Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 6:43 am

Jess naeratas.

Marissa kallistas Loganit.

Liz kallistas Larryt.

Shirley hakkas ärkama...

,,Kuula mind nüüd, sa tahad seda teada," ütles Jade. ,,Sest sa ei taha enam kannatada."

Dani võttis ühe helesinise kiviga keti, mis oli tegelikult talisman Shirleyle ja hakkas siis Franki maja poole jooksma.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 6:53 am

Mace naeratas vastu.

Logan silitas Marissa juukseid.

Larry sasis Lizi juukseid.

Harlan vaatas Shirley.

Frank oli endiselt valudes, aga hakkas juba maailma enda ümber tajuma.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 6:56 am

Jess kallistas Mace'i.

Marissa naeratas.

Liz naeratas.

Shirley ärkas.

,,Sa tunned Shirley valu," ütles Jade. ,,Sedasama, mida sa talle põhjustanud oled. Sina tunned seda ka praegu ja see sind piinlema panigi."

Dani jooksis edasi.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 7:05 am

Mace silitas Jessi juukseid.

Logan naeratas vastu.

Larry naeratas vastu.

"Kuidas sinuga on?" küsis Harlan.

Frank avas silmad ja vaatas ringi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 7:14 am

Jess naeratas.

Marissa kallistas Loganit.

Liz suudles Larryt põsele.

,,Ma olen katki," vastas Shirley. ,,Täiesti kildudeks."

,,Kas sa kuulsid, mis ma sulle ütlesin?" küsis Jade. ,,Seda, et sa tunned Shirley valu ja see sind piinlema panigi. Seesama valu, mida sa talle põhjustanud oled ja mille pärast ta kogu aeg nutab."

Dani jooksis edasi.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 7:28 am

Mace naeratas vastu.

Logan silitas Marissa juukseid.

Larry pani käed Lizile ümber.

Harlan kallistas Shirleyt.

Frank lõi akna puruks. "Ma vihkan teid kõiki! Eriti veel... teda."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 7:33 am

Jess suudles Mace'i põsele.

Marissa naeratas.

Liz naeratas.

Shirley puges Harlanile kaissu.

,,Miks sa oma süüd juba ei tunnista?" küsis Jade.

Dani hüppas Franki aknast sisse. ,,Ära näe vaeva," ütles ta. ,,Nemad siin ei teinud sulle midagi ja samuti mitte Shirley. Mina olin see, kes su ära nõidus."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 7:43 am

Mace vaatas Jessi.

Logan naeratas vastu.

Larry naeratas vastu.

Harlan silitas Shirley juukseid.

"Mind ei huvita. Nemad käskisid sind. Ma ei taha siin enam olla," ütles Frank ja hüppas läbi katkise akna välja.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 7:46 am

Jess vaatas omakorda Mace'i.

Marissa kallistas Loganit.

Liz kallistas Larryt.

,,Ma tahan, et see õudus lõpeks," ütles Shirley.

Dani kihutas Frankile järgi ja rahustas ta rahustamisloitsuga maha. ,,Kuula nüüd," palus ta.





Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 7:56 am

Mace kallistas Jessi.

Logan silitas Marissa juukseid.

Larry silitas Lizi juukseid.

"Mina tahan sama," ütles Harlan.

Frank jäi seisma. "Miks sa piinad mind?"
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 7:58 am

Jess pani pea Mace'i õlale.

Marissa naeratas.

Liz naeratas.

,,Ma ei suuda seda valu enda sees enam taluda," ütles Shirley.

Dani vabastas Franki nõidusest. ,,Mitte enam," ütles ta. ,,Aga vaata seda," ütles Dani ja näitas Frankile, kuidas poiss Shirleyga käitunud oli ning teda kõiges süüdistas. ,,Ma tean, et sa ei ole selline sitapea ja sa ei käituks ühegi tüdrukuga nii. Sa oled tegelikult hea poiss. Ma tunnen su südant ja sa hoolid sellest tüdrukust rohkem kui ei millestki muust. Sa poleks pidanud temaga nii käituma, see polnud üldse sinulik."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 8:09 am

Mace silitas Jessi juukseid.

Logan naeratas vastu.

Larry naeratas vastu.

"Ma tean," ütles Harlan.

"Ei, see on nüüd läbi. Ma ei taha temast enam midagi teada," ütles Frank.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 8:13 am

Jess naeratas.

Marissa kallistas Loganit.

Liz suudles Larryt põsele.

,,Ma ei taha, et Frank mind vihkaks," ütles Shirley ja hakkas uuesti nutma.

,,Palun kuula mind ära, sa pead aru saama, et sinagi pole täiuslik," ütles Dani. ,,Su probleem on see, et sa ei näe oma süüd. Ja tema ei palunud mul sind ära nõiduda, ta ei pidanudki sellest midagi teadma. Need olid Jade ja Harlan...ja muide, Harlan on raevus ning ta on Shirleysse armunud. Ta ei suuda isegi taluda seda, kui Shirley sulle rohkem tähelepanu pöörab kui talle."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 8:25 am

Mace naeratas vastu.

Logan silitas Marissa juukseid.

Larry pani käed Lizile ümber.

"Ta on idioot," ütles Harlan.

"Vahet pole. Mina teda ei taha. Pole kunagi tahtnud. Las võtab Harlani endale kutsuks, sest mul on kama," ütles Frank.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 8:29 am

Jess kallistas Mace'i.

Marissa naeratas.

Liz naeratas.

Shirley jäi vait.

,,Sa ainult ütled nii, aga tegelikult sa hoolid temast väga ja ma räägin tõtt. Ma tunnen su südant," ütles Dani. ,,Sa pead lihtsalt aru saama, et käitud nõmedalt ja veel nõmedamalt käitusid sa temaga. No vaata seda siis veelkord, saad aru, et seekord oled sina see, kes tema ees vabandama peaks ja parem olgu sul hea vabandus välja käia," ütles ta ning näitas Frankile uuesti seda, kuidas poiss tüdrukuga käitunud oli.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 8:41 am

Mace silitas Jessi juukseid.

Logan naeratas vastu.

Larry naeratas vastu.

Harlan jäi ka vait.

"Ma juba ütlesin, et ei taha temast midagi kuulda. Tema mind ei austa ja mina ei pea ka teda austama," ütles Frank ja hakkas edasi minema.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 8:44 am

Jess naeratas.

Marissa kallistas Loganit.

Liz suudles Larryt põsele.

Shirley oli kurb.

Dani peatas korraks Franki. ,,Sa tahad teda siis sellisena näha?" küsis tüdruk ja näitas talle nägemust surnud Shirleyst. ,,Ta jääb üsna pea haigeks ja sureb oma kurbuse kätte, ta isegi ei söö enam."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 8:59 am

Mace naeratas vastu.

Logan silitas Marissa juukseid.

Larry pani silmad kinni.

Harlan silitas Shirley juukseid.

Frank hakkas jälle vihaseks muutuma. "Ja mida mina siis tegema pean?! Tema orjaks hakkama, et teda elus hoida? Jah, ma hoolisin temast... kunagi. Kuid ma polnud temasse armunud, aga just seda ta üritabki... vägisi mind endasse armuma panna."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 9:02 am

Jess kallistas Mace'i.

Marissa naeratas.

Liz pani ka silmad kinni.

Shirley pani silmad kinni.

,,Rahu," ütles Dani. ,,Ja sa hoolid praegugi...kõik, mida sa tegema pead, on mõtlema mu sõnade üle ja tunnistama endale, et käitusid temaga nõmedalt. Kurat võtaks, te olete hingesugulased ja ta vajab sind. Olgu, tema käitus ka nõmedalt ja ma arvan, et te kaks...peaksite omavahel rääkima. Ja kohe. Mul on kõrini lihtsalt sellisest lapsikust käitumisest! Nüüd sa oled tubli poiss, mõtled mu sõnade üle, lähed koju tagasi ja te lihtsalt räägite täiskasvanud inimeste kombel asjad selgeks, meeldigu see sulle või mitte." Dani jätkas. ,,Ja ma palun, et annaksid talle selle," lausus tüdruk ja pani helesinise kiviga keti Franki peopessa. ,,Palun tee seda kindlasti, kas või minu pärast," ütles Dani veel viimaks ning kadus siis."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 5:50 pm

Mace silitas Jessi juukseid.

Logan naeratas vastu.

Larry silitas Lizi juukseid.

"Proovi magama jääda," ütles Harlan.

Frank ohkas ja hakkas tagasi kodu poole minema.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 6:03 pm

Jess naeratas.

Marissa kallistas Loganit.

Liz naeratas.

,,Ei, ma pean enne ühe asja ära tegema," ütles Shirley, läks Franki tuppa, pani tema arvuti käima ja võttis lahti tühja Microsoft Wordi lehe, kuhu hakkas kirjutama oma kirja:

Kallis Frank,

Kui sa loed seda kirja, mille ma su arvutiekraanile just jätan, siis tea, et ma mõtlen neid sõnu tõsiselt. Ma sain aru, et olen ka ise terve see siinoldud aeg sinuga üsna nõmedalt käitunud ja ma vihkan seda, kuidas me läbi saame. Ma tõesti ei taha, et sa mind vihkaksid, see hävitab mu täielikult. Tead, ma mäletan seda, kui me esimest korda pargis kohtusime ja ma siin sinu juures ärkasin. Ja ma mäletan, kuidas sa mul asju aitasid pakkida enne, kui ma sinu juurde kolisin. Need on toredad mälestused, tänan sind nende eest. Sul oli ilmselt õigus, kui sa ütlesid, et ma olen olnud ülbe ja isekas...ükskõik kui palju haiget need sõnad mulle ka ei teinud. Ma ei taha selline olla. Ja ma mäletan, kuidas ma alles eile kallistasin sind ja Jade'i ning ütlesin, et te olete mu parimad sõbrad. Sa isegi naeratasid. Ma ei taha sind kaotada, sa oled mulle tõesti kallis. Ja ma vabandan enda ülbe käitumise pärast, ma üritan end muuta. Ma tõesti pingutasin üle oma käitumisega. Ja ma ei teadnud sellest nõidusest midagi enne, kui Jade ja Harlan minu tuppa tagasi tulid ning sellest omavahel rääkima hakkasid. Nad pingutasid üle, sest nad poleks pidanud seda tegema. Muide, hetk tagasi ma just mõtlesin, et lähen otsin selle mõrtsukvampiiri ise üles ja lasen end tal tappa, kuid siis ma hakkasin mõtlema oma teiste sõprade peale ja sain aru, et ka see oleks minust isekas ning ma teeksin sellega neile haiget. Kõik, mis ma tahan, on see, et kõik saaks korda. Niisiis palun andesta mulle, ma luban, et üritan muutuda ja vähem isekas olla ning rohkem sinuga arvestada. Kui oled kirja läbi lugenud, ootan sind oma toas.

S

P.S Ma võin su toa akna ka ära parandada, ma saaks sellega hakkama Smile


Kui Shirley oli kirjutamise lõpetanud, jättis ta selle Franki arvuti ekraanile ja läks tagasi oma tuppa.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 6:18 pm

Mace naeratas vastu.

Logan silitas Marissa juukseid.

Larry naeratas vastu.

"Mida sa seal tegid?" küsis Harlan.

Frank läks edasi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 6:20 pm

Jess kallistas Mace'i.

Marissa naeratas.

Liz kallistas Larryt.

,,Kirjutasin ühe väikse kirjakese," vastas Shirley.

,,Minul on küll tunne, et kõik saab veel korda," ütles Jade.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 6:33 pm

Mace silitas Jessi juuksed.

Logan naeratas vastu.

Larry sasis Lizi juukseid.

"Milleks?" küsis Harlan.

Frank kõndis kodu poole.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitimeKolm Aug 24, 2011 6:35 pm

Jess naeratas.

Marissa kallistas Loganit.

Liz naeratas.

,,Oli vaja," vastas Shirley.

Jade mõtles.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 22 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 22, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: