Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 12:55 am

"Ma tean seda. Ja mina olen sinu," ütles Victor.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 1:10 am

,,Rärrrrh," tegi Miri.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 1:18 am

"Kalli saab veel?" küsis Victor.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 1:46 am

,,Ma tahan midagi rohkemat," vastas Miri.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 2:03 am

"Mida sina siis tahad?" küsis Victor.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 3:09 am

,,Musi," vastas Miri.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 3:24 am

Victor kummardus Miri kohale ja suudles tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 3:38 am

Miri suudles Victorit vastu ja pani käed mehe põskedele.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 3:42 am

Victor suudles endiselt Mirit ja tõmbas tüdrukut endale lähemale.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 3:56 am

,,Mmmh..." tegi Miri ja suudles Victorit edasi.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 3:59 am

Victor suudles omakorda Mirit ja sasis samal ajal tüdruku juukseid.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 4:15 am

,,Näksad ka?" küsis Miri.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 4:29 am

"Kui sa tahad seda," vastas Victor.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 4:46 am

,,Kogu aeg tahan," ütles Miri.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 4:55 am

Victor muigas ja näksas siis Mirit.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 5:26 am

,,Mul poleks keeleka vastu ka midagi," ütles Miri.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 5:34 am

Victor muigas. "Miks keelekat?"
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 5:45 am

,,Mulle meeldib see," vastas Miri. ,,Pealegi olen ma kiimas."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 8:08 am

Victor muigas. "Mina olen ka kiimas."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 8:40 am

,,Oh, lõpuks," ohkas Meg, kui ajalootund läbi sai. Jälle poolteist tundi seda mõttetu mula kuulata selle asemel, et uurida midagi põnevamat. Kuigi nüüd pidi tüdruk koos Ry'ga treenima, lootis ta siiski, et suudab kasutada oma naiselikke võlusid, et taas üks vaba hetk teenida, kuid siis meenus talle, et on seda niigi palju teinud ja et seekord teeb ta ikka trenni, sest kaitsjal ei piisa vaid seksikast välimusest, et moroisid kaitsta.

Aphrol sai just elemendi kontrollimise tund läbi, kuid mõeldes läbisegi nii peatsest kevadballist, kleidiostust kui ka oma armastusest Ruslani vastu, tormas ta ikkagi Ruslani tuppa, kuigi tajus mõne kaitsja kummalisi pilke.

Miri naeratas. ,,Aga äkki siis hellitaksid mu kiisut oma keelega?" küsis ta moosisel toonil. ,,Ja kui sa hea poiss oled, saad ehk uuesti mu sisse ka."

Laura oli aga peale väsitavat elemendi kontrolli tundi kohutavalt näljane ja nii suundus tüdruk sööklasse. Siiski ei teadnud ta, kumba ta hetkel eelistab - kas värsket verd või korralikku toitu. Kui ta joob verd, ei taha ta jälle toitu, kuid siiski sammus ta toitjate bokside poole, sest veri tundus hetkel parem.

Lindy tuli samuti ajalootunnist ja lootis sisehoovist tohutu rahvasumma seest Jaredit leida, sest meest polnud tema enda toas. Kui ta aga Jaredit esmapilgul leida ei suutnud, istus tüdruk trepile ja jäi mõtlema.


Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 8:51 am

Ry oli võimlas ja vahtis lakke. Mees tundis tohutut igavust seal niimoodi istudes, aga midagi muud ka parajasti teha polnud. Pealegi pidi Meg varsti jõudma ning siis tuleb jälle kõvasti trenni teha, sest Megi tulevik oli suures osas Ry vastutada.

Ruslan tõusis püsti ja kõndis Aphro juurde. "Sina siin," naeratas ta. "Ma juba ootasin su tulekut, aga ei arvanud, et sa nii kiiresti jõuad."

Victor naeratas vastu. "Ikka. Mulle meeldib su kiisukene. Aga sa võiksid siis pikali visata, sest siis on mul natuke mugavam temaga tegutsema hakata."

Chase pikutas toas oma voodi peale ja mõtles Laura peale. Ta oli tüdrukut vaid natuke aega tagasi näinud, aga tundis tema järgi ikkagi mingit igatsust.

Jared otsis silmadega Lindyt, aga tüdrukut polnud kuskil näha. Viimaks nägi Jared teda siiski trepil istumas, kõndis trepi juurde ja istus siis tüdruku kõrvale.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 9:10 am

Meg läks oma tuppa ja vahetas riided, sest lühikeste pükstega tundis ta end piisavalt mugavalt, et trenni teha. Oma tihedaid tumedaid juuksed ta aga kinni ei pannud, sest talle meeldis rohkem neid lahtiselt kanda, kuigi trennis kippusid need tihti sassi minema. Kui Meg riided vahetatud sai, suunduski ta kohe võimlasse. ,,Hah, mõnel pole vist tegevust," muigas ta Ry'd vaadates.

Aphro naeratas vastu. ,,Ma igatsesin sind," lausus ta ja heitis voodile. ,,Kuid see tund oli väsitav. Aina mässa oma võimetega. Aga nüüd tahaks küll lõõgastuda...ehk aitad mind selles?"

,,Ma põhimõtteliselt olengi ju," muigas Miri ja keeras end selili. Siis viskas tüdruk veel teki pealt ära. ,,Nüüd peaksid ligi pääsema."

Laura naeratas oma toitjale ning hammustas siis teda. Tüdruk ei teinudki praegu muud, kui nautis värske vere maitset, mida ta juba ammu polnud saanud.

,,Kus sa olid?" küsis Lindy. ,,Mina sind küll ei leidnud ja nüüd oled sa siin. Millega sa mind veel üllatad?"
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 9:19 am

Ry muigas samuti. "Jah, tõeliselt igav oli. Ma ei hakanud kuskile mujale ka minema, sest nagunii pidid sa varsti jõudma. Ja siin sa nüüd oledki." Mees tõusis püsti ja sammus Megile lähemale. "Kas hakkame trenniga pihta?" küsis ta.

Ruslan istus voodi peale. "Jah. Ma võin sulle massaaži teha. Aga siis peaksid ennast hästi lõdvaks laskma. Unusta kõik mured ka keskendu meeldivale tundele."

Victor muigas samuti. "Nüüd on mul tõesti vaba tee sinu kiisuni. Aga anna märku, kui ta peaks järsku vorsti tahtma hakkama."

Chase ei saanud ikkagi mõtteid Laurast eemale. Ta tõusis siis püsti, läks oma toast välja ning lootis, et kohtub varsti tüdrukuga.

Jared muigas. "Kõndisin ringi ja otsisin sind. Hoopis mina murdsin selle üle pead, kus sina oled. Aga leidsin üles lõpuks."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 9:34 am

Meg silmitses Ry'd pealaest jalatallani ega suutnud enam mujale vaadata, seega ei tajunud ta reaalsust ega kuulnud mehe küsimust. ,,Issand, kui kuum sa oled," ütles ta ainult ja vaatas Ry'le silma.

Aphro naeratas. ,,Mulle meeldiks see," ütles ta. ,,Aga kas sa tahad, et ma selleks riideid natuke vähemaks võtaks?"

Miri hakkas itsitama. ,,Aga muidugi, härra seksijumal," ütles ta ja tõstis oma jalad Victori õlgadele.

Laura jõi natuke verd, kuni mõistis, et ei saa oma toitjat päris tühjaks juua, sest muidu muutub ta ise strigoiks. Kui tüdruk lõpetanud oli, suundus temagi sisehoovi, lootes leida tuttavaid nägusid.

,,Tead, mul tulid selle direktrissi sõnad meelde, kui ta ütles, et pean igal võimalikul hetkel võitlusteooriat õppima ja tehnikaid harjutama, kõvasti trenni tegema," lausus Lindy. ,,Ja praegu on vahetund ning meie istume trepil."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 9:43 am

Ry vaatas omakorda Megile silma ja hakkas siis naerma. "Kuum või mitte, aga praegu teeme trenni. Hiljem võib seda teist teemat edasi arutada, kui sa tahad."

Ruslan naeratas vastu. "Ega läbi riiete massaaži tehe ei saagi. Sa ei tunneks ju mitte midagi. Võiksid jah riideid vähemaks võtta."

"Ja sina oled mu seksijumalanna," ütles Victor ja hakkas siis Mirile keelekat tegema.

Chase kõndis edasi-tagasi, aga ei näinud Laurat kuskil. Mees jäi lihtsalt mõtlema ja unustas oma ümbruse täielikult.

"Sul on õigus," ütles Jared. "Aga on veel üks asi. Nendest trennidest ega teooriast pole mingit kasu, kui sa väsinud oled. Me ei saa kogu aeg tundi teha. Sa pead mõnikord puhkama ka."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 35 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 35, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Rollikahuvilistele: Püha Vladimiri Akadeemia
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: