Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 3:06 am

,,Kas sa ei saanud aru, et ükskõik, mida ma kannan, sa pead mind ikka võitlema õpetama?" vastas tüdruk küsimusega. Ženja jäi kohe vait, sest tema kartis Ry'd.

,,Jah, natuke," vastas Aphro. ,,Aga sa oled mulle alati meeldinud."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 3:18 am

"Midagi ma ei pea," ütles Ry. "Minul on omad tingimused ja kui sa neid ei täida, siis ma ei õpeta sind."

"Ma sain sellest alles täna teada," ütles Ruslan.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 3:24 am

,,Sa diskrimineerid mind," ütles Meg. ,,Ja sellest ma veel kaeban Golubovale. Ma võin su elu veel raskeks teha." Ženja oli Megi sõnu kuuldes liigagi üllatunud. Kuidas sai see nii olla, et tüdruk julgeb kõige karmimale kaitsjale vastu hakata ja isegi tema ei saa Megist jagu, kuigi on kõige kõvem kutt ja peaks suutma tüdrukut taltsutada?

,,Anna andeks, et ma sellest sulle varem ei rääkinud," ütles Aphro.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 3:42 am

"Eks kaeba siis," ütles Ry. "Mind ei huvita. Saangi siis äkki sinust lahti."

"Pole midagi," ütles Ruslan.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 3:48 am

Ry sõnad tegid Megile juba haiget ja tüdruk üritas mitte nutma puhkeda. Mitte midagi ütlemata tormas ta puhketoast välja ja läks oma tuppa. Siis keeras ta ukse lukku ja puhkes ikkagi nutma. ,,Hmm, kõik nagu kardavad sind ja nüüd sa ei saa sellest metslasest jagu. Kui kõva kutt sa nüüd oled?" muigas Ženja Ry'd vaadates.

Aphro kallistas Ruslani. ,,Nüüd oled sa alati minuga," lausus ta vaikselt.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 4:02 am

"Pole sinu asi," ütles Ry ja läks samuti oma tuppa. Tal polnud enam mingit tahtmist selle päeva jooksul Megi lähedusse sattuda ning lootis, et saab mõnda aega temast puhata.

Ruslan silitas Aphro juukseid. "Olen küll. Minu kohus on sinu kõrval olla."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 4:17 am

Megil oli häbi nutta nagu mõni titt ja tüdruk mõistis, et peaks ikkagi vabandama minema. Niisiis tegi tüdruk uue meigi, et mitte näidata seda, et ta on nutnud ja vahetas kleidi šortside ning seksika musta varrukateta topi vastu. Siis siseneski ta vaikselt Ry tuppa ja sulges enda järel ukse. ,,Ma tulin vabandama, mul on tõesti kahju, et ma nii käitusin ja ma kahetsen seda," lausus tüdruk vaikselt, kuid vaatas siiski maha.

Aphro naeratas. ,,Mulle nii meeldib sulle nii lähedal olla."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 4:30 am

Ry tõstis pilgu. "Kas tõesti kahetsed?" küsis ta. "Ma poleks arvanud, et sa vabandama tuled. Ükskõik kes teine võiks eda teha, aga mitte sina."

Ruslan naeratas vastu. "Võib-olla varsti tüdined ära, kui ma kogu aeg juures passin."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 4:34 am

Meg tõstis pilgu. ,,Jah," vastas ta ja istus Ry juurde. ,,Ma tean, et ma ei suuda end mõnikord kontrollida ja teen asju ainult hullemaks, kuid selline ma olen. Ma ei suuda oma iseloomu taltsutada. Ma teen palju asju, mida hiljem kahetsen."

,,Sa ei tuleks ju minuga ometi peldikusse kaasa," muigas Aphro.



Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 5:01 am

"Ma näen jah," ütles Ry. "Aga ka mina ei suuda oma iseloomu taltsutada ja võin väga halvasti öelda, kui mulle miski ei meeldi."

Ruslan muigas samuti. "Sinna jah mitte, aga ikkagi. Olen sinu lähedal."

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 5:03 am

,,Aga sa tundud tasakaalukam kui mina," ütles Meg. ,,Aga lepime nüüd ära ja teeme musi ja siis lähme teeme trenni."

,,Mulle meeldib see," ütles Aphro ning naeratas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 5:30 am

"Kui sa lubad, et täna rohkem näkku panema ei hakka," ütles Ry. "Mul niigi tuju nullis ja võin kergesti iga tühja asja peale karjuma hakata."

Ruslan naeratas vastu. "Siis valisid endale õige kaitsja. Ma loodan."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 5:37 am

,,Aga siis ära sa ka näkku pane ja ära käsi mul uuesti riideid vahetada," ütles Meg ja heitis pilgu oma seksikale topile ning siledatele jalgadele, mis tänu šortsidele täiesti katmata jäid ja vaatas seejärel Ry'le silma.

,,Ma olen selles kindel," ütles Aphro. ,,Maailm vajab ingleid ja sina oledki juba üks neist."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 2:47 am

Ry pööras pilgu ära. "Olgu siis. Need vähemalt kõlbavad kuidagi treenimiseks, aga kleidid kindlasti mitte."

Ruslan naeratas. "Ja nüüd oled sina, kes siin ilusaid sõnu ritta seab."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 2:52 am

,,Aga lepime ära ja teeme musi ja siis trenni," ütles Meg. ,,Ma ei tahaks aega raisata."

Aphro naeratas vastu. ,,Mõnikord juhtub," lausus tüdruk.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 2:59 am

"Kõik ongi korras," ütles Ry. "Mingit leppimist ei ole vaja. Lähme lihtsalt trenni."

"Seda küll," ütles Ruslan. "Aga mulle meeldib, kui sa nii nunnusid asju ütled."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 3:05 am

Meg kallistas Ry'd ja suudles meest põsele. ,,Nüüd võib küll trenni minna," ütles tüdruk.

,,Kas sul on kunagi tüdrukuid olnud?" küsis Aphro.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 3:25 am

"Eks siis lähme," ütles Ry ja hakkas ees saali poole minema.

"On mõned," vastas Ruslan. "Aga kas sul on poisse olnud?"
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 3:29 am

Meg läks Ry järel saali ja mõtles, kuidas mehele tema kallistus ja põsemusi meeldida võisid.

,,Ei ole," ütles Aphro. ,,Aga räägi oma eelmistest tüdrukutest."

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 3:43 am

Ry otsis vahendid välja ning kõndis Megi juurde. "Oled valmis?" küsis ta.

"Ma ei oska neist midagi rääkida," ütles Ruslan.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 3:46 am

Meg noogutas ning naeratas Ry'le. ,,Olen küll."

,,Aga räägi näiteks seda, mis nende nimed olid ja kes nad olid ja miks te lahku läksite," ütles Aphro.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 4:02 am

Ry naeratas vastu. "Kui palju sa üldse strigoide tapmisest tead?" küsis mees.

"Neid ainult kaks oligi, Katy ja Natalia. Ning läksin mõlemast lahku, kuna lihtsalt ei sobinud kummagagi kokku," ütles Ruslan.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 4:11 am

,,Seda, et nad on palju tugevamad ja neid tapab ainult hõbvai," vastas Meg.

,,Kas nad olid ka moroid?" küsis Aphro.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 4:28 am

"Kas midagi veel?" küsis Ry.

"Olid küll," vastas Ruslan.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Dets 01, 2011 4:33 am

,,Ei, vist mitte," vastas Meg.

,,Aga mida sa minu vastu tegelikult tunned?" küsis Aphro. ,,On mul sinuga lootust?"
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Rollikahuvilistele: Püha Vladimiri Akadeemia
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: