Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Arthuri päevik

Go down 
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Arthuri päevik Empty
PostitaminePealkiri: Arthuri päevik   Arthuri päevik Icon_minitimeTeis Juul 05, 2011 6:37 am

Alustan mina ka siis päevikuga. Mul pole kunagi varem päevikut olnud. Võib-olla ma ei oska siia vahel midagi kirjutada, aga üritan vähemalt. Panen siia kirja üksnes tähtsamad sündmused oma elus. Selle esimese lehekülje pühendan täielikult sissejuhatusele. Mu nimi on Arthur Fetherstone. Sündisin 956 aastat tagasi siinsamas Dark Castle'is, aga siis oli sellel linnal mingi teine nimi. Alguses olin täiesti tavaline laps. Mul polnud õrna aimugi, et minust on kasvamas vampiir. Minu isa nimi oli John Fetherstone, kes oli sel ajal tuntud kui üks linna suuremaid joodikuid. Mu ema nimeks oli Margaret Fetherstone, aga teda pole ma iialgi näinud. Ema ja isa läksid lahku kohe pärast minu sündi. Ema jättis mu isale, kuna ei hoolinud minust. Lapsena olin tihti kurb, et mul polnud ema, kuigi teistel lastel oli. Isa karistas mind alati, kui ma millegi rumalaga hakkama sain. Siiski hoolis ta minust vist rohkem kui ema, sest muidu poleks ta ju mind üles kasvatanud. Tol ajal räägiti, et ma olen väga oma ema moodi. Ehk mõjutas see teda mingil määral, sest mu isa pidavat ema väga armastama. Igatahes see vampiirist mõrd kadus ning keegi pole teda enam kunagi näinud. Ehk on nii paremgi. Ma loodan, et ta on surnud.
Aastad möödusid. Järsku ma tundsin, et midagi minus on muutumas. Ma ei tundnud ennast päris tavalise inimesena, vaid olin midagi teistsugust. Kui isa sellest kuulis, et tundunud ta üllatunud olevat, kuid midagi rohkemat ta mulle ikkagi ei rääkinud. Otsustasin tõe ise välja uurida, aga ma teadsin selleks liiga vähe. Paar kuud enne oma kahekümnendat sünnipäeva sain lõpuks teada, mis minust on saamas. Kohtusin ühe naisega, kes tundis kunagi mu ema. Ta ütles mulle, et Margaret oli vampiir. Minustki pidi vampiir saama, aga mitte tavaline vampiir. Kõik märgid näitasid seda. Mu keha oli muutumas... Veri mu soontes hakkas justkui kiiremini voolama, mu lihastesse tekkis enneolematu jõud ning nahk muutus mitme tooni võrra heledamaks. Sain teada, et ühel hetkel lõpetab mu keha vananemise ning minust saab algupärane vampiir. Niimoodi muutumatuna olen püsinud siiani, kuigi on möödunud juba palju sajandeid...

-Arthur


Arthuri päevik Dpatton12

Arthuri päevik Dylan-Favorite-2004
Selline nägin ma välja lapsena. Päris kaua läks mul aega, et neid kokku monteerida, aga päris pilte mul nii ammusest ajast ju pole.
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Arthuri päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Arthuri päevik   Arthuri päevik Icon_minitimeLaup Sept 03, 2011 10:19 pm

Kirjutan siis jälle. See on alles teine lehekülg mu päevikus. Vahepeal on möödunud mitu kuud. Me Pamelaga oleme endiselt koos ja saame läbi paremini kui kunagi varem. Muutunud on ainult see, et täna sündis lõpuks meie tütar Arthurine. Ma ei oska tema näojoontest suurt midagi arvata, kuigi Pamela ütles, et ta on rohkem minu moodi. Silmad on tal küll ema omad. Ja muidu on ta selline armas nagu väiksed lapsed ikka. Ma arvan, et Arthurine'ist ei saa tavaline vampiir. Kuna mõlemad ta vanemad on vampiirid ja üks neist samas ka algne vampiir, siis võib juhtuda see, et Arthurine muutub kunagi ilma mingi hammustuseta. Kuid ma ei tea, millal see peaks juhtuma, kuna aeg võib iga vampiiri puhul eriline olla. Ma juba ootan seda, kui minu ja Pamela väike heledapäine tütar suureks kasvab. Temast saab kindlasti jalustrabav kaunitar. Täpselt nagu ta ema. Musi neile mõlemale Smile Armastan neid väga. Homseks peab tütrele ikkagi mingi hoidja leidma, sest ta jääb mõneks ajaks üksi. Pamela tahtis, et ma õpetaksin talle võitlemist. Varem polnud meil selleks lihtsalt aega. Siis polnud meie suhted ka kuigi head. Ma võtsin siiski paar kuud tagasi mõistuse pähe ja tänu sellele saame ilma mingite probleemideta koos olla. Aga ma läheks nüüd oma "naiste" juurde tagasi Very Happy Kirjutan ehk millalgi taas, kui mul tuju peaks tekkima.

-Arthur


Arthuri päevik Dylan_patton_1172258089
Selline näen ma välja praegu.
Tagasi üles Go down
 
Arthuri päevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ry päevik
» Wes'i päevik
» Charlie päevik
» Sherry päevik ^^
» Miri päevik

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD :: TEGELASTE PÄEVIKUD-
Hüppa: