Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimeTeis Dets 25, 2012 4:15 am

Tippu jõudsid nad enam-vähem ühel ajal, mille järel ka Luce pikaks ajaks lihtsalt voodile pikali varises. Nad polnud kunagi varem veel nii metsikud olnudki. "Ma olengi juba sinuga. Kuhu mul ikka minna," sõnas Luce.

Wade muigas ning jäi Michaelat jälgima, kes võõrale hambad kõrri lõi. Temaski tekitas see vaatepilt suurt nälga.

"Mida sina ka tead?" muigas Ric. Ta võis ju praegu veel ähvardada, aga kui Sarah samamoodi jätkab, ei piirdu asi vaid ähvardustega.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimeTeis Dets 25, 2012 4:36 am

Marian naeratas ning andis Luce'i huultele väikse musi. Ta soovis, et saaks magama jääda, aga seda sai vaid Luce. Poisi kaisus oli lihtsalt nii hea olla ja Marian soovis, et saaks mehega abielludagi. "Kallis oled," lausus neidis.

Michaela jõi natuke oma ohvri verd ja lükkas ta siis Wade'ile. "Ära nälgi," ütles ta mehele. See jäägu nüüd viimaseks ja siis võib nagu rohkem kohtingu moodi asju teha.

"Sa isegi ei hüpnotiseeri mind enam," turtsatas Sarah. Ta ei olnud ju tema ise, kui Riciga kaasa tuli. Kahju, et see hüpnoos nii lühiajaliseks jäi.

Mindy rasedusest oli möödunud juba üsna palju ja nüüd oli see viimase vindi peal. Natuke häiriv oli aga see, et täna oli täiskuu ja neiu ei teadnud, kas ta hakkab kohe muunduma kui on sünnitanud või mitte. Kelle hoolde vastsündinu jätta, kui ta kohe muundub, kui on sünnitanud? Või kestab sünnitus nii kaua, et Mindy ei jõua veel muunduda? Igatahes istus ta elutoas ja luges ühte beebiajakirja, kuni ta oma kõhus valusid tundis. "Denze!" kutsus ta meest ja haaras oma kõhust kinni.

Diane oli aga oma perega väga õnnelik. Tema ja Emory pisitütar oli ka päris palju kasvanud ning hetkel tüdruk lihtsalt mängis temaga. Õnneks ei ole lapsel hundigeeni, sest Diane jäi rasedaks, kui Emory veel inimene oli. Ja täna öösel ta jälle muundub.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimeTeis Dets 25, 2012 5:10 am

"Sina oled minule ka kallis," ütles Luce ja libistas oma sõrmed õrnalt Mariani juustesse, hakates siis tema juukseid silitama. Isegi kui tema sai magama jääda, siis praegu Luce seda ei tahtnud.

Wade võttis rõõmuga selle pakkumise vastu ning hakkas innuga oma ohvri verd jooma. See maitse oli nii hea, et raske oli lõpetada.

"Ma ei peagi seda kogu aeg tegema," ütles Ric. Kui tal tahtmine tuleb, hüpnotiseerib tüdruku uuesti. Ei teki mingit probleemi sellega.

Denze oli parajasti arvutis ning mängis mingit rallimängu, kui Mindy teda kutsus. Niisiis läkski ta Mindy juurde. "Jah?" küsis Denze, kui neidise juurde jõudis.

Emory oli samuti Diane'iga väga õnnelik. Jama oli ainult see, et tema muudeti libahundiks, kuigi Diane ja laps on tavalised inimesed. Emory aga ei vanane üldse...

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimeTeis Dets 25, 2012 5:22 am

Marian naeratas ja pani silmad kinni. Nii ta ongi alati tahtnud olla. "Ma näeks nagu und," lausus ta. Tüdruk ei arvanud, et võib Lucieniga kunagi nii olla, mees hellalt tema juukseid silitamas.

Michaela ootas, kuni ka Wade oma verejanu rahuldas ning muigas siis. "Nüüd võiks midagi romantilist teha," lausus ta.

"Mul on igav," ütles Sarah ja istus ukse juurde maha. Talle ei meeldinud, et Ric teda oma korteris hoiab. See on inimrööv.

"Laps," vastas Mindy valudes oiates. Tema nägu oli kaetud higiga ning varsti tüdruk karjatas. See laps sünnib pealtnäha normaalsena, kuid temal on hundigeen, teatud ikka jõudes hakkab Denze'i ja Mindy lapski muunduma.

Diane oli lõpetanud pisitütrega mängimise ning väike preili süles, läks ta oma elukaaslase juurde. "Mis sa teed?" küsis tüdruk naeratades.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimeTeis Dets 25, 2012 5:37 am

"See pole uni, vaid reaalsus," ütles Luce. Eks olnud see talle endalegi ootamatu, et nüüd järsku oma suhtumist muutis, kuid mida muud olekski ta pidanud tegema? Luce üritas endiselt Mariani kohelda nii, nagu ta kohtleks oma elu armastust.

"Mida sa selle romantilise all mõtled?" küsis Wade, kui oli oma saagiga lõpetanud ja selle suvaliselt vedelema jätnud, sest koristada ta ei viitsinud.

"Siis tee midagi, et sul igav ei oleks," ütles Ric. Võimalusi oli ju igasuguseid, aga mitte selliseid muidugi, et Sarah siit minema saaks.

Denze kummardus Mindy kohale ega osanud midagi teha. See oli esimene kord üldse, kui tema läheduses keegi sünnitama hakkas. "Mida ma sinu heaks teha saan?" küsis ta Mindylt.

Emory pani ajakirja käest ja vaatas Diane'i poole. "Lugesin. Ei midagi erilist. Aga kui sa tahad, võime midagi koos teha," pakkus ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimeTeis Dets 25, 2012 11:25 pm

Marian naeratas ja läks Lucienile lähemale, kuni tal üks mõte tuli. Ta pööras end näoga mehe poole ja paljastas oma kihvad. "Läheme uuele ringile?" küsis ta, silmis kaval pilk.

Well, duh. "Meil peaks ju kohting olema," vastas Michaela. "Mis sa ise arvad?" küsis ta. Kas Wade'il pole tõepoolest varem tüdrukutega kogemusi olnud? Nad ju magasid isegi mõned korrad.

Sarah'l oli juba uus plaan. Äkki ta üritab Rici võrgutada, et sealt minema pääseda, isegi, kui see tähendab mehega magamist. Tüdruk naeratas kavalalt ning sammus siis mehele lähedale, surudes oma huuled tema omadele.

"Võta mu valu ära," oigas Mindy oma kõhust kinni hoides ja karjatas jälle. Ta polnud nii hullu valu tundnud juba ammu ning arvas, et sünnitus on sama hull kui esimene muundumine.

"Ma panen plika varsti magama," ütles Diane. "Siis me võime küll midagi koos teha."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimeLaup Jan 19, 2013 9:08 am

"Mul poleks selle vastu midagi," vastas Lucien ja võttis ühe Mariani juuksekarva korraks sõrmede vahele. Talle meeldisid need.

"Ma ei ole suurem asi romantik. Sa peaksid olema juba sellest aru saanud," sõnas Wade. Tema ei osanud kohe üldse armas olla.

Ric ei saanud aru, millest see muutus järsku tuli, aga loomulikult suudles ta Sarah't vastu, sest talle meeldis see tunne. Inimene küll, aga tüdruk oli päris osav.

Denze seisis täiesti abitult Mindy juures ega osanud midagi peale hakata, kuna oli silmnähtavalt ehmunud ja šokis. Tavaliselt ta ei läinud nii kiiresti endast välja, aga nüüd ei saanud isegi aru, mida teeb või ei tee...

"Mul on aega oodata küll," ütles Emory. Tal olid mõned mõtted ka juba peas, aga see ei tähendanud, et ta Diane'i eest ise midagi otsustama hakkaks.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimeLaup Jan 19, 2013 9:21 am

Marian naeratas, keeras end välgukiirusel Lucieni peale ja surus oma huuled uuesti noormehe omadele. Kõik paistis lõpuks ometi korda saavat.

Michaela pööritas Wade'i jutu peale silmi. Ta ei tahtnud sellest enam midagi kuuldagi. Tüdruk haaras lihtsalt Wade'i käe ning välgukiirusel olid noored ilusa järvekese ääres keset metsa, mille peegelsiledal pinnal kuuvalgus vastu säras.

Taibanud, et see plaan töötab, suudles Sarah üha jõulisemalt Rici ning surus vampiiri vastu seina. Eemaldanud hetkeks oma huuled mehe omadelt, vaatas tüdruk talle silma ja küsis: "Mida ma pean tegema, et sa mul minna laseks?"

Mindy oli endiselt valudes. "Palun, ära seisa lihtsalt seal," oigas tüdruk. "See on m e i e laps, kes praegu sündimas on. Aita ta mul ilmale tuua, muidu ta ei saa õhku ja sureb." Kas seda Denze tahabki? Ta ju näeb, et Mindy vajab abi.

Diane pani tütre magama ning läkski siis Emory juurde tagasi, istudes talle sülle ning haaras ühe mehe juuksesalgu oma sõrmede vahel. "Mis sa näiteks massaažist arvad?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimeLaup Jan 19, 2013 9:30 am

Lucien suudles kirglikult Mariani ja pani ome käed temale ümber. Praegusel etkel ta lihtsalt vajas Mariani lähedust, kuna vastasel juhul oleks ta lihtsalt hulluks läinud.

Wade lasi end Michaelal kaasa vedada ega hakanudki vastu puiklema. Aga see koht, kuhu nad lõpuks välja jõudsid, oli tõepoolest kena. "Ja nüüd tunned ennast paremini?" küsis Wade.

"Ma ei ütle sulle praegu midagi," lausus Ric muiates ning suudles siis uuesti tüdrukut. Ega ta nii lihtsalt ka alla ei anna.

Denze mõtles veel sekundi ja paar, kuni ta jõudis otsusele, et muud võimalust pole. Ta peab selle väljakutse vastu võtma. Ja nii ta siis lõpuks läkski Mindyle appi, enne kui oleks olnud liiga hilja.

"Mina tahaksin küll massaaži," vastas Emory ja suudles korraks tüdrukut laubale. Olekski vaja ennast nüüd üle pika ajal jälle täiesti lõdvaks lasta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimeLaup Jan 19, 2013 9:50 am

Marian suudles veel kirglikumalt Luce'i ning lasi oma huultel liikuda kõigepealt kuti lõuale, siis edasi rinnale, lastes oma pikkadel paksudel juustel samal ajal kaasa libiseda, nii et need kõditasid õrnalt Lucieni.

"Palju paremini," vastas Michaela ja istus sillale, mis järvest natuke eemal üle ühe pisikese oja jooksis. "Tule," ütles ta Wade'ile otsa vaadates. Sillal oli ju nende mõlema jaoks piisavalt ruumi.

Sarah suudles Rici vastu ning libistas oma sõrmed siis mehe juustesse. Oma lühikese kasvu tõttu pidi tüdruk muidugi varvastele tõusma, aga selleks, et koju tagasi pääseda, oli ta kõigeks valmis.

Möödusid tunnid, kui sündis lõpuks Mindy ja Denze'i pisipoeg. Pärast kurnavat sünnitust jäigi neiu väsinult voodile, beebi kõhul. Ta vaatas mõnda aega lapse tumepruune silmi, need olid täpselt nagu Denze'i omad ning asus siis last toitma.

Diane naeratas. "Mina ka, aga olgu, sina saad siis ennem," lubas tüdruk ja vajutas mehe huultele õrna musi. Siis ajas ta end Emory sülest püsti ja viipas, et mees magamistuppa tuleks.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimePüh Jan 20, 2013 7:42 am

Lucien lasi Marianil ennast hellitada, nautides sellest iga hetke. Talle meeldis tüdruku lähedus ning praegusel hetkel ei suutnudki ta millelegi mulle üldse mõelda.

Wade läks kutse peale samutt sillale ja istus Michaela kõrvale. "Ja siin sa tahadki istuda?" küsis ta. Kutt ise küll poleks väga viitsinud, aga ta ei tahtnud Michaelat rohkem vihale ajada.

Ric võttis Sarah't ikka veel suudeldes tüdruku sülle ning kandis ta voodini ja asetas ta järgmisel hetkel sinna pikali. Ise läks ta muidugi samuti voodi peale ja suudles tüdrukut uuesti.

Denze'i jaoks oli see vägagi hirmutav kogemus olnud, aga nüüd sai ta vähemalt rahulikult hingata, kui nende hundibeebi sündinud oli. Raske oli tal ennast isana ette kujutada, aga muud ei jäänud üle.

Emory naeratas selle musi peale ning järgnes siis Diane'ile. Kui ta oli magamistuppa jõudnud, viskas mees voodi peale pikali.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimePüh Jan 20, 2013 8:00 am

Marian liikus suudlustega mööda Luce'i rinda üles tagasi ja näitas hetkeks noormehele oma kihvu, mille ta nüüd täiega Luce'ile kaela lõi. Talle meeldis kutti hammustada.

"Istume ja imetleme selle öö ilu," vastas Michaela ning sättis end peaga vastu Wade'i õlga. "Vaata näiteks sinna," lausus ta ning osutas ühele langevale tähele. Saab soovida.

"Sul on nii tugevad käed," lausus Sarah läbi suudluse ning muutus isegi kirglikumaks. Tüdruk pidi tõdema, et mees on tõesti hea ja talle isegi meeldib see, mis nad teevad. Olgugi et see on tüdruku esimene kord. Ta tahtis minema saada ja selleks võis ta oma süütuse ka ohverdada.

Mindy sai lapse toidetud ning siis jäi tita tema juurde magama. Ta pööras oma silmad Denze'ile ning naeratas. "Vaata teda," ütles ta vaikselt mehele. "Tudub nii armsalt."

Diane hakkas naerma, kui Emory lihtsalt heitiski voodile pikali. "Sa riideid ei tahagi ära võtta?" küsis tüdruk. Läbi riiete vist ei ole see üldse nii hea.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimePüh Jan 20, 2013 8:10 am

Näksimine võis ju isegi meeldiv olla, aga nüüd oli küll pisut valus, kui Marian teda kõige täiega hammustas, aga Luce ei teinud teist nägugi. Selle asemel haaras ta tüdruku kindlamalt ma käte vahele.

"Mis kasu on meil ööst, kui me üldse magada ei saa?" küsis Wade. Tõsi ta muidugi oli, et ilus on vaadata. Aga see oli ka kõik. Kui Michaela käega ülespoole osutas, vaatas Wade täpselt sinna punkti, kust parajasti täht alla langes.

"Ma olen vampiir," lausus Ric muige saatel. Loomulikult pidi tal palju jõudu olema. Ja meeldis temalegi nende praegune tegevus. Ric jumaldas naisi ja Sarah oli loomulikult üks nendest.

Denze naeratas samuti, kui ta nende poega vaatas. Harjumatu küll, aga ei tundunud see isaks olemine üldse midagi väga ränka. Saaks ehk isegi hakkama. "Sul on õigus. Aga ma ei suuda otsustada, kumba meist ta rohkem meenutab," lausus Denze mõtlikult.

"Kas sa ise ei tahaks mind aidata?" vastas Emory küsimusele omapoolse küsimusega. Talle oli alati meeldinud rohkem see variant, et Diane aitab tal lahti riietuda.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitimePüh Jan 20, 2013 8:46 am

Tundnud, kuidas Luce'i haare tugevneb, tõmbas Marian veel keelega üle koha, mida ta Luce'il hammustas ning surus oma huuled jälle mehe omadele. Tal ei saanud Luce'ist kunagi küllalt.

"Öö ei peagi olema magamiseks, kallike," lausus Michaela. "Me ei maga, sest me olemegi öö olendid. Ja ära ütle, et see ei ole sinu jaoks ilus ja romantiline. Pealegi...sa soovisid, kui täht langes?"

"Ma...kardan sind. Sa teed mulle haiget," lausus Sarah hingeldades, kuid jätkas oma mängu. Ta suudles kirglikult Rici ning libistas oma sõrmed nendesse imelistesse pikkadesse juustesse.

"Tal on igatahes sinu silmad," lausus Mindy. Denze pidi neid ju nägema, kui ta poisil sündida aitas ja ta enne Mindyle andmist puhtaks tegi. Mindy aga tundis, et armastab väga mõlemat härrat, kes temaga praegu on. "Tule lähemale," palus ta Denze'i. Ta tahtis meest suudelda.

Emory küsimuse peale tegi Diane kavala näo. "Aga mis ma selle eest saan?" küsis tüdruk õrritavalt.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 15 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Ühikas(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: