Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 35  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimeLaup Märts 10, 2012 5:23 am

"Sellel peab ju mingi põhjus ka olema," ütles Ry.

"Juhtus lihtsalt," vastas Miles. "Mis siis?"
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimeLaup Märts 10, 2012 5:33 am

Möödub aasta...

Megil möödus eelmine aasta isegi paremini, kui neiu ja ka direktriss Golubova loota oskasid. Mida aga akadeemia juhtkond ei tea, on see, et Megil on endiselt suhe Rylaniga, kuid vähemalt tüdruk ise on õnnelik. Nüüd aga peab Meg veel enam treenima, et teha lõpueksamid ära ja kaitsjaks saada.

Miri on juba aasta aega kaitsja olnud ning ta teenis juba ka oma esimesed molnijad, kui jõulude ajal akadeemiat rünnanud strigoisid tappis. Temast on saanud kooli üks parimatest kaitsjatest ning neidis on Ruslanile selle eest väga tänulik, sest Ruslani käe all ta õppis. Victorisse on ta endiselt väga armunud ja nüüdseks on nad kihlatud, kuid sellegipoolest ei kavatse need kaks oma töökohuseid hüljata. Töö ja eraelu tuleb siiski lahus hoida.

Izzy on oma armsama Carlosega koos, kuid hoolimata sellele, et neil on side, kannatab neidis hullusehoogude käes. Ta tunneb, et ei suuda ega taha oma võimega enam midagi peale hakata, kuigi Carlos on talle alati toeks.

Adrianna on samuti aasta aega kaitsja olnud, kuid erinevalt Mirist pole temal veel molnijaid. Ta aitas küll võidelda strigoidega, aga ei osalenud nende tapmises. Adrianna oli see, kes rohkem vahti pidas. Oma kallima Milesiga on neiu samuti väga õnnelik ja armastab teda väga.

Breanna oleks äärepealt koolist välja lennanud, kuid kuidagimoodi õnnestus tal juhtkonda veenda, et parandab ennast. Ta käibki rohkem tundides, aga see ei tähenda, et ta oma litsikombed maha on matnud. Ta on ikka samasugune lits ja verehoor, nagu ta alati on olnud.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimeLaup Mai 26, 2012 4:25 am

Ry oli ikka endiselt akadeemias kaitsja ning nende kuumast suhtest Megiga polnud vist kellelgi õrna aimugi, kui paar Ry usaldusväärsemat sõpra välja arvata. Praegu oli Ry võitlussaalis ja ootas Megi, sest varsti pidi neil järjekordne trenn algama.

Victor tegeles ka vahepeal hoogsalt strigoide tapmisega ning Miriga koos võivad nad vägagi hea tiimi moodustada, mida mõned kogemused näidanud on. Ja varsti on Miri juba ametlikult Victori naine.

Carlos üritab ikka veel Izzyt igati toetada, kuigi see on raske. Igal juhul ei kavatse mees kunagi alla anda, vaid alati Izzy jaoks olemas olla. Nad on ju ikkagi koos ja Carlos hoolib Izzyst.

Miles osales samuti strigoijahil, aga oleks peaaegu surma saanud, kui ühe strigoiga võideldes talle kaks tükki veel ootamatult kallale kargasid. Siiski sai ta nendest kuidagi võitu tänu kiirele tegutsemisele ning ka mõningasele abile.

Drake on ikka sama ülbe ja rumal, nagu oli ennegi. Enamuse ajast ta lihtsalt jahib naisi või käib neile närvidele. Mingit kindlat kaaslast ta endale otsida ei kavatse, vaid käib ühe juurest teise juurde.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimeLaup Mai 26, 2012 4:31 am

Meg ei kavatsenudki enam treeningutes pikki dresse kanda vaid pani midagi hoopis napimat selga. Ta pani jalga lühikesed püksid, mis paljastasid tema siredad sihvakad sääred ja selga lihtsalt spordisärgi, mis pool neiu kõhtu paljaks jättis. Sidunud oma tumedad juuksed veel hobusesabasse, läks ta treeningsaali ning tervitas Ry'd kuuma ja kirgliku suudlusega.

Miri oli õues ja pikutas murul. Ilmad olid jälle nii ilusad ja mõnus oli lihtsalt vedeleda, kui ei pidanud mitte midagi tegema. Ta mõtles veel eelmisele Victoriga veedetud ööle ja vaatas oma sõrmes olevat kihlasõrmust.

Izzy istus trepil ja oli üsna nukker, sest need hullusehood hakkasid tihedamini tulema ja tabletid enam ei aita. Ta vajas Carlost enda lähedale.

Adrianna pikutas niisama oma toas, kuid üsna pea hakkas ta Milesist puudust tundma. Ajanud end püsti, asus ta meest kohe otsima.

Breanna ei viitsinud trenni teha, vaid tahtis selle asemel mõnda seiklust jälle. Ta lootis ainult, et see kobakäpp ja hädapätakas Drake teda jälle tülitama ei tule.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimeLaup Mai 26, 2012 4:56 am

Ry juba mõtles, kuhu Meg nii kauaks jääb, kuni tšikk teda täiesti ootamatult tabas ja suudlusega tervitas. Loomulikult suudles Ry teda vastu, kuni siis kergelt muiates eemale tõmbus ja Megi vahtima jäi. "Sa pole ikka oma riietumiskombeid muutnud. Aga mul pole põhjust enam vinguda, et see minu jaoks liiga seksikas on," ütles Ry.

Victor otsustas ka natukeseks õue minna. Kui ta eemal Mirit märkas, läks mees kohe tema juurde ja viskas end Miri kõrvale pikali. "Millele sa mõtled, seksikiisu?" küsis ta vaikselt.

Carlos tundis nende sideme kaudu, et Izzyga on jälle midagi korrast ära ning läks siis tema juurde. Mees pani oma käe Izzyle ümber ning jäi teda vaikides vaatama.

Miles oli parajasti oma toas ja pikutas voodil. Eile oli ta päris kaua valvama pidanud ja oli nüüd väsinud. Polnudki nagu tuju midagi muud peale pikutamise teha.

Drake jalutas mööda akadeemia ruume ringi ja otsis endale tegevust. Peamiselt tegeles ta ikka dampiiritüdrukutega, kuna need olid tema meelest palju kuumemad kui moroid.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimeLaup Mai 26, 2012 5:08 am

,,Sa ei ole ju käskinud mul neid muuta ja ma olen nii paha tüdruk, et kui sa käsiksidki, ma ei teeks seda," nurrus Meg ja mängis Ry juustega. Pigem tahaks trenni asemel mehega pisut vallatleda.

Miri võpatas, kui äkki Victori häält enda kõrval kuulis. Kas tõesti sai Victor neiu mõtetes need signaalid kätte ja Miri suudab teda mõttejõul kutsuda? ,,Eilsest ööst...ja meie pulmadest," vastas ta lõpuks mehe küsimusele, kui ehmatusest toibunud oli.

,,Carlos," ütles Izzy vaikselt ja puges mehele kaissu. Ta tõesti tundis, et vajab meest ja nüüd on mees temaga. Kõik tundus hästi olevat.

Adrianna ei hakanud Milesi toa uksele koputamagi, vaid hiilis kohe sisse, jäädes meest vaatama. Ta oli ikka nii seksikas. ,,Tere, kallis," lausus ta meelalt.

Breanna jalutas ka mööda akadeemia ruume, et leida mõni mees, kellele järgmisena kaissu pugeda, kuni kohtas seda kobakäppa Drake'i. ,,Keda ka siin ei kohta," lausus ta, hääl nõretamas sarkasmist.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimeLaup Mai 26, 2012 5:29 am

Ry muigas ning tõmbas Megi endale lähemale. "Kunagi ju käskisin, aga sellest polnud erilist kasu. Aga tõesti sellega pole enam probleemi. Kui sa veel minu oma polnud, oli mul raske ahvatlusele vastu panna, kui sa nii nappe riideid kandsid." Kunagi oli ta sellepärast Megi peale isegi tige olnud.

"Päris huvitavad mõtted," ütles Victor ja nihutas ennast Mirile veelgi lähemale, et talle ka samal ajal otsa vaadata. "Sa oled pulmakleidis ka kahtlemata ülikuum. Tahaks tegelikult näha juba."

Carlos kallistas kõvasti Izzyt ja silitas tema juukseid. Nii kurb oli tüdrukut sellisena näha. "Ma olen alati sinuga. Ära üldse muretse. Mind pole võimalik sinust eemale saada."

Miles naeratas ning tõusis voodis istukile. "Tere jah. Ühined äkki minuga?" pakkus ta. Voodist välja minna mees ei kavatsenud ja parem oleks, kui Adrianna tema juurde läheks.

Drake jäi seisma, kui tuttav tšikk temaga rääkima hakkas. "Mida sa tahad?" küsis ta lihtsalt, astudes siis Breannale paari sammu võrra lähemale. "Tead, ma olengi juba sinust puudust tundma hakanud," lisas Drake.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimeLaup Mai 26, 2012 5:40 am

Meg vaatas korraks treeningsaali ukse poole. Peaks selle tõesti seestpoolt lukku keerama? Ry oli ju nii pagana ligitõmbav. Tüdruk suunas oma tumedad silmad taas Ry omadele. ,,Ma olen alati sinu oma," lausus ta.

Miri näole ilmus naeratus ning ta keerutas Victori juuksesalku oma sõrmede vahel. ,,Ja sa oled kogu aeg ülikuum. Tead, ma tunnen praegu meie vahel seda kummalist seksuaalset tõmmet jälle."

,,Ma armastan sind," sosistas Izzy vaikselt ja hingas Carlose lõhna sisse. See mees oli talle tõesti kõik ja neiu ei tahtnud teda kunagi kaotada.

,,Hea meelega," lausus Adrianna ning läks kohe voodile, pugedes Milesile kaissu. Mmm...ta lõhnas nii hästi ja see soojus oli imeline.

,,Oh, kui armas," muigas Bre. ,,Mina sinust küll puudust ei tundnud." See võis Drake'i ego pihta käia, aga Breannale meeldiski teda närvi ajada.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimeLaup Mai 26, 2012 5:54 am

"Ma tean. Sa suudad mind ikka veel hulluks ajada," ütles Ry ning keeraski siis ukse lukku, nagu oleks ta Megi mõtteid lugenud. Läheb ju jamaks, kui keegi peaks ootamatult siia sisse marssima.

Victor muigas, kui Miri lauset kuulis. Seks on neil tõesti põhiteema juba pikemat aega, kuigi ka tunded on omal kohal. "Mina samuti, aga siin peaks ennast ikkagi vaos hoidma."

"Mina armastan sind ka," ütles Carlos ning suudles siis Izzyt, asetades oma käed tema puusadele. Kohe kindlasti ei jäta ta Izzyt kunagi, sest see tüdruk on talle kõik.

Miles naeratas ning suudles siis Adriannat, kuni lõpuks teda lihtsalt vaatama jäi. "Ma olen tegelikult väsinud, aga mulle ikkagi meeldib, et sa siia tulid."

Ega Drake Breanna sõnu väga isiklikult ei võtnudki. Ta teadis juba piisavalt palju, et see piff käitubki kogu aeg niimoodi. "Kindlasti igatsesid, aga sa ei taha seda tunnistada," muigas Drake.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimeLaup Mai 26, 2012 4:26 pm

,,Sina ajad ka mind hulluks," ütles Meg ning kasutas Ry õpetatud võtet, millega mees kohe matile suruda. Surunud mehe matile, kummardus Meg ta kohale ja jäi Ry'le silma vaatama.

,,Lähme magamistuppa," sosistas Miri Victorile. See mees tõesti tõmbas teda nii palju, et juba teda nähes hakkab Miri Vici tahtma.

Izzy suudles Carlost vastu ja pani käed ümber mehe kaela. Carlos oli tallegi kõik, ilma meheta oleks Izzy mõistuse juba täiesti kaotanud.

Adrianna suudles Milesi vastu ja kui nad suudluse lõpetasid, vaatas temagi Milesi. ,,Aga puhka siis, kallis," ütles ta ning lükkas Milesi näole tulnud juuksesalgu mehe kõrva taha.

,,Ma e i igatsenud sind. Miks ma peaksingi tahtma sinusugust hädapätakat?" küsis Breanna. Küll see Drake oli alles tüütu.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 3:42 am

Meg tabas Ry'd jälle ootamatult ja mees tõugati alistunult matile. Ry vaatas samuti Megile silma, kuid tegi siis ühe järsu liigutuse ning haaras tüdruku oma embusesse. Seejärel suudles ta kirglikult Megi.

"Sul pole kohe üldse kannatust," muigas Victor. Ega tegelikult tal endal ka polnud, aga mis ikka sellest rääkida. "Aga kui sa tõesti nii väga tahad minna, siis mina vastu pole. Lähme."

Carlos tõmbas Izzyt endale lähemale ja suudles endiselt tüdrukut, libistades samal ajal ühe käe tema juustesse. Ka Carlos oli kindel, et temaga koos olles saab Izzyga kõik korda.

"Ma ei taha, et sinul igav hakkaks. Aga nii ju läheb, kui ma magama jään," ütles Miles. Hea meelega oleks ta koos Adriannaga tudunud, aga siis vist väga ei saa, kui tüdrukul und ei peaks olema.

"Sest ma olen nägus?" pakkus Drake. Tropp võis ta ju olla, kuid Drake teadis, mismoodi tema välimus vastassugupoolele mõjus.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 3:53 am

Meg suudles kirglikult Ry'd vastu ja libistas oma sõrmed mehe juustesse. ,,Pärast trenni sinu tuppa," sosistas neidis läbi suudluse. Ta tahtis meest.

,,Sa tead, et ma tahan sind kohe, kui sind näen," sosistas Miri ja ajaski end murult püsti, et Victori magamistuppa minna.

,,Aita mul mõistust hoida," ütles Izzy läbi suudluse. Ta ei teadnud, kuidas Carlos seda tegema peaks, aga mõistust neidis kaotada ei tahtnud.

,,Aga teeme siis midagi," arvas Adrianna ning neidise silmadesse ilmus kaval pilk. Ta teadis täpselt, kuidas Carlose väsimust ära ajada. ,,Let's make out," ütles ta ja kergitas kavalalt kulme.

,,Sa võid kena olla, aga sa ei eruta mind," ütles Breanna. See oli tõsi. Korra oli ta Drake'iga maganud ja rohkem ei taha.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 4:08 am

"Alles pärast trenni," nõustus Ry ja surus siis huuled tugevamalt Megi omadele. Ka tema tahtis Megi, aga oli siiski piisavalt kannatlik. Meg hakkab ikkagi kohe lõpetama ning ta ei tohi treeninguid unarusse jätta.

Victor muigas ja ajas ennast samuti püsti. "Jah, ma tean. Minuga on samamoodi. Sa kohe oskad mind hulluks ajada. Oled alati osanud."

"Seda ma praegu teengi," lausus Carlos vaikselt ja suudles veelgi ahnemalt Izzyt. Siiani olid tema suudlused tüdrukule hästi mõjunud. Loodetavasti on nii ka edaspidi.

"Mida sa teha tahaksid?" küsis Miles. Tal oli küll uni, aga ikkagi ei kavatsenud ta nii lihtsalt alla anda, vaid kavatses ära kuulata, mis idee Adriannal on.

"Vähemalt sa tunnistasid, et ma olen kena," muigas Drake. Oli ju seegi edasiminek. "Selle aastaga olen ma juba piisavalt edasi arenenud, mis ei tähenda aga üldse, et mina sinuga voodisse tahaksin minna."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 4:15 am

,,Jah, teeme trenni praegu," ütles Meg ja ajas end täiesti vastumeelselt püsti. Ta oleks tahtnud Ry'ga seal samas mati peal armatseda.

,,Sina mind ka," ütles Miri. ,,Kes ennem magamistuppa jõuab?" küsis ta irvitades ja hakkas akadeemia poole jooksma.

,,Lähme kuhugi, kus me saame omaette olla," ütles Izzy Carlosest eemale tõmbudes. Ta ei tahtnud väga, et keegi neid näeks, sest Carlos on Izzy kaitsja.

,,Ma ju ütlesin, et make out," vastas Adrianna. Miles tõesti ei kuulnud seda? Sellest väikesest makeoutimisest võib ju midagi rohkematki välja kasvada ja Adrianna teadis seda väga hästi.

,,Miks sa siis mind tüütad?" küsis Breanna. Muidugi ei tahtnud ta Drake'iga enam magada. Drake võib ju rääkida, aga ta räägib liiga palju.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 4:30 am

"Sa lõpetad kohe kooli ja seega pead praegu rohkem pingutama. Ei mingit virisemist," ütles Ry ja tõusis siis ise ka püsti. "Ja sina ründad täna esimesena."

"Sa kaotad," muigas Victor ja hakkas siis ise ka jooksma. Tal polnud mingit probleemi Mirist mööduda, aga samas nii avalikus kohas joosta... Tundus kahtlane.

"Jah, muidugi. Kuidas ma üldse sain selle unustada," ütles Carlos. "Kuhu me siis läheme? Sinu tuppa äkki?"

"Mis mul ikka muud üle jääb. Eks sa siis saad oma tahtmise," ütles Miles. Nüüd polnud tal enam mingit võimalust magama jääda.

"Lihtsalt tüütamise pärast. Mul on igav ja siin pole praegu kedagi teist," vastas Drake ja astus siis Breannale veel paar sammu lähemale. "Ja pealegi ma tahan juua," ütles ta.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 4:38 am

,,Nagu käsite, kaitsja Travers," ütles Meg ning ründas siis Ry'd. See mees on nii vastupandamatu.

,,Sina kaotad," ütles Miri itsitades ja sisenes juba akadeemia peahoonesse, et õige tuba üles leida.

,,Lähme," nõustus Izzy ja ajas end püsti. Hea, et tubade uksed ikka lukku käivad ja keegi ei leia, et selles midagi kahtlast oleks, kui moroi enda kaitsja tema toas käib.

,,Suudle mind," ütles Adrianna meelalt ja läks Milesile veel lähemale. Asi on vist kevades, aga ka tema on kiimas.

,,Mul ei ole piima, sorry," muigas Breanna ja hakkas Drake'ist mööduma. Ta ei viitsi küll selle jobu peale enam oma aega raisata.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 4:53 am

Ry muigas selle ametliku nimetuse peale, kuid jõudis viimasel hetkel ikkagi rünnaku eest kõrvale põigata ning võttis hoopis Megi enda käte vahele vangi.

"Eks me näe," muigas Victor ning järgnes Mirile. Siiski otsustas ta neidisel võita lasta. Hiljem võib ju Miri endale mingit auhinda nõuda ja selle on Vic nõus talle andma.

Carlos ajas ennast samuti püsti ja hakkas juba ees minema. Siiani ei teadnud nende suhtest peaaegu keegi, kui paar Carlose ustavamat kaitsjast sõpra välja arvata.

Miles muigas kavalalt ja viivitas mõnda aega, kuid suudles siiski Adriannat. Sellele tüdrukule polnud võimalik kuidagi vastu saada ja Adrianna oskas seda väga hästi ära kasutada.

"See pidi nali olema?" küsis Drake Breannale järgnedes. "Ei olnud küll naljakas. Sa tead, küll mida ma mõtlesin. Ma tahan sinust juua ja kohe."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 4:58 am

Meg naeratas, kui Ry käte vahele sattus ning surus oma huuled mehe omadele. Mis sellest trennist küll niimoodi välja tuleb, kui nad Ry'ga teineteist hulluks ajavad?

Miri itsitas ja jooksis kaitsjate magamistubade poole nagu väike tüdruk. Ei oleks osanudki arvata, et tegu on kaitsjaga, sest hetkel käitus Miri nagu laps.

Izzy ajas end samuti püsti ja sammus vaikselt sammul magamistubade poole.

Adrianna suudles Milesi vastu ja libistas oma sõrmed mehe juustesse. See mees ajas alati Adriannat hulluks.

,,Ei saa," ütles Breanna nipsakalt. ,,Mine joo toitjatest, selleks nad ju ongi." Ta tahtis nimelt Drake'i kiusata ja seega ei kavatsenud ta poisile ka oma verd anda. Milleks siis veel toitjad on?
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 5:13 am

Ry suudles kirglikult Megi ja unustas üldse ära, et nad pidid trenni tegema. Nii lihtne oli ennast unustada ja eriti veel siis, kui Meg teda niimoodi hulluks ajas.

Victor irvitas, kuid aeglustas oma sammu. Miri võis ju nunnu olla niimoodi joostes, aga tema otsustas ikkagi alla anda. Küll ta magamistoas jälle ennast maksma paneb.

Carlos jõudis Izzy tuppa ning sättis ennast tüdruku voodi peale istuma, jäädes nüüd ootama, et Izzy ka tuppa jõuaks.

Miles suudles kirglikumalt Adriannat ja keeras ennast tema peale. Ka Adrianna ajas teda hulluks ning praeguseks hetkeks oli tal uni täielikult kadunud.

"Aga ma tahan just sinust juua," ütles Drake. Vaevalt jõudis ta seda öelda, kui täiesti ootamatult Breanna ühte lähedal olnud tühja ruumi tiris ja kihvad talle kaela lõi. Moroi kohta ol itema saavutus muidugi hiilgav.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 5:20 am

Meg suudles veel kirglikumalt Ry'd ja hoidis mehest tugevalt kinni. ,,Ma tahan sind," sosistas ta läbi suudluse.

Miri jõudis lõpuks Victori toa juurde ja astus sisse, visates end kohe voodile seksikas poosis pikali.

Izzy jõudiski tuppa ja pani lõpuks ukse lukku. Ka pikka kasvu moroitüdruk tundus Carlose suguse kaitsja kõrval õbluke.

Adrianna surus oma huuled ahnelt Milesi omadele ja libistas oma käed juba mehe särgi alla. Ta mäletas seda, kui ta oma tõotuse märki saama läks ning Milesi juba esimest korda nähes temalt silmi ei saanud.

Breanna ei saanud eitada, et talle Drake'i hammustus meeldis, sest ta nautis seda vägagi. Miks peaks Drake üldse temast juua tahtma? Samas see õnnetunne oli nii hea ju.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 5:29 am

Ry tõmbas Megi endale veelgi lähemale ega tahtnud temast kuidagi lahti lasta. "Mina tahan sind ka," ütles Ry. Nii palju siis treenimisest.

Victor läks ka nüüd tuppa ja keeras ukse enda järel lukku. "Sa oled kuum," ütles Vic, läks ka nüüd voodi peale ja suudles Mirit.

Carlos naeratas ja läks siis Izzy juurde, võttes ta endale sülle. "Kuidas sa praegu ennast tunned?" küsis mees.

Miles nautis seda suudlust ja unustas kõik muu peale Adrianna. Hea meelega oleks ta nüüd oma särgist lahti saanud. Hakkski juba üleliigseks muutuma.

Drake jõi Breanna verd ja hoidis samal ajal teda igaks juhuks kinni. Muidugi oli see ebatõenäoline, et Breanna üritas minema joosta, sest moroide hammusus oli selleks liiga hea.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 5:33 am

Treeningust ei tule vist tõesti midagi välja. Meg naeratas ning surus oma huuled uuesti Ry omadele, tõmmates mehel juba särgi seljast. Jep, ta tahab seda Ry'ga sealsamas teha. Olekski mõni uus koht.

Miri suudles Victorit vastu ja libistas oma sõrmed mehe pruunidesse õlgadeni juustesse. Need meeldisid Mirile alati, sest need olid nii terved, pehmed ja läikivad.

,,Nüüd on juba parem," vastas Izzy. ,,Sa hoiad sünged mõtted minust eemal."

Adrianna suudles kirglikult Milesi ja tõmbas meest endale lähemalegi. Ta tahtis juba nii väga mehe käsi oma kehal tunda.

Breanna ei üritanudki minema joosta, sest nautis seda tunnet, mille moroi hammustus tekitab. Drake võis ju jobu olla ja Bre ei tahtnud talle oma verd anda, aga selle tundega oli võimatu võidelda.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 7:57 am

Loomulikult ei suutnud ka Ry nüüd enam vastu panna ja suudles veelgi kirglikumalt Megi. Varsti oli ka temal särk seljast kadunud. Mitte kuidagi ei kaanatanud nad selle asjaga treeningu lõpuni oodata.

Victor suudles Mirit edasi ja ronis siis talle peale, libistades juba ühe käe neidise riiete alla. Sellised asjad käisidki neil kiiresti, sest mõlemad olid teineteise järele hullud.

Carlos naeratas ja võttis nüüd Izzy endale sülle. "Ma olen siin ja nüüd pole sul tõesti põhjust enam millelegi sellisele mõelda."

Milesi huuled liikusid nüüd Adrianna kaelale ja tema käed neidise riiete alla. Ega ei tulnudki Adriannal neid puudutusi kaua oodata.

Drake jõi veel natuke verd, kuni lõpuks eemale tõmbus. Ta ei kavatsenud nii kaugele minna, et kedagi tapma hakata ja siis strigoiks muutuda. "No näed. Oli ju hea," ütles Drake rahulolevalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimePüh Mai 27, 2012 3:49 pm

Meg suudles ahnemalt Ry'd ning tõmbas ta matile enda peale. Mees ajas ta täiesti hulluks.

Miri suudles kirglikult Vici ja tõmbas mehel särgi seljast. Ta lausa janunes selle mehe järele.

Izzy näole ilmus ka lõpuks naeratus, kuid tema silmadesse jäi ikka nukker pilk. ,,Sul on õigus," lausus ta vaikselt ja pani pea Carlose õlale.

,,Aaah..." tegi Adrianna vaikselt, kui Milesi huuli oma kaelal tundis. See asi kisub tõesti natuke käest ära, aga seda neidis tahabki.

Breanna, endiselt hammustusest uimane, jäi hägustunud pilguga Drake'i vaatama. ,,Drake," ütles ta naeratades ja surus oma huuled poisi omadele.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitimeEsm Mai 28, 2012 3:35 am

Ry suudles Megi ikka edasi ja võttis siis püksid jalast. Riideid oligi liiga palju juba.

Vic suudles veel kirglikumalt Mirit ja hakkas siis ise ka tüdrukut lahti riietama, et kiiremini saaks.

"Ära ole kurb. Sa saad kõigega hakkama, kui ainult tahad," ütles Carlos.

"Ma armastan sind," sosistas Miles, kui oli korraks Adriannast eemale tõmbunud. Kohe varsti aga suudles ta tüdrukut uuesti.

Drake oli üllatunud, et Breanna nüüd järsku teda tahtma hakkas, aga suudles teda vastu. Kui veab, siis saab ta ehk voodissegi vedada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Rollikahuvilistele: Püha Vladimiri Akadeemia
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: