Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeEsm Märts 05, 2012 1:43 am

,,Siin pole kuhugi istuda," ütles Mindy.

,,Mida iganes," lausus Tanya. ,,Ric on üksi."

,,Tibukene," ütles Reggie.

,,Ma ei tea," vastas Greta.

,,Võta kaissu," palus Diane.

Alexandrea pistis pea teki alt välja. ,,Mängi minuga," ütles ta oma isale.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeNelj Märts 08, 2012 4:06 am

"On küll, kui me väheke edasi läheme," ütles Denze.

"Edu talle siis," ütles Luce.

"Jälle tibu," muigas Fred.

Emory võttis Diane'i kaissu.

"Muidugi," ütles Cal ja võttis Alexandrea voodist välja.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeNelj Märts 08, 2012 4:10 am

,,Kuhu?" küsis Mindy.

Tanya ohkas. ,,Vabandust," ütles ta Luce'ile ja läks Rici juurde.

,,Minu tibu oled," ütles Reggie.

Diane naeratas ja pani pea Emory õlale.

Lexy naeratas ja istus vaibale. ,,Ta on nii püsimatu."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeReede Märts 09, 2012 9:10 pm

"Diivanile," vastas Denze.

Luce läks akna juurde.

"Kui sa nii ütled," muigas Fred.

Emory naeratas vastu. "Ma armastan sind."

Cal naeratas vastu. "Aga ta on armas."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeReede Märts 09, 2012 9:14 pm

,,No istume," ütles Mindy.

,,Vabandust, et su üksi jätsin," ütles Tanya Ricile. ,,Tantsid minuga?"

,,Alati ütlen," lausus Reggie.

,,Mina armastan sind ka," ütles Diane.

,,On küll," nõustus Lexy.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeReede Märts 09, 2012 9:34 pm

Denze ja Mindy istusidki diivanile ja Denze võttis Mindy endale sülle.

"Ikka," vastas Ric naeratades. "Lähme."

"Ma ei kahtlegi selles," ütles Fred.

"Sama palju kui mina sind?" küsis Emory.

"Sina oled sama armas," ütles Cal.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeReede Märts 09, 2012 9:47 pm

,,Mu nunnu hundukene," ütles Mindy.

Tanya ja Ric läksid tantsima. ,,Ma tahaks hoopis sind armastada," lausus Tanya.

,,Tibu," ütles Reggie.

,,Jah," vastas Diane.

,,Sina ka," ütles Lexy. ,,Mu nunnu pikk vampiirike."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeReede Märts 09, 2012 10:42 pm

"Kui sa nii ütled," muigas Denze.

Ric muigas. "Miks mind? Ma ei vääri tegelikult kellegi armastust."

"Sina oled ka tibuke," ütles Fred.

Emory naeratas ja kallistas kõvasti Diane'i.

Cal muigas. "Ja sina oled eriti lühike ja armas."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 10, 2012 5:10 am

,,Ikka," ütles Mindy.

,,Aga Lucien ei lase end armastada," ütles Tanya. ,,Ta ei saa endast ja oma minevikust üle. Ma olen väsinud üritamast."

,,Sinu," ütles Reggie.

,,Ma tahaks süüa," ütles Diane.

,,Sinu pisike," ütles Lexy.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 10, 2012 5:25 am

"Mis me homme teeme?" küsis Denze.

"Siis ära ürita enam," ütles Ric.

"Sa räägid nii armsalt," ütles Fred.

"Siis sööme midagi," arvas Emory.

"Ma armastan sind," ütles Cal.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeReede Märts 16, 2012 10:14 pm

Möödub umbes aasta...

Tanya otsustas, et ta ei ürita enam Lucieni armastust võita, vaid pigem ta unustada ning seega on ta nüüd Riciga koos. Kahjuks ei ole tüdruk aga Luce'i suutnud unustada ja seega ei ole ta Riciga kuigi õnnelik. Tema süda valutab ikka Luce'i pärast.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeReede Märts 16, 2012 11:48 pm

Lucien oli täielikult muusikale pühendunud ega tahtnud mingitest naistest kuuldagi. Selle aasta jooksul olid tal mõned üheöösuhted olnud, aga mitte midagi enamat. Pealegi lubas Luce endale, et ei maga ühegi naisega, kes temasse armunud on, kuna ei taha kellelegi haiget teha. Praeguseks oli tema esimest albumit ainuüksi USAs müüdud üle paari miljoni koopia, kuid Lucieni muusika oli populaarne mujalgi. Samuti oli kutil suur hulk fänne, kellest enamuse moodustasid loomulikult tüdrukud. Peagi oli tulemas suurem kontsert ning Luce istus prooviruumis ja harjutas oma etteaste jaoks. Prooviruumi oli ta oma majja juurde ehitada lasknud, samuti ka stuudio.

Ric pikutas magamistoas voodil ja vahtis lakke. Kuigi ta oli nüüd Tanyaga enda kohta tavapäratult kaua koos olnud, ei tähendanud veel, et mees kõigega rahul oleks. Asi oli selles, et Tanyal oli pidevalt morn nägu ees ning isegi alati rõõmsameelne Ric ei suutnud tema tuju parandada. Pealegi ei olnud tüdruk temaga ikka veel maganud ning see tekitas kannatamatust. Kui Ric oma mehelikke vajadusi rahuldada tahtis, käis ta mõnikord oma seksisemu Marlene'i juures, aga see polnud ikkagi sama. Ta tahtis Tanyat...
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 2:15 am

Tanya istus oma toas ja vaatas täiesti tühja pilguga aknast välja. Ta küll suhtles Luce'iga kuid ikkagi pole see päris see. Ta ei tahtnud olla enam see, kes Luce'i elus hoiab. Miks ei võiks Tanya lihtsalt surra, kui elu nii tühine järsku tundub? Tanya oli väsinud kannatamast ning tõesti tahtis oma elu lõpetada.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 2:30 am

Ricil sai niisama passimisest peagi kõrini. Mees läks Lucieni majja ning hiilis vaikselt Tanya tuppa. Ricil vedas, et Luce oma asjadega tegeledes eriti tähelepanelik pole. Nähes Tanyat jälle mossitamas, ei muutunud ka Rici enda tuju paremaks. Otse vastupidi. Ta kõndis Tanya juurde ning pani käe tüdruku õlale. "Jälle mased selle poisi pärast?" küsis ta. "Saa juba aru, et temaga pole sul midagi peale hakata."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 2:33 am

,,Ric, palun, sa pead aru saama, et mul ei ole lihtne teda unustada," ütles Tanya ja pööras oma kurvad silmad Rici poole. ,,Ma ei suuda õnnelik olla. Tead, ausalt öeldes tahan ma surra, ma olen väsinud kannatamast." Luce'il tundub Tanyast ju suht pohhui nüüd olevat nii et miks ei võiks Tanya lihtsalt oma elu lõpetada, kui ta on kannatamast väsinud? Kaua ta veel seda piina peab taluma?
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 2:38 am

"Milleks sellise jobu pärast kippuda enda elu kallale?" küsis Ric. "Ma ei näe selles mingit mõtet." Ric oli ikka tõeliselt tige Lucieni peale. Tüüp ei tee absoluutselt mitte midagi, aga ikka ripub Tanya tal küljes. Tema ise oleks seda tüdrukut endale tahtnud, aga Luce ju ei lase. Ise ei taha, aga teisele ka ei anna.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 2:39 am

,,Ehk sellepärast, et ma olen ise samasuguseks muutunud, nagu ta kunagi ise oli," vastas Tanya. ,,Tema muutis mu endasuguseks, aga ma armastan teda ikka, mis ka ei juhtuks. Anna andeks." Tüdruk puhkes lihtsalt nutma. Kas oleks lihtsam see kuradi suhe Riciga lõpetada, kui Tanya ainult õnnetu on?
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 2:47 am

"Ta ei ole sulle õige," ütles Ric. "Vastasel juhul ei teeks ta sulle niimoodi haiget." Ric pingutas kõigest väest, aga ikkagi jäi Tanya endale kindlaks. Tema tahab Lucienit ja ongi kõik. Aga see tatikas oli uue huvitava mänguasja leidnud - kuulsuse. Ric oleks hea meelega tüübi lihtsalt ära tapnud, aga sel juhul hakkaks Tanya teda vihkama ja kaoks viimanegi lootus teda kunagi endale saada.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 2:53 am

,,Aga miks see üldse sind peaks kottima?" küsis Tanya. ,,See on nagu minu ja tema vaheline asi." Tanya tõesti ei tahtnud, et Ric enam midagi ütleks. Ta tahtis lihtsalt üksi olla ja omaette maseda. Luce on lihtsalt jobu.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 2:59 am

"See oli juba natuke liiga ülbelt öeldud. Ma arvasin, et meil on mingi suhe. Ju siis ei ole..." ütles Ric. Keegi peale Tanya polnud suutnud mehe tuju nii nulli viia. "Masemine ei aita sind. Saada see tüüp juba perse ja mine oma teed. Las nutab edasi ja kirjutab oma kurbi laulukesi, mida tänapäevane allakäinud muusikamaailm megahittideks peab. Ta pole sind väärt."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 3:02 am

,,Ma ei taha," tõstis Tanya juba oma häält. Tüdruk teadis, et Luce võib neid siiski kuulda. ,,Äkki peaksin ma üldse meie suhte lõpetama?" küsis Tanya. ,,Sellel pole ju mõtet, kui ma ei suuda isegi sinuga olles Luce'i unustada ja õnnelik olla."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 3:05 am

"Mida siin üldse lõpetada on?" küsis Ric. "Seda ei saagi üldse suhteks nimetada, kui ainult üks osapool selle nimel pingutab." Ric ei teadnudki enam, kas vihastada või hoopis kurb olla. Sai ta ju enne iga naise, keda vaid tahtis. Nüüd oli kõik teisiti. Ja lihtsalt oma võimega Tanya ära võluda... See tundus liiga lame. Nagu poleks ta piisavalt mees, et teda ilma igasuguste trikkidega ennast tahtma panna.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 3:08 am

,,Miks sa üldse pingutad siis?" küsis Tanya. Tanya poleks pidanud üldse Riciga mingit suhet looma, kuigi ta poleks ka siis õnnelik. Ta ei ole õnnelik, kui Luce ei ole temaga. Tüdruk vihkas seda, et ta vampiiriks on muudetud. Talt võeti võimalus ära vananeda ja normaalselt surra.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 3:12 am

"Hea küsimus. Kui ma ise ka sellest aru saaks," vastas Ric. "Aga selle jama peaks tõesti ära lõpetama. On ju näha, et sa ei unusta toda idiooti kunagi." Ric hakkas mööda tuba edasi-tagasi kõndima. Nii käitus ta ainult siis, kui tõeliseks tigedaks muutus. Mees ei saanud isegi aru, kas ta oli vihane rohkem Lucieni või Tanya poole. Kumbki neist ei käitunud ju normaalselt.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitimeLaup Märts 17, 2012 3:14 am

Tanya ei öelnud rohkem midagi, vaid vajus mööda seina libisedes põrandale kägarasse istuma. Kuidagi pidi end ju koos hoidma, kui ta sisemus niigi katki oli. Tanya tundis, et hakkab ise ka vaikselt mõistust kaotama ning kui ta ei tapa ennast, muutub ta metsikuks ja halastamatuks vampiiriks, kes röövib inimelusid.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 30 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 30, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: