Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 7:56 pm

"Minule ei vaielda vastu," ütles Ry ja korjas kiiruga kõik Megi asjad kokku. Seejärel võttis ta tüdruku sülle ja viis ta oma autosse.

Ruslan tõstis pilgu ja nägi Aphrot, kes talle naeratas. Mees naeratas vastu. "Mida sina siin teed?" küsis ta.

"Just nimelt mind ei saa ükski strigoi kätte," ütles Marlee. "Aga sinu saavad nad kindlasti ning siis olen mina see, kes natukene naerda saab."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 8:05 pm

Meg sai juba vihaseks. ,,Ma vihkan sind selle eest elu lõpuni," sisises tüdruk. ,,Seda ma luban sulle. Kui sa vaid teaksid tegelikke põhjuseid, miks ma üldse akadeemiast jalga lasin, aga noh, sa oled ju ka pime nagu need kõik."

,,Tegelikult tahtsin ma juba enne su üles otsida," vastas Aphro. ,,Aga Drake segas end vahele. Ma korraks pidasin teda isegi toredaks, aga noh, just praegu tõestas ta vastupidist. Ta on tõbras."

,,Kui nad minu kätte saavad, saab minust üks neist ja siis ma luban sulle, et tapan su ise," ütles Ženja. ,,Teeksin akadeemiale vähemalt teene, et kõrvaldan ühe kõige tüütuma blondinka."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 8:23 pm

"Räägi nendest asjadest Golubovaga," ütles Ry ja hakkas sõitma. "Mina ei saa teha midagi muud, kui sind kohe akadeemiasse tagasi viia, kuna ka see kuulub mu töökohustuste hulka."

Ruslan hakkas naerma. "Sul on õigus. Ta üks hullemaid kuninglikke üldse. Peab ennast kõigist paremaks. Aga miks sa mind üles otsida tahtsid?" küsis ta siis.

Marlee irvitas. "Sa ei tea, mida sa räägid. Kui sina mind tüütuks pead, ei tähenda see, et kõik teised ka peaksid sama arvama. Ja strigoina ei saaks sa päevagi hakkama. Sind tapetaks kohe."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 8:38 pm

,,Sa kohe üldse ei saa millestki aru," kisendas Meg. ,,Ma juba üritasin temaga rääkida, aga ta kiidab seda Drake'i ju taevani. Mina olen ju verehoor, mäletad?"

,,Sest ma tahtsin juba enne sinuga lihtsalt rääkima tulla," vastas Aphro. ,,Tead, sa isegi meeldid mulle."

,,Siis ei tapeta, kui ma inimestega kampa löön," ütles Ženja. ,,Ma võin vägagi kaval olla, kui vaja."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 8:47 pm

"Siis räägi uuesti ja veena teda," ütles Ry. "Ma ei oska midagi paremat soovitada. Kui sa tahad, siis ma võin rääkida selle Drake'iga. Aga ma ei usu, et sellest eriti kasu oleks."

"Miks ma sulle meeldima peaks?" küsis Ruslan. "Ma olen kõigest üks tavaline dampiir ju. Minus pole midagi erilist."

"Häh, ma ei usu," ütles Marlee. "Sa oled tegelikult veel lollim kui mina, aga sa ei julge seda ju tunnistada."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 9:00 pm

,,Kuidas saab üks kaitsja selline idioot olla?" tõstis Meg oma häält veelgi. ,,Sa vist pole kuulnudki sellisest asjast nagu käsuhääl. Drake on seda terve kooli peal kasutanud."

,,Aga sina oled vähemalt tore," ütles Aphro. ,,Ausalt öeldes mulle isegi meeldiks, kui sa minu kaitsja oleks."

Ženja sai juba väga vihaseks ning tõukas Marlee vastu seina ja hoidis tüdrukust kõvasti kinni. ,,Sa ära kuku siin minuga plõksima, kui haiget ei taha saada," urises poiss.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 9:11 pm

"Nii võimas ta nüüd küll pole, et terve kooli peal käsuhäält kasutada," ütles Ry. "Ma ei usu seda juttu."

Ruslan naeratas. "Kas sa mõtled seda tõsiselt?" küsis ta.

"Mulle aitab," sisises Marlee ja põletas natuke Ženjat. Tal oli täiesti suva, et nüüd ründamise eest kõva peapesu saab.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 9:20 pm

,,Sellepärast ei usugi, et sa oled samasugune idioot nagu need teised kaitsjad," käratas Meg. ,,Aga nii ma seda asja ei jäta. Kui vaja, põgenen uuesti või lasen end üldse välja visata."

Aphro naeratas vastu. ,,Jah, ma mõtlen seda tõsiselt," vastas tüdruk ja vaatas Ruslanile silma. Tüdrukule meeldis väga mehe lähedus ja ta nägi, kui nunnu Ruslan tegelikult on...

Ženja virutas lõpuks Marleele vastu lõugu. ,,Sa vastik blondiin!" käratas poiss. Ta poleks iialgi arvanud, et võib tüdrukut lüüa...
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 9:38 pm

"Kui sa uuesti põgened, saadakse sind jälle kätte. Sellel pole mitte mingit mõtet," ütles Ry. "Ma ei saa aru, miks sa minu peale nii tige oled. Teen kõigest oma tööd."

Ruslan vaatas omakorda Aphrole silma. "Kas sa usaldad mind?" küsis ta. "Äkki leiaksid endale hoopis parema kaitsja."

"Idioot," sisises Marlee ja põletas uuesti Ženjat. Blondiin oli juba nii vihane, et ta ei mõelnud absoluutselt tagajärgedele.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 9:51 pm

,,Sa oled lihtsalt idikas," ütles Meg. ,,Ma saan aru, et sa teed oma tööd, kuid see ei tee sind veel vähem idioodiks. Keegi võiks minu poolel ka kunagi olla, mitte vaatama mind nagu mingit verehoora, sest Drake jõi mu verd."

Aphro andis Ruslanile käed ja läks mehele lähemale. ,,Muidugi ma usaldan sind," vastas tüdruk. ,,Ma tean, et sa kaitsesid kunagi mu perekonda, kui ma noorem olin."

,,Kui sa mu tapad, saab sinust endast ka strigoi," ütles Ženja. ,,Ja siis sured ka sina. Aga su võime mind ei tapa."

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 10:03 pm

"Ma ei vaatagi sind nagu verehoora," ütles Ry. "Mina ei ole sind kunagi verehooraks nimetanud. Ei saa aru, milles su probleem on."

"Jah. Seda küll," ütles Ruslan. "Kui sa tõesti seda tahad, siis ma võin su kaitsjaks hakata. Mul poleks midagi selle vastu."

"Ega ma nii loll pole, et sind tapma hakkaksin," ütles Marlee. "Seda tuld oli juba piisavalt. Aitab küll."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 10:11 pm

,,Mu probleem on selles, et sa oled liiga faking rahulik," ütles Meg. ,,Ma imestan, kas sa üldse kunagi närvi lähed. Mina olen just kuulnud, et sa pidid maru karm ja kõva vend olema. Aga noh, praegu paistad sa küll välja nagu pussy."

,,Aga ma tahangi, et sa mu kaitsjaks hakkaksid," ütles Aphro. ,,Olen seda alati tahtnud, kuid alles nüüd sain sulle ettepaneku teha."

,,Kao minema!" käratas Ženja. ,,Sa ajad mul südame pahaks. Kui ma saaks oksendada, oksendaksin su täis."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 10:28 pm

Ry irvitas. "Sa lihtsalt ei oska mind närvi ajada. Teised on selles osavamad kui sind. Seega sa pead veel natukene pingutama."

"Hästi," ütles Ruslan. "Ma korraldan peagi selle ära. Aga sa pead sellega arvestama, et ma hakkan väga tihti sinu läheduses viibima."

"Lähen jah," ütles Marlee. "Sa pole minu kallist aega absoluutselt väärt. Vastik eneseimetlejast ülbik."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 10:33 pm

,,Mida iganes," pomises Meg. ,,Ma juba ootan, kuni selle armsa Püha Vladimiri akadeemia väravaid näen, et uuesti Drake'i verehooraks hakata," ütles ta äärmiselt sarkastiliselt.

,,Aga mulle meeldikski see, kui sa rohkem mu läheduses viibiksid," ütles Aphro. ,,Sa oled mulle alati meeldinud."

,,Loodan, et näed mind täna öösel unes," irvitas Ženja ja otsis järgmise kaitsja auto, kelle bensiinipaagist natuke joovastavaid aure kaifida.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 26, 2011 10:55 pm

"Sa ei saa mitte kellegi verehooraks," ütles Ry. "Ma jälgin teid mõlemat. Ei usu, et ta uuesti midagi üritada julgeb."

"Miks sa mulle seda varem ei öelnud?" küsis Ruslan. "Ma juba arvasin, et ei meeldi üldse kellelegi."

Marlee oli endiselt tige ja läks siis oma tuppa. Enne järgmist päeva ei kavatsenud ta toast väljuda.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 5:13 am

,,Sa pead mulle lubama, et jääd minu poolele ega lase Drake'il mulle midagi teha," ütles Meg. ,,Ainult sellisel juhul ei ürita ma uuesti põgeneda."

,,Sest ma arvasin, et sul ei ole aega, et hetkeks minuga rääkida," vastas Aphro. ,,Sa oled ju kogu aeg selle teise kaitsja Ryaniga või mis ta nimi on. Teil paistis palju tööd olevat."

Ženja läks parklasse ja otsis selle sama auto üles, mille bensiinipaaki ta ennegi nuusutas, et pilve jääda. Siis avas ta paagi uuesti ja hakkas bensiini kaifima.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 5:31 am

"Ma siis luban sulle seda," ütles Ry. "Ma ei usaldagi seda tüüpi ja sinu jutul võib isegi tõepõhi all olla. Ma jälgin teda ning ei lase tal sulle midagi teha."

"Seda küll," ütles Ruslan. "Aga nii kiire mul ka nüüd pole, et ma sinuga rääkida ei saaks. Ja nüüd hakkab mul alati sinu jaoks aega olema."

Marlee võttis kontsakingad jalast ja viskas need toa teise otsa. Siis viskas blondiin voodile pikali ja jäi peaaegu kohe ka magama.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 5:39 am

Meg naeratas. ,,Sa meeldid mulle juba rohkem, kuigi ma tõesti lootsin, et sa oled karmim," lausus tüdruk.

,,Sest sinust saab mu kaitsja," lausus Aphro ja naeratas. ,,Minule meeldib see mõte isegi väga. Sa oled nii armas."

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 5:49 am

"Ma ei oska sinuga karm olla," ütles Ry. "See on imelik ja tuleb mulle endalegi üllatusena. Näen sinus vist ohvrit ning ma lihtsalt ei saa kuri olla."

Ruslan naeratas vastu. "Muidugi. Aga mis selles siis nii erilist on? Sa võiksid endale palju parema kaitsja saada. Valiku teed muidugi sina, aga ikkagi."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 6:00 am

,,Aga mulle meeldivad karmid mehed, sellised domineerivad," ütles Meg. ,,Minu arust on see seksikas."

,,Aga ma ei taha teist kaitsjat," ütles Aphro. ,,Ma tahan oma kaitsjaks ainult sind. Sa meeldid mulle nii väga."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 6:19 am

"Ja mis mina siia puutun?" küsis Ry. "Mina ju pole ometi mõni mees, kes kavatseks sulle külge lööma hakata. Olen kõigest tavaline kaitsja ja ongi kõik."

Ruslan muigas. "Sa räägid juba nii imelikult... nagu sa oleks minusse armunud või midagi. Aga minu pole tõesti midagi erilist."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 6:23 am

,,Aga ma lihtsalt vihjasin sellele," ütles Meg. ,,Kui aus olla, siis sa oled just seda tüüpi mees, keda ma võiks tahta, kuid sa võiksid veel karmim olla."

,,Sinus on palju erilist," ütles Aphro. ,,Sa oled armas ja rahulik, alati hea ja abivalmis. Mul ei oleks selle vastu midagi, kui ma sinusse isegi armuks."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 6:33 am

Ry muigas. "Ma ei ole karm, kui mul selleks põhjus puudub. Kui sa mind närvi ajaksid, siis oleks muidugi hoopis teine asi. Aga seda pole sa siiani teha suutnud."

"Keegi pole mulle kunagi midagi sellist öelnud," ütles Ruslan. "Ma oleks tõesti juba varem pidanud rohkem suhtlema. Aga parem hilja kui mitte kunagi."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 6:43 am

,,Siis ma hakkan sind just provotseerima," muigas Meg. ,,Ma hakkan sulle ikka nii närvidele käima, et sa lihtsalt oled minuga karm. Aga muidu, jõuame juba kohale?"

,,Sul on õigus," nõustus Aphro. ,,Aga miks moroid ei või kaitsjatega koos võidelda, nagu vanasti?" küsis ta. ,,Ma tahaks sinuga koos strigoide vastu võidelda."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 6:50 am

"Jah, kohe jõuame," vastas Ry. "Aga ma tahaks näha, kuidas sa mind provotseerid. Ma ei usu hästi, et sa suudaksid mind närvi ajada."

Ruslan kehitas õlgu. "Nii lihtsalt on. Ära küsi seda minult miks, sest ma ei oska sellele küsimusele vastata."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Rollikahuvilistele: Püha Vladimiri Akadeemia
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: