Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 8:09 am

"Aga muidugi," ütles Harvey. "Eks lähme siis. Ja vaata, et sa kohe kindlasti ei unusta seda, mis sa enne lubasid."

Liana mõmises vaikselt ning tema silmad olid endiselt suletud.

"Olgu," ütles Emory. "Mulle see mõte meeldib. Eks sõidame siis otse minu juurde ning ei muretse praegu selle pärast, mis homme saab."

Luce vaatas samuti Serryt ja hakkas siis naerma. "Me pidime ju minu koduni jooksma," ütles ta. "Ma tahtsin lihtsalt teada, mis tunne oleks sellel ajal sinu käest kinni hoida. Muud midagi."

"Mis sinul nüüd hakkas?" küsis Lara. "Oled ka nüüd tema poolel? Idikas selline. Mul on uut sõrmust vaja."

"Tund on tänaseks läbi ja kõik läksid koju," vastas Wes. "Ma ei tea muidugi, mida sina siin teed."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 8:15 am

,,Kuidas ma saaksingi midagi sellist unustada?" küsis Charlie. ,,Sa ju tead, et selliseid asju ma juba ei unusta.."

Hunter suudles juba Liana kiisut ja hakkas oma keelega seal mängima.

,,Sul on õigus," ütles Diane. ,,Ma tahakski praegu lihtsalt lõdvestuda ja oma mured tänaseks unustada. Aitaksid mul lõdvestuda, kui kohale jõuame?"

Serry vaatas omakorda Luce'i ja andis siis poisile käe. ,,Nagu soovid," lausus naine. ,,Jookseme siis käsikäes."

,,Kurb küll," muigas Sara. ,,Kahjuks pole uut sõrmust kuskilt võtta ja vaevalt mõni Dark Castle'i nõid sulle uue teeb. Nad vihkavad sind veel rohkem kui mind."

,,Mina jäin lihtsalt magama, sest kui aus olla, on need tunnid igavad," ütles Mindy. ,,Kogu aeg üks iseseisev töö teise otsa."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 8:29 am

Harvey muigas. "Ma tõesti loodan seda, sest muidu muutub sinu trahvisumma veel suuremaks."

Liana hakkas veel rohkem hingeldama.

"Muidugi," vastas Emory. "Ma teen, mis suudan, et su tuju jälle paremaks muuta. Küll sa näed, et sul hakkab parem."

Luce võttis Serryl käest kinni ning nad hakkasid jooksma.

Lara muigas samuti. "Aga siis saadab Lorena mulle sõrmuse. Eks ma võin mõnda aega siin ka passida."

"Olgu siis, aga sa peaksid nüüd koju minema," ütles Wes. "Ma panen klassi lukku ja lähen ise ka minema."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 8:35 am

Charlie muigas samuti. ,,Vähemalt jõuan ma seda tasuda," lausus tüdruk, võttis Harryl riided ära ja pani ta vanni.

Hunteril läks Liana reaktsiooni vaadates ka kõvaks. ,,Kas tahad veel või panen sisse?" küsis ta siis tüdrukult.

,,Muidugi," ütles Diane ja vaatas vahepeal auto aknast välja. ,,Ma ei jõua seda oodata, millal me juba kohale jõuame."

Serry jooksis edasi. ,,Ma tahan kiiremini," ütles naine. ,,Et me lausa tuhiseks läbi metsa nagu mõni keeristorm."

,,Ma ei usu, et ta sulle sõrmuse saadab," ütles Sara. ,,Eriti veel siis, kui Elijah ta ära hüpnotiseerib. Sest minule ta ütles, et läheb seda tegema."

,,Jajah, muidugi," ütles Mindy ja ajas end püsti. Siis võttis tüdruk oma koti ja läks klassist välja.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 8:49 am

Harvey pilgutas Charliele silma. "Aga aitab nüüd nendest juttudest. Vannitame parem Harry ära."

"Pane sisse juba," vastas Liana.

"Me juba olemegi kohal," ütles Emory ning jättis auto oma maja juures seisma. Siis astus mees autost välja ning tegi Diane'ile ka ukse lahti.

Luce muigas kergelt ning lisas tempot kõvasti juurde. "Sobib?" küsis ta.

"Sittagi," muigas Lara. "Ta ei oleks nii loll, et laseks Elijah'l ennast hüpnotiseerida. Pigem hüpnotiseerib ise selle idika ära."

Wes läks samuti klassist välja ning keeras siis klassiruumi ukse lukku.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 8:56 am

,,Sul on õigus," ütles Charlie ja pani Harry vanni kummipardi ka, millega laps kohe mängima hakkas. ,,Ulata mulle šampooni, ma pesen ta pea ära."

,,Olgu," ütles Hunter ja siseneski Lianasse.

Diane astus ka autost välja ning läks Emoryga koos majja. ,,Sa lubasid mulle tee peal midagi," ütles ta. ,,Sest ma palusin seda. Aita mul lõdvestuda."

,,Sobib küll," vastas Serry ja tuhises koos Luce'iga puudest mööda.

,,Äkki tal on ka omad kasud kuskil sees," ütles Sara. ,,Ta ei pruugi tal end hüpnotiseerida lasta, aga kui Elijah talle raha pakub, ei keelduks ta sellest."

Mindy läks fuajeesse oma kapi juurde ning võttis oma jaki, mille ta peale viskas. Siis väljus tüdruk koolimajast ja hakkas kodu poole minema.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 9:10 am

Harvey andiski Charliele šampooni. "Palun, siin see on," ütles ta. "Te mõlemad olete nii armsad muidu."

Liana suudles uuesti Hunterit ja sulges silmad.

"Muidugi," ütles Emory. "Aga on sul mõni idee ka, kuidas ma seda teha võiks? Tahad äkki pikali visata?"

"Näed seda maja seal kaugemal?" küsis Luce. "Seal ma elangi ning me peaksime varsti seisma jääma, et mitte sellest mööda joosta."

Lara hakkas veel kõvemini irvitama. "Kas sa tõesti oled nii rumal ja arvad, et Lorenal endal raha vähe on?"

Wes käis korraks veel õpetajate toas ära ning hakkas siis samuti kodu poole kõndima.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 9:16 am

Charlie naeratas. ,,Sina oled ka armas," lausus tüdruk ja hakkas siis oma poja pead pesema. ,,Vaht," ütles Harry.

Hunter suudles Lianat vastu ja hakkas oma puusi liigutama.

,,Pikali võiks visata küll," arvas Diane. ,,Ja ma arvan, et selles osas jätan sulle endale vabad käed, kuigi väikse massaažikese vastu poleks mul ka midagi."

,,Seda puumaja või?" küsis Serry. ,,Me peame siis ikkagi tempot aeglustama. Ja möödajooksmine on võimatu."

,,Sa oled siit üldse kõige rumalam," muigas Sara. ,,Sa oled kogu aeg nii kindel, et kõik su plaanid töötavad, aga kogu aeg pead pettuma."

Mindy kõndis ja kõndis ning mõtles ikka Luce'ist, keda ta pikka aega polnud näinud. Neid mõtteid mõlgutades jõudiski tüdruk lõpuks koju ja viskas oma koolikoti oma tuppa maha.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 9:32 am

Harvey naeratas vastu ja tegi siis Charlie nina ka vahuseks. "On jah vaht," ütles ta ja hakkas irvitama.

Liana suudles omakorda Hunterit ja liigutas ka oma puusi.

Emory naeratas. "Teeme siis nii, et sa heidadki praegu pikali ning mina üritaks sulle siis massaaži teha."

"See maja jah," vastas Luce ja üritaski tempot maha võtta. "Aga tundub nii, et ei jooksegi väga mööda," ütles ta siis.

Lara muigas samuti. "Sina jää parem üldse vait. Millal sul endal üldse viimati midagi õnnetus? Käkki keerad ainult kogu aeg ja siis õiendad ka veel."

Wes jõudis pargini ning mõtles seal natuke aega istuda ja alles siis koju minna.

Seb ärkas jälle üles ning lülitas siis arvuti käima. Poiss lootis, et Mindy logib varsti msni ning ta saab tüdrukult Lucieni kohta küsida.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 9:43 pm

Charlie hakkas irvitama ja tegi Harvey nina ka vahuseks. ,,Me oleme ise ka nagu lapsed juba selle seebivahuga," ütles tüdruk.

Hunter suudles kirglikult Lianat ja pani talle sügavamale.

,,Okei siis," nõustus Diane ja heitiski voodile pikali. Siis heitis tüdruk veel korraks pilgu Emory poole ja jäi rahulikult lamama.

,,Hea, et me nii ruttu kohale jõudsime," ütles Serry ja jäi lõpuks seisma. ,,Lähme siis sisse ka," ütles naine maja vaadates.

,,Minul õnnestub kõik, sest mina mõtlen oma plaanid korralikult läbi," ütles Sara. ,,Aga sina," ütles naine irvitades. ,,Ma tõesti ei suuda uskuda, et sa selline kobakäpp ja juhmard oled."

Mindy otsustas kodused ülesanded edasi lükata ja need ehk järgmisel hommikul koolis teha. Selle asemel tahtis ta "Luce'iga" uuesti rääkida ja pani arvuti käima.

Mari nägi, et päike on jälle väljas ja seekord tahtis ta õue minna. Siis panigi tüdruk riided selga ja läks mööda Dark Castle'i süngeid tänavaid jalutama.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 10:11 pm

"Tundub küll nii," ütles Harvey. "Aga vahuga on nii äge mängida ju või mis sina arvad?"

Liana suudles kirglikult Hunterit vastu ja hoidis poisist kõvasti kinni.

Emory võttis Diane'i selja paljaks ja hakkas tüdrukut masseerima. Mehel polnud õrna aimugi, kas tal see üldse välja tuli, aga ta üritas.

Luce oli samuti seisma jäänud ning keeras siis ukse lukust lahti. "Mine siis ees," ütles ta.

Lara irvitas samuti. "Sa ei tea, mida sa räägid. Ütle siis mulle, mis asi mul viimasel ajal nii väga ebaõnnestunud on?"

Seb oli kergelt pettunud, kui Mindyt msnis ei näinud, aga ta otsustas siiski natuke oodata, et äkki ilmub tüdruk ikkagi välja.

Wes jalutas läbi pargi edasi, aga koju polnud tal ikkagi asja, sest kodus polnud midagi teha. Mees kõndis suvalises suunas edasi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 10:21 pm

,,On jah," nõustus Charlie. ,,Harry mängib nagunii oma kummipardiga, aga ma usun, et äkki meeldiksid talle ka mullid." Siis võttiski tüdruk vanni kõrvalt kraanikausi äärelt mullitaja ja hakkas mulle puhuma.

Hunter tundis, et tal hakkab ära tulema. ,,Kas lasen sisse?" küsis ta siis Lianalt.

Diane sulges silmad ja üritas oma mured unustada. Emory kuumi käsi oma seljal tundes lasi tüdruk oma keha täiesti lõdvaks ja nautis seda, mis mees temaga teeb.

Serry astuski Luce'i majja sisse ja jäi majas ringi vaatama. ,,Kuidas sul selline maja saada õnnestus?" imestas naine.

,,Sinu plaan näiteks on määratud ebaõnnestumisele," vastas Sara. ,,Vaevalt see nõid sul end tappa laseb, ta võib seda isegi juba teada."

Mindy logis lõpuks msni ja nägi, et "Luce" on sees. Siis klikkis ta kohe poisi nimele ja hakkas temaga rääkima.
Mindy says:
hei

Mari jalutas ja vaatas linnas ringi. Tüdruk polnud kunagi süngemas linnas olnud. Siis aga passis üks janustest vabanenud klannivampiiridest kuskil eemal ja ootas sobivat võimalust, et tüdrukut rünnata.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 10:43 pm

Harvey muigas. "Meie ka nagu väikesed lapsed. Aga anna mulle ka natukeseks seda mullitajat," palus ta.

"Jah," vastas Liana.

Emory masseeris endiselt Diane'i selga. "Kuidas sa ennast praegu tunned?" küsis ta tüdrukult. "On ikka piisavalt hea?"

"Ma elasin siin juba inimesena," vastas Luce. "Vanemaid mul polnud. Isa suri juba siis, kui ma olin väike ning mu õde ja ema tapeti rohkem kui aasta tagasi ühe vampiiri poolt. Ning mu venda pole ka praegu siin."

Lara muigas. "Ta usaldab mind. Ja võib juhtuda, et mina ei tapagi teda, vaid seda teeb hoopis keegi teine."

Seb| segaduses says:
hei Smile

Wes liikus ikka edasi ega vaadanudki, kuhu ta läheb, sest mehel oli kõigest täiesti suva. Siis aga nägi ta eemal mingit vampiiri ja hakkas lihtsalt igavusest teda jälitama.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 10:50 pm

Charlie muigas samuti. ,,No palun, võta siis," ütles tüdruk ja andiski mullitaja Harveyle. ,,Sa tahad ka mulle puhuda?"

Hunter lasigi Lianale sisse ja suudles uuesti tüdrukut.

Diane noogutas. ,,Mhm," vastas tüdruk mõmisedes. ,,Väga hea on. Su käed on ka nii soojad."

Serry naeratas mõrult. ,,Kas sa armastaksid mind siis ka, kui mina oleksingi see vampiir, kes su ema ja õe tappis?" küsis ta siis.

Mindy says:
miks sa segaduses oled?

Mari kõndis samuti edasi ja mõtles omi mõtteid. Samal ajal sai aga klannivampiir aru, et teda jälitatakse ning kargas välgukiirusel eemal kõndivale tüdrukule kallale.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 11:09 pm

"Muidu poleks ma seda ju küsinud," vastas Harvey muiates. Siis hakkas poiss mulle puhuma.

Liana suudles Hunterit vastu ja jõudis ka lõppu.

Emory naeratas ning jätkas massaažiga. "Sina oled sama soe. Isegi natuke kuumem vist," ütles ta.

Luce kehitas õlgu. "Ma ei tea. Võib-olla... Aga see jääks mind kummitama," vastas ta. "Miks sa küsid?"

Seb| segaduses says:
sa rääkisid midagi eelmisel korral, mis mind segadusse ajas

Wes hüppas kähku oma peidukohast välja ja tiris vampiiri tüdrukust eemale. "Kao siit kohe või muidu sured," urises ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 11:19 pm

Charlie hakkas irvitama ja Harry üritas mulle sõrmega katki torgata. ,,Harry tahab katki teha neid mulle," lausus Charlie.

Hunter võttis Liana lõpuks oma kaissu ja silitas õrnalt tüdruku juukseid. Mitte ükski tüdruk polnud Hunterit veel nii õnnelikuks teinud kui Liana.

Diane naeratas endamisi ja nautis massaaži. ,,Sa peaks massööriks hakkama, sul tuleb see nii hästi välja," mõmises tüdruk.

,,Lihtsalt niisama," vastas Serry. ,,Ma ei saa üldse aru, miks sa mind usaldad. Kuidas sa saad mind armastada?"

,,Igatahes teda on hoiatatud," ütles Sara. ,,Kui ta on piisavalt tark, hoiab ta sinust eemale ega aita sind."

Mindy says:
räägi lähemalt.

Mari kiljatas, kui nägi, milline tema kirjanduse õpetaja tegelikult on. Tüdruk poleks seda oodatagi osanud, et mees vampiiriks osutub. Marit tabas kabuhirm ning ta jooksis minema nii kiiresti kui vähegi suutis.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 11:41 pm

Harvey irvitas samuti. "Las teeb mõned katki siis. Ma puhun nagunii neid mullikesi juurde ju."

Liana suudles Hunterit põsele ja sulges silmad.

Emory naeratas samuti. "Ma pole sellele kunagi varem mõelnud, aga kui sulle meeldib, siis on kõik hästi."

"Nagu ma sellest isegi aru saaks," ütles Luce. "Armastusega kaasneb järelikult usaldus. Aga miks ma sind armastan... Ei kujuta ettegi. Mingi loits äkki? Või needus?"

Lara muigas. "Eks me näe. Ma ei usu, et ta seda jama tõsiselt võtab ja keegi minu plaane nässu ka ei keera."


Seb| segaduses says:
Lucien
mis temaga on? kes ta muutis ja miks?

Wes peletas võõra vampiiri minema ja hakkas siis uuesti kodu poole kõndima. Talle ei meeldinud küll, et Mari teda kartis, aga midagi polnud teha.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimeLaup Okt 29, 2011 11:51 pm

Charlie suudles Harveyt põsele. ,,Olgu siis," ütles tüdruk. ,,Aga mina tahan ka jälle mulle puhuda."

Hunter naeratas. ,,Ma armastan sind," sosistas ta tüdrukule kõrva.

,,Okei," ütles Diane vaikselt. Tüdruk tundis lõpuks, et hakkab magama jääma, sest tal on nii hea juba olla.

,,Elijah vabastas juba viis kõige võimsamat vampiiri," ütles Sara. ,,Ta võib terve klanni ka vabastada."

Mindy says:
ma ei tea
ta ei rääkinud mulle sellest

Mari jooksis edasi, kuid kodu oli veel kaugel ning tüdruk oli jooksmisest juba väsinud. Siiski kartis ta ka peatuda, sest ei tahtnud mõne teise vampiiri saagiks langeda.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimePüh Okt 30, 2011 12:10 am

Harvey muigas ning andis mullitaja Charliele tagasi. "Aga puhu siis natuke. Ja hiljem tahan mina ka veel."

Liana naeratas vastu. "Mina armastan sind ka," ütles tüdruk.

"Sa hakkad järjest vaiksemaks jääma," ütles Emory. "Kas tahad äkki magama minna?" küsis ta.

"Ei vabasta ta midagi," ütles Lara. "Ja sina võiksid ka juba vait jääda."

Seb| segaduses says:
millal sa teda viimati nägid?

Wes jõudis lõpuks koju. Mees võttis kapist ühe verega täidetud pudeli ja istus diivanile.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimePüh Okt 30, 2011 12:16 am

,,Jah, nüüd veel kakleme mullitaja pärast ka," muigas Charlie ja puhus mõned mullid. ,,Isegi Harry kummipart vaatab meid imelikult juba."

Hunter suudles Lianat põsele ja tõmbas tüdrukut endale veel rohkem kaissu. ,,Sa oled mulle nii kallis. Ma ei tea, mida ma sinuta teeks."

,,Ma ei taha magama jääda," vastas Diane. ,,Ma kardan, et hakkan halbu unenägusid nägema. Kõik tuleb tagasi jälle."

,,Aga ei jää," ütles Sara. ,,Äkki lasen mina ka teistel minna, siis ei aita sind enam keegi," lisas naine.

Mindy says:
paar nädalat tagasi
ta lubas tagasi tulla, aga ma pole teda enam näinud

Mari jäi ikkagi seisma ja istus pingile puhkama. Kui tüdruk juba ennast natukene kogunud oli, hakkas ta uuesti kodu poole kõndima.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimePüh Okt 30, 2011 12:41 am

Harvey hakkas irvitama. "Kummipart ja vaatab imelikult. Nojah. Meie puhul on tõesti kõik võimalik.

Liana naeratas ja suudles Hunterit põsele. "Ja mina ei tea, mida ma ilma sinuta teeksin."

Emory kallistas Diane'i. "Ma võin su üles ajada, kui sa karjuma hakkad või midagi," ütles ta.

"Siis tõmbad sa kohe siit minema ega tule kunagi tagasi," ütles Lara. "Tõsiselt ka."

Seb| segaduses says:
jama
sa arvad, et temaga võib olla midagi juhtunud?

Wes jõi verd ja mõtles. Ta ei tahtnud järgmisel päeval kooli minna, aga muud tal üle ei jäänud.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimePüh Okt 30, 2011 12:48 am

Charlie hakkas ka irvitama. ,,No võib-olla kujutan ma seda endale lihtsalt ette," ütles tüdruk. ,,Aga Harry on vist piisavalt puhas nüüd."

Hunter naeratas vastu. ,,Hea, et me ikka koos saame olla."

,,Okei," lausus Diane. ,,Aga ma ikkagi ütlesin, et ei taha magama jääda. Mul oli lihtsalt nii hea olla, et uni tuli ise."

Sara hakkas irvitama. ,,Sa arvad, et oled siin mingi boss," lausus naine. ,,Tegelikult sa ei ole ja pole kunagi olnudki. Keegi ei pea sind kuulama ja ma ei kavatsegi seda teha."

,,Ma ei kasuta ühegi nõia abi, seega ei saa see loits või needus olla," ütles Serry. ,,Kõik nõiad vihkavad mind."

Mindy says:
ma ei usu

Mari jõudis lõpuks koju ja heitis oma voodile pikali. Tüdrukule meenus see, kuidas ta nägi vampiire ning sellest piisas, et ta väga ära hirmutada.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimePüh Okt 30, 2011 1:05 am

"Siis peaks ta vannist välja võtma," ütles Harvey. "Ja oma trahvi tahan ka juba kätte saada."

Liana pilgutas Hunterile silma. "Muidugi. Vedas meil, et üldse kohtusime."

Emory muigas. "Ma ei sunnigi sind magama jääma. Kui jääd, siis pole ka midagi. Aga ma tuleks sinu kõrvale nüüd."

Lara urises. "Mis tähendab, et mina ei ole mingi boss? Tahad öelda, et sina oled? Ma küll ei usu."

"Siis ma ei tea," ütles Luce. "Või teeb äkki keegi meiega mingit õelat nalja. Aga see läheb siis ilmselgelt üle piiri."

Seb| segaduses says:
ma loodan
üritan teda kätte saada, aga siiani pole mingit vastust

Wes võttis külmkapist veel ühe pudeli ja jõi selle kiiresti tühjaks. Siis läks mees voodisse ja viskas pikali.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimePüh Okt 30, 2011 1:18 am

,,Harry peaks siis magama ka panema," ütles Charlie. ,,Ja sa kindlasti saad selle kätte, aga me ei hakka seda siin lapse ees tegema."

,,Ma pidin su päästma selle vampiiri käest," ütles Hunter. ,,Ma ei kujuta ette, mis muidu saanud oleks."

,,Okei," ütles Diane ja liikus natukene kõrvalepoole, et Emoryle ruumi teha. ,,Tule siis," ütles tüdruk.

Sara urises samuti. ,,Ja ei olegi," ütles ta. ,,Sa ära võta endale liiga palju võimu, sest keegi nagunii ei kuula sind." Siis võttis naine pika terava otsaga ora ja torkas selle Larale sisse.

,,Ma ei usu seda," ütles Serry. ,,Me oleme ilmselt ise selles süüdi. See ei saa lihtsalt midagi muud olla."

Mindy says:
ta hakkas mulle meeldima, kui ta mu päästis

Mari ei saanud ikka oma mõtteid juhtunust peast välja. Tüdruk ei tahtnud enam üksi välja minna ja kooli ei julgenud ta ka minna, kuigi pidi.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitimePüh Okt 30, 2011 1:40 am

Harvey muigas. "Ma saan ise ka aru sellest. Aga siis peab ta tõesti magama panema."

"Ilmselt istuksin siiani seal ja masetseks," ütles Liana. "Sa lihtsalt olid õigel ajal õiges kohas."

Emory läks Diane'i kõrvale ja vaatas tüdrukule silma. "Vajad äkki veel midagi?" küsis ta.

Lara hakkas valust kisendama. "Võta välja see! Ja kohe."

"Võimalik," ütles Luce. "Aga see on nii mõistusevastane. Kuidas sina üldse minusse armusid?"

Seb| segaduses says:
kelle käest ta su päästis?

Wes vahtis lakke ja mõtles erinevatele asjadele. Tal oli kõigest juba nii kõrini, aga teha polnud midagi.

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 36 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 36, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Ühikas(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: