Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 9:29 pm

"Tubli," ütles Ry. "Nüüd peaksin ma päris kindlasti surnud olema." Meg oli enda ülesandega hästi hakkama saanud.

"Sa tead, et mina tahan sind ka," ütles Victor. Praegu küll ei saanud, aga varsti avaneb neil selleks võimalus.

"Sa vingud liiga palju," ütles Drake. "Eks sa mine siis, kuigi mina suudaksin su tuju jälle heaks teha."

"Muidugi ma magan, aga mitte nii palju kui teie," ütles Nolan. "Aga jah. Te võite nüüd tudule minna. Ma ise ei lähe veel."

"Minul ka ei olnud, aga hiljuti sain. Saad sina ka. Ära muretse," ütles Eli.

"Tere," lausus Miles ning tutvustas siis ennast tüdrukule. "Ma loodan, et sa ei pidanud väga kaua ootama."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 9:38 pm

Meg naeratas ning vaatas Ry'le silma, olles endiselt mehel peal. ,,See on see, mida sa mulle õpetanud oled," lausus ta. ,,Aga kas annad kirele järele või harjutame veel?"

Miri naeratas, vaadates eriti kiimaselt Victorilt. Põhimõtteliselt tundus, nagu õgiks neidis meest silmadega, aga praegu tõesti ei saa nad seda veel teha.

,,Käi perse," kähvas Breanna ja läks siis üldse majja sisse. Praegu ei pidanud suht midagi tegema ka.

,,Oleks aeg jah," ütles Izzy ja ajas end püsti, sama tegi ka Laura. ,,Head ööd, Nolan," ütlesid tüdrukud kooris ja lahkusid klassist.

,,Kelle sa said?" küsis Marissa. Ta oli ikkagi uudishimulik ning ta ei teadnud veel sedagi, kelle Marlee sai.

Cassidy pööras lihtsalt pilgu Milesile, kuid ei öelnud midagi. Ta tahtis seda meest natuke vaadata.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 10:15 pm

Ry naeratas vastu ja suudles korraks Megi, aga tõmbus ikkagi kiiresti eemale. "Me tulime siia ainult trenni tegema," vastas ta.

"Ma tean, mida sa praegu mõtled," ütles Victor. Tema tahtis küll sama, aga enne pole mingit võimalust, kui moroi magama läheb.

Drake läks ka nüüd minema. Breanna oli ikka sama lollakas nagu alati. Siis tuleb keegi teine otsida, kellelt verd saab.

Nolan oli veel natuke aega klassis, aga läks siis ise ka minema. Seal polnud ju enam midagi teha.

"Vaata sinna," vastas Eli ja näitas suunda, kus olid Victor ja Miri.

Miles muigas. "Sa ei ütlegi rohkem midagi?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 10:22 pm

,,Hästi, kallis juhendaja, mis me järgmiseks teeme?" küsis Meg . Tegelikult tahaks ta veel maha suruda ja suudlusi võita. Nii isegi sobib treenida.

,,Kas nad üldse kunagi magavad?" küsis Miri muiates. Ta tahtis nii väga juba Victori käte vahel olla.

Laura ja Izzy läksid oma magalatesse. Oligi aeg magama minna, nad olid päris kaua täna võlukunstiga tegelenud.

,,Paistab, et nende vahel on midagi enamat kui lihtsalt koostöö," muigas Marissa. ,,Nad vaatavad teineteist nii näljaselt."

,,Mida ma ütlema peaksin?" vastas Cassidy küsimusega. Miles on ju tema juhendaja, mitte mees, kellele tüdruk oma hinnangu peab andma.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 2:13 am

"Proovime uuesti. Ma tahan sind võita ka," vastas Ry. Imelik hakkab, kui kogu aeg pähe saada. Tema oli ikkagi juhendaja ja Meg õpilane.

"Tavaliselt magavad, aga ma ei tea, mis värk tänasega on," vastas Victor. Loomulikult tahtis ta Miriga omaette olla, aga pidi mõnda aega kannatama.

Ka Nolan läks lõpuks ikkagi magama, sest tal polnud midagi paremat teha. Kõik teised ka juba magasid, kui ehk paar tükki välja arvata.

"Võib-olla tõesti. Aga see pole minu asi, mis nende vahel toimub," arvas Eli. Oma kaitsetöö pärast pole ta kunagi nurisema pidanud.

"Ükskõik mida," vastas Miles. "Ma arvasin, et sul midagi ikka öelda on."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 2:23 am

,,Miks peaks juhendaja oma õpilast võitma, kui õpilane selgelt temast ette jõuab?" küsis Meg flirtivalt. Ry'ga on tegelikult lihtne, Meg saab tema võitmiseks ka oma naiselikud võlud mängu panna.

,,Nojah, unetud moroid on unetud," muigas Miri. ,,Kunagi väsivad nad ikka ära."

,,Sa seda Drake'i tead?" küsis Marissa. See kutt oli temalegi ligi hakanud ajama, aga Marissale tundusid meeldivat just Eli-tüüpi poisid.

Cassidy turtsatas. ,,Nojah, ma tahan lihtsalt oma tuppa minna praegu, kui mul treeningtunde pole," lausus ta. Imelik kaitsja, jahib ta Cassie arvamust?

Adrianna vaatas kella ja lõpuks oli aeg nii kaugel, et ta peaks juba oma moroi juurde minema. Neiu tõusis voodilt püsti ja hakkas fuajee poole minema.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 2:27 am

"Et juhendaja ennast liiga saamatuna ei tunneks," vastas Ry. Kui ta õpetaks meest, poleks ehk tõesti raske õpilasele ära teha, aga Megil pole mingeid raskusi sellega, et Ry tähelepanu kõrvale juhtida.

"Ma ei kahtlegi selles. Vähemalt oled sa praegu minu juures. Palju hullem, kui sa oleksid kaugemal," ütles Victor.

"Kes teda ei teaks," vastas Eli. "Drake on ülbik ja arvab, et on kõikidest teistest parem. Aga miks sa küsid?"

"Ei, täna veel pole. Aga alates homsest need algavad," ütles Miles. "Võid küll minna, kui sa tahad."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 2:37 am

Meg hakkas irvitama. ,,Oioi, millest sa ka ei mõtle, kaitsja Travers," lausus tüdruk. Või tema mees kartis tüdrukult pähe saada.

,,Seda küll," ütles Miri. ,,Ma ei jõua meie pulmapäeva oodata." Siis silmitses neidis oma sõrmes ilutsevat kihlasõrmust. See oli üks parimatest päevadest tema elus olnud.

,,Ta üritas mind sebida," ütles Marissa. ,,Ja ta on mu peale solvunud, et ma ta endast ära tõukasin. Ta üritab mu elu põrguks teha."

,,Hästi siis," ütles Cassidy ja tõusis püsti. ,,Aga tore teada, et ma teid omale juhendajaks sain. Meil saab lõbus olema."

Adrianna jõudis esimese korrusele ja jäi Marleed ootama. Täna ta suurt midagi tegema ei pidanud, aga lihtsalt tahtis ta oma kaitsealusega kohtuda.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 2:46 am

"Mis selles nii naljakat on?" küsis Ry. Loomulikult oli tal hea meel, et Megil hästi läheks, aga üks või paar võitu ei teeks ju paha.

"Sinna ei ole enam üldse nii palju aega," ütles Victor. Temagi ootas nende pulmi, sest siis on nad täiesti ametlikult koos.

"Ma ei usu, et ta tegelikult midagi sellist üritama hakkab. Sõnadega võib ta jube kõva mees olla, aga tema teod näitavad vastupidist," ütles Eli.

Miles naeratas. "Ma olen selles kindel. Sinust saab kindlasti kunagi hea kaitsja. Ma õpetan sind nagu oskan."

Marlee ronis voodist välja ja tegi ennast korda. Siis väljus ta toast ja läks esimesele korrusele, kus ta oma kaitsjaga varsti kohtuma pidi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 2:54 am

,,No minu jaoks on naljakas," ütles Meg. ,,Aga olgu, ründa mind ja las ma panen su veelkord maha, mulle see täitsa meeldib. Voodis oled sina niigi see, kellele mina allun."

,,Ei ole," ütles Miri ja naeratas. ,,Miriam Grimes...kuidas see küll kõlaks?" küsis ta Victorilt.

,,Oled sa kindel?" küsis Marissa. Tal oli sellest Drake'ist kõrini, isegi kui Drake Breannat tüütas. Breanna on niigi tuntud kui üle kooli lits ja verehoor.

,,Hästi," ütles Cassidy. ,,Aga ma tõesti tahaks nüüd oma tuppa minna." See kaitsja tundus juba isegi tore.

Adrianna nägi mingit unist blondi moroiplikat esimesele korrusele tulemas. ,,Marlee Forbes?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 3:02 am

"Nagu ütled," muigas Ry. Kui ta saabki jälle pähe, siis pole viga. Ega Megile kaotada polegi väga hull. Ry'le meeldib talle alluda.

Victor naeratas vastu. "Väga kenasti. Sulle sobib see nimi," vastas Victor. Kõlas tõesti hästi.

"Jah, ta on mõttetu tüüp," vastas Eli. Breannast võis ta ju kiusata. Nad olid tegelikult paras paar.

"Sul pole tarvis minult luba küsida. Aga homme näeme," lausus Miles. Nüüd tuleb tal natuke oodata, kuni Adrianna oma moroiga räägib. Siis saab ta tüdruku juurde minna.

"Mina isiklikult," vastas Marlee. "Tegelikult mul on praegu uneaeg, aga ma ei saa ju enda kaitsjaga kohtumisele tulemata jätta."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 3:08 am

,,Niisiis ründa sina," ütles Meg. Ta teab, et kui Ry ründab, läheb ilmselt võitlus natuke raskemaks, kuid siiski võidetavaks.

,,Mulle ka meeldib," ütles Miri. ,,Aga kelle me pulma kutsume?"

,,Aga mul on nüüd uni," ütles Marissa haigutades. Peaks vist magalasse minema.

,,Muidugi," ütles Cassidy ja hakkas oma asjadega oma toa poole astuma. Poolel teel kohtus ta aga ühe moroi noormehega, kes suitsu kimus. Vastik.

,,Ma olen Adrianna, su kaitsja," ütles Adrianna. ,,Kui sa tahad magama tagasi minna, ei hoia ma sind kaua kinni."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 6:32 am

Ry pani end rünnakuks valmis. Alguses tegi ta ühe väikese petteliigutuse ning seejärel sööstis ilma mingi hoiatuseta Megile kallale.

"Keda sa tahad kutsuda," vastas Victor. Lähedasemad sõbrad ja sugulased tulevad nagunii, aga kas kedagi veel, seda Victor hetkel ei teadnud.

"Siis võid ju magama minna. Ma lähen ise ka varsti," ütles Eli. Saigi juba liiga kaua siin istutud.

Nolan mõtles enne magamist ühe väikese suitsu veel ära teha. Siis tuli ka uni parem. Ta ei märganudki tüdrukut, kes tema läheduses oli.

"Mina nime sa juba tead," ütles Marlee. "Aga jah, meeldiv kohtuda. Ma loodan, et ei valmista sulle palju peavalu. Magma võiks muidugi küll minna."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 5:29 pm

Meg muigas ning vupsas Ry haardest välja. Siis andis ta mehele lõuahaagi ja paiskas ta maha, hoides vaia tema rinna kohal. ,,Nii palju siis minust jagu saamisest," ütles ta sügavalt Ry pruunidesse silmadesse vaadates.

,,Megan ja Rylan," ütles Miri. Ta oli Megiga kaugelt sugulane ja Mirile meenus, et ta polnud neid veel kutsunud ka.

,,Kas sa saadaksid mind?" küsis Marissa ja vaatas Elile kutsikapilguga otsa. Ta oskas poisse võluda.

,,Siin ei tohi ju suitsetada," ütles Cassidy lõpuks suitsu kimuvale moroile. ,,Sa silte ei näe?"

,,Ma saadan su siis ehk magalasse?" pakkus Adrianna. Ta ei tundnud end hästi sellepärast, et tema kaitsealune üles pidi ärkama.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeNelj Juun 07, 2012 4:11 am

"Sa oled nii võimas," muigas Ry. juba mitmendat korda sai Meg temast nii lihtsalt jagu. Tüdruk oli ikkagi selle ajaga päris palju õppinud. Mis siis, et nad vahel harjutamise asemel midagi muud tegid.

"Hästi. Las nad siis tulevad," arvas Victor. "Ma kutsuks mõned kaitsjad veel, kellega hästi läbi saan."

"Jah. Ma võin seda teha," vastas Eli ja ajas ennast püsti. Marissa trikid töötasid tema peal hästi.

Nolan turtsatas. "Need silidid on õpilaste jaoks, aga mina pole õpilane. Mulle ei kehti siinsed reeglid."

"Sa võid seda teha, aga mul poleks raske ka ise minna," vastas Marlee.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeNelj Juun 07, 2012 4:15 am

,,Ja sa ikka põed selle pärast, et ma sinust ette hakkan jõudma?" küsis Meg õrnalt Ry nägu silitades. See mees oli nii armas.

,,Kelle?" küsis Miri. Ta tahtis ka teada, kas ta äkki ka mõnda neist kaitsjatest teab. Kui ei tea, siis saabki uued tutvused.

,,Väga armas sinust, Eli," ütles Marissa armsalt naeratades ning hakkas juba magala poole kõndima.

Cassidy kortsutas kulmu. ,,Eriti ülbe ikka mõni," ütles ta, kuid ei hakanud rohkem näägutama ka. Tüdruk kõndis lihtsalt moroist mööda, justkui ei märkakski teda.

,,Ma saadan," ütles Adrianna. ,,Lähme," lausus ta ning hakkas moroide magala poole juba minema.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeNelj Juun 07, 2012 4:32 am

"Ei põe. Mul pole midagi selle vastu midagi, kui sa kõigile tuule alla teed. Nii ongi ju parem," ütles Ry.

"Jared näiteks. Ja Carlos," vastas Victor. Nendega suhtles ta kaitsjatest kõige rohkem ning nemad teadsid juba ammu, et neil Miriga suhe on.

"Eks ma üritan jah armas olla, kui keegi nii nunnult naeratab," ütles Eli.

"Ülbe?" muigas Nolan. Tal oli ju täielik õigus oma reeglite järgi elada. Suitsetamine oli eluliselt vajalik tegevus.

"Hästi," nõustus Marlee ja hakkas ka minema. Uni hakkas tõesti võimust võtma.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeNelj Juun 07, 2012 4:36 am

,,Ma olen badass, onju?" muigas Meg ja sasis flirtivalt Ry juukseid. Deem, ta tahtis mehega juba magamistuppa minna.

,,Aga muidugi võime nad ju kutsuda," nõustus Miri. ,,Carlos oli see varjudest suudeldud?" Miri oli kuunlud temast selliseid jutte, aga ta ei teagi, kas need päriselt tõsi on. Seda juhtub ju nii harva.

,,Poisu," ütles Marissa. Deem, kuidas ta tahtis Eli praegu enda tuppa meelitada, aga see oli liiga riskantne. Nende magalas on ju palju rohkem valvureid ning igale moroile on oma tuba, kus kallimad pole öösel lubatud.

,,Oled jah ülbe," vastas Cassidy. ,,Sa näitad sellega lihtsalt üleolevat suhtumist, kui sa siinsetele reeglitele ei allu ja väidad, et need ei kehtigi sulle. Ja pealegi, suitsetamine on vastik. Sa arvad, et meile meeldib läbi sellise haisva koridori minna?"

Adrianna saatis Marlee lõpuks magama ära ning läks ise ka tagasi oma tuppa. Temal ju õpilasi polnud, kellega tegeleda.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeNelj Juun 07, 2012 4:43 am

"Oled küll. Ära üldse kahtlegi selles," muigas ka Ry. Magamistuba oli tõesti hea mõte, aga Ry otsustas sundida end sellega natuke kauem ootama.

"Jah, tema," vastas Victor Miri küsimusele. "Aga siis tahab ta arvatavasti oma moroi ka kaasa võtta."

"Jah?" muigas Eli. Tal polnud õrna aimugi, millest Marissa praegu mõtles. Arvatavasti tahtis magama jääda ja siis oleks Elil targem lahkuda.

"No sorry. Mul ei jää midagi muud üle. Suitsetamine on mulle kasulik. Ja üldsegi ei peaks ma sulle midagi selgitama," ütles Nolan.

Marlee läks nüüd voodisse ja jäi magama. Liiga suur uni oli, et kauem ärkvel püsida.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeNelj Juun 07, 2012 4:48 am

,,Sa oled nii kuum," ütles Meg ja vajutas oma huuled Ry omadele. Tema küll ei jõudnud enam kaua kannatada.

,,Kes ta moroi on?" küsis Miri. Ta ei teadnud täpselt, kellel on kaitsealune ja kellel mitte, ta lihtsalt suhtles kolleegidega.

,,Ma tahaksin, et sa minu tuppa tuleks," ütles Marissa hästi vaikselt ja vaatas siis ringi. ,,Aga siin on valvurid."

Cassidy läks veel rohkem närvi. ,,Tõbras. Loodan siis, et su kopsud on varsti mustemad kui tahm," sisistas ta ja hakkas taas oma toa poole liikuma.

Adrianna läks oma tuppa ja jäi Milesist mõtlema. Ta juba igatses meest.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeNelj Juun 07, 2012 6:44 am

Ry ei jõudnudki midagi vastata, kui Meg teda juba suudles. Ry haaras nüüd tüdruku enda käte vahele ja suudles teda kirglikult vastu. Ka tema kannatus oli praeguseks juba katkenud.

"Mingi Isabel," vastas Victor. "Ma tean, et nad on lähedased. Kuigi tegelikult peaks see saladus olema."

"Miks ma peaks üldse sinu tuppa tulema?" küsis Eli. "See poleks ju viisakas, kui ma vaevalt tunnen sind." Jah, Eli oli tegelikult päris vanamoodne.

"Kullake, miks kohe nii vihane? Mida ma sulle teinud olen?" hüüdis No tšikile järele. Ta ei saanud tõesti aru, mis tollel tibil viga on. Miks peaks teda huvitama No isiklik elu ja tema harjumused?

Miles oli enda toas, aga arvas, et Adrianna tuleb ise tema juurde, kui oma moroiga lõpetanud on.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeNelj Juun 07, 2012 2:17 pm

,,Lähme magamistuppa," ütles Meg läbi suudluse. Tüdruk tundis, kuidas ta juba vaikselt kuumaks hakkab minema.

,,Lähedased, nagu...suhtes või?" küsis Miri. Tema ka täpselt aru ei saanud, mida Vic praegu mõtles sellega.

,,Ütleme nii, et sa meeldid mulle nii palju, et ma tahaksin sind enda tuppa," vastas Marissa ja pilgutas Elile silma.

,,Sest sa oled ülbe ja pead end meist kõigist paremaks," ütles Cassidy ja sammus edasi. Kui Nolan oleks väljas suitsu teinud, poleks see dampiiriplikat nii väga häirinud, aga selle moroi pärast koridor haiseb nüüd.

Adrianna vaatas, et Milesi ei tule ja eeldas, et ta on oma õpilasega trenni tegemas. Vahepeal alustatakse treeningtundidega ju kohe.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 4:44 am

"Jah, peaks minema tõesti," nõustus Ry. Trenn oli nagunii juba läbi saanud. Nüüd võivad nad täiesti puhta südametunnistusega magamistuppa hullama minna.

"Suhtes jah. Nii ma olen aru saanud," vastas Victor. Lisaks sidemele oli ka midagi muud. Lihtsalt pidi olema.

"Miks sa peaksid enda tuppa tahtma poisse, kellega sa vaevalt tuttavaks oled saanud?" küsis Eli umbusklikult.

"Ma pole teist parem. Ma pole isegi kuninglik!" hüüdis No uuesti. Talle pakkus see lõbu, et dampiiriplika ikka ja jälle tema ütlemiste pärast peatus ja üldse nii närvi läks.

Miles mõtles välja uurida, mis Adrianna praegu teeb ja saatis talle sõnumi: Oled veel oma moroiga?
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 4:49 am

Meg ajas end püsti ja tõmbas siis hetkeks hinge. Võidelda talle meeldis, aga samas oli see väsitav. Siiski oli Megil piisavalt jõudu, et Ry'ga natuke lõbutseda.

,,Siis pole Aphrodite ja Ruslan ainsad," ütles Miri. ,,Ruslan rääkis mulle, kui me veel koos treenisime. Tema pole ainult Aphroditega sidet."

,,Sest nad meeldivad mulle," vastas Marissa. ,,Eriti sina." Nii ka ei saa, et poiss vedu ei võta. Peab võtma.

Cassidy turtsatas ja puhkes kõva häälega naerma. Mida see moroi nüüd veel ajab? Kas tõesti on tema ajud suitsetamisest läbi kärssand või on see kutt lihtsalt magamata olnud?

Adrianna naeratas, kui Miles talle sõnumi saatis. Ei, ma olen oma toas. Moroi läks magama.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitimeReede Juun 08, 2012 4:56 am

"Sa oled väsinud?" küsis Ry. "Kui nii, siis võime ju selle magamistoa-asja mingiks muuks ajaks ka jätta." Talle oli oluline, et Meg ennast hästi tunneks ja end korralikult välja puhkaks.

"Kindlasti pole nad ainsad. Eks ikka kuuleb vahel jutte, et mõnel kaitsjal on kooliplikadega midagi, aga alati ei saa kindel olla, kas see on tõsi," ütles Victor.

Ertiti tema? Millised need teised veel olid? Kas Marissa veab igal ööl mehi endale tuppa? Need ja veel mitmeid teisi küsimusi oli Elil peas, aga ta ei öelnud neid kõva häälega välja. "Ma parema meelega ikkagi läheks oma tuppa," ütles ta ainult.

"Mida sa naerad?" küsis No, sülitas siis lühikeseks põlenud sigareti suust välja ja kustutas selle enda tennisega.

Miles ei hakanudki enam midagi vastu kirjutama, vaid läks kohe Adrianna toa juurde ja koputas siis uksele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Rollikahuvilistele: Püha Vladimiri Akadeemia
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: