Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 5:25 am

,,Külmkapis ei ole enam tilkagi verd, sest ma jõin kõik ära," vastas Shirley. ,,Ja ma tegin omale youtube kanali."

,,Issand, Sam, sa oled aeglasemaks jäänud," muigas Elizabeth, kui poiss lõpuks tema juurde jõudis.

Mindy suudles Denze'i vastu ja pani käed ümber mehe kaela. Nendest suudlustest oli ta puudust tundnud, sest iga kord, kui Denze teda suudleb, muutusid need suudlused üha joovastavamateks.

,,Sest libahuntidel on iga muundumine valus ja pealegi on hammustada saamisel palju hullem valu kui vampiirihammustusel," vastas Mari.

,,Aga ta ei vääri seda, et sa temast ikka mõtleksid," ütles Tanya. ,,Sa peaksid teda kogu hingest vihkama selle eest, mida ta sulle tegi."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 5:38 am

Frank muigas. "Sa ikka oskad. Ja mida sa seal youtubes teed?"

Sam muigas samuti. "Mis teha. Ma olen sinust vanem ka ju."

Denze suudles Mindyt edasi ja tõmbas tüdruku pikali. Ka Denze nautis neid suudlusi ning unustas kõik muud mõtted, mis tal enne olid.

"Seda küll," ütles Wes. "Sa tead nende kohta päris palju isegi."

"Vihkamine on nõrkadele," ütles Luce. "Mina ei vihka kedagi. Ükskõik mida nad mulle teinud on."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 5:44 am

,,Ma jagan teistele tüdrukutele näpunäiteid, kuidas olla scene," vastas Shirley. Siis aga heitis ta pilgu kahele võõrale vampiirile. ,,Ja kes need on?" küsis ta.

Mindy suudles Denze'i edasi ning tüdruku hingamine muutus kiiremaks. Mindy lasi end suudlustest täielikult haarata ning unustas kõik ümbritseva.

,,Mitte väga," ütles Mari. ,,Aga ma tean ikka midagi. Täpselt nii palju, kui ma lugenud või kuulnud olen."

,,Ärme räägi enam sellest," ütles Tanya. ,,Kui palju maad meil veel minna on?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 8:16 am

Frank muigas korraks. "Need on Samuel Darkwater ja tema abikaasa Elizabeth. Ja nemad juba teavad, kes sina oled."

Denze suudles omakorda Mindyt ja hoidis tüdrukust kõvasti kinni. Mees ei tahtnud teda enam kunagi lahti lasta.

"Aga seda ongi piisavalt," ütles Wes. "Rohkem nagu polegi midagi."

"Teemamuutus on tore asi jah," ütles Luce. "Paarkümmend meetrit veel."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 8:27 am

Shirley noogutas. ,,Kumb teist siis hüpnotiseerija on?" küsis ta võõrastelt vampiiridelt.

Mindy jäi Denze'ile silma vaatama, kuid hoidis meest siiski enda lähedal. Tüdruk mõistis, et on uueks suhteks valmis. ,,Miks me suhtes ei võiks olla?" küsis ta siis mehelt.

,,Aga kas sina oled...ma mõtlen...inimverd maitsnud?" küsis Mari.

,,Maru kiiresti," muigas Tanya. ,,Aga ma tahaks sinuga samas toas magada. Äkki sinu voodis, kui sul midagi selle vastu ei ole."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 8:55 am

"Mina olen," vastas Sam. Frank pani käe Shirleyle ümber.

Denze vaatas omakorda Mindyle silma. "Suhted... mmm. Pole just väga tavaline asi mu elus, aga sinuga olen ma nõus. Ma suudaksin küll ainult sinule keskenduda."

"Olen küll," vastas Wes. "Miks sa küsid?"

Luce muigas samuti. "Võid küll minu voodi võtta. Ega mina ju nagunii enam ei maga."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 8:59 am

,,Tore, sa saad mind siis aidata," ütles Shirley ja vaatas Samile otsa.

Mindy kergitas kulme ja tema näol ilmus naeratus. ,,Niisiis?" küsis ta ja silitas samal ajal Denze'i nägu.

,,Mind huvitab," vastas Mari. ,,Kas sulle meeldib see muidu?"

,,Aga kas sa oled muidu öösel ka minu juures?" küsis Tanya.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 9:22 am

"Aga muidugi," ütles Sam ning vaatas siis Shirleyle silma. "Keskendu nüüd," ütles ta.

Denze naeratas vastu ja nihkus Mindyle veelgi lähemale. "Ma võin ju tõbras olla, aga mitte nii tõbras, et keelduksin sinuga tõsist suhet loomast. Et siis oleme paar?"

"Palju parem kui loomade veri," ütles Wes. "Aga inimverd ei saa endale kuigi tihti lubada. Ilma inimest tapmata on verd raske saada."

Luce kehitas õlgu. "Ma ei tea. Eks vaatab, mis elu toob. Raske on ette mõelda."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 9:27 am

Shirley vaatas omakorda Samile silma, kuid poisi hääl mõjuski talle juba nii, et tüdruk keskendus automaatselt ning tema pilk oli naelutatud üksnes Sami silmadele.

Mindy naeratas samuti. ,,Jah, mulle sobib ka nii paremini, kui me paar oleme," ütles ta. ,,Ja sina luba mulle, et sa ei pane mind kunagi kellegi teisega kõrvalt ega tee mulle mõnel muul viisil haiget."

,,Aga kui mõni ise annab?" küsis Mari.

,,Igatahes ära mine öösel välja. Libahundid on täna liikvel," ütles Tanya.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 9:47 am

Sam keskendus ning hüpnotiseeris siis Shirley ära, et tüdruk suudaks ilma inimesi vigastamata nende seltsis viibida.

"Hästi," ütles Denze. "Ma luban seda. Mind pole kerge midagi lubama panna, aga sinul see õnnestus. Nagu juba ütlesin... ma olen ainult sinu oma."

"Siis pole mingit probleemi," vastas Wes. "Tuleb lihtsalt õigel ajal lõpetada."

"Ei lähegi," ütles Luce. "Ma leian endale mingit muud tegevust."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 9:55 am

Shirley pilgutas silmi, kuid ei pööranud veel oma nägu Franki poole, sest ta polnud veel kindel, et nüüd on kõik, kuigi ta tundis end natuke teistmoodi kui muidu.

,,Ja nüüd võid sina ka öelda, et ma olen ainult sinu oma," lausus Mindy. ,,Ja kui nüüd päris aus olla, siis ma tunnen praegu oma kõhus liblikaid."

,,Ma ei karda hunte," muigas Diane. ,,Ma ootan juba põnevusega, sest ma ei tea, milline sa hundina oled."

,,Aga sa tahaksid muidu, et ma annaks sulle natuke?" küsis Mari. ,,Õhtul...mitte siin."

,,Mulle meeldiks su muusika saatel uinuda," ütles Tanya.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 10:16 am

"Kõik on nüüd tehtud," ütles Sam. "Võid nüüd kuhu iganes vaadata."

Denze läks Mindyle veel lähemale. "Ma vajan sind," ütles ta. "Ei suuda enam ühtegi päeva üle elada ilma sind nägemata. Vot selliseks oled mu elu muutnud. Ma olen sinust sõltuvuses."

Emory muigas samuti. "Aga ma olen siis karvane ja kihvadega. Ja klähvin nagu koer."

"Võib küll," vastas Wes. "Aga mõtle veel. Äkki sa ikkagi ei taha seda teha. Valus ju ikkagi."

"Siis peab mõne rahulikuma loo tegema," ütles Luce. "Mul on inspiratsiooni vaja."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 9:16 pm

,,Okei," ütles Shirley ning istus Franki ja Elizabethi juurde. ,,Ma ei tea, kuidas oma tänulikkust sulle näidata, Samuel."

,,Täiesti uskumatu on kellegi sinusuguse suust selliseid sõnu kuulda," lausus Mindy. ,,Aga mulle meeldib, kui minuga nii ilusasti räägitakse."

,,Aga sa oledki ju minu hundikutsukene," ütles Diane. ,,Ma just mõtlen, kuidas oleks sind sellisena silitada, kuidas su karv minu sõrmede vahel võiks tunduda."

,,Ma ei usu, et see nii hull on," ütles Mari.

Tanya näole ilmus muie. ,,Aga tee selline lugu nagu Tanya unelaul," ütles ta ja puhkes siis naerma.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 10:23 pm

"Pole midagi," ütles Sam. "Ma tegin seda hea meelega."

Denze muigas. "Sa lihtsalt ei tunne mind veel piisavalt."

"Varsti saad näha," ütles Emory. "Pole ma midagi nii armas."

"Sa pole kunagi hammustada saanud," ütles Wes.

Luce hakkas samuti naerma. "Loe vähem raamatuid."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 10:29 pm

Shirley naeratas ja vaatas siis Franki poole. ,,Tule, kallis," ütles Elizabeth ja vaatas Sami poole.

,,Ma olen sind kogu aeg perverdist tõpraks pidanud," ütles Mindy. ,,Aga sa oskad nii armas ka olla."

,,Seda räägid sina," lausus Diane.

,,Seda küll," ütles Mari. ,,Aga kui valus see ikka olla saab?"

,,Mulle meeldivad raamatud," ütles Tanya.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 10:53 pm

Frank läks Shirley juurde ja võttis tüdrukul käest kinni. Sam istus Elizabethi kõrvale.

"Ma oskan veel paljusid asju," ütles Denze ja pilgutas Mindyle silma.

"Aga ära siis mind kartma hakka," ütles Emory.

"Sa ei tea vist valust midagi," ütles Wes.

"Näha on," ütles Luce. "Me oleme kohal."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 11:02 pm

,,Mu kallis," naeratas Shirley. ,,Mul on nii hea meel, et sa tagasi oled." Elizabeth istus Samile sülle ja pani käed ümber poisi kaela.

,,Ooo, tekitab põnevust," muigas Mindy. ,,Mida sa siis veel oskad?"

,,Ma ei hakka, ma ei karda hunte," ütles Diane.

,,Mehhikos ei olnud vampiire," ütles Mari.

,,Päris suur maja," ütles Tanya ümberringi vaadates.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 11:17 pm

Frank naeratas vastu. "Kuidas sa ennast tunned?" Sam silitas Elizabethi juukseid ja naeratas.

Denze muigas samuti. "Ma ei jõua nagunii kõike ette lugeda. Eks sa aja jooksul saad teada."

"Väga lohutav teada," muigas Emory. "Eks ma siis üritan uskuda, et Emory-hunt sulle meeldib."

"Seal on vampiiride jaoks liiga päikseline," ütles Wes.

"Mitu korrust ka," ütles Luce ja keeras siis ukse lukust lahti. "Tule sisse."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 11:20 pm

,,Kuidagi...teistmoodi," vastas Shirley. Elizabeth naeratas vastu ja tegi Sami põsele musi.

,,Palun," anus Mindy.

,,Kuidas sa saaksidki mulle mitte meeldida," ütles Diane.

,,Seda küll," muigas Mari.

,,Sa rääkisid, et su vend on kodus," muigas Tanya ja astus majja. ,,Miks ta siis luku taga istub?"
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 11:38 pm

"Mis mõttes teistmoodi?" küsis Frank. Sam pani käed Elizabethile ümber. "Sa tahad veel siin olla?"

"Seal pole midagi erilist," ütles Denze. "Ma niisama ajan pada."

"Ei kujuta ette," muigas Emory. "Sul on vist õigus."

Wes muigas samuti. "Me eelistame jahedamat kliimat."

"Seal pole midagi imelikku," vastas Luce. "Inimesed lukustavad ka ju uksi, kui nad kodus on."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 11:44 pm

,,Ma ei tunne enam kogu aeg jama," vastas Shirley. ,,Ma ei vaja verd." ,,Kui sina tahad," vastas Elizabeth.

,,Ära aja nüüd," ütles Mindy. ,,Näita, mida sa oskad."

,,Kui su igemed sügelema ei hakka, võid hundina mu kõhtu ka limpsida," ütles Diane.

,,Sellest ma saan aru jah," ütles Mari.

,,Aga keset päeva," muigas Tanya. ,,Ma saan aru, et öösel kardetakse murdvargaid ja muud sellist."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimeEsm Jan 02, 2012 12:04 am

Frank naeratas. "Aga see on hea ju." Sam muigas. "Aga ma küsisin sinult."

"No ütleme, et ma tean kõike, mis vaja on," ütles Denze. "See ongi kogu oskus."

Emory muigas. "Eks ma üritan meeles pidada."

"Ja kuidas sinuga on?" küsis Wes. "Milline kliima sulle rohkem meeldib?"

Luce muigas samuti. "Mina ja Seb tunneme ennast ikkagi mingil määral inimestena. Ja sealt tulevad need inimlikud kombed nagu uste lukustamine."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimeEsm Jan 02, 2012 12:09 am

,,Muidugi," naeratas ka Shirley, kuid vaatas siis oma sõrmust, mis teda päikese eest kaitseb. ,,Siis oleme veel natuke," vastas Elizabeth.

,,Ma sain aru, et neid on rohkem," ütles Mindy. ,,Nagu sa ütlesid - sa oskad palju asju."

,,Aga kui tahad, võid praegu mu kõhule musi teha," ütles Diane.

,,Mulle sobib igasugune kuni ta pole kõrbekuumus," vastas Mari.

,,Nüüd ma saan aru," ütles Tanya.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimeEsm Jan 02, 2012 12:31 am

"Tuled ka äkki mulle sülle?" küsis Frank. "Hea mõte," ütles Sam.

"Oma väikese andega saangi teha palju asju," ütles Denze.

"Tahan ikka," ütles Emory ja tegi Diane'i kõhule musi.

"Hästi," ütles Wes. "Aga tund peaks varsti algama."

Luce kõndis tuppa. "Tüüp võiks ennast näole anda nüüd."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitimeEsm Jan 02, 2012 12:40 am

Shirley istus ka Frankile sülle. ,,Mul on sõrmuseid kuidagi vähe," ütles ta siis. ,,Elizabethil on neid küll rohkem." Elizabeth muigas Shirley juttu kuuldes.

,,Mis mõttes?" küsis Mindy.

,,Nii armas," ütles Diane.

,,Jajah," ütles Mari.

,,Äkki emob kuskil," muigas Tanya.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 18 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 18, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: