Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Sherry päevik ^^

Go down 
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Sherry päevik ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Sherry päevik ^^   Sherry päevik ^^ Icon_minitimeLaup Mai 28, 2011 12:45 am

Kuupäev pole tähtis...

Loll loll loll Sherry, mis sul ometi arus on? Nägin täna noortekas mingit tutiga tüüpi, kes oli endast ikka ilmselt päris heal arvamusel. Ta kohe pidi oma üleolevat suhtumist näitama. Vihkan selliseid. Aga ma tegin talle veits tagasi ka, ma rikkusin ta ilusa geeliga tehtud tutikese ära. Geniaalne, ma tean, aga see oli naljakas ka. No igatahes oli tüüp solvunud ja siis me istusime kõik mõnda aega niisama kuni mingi puudrinäoga tädi ja üks emokutt tulid. Tädike oli selle tutipoisi Martini õde ja ta ütles, et Martin pidigi nõmedalt käituma. Anygays, tüüp hakkas lampi kitarri mängima ja kuna ma ei viitsinud temaga väga kakelda ja teadsin seda laulu, mida ta mängis, hakkasin laulma. Ütlesin talle, et me võiks ikkagi läbi saada, aga tal jätkus ülbust mulle öelda, et tema minusuguste emodega ei suhtle. Fainnn. No ja siis tuli Ruby ja me otsustasime, et lähme maskiballile. Läksime siis balliks kleite valima, kuni meile Henry meelde tuli. Läksimegi siis hiljem Henry juurde ja arvake ära, mis juhtus. Ruby ja Henry hakkasid käima. Mul on nende üle nii hea meel. Ruby ja Henry, edaspidi siis Renry, on tõeliselt nunnud koos. Aga neetud, me hakkasime tõde ja tegu mängima ning ma pidin Martinit suudlema. Ma suudlesin teda isegi kaks korda ja ma ei saa öelda, et see mulle ei meeldinud. Poiss oskab suudelda. Kui loll ma ikka olen, mul on vist tema vastu mingid tunded -.- Ma kardan, et mul pole vist temaga lootust...dislike. Aga jah, rohkem mina kirjutada ei viitsi, sest pastakas saab tühjaks.

-Sherry
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Sherry päevik ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sherry päevik ^^   Sherry päevik ^^ Icon_minitimePüh Mai 29, 2011 3:53 am

Ei Sherry kuupäevi tunne...
Täpselt nii ongi. Täna on siis see maskiball ja kui aus olla, olen ma üsna põnevil. Taolistel pidudel juhtub palju ja miskipärast on mul tunne, et just minuga võib täna midagi erilist juhtuda. Ma tean, olen loll, et Martinisse armusin ja teda nii väga tahan...aga ma vist ei meeldi talle, seega pole mul endiselt lootust. Või õnnestub mul siiski maski taga ta ära võrgutada? Mis iganes täna juhtub, täna ei pea ma vähemalt laulma, sest bänd sellel ballil ei esine...WIN. You got the magic...tururu, ma lõpetan nüüd. Eks hiljem saate teada, mis ballil juhtus.
TsauPakaa =^.^=

-Sherry
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Sherry päevik ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sherry päevik ^^   Sherry päevik ^^ Icon_minitimeTeis Mai 31, 2011 2:34 am

Päev pärast eilset maskiballi...

Eilne õhtu oli täiesti ulme. Jõudsin sinna noortekasse siis ja mõtlesin, et kui mõni poiss mind tantsima ei kutsu, siis jäängi lõunima, aga eksisin. Vahtisin neid poisse ja üks teine poiss vahtis mingeid tüdrukuid, lõpuks palus ta minu tantsima. Vaatasin talle tükk aega silma ja nägin, et need silmad on kuidagi tuttavad, kuid siis poleks ma osanud midagi arvata. Poiss oli muidugi kuum ja väga armas ka. Ta ütles, et ka minu hääl on talle tuttav ning ma võtsingi maski ära. Ta jäi vait, kuid võttis ka endal maski eest ära. See oli Martin o.o.
Ma polnud teda kunagi nii kuumana näinud, tal oli tukk küljele kammitud nii, et pool sellest oli tal ka näo peal. Ma sulasin. Hiljem läksime me välja, lebosime murul ja vahtisime niisama tähti ning üksteist. Ta oli vastupandamatu. Lõpuks ta suudles mind. Siis mõistsin, et ma olen temasse pööraselt armunud. Mul polnud plaanis temasse armuda, kuid see juhtus ikka. Ma tahan teda. Aga tead, päevik, mul jooksid mõtted ka nüüd kokku, sest mul on raske keskenduda, kui ma veel eilsele õhtule mõtlen, seega lõpetan.

-Sherry <3


Sherry päevik ^^ Mj2uu
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Sherry päevik ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sherry päevik ^^   Sherry päevik ^^ Icon_minitimeNelj Juun 23, 2011 1:51 am

See, et sa ahvi moodi haised, ei tähenda, et sa Tarzan oled...

Trillalaaa trullallaaa, Sherry kirjutab jälle. Ajee, ma käin nüüd Martiniga ju. Ma ei tea, ma olen vist varsti kaks nädalat temaga koos olnud ja ma olen nii õnnelik. Mnjaa, ma armastan teda ikka täiega. Eilne õhtu oli mõnus, suudlesime niisama tema juures diivanil, aga siis tahtsin ma äkki kaugemale minna, samas Martin ei tahtnud eile, ta ütles, et ootaks veel natuke. Naljakas oli veel see, et me mõlemad olime süütud, kuid mina tahtsin ikka teda voodisse juba Very Happy Eile me igatahes sinna ei jõudnud, vaid jäime mõlemad tema diivanile üksteise kaissu magama. Täna hommikul läksin Ruby juurde ja tal oli mulle vingeid uudiseid. Nemad olid Henryga muidugi juba kaugemale läinud ja mina pidin ikka Martini pärast kuival passima. Igatahes Rubyga sai nali ning lõpuks laenas ta mulle ühte oma seksikat kleiti. Veab, et meil sama suurus on ikka. Tema kleit läks mulle selga ning ma mõtlesin selle selga jätta, et siis Martiniga uuesti kokku saada. No ja lõpuks kutsusingi Martini Ruby juurde ja siis edasi läksime minu poole. Ta tegi mulle kleidi kohta komplimendi ning oli nunnu nagu alati. Aga seekord sain ma ta voodisse. Hea oli Razz Ma loodan siiralt, et Martin seda ei kahetse. Mina armastan igatahes Martinit, ta on ainult minu. Aga okei, ma ei viitsi rohkem oma voodiseiklustest praegu pajatada, ega mul neid rohkem nagunii pole olnud xD tsaupakaa

-Sherry <3


Sherry päevik ^^ 307677675
Kas ta pole mitte nunnukene? Minu musirull ;* armastan teda (L) ^^
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Sherry päevik ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sherry päevik ^^   Sherry päevik ^^ Icon_minitimeNelj Jan 19, 2012 2:17 am

Fffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Ojeh, ma pole juba niii ammu kirjutanud, aga ma ei kavatse seda praegugi pikalt teha. Kõigest natuke (pomm)uudiseid. Noh, ma olen Martyga juba üle kuu aja koos olnud ja kõik on hästi ja elu on lill, aga...ma olen end nüüd kogu aeg nii halvasti tundnud ja hull väsimus on ka kogu aeg. Ja päevad on ära jäänud o.o Nojah, igatahes ma läksin lõpuks arsti juurde. Päris tore arst oli, hoolis oma patsientidest või ma ei tea, aga ta oli sõbralik ka. Keegi dr.Blackwell vist? Ma nagu oleks seda nime varem kuskil kuulnud ka, aga noh, ju see olen vaid mina. Igatahes kabinetti astudes ei suutnud ma vaadata laual lebavaid süstlaid ja nõelu. Sees hakkas keerama kohe, kuigi muidu ma nõelu ju ei karda. Kui ma kardaks, ei oleks mul neete. Arst ütles küll, et ma ei vaataks...paistab, et ta märkas mu näoilmet. Siis mõtlesin, et pikutan natuke ja ootan vastused ära, sest siis hakkas mul juba tõeliselt halb. Ma ei pidanudki kaua ootama, kuni vereproovi vastused tulid ja ma sain teada, et olen rase. Jah, ma olen rase. Minust saab teismeline ema, kool jääb pooleli...wtf???? Siis ma mõtlesin, et peaks ära minema ja ukse juures kadus pilt silme eest. Ma ärkasin sealsamas, kus ma enne pikutasin ja doktor pakkus, et kutsub mulle takso või midagi. See mees on tõesti sõbralikum kui peaks, aga mul ei ole selle vastu midagi. Lõpuks viis ta mu ise koju, sest jäin talle arvatavasti nagunii tee peale. Siis ma kutsusin kiiremas korras Marty enda juurde ja rääkisin talle uudist. Ma kartsin hullemat reaktsiooni, aga õnneks lubas ta minu juurde jääda ja minuga koos laps üles kasvatada. Mõni mees peaks temast eeskuju võtma, isegi kui temast teismeline lapsevanem saab...vastutus peab ju olema. Nüüd jääb vaid vanematele rääkida, aga nende reaktsiooni kardan ma kõige rohkem. Mis nüüd saama hakkab?

-Sherry


Sherry päevik ^^ Positive_preg_test_mini
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Sherry päevik ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sherry päevik ^^   Sherry päevik ^^ Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sherry päevik ^^
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Wes'i päevik
» Ry päevik
» Franklini päevik
» Diane'i päevik
» Emory päevik

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD :: TEGELASTE PÄEVIKUD-
Hüppa: