Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 3:59 am

Shirley puges Frankile kaissu. ,,Mu vampiirike," lausus ta.

Mindy mõtles lihtsalt elust.

Diane nuuksus. ,,Kes võis talle midagi sellist teha?"

,,Muidugi," ütles Trina.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 4:07 am

Frank silitas Shirley juukseid. "Ma olen alati sinu oma."

Seb vaatas kella.

"Üks nõid. Lorena oli ta nimi. Aga ta ise on ka juba surnud," ütles Emory.

Rufy suudles Trinat põsele. "Kuidas sa ennast muidu tunned?"
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 4:12 am

,,Ja mina sinu," ütles Shirley.

Mindy läks teise tuppa.

,,Vähemalt sai ta tagasi selle, mis ta Luce'ile tegi," ütles Diane. ,,Ma pean Mindyle helistama."

,,Nõrgana," vastas Trina.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 4:33 am

Frank naeratas ja tiris Shirleyt endale lähemale.

Lennuk maandus lõpuks ja Seb läks lennukist välja.

"Muidugi," ütles Emory. "Aga miks sa talle helistad?"

"Kui nõrgana?" küsis Rufy.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 4:38 am

Shirley naeratas vastu ja silitas Franki nägu.

Mindy mõtles ikka.

,,Et talle Luce'ist rääkida," vastas Diane. ,,Tal olid tunded Luce'i vastu."

,,Ei jõua voodist välja tulla," vastas Trina.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 4:42 am

"Sul on nii ilusad silmad," lausus Frank vaikselt.

Seb hakkas enda kunagise kodu poole minema.

Emory ohkas. "See teeb talle kindlasti väga haiget."

"Sa ei tohigi tulla," ütles Rufy.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 4:44 am

,,Sul ka," ütles Shirley.

Mindy läks akna juurde.

,,Ma tean," ütles Diane. ,,See teeb mulle ka haiget. Aga ma ei saa sinna midagi parata."

,,Miks?" küsis Trina.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 4:53 am

"Aga mulle meeldivad sinu omad rohkem," ütles Frank.

Seb jõudis metsa ja läks edasi.

"Ma mõistan," ütles Emory. "Ta kuuleks sellest nagunii."

"Pole vaja, et sa ennast veel rohkem kurnad," vastas Rufy.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 4:56 am

,,Sinuga on mõttetu vaielda," ütles Shirley.

Mindy vaatas aknast välja.

,,Aga anna mu telefon," palus Diane.

,,Minuga on kõik hästi," kraaksus Trina.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 5:05 am

"Siis ära vaidle," ütles Frank.

Seb mõtles ja kõndis ikka edasi.

Emory andiski Diane'ile telefoni.

"Ei tundu küll nii," ütles Rufy.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 5:07 am

,,Okei, enam ei vaidle," ütles Shirley.

Mindy läks voodile tagasi.

Diane valis Mindy numbri ja helistas talle. Siis rääkis ta sõbrannale kurva uudise...

,,Palun," ütles Trina vaikselt.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 5:14 am

"Väga hea," ütles Frank ja naeratas.

Seb jõudis maja juurde.

Emory ootas.

"No olgu siis," ütles Rufy.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 5:24 am

Möödub mõni päev...

Shirley oli üksi kodus ning Serry varitses teda lae all, oodates sobivat võimalust, et rünnata. Lõpuks aga Shirley märkas Serryt, kuid oli hilja Frankile helistada, sest naine võttis tüdruku juba kinni...

Mindy läks aga hulluks kohe, kui sai teada Luce'i surmast. Ta karjub läbi une, näeb hallutsinatsioone ja kujutab ette, et Luce on temaga. Tüdruku ema oli aga Mindy pärast mures ning pani tüdruku psühhiaatriahaiglasse, kus ta ka praegu on.

Diane leinas ka endiselt Luce'i, kuid oli sellegipoolest koolis, sest ta tahtis nii palju veel ära jõuda kui võimalik enne, kui ta rasedus nii kaugel on, et tüdruk enam koolis käia ei saa.

Trina lamas voodis ega tulnud sealt enam üldse välja. Rasedus on talle nii raske olnud ja nõrgestanud tüdruku tervist. Siiski oli tal lõbus Rufy ja Patrickuga vahepeal juttu rääkida.

Mari oli samuti koolis ja nähes, kui kurb on Diane, otsustas ta temaga istuda. Siiski ei teadnud ta, miks Mindy juba pikemat aega kooli pole tulnud. ,,Kus Mindy on?" küsis tüdruk siis.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 5:37 am

Frank tuli jahilt ja jooksis kodu poole. Ta oli juba mõnda aega Shirleyst eemal olnud ning igatses tüdrukut väga. Selle mõtte peale kiirendas poiss tempot.

Seb oli pärast venna surmast kuulmist lohutamatu. Ta ei läinud isegi Mindyle küll, nagu oli lubanud. Poiss lubas endale, et maksab kätte kõigile, kes Luce'i surmaga seotud olid. Vahepeal oli temast vampiir saanud, et tal oleks kergem oma kavatsused ellu viia...

Emory oli Seb'i juures ja üritas teda kuidagi lohutada, kuid loomulikult see mehel ei õnnestunud. Seb ei olnud pärast venna surma enam endine. Emory nägi, et Seb võib olla ohtlik. Kuid mitte talle, vaid oma vaenlastele.

Rufy istus Trina voodi serval ja vaatas tüdrukut. "Tahad äkki verd?" küsis ta. "Kui sa muidugi suudad seda praegu juua."

Wes rääkis paari teise õpetajaga juttu, kuna oli veel vahetund. Mõne minuti pärast hakkas ta siiski klassi poole liikuma.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 5:48 am

Serry hammustas Shirleyt ja lõi tüdrukut nii, et ta kaotas teadvuse. Siis võttis ta teadvusetu Shirley ja viis tüdruku enda koju, kus ta Shirley Luce'i kirstuga samasse ruumi sulges.

Mindy oli hullumajas oma pehmete seinte ning põrandatega toakeses rahustite ja veel mingite ainete mõju all magamas.

Diane ei teinud Marist väljagi, sest tal endal oli ka muresid küllaga. Esiteks oli ta ikka veel kurb Luce'i surma pärast ja teiseks oli tüdruk sunnitud kooli pooleli jätma, sest saab Emoryga lapse.

,,Tahaks küll," vastas Trina. ,,Kas Patrick ei saa mind nii palju tervendada, et mul natukenegi parem hakkaks?"

Mari ohkas, sest ta ei viitsinud enam üritada Diane'iga sõprust teha, kui tüdruk talle nagunii väga ei meeldi. Selle asemel jäi Mari hoopis mõtlema.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 6:00 am

Frank jõudis koju, kuid ei leidnud Shirleyt kuskilt. Poiss taipas, et Shirley ei läinud ise kuskile jalutama, vaid keegi pidi ta minema viima. Frank urises ja võttis ühe teise vampiiri lõhna üles.

Seb pani läätsed silma ja tõusis püsti. Ta läks kodust välja ja hakkas täiesti suvalises suunas edasi minema.

Emory läks koju tagasi, sest Seb ei tahtnud ei tema ega kellegi teisega enam rääkida. Mees jäi mõtlema. Ta oli Seb'i pärast mures, kuna kartis, et poiss võib midagi mõtlematut teha.

"Peaks vist saama," ütles Rufy. "Aga ma siis äkki lähen ja ütlen talle?"

Wes läks klassi ja istus oma laua taha. Kuna tunnini oli veel natuke aega, lülitas ta arvuti sisse ja mõtles Facebookis korra ära käia.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 6:08 am

Shirley ärkas lõpuks ühes kitsas ja hämaras ruumis, milles ta kohe ka suletud kirstu nägi. Ta ei tahtnud teada, mis kirstus on, kuid oli Serryt enda juures nähes hirmunud. ,,Su poiss ei tule sind otsima," lausus Serry ning naeratas rahulolevalt. ,,Ma olen juba nii kaua seda hetke oodanud, et ta su kaitseta jätaks ja ma su tappa saaks."

Mindy magas edasi, kuid ravimid, mida ta sai, pigem muutsid tema vaimuhaigust veel hullemaks kui et ravisid seda.

Diane tundis, et ei jaksa siiski enam tunnis olla ning uni lihtsalt tuleb peale. Siis pani tüdruk pea lauale ning sulgeski silmad...

,,Jah, mine," nõustus Trina.

Maril oli igav ning ta hakkas lihtsalt oma tihedate tumedate juustega mängima. Wes ei huvitanud teda enam ammu ning tal oli mehest täiesti suva.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 6:20 am

Frank järgnes lõhnale, kuni jõudis järsku mingi majani. Seal lähedal tundis poiss ka Shirley lõhna ning hüppas siis läbi teisel korrusel asunud avatud akna tuppa.

Seb jooksis kiiresti edasi, aga tundis siis vere lõhna ja peatus. Poiss nägi endast natuke eemal ühte kitse ja kargas talle kallale.

Emory istus voodi peal ja mõtles endiselt. Ta vaatas kella ning ootas, et kell saaks juba nii palju, et ta saaks Diane'ile järele sõita.

Rufy läks teise tuppa ja kutsus Patricku endaga kaasa. Nad läksid koos Trina juurde tagasi.

Pärast kella helisemist pani Wes Facebooki kinni. "Alustame nüüd tunniga," ütles ta klassile.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 6:06 pm

Shirley vaatas akna poole. Serry aga hammustas Shirleyt uuesti ja paiskas tüdruku vastu kirstu, kus oli Luce'i laip. Shirley jäi aga teadvusetult ja peahaavaga kirstu juurde lamama.

Mindy ärkas siiski üles ja lihtsalt nuttis, sest üks psühhiaatritest oli teda ka kogu aeg ahistanud ning ta ei tahtnud, et ta jälle tema juurde tagasi tuleks. Siis aga hakkas tüdruk jälle Luce'i nägema...

Diane jäi pea laual magama enne, kui tund alatagi jõudis. Ta ei kuulnud isegi seda, et Wes tahab tunniga alustada ja magas edasi.

Trina naeratas kergelt. ,,Tere Patrick," lausus ta ja ulatas poisile oma kondise käe.

Mari tõusis püsti ja jõllitas Wes'i.



Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimePüh Nov 13, 2011 10:34 pm

Frank urises. "Jäta ta rahule," ütles poiss.

Seb jõi kitse verest tühjaks ja jooksis edasi. Siis jõudis poiss ühe majani, milles oli tunda mitme erineva vampiiri ja inimese lõhnu.

Wes läks Diane'i laua juurde ja raputas tüdrukut kergelt õlast. "Uneaeg on nüüd läbi," ütles ta.

Patrick naeratas vastu ja võttis Trina käe. "Tere jah. Ma kuulsin, et sul on natuke tervendamist vaja."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeTeis Nov 15, 2011 3:53 am

,,Ei jäta," ütles Shirley. ,,Ma olen nii kaua tema tapmist oodanud ja elusalt su kallis tüdruk ei pääse."

Mindy lamas kägaras pehme põranda peal ega liigutanud end, kui arvas end Luce'i nägevat.

,,Mmmmmmh," mõmises Diane. ,,Ma ei jõua olla," ütles ta ja pani silmad uuesti kinni.

,,Tore oleks jah," ütles Trina. ,,Ma nagu hääbuks."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeTeis Nov 15, 2011 3:59 am

Frank urises endiselt. "Ma ei saa aru, miks just tema. Ta pole sulle midagi halba teinud."

Denze läks Mindy juurde ja istus maha. "Noh, hulluke... kuidas läheb siis?" küsis ta.

Seb käis ümber maja ja mõtles, kas minna sellesse majja sisse või mitte.

"Äkki läheksid siis koju?" arvas Wes. "Niisama pikutamisel pole ju ka mingit mõtet."

"Ma ju võin proovida," ütles Patrick.

Nimi: Denzel Southers
Hüüdnimi(kui on): Denze
Vanus: 23/1
Rass(vampiir/inimene/libahunt): libahunt
Iseloom: lõbus, kannatamatu, temperamentne, kiuslik, mõnikord tundlik, omakasupüüdlik
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Noor libahunt, kes on psühhiaatrihaiglas praktikal. Lööb pidevalt mõnele oma patsiendile külge, kui see talle sebitav tundub. Armastab pervotseda.
Välimus: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 AsherBook
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeTeis Nov 15, 2011 4:26 am

,,Aga minu armastatu tapeti ja sellepärast peab maksma ka tema oma eluga," ütles Serry.

,,Ma ei ole hull," pomises Mindy. ,,Ma ei taha siin enam olla. Sa oled...sa oled paha."

,,Ma ei tea..." ütles Diane. ,,Ma ei jaksa midagi."

,,Muidugi," ütles Trina.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeTeis Nov 15, 2011 4:34 am

"Ära aja naerma," urises Frank. "Nagu sa oleks Shirley rahule jätnud, kui sinu kallike veel elaks. Loll jutt."

Denze irvitas. "Ei ole hull? Huvitav kuidas sa siia sattusid?"

"Kutsu siis keegi endale järele," ütles Wes.

Patrick keskendus ja üritas Trinat tervendada.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeTeis Nov 15, 2011 4:38 am

,,Ta oli selleks piisavalt loll," ütles Serry, läks teadvusetu Serry juurde ja hammustas teda.

,,Ema saatis," ütles Mindy. ,,Miks sa mind kiusad?"

,,Kirjuta tõend," ütles Diane.

Trina hingas sügavalt ja sulges silmad.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: