Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 3:03 am

Harvey silitas Charlie juukseid. "Jääb siis homme. Ka mina tahan praegu sinuga olla."

Frank silitas Shirley juukseid. "Aga sa ikkagi armastasin neid ja nemad sind. Sina pole selles süüdi, mis nendega juhtus."

Rufy naeratas samuti ja vaatas siis Trina poole. "Tema on Brianna," lausus poiss. "Ja see siin on mu tüdruk Katrina," ütles ta Briannale.

Harlan silitas Jade'i juukseid. "Muidugi. Mulle sobiks ükskõik mis päev. Ainult mitte täna, sest praegu tahaks ma terve päeva sinuga olla."

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 3:19 am

Charlie pani silmad kinni. ,,Sa oled ikka nii armsake," lausus tüdruk. ,,Ma ei leia lihtsalt sõnu kirjeldamaks seda, kui armas sa mul ikka oled. Sa oled lihtsalt kõige hoolivam ja kõige parem poiss, keda ma tean."

Shirley nuuksus. ,,Seda küll," ütles ta. ,,See oli selle vampiiri süü ja praegu jälitab ta nagunii mind ka, kuigi ta ei tea, kus ma olen. Aga ma kardan ikka. Ma kardan, et ta teeb sulle midagi...ja siis piinab minu surnuks. Sa ju nägid, mida ta minuga siis tegi, kui ma Harlani juurest koju tahtsin tulla."

Trina naeratas. ,,Tere, Brianna," ütles ta. Brianna naeratas vastu. ,,Te võite diivanile istuda," ütles ta Rufyle ja Trinale. ,,Kutsun Andrew ka kohe.

Jade naeratas. ,,Sul on õigus. Mina tahan ka sinuga praegu koos olla. Sa oled minu inglike. Minu musirull."

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 3:42 am

Harvey pani ka silmad kinni. "Ja sina oled kõige nunnum tüdruk üldse. Ma armastan sind tohutult," ütles poiss.

Frank kallistas Shirleyt. "Ei tee see mõrd sulle midagi. Ta ei leia meid isegi üles ning ma ei usu, et sinu tapmine ta peamine eesmärk on."

Rufy vaatas Trinat. "Tule, istume siis diivanile," ütles ta.

Harlan naeratas vastu. "Sina oled mu miisukene. Aga tule mulle lähemale," ütles poiss.

Lara passis oma klanni juures ja ootas, et keegi teda lõbustama tuleks.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 3:48 am

Charlie naeratas ning silitas Harvey nägu. ,,Mina armastan sind ka ja sa tead seda. Ja tead, ma tahan praegu kõige rohkem seda, et sa mind suudleks."

Shirley puges Frankile veel rohkem kaissu. ,,Aga mis ta siis minust veel tahab?" küsis Shirley Frankist. ,,Ta ei tahagi ju muud, kui mind ükskord tappa ja talle teeb mu tapmise see veel põnevamaks, et ma olen kaitstud ja veel vampiiride poolt."

Trina vaatas omakorda Rufyt ja istus diivanile. Samal ajal läks Brie Andrew juurde. ,,Kuule musi, tule ka alla," palus ta. ,,Ma tahan sulle ka oma uusi sõpru tutvustada."

Jade läkski Harlanile lähemale. ,,Miisukene," muigas ta. ,,Tulid sina ka alles hellitusnime peale. Miisukene."

Elijah'l oli ka igav, kuid ta ei tahtnud väga Lara juurde minna, sest naisega on äärmiselt raske suhelda. Samas ei viitsinud ta ka oma klanni piinata ning oli seega dilemma ees. Siiski otsustas ta, et üritab ikkagi Laraga midagi teha ning läks siis naise juurde.





Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 4:09 am

Harvey naeratas vastu ja vaatas Charliele silma. "Ka mina tahaksin sind praegu suudelda," ütles poiss ning suudleski Charliet.

Frank kehitas õlgu. "Minu loogika ei leia sellele lahendust. Ma tõesti ei tea, mis mõnu on võimalik kellegi tapmisest tunda. Vot ei mõista."

Rufy istus Trina kõrvale ja pani käe ümber tüdruku õlgade.

Andrew tõusis püsti. "Ikka. Lähme siis," ütles ta.

Lara läks keldrist välja ja istus murule maha. Siis aga tulid talle meelde mõned mälestused minevikust ning naine muutus kurvaks :O
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 4:17 am

Charlie suudles Harveyt vastu ja sasis samal ajal poisi juukseid. ,,Ma armastan sind," sosistas tüdruk Harvey huulte vastas.

Shirley vaatas kaugustesse. ,,Ma ikkagi kardan," sosistas tüdruk. ,,Ma tahan minna kuhugi kaugele ära, kuhu see sadistlik vampiir ei jõuaks. Ma kardan teda."

Trina naeratas ja pani pea Rufy õlale. Nii hea oli, kui Rufy teda niimoodi hoidis. Varsti tulid muidugi Andrew ja Brie ka elutuppa. Brie vaatas Rufyt ja Trinat. ,,Kallis, need siin on mu sõber Rufus ja tema tüdruk Katrina," tutvustas ta neid Andrew'le.

Elijah jooksis Larale järele ja oli ise ka üllatunud, et naine kurb on. Siis läks ja istus ta Lara juurde. ,,Mis emod?" küsis ta. ,,Süümekad?"
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 4:36 am

"Ja mina armastan sind," sosistas Harvey vastu ning suudles uuesti Charliet.

Frank kallistas Shirleyt. "Kui sa tahad, siis me võimegi lahkuda. Ütle ainult koht ja me läheme siit minema."

Rufy naeratas samuti ning silitas Trina juukseid. Andrew vaatas külaliste poole. "Mina olen Andrew. Meeldiv tutvuda," ütles ta teistele.

Lara vahtis maha. "Ei ole mingeid süümekaid. Ma olen lihtsalt vihane ja kurb korraga."

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 4:40 am

Charlie suudles Harveyt vastu ja pani käed ümber poisi kaela.

Shirley pani pea Franki rinnale. ,,Sellel poleks mõtet, sest arvatavasti leiaks ta meid maailma lõpust ka kunagi üles. Mul oleks samas kahju ka siit ära minna."

Trina naeratas. ,,Samad sõnad." ,,Aga mis teid siia toob?" küsis Brie.

Elijah muutus tõsiseks, kuid samas tabas teda ka uudishimu. ,,Miks siis nii?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 4:59 am

Harvey suudles Charliet edasi ja tõmbas tüdrukut endale lähemale.

Frank silitas Shirley juukseid. "Võib-olla kaotaks ta huvi, kui sinust ka vampiir saaks."

Rufy naeratas samuti. "Me otsime mingeid väga vanu andmeid vampiiride kohta. Päevikud või ükskõik mida. Internetist ei leia peale müütide mitte midagi."

"Ma tahan kätte maksta Jude'i surma eest, aga mul pole ühtegi ideed. Algsele on raske midagi teha ju," ütles Lara.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 5:09 am

Charlie suudles innukalt Harveyt ning keeras end niimoodi ümber, et poiss talle peale jäi.

Shirley vajus mõttesse. ,,Ehk on sul õigus," nõustus tüdruk. ,,Aga ma ei ole veel valmis vampiiriks saama. Ma kardan...ma ei tea, kuidas ma hakkama saaks. Ma ei suuda...mitte veel."

Trina vaatas võõraste vampiiride poole. ,,See on ju päris huvitav," ütles Brie ning vaatas Andrew poole. ,,Mida te täpsemalt teada tahate?"

Elijah muigas. ,,Ma ei soovitaks sul algsega tüli ka norida, saad ise surma. Aga äkki õnnestub meil mõni algne enda poolele meelitada ja siis neil algsetel võidelda lasta ja meil on veel klann ka, aga nendest on pohhui, kui algsed mõne ära tapavad. Alati saab uue klanni luua."

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 5:25 am

Harvey suudles uuesti Charliet ning näksas õrnalt tüdruku huult.

Frank kallistas Shirleyt. "Ma ei öelnud, et saa praegu peaks juhtuma. Ma ei taha, et sa sellega kiirustaksid."

Rufy vaatas Trinat. "Ükskõik millist infot. Midagi sellist, mida me praegu ei tea," vastas ta. Andrew pani käe Briele ümber.

"Seda küll," ütles Lara. "Aga ma ei taha teda kohe ära tappa. Ta peab piinlema nagu piinlesin mina. Surm oleks liiga leebe karistus."

Harlan muigas ja vaatas Jade'ile silma. "Oled jah miisukene. Nii armas nimi ju."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 5:33 am

Charlie suudles Harveyt vastu ja silitas õrnalt Harvey põske.

Shirley pani pea Franki rinnale. ,,Aga äkki lavastaks minu surma ja kui ta arvab, et ma olen surnud, oleme seni siit ära, kuni minust vampiir saab?" arvas Shirley. ,,Ma tõesti ei tule parema mõtte peale. Aga siis me peame Jade'ile ja Harlanile ütlema. Ma ei taha, et nemad peaksid kannatama oma sõbra kaotuse pärast."

Trina vaatas omakorda Rufyt. ,,Meil oleks eriti vaja vanu allikaid ja infot algsete kohta," lisas tüdruk. Brie vaatas Andrew'le otsa ja siis uuesti Trinat ja Rufyt. ,,Aga miks teil seda infot vaja on?"

Elijah ohkas. ,,Nojah. Mina ei tea üldse, kuidas algseid piinata, kui isegi päike ega nõgesed neile ei mõju."

Jade vaatas omakorda Harlanile silma. ,,Miisukene," muigas Jade. ,,See nimi jääb vist mulle nüüd igaveseks külge."

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 5:52 am

Harvey suudles kirglikult Charliet edasi.

Frank silitas Shirley juukseid. "Aga sel juhul peab ikka väga hea plaani välja mõtlema. Harlan on ju ka öelnud, et mõrtsukeit on kaval ja mitte just kuigi loll, sest Harlanit ta ju uskuma ei jäänud."

"Meid lihtsalt huvitab see info. Ja äkki võib meil nendest teadmistest kasu ka olla," vastas Rufy. Andrew vaatas omakorda Bried.

"Mingi nõrk koht peab tal ikka olema. Nii kahju, et tal hingesugulast pole nagu mul oli. Tema kaotus mõjuks igaühele hävitavalt."

Harlan muigas samuti. "Ilmselt küll. Jäädki minu miisukeseks.."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 6:02 am

Charlie suudles veel kirglikumalt Harveyt ning tõmbas lõpuks poisil särgi üle pea.

Shirley tõstis pilgu ja vaatas Frankile silma. ,,Sul on õigus," lausus ta. ,,Aga kuidas üldse temasuguseid petta?"

,,Et jah, Rufy tahab ühele väga ohtlikule algsele kõik tagasi teha," ütles Trina ja pigistas Rufy kätt. ,,See vampiir muutis tema ja piinab inimesi, tapab perekondi." ,,Rufus rääkis mulle sellest, kui ma ta leidsin. Ta ei teadnud isegi midagi ja ma aitasin teda," ütles Brie. ,,Aga Andy, kuidas meie neid aitame?"

,,Ma tean ainult seda, et ta jälitab praegu ühte inimtüdrukut," lausus Elijah. ,,Ja see tüdruk on teise vampiiri kaitse all. Teda ei jäeta hetkekski üksi."

,,Ja sina minu inglikeseks," ütles Jade. ,,Sa lihtsalt näed välja nagu mõni inglike. Selline armsake ja siiraste silmadega."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 6:24 am

Harvey suudles uuesti Charliet ja pani käed tüdrukule ümber.

Frank vaatas omakorda Shirleyle silma. "Mul pole õrna aimugi. Pole ka ju kedagi, kellelt nõu küsida saaksin."

"Ma kardan Katrina pärast ka," lisas Rufy. "Mulle ei meeldi, et ta ohus on."
Andrew mõtles natuke. "Ma ei oska isegi praegu midagi tarka öelda. Algsetega läheb raskeks."

"Ja tüdrukut ei tohigi ta kätte saada. Ma võiks tema kiusamiseks isegi kogu oma klanni seda tüdrukut kaitsma saata," ütles Lara.

Harlan naeratas. "Miisuke ja inglike. Kõlab nii nunnult."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 6:33 am

Charlie suudles Harveyt vastu ja võttis poisi näo oma käte vahele.

Shirley puges Frankile kaissu. ,,Mina ei tea ka midagi ja ma olen mures. Kõige rohkem kardan ma seda, et see mõrtsukeit võib sulle ka midagi teha."

,,Ma oskan end kaitsta," sosistas Trina Rufyle. ,,Mis mõttes algsetega läheb raskes?" küsis tüdruk siis Andrew'lt.

Elijah muigas. Talle tundus tõesti naljakas, et Lara oleks valmis mingit suvalist inimtüdrukut kaitsma, keda üks-kaks vampiiri juba kaitsevad. ,,Ja sa loodad selle tüdruku siis hiljem magustoiduks saada?" küsis ta Laralt.

Jade naeratas vastu. ,,Sul ongi nunnu hääl," ütles ta. ,,Aga ma tahaks musi nüüd."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 6:50 am

Harvey läks Charliele veel lähemale ja jätkas suudlust.

Frank silitas Shirley juukseid. "Mina ei karda teda. Olgu ta siis algne või kes iganes. Sinu armastus annab mulle jõudu kõigega hakkama saada."

"Sellest ei piisa. Isegi minu oskustest mitte," sosistas Rufy vastu. "Nad on liiga tugevad. Vaiaga neid näiteks tappa ei saa," vastas Andrew.

"Eks vaatab veel seda. Mul suva, mis temast hiljem saab," vastas Lara.

Harlan läks Jade'ile lähemale ja suudles siis tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 6:56 am

Charlie suudles kirglikult Harveyt ning unustas kõik ümbritseva...

Shirley vaatas Frankile silma. ,,Aga ma ei taha sind kaotada. Sa oled veel kõik, mis mul on. Ma ei elaks seda üle, kui sinuga midagi juhtuma peaks."

,,Aga midagi peab ju ikka saama teha," ütles Trina. ,,Kas te ei tea kedagi, kellel võiks rohkem infot olla?" küsis ta siis Brie ja Andrew käest.

,,Ma ei usu, et see oleks ka hea mõte ta magustoiduks ära tappa," ütles Elijah. ,,Üks tema kaitsjatest on ta poiss-sõber."

Jade suudles Harlanit vastu ja pani oma mõlemad käed poisi põsele.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 7:09 am

Harvey suudles kirglikult Charliet vastu ega suutnud millelegi muule mõelda.

Frank vaatas omakorda Shirleyle silma. "Ei juhtu minuga midagi. Kõik on korras."

Rufy vaatas Brie ja Andrew poole. "Sina tead?" küsis Andrew omakorda Brielt.

"Las elab siis. Aga maha kärvata ei tohi," ütles Lara.

Harlan tõmbas Jade'i endale lähemale ja suudles tüdrukut edasi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 7:15 am

Charlie ei katkestanud suudlust ja surus oma huuli tugevamalt Harvey omadele, samal ajal liikusid tüdruku käed mööda poisi selga allapoole...

Shirley vaatas Franki. ,,Ma tõesti loodan, et see jääbki siis nii. Ma lihtsalt ei suudaks su kaotamisega leppida."

Trina vaatas teisi. ,,Claude ja Giovanna Cahill," vastas Brie. ,,Nemad peaksid üht-teist teadma, kuna väidetavalt on nad suutnud algse tappa. Ja lisaks veel Arthur Fetherstone, kes on ise algne."

Elijah hakkas irvitama. ,,Kus nüüd ütles ikka," sõnas mees.

Jade suudles innukalt Harlanit ja pani käed tugevamalt ümber poisi.


Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 7:30 am

Harvey näksas õrnalt Charlie huult ja võttis siis tüdrukul särgi seljast.

Frank vaatas omakorda Shirleyt. "Sa ei kaotagi mind. Me jääme igaveseks kokku," ütles poiss.

"Meil oleks vaja nende kõigiga rääkida," ütles Rufy. Andrew võttis Briel käest kinni.

Lara irvitas samuti. "Mu tuju on kohe parem nüüd. Peaks nüüd Sara ja selle lollaka Gaby ka siia kutsuma."

Harlan suudles kirglikult Jade'i ja sasis samal ajal ühe käega tüdruku juukseid.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimePüh Okt 02, 2011 5:43 pm

Charlie suudles kirglikult Harveyt ja hoidis poisist veel tugevamini kinni.

Shirley silitas Franki nägu ning naeratas juba kergelt. Frank oli suutnud tüdruku tuju paremaks teha. ,,Lubad?" küsis ta.

Trina vaatas Rufy poole. Brie vaatas korraks oma abikaasat ja siis Rufyt ning Trinat. ,,Kas te tahate nendega praegu rääkida?" küsis Brie Trinalt ja Rufylt.

,,Sara on keldris," ütles Elijah. ,,Ja ma ei tea, kus see Darkwateri teisik on. Sa poleks ikka pidanud teda välja vihastama."

Jade suudles veel kirglikumalt Harlanit ja silitas samal ajal poisi põske.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeEsm Okt 03, 2011 12:07 am

Harvey suudles veel kirglikumalt Charliet ja unustas kõik muu...

Frank naeratas samuti. "Jah, ma luban. Ning oma lubadustest pean ma kinni," ütles poiss.

Rufy vaatas omakorda Trinat. "Ma ei tea, kas just praegu. Aga kunagi kindlasti," vastas poiss.

"Ega vist," nõustus Lara. "Aga ta käib mulle närvidele. Samasugune mõrd nagu Ser. No mitte päris sama idioot, aga ikkagi."

Harlan pani käed Jade'ile ümber ja jätkas suudlust.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeEsm Okt 03, 2011 12:46 am

Charlie ei katkestanud suudlust, kuid sasis samal ajal Harvey juukseid.

Shirley tundis end juba rahulikumalt ja silitas Franki nägu. ,,Tead, ma tunnen end juba rahulikumalt," lausus tüdruk. ,,Sa ikka oskad mind maha rahustada."

Trina andis Rufyle käe. ,,Meil on ju aega ka," ütles ta. ,,Aga andke teada, kui minna tahate," lausus Brie.

,,Tema ei tapnud sinu meest," ütles Elijah. ,,Aga no eks ma kutsun siis Sara, kui sa nii väga tahad."

Jade suudles kirglikult Harlanit ning mõtles sellele, kuidas nad kohtunud olid ja siis nende sõprusele, millest sai äkki armastus...ning siis mõtles tüdruk suudluse ajal veel ka enda ja Harlani ühisele õnnelikule tulevikule.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeEsm Okt 03, 2011 1:05 am

Harvey jäi Charliele silma vaatama, aga suudles teda ikka edasi.

Frank kallistas Shirleyt. "Sul polegi põhjust muretseda. Ning ma olen õnnelik, et sind maha rahustada oskan."

Rufy võttis Trinal käest kinni. "Muidugi," lausus poiss. "Eks me siis tuleme kunagi veel läbi."

"Mine jah," ütles Lara. "Ma ootan teid siin."

Harlan suudles endiselt Jade'i ning unustas kogu maailma nende ümber.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 38, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: