Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 5:03 am

,,Ei, kõik on korras," vastas Meg. Ta tahtis ikkagi Ry'd ja kui nad natuke oma armumänge mängivad, jääb Meg nagunii mehe kaissu magama. Nii tulebki uni kõige paremini.

,,Noh, meie puhul vist ei olegi asi nii hull," ütles Miri. ,,Kui arvestada seda, et ma olin lõpetamas, kui meie suhe alles algas."

,,Nagu soovid," ütles Marissa. ,,Aga...näeme?" küsis ta siis Elilt. Eli meeldis talle isegi rohkem kui keegi teine ning neiu soovis sellegipoolest poissi tundma õppida.

,,Ma naeran seda, kui hale sa oled," ütles Cassidy. Siis nägi ta, mida moroi järgmisena tegi. ,,Iuuuu, korista ära see nüüd. Sellised asjad pannakse prügikasti, et sa teaksid."

Adrianna ajas end kohe püsti ja avas ukse. Tüdruku näole ilmus naeratus, kui ta Milesi lasi. ,,Tule sisse, musi," ütles ta.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 5:15 am

"Oled täiesti kindel?" küsis Ry üle. Armumängudest ei saa täit naudingut, kui üks osapooltest väsinud on.

"Seda küll, aga siiski keelatud," ütles Victor. Nüüd pole enam muidugi kellegi asi, mida nad teevad, kuid kahe dampiiri suhtele ei vaadatud ikkagi hea pilguga. Mitte et see Victorit huvitaks.

"Jah, kui me jälle kuskil kokku satume," vastas Eli. Midagi kindlat ta lubama ei hakanud, sest ei teadnud isegi, mida tegelikult tahab. Marissa võis ju armas olla, aga kui ta iga vähegi sebitava kutiga samamoodi käitub...

"Siin lähedal pole ühtegi prügikasti," ütles No. "Ja kui sind nii väga häirib, võid ju ise ka koristajatädit mängida."

Miles astuski tuppa ja pani ukse enda järel kinni. "Ma juba ootasin seda, et saaksin sinuga jälle kahekesi olla," ütles ta.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 5:23 am

,,Jah," vastas Meg ja vaatas Ry'le sügavalt silma. ,,Kallis, ma tahan sind." Ta tahtis Ry'd kohe ja praegu.

,,Enam mitte," ütles Miriam ning naeratas. Nüüd pani neiu alles tähele, et tema ja Victori kaitsealune on kadunud ja sellest järeldas ta, et nüüd on kutt magama läinud.

,,Kui me kuskil kokku satume," torises Marissa. ,,Me satumegi ju." Kas Eli tõesti mängib raskesti kättesaadavat? Kui armas.

Cassidy tahtis karjuda, kuid sellegipoolest ei teinud ta seda. Ta võttis selle suitsukoni küll maast üles, aga toppis selle moroile pihku tagasi. ,,Aga palun, kullake," ütles ta ja vaatas moroi silmadesse. Need olid imeilusad.

,,Mina ka, ma igatsesin sind," ütles Adrianna ja tegi voodil enda kõrvale Milesi jaoks ruumi. Nüüd saab ta lõpuks kallimaga omaette olla.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 5:32 am

"Hästi. Siis pole sellega mingit probleemi," ütles Ry. Ka tema tahtis Megi ja nüüd kohe. Polnud tarvis enam minutitki oodata.

Victor naeratas vastu. "Jah. Me võime nüüd teha, mida iganes tahavad ja teised võivad üldse teatud kohta käia, kui neile miski ei meeldi."

"Siis sa näed mind," ütles Eli. Mida muud tal ikka öelda oli? Eli ei sidunud ennast kergesti tüdrukute ja eriti veel mitte sellistega, keda ta piisavalt ei tundnud.

"Mida ma teen sellega?" küsis No muiates. Ja kuidas too plika üldse julges seda oma puhaste kätega puudutada?

Miles läks voodi peale Adrianna kõrvale ja suudles teda põsele. "Ja mina igatsesin sind," ütles ta siis.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 5:48 am

Meg naeratas ning hakkaski juba ees magamistuppa minema. Väike dušš oleks ka hea, sest vaevalt higilõhn Ry'd erutab.

,,Sul on õigus," ütles Miri ja vaatas Vicile silma. ,,Lähme?" küsis ta magamistoale vihjates.

,,Ma loodan," ütles Marissa ja hoidis oma pilku Eli silmadel. ,,Head ööd," lausus neiu viimaks ja sisenes oma tuppa.

,,Pista see omale perse, tagumiste põskede vahel ei kärsata see su kopse ja niigi väikest aju veel rohkem ära," kähvas Cassidy ja eemaldus taas moroist.

Adrianna puges Milesile kaissu. ,,Kas väga?" küsis ta mehele silma vaadates.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 6:48 am

Ry naeratas samuti ning järgnes siis Megile. Raske oli isegi praegu käsi temast eemale hoida. Mis veel siis saama hakkab, kui nad lõpuks kahekesi seal toas on.

Victor vaatas omakorda Mirile silma ja naeratas. "Jah. Nüüd oleks küll õige aeg," lausus ta.

"Head ööd," ütles ka Eli ning hakkas siis enda toa poole liikuma. See tüdruk võis ju armas olla, aga ikkagi Eli teda veel ei usaldanud.

"Mis sul viga on? Ma pole sulle mingit erilist põhjust andnud ennast vihata," ütles No ja viskas oma koni uuesti maha. Haha.

"Jah. Rohkem kui sa ette oskad kujutada," vastas Miles ja suudles siis Adriannat.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 3:18 pm

Meg naeratas Ry'le vastu ning jõudiski lõpuks tema tuppa. Ta juba tahtis seda meest niii väga.

,,Aga siis lähme, kallike," ütles Miri ning hakkas ka sisse minema. Talle meeldis endiselt see, kuidas Vic teda oma seksikiisuks kutsus.

,,Ma ei vihkakski sind, kui sa suitsetaksid väljas ja teaksid, et need konid käivad prügikasti, mitte siia maha," ütles Cassie, võttis koni uuesti üles ja pani selle seekord moroi kapuutsi sisse. Kandku veel siis kapuutsiga pusasid.

Adrianna suudles Milesi vastu ning tõmbas mehe enda peale pikali. Nüüd on neil lõpks aega ka kahekesi olla.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 9:36 pm

"Millele sa mõtled?" küsis Ry ja istus siis voodi peale. Tegelikult ta juba aimas, aga küsida võis ikka.

Victor naeratas ja läks siis tuppa. Nüüd jäi ta ootama, et Miri ka kohale jõuaks.

"Oled küll vinge tšikk, eks?" küsis Nolan muiates ja tõmbas siis pusa üldse seljast. Seal all polnud aga midagi peale palja ülakeha. Vahtigu nüüd aga.

Miles näksas Adriannat huult ja libistas samal ajal käed neidise riiete alla.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 9:57 pm

,,Ma tahan sind," vastas Meg. ,,Nüüd ja kohe." Öelnud need sõnad, istus Meg Ry'le sülle ja pani oma jalad ümber mehe puusade.

Miri jõudis ka lõpuks tuppa ja istus voodile. ,,Noh, mis me teeme?" küsis tüdruk kelmikalt.

Nüüd jäi Cassidy ammulisui võõrast moroid vaatama. Kuigi ta polnud nii lihaseline kui mõni dampiirimees, pidas Cassie teda siiski seksikaks.

Adrianna näksas omakorda Milesi huult ja hoidis meest kõvemini enda vastas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 10:10 pm

"Ja mina tahan sind ka," ütles Ry. "Sulle on võimatu vastu panna." Ry polnud kunagi kellegi teise vastu midagi sellist tundnud.

"Mida me tavaliselt siin toas teeme?" vastas Victor küsimusega. "Sa võid kolm korda arvata, aga ma usun, et saad juba esimese korraga pihta."

"Noh, mis nüüd? Sõnad jäid kurku kinni?" küsis No muiates. "Tahad mu pusa endale äkki?" Päris lahke pakkumine ju.

"Sa ajad mind hulluks," sosistas Miles vaikselt ja suudles siis uuesti Adriannat.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 10:16 pm

,,Aga näita mulle, et sa tahad mind," sosistas Meg Ry huulte vastas.

Miri muigas ja asetas ühe jala üle oma põlve. ,,Tule ja näita mulle, mis me teeme," lausus ta.

,,Ei, aitäh," vastas Cassidy. ,,Sa oledki palja ülakehaga seksikam kui tobiga sõrmede vahel."

Adrianna naeratas ja suudles kirglikult Milesi. Mees ajas tedagi hulluks.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 10:29 pm

"Sa ju tead, et ma tahan," ütles Ry ja tõmbas siis Megi enda peale pikali, suudeldes teda samal ajal.

Victor läks Mirile lähemale ja tõstis ta endale sülle. "Ja sina tead nüüd ise, mis edasi tuleb," ütles ta.

"See on kõige ilusam kompliment, mida ma sinu suust kuulnud olen. Ma näen arengut," ütles Nolan.

Miles suudles ahnemalt Adriannat ja hakkas tal riideid seljast võtma.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 10:40 pm

Meg suudles Ry'd vastu ja libistas oma sõrmed mehe juustesse. Ta tahtis juba mehe käsi oma keha silitamas tunda.

,,Aga muidugi, seksikas kaitsja Grimes," lausus Miri meelalt ja istus nii Vicile sülle, et mehe puusad jäid tema jalgade vahele.

Moroi märkus oli Cassidy jaoks naljakas ja ajas tüdruku lõpuks naerma. ,,Ma pean minema," ütles tüdruk endiselt lõkerdades ja tegi kuti põsele isegi musi.

Adriannat erutasid juba Milesi nõudlikud suudlused ja tüdruk tõmbas mehel särgi üle pea.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 2:07 am

Ry suudles kirglikult Megi edasi ja libistas enda käed tüdruku riiete alla. Lõbutsemine võis alata.

"Ja ongi kõik?" muigas Victor. Tegelikult tahtis ta juba meeletult Mirit, aga viivitas meelega natuke. Muudab asja veel põnevamaks.

"Ma tulen kaasa," ütles Nolan. "Mis sa sellest arvad?" Jaah, alles mõnitasid vaikselt üksteist ja juba hakkab lugu uusi pöördeid võtma.

Miles suudles Adriannat ikka edasi ja jätkas tüdruku riiete eemaldamist.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 2:13 am

Meg suudles veel kirglikumalt Ry'd ning tema huultelt oli kuulda vaikset mõnuohet, kui neiu viimaks Ry käsi enda keha silitamas tundis.

Miri kortsutas kulmu. ,,Mis siis veel?" vastas tüdruk küsimusega. Ta teadis, et Victor niisama õrritab, aga lahe on ju teha nägu, et midagi ei tea.

,,Ma ei usu, et see oleks kuigi hea mõte, kui sa minu tuppa mõtled tulla," vastas Cassidy ja kõndis edasi.

Adrianna suudles kirglikult Milesi ja vedas küüntega mööda mehe selga.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 2:48 am

Ry tõmbas Megi endale lähemale, liikudes samal ajal suudlustega Megi kaelalale. Samuti silitas ta kätega tüdruku keha.

"Mida sa tahaksid?" vastas Victor küsimusega. Põnev mäng oli jah. Õrritamine tegi asja veel kuumemaks.

"Miks?" küsis No tšikile järele kõndides. "Sa ei mõtle seda ju ometi päriselt? Ega ju? Ma ei usu."

Miles sai lõpuks Adrianna lahti riietatud ja võttis siis endal ka riideid vähemaks.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 2:52 am

Megi hingetõmbed muutusid juba sügavamateks ning tüdruk hoidis Ry'd tugevamini enda vastas. Tal oli praegu liigagi hea.

,,Ma tahan sind tunda," vastas Miri. Nemad Victoriga teadsid, kui kahemõtteline see on ja mida Miri sellega mõtleb.

,,Mida sa ajad nüüd?" küsis Cassidy kulmu kortsutades. Küll sellele moroile ikka meeldib tüdruku aega viita.

Adrianna suudles Milesi edasi ja tüdruku käed libisesid mööda mehe kuuma keha. Adrianna erutus veel rohkem.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 4:46 am

Ry liikus suudlustega veelgi allapoole, aga ei lõpetanud veel kätega Megi keha hellitamist. Mõlemad olid vajalikud.

"Juba läheb paremaks," naeratas Victor. "Kas midagi veel?" Tal polnud endiselt kiiret. Võis ju natuke veel õrritada.

"Ma võiksin sulle seltsi pakkuda. Siis sa ei pea veel magama minema. Või noh... ma võin su voodi peal ka istuda ja unejuttu lugeda, kui soovid," rääkis No.

Miles oli samuti täiesti pöörane. Ta tahtis Adriannat järjest rohkem, aga kiirustada polnud ikkagi mõtet.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 5:00 am

Meg hingeldas juba ning tõmbas lõpuks Ry'l särgi seljast. Mees nimelt õrritab teda?

,,Mul on juba märg," sosistas Miri Victorile kõrva ja hakkas siis itsitama. Mees tõesti ajas teda veel rohkem kiima.

,,Mina ei maga sellisel ajal," ütles Cassidy. ,,Aga ma tahan lihtsalt jalad seinale visata ja puhata. Või...kui sa äkki mu jalgu tahad mudida, siis võid tulla."

Adrianna oli samuti juba täiesti pöörane ning hammustas meelega Milesile huulde.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 5:05 am

Ry oli endaga ülimalt rahul, et suutis Megi nii lühikese ajaga hingeldama panna. Aga see ei tähendanud, et ta veel lõpetanud on. Nüüd hakkas ta tüdruku jalgade vahel oma keelega tegutsema.

"Ainult sõnade peale märg?" muigas Victor. Vot see oli juba uus tase. Aga ikkagi oli tal veel tuju Mirit natuke õrritada.

"Ma võin veel palju muudki peale mudimise teha," ütles Nolan. Selle 'muu' all mõtles ta natuke vallatumaid tegevusi.

Miles nautis seda tunnet, kui Adrianna teda hammustas ja muutus nüüd veelgi pöörasemaks.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 5:10 am

Meg hammustas erutunult oma alahuult ja lausus vaikselt Ry nime, kui mees tema "kuuma täpini" jõudis.

Miri noogutas ja vaatas kutsikapilgul Victorile otsa. Deem, tal oli praegu põnev.

,,Ma nii lõdva püksikummiga ka ei ole," ütles Cassidy. ,,Aga noh, ma saan ilma sinuta ka oma toas olla.

Adrianna pööras end ise Milesi peale ning hakkas mehe huuli suudeldes allapoole liikuma, jõudes esialgu tema kaelani.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 5:23 am

Ry'le meeldis alati teatud tegevuste ajal oma nime kuulda. See tekitas kohe hea tunde, aga polnud nii häiriv, et ta oma praeguse tegevuse katkestama peaks.

"Teeme nii, et sina otsustad täna. Võid teha minuga kõike, mis tahad," ütles Victor. Ka temale meeldis vahel alluvam pool olla.

"Häh, seleta aga. Kui ma sind korralikult kiima ajaks, siis sa unustaksid üldse ära, et sul kunagi püksid jalas olid. Mingist kummist pole üldse juttugi," muigas No.

Miles mõmises rahulolevalt, kui Adrianna tema kaela suudles. See oli ikka ülim tunne.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 5:30 am

Meg tõstis oma jalad Ry õlgadele ning lasi mehel seal edasi toimetada. Tüdruk jumaldas seda.

Miri näole ilmus naeratus ja ta surus oma huuled tugevalt Victori omadele. Ta tahtis meest nii väga.

,,Noh, sellisel juhul pole sa mu tuppa teretulnud," ütles Cassidy. ,,Kui sa mu süütust jahid, siis ei, sa ei saa seda."

Adrianna liikus allapoole ning hakkas Miles nipleid lutsima. Ta teadis, et mehele meeldib see ka.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 5:38 am

Ry hellitas Megi kuidas oskas. Ta ei lõpeta sellega enne, kui Meg ise palub.

Victor suudles kirglikult Mirit ja pani käed tüdrukule ümber. Nüüd ta juba ootas, et saaks Mirile alluda.

"Süütu? Päriselt?" muigas No. Tema oli küll arvanud, et see tšikk on täitsa kogenud ja puha. Aga nüüd kõlas see isegi veel parema väljakutsena.

Miles pani silmad kinni ja mõnules. Nii hea polnud tal enam ammu olnud.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitimeLaup Juun 09, 2012 5:47 am

Meg tundis juba, kuidas orgasm lähenema hakkab ning tüdruk lausa oigas mõnust. Varsti tahtis ta ilmselt Ry'd enda sisse.

Miri suudles Victorit edasi, kuni jõudis ta kaelani. ,,Tõsta käed üles," sosistas ta mehe kaela vastas.

,,Sa tõesti arvad, et kõik dampiiritüdrukud on siis litsakad?" küsis Cassidy, vihjates sellega, et tema süütusejutt vastab tõele. ,,Vau, heal arvamusel oled küll meist."

Adrianna otsustas ikkagi nüüd mitte ühe kohapeale toppama jääda ja liikus suudlustega mööda mehe kõhtu allapoolegi. Nii, pükstest tuleb vabaneda.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 11 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Rollikahuvilistele: Püha Vladimiri Akadeemia
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: