Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 6:59 am

,,Midagi ma ikka välja mõtlen," ütles Meg. ,,Kuigi see mulle eriti ei meeldiks, kui sa mind sõimad. Aga noh, kui sind määratakse mu mentoriks või midagi, sest olen maha jäänud, siis sa pead nagunii rangem olema. Ma ei kuuletu eriti kellelegi."

,,Aga sellest ei oleks ju midagi halba, kui sa mind ka õpetaks," ütles Aphro. ,,Noviitsidel veab, neil on võitlus tunniplaanis ka, aga minul on selle asemel vene keel."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 7:14 am

Ry muigas. "Vaevalt nüüd mina sinu mentoriks saaks, aga kes teab. Aga ma ei saa ikkagi sinust aru. Sulle meeldivad karmid ja ülbed mehed, aga Drake'i pole sa kunagi tahtnud. Vähemalt nii sain ma aru."

"Selline võitlemine ei ole moroide jaoks," ütles Ruslan. "Usu mind. Kui sulle keegi kallale tuleb, siis mina kaitsen sind. Aga sul endal pole võidelda vaja."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 7:20 am

,,Mulle ei meeldi ülbed mehed, aga mõni karm sinusugune mees võtab mu põlvist nõrgaks," ütles Meg. ,,Ja see Drake pole üldse minu tüüpi. Drake on tõbras. Välimuselt vastad sina juba minu ideaalile."

,,Aga ma tahan seda teha," ütles Aphro. ,,Ma tahan sinuga koos strigoide vastu võidelda. Ma tahan ise ka end kaitsta osata."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 7:35 am

Ry muigas. "Ma ei teadnudki, et võin välimse poolest mõne ideaalmees olla. Aga tore teada. Me oleme muidu kohal ka."

"Sul on selleks võlujõud," ütles Ruslan. "Ja seda sa strigoide vastu kasutadki, Mingit võitlemist ei lähe sul vaja."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 7:45 am

,,Olgu siis," ütles Meg. ,,Ma olen kindel, et Golubova tahab meid näha, et mulle veel eriti põhjalik peapesu teha."

,,Aga ma tahan võidelda ka," ütles Aphro. ,,Palun õpeta mind ikkagi selleks. Ma ei taha tunduda mingi saamatu moroipreili, kes ise võidelda ei suuda ja kõik oma võlujõuga teeb."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 7:59 am

"Ilmselt küll," nõustus Ry ja läks autost välja. "Tule siis," ütles ta. "Sa ei pääse nagunii sellest. Parem juba kohe minna."

"Eks ma mõtlen veel seda asja," ütles Ruslan. "Aga see on tõesti ennekuulmatu, et moroi tahab võidelda... Noh, kunagi küll oli nii, kuid see oli ikka väga ammu."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Nov 27, 2011 8:11 am

Meg läkski Ry'ga kaasa Golubova kabinetti. ,,Hartzler, ma oleksin võinud su kohe välja visata, kuid kaitsja Travers arvab, et sa väärid teist võimalust. Aga äkki selgitaksid nüüd, miks sa siit põgenesid ja kuidas sul üldse siit minema õnnestus saada?"
,,Drake ahistas mind ja sundis mind oma verehoor olema," ütles Meg, kuni äkki täiesti vihaseks muutus. ,,Ja te ei teinud midagi, et mind aidata! Te ei võtnud temaga midagi ette! Te idioodikari!" karjus tüdruk juba täiesti hüsteeriliselt.

,,Ma võin kuninglik olla, aga ma tunnen, et nii on õige, kui ma koos oma kaitsjaga strigoide vastu võitlen," ütles Aphro. ,,Mitte nagu need pirtspersed Drake ja Jevgeni, kes muidu ka lillegi ei liiguta."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 1:50 am

Ry pani käe Megi õlale. "Rahune nüüd," ütles ta. "Selline hüsteeritsemine ei tule sulle kasuks. Ja mina usun, et Drake on kõiges süüdi."

Ruslan muigas. "Kui see on sinu soov, siis ma olen nõus. Ma võin sind õpetada, aga sa pead aru saama, et see ei saa lihtne olema."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 2:01 am

,,Kaitsja Travers, ehk selgitaksite, miks te nõustute preili Hartzleriga?" küsis Golubova. Meg rabeles Ry käes ja vaatas vihaselt direktrissi.

,,Ma suudan sellega arvestada," ütles Aphro. ,,Aga mul on hea meel, et sa oled nõus mind õpetama."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 2:12 am

"Drake Kingston ongi ju ülbik," ütles Ry. "Ma näen iga päev teda teistega üleolevalt käitumas ning see poleks üldse mingi ime, kui ta sundis Meganit endale verehooraks olema."

"Mis mul muud ikka üle jääb, kui sinuga nõustuda," ütles Ruslan. "Aga enne pean ma tõesti päriselt su kaitsjaks saama ja siis vaatame."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 2:26 am

,,Ma tahan selle kohta rohkem tõendeid," ütles Golubova. Meg'il viskas juba kopa ette ning tüdruk lihtsalt plahvatas. ,,Te olete ikka tõeline idioot!" karjus ta. ,,Te lihtsalt lasete tal kõiki terroriseerida ega võta midagi ettegi...aga noh, ta on ju kuninglik ja kukupai ja loomulikult on ta teie peal käsuhäält kasutatnud!"
,,Noor neiu, minuga nii ei räägita," ütles Golubova. ,,Ma võin su koolist välja kirjutada, kui sa seda nii väga tahad." ,,Ei, ma ei lahku siit," ütles Meg tigedalt. ,,Kui teie midagi selle Kingstoniga ette ei võta, teen ma seda ise...ja ma alustan sellega kohe."
,,Mina teen reeglid," ütles Golubova. ,,Ja nüüdsest ei tohi sa väljaspool tunde oma toast hetkekski lahkuda ning võitluses teed terve aasta järeltunde. Sellega alustad kohe, kui ma sulle mentori leian."

,,Aga tee siis see asi juba ametlikuks," ütles Aphro. ,,Kui sa pead minu kaitsjaks saamiseks mingid paberid ära täitma, siis tee seda. Ärme oota sellega enam kaua."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 2:34 am

"Ma võin tema mentor olla," ütles Ry. "Ja sina võiksid nüüd rahuneda," ütles ta Meg'ile. "Võtame Kingstoni kunagi vahele ka. See ei saa eriti raske olla."

"Kas sul on sellega tõesti nii kiire?" küsis Ruslan. "Aga ma võin kõik korda ajada. Ükskõik millal. Lihtsalt ütle mulle."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 2:42 am

,,Ma ei taha rahuneda!" kisendas Meg. ,,Selge," ütles Golubova vihasele Megile tähelepanu pööramata. ,,Aga jälgi siis, et ta väljaspool tunde või võitlustreeninguid oma toas püsiks terve selle aja, mille ma talle selleks määrasin."
,,Issand jumal, ma ei vaja mingit lapsehoidjat," sisises Meg.

,,Teeme seda kohe," ütles Aphro. ,,Ma ei jõua sellega tõesti enam kauem oodata. Tahaksin juba kohe enda kaitsmist ka õppida."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 2:56 am

"Vajad ikka küll," ütles Ry. "Muidu pistad jälle jooksu. Ma luban, et valvan teda ja teen kõik, et ta uusi rumalusi välja ei mõtleks."

"Käime siis Golubova juures ära ja räägime talle meie soovist," ütles Ruslan. "Siis on kõik tehtud ja alustame treeningutega."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 3:04 am

,,Siis võite minna," ütles Golubova. ,,Issand jumal, sina ka pead mind lapseks," ütles Meg tigedalt Ry'le.

,,Aga muidugi," ütles Aphro ja ajas end trepilt püsti. ,,Ma loodan, et ta on sellega nõus, sest ma ei tea, mis saab, kui ta pole nõus sellega, et sa mind ka õpetad."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 3:15 am

Ry muigas kergelt. "Ma ei taha sellest praegu rääkida. Me võiksime parem minna. Ja ära üritagi minu tuju ära rikkuda."

"Peab olema. See on ju ikkagi sinu enda otsus," ütles Ruslan ja tõusis ise ka püsti. "Aga kui ta nõus ei ole... Siis ma tõesti ei tea."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 3:30 am

,,Siis lähmegi," ütles Meg. ,,Aga ma ei jää oma tuppa." Tüdruk oli täiesti raevunud ega kavatsenudki kellegi korraldustele alluda. Tal olid juba omad plaanid...

,,Me saame treeningud ju salaja teha," ütles Aphro. ,,Sina lihtsalt allkirjastad paberi, kus oled nõus minu kaitsja olema. Lihtne."

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 3:39 am

"Kuhu me siis lähme?" küsis Ry. "Minu tuppa või? Ja üldse... Rahune juba maha. Ma tõesti ei taha närvi minna. Sulle endale ka ei meeldiks see."

"Seda küll," muigas Ruslan. "Aga me ei saa teha salajasi treeninguid avalikus kohas, kust ükskõik kes meid leida võib."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 3:47 am

,,Ma ei taha rahuneda," jonnis Meg. ,,Ja ma juba ütlesin, et ei taha mingit lapsehoidjat. Kuidas sellest nii raske on aru saada?"

,,Me saame neid ju saalis ikka teha, kui ukse kinni keerame," ütles Aphro. ,,Seal ei saa keegi meid harjutamas näha."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 4:03 am

"Ma ei olegi ju sinu lapsehoidja," ütles Ry. "Olen lihtsalt sinu kõrval ja vaatan, et sa midagi rumalat ei teeks. See ei tähenda, et ma mingi lapsehoidja oleks."

"Ilmselt küll," ütles Ruslan. "Muud võimalust nagu ei ole. Aga me peaksime nüüd Golubova juures ära käima."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 4:11 am

,,Ma ei teegi midagi rumalalt ju," ütles Meg. ,,Parem ütle mulle, mis tund mul praegu tuleb, sest ausalt ma ei suuda siin enam olla."

,,No käime siis," ütles Aphro. ,,Ma ei saa aru, miks sa juba minema ei hakka. Mina olen juba püsti."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 4:23 am

"Ega minul sinu tunniplaan peas pole," ütles Ry, "Ja täna polegi sul mõtet tundidesse minna. Rahune lihtsalt maha."

Ruslan irvitas ja hakkas siis minema. "Ja sina peaksid nüüd ka liikuma hakkama," ütles ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 4:33 am

,,Ma ei taha rahuneda, ma tahan ennast välja elada!" kisendas Meg. Praegu ajas teda kõik närvi ja tüdruk ei tahtnud muud, kui Drake'ile kättpidi kallale minna.

,,Ma liigun juba," ütles Aphro ja hakkas trepist üles minema, kuni akadeemiasse sisenes. ,,Tule nüüd, ära uima."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 4:40 am

"Tsss," tegi Ry. "Sa hakkad juba liiga metsikuks muutuma. Istu maha ja mõtle natuke. Sa ei saa praegu kuskile minna."

Ruslan muigas ja järgnes Aphrole. "Sa tahad öelda, et ma oln liiga uimane?" No muidugi. Sa pole mind veel võitlemas näinud."

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 4:49 am

,,No kuhu ma istun?" karjus Meg. ,,Ma tahaks ausalt mõnele praegu kätega kallale minna!"

Aphro hakkas naerma. ,,Ei, ma ei ütle, et sa oled liiga uimane," lausus ta. ,,Aga ma pean ju sinu taga ootama."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Rollikahuvilistele: Püha Vladimiri Akadeemia
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: