei saanud ometi temale ära öelda...

Marlee sädistas koos paari sõbrannaga tüdrukute vetsus ja meikis ennast samal ajal. "Kas see uus roosa huulepulk näeb ka hea välja?" küsis ta ühelt teiselt moroitüdrukult. Kui Marlee jaatava vastuse, keksis ta rõõmsalt mööda vetsu ringi ja läks siis uksest välja.

Ruslan oli omades mõtetes. Kuskil kaugemal oli jälle strigoide rünnak olnud, aga strigoid olid põgenema pääsenud. Mees teadis, et kaua ta koolis olla ei saa, sest peab jälle missioonile minema. Ta kõndis lihtsalt edasi ega märganudki tüdrukut, kes talle naeratas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Reede Nov 25, 2011 5:09 am

Meg keeras oma üüritud korteri ukse lukku ja läkski poodidesse. Sealt ostis tüdruk endale mõned mustad kleidid ja natuke seksikat pesu. Kuigi tal ei olnud veel kedagi, tahtis ta siiski alati väga seksikas välja näha. Kui šopingutuuril käidud, hakkas Meg tagasi oma ajutise kodu poole minema, kuigi teadis, et sinna ei saa ta igavesti jääda, sest varem või hiljem leitakse ta üles ja viiakse akadeemiasse tagasi. Siiski ei tahtnud Meg, et ta leitaks, sest ta ei suutnud üldse taluda Drake'i...eriti veel peale seda, mida poiss talle tegi.

Ženja läks bensiiniaurude all lällates koolimajja tagasi, kuni koperdas ühele kaitsjale otsa. Nähes, et see on Ruslan, puhkes poiss naerma. ,,Ja kuhu see sinu kapp sõber siis jäi?" küsis ta. ,,Saadeti juba seda kadunud tibi otsima? Boože moi, vsje ju kardavad seda kappmeest."

Aphro kehitas õlgu ja sammus edasi, kuni kuulis Ženja poolvenekeelset lällamist. Ruslani sõber oli talle tuttav, sest mees oli tema peret kunagi strigoide eest kaitsnud. Kahjuks oli see aga ammu ning tüdruk ei mäletanud enam mehe nime, kuigi tundis ta näo järgi ära. Kadunud tüdrukuga aga oli ta mõnikord lihtsalt juttu ajama jäänud ning Meg tundus talle igati normaalne.


_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Reede Nov 25, 2011 5:28 am

Drake nägi samuti lällavat Ženjat ja irvitas omaette, kuid ei öelnud siiski midagi. Poisi tähelepanu köitis hoopis seal lähedal olev tüdruk, kes Ruslani ja Ženjat vahtis. Kuigi see tüdruk oli moroi, meeldis ta ikkagi Drake'ile. Pealegi polnud ühtegi dampiiri praegu kuskilt saada ja nii lähenes poiss vaikselt Aphrole.

Marlee läks pellerist välja ja kõndis edasi. Siis jõudis temagi sinna, kus olid Ženja, Ruslan, Aphro ja Drake. Tüdruk suutis isegi vait püsida ning jäi vaatama, mida teised teevad, et pärast kõik nähtu sõbrannadele ette kanda.

"Kappmees?" küsis Ruslan kulmu kortsutades. Tema vene aktsent oli vaevalt märgatav. "Ja üldse... mida sa tarvitanud oled?" Ruslan oli moroi peale küll tige, kuna see talle otsa koperdas, aga siiski ei kavatsenud ta kuninglikuga õiendama hakata. See tooks pealtvaatajaid veelgi juurde...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Reede Nov 25, 2011 5:37 am

Meg jõudis lõpuks koju ja hakkas oma uusi riideid selga proovima. Must pitspesu sobis talle eriti hästi ja tüdruk oli oma ostudega igati rahul. Samas tundis ta puudust sellest, et ta saaks kedagi veel šokeerida, kuid Püha Vladimiri akadeemiat oli ta oma põgenemisega juba šokeerinud. Kuradi hea oli ikka sealt ära olla, kui mõni saamatu kaitsja isegi teda üles polnud leidnud.

Aphro keeras end tasakesi ja graatsiliselt ümber nagu baleriin ning jäi endale lähenenud poissi vaatama. Siiani oli Drake talle vaid ebameeldiv tundunud ning käisid kõlakad, et just tema pärast Meg jalga lasigi, kuigi Drake oli seda alati eitanud. ,,Mida sa siin teed?" küsis tüdruk heledal häälel.

Ženja hakkas kõva häälega irvitama. ,,Ah mida ma tarvitanud olen vä? No, laenasin kellegi auto benzopaaki, et väike kaif saada, tõ žnaješh," vastas ta puterdades. ,,Ja ne znaju, kas see benzopaak, on kjinni või lahti...a mnje poohuij ka." Ženja irvitas edasi. ,,Aaaa...kappmees. No see sinu drug, kaitsja....õõõõ ma ei mjäleta ta nime. Mingi balšhoi mees oli, musklitega ja puha."

_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Reede Nov 25, 2011 5:53 am

Drake läks Aphrole veel lähemale ja naeratas võluvalt. "Ma jäin sind vaatama," vastas ta. "Sa oled väga ilus." Poiss pilgutas Aphrole silma ega liikunud paigast. Ta oli täiesti kindel, et Aphro talle samuti ei öelda ei kavatse. Ja kui kavatsebki, siis võib Drake ju igal ajal oma käsuhääle appi võtta.

Marlee vahtis ikka teisi, sest põnevust hakkas järjest juurde tulema. Ruslani ja Ženja vestlus ning ka Drake'i ja Aphro vestlus pakkusid talle suurt huvi ning tüdruk kuulas ja jättis kõik meelde, et võimalusel mingi jutt liikvele lasta.

Ruslani ilme muutus juba natuke kurjemaks. "Ja ise oled veel kuninglik. Sinusugused peaksid ikkagi toma käitumisega teistele eeskujuks olema, mitte ennast mingist bensiinist pilve tõmbama. Ning ma ei kavatse sulle ega kellelegi teisele öelda, kus mu kappmeheks ristitud sõber praegu on."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Reede Nov 25, 2011 6:02 am

Meg pani oma lemmikmuusika käima, tõmbas kardinad akende ette ja hakkas oma uhiuue seksikas musta pitspesu väel tantsima. Keegi teda ju nagunii näha ei saanud ja naabritest oli tal suva.

Aphro naeratas. ,,Aitäh," ütles tüdruk. Ta oli üllatunud, et Drake tema vastu isegi kena oli, sest tavaliselt ei mäleta Aphro, et poiss kellegi vastu kena oleks olnud. ,,Kas see on tõsi, et...Megan põgenes sinu pärast?" küsis ta. ,,Kus ta üldse on?"

,,Ja znaju gdje on," ütles Ženja. ,,Ma olen kindel, et ta otsib seda kadunud deevotškat praegu. Ja juldse, mis eeskujust tõ gavarišh. Ma olen kuninglik ja see annab mulle ju õiguse teha, mida iganes ma tahan. Isegi Drake teeb nii."

_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 3:56 am

Drake turtsatas. "Kust mina peaks teadma, kus ta on ja mida teeb. Ning samuti pole mul õrna aimugi, miks Megan jalga lasi. Ju tal siis mingi põhjus oli, aga mulle ei ole ta sellest kunagi rääkinud." Poiss jäi siis Aphrole otsa vaatama. Aga miks sa üldse küsid?"

Ruslan raputas pead. "Ei, isegi kuninglikud peavad selle kooli reeglitest lugu pidama. Sa ei saa lihtsalt teha seda, mis pähe tuleb. Drake'ist pole üldse mõtet rääkida. Ta käitub nagu kasvatamatu jõmpsikas ja minu arvates ta Kingstonite suguvõsa au küll kuigi kõrgel ei hoia."

"Mida te siin vaidlete?" küsis Marlee poistelt oma blonde juukseid näppides. "Te võiks oma ajaga midagi kasulikumat teha, sest mul on praegu kohutavalt igav ning ma ei tea, mida ma teen, kui see kõik niimoodi jätkub."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 5:06 am

Meg tantsis edasi, kuni ära väsis. Siis hakkas ta oma päevikusse uut sissekannet kirjutama ise samal ajal pilku hetkeks aknast välja heites ning tasapisi muiates, et kaitsjad teda veel kätte pole saanud. Olles sissekande lõpetanud, otsustas tüdruk vanni minna.

,,Sest mind huvitab," vastas Aphro. ,,Pealegi jutud käivad ju sinu kohta, kuna sina enamasti sebid dampiire." ,,Ja pealegi pole ma sind kuni praeguseni su meeldivast küljest näinudki. Sa tundud kogu aeg selline ülbe eneseimetleja."

,,Tead, ausalt öeldes mind endiselt ei huvita," ütles Ženja. ,,Teie olete ju kaitsjad ja kaitsete meid, mis tähendab seda, et meie võime teha, mis tahame, kuni me end väga ränka ohtu ei sea. Ja sina blond seal, ära prääksu, eks."


_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 5:32 am

Drake hakkas veel kõvemini naerma. "Ma imestan, et minu kohta sellist jama räägitakse. Ega mina pole süüdi, et ma kuninglikust soost olen. Pean ka vastavalt käituma. Teised on lihtsalt kadedad või ma ei tea, mis probleem neil on. Ruslan võiks ka oma suu rohkem kinni hoida."

Marlee sai vihaseks, kui temaga niimoodi räägiti ning blondu hakkas oma kõrgetes kontsakingades jalgu vastu maad trampima. "Milline mats," ütles ta. "Ise julgeb end veel kuninglikuks nimetada."

Ruslan polnud kaugeltki mitte nõus sellega, mis Ženja rääkis, aga ta ei viitsinud pilves tüübiga rohkem vaielda, kuna tal oli parematki teha. "Mine magama parem. Siin tekitad sa ainult probleeme. Kas sa ei näe, et kõik vahivad sind juba ja irvitavad vaikselt," ütles ta.

Nimi: Rylan Travers
Hüüdnimi(kui on): Ry
Vanus: 21
Rass(dampiir/moroi/strigoi): dampiir
Iseloom: tahtejõuline, julge, mõistev, kannatlik, abivalmis, tähelepanelik
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: On vaatamata oma noorusele akadeemias üks paremaid kaitsjaid. Vähesed julgevad temaga tüli norida.
Välimus:
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 5:46 am

Meg võttis end riidest lahti, keeras rätiku ümber ja läks vannituppa. Siis lasi ta vanni vee ja valas sinna ka vannivahtu enne, kui vanni mõnulema asus. Pärast vanni sidus tüdruk rätiku endale uuesti ümber ja läks elutuppa.

,,Ruslan on tore," ütles Aphro. Tüdrukule oli Ruslan alati meeldinud, kuigi ta teadis temast päris vähe. Kuidas saab kellelgi nii toreda mehe vastu midagi olla? ,,Mis sul tema vastu on?" küsis ta.

,,Boože moi, oled sa ka üks tüütu blondinka," ohkas Ženja. ,,Ja sina, dampiir, ära siin liiga palju ka lõugu laiuta. Mine ise magama." ,,Aga sina väike barbinukuke mine tagasi oma roosasse tuppa, sind ei ole siia vaja."_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 6:07 am

Ry jõudis lõpuks enda arvates õigesse kohta. Ta kavatses esialgu oodata, millal jooksik majast välja tuleb. Kui see aega välja ei tule, siis ei jää tal üle muud, kui sisse murda ja tüdruk endaga kaasa viia.

"Möliseb liiga palju," vastas Drake. "Mul isiklikult polegi tema vastu nagu midagi, aga mina talle kohe üldse ei meeldi. Küsi parem temalt, miks me läbi ei saa, sest mina ei oska seda sulle seletada."

Marleel sai juba hing täis. Blondu võttis oma kõrge kontsaga kinga jalast ja virutas sellega Ženjale näkku. "Mind ei huvita, et sa kuninglik oled," ütles ta. "Aga mitte keegi ei tohi minuga niimoodi rääkida."

Ruslan hakkas kõva häälega naerma, kui Ženja kingaga obaduse sai. Ta ei viitsinudki edasi möliseda, sest teda ju nagunii ei kuulata. Ruslan pööras ennast ümber ja läks teises suunas minema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 6:13 am

Meg kuivatas end ära ja pani selga uue aluspesu ja seksika musta kleidi. Siis hakkas tüdruk oma juukseid föönitama ja tõmbas akendelt kardinad eest ära. Pilku aga aknast välja heites pidi tüdruk aga südamerabanduse saama...
,,Nüüd on perses," mõtles Meg endamisi.

,,Minule meeldib Ruslan väga ja ma tahaksingi teda rohkem tundma õppida," sõnas Aphro nagu muuseas ja vaatas veel samal ajal Ruslanile järele, lootes, et mees siiski kuuleb teda mingil määral. ,,Ma vaid puhtast viisakusest sinu vastu ei lähe talle praegu järele."

Ženja oigas ja viskas kinga sellele tüütule blondiinile tagasi. ,,Mitte keegi ei tule mind kingaga loopima!" lõugas ta. ,,Vastik lollakas barbinukk, sa kahetsed seda veel rängalt, et mind kingaga loopiam tulid!"

_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 6:24 am

Ry vaatas üles ja naeratas kavalalt, sest jooksik oligi seal. Ta otsustas siiski kohe majja minna, et mitte anda tüdrukule võimalust mingit muud väljapääsu kasutades uuesti põgenema pääseda.

Drake kortsutas kulmu. "Sa tahad öelda, et see tüüp seal on parem kui mina?" küsis ta näpuga Ruslani poole näidates. "Sellega sa küll mingit viisakust üles ei näita. Aga samas olen ma täiesti kindel, et see tüüp on pede. Ma pole teda kunagi ühegi naisega näinud."

Marlee püüdis kinga kinni ja pani selle jalga tagasi. "Ja mida sa mulle teha saad?" küsis ta irvitades. "Minu kaitsjalt sa alles saad, kui midagi üritama hakkad, sest tema nalja ei mõista."

Ruslan kõndis trepi juurde ja jäi sinna istuma. Mees mõtles omi mõtteid ning ei pööranud ümbrusele enam erilist tähelepanu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 6:32 am

Meg ohkas ja asus parem hoolega oma asju pakkima, kuigi riideid ta ära ei vahetanud, lootes, et ehk õnnestub tal oma naiseliku sarmiga võõra kaitsja tähelepanu kõrvale tõmmata ja uude kohta rännata. Mingi lootus pidi ju olema.

,,Lõpeta see jutt," ütles Aphro pahaselt. ,,Sa ei saa ju veel selle põhjal tema kohta mingeid järeldusi teha. Ja pealegi käitud sa juba nõmedalt." Aphro sisetunne ei valetanudki, Drake oli tõesti üks vastikult ebameeldiv tüüp.

,,Oi kus ma kardan juba," irvitas Ženja. ,,Ma ei usugi, et sul mingi kaitsja on enne, kui ma saan teada, kes ta on. Sest usu mind, paljudel meist ei ole veel kaitsjaid ja Megan Fox on ka praegu jooksus, millest on kahju, sest nii seksikast kaitsjast juba ära ei ütleks."


_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 6:54 am

Ry murdis ilma mingite probleemideta majja sisse ja läks siis tüdruku juurde. Ta unustas end küll korraks Megi kleiti vahtima, kuid sai sellest kiiresti üle. "Sa pead minuga kaasa tulema," ütles ta viimaks.

"Ei tea miks ma nõmedalt käitun?" küsis Drake. "Ma pole veel kunagi midagi tõeliselt nõmedat teinudki. Aga sina meeldid mulle tõepoolest ning ma ei taha, et sa minust valesti aru saaksid ja minust selliseid asju mõtleksid, mis pole tõsi."

"Muidugi mul on kaitsja," sisises Marlee tigedalt. "See Mehhiko tüüp, Raul on ta nimi. Ja loomulikult teeb ta oma tööd korralikult ning võib sulle vabalt pasunasse panna. Ära usu, kui sa ei taha."

Ruslan istus ikka trepil ja vaatas mõnikord ka, mis tema ümber toimus, kuigi see teda praegusel hetkel eriti ei huvitanud. Mehel polnud üldse tuju midagi teha.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 5:46 pm

Meg turtsatas. Või mõni kaitsja kukub teda käsutama. ,,Kuhugi ma ei tule," ütles tüdruk erilise rahuga. ,,Kes su siia üldse saatis?" küsis Meg irvitades, et kaitsjat närvi ajada. ,,Golubova? A nojah, te oletegi ju tema sülekoerakesed."

,,Mulle ei meeldi, et sa Ruslanist nii räägid," ütles Aphro. ,,Ja üldse, see on ka nõme, kuidas sa teisi dampiire kiusad. Sa pead selle lõpetama, kui minuga üldse hästi läbi tahad saada. Saa endast üle juba ükskord."

,,Vauuu, tee veel kobra häält," irvitas Ženja. ,,Ja mina pole siin küll ühtegi mehhiklast näinud, sa ilmselgelt valetad. Ja kui sul ongi kaitsja, siis mina teda ei karda. Pealegi ei tohi nad moroisid rünnata, sest nende ülesanne on võidelda strigoidega."

_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 6:08 pm

"Ma pole kellegi sülekoer," ütles Ry sama rahulikult. "Aga sina tuled kohe minuga kaasa. Kui üritad vastu punnida, siis tirin su vägisi endaga kaasa, kuid siia sa kohe kindlasti ei jää."

"Mis sul neist dampiiridest?" küsis Drake. "Ise oled ju moroi. Pealegi ei kiusa ma neid. Lihtsalt õrritan natuke ja ongi kõik. Sa vist ei tea, mida tähendab see, kui keegi sind kiusab."

Marlee hakkas veel vihasemaks saama ja mõtles vahepeal koguni oma võlujõudu kasutada, kuid tal tuleks sel juhul pärast suur pahandus. "Sa oled ühe kuningliku kohta ikka ääretultt loll. Ei tunne isegi akadeemia kaitsjaid."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 6:24 pm

,,Sa vist ei saanud minust eriti hästi aru," ütles Meg. ,,Ma ütlesin, et ma ei tule kuhugi ja kui ma nii ütlen, siis nii ka jääb. Mina ei kavatse küll rohkem seda Drake'i taluda ja teie ju ei tee ka midagi, et teda peatada. Parem jään siia juba."

,,Sina oled ka moroi, aga mulle ikka ei meeldi see, kuidas sa dampiiridega käitud," ütles Aphro. ,,Ja pealegi pole sind kunagi kiusatud, aga mõtle, mida need dampiirid peavad tundma, keda sa õrritad. Sa ei tohi nii teha."

,,Ma ei ole loll, ma lihtsalt ei usu seda, mida mõni väike blondinka mulle räägib," ütles Ženja. ,,Mul on nii kõrini sinust ja su roosa-mannavahu-barbindusest. No kurat küll, sebi elu omale juba. Kasva suureks, väike tüdruk."


_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 6:43 pm

"Mis see Drake veel siia puutub?" küsis Ry. "Igatahes ei lähe ma siit enne ära, kui sa minuga kaasa tuled, sest ma viin su veel täna akadeemiasse tagasi. Tahad sa seda või mitte."

"Kaitsku siis ennast," muigas Drake. "Nemad on ju jõu poolest palju tugevamad. Ise nad on sellised. Ma pole neile midagi teinudki ju."

"Sa oled liiga ülbe," ütles Marlee. "Ma pole sulle midagi teinud, aga sa ülbitsed kogu aeg minuga, aga ma ei kavatse seda rohkem välja kannatada."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 6:56 pm

,,Siis sa peadki siia jääma, sest ma ei mõtlegi sinuga kaasa tulla," ütles Meg. ,,Ausalt öeldes ühe mehe vastu pole mul midagi, ongi lõbusam kellegagi koos elada."

Aphro sai juba vihaseks. ,,Sa oled võimatu!" ütles tüdruk pahaselt ning läks Drake'i juurest minema. Kuna tüdruk oli juba enne tahtnud natuke Ruslaniga rääkida, otsustas ta mehe uuesti üles otsida. Ainus, mida Aphro lootis, oli see, et Ruslanil on tema jaoks aega.

,,Sa häirid mind," ütles Ženja. ,,Kui sa natuke suuremaks kasvaksid ja enam mingeid lollakaid nalju ei teeks, mis kõigile närvidele käivad, siis ma ehk käituksin sinuga isegi paremini."

_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
avatar

Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 25
Asukoht : Dreamland :)

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 7:09 pm

Ry hakkas kõva häälega naerma. "Mina jään siia sinuga elama? Pole ammu paremat nalja kuulnud. Aga aja nüüd riided selga, kui sa selle kleidiga tagasi akadeemiasse minna ei kavatse. Ma ei viitsi kaua oodata."

Drake oli tige, sest Aphro tema juurest nii ebaviisakalt minema jalutas. Siiski ei hakanud poiss ennast veel rohkem sellega alandama, et talle järele jookseks. Selle asemel läks ta oma tuppa ja mõtles, mida Aphroga järgmisena ette võtta.

"Ja nüüd olen mina kõiges süüdi!" kisendas Marlee. "Sa oled kõigiga sama ülbe, mitte ainult minuga. Ära tule ennast siin õigustama. Ma võin ju blond olla, aga nii loll ma ka nüüd ei ole, et millestki aru ei saaks."

Ruslan istus ikka trepil ja mõtles. Teisi ei olnud praegu tema jaoks üldse olemas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss
avatar

Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Laup Nov 26, 2011 7:32 pm

,,Aga ma ei kavatsegi akadeemiasse tagasi tulla ju," ütles Meg. ,,Sa võid ilma minuta minna, aga tore, et leidsid aega läbi tulla. Külalised on alati oodatud."

Aphro jalutas natuke edasi, kuni nägi, et Ruslan istub endiselt trepil. Siis naeratas tüdruk talle ja istus mehe kõrvale.

,,Sa käid mulle lihtsalt nii närvidele," ütles Ženja. ,,Ole õnnelik, et ma sulle veel kallale pole tulnud kah. Aga noh, ma loodan, et strigoid saavad su ühel päeval kätte."

_________________


With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   

Tagasi üles Go down
 
Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 40Mine lehele : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: