Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mariani päevik

Go down 
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Mariani päevik Empty
PostitaminePealkiri: Mariani päevik   Mariani päevik Icon_minitimeLaup Juul 14, 2012 11:55 pm

14.juuli

Ma tean seda, et Lucien peab päevikut, aga nüüd, kus mu elus on keerulised ajad, otsustasin ka ise päevikut pidama hakata. Ehk hakkab kergem, kui saan siin halada. Mu elu oli enne tänast üsna normaalne, kuigi ma soovin, et Lucien suudaks mind armastada täpselt nii, nagu ta armastab meie tütart. Lucienne on mullegi kõik, aga ma olen väsinud pingutamast, et tema isa mind armastama hakkaks. Ta võib ju teha näo, et me oleme üks õnnelik perekond, aga minu jaoks pole see täiuslik, kui Lucien mind ei armasta. See selleks. Ma haletsen end praegu isegi, sest minust on saanud koletis. Linnas on praegu niigi veresaun, aga nüüd osalesin ma selles ka ise. Ma tapsin meeletult palju inimesi, kuid kõige rohkem vihkan ma seda, et pean tunnistama, et mulle meeldis see ja ma teeksin seda iga kell veel. Tapmine on mu loomuses ja seda vihkan ma veel eriti. Mul oli raske isegi oma tütar koju tuua, sest ta oli haavatud ja tema veri lõhnab veel eriti hästi. Ma lööksin endale vaia südamesse, kui ma oma tütrele viga peaks tegema. Ennem sureksin kui veedaksin igaviku selle verejanulise koletisena, isegi, kui mulle üritatakse enesekontrolli õpetada. Ma ei tahtnud seda. Mu emotsioonid on samuti kõrgendatud ja noh, selle tulemusena rebisin ma tükkideks need vampiirid, kes mu tütart piinasid. Ma tunnen, et plahvatan praegugi sellele mõeldes. MA EI TAHA SEDA!!!!!

-Marian


Mariani päevik Sgomezvampededit
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
 
Mariani päevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Wes'i päevik
» Ry päevik
» Franklini päevik
» Diane'i päevik
» Emory päevik

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD :: TEGELASTE PÄEVIKUD-
Hüppa: