Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Jaxoni päevik

Go down 
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeEsm Juun 13, 2011 6:41 am

Mõtlesin üle pika aja jälle oma mõtted kirja panna, sest kirjutamine rahustab mind ning aitab mul loogiliselt mõelda. Tänane päev algas täiesti tavaliselt. Kohe hommikul käis minu juures paar pensionäri ning nendega polnud mul mingit probleemi. Hiljem saabus minust paar aastat vanem naine, kes minuga natuke flirtida üritas. Minupoolse huvi puudumist märgates ta vaid punastas ning muutis kiiresti teemat. Aga siis järsku tuli see modell... Ma polnud ammu kedagi nii ilusat näinud. Loll nagu ma olen, mõtlesin hetkeks, et äkki võib mul isegi temaga lootust olla. Mõne minuti pärast purunesid aga mu lootused kildudeks. See tüdruk on üks paljudest noortest modelliplikadest, kes lihtsalt lõbu pärast mehi jahivad. Ta ei võtaks mind kunagi tõsiselt, sest ma poleks midagi enamat kui tema järjekordne vallutus. Siiski on mul piisavalt palju eneseuhkust, et tema võrku mitte langeda. Võib-olla on tal isegi mingi märkmik, kuhu kirjutab kõikide meeste nimed, kelle ta kätte saanud on. Ja paarikümne aasta pärast avaldab kogu nimekirja oma elulooraamatus. Mul on vist liiga elav fantaasia... Igatahes pean suutma ennast kontrollida, kuigi see on nii raske. Tema läheduses pole ma enam mina ise. Mäletan selgelt, kuidas mu süda hakkas kiiremini lööma, kui ta ütles, et tahab mind suudelda. Jah, ma tunnistan, et tahtsin seda ise ka. Peaaegu võimatu oli teeselda, et mul pole tema vastu mitte mingit huvi. Hingasin sügavalt sisse, kui ta üritas taas mulle läheneda. Selle tüdruku hääl, žestid, parfüüm - absoluutselt kõik meelitas mind tema poole. Ma isegi vihkasin ennast selle pärast, et teda nii väga tahtsin... Üritasin oma mõtetest kustutada kujutluspilte sellest, kuidas ma teda lahti riietaksin, aga loomulikult see ei õnnestunud. Mõtlesin korraks isegi alla anda ning ise teda suudelda, kuid loobusin viimasel hetkel sellest mõttest. Kui ma lõpuks siiski ennast kontrollida suutsin ning jälle loogiliselt mõtlema hakkasin, siis saatsin tüdruku tema palatisse. Üritan võimalikult vähe enne analüüside tulemuste selgumist teda seal vaatamas käia. Ma tõesti ei taha, et juhtuks sama, mis selle eelmise modelli Abigailiga. Ka siis ei suutnud ma tüdrukule vastu panna ning oleksin peaaegu oma tööst ilma jäänud. Kuid ma ei sooviks seda praegu meenutada...
Aga ma lõpetan siis hetkel, sest tahaksin nüüd lõunale minna. Võib-olla kirjutan veel lähiajal midagi, kui mul tuju on.

/Jaxon
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeEsm Juun 20, 2011 1:42 am

Jõudsin lõpuks koju tagasi. Täna oli päris pingeline päev. Ning jälle mõtlen ma sellele tüdrukule. Anna on ta nimi. Ta on ikka nii võimatult armas ja ligitõmbav, aga ma ei saa nii lihtsalt alla anda. Ta üritab kogu aeg mulle ligi ajada ning kõik muutub järjest keerulisemaks. Jätsin ta mõneks ajaks üksi ning tegin omi asju edasi, aga ma ei suutnud ikkagi mõtteid temast eemale saada. Kui ma õhtul tema palatisse läksin, oli Anna mulle ühe pildi joonistanud, mis kujutas mind. Lisaks ilule on tal ka suurepärane kunstianne. Rääkisin veel natuke Annaga, kui ta jätkas endiselt oma lähenemiskatsetega. Kui ma ikka enda arvamusele kindlaks jäin, sai Anna minu peale vihaseks ning ei öelnud rohkem midagi. Läksin siis varsti ära ja kavatsesin koju minna, kui ta järsku ukse juures mulle vastu tuli. Ta nähvas mulle midagi vihaselt, kuid mul polnud mingit õigust sundida teda haiglasse jääma. Nii ma siis lasin tal minna ja tulin ka ise koju. Praegu aga olen jälle segaduses. Miskipärast teeb see mind kurvaks, et Anna on minu peale vihane. Pealegi ütles ta, et ma ei näe teda enam kunagi. Sellega kadus mu viimanegi lootus... Võib-olla ta ikkagi ei valetanud, kui ütles, et tal on minu vastu mingid tunded? Ma olen ikka nii rumal. Kõik sai läbi veel enne, kui see alatagi jõudis. Aga äkki peaksin temaga rääkima? Kuid mida ma talle ütleksin? Või ei ütlegi midagi, vaid hoopis suudlen teda? Ei, nii ka ei saa. Äkki tuleb ta mulle veel kallale või midagi... Ma tõesti ei oska enam midagi arvata. Samas on homme ka viimane päev, mil on võimalik teda veel haiglas näha. Ning mingeid modelliagentuure ei hakkaks ma läbi otsima, et teda leida. Kui ma ise ka teaks, mida tegelikult tahan.
Lõpetan nüüd kirjutamise ja lähen magama. Äkki saan unes mõne hea mõtte, mida edasi teha.

/Jaxon


Jaxoni päevik VictoriaJusticeAvanJogia2
Ma siin guugeldasin natuke Annat ja leidsin ühe veebilehe, kus on temast palju pilte. Ta on nii kuum ikka...
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeTeis Juun 21, 2011 7:21 am

Kirjutan jälle, sest ma ei taha neid mõtteid enam enda sees hoida. Ma ei suuda isegi otsustada, kas tänane hommik oli minu jaoks meeldiv või hoopis katastroof... Ilmselt vist mõlemat. Kõik algas sellega, et Anna tuli oma analüüside järele. Loomulikult oli ta halvas tujus, tõusis vist vale jalaga voodist välja. Ega ma ei kavatsenudki temaga eriti rääkida. Tahtsin vaid, et ta võimalikult ruttu minekut teeks, kuna siis poleks mul jäänud aega kontrolli kaotada. Minu õnnetuseks oli õde selle paganama paberi nii korralikult ära peitnud, et ma seda esialgu kuidagi üles ei leidnud. Anna mõtles, et ma hoian meelega teda kinni ja muutus veel rohkem vihaseks. Vaevalt sain ma paberi üles leitud, kui Anna kõrvarõngas põrandale kukkus ning ta seda üles võtma kummardus... Mina aga vahtisin nagu idioot talle seeliku alla. Üsna lapsik tegelikult. Aga selline ma kord juba olen. Mis ma teha saan, et mehena sündisin. Anna muidugi kees vihast, kui ma oma toredat vaatepilti natuke kommenteerisin. Siis üritas ta minema minna, aga samal hetkel juhtus minuga midagi kummalist. Nimelt läksin ma meelega ukse ette, et ta välja ei saaks. Lihtsalt seisin ja vahtisin teda, tema vahtis tigedalt vastu. Kahjuks ta vist ei tea, et on sellisena mulle veel rohkem vastupandamatu. Järgmisel hetkel suudlesin teda, kuna ei suutnud ega tahtnud ennast rohkem pidurdada. See oli ka parim suudlus minu elus. Ning Anna suudles mind isegi vastu... Aga sellele järgnes üsna varsti kõrvakiil. Seejärel tormas ta minu kabinetist minema. Ma ei tea enam, mida temast arvata. Ühel hetkel flirdib ta ise minuga ja on solvunud, kui ma temast välja ei tee. Nüüd üritan mina talle külge lüüa, aga ikka pole hea. Mida ta siis tahab ikkagi? Ja mida ma küll valesti tegin?

/Jaxon
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeKolm Juun 22, 2011 6:45 am

Jälle olen tagasi kodus ning esimese asjana üritan siia kõik vajaliku kirja panna. Järjekordselt on Anna minu toimetuste keskpunktis nagu viimasel ajal kombeks on saanud. Mul lihtsalt pole enam järsku millestki muust kirjutada kui ainult temast. See pole vist hea märk. Igatahes kohtusin temaga jälle. Hakkasin just koju sõitma, kui nägin teda lähedalt mööda kõndimas. Otsustasin Annale tema salli tagasi anda, mille ta enne minu kabinetti unustanud oli. Alguses üritas ta muidugi mind ignoreerida, kuna ta ei teinud väljagi, kui ma auto seisma jätsin. Olin ennast juba lolliks teinud ja pidin sama taktikaga jätkama. Seega sõitsin aeglaselt edasi ja ootasin, et ta peatuks. Viimaks jäigi Anna seisma ning sain talle salli tagasi anda. Ma ei tahtnud salli endale jätta sellel põhjusel, et muidu oleks see mulle kogu aeg Annat meelde tuletanud. Aga järsku juhtus minu jaoks midagi üllatavat. Ta hakkas minu ees vabandama! Ma lihtsalt vahtisin teda ja olin kõigega nõus, mis ta ütles. Mulle pole juba ammu sellist ajupesu tehtud. Vaid mõni tund tagasi olin nii vihane, et ei kavatsenud temaga enam kunagi rääkida. Ja nüüd äkki annan ma talle kõik andeks... Nagu poleks iial midagi juhtunudki. Ma ei tohiks tema näiliselt siiraid vabandusi uskuda, aga teen seda ikkagi. Ja nüüd ei suuda ma enam temast mõtlemist lõpetada. Teen kõike risti vastupidi oma algsele plaanile modelle mitte tõsiselt võtta. Kunagi mõtlesin ka tulevikule, aga nüüd vist enam mitte... Mul pole ju temaga mingit lootust. Olen ju alati unistanud perekonnast, kuhu kuuluvad mees, naine ja vähemalt üks laps. Aga modellid ei taha ju lapsi, sest nende jaoks on karjäär tähtsam. Pealegi on nende sõnul pärast sünnitust figuur igaveseks rikutud ja veel miljon muud häda. Sellised tahavad muudkui reisida ja tikkkontsadel mööda poodiume klõbistada. Neile meeldivad tavaliselt rikkad mehed, näiteks firmaomanikud, jalgpallurid, kes teenivad ühe nädalaga rohkem kui keskmine inimene aastas ja muidugi ilma ajudeta miljonäridest vanamehed. Minu paar aastat vana Mazda 6 pole ka loomulikult selliste naisolendite maitse. Nemad sõidaks parema meelega mõne Ferrari või Porschega... Oh, mida ma just kirjutasin? Ma mõtlen juba tulevikule koos temaga. Ei ole lihtsalt võimalik. Lõpetan parem nüüd, sest muidu lähen täiesti hulluks ja hakkan veel hullemat loba siin ajama.

/Jaxon


Jaxoni päevik 458
Vot seda tahaks endale...
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeNelj Juun 23, 2011 6:49 am

Täna on jälle üks mõnus hommik, kui kohe ärgates on hea tuju. Eilne õhtu koos Annaga on ilmselt mõjunud ka minu unenägudele, kuna nägin teda öösel unes. Ega ma palju sellest kõigest ei mäleta, ainult lõppu. Ning lõpp nägi välja selline, et ma ärkasin Anna juures voodis... Ma olen täielikult omadega sees. Enam ei piisa isegi sellest, et päeval ainult talle suudan mõelda. Nüüd tuleb ta mulle juba öösiti ka külla. Kui nüüd tagasi eilsele mõelda, siis on mul seda praeguseni raske uskuda. Kõike on palju rohkem kui ma iialgi oleks loota osanud. Juba see, et Anna niimoodi minu ees vabandama hakkas, võttis mul täielikult karbi lahti. Ja mis veel hiljem juhtus... Ma ei tea siiani, kuidas ta mu numbri ja msni sai. Võib-olla siis guugeldas, kuid mitte see pole kõige tähtsam. Nimelt saatis ta mulle smsi, kus kirjutas, et igatseb mind. Keegi pole kunagi mulle midagi nii armsat kirjutanud. Ma lihtsalt ei suutnud uskuda, et temas nii suurt huvi võin äratada. Vastasel juhul poleks ta ju mulle sellist sõnumit saatnud. Hiljem rääkisime natuke aega ka msnis, aga see vestlus kestis vaid mõne minuti. Ma lihtsalt pidin teda jälle nägema ning Anna oli minuga sama meelt. Kihutasin siis autoga kokkulepitud kohta, mis asus tema kodu lähedal. Seal oli tohutult ilus ning romantline. Vaatasime koos tähti ning rääkisime. Ta tunnistas, et on minusse armumas. Mina tunnen sama. See ei saa ju midagi muud olla. Ma mõtlen talle päeval ja öösel, unustan asju, kirjutan temast, mu süda hakkab teda nähes kiiremini lööma. Ma vajan tema lähedust. Ning need eilsed suudlused... Mul tuli kananahk ihule teda suudeldes. Nii võimsat tunnet pole ma iialgi varem kogenud. Seega on esmamulje petlik. Ma juba kahetsen, et arvasin alguses temast nii halvasti ning olen täiesti kindel, et ei kohta kunagi kedagi temasugust. Anna lihtsalt peab minu jaoks õige olema. Vastupidisega ma ei lepiks lihtsalt.
Kuid nüüd ma siis lõpetan. Käin veel pesemas ära ja siis varsti helistan Annale. Edu mulle! Very Happy

/Jaxon
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeReede Juun 24, 2011 9:05 pm

Ja jälle kirjutan oma blogisse sissekannet. Esimest korda üle meeletult pika aja pole ma selle üle õnnelik. Parema meelega tahaksin olla koos Annaga, hoida teda oma kaisus ning täielikult tema oma olla. Täpselt nii nagu natuke aega tagasi. Kuid ta magab hetkel ning ma otsustasin ennast veidi aega piinata voodist lahkumisega, et saaksin toimunust blogisse väikese ülevaate kirjutada. Ma läksin juba hommikul vara Anna juurde ning jään sinna ka ööseks. Lihtsalt vajan tema lähedust, olen temast täiesti sõltuvuses. Anna on vist mingi unikaalne narkootikum, mille ma just avastanud olen. Temaga koos olles lihtsalt ei eksisteeri minu jaoks enam muud maailma. Ma kujutan kõike praegu oma peas liigagi elavalt ette: tema kuumavat keha minu oma vastas, neid täiuslikke karamellhuuli, pruune šokolaadisilmi, hurmava lõhnaga parfüümi, kiireid hingetõmbeid ja südametukseid. Mu peas kajab ta hääl, kui ta ütles, et armastab mind. Ja mina armastan teda ka. Ma ei mõista, kuidas Anna eelmised kallimad temaga nii halvasti käitusid. Eriti veel see viimane jõhkard. Kui ma selle tüübi kätte saaks, siis ma peksaks ta oimetuks. Aga see selleks. Ma tahan praegu ikkagi mind rõõmustavatest asjadest rääkida. Näiteks lubas Anna mulle, et hakkab nüüd korralikult sööma. Mulle tõesti ei meeldi absoluutselt teda minestamas näha. Nüüdsest ütlen talle ise, mida ta sööma peaks ning hakkame ka kahekesi jõusaalis trenni tegemas käima. Peale selle on meil plaanis ka kunagi ühine pere luua. Ma olen täiesti kindel, et Anna oleks mu lastele parim ema. Oh, ma pole kunagi ühegi naise vastu midagi sellist tundnud. Me Annaga sobime ideaalselt kokku ning ma loodan, et nii ka jääb. Mingi muu variandiga ma ei lepiks lihtsalt. Aga praegu ma lähen voodisse tagasi. Tsauka! I love you

/Jaxon


Jaxoni päevik ILOVEYOU
See pilt kannab ideaalselt mu sõnumit edasi.
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimePüh Juun 26, 2011 6:27 pm

Hei, mina jälle siin! Mõtlesin jälle natuke kirjutada, aga ainult natuke, et Anna ei peaks mind kaua ootama. Ma lihtsalt naudin iga temaga koos oldud hetke ega taha ainsatki sekundit kaotsi lasta. Tänasest hommikust ma oma eelmises postituses juba rääkisin. Detailid jätsin mainimata, aga neid ma ei kavatsegi siia kirjutada Very Happy Igatahes võiksin siis tagasi õhtu juurde minna... Jõudsin just karaokeklubist tagasi. Peaksin Annat tänama selle eest, et me üldse sinna läksime, kuna mina alguses ei tahtnud minna. Aga mul oli seal ootamatult lõbus. Laulda ma enda arvates ei oska, kuid Annale tundus meeldivat. Siis järelikult polegi nii paha. Kokku laulsime 3 laulu. Vahepeal tegin temast pilte, mis kõik olid nagu profifotograafi tehtud. Mitte et mina mingi imeline fotograaf oleks... Anna lihtsalt oskab absoluutselt igal pildil jalustrabavalt kaunis välja näha. Igatahes minu musi laulis What The Hell'i, mis kõlas isegi paremini kui originaal. Vähe veel sellest, et ilus välja näeb, maalida ning ilusaid pilte oskab klõpsida, ta oskab ka suurepäraselt laulda (ja tantsida). Järgmisena pidin ise lavale minema. Otsustasin laulda In My Head'i, sest see laul on mulle juba ammu meeldinud ja tundus sobiva valikuna. Mulle meeldis Anna reaktsioon, kui ma laulma hakkasin. Ma ei suuda seda kirjeldada kui armas ta oli. Viimase loo laulsime koos ning selleks oli Waka Waka, mille valimine oli loomulikult minu idee. Pärast sai ikka korralikult naerda, kui me olime juba lavalt maha tulnud. Chillisime niisama ringi ja võtsime hiljem ühe (mittealkohoolse) joogi ka, sest mul oli siiski kavatsus veel Anna koju viia, mitte pollarile vahele jääda. Praegu me olemegi Anna juures. Nagu ma eelmises postituses ütlesin, kavatsen tema juurde ööseks jääda. Aga homse kohta ei oska ma veel midagi öelda. Pean tööle minema, kuigi tahaksin kõik ühte p-tähega algavasse kohta saata ja kogu päeva jälle oma musiga veeta. Ma olen ikka nii lootusetult armunud, et ise ka ei usu. Nüüd ma siis lõpetaks, sest keegi ootab mind ning teeb jälle kutsikasilmi, et ma kiiresti tema juurde tagasi läheks.

/Jaxon
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeEsm Juul 04, 2011 6:26 pm

Huuh, tänane päev kestab ikka veel...Tahtsin natuke oma blogi täiendada, sest jätsin enne mõned olulised asjad välja. Ma olin nii õnnelik lihtsalt, et unustasin tõsisemad asjad kirja panna. Mitte kõik mu elus pole praegu rõõmus ja roosiline. Alustan siis sellest, et tantsisin Annaga seal karaokeklubis. Kõik oli nii ebareaalselt armas lihtsalt. Aga siis kukkus Anna jälle kokku... otse minu kätele. Viisin ta siis autosse ning natukese aja pärast ta juba ärkas. Me rääkisime igasugustest asjadest. Anna tahtis šokolaadi isegi ja mõtlesime siis poes ära käia. Järsku vajus ta mõttesse. Tema pilgust oli selgesti aru saada, et midagi on valesti. Lõpuks ütles ta, et tahab mulle mingist saladusest rääkida. Mina olin muidugi nõus, aga midagi sellist polnud ma oodanud. Nimelt selgus, et Anna kunagine kallim sundis tüdrukut aborti tegema, kui ta oli kõigest 16. Ma olin kuuldust tõeliselt šokeeritud, kuid ei näidanud seda siiski välja. Võib juhtuda, et Anna ei saagi enam lapsi, sest abordiga kaasnevad teatud riskid. Ma loodan kogu hingest, et nii ei juhtu. Anna pole selles süüdi, et mingi värdjas last ei tahtnud... Mina ei teeks iialgi ühelegi naisele midagi sellist. Ma loodan, et see tüüp veel kannatab oma haleda elu jooksul. Nii kohutav oli ikka Annat nutmas näha. Ka mina olen kurb, kui tema on. Tundsin ennast täiesti abituna ega osanud midagi peale hakata. Armudes lihtsalt ongi nii, et õnn muutub kahekordseks ning samuti ka kurbus. Kahjuks. Aga ma tean, et kõik saab lõpuks korda. Lihtsalt peab saama.

/Jaxon


Jaxoni päevik Blackrose
Masendav pilt... Ma tundsin ennast sama masendavalt.
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeLaup Juul 09, 2011 2:53 am

Nonii, Anna jäi lõpuks magama. Nüüd on mul natuke aega, et eilse ja tänase päeva sündmused kirja panna. Terve eilse päeva veetsin koos oma musiga. Õhtul hiljem tuli Annal idee, et ma võiksin talle massaaži teha. Enne seda kaunistas ta isegi toa igasuguste lõhnavate küünaldega ära. Ning tema seksikas pitsiline pesu... Ma lihtsalt ei saa sellest üle. Nagu ülishekss xD Ja mulle meeldis talle massaaži teha, aga veel parem oli see, kui mina tema asemel kõhuli voodil lamasin. Kellelgi teisel vist pole nii pehmeid käsi kui minu musil. Ma nautisin iga hetke sellest imelisest massaažist. Eriti kaua ma seda muidugi tunda ei saanud, sest Anna tahtis mind suudelda. No ja pärast seda pikka ja kirglikku suudlust läks muidugi asi käest ära. Täpsemaid detaile ma selgitama ei hakka, aga võin vaid öelda, et lõpetasime alasti teki all... üksteise kaisus. Üsna varsti jäime mõlemad magama ka. Hommikul ärkasin oma kella kõrvulukustava heli peale, kuid Anna magas ikka edasi Very Happy Läksin siis kööki ja tema külmkappi vaadates tabas mind šokk - seal polnud peaaegu midagi. Mis siis ikka, käisin kiiresti poes ära ja ostsin kõik vajalikud asjad. Isegi rohkemgi veel. Kui poest tagasi jõudsin, hakkasin kohe "kokkamisega" pihta. Tükeldasin kõik puuviljad, mis ma ostnud olin. Sellest kõigest tuli siis lõpuks puuviljasalat välja. Ning klaasi valasin piima täis. Ma lootsin, et Anna joob vähemalt poole sellest ära. Kui tema juurde tagasi läksin, oli ta juba ärganud. Minu üllatuseks meeldis talle isegi see hommikusöök ja isegi piimaklaas sai tühjaks. Järgmise asjana läksime jõusaali. Anna oli mõnda aega jooksulindil, aga siis lõpetas teda ootamatult tabanud hambavalu meie sportlikult alanud päeva. Käisime kohe hambaarsti juures ära. Õnneks ei pidanud me kaua järjekorras ootama. Vastasel juhul ma ei tea, mis saanud oleks. Lõpuks sai Anna sellest piinavast tarkusehambast lahti, aga sellega veel kõik hädad läbi ei saanud. Anna suu oli endiselt tundlik. Tal oli isegi raske rääkida. Mul oli isegi natuke naljakas kuulata, kuidas ta S-tähte susistas, aga suutsin ikkagi tõsiseks jääda. Pole ju tema süü, et ta just äsja ühe hamba võrra vaesemaks jäi. Hiljem pidin talle jääd ja valuvaigisteid muretsema, et ta saaks magama jääda. Ma loodan, et tal on parem, kui ta jälle ärkab. Ma peaks nüüd kööki minema ja suppi keetma hakkama, kuigi ma pole kunagi ise suppi teinud ning mul pole õrna aimugi, kuidas see mul välja tuleb. Anna ei tohi ju tükk aega tahkeid asju süüa. Poes toidukraami ostes mõtlesin küll täna šnitslit teha, aga sellega tuleb nüüd oodata. Lõpetan siis praegu, sest tahan oma retseptiraamatu üle vaadata. Ehk leidub seal mõni normaalne retsept, mille ma saaks varsti käiku lasta.

/Jaxon
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimePüh Juul 17, 2011 7:12 pm

Täna on 18. august ning seega ka minu musi sünnipäev. Olen seda sündmust pikalt ette planeerinud ja tegin kõik, et see päev talle kogu eluks meelde jääks. Leidsin paar nädalat tagasi ilusa mereäärse koha, kus saaks peo ära pidada. Samuti uurisin Anna parimate sõbrannade kohta, et ka nemad sünnipäevale kutsuda. Stella oli mulle suureks abiks sellel tähtsal missioonil. Rääkisin ka oma parimate sõprade ja töökaaslastega, et nad kohale tuleks. Kokkuvõttes ei läinudki see üritus nii kulukaks nagu ma alguses arvasin. Mulle igatahes meeldis kõik väga ning ma loodan, et kõigile teistele ka - eriti mu kallikesele. Nii romantiline oli koos temaga õhupalli korvis olla ning kaunist vaadet nautida. Kui me randa jõudsime, jäid kõik Annat vahtima. Loomulikult ei sa tema ilu kedagi külmaks jätta. Tony nimetas minu kallikest isegi püssiks, aga sellest pole mõtet väga välja teha, sest tema jaoks on kõik ilusad naised püssid (kaasaarvatud see blond Kim) Very Happy Aga noh, minu musi on muidugi kõige püssim. Ma lihtsalt ei suuda ilma temata. Õhtu poole tuli ka bänd kohale ning raju pidu läks lahti. Bändiks oli siis Sum 41 - need tüübid oskavad ikka korralikult peomeeleolu üleval hoida. Enamasti oli aga kogu mu tähelepanu Annale suunatud. Tantsisime peaaegu terve õhtu. Öö lähenedes sõitsime autoga minu juurde koju. Siis hakkas Anna oma kingipakke avama. Seal oli päris huvitavaid asju nagu näiteks piletid Hawaiile. Ma ei jõua seda reisi ära oodata. Ma ei taha midagi muud, kui temaga koos olla ning mõelda, et mingit aega ega teisi inimesi pole üldse olemas. Kõige viimaseks jäi minu kingitus, kelleks oli väike armas kassipoeg. Anna rääkis mulle kunagi, et tahaks endale pisikest karvapalli. Ja nüüd siis saigi - Jasperi. Kui kingitused said üle vaadatud, avastas mu kallike selle roosi õielehtedest tehtud väikese teeraja, mis viis otse vannituppa. Mis seal siis ikka... Riided hakkasid vaikselt kaduma. Anna oli esimene muidugi. Ma lihtsalt vahtisin teda... nagu näeks elus esimest korda paljast naist xD No ja siis läksimegi vanni. Rohkem ma ei räägi praegu. Lähen musi juurde tagasi, sest ta kindlasti igatseb mind juba.

/Jaxon


Jaxoni päevik Beach2Bbirthday
Pilt ütleb kõik.

Jaxoni päevik Most_beautiful_beaches_3
Kuhu see päike ennast küll peidab? Tegelikult ma ikkagi tean, kus ta on... Koos minuga!
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeTeis Juul 19, 2011 3:53 am

Kirjutan siis jälle, aga täna pole mul kahjuks meeldivad uudised. Otse vastupidi. Hommikul oli kõik veel suurepärane, kuid praegu laman haiglavoodis. Midagi väga hullu ei paista esialgu olevat. Ainult pea valutab natuke, aga varsti peaks valuvaigisti mõjuma hakkama ning jalad on ka kuidagi liiga valusad. Räägin siis kõigest täpsemalt. Magasin hommikul kauem, kui Anna mu järsku äratas. Ta ütles, et mingi naine tahab minuga rääkida. Helistajaks oli Abigail, kes tahtis jälle kokku saada ning väitis, et tal on midagi tähtsat öelda. Muidugi ei kuulanud ma teda ning lõpetasin kõne. Mul lihtsalt pole selle mõrraga millestki rääkida. Hiljem helistas ta veel ja ajas mingit mõttetut pläma, mida isegi 8-aastane laps uskuma ei jääks, aga see selleks. Siis pidime me Annaga jälle jõusaali minema. Anna läks riideid vahetama ning samal ajal üritasin külmkapist midagi süüa otsida, et ta enne ikka kõhu täis sööks. Kahjuks aga polnud seal eriti midagi peale paari õlle ja pelmeenipaki. Otsustasin siis poodi midagi ostma minna. Rääkisin ka Annale oma plaanist, kuid ta ei tahtnud, et ma autoga läheks. Ta väitis, et aimab halba ette ning soovitas mul auto üle vaadata või siis jalgsi poodi minna. Mina loll muidugi ei uskunud teda. Ütlesin Annale, et lähen jalgsi, aga majast välja jõudes mõtlesin ikkagi ümber, kuna lähimasse poodi on ikkagi üsna pikk maa. Istusin autosse ja hakkasin sõitma, aga ma ei jõudnud kuigi kaugele. Fooris süttis punane tuli ning üritasin autot seisma jätta, kuid piduritega oli mingi jama. Kuna auto seisma ei jäänud, põrutasin minust eespool seisvale Toyotale tagant sisse. Korraga käis kõva pauk ja põrkasin peaga vastu rooli. Isegi turvapadi ei avanenud. Siis muutus kõik pimedaks ning ma kaotasin teadvuse. Uuesti ärkasin alles haiglas. Mulle öeldi, et minuga on kõik korras ning midagi hullu pole. Aga siis tuli juba Jeff. Ta ütles, et Anna tahab mind näha ning mul polnud aega enam millelegi muule mõelda. Peagi tuli Anna minu juurde. Minu tuju muutus palju paremaks, kuna tema oli koos minuga. Ma ei vaja midagi muud peale tema. Hiljem tuli veel Tony ka ja tõi mulle mõned asjad. Tänu temale saingi praegu oma blogisse postituse teha. Aga lõpetan siis praegu ja panen läpaka kummutile tagasi. Ma luban, et kirjutan lähiajal veel.

/Jaxon
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeReede Juul 22, 2011 3:14 am

Täna on juba 2. september, mis tähendab, et ma pole üsna pikka aega kirjutanud. Hetkel olen koos Annaga Hawaiil. Siin on ikka tõeliselt ilus. Vahepeal on muidugi väga palju asju juhtunud, aga kui ma praegu kõigest kirjutama hakkaks, võtaks see mul vähemalt paar tundi aega. Igatahes paar nädalat tagasi tegin autoga avarii, millest ka eelmises postituses kirjutasin. Hiljem selgus, et see õnnetus oli Abigaili korraldatud. Ma ei teagi, kus ta praegu on. Mitte keegi pole teda enam näinud ka. Ilmselt põgeneb politsei eest. Ja mina pidin selle mõrra pärast mitu nädalat ratastoolis istuma, sest mu mõlemad jalaluud olid puruks. Minu vaene Mazda ei elanud kahjuks seda kokkupõrget üle ning läks mahakandmisele. Aga minu üllatuseks panid Anna, Tony, Kim ja veel mõned mu töökaaslased oma rahad kokku ning ostsid mulle uue auto. Ma ei suutnud seda uskuda, kui autot esimest korda nägin - ikkagi ju Aston Martin! Ma polnud kunagi varem nii uhkes autos isegi mitte istunud. Ning see maksis muidugi tohutult palju. Ma ei tea, mis neil kõigil arus oli. Mulle oleks ka samasugune Mazda 6 sobinud, mis mul enne oli Very Happy Aga noh, ma olen ikkagi väga õnnelik oma uue auto üle. Nüüd läheksin jälle ebameeldivama teema juurde. Vaevalt sai Abigail meie elust kaduda, kui uus ja hullem välja ilmus, kelleks oli loomulikult Anna kunagine peika Tyler. Ma jõudsin parajasti Anna maja juurde, kui avastasin, et uks on pärani lahti. Mõistsin kohe, et midagi on korrast ära ja hiilisin vaikselt tuppa. Ning seal ta oligi. Anna ninast ja huulest jooksis verd ning ta nuttis, samal ajal valmistus Tyler järgmiseks hoobiks. Midagi mõtlemata haarasin laualt lillepoti ja virutasin sellega Tylerile selja tagant vastu pead. Hoop polnud siiski eriti tugev ning tüüp lasi kohe jalga. Ma poleks mingeid süümepiinu tundnud, kui oleksin ta tapnud. Õnneks ei jõudnud ta Annale midagi hullemat teha. Vastasel juhul süüdistaksin ennast terve elu, et liiga hilja kohale jõudsin. Nii palju siis halbadest asjadest. Vahetan siis jälle teemat. Ma olen nii superhüpermegaõnnelik, et Anna modellindusega lõpparve tegi. Kuna ta on mitmekülgselt andekas, pole ju mingit mõtet selle jamaga oma tervist hävitada. Juba mõnda aega tagasi karaokeklubis kuulsin ma tema suurepärast lauluhäält ning veel enne seda sain haiglas temalt pildi, kuhu olin mina joonistatud. Kedagi nii andekat lihtsalt annab otsida. Praegu teeb ta veel covereid, aga vaevalt see kaua kestab, sest ta kirjutab juba praegu uut laulu. Temast saaks kindlasti palju parem laulja kui need praegused Disney staarikesed. Ning mina aitan ja toetan teda alati, kui ma oskan. Ja nüüd peaks minema siis viimase teema juurde, milleks on loomulikult Hawaii! Ma pole siin kunagi varem käinud ning kõik tundub nagu paradiisis. Meie hotellitoa rõdult avaneb lihtsalt unustamatu vaade rannale ja kõigele ümbritsevale. Nüüd varsti peaksimegi randa minema. Seega ma siis lõpetan kirjutamise. Lisan uue sissekande, kui me hotelli tagasi jõuame.

/Jaxon



Jaxoni päevik Hawaii
Kõige esimene pilt, mis ma täna tegin

Jaxoni päevik Hapuna-prince-hotel-room
Meie hotellituba
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeTeis Juul 26, 2011 10:21 pm

Jõudsime just rannapeolt tagasi. Kusjuures väga lõbus oli seal. Anna tahtis hulatantsu proovida ja nii ta siis läkski teiste tantsijate juurde. Lõpuks vedas ta minu ka tantsima, kuigi ma pole selles just eriti hea. Enne seda kolasime niisama ringi. Olime mõnda aega rannas. Anna joonistas liivale ühe suure südame ja kirjutas sinna minu nime. See oli nii armas. Ja veel armsamaks muutus see süda, kui mina tema nime sinna juurde kirjutasin. No siis me amelesime ka seal natuke, aga lõpetasime üsna kiiresti, sest me polnud ainsad inimesed seal rannas. Siia kaotasin ma korraks valvuse ning Anna kasutas seda kohe ära ning jooksis vette. Mina kihutasin muidugi talle järele. Tema edumaast olenemata olin mina kiirem ning püüdsin ta üsna ruttu kinni. Seejärel viskasin ta vette, kuid Anna otsustas mulle tagasi teha ja hakkas mind veega pritsima. Mina pritsisin teda loomulikult vastu ja sellest sai lõpuks suur veesõda. Hiljem läksime veel poodi ka. Sealt saigi Anna endale hulaseeliku ja pärja, mida kandes ta ülisheks välja nägi. Tema arvates olin mina ka kuum. Nagu laava xD See on küll ilmselge liialdus, aga ma ei hakkaks talle vastu vaidlema. Ma armastan teda selleks liiga palju. Annat on võimatu mitte vahtima jääda. Eriti veel siis, kui loojuva päikese kiired talle otse näkku paistsid. Ma olin täiesti sõnatu ja lihtsalt suudlesin teda. Mulle jääb see hetk kogu eluks meelde. Korraks mõtlesin isegi, et see saab olla vaid unistus, minu liiga elava kujutlusvõime vili. Aga me olime tõesti kahekesi seal rannal... Tänane päev oli tõesti imeline. Ning see on kõigest algus. Aga nüüd ma lõpetan, et mu kallike liiga kaua ootama ei peaks.

/Jaxon
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimePüh Juul 31, 2011 12:35 am

Aeg lendab ikka nii kiiresti. Ma mäletan selgelt seda päeva, kui ma esimest korda Annat nägin. See oleks juhtnud nagu alles eile või siis maksimaalset kuu aega tagasi. Aga praeguseks on möödunud juba rohkem kui aasta :O Ma olen tema järele täpselt sama hull nagu siis, kui meie suhe alles algas. Veel natuke rohkem kui aasta tagasi poleks ma uskunud, et millekski selliseks võimeline olen. Minu kõige pikem suhe oli kestnud napilt 6 kuud ja kõige lühem paar päeva. Ja nüüd... täiesti uskumatu. Ma peaks vist tõesti hakkama abiellumise peale mõtlema. Mitte et ma sellele varem mõelnud poleks. Lihtsalt Anna ütles mulle kunagi, et ta tahaks abielluda, kui me vähemalt aastakese oleme koos olnud. Ja nüüd tundubki, et õige aeg on kätte jõudmas. Mul on üks mõte ka juba, aga seda ma siia ei kirjuta, sest Anna loeb ka minu blogi. Hetkel ta magab. Ta jäi peaaegu kohe magama, kui olin talle valuvaigisteid andnud. See on lihtsalt nii õudne, mis Tyler temaga tegi. Kirjutan siia kogu loo alates algusest. Paar päeva tagasi tahtsin oma kallikest üllatada ning talle romantlise õhtusöögi korraldada. Sain siis lõpuks kõik asjad ostetud ja sõitsin tema juurde, kuid Annat polnud kodus. Telefonile ta samuti ei vastanud. Kuna aken oli lahti, siis oli väga hästi kuulda, kuidas ta mobiil toas helises. Minu teada ei lahku ta kunagi kodust ilma telefonita. Pealegi ta teadis, et mul oli õhtul plaanis tema juurde minna. Ootasin siis mõned tunnid autos, aga kedagi ei tulnud. Lõpuks jäin koguni magama ning ärkasin alles järgmise päeva hommikul, kuid Anna polnud ikka veel koju jõudnud. Teatasin sellest isegi politseisse, aga need molud hakkavad alles pärast 24 tunni möödumist inimese kadumisest kedagi otsima. Möödus paar päeva, aga temast polnud ikka uudiseid. Olin täiesti hulluks minemas. Käisin iga paari tunni järel politseijaoskonnas, aga sellest polnud mingit kasu ning lõpuks ei tahetud mind seal enam üldse näha. Sekundid tundusid mulle nagu minutid, minutid nagu tunnid ja tunnid nagu päevad. Ma ei läinud enam ilma telefonita isegi vetsu, sest arvasin, et täpselt sellel ajal võib keegi helistada ja mulle mingit infot anda. Täna mu telefon lõpuks heliseski. Helistajaks oli Nina, kes ütles, mis Annaga juhtunud oli. Sain teada ka tema täpse asukoha. Ma ei mõelnud sellel hetkel mitte millelegi. Kui Tony poleks parajasti minu juures olnud, siis ma ei kujuta ette, mida ma võinuks teha. Ilmselt oleksin sõitnud isa juurde ja palunud tal endale oma vana jahipüssi laenata... Tony pani mulle õnneks mõistuse pähe ning sõitsime kiiresti Annat päästma. See tõbras oli teda vahepeal peksnud ning piinanud ning ma olin Annat nähes šokeeritud. Eriti veel siis, kui see tüüp nuga tema kõril ja relva meelekohal hoidis. Kui ma ütlesin talle, et tal pole pääsu ning ta peaks parem alla andma, lasi tüüp järsku jalga. Isegi politsei ei saanud teda enam kätte... No selliseid luusereid annab ikka otsida. See käib nii Tyleri kui nende politseinike kohta. Aga ma loodan, et see tüüp saadakse ikkagi kätte ning ta saab väärilise karistuse. Mul on ainult Annast kahju. See värdjas tekitas talle 4 sügavat haava, mille ma täna kinni õmblesin. Samuti murdis ta Anna parema käe. Kipsist peaks Anna juba paari nädala pärast lahti saama, aga haavade paranemisega võib kauem aega minna. Ma siiski loodan, et ta ei pea oma esinemist ja näituse avamist edasi lükkama, sest me mõlemad oleme juba nii kaua neid sündmusi oodanud... Praegu ma siis lõpetan. Ma mõtlesin, et võiksin selle paar päeva tagasi toimuma pidanud üllatusõhtusöögi ikkagi ära korraldada.

/Jaxon


Jaxoni päevik Andrispirtnieks3
Mina siis. Musi tegi selle pildi eelmisel kuul.
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeEsm Aug 15, 2011 3:54 am

Täna on siis 22. september. Olen praegu oma musi juures ning üritan kiiresti kõik tähtsamad sündmused kirja panna, mis lähiajal toimunud on. Paar päeva tagasi avas musi oma esimese kunstinäituse. Muuseumisse kogunes päris palju rahvast, isegi ajakirjanikud olid kohal. Üks maalidest oli valge linaga kaetud. See maal pidi avama näituse ja üldse olema kõige tähtsam töö. Ma polnud seda kunagi varem näinud ja seda rohkem kasvas mu põnevus, kui Anna lõpuks maali kõigile näitas. Maalil olin kujutatud mina ning ma olin väga rõõmus seda nähes - oli ootamist väärt. Siis vaatasime ka teised Anna tööd üle. Kohe pärast näitust viisin Anna oma vanemate koju, kuna nad on praeguseni Egiptuses puhkusel. Olin juba varem toad rooside ja küünaldega kaunistanud ning tellisin meile ka õhtusöögi. Mul oli sel päeval liiga kiire, et ise toitu valmistada. Kõige tähtsam oli see, et musile meeldis Smile Vahepeal hakkas tal ainult igav, kui ma toitu soojendamas käisin. Pärast söömist tegime selle väikese igavuse muidugi mitmekordselt tasa. Saate aru küll, mida ma mõtlen xD Aga siis ma räägiks veel tänasest ka natuke. Hommikul ärkasin tühjas voodis, sest musi oli juba ära läinud. Siiski tundsin ma läbi une, kuidas ta mind enne lahkumist suudles, mmm.... Ma ei saanud temaga proovi kaasa minna, sest pidin täna tööl olema. Mõtlesin temale terve päeva, sest igatsus oli ikka meeletu. Vahepeal käisin poes ka ja ostsin paar asja. Lõpuks saabus õhtu ning sain kontserdile minna. Olin terve aja lava ees ja ootasin Anna esinemist. Ta naeratas mulle, kui oli lavale jõudnud. Seal oli küll meeletult rahvast, aga ta nägi mind ikkagi. Lubas isegi pärast kontserti musi anda Wink Nii uskumatult hea tunne oli teda laval näha. Ma arvan, et ta ise tundis ennast seal veel paremini. Viimase laulu ajal viskasin lavale ühe punase roosi. Anna oli nagu tõeline superstaar, kuigi ta alles alustas oma karjääri. Ta lihtsalt sobib nii hästi suurele lavale ning ka kogu ülejäänud publik paistis samamoodi arvavat. Lava ees oli nii suur möll nagu on tavaliselt mõne maailmakuulsa staari kontserdil, aga ma olen kindel, et Anna saab ka väga kuulsaks. Teda teatakse juba niikuinii, kuid nüüd lisandub kindlasti veel suur ports fänne. Mina jään muidugi alati fänn number üheks. Igatahes pärast kontserdi lõppu jagas Anna õues autogramme ning mulle tundus, et ta ei lõpetagi autogrammide kirjutamist. Natukese aja pärast sain siiski tema juurde minna. Ka Tony ja Kim tulid minuga kaasa ning hiljem ka Nina ja Blake. Saingi Annalt tema lubatud suudluse, mis oli lihtsalt unustamatu. Me kumbki ei pannud isegi tähele kaugemal sähvivaid fotoaparaate. Homme võin ilmselt ennast ka mingist ajalehest või kust iganes leida Very Happy Aga see selleks. Läksime siis ära musi juurde. Palusin temalt mõnda minutit, et blogisse kirjutada. Nüüd hakkavadki need minutid täis tiksuma. Seega ma siis lõpetan tänaseks. Uus sissekanne tuleb ilmselt mu sünnipäeval, aga siis on mul nii mõndagi kirjutada. Seniks aga tsau.

/Jaxon


Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeTeis Aug 23, 2011 4:32 am

Lõpuks ometi 6. oktoober ehk minu sünna. Ärkasin täna hommikul Anna juures ja imestasin juba, kuhu ta kadunud on, kui ta järsku minu ees seisis. Anna oli minu jaoks sünnipäevakoogi valmistanud, millel põles 25 küünalt. Kook oli loomulikult imemaitsev, sest ma armastan karamelli ja šokolaadi, millest see põhiliselt koosneski. Siis andis musi mulle kingituse ka. Selleks oli CD minu lemmiklauludega, mille Anna ainult minu jaoks teinud oli. Nii armas temast. Natuke hiljem tegi ta mulle ettepaneku terve päev väljas veeta. Käisime paljudes kohtades ning meil oli väga lõbus. Tegime üsna palju pilte ka. Minu lemmikud on pildid Annast, kui ta kiikus. Ta oli nii nunnukas siis. Mitte et ta muidu ei oleks, aga ikkagi. Ning mulle meeldib temaga koos olla, on alati meeldinud. Tema ilme oli kogu päeva kuidagi nii... saladuslik. Ma aimasin, et midagi on veel teoksil ja mul oli õigus. Anna korraldas mulle üllatuspeo, mis toimus minu aias. Kõik mu paremad sõbrad ja töökaaslased olid kohal ning aeda oli isegi lava püsti pandud. Esinejaks oli Hinder, mis on üks mu lemmikumatest bändidest. Anna laulis koos nendega mulle sünnipäevalaulu. Ta lihtsalt oskab alati minu tuju lakke tõsta. Nii ka täna. Eriti kaua me pidu nautida ei saanudki, sest mul oli üks plaan, millele olin juba mitu kuud mõelnud. Käisin kiiresti toas, vahetasin riided ja otsisin sõrmuse välja. Seejärel kutsusin musi endaga jalutama. Ta ei hakanudki eriti midagi küsima, kuigi me jalutasime päris pika tee maha. Me jõudsime siis purskkaevude juurde, kus meist rohkem kui aasta tagasi paar oli saanud. Anna istus purskkaevu äärele, et pikast maast jalgu puhata ning siis tekkiski sobiv moment, et ühele põlvele laskuda ning teda endale naiseks paluda. Seda ma loomulikult tegingi. Musi oli väga õnnelik, täpselt nagu mina. Ta kargas mulle kaela ning ma kallistasin teda. Libistasin talle läikiva teemantsõrmuse sõrme ja sellega oligi meie kihlus alanud. Kahe nädala pärast me abiellume. Ma kujutan oma kallikest valges kleidis ette... Ta on kindlasti meeletult kaunis. Nii tahaks teda juba proua Bennettiks kutsuda. Aga sellega ma nüüd lõpetan. Ehk jõuan veel enne pulmi midagi kirjutada. Kui ei jõuagi, siis pärast pulmi kindlasti. Tsauka! Smile

/Jaxon


Jaxoni päevik T-shirt_25
Sellise särgi leidsin ühest kingipakist. Toppisin selle kohe selga ka Very Happy

Jaxoni päevik Fountain_02
Just siin palusin ma Anna endale naiseks.

Jaxoni päevik Diamond_ring2
Ja lõpuks ka kihlasõrmus.
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeLaup Sept 03, 2011 9:10 pm

Nonii, pulmadeni on jäänud kõigest nädal! Mul on kõik ettevalmistused tehtud. Kutsed on ka juba saadetud. Pulma peaks tulema umbes 100 inimest. Ma loodan, et seda pole Anna jaoks liiga palju. Arvasin alguses, et selle korraldamisega läheb kiireks, aga ei läinud isegi Wink Täna on veel meesteõhtu ka. See on jama, et ma Annat täna rohkem ei näe, aga kannatan ära. Edaspidi oleme ju niikuinii terved ööd ja päevad koos, tuleb lihtsalt natuke oodata. Praegu olen ma endiselt tööl, kui blogimist muidugi saab tööks nimetada Very Happy Anna läks mõni minut tagasi ära. Kuid ma olen ikkagi üliõnnelik, sest sain natuke aega tagasi teada, et ta on rase. Anna oli ennast juba terve nädala halvasti tundnud. Mulle tundus endalegi imelik, kui ta ebatavaliselt tihti vetsus käima hakkas. Aga ta ei öelnud mulle siis, mida ta seal tegemas käib. Seega tuli mulle tema rasedus üllatusena, kuid mul oli selle üle tõeliselt hea meel. Tahtsingi juba teada, mis tunne oleks isa olla ning varsti avanebki mulle selleks võimalus. Ka musi on väga õnnelik. Lubasin kogu see aeg tema eest hoolitseda ja teda poputada. Egiptusesse tahaks ka juba minna. Ma arvan, et see tuleb isegi veel parem kui Hawaii-reis. Uuh, ma armastan teda ikka nii väga ja iga päevaga järjest enam. Mul on nii valus, kui teda minuga pole. Eks tuleb siis kuidagi see tänane õhtu ja öö üle elada. Aga ma loodan, et õhtu tuleb piisavalt lõbus ja et ma suudaks ka millelegi muule mõelda, mitte ainult oma tulevasele abikaasale. Ma olen kindel, et Tony mõtleb midagi ägedat välja. Loodetavasti pole see mingi stripiklubi, sest ma jääks seal lihtsalt igavusest magama. Praegu ma siis lõpetan, sest ma peaks varsti järgmise patsiendi enda juurde kutsuma. Peale pulmi tuleb ilmselt mitu korda pikem sissekanne. Seniks aga tsau!

/Jaxon
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeKolm Sept 14, 2011 2:25 am

Ja täna ongi 22. oktoober. Võib-olla on 23 juba, ega ma väga täpselt ei tea ka, kuna praegu on juba väga pime ja taevas säravad tähed. Aga olen tohutult õnnelik, sest abiellusin lõpuks oma musiga! Ärkasin hommikul vara ja sättisin ennast mitu tundi nagu mingi eit Very Happy Igatahes jäin lõpptulemusega üsna rahule. Ainult kellaaeg muudkui venis ja venis. Tonyle tegi see muidugi palju nalja, kui ta hiljem minu juurde jõudis. Lugesin mõttes minuteid ja sekundeid, et saaksin juba kirikusse minna ja oma tulevast abikaasat ootama hakata. Üllataval moel see aeg viimaks tuligi, aga siis ei suutnud ma jälle Anna saabumist ära oodata xD Ma teadsin, et pruudid armastavad hilineda, kuid seda oli juba natuke liiga palju. Vähemalt ma ei hakanud arvama, et ta ei tulegi, sest usaldan teda täielikult ning tean, et ta armastab mind sama palju nagu mina teda. Pikk ootamine tegi mind närviliseks, aga mõned minutid hiljem teda enda poole sammumas nähes muutusin taas rahulikuks. Ma pole iialgi ilusamat pruuti näinud kui minu oma... Imeilus kleit, soeng ja lillekimp muutsid ta jumalikuks. Kohe pärast suudlust, kui meid oli juba paari pandud, sosistasin talle kõrva, et armastan teda. Ma ei lihtsalt ei suutnud selle lause väljaütlemisega rohkem viivitada. Natuke aega hiljem algas pulmapidu. Tantsisime peaaegu terve õhtu ja olime ka muidu palju koos. Vahepeal muidugi käidi meid õnnitlemas ka. Lilli ja kingitusi saime meeletus koguses. Ma ei kujuta ettegi, millal kõik need pakid ja karbikesed avada jõuame. Pidu oli igatahes vägev. Lisaks sellele said veel Nina ja Kimberly oma peikadelt kihlasõrmused, mis tähendab, et varsti on jälle pulmi oodata. Juba homme hommikul lendan koos oma naisega Egiptusesse mesinädalatele, kus saame mõnda aega end täielikult teineteisele pühendada. Ja nüüd on meil võimalik kogu aeg koos ka olla, sest elame ju edaspidi minu majas. Ma saan igal hommikul ärgata tema kõrval ja temaga koos magama minna. Pealegi sünnib 9 kuu pärast meie laps. Liiga nunnu, et tõsi olla. Pärast seda päeva, mil ma Annat esimest korda nägin, poleks ma osanud uneski näha, et abiellun kunagi temaga. Tagantjärele mõeldes tundub see nii koomiline. Ma ju nagu olengi tema jaoks loodud ja tema minu jaoks... Ma ei unusta kunagi tänast päeva ning olen täiesti kindel, et see jääb ka Annale kogu eluks meelde. Nende sõnadega ma siis praegu lõpetan, sest pulmaöö on kord juba selline asi, mis ei kesta igavesti. (Kuigi võiks ju Very Happy)

/Jaxon



Jaxoni päevik Wedding20limo202
Siin on näha osa kirikust ja pool limusiini xD

Jaxoni päevik Rosepetalcake
Meie tort. Nämmnämmm Razz 2 tükki oli neid muidu.

Jaxoni päevik Pyramid_and_Sphinx
Homme läheme sinna. Ei jõua ära oodata...

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 3:00 am

Aeg lendab täiesti märkamatult ning täna on juba 29.oktoober. Oleme endiselt oma pulmareisil Egiptuses, kuid kojuminek hakkab lähenema. Tegelikult ei tahaks ma minna, sest siin on kõik nii suurepärane ja elame nagu unistuses. Aga ma pean ikkagi tööle tagasi minema. Pealegi pole ma ammu oma sõpru ega kedagi peale Anna näinud. Nii imeline tunne on temaga koos olla, sest ta paneb mu kogu ülejäänud maailma unustama. Ma tõesti armastan väga oma abikaasat. Kuid nüüd oleks vist aeg natuke ka sellest rääkida, mis vahepeal juhtunud on. Varem ma kirjutada ei jõudnudki, sest meil Annaga olid muud tegemised xD Igatahes oli mu esimene hommik abielumehena ülimalt meeldejääv. Ärkasin kella tirisemise peale ja läksin kohe süüa tegema. Annat oli peaaegu võimatu maast lahti saada, aga lõpuks ta ikkagi tegi silmad lahti. Terve tee lennujaama ta peaaegu magas. Hiljem lennukis jäi ta päriselt magama. Lõpuks kohale jõudes kiirustasime esimese asjana hotelli, sest mu naine oli endiselt väsinud. Rasedus ju mõjubki kurnavalt. Hotellituba on väga kena. Seal on suur voodi, plasmateler, ilusa vaatega rõdu ja palju muudki. Päris pikka aega pikutasime voodis ega kavatsenudki sealt välja tulla. Mõnes mõttes oli seal vedeleda isegi parem kui kõrvetava päikese kätte minna. Annaga koos on kõik vapustavalt hea. Noh, vahepeal jõudsime küll tülli minna, aga see polnud midagi hullu, vaid kõigest väikesed erimeelsused. Kuid samas oli see ka piisavalt jube. Ma ei taha enam kunagi temaga tülitseda, sest pole valusamat tunnet kui see, et ta on minu peale pahane ega räägi minuga. Peaksin ise lihtsalt natuke mõistvam olema. Rasedatel tekivad vahel mingid imelikud tujud ja siis võivad nad kergesti üle reageerida. Aga see selleks. Räägiks veel tänasest ka natuke. Just mõne aja eest jõudsime hotelli tagasi. Hommikupoole käisime püramiide vaatamas ning tegime päris palju pilte ka. Kaua me siiski seal olla ei saanud, sest Anna on kõrvetava päikese suhtes üsna tundlik. Hiljem hotellis panin tema päikseselt põletada saanud kohale jääsalvi peale. Vedas meil, et olin taibanud seda kaasa võtta. Kui punetus juba vähenema hakkas, muutusime jälle metsikuks Very Happy Ütleks nii, et riided lendasid meeletu kiirusega täiesti suvalistes ilmakaartes laiali. Detailsemat kirjeldust vist polegi vaja, sest edasine on nagunii selge. Mõne aja pärast mõtlesime jälle toast välja minna. Käisime siis hotelli juures basseinis ujumas. Vesi oli soe ning nalja sai palju. Kuid meil hakkas siiski liiga palav ning võtsime mõned külmad jäätisekokteilid, mis olid tõeliselt maitsvad. Enne äraminekut tahaks neid kindlasti veel juua... Aga praegu vist ongi kõik. Eks ma siis vaatan, kas kirjutan veel enne kojutulekut midagi või tuleb järgmine sissekanne juba Seattle'is.

/Jaxon
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimePüh Nov 20, 2011 5:03 am

Täna on 30. märts. Ma polegi enam ammu kirjutanud. Nüüd üritan seda viga parandada. Olen oma naisega abielus olnud juba üle poole aasta ning kõik on siiani olnud ilusam kui unenägu. Ma ei kirjutanud varem, sest kogu mu tähelepanu on suunatud minu abikaasale. Hellitan teda nagu oskan. Nojah, vahepeal käin tööl ka muidugi. Eile käis Anna minu juures haiglas ja saime lapse soo ka teada. Meil sünnib tütar, mida ma juba sellest hetkest alates aimasin, kui Anna rasedusest kuulsin. Me mõlemad oleme selle üle väga õnnelikud. Ainult kolm kuud ongi ju veel jäänud ning aeg läheb kiiresti. See oleks olnud nagu eile, kui ta oma lamedat kõhtu silitas ja soovis, et see juba kasvama hakkaks. Praegu on tema kõht juba hiiglaslik ning järjest suuremaks läheb. Me mõlemad tahame juba näha, kelle moodi meie laps rohkem välja näeb. Mina loodan, et ta on Anna moodi ja Anna loodab muidugi vastupidist Very Happy Praegu igatahes mu naine magab ja tundub nii, et näeb midagi väga head unes. Ta isegi naeratas korraks. Ma armastan väga oma abikaasat. Temaga on nii hea koos olla ning temaga jään alati iseendaks. Ta armastab mind sellisena, nagu ma olen. Annaga abielludes tegin parima valiku üldse. Pole ju midagi paremat igal hommikul tema kõrval ärkamisest ja igal õhtul koos temaga uinumisest. Kui meie laps ka sünnib, siis olen saanud kõik, mida elult võib tahta, sest muud polegi vaja. Seda kõike on juba niigi palju. Isegi rohkem kui ma väärt olen... Sai küll lühike sissekanne, aga küll varsti uus ja pikem tuleb. Ning ma loodan, et see juhtub varem kui 6 kuu pärast Very Happy

/Jaxon


Jaxoni päevik Andrispirtnieks19
Ma avastasin, et pole endast väga ammu ühtegi pilti lisanud xD
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeNelj Dets 15, 2011 2:06 am


Täna on juba 8. juuni. Häbi mulle! Kirjutasin viimati umbes pool aastat tagasi. Lubasin ju endale, et ei jäta kirjutamist unarusse, aga jätsin ikka. Lihtsalt nii palju muid toimetusi on. Kallis vajas mind ning pühendasin kogu oma vaba aja temale. Pealegi polnud mul suurt midagi kirjutada ka. Võib-olla ainult seda, kuidas me Annaga iga päev mõtlesime, et laps võiks juba sündida. Aga kaua sa ühest asjast ikka kirjutad?
Lõpuks ongi see meeletult kaua oodatud päev kätte jõudnud. Täna sünnitas Anna mulle minu esimese tütre, kes sai ema järgi nimeks Annabel. 9 kuud ootasime kannatamatult lapse sündi. See aeg tundus nagu terve igavik. Ka nimi oli lapsele juba ammu valmis mõeldud. Samuti sisustasin tütre jaoks lastetoa. Ma tahan, et tal oleks kõik vajalik olemas. Anna peab muidugi veel mõnda aega voodis lamama, aga mina olen ju tema juures ja teen kõik, et tal igav ei hakkaks. Aga nii ei saagi tal kuidagi igav hakata, kui mina juures olen. Ta ju armastab mind sama palju kui mina teda. Ning nüüd on meil ju tütar ka. Tahaksin kogu aeg ainult nende kahega koos olla ja mitte midagi muud teha, aga pean endiselt tööl käima. Samas tuleb jälle see meeldiv tunne, mis natuke aega enne töö lõppu tuleb. Siis ma tean, et keegi ootab ja vajab mind... Praegu nad küll mõlemad magavad, aga ma ei kavatse ikkagi siit palatist lahkuda. Tegevust on ju piisavalt. Näiteks võin läpakaga netis surfata või uudiseid lugeda. Ja loomulikult meeldib mulle vaadata, kuidas mu inglikesed magavad. Nad on mõlemad ikka meeletult armsad. Aga sellega ma siis lõpetan. Söön mõned saiakesed ära ja vatan, mis edasi teen. Järgmise sissekande aega ma ei oska lubada. Eks tulevik näitab Wink

/Jaxon
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitimeEsm Juul 16, 2012 10:13 pm



15. juuli

Juhtus nii, et ma jätsin tervelt kolmeks aastaks päeviku unarusse. Suutsin ta isegi vahepeal ära kaotada, mis oli minust äärmiselt rumal. Selliseid asju ei kaotata nii naljalt. Igatahes tuli mul mõte uuesti kirjutada, kui nägin Annat seda tegemas. Ka tema polnud pikka aega sinna ühtegi sissekannet teinud, aga nüüd alustame uuesti. Koos, nagu ikka.
3 aastat meie abielust on möödunud uskumatu kiirusega. Jään vahel siiani mõtlema, et alles ta tuli minu ellu, kuigi ma tunnen Annat paremini kui ükskõik kes teine (ma ei mõtle siin praegu vasakule, eks). Selle aja jooksul on neil ikka olnud häid ja raskemaid aegu. Nende raskemate all mõtlen pigem seda, kui palju Anna on enda töö pärast pidanud ära olema, sest meil on raske isegi natuke aega lahus olla. On ka seda juhtunud, et paparatsod meie maja ümber piirasid. Õnneks saime neist ikkagi suuremate probleemideta lahti. Alguses oli muidugi raske, kui minu naise igat sammu jälgiti ning varsti ka minuga sama kordus, aga nüüd oleme sellega juba harjunud.
Mida siis veel uut... Nimelt selgus eile, et ma saan teist korda isaks! Anna toodi ootamatult haiglasse, kui ta oli stuudios kokku kukkunud. Loomulikult olin tema pärast mures ja lootsin, et midagi hullu pole ning selles mõttes mul vedas. Teine laps on ju üks parimaid uudiseid üle pika aja. Lõpuks saab meie tütar ka endale oodatud mängukaaslase. Nimesid pole me veel jõudnud mõtlema hakata, aga sinna on veel aega küll. Tegelikult ma loodan, et saame sel korral poja, sest tütar on meil juba olemas. Samas oleksin ka teise tütre üle õnnelik. Aga eks aeg näitab, mis elu toob. Kirjutan jälle, kui mul uudiseid tekib.

/Jaxon


Jaxoni päevik Diary

Pärast 3 aastat uus lehekülg Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jaxoni päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaxoni päevik   Jaxoni päevik Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jaxoni päevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ry päevik
» Wes'i päevik
» Emory päevik
» Mindy päevik
» Luce'i päevik

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD :: TEGELASTE PÄEVIKUD-
Hüppa: