Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 4:44 am

Harvey liikus suudlustega üles tagasi ja suudles Charliet.

Liana muigas ja läks siis vanni.

Emory naeratas vastu. "Siis abiellumegi kolme aasta pärast."

Seb says:
sina oled mu viimane lootus

Wes ei öelnud midagi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 4:48 am

Charlie suudles Harveyt vastu ja hoidis poisist kõvasti kinni.

Hunter läks ka vanni ja pani vette vannivahtu.

,,Muidugi," ütles Diane.

Mindy says:
sa võiksid ikkagi aja leida ja ise ka dc tulla

Mari ei öelnud ka rohkem midagi ja lahkus klassist. See tüüp oli ikka täielik jobu.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 4:56 am

Harvey suudles endiselt Charliet ja näksas tüdruku huult.

"Mõnus," ütles Liana.

"Me oleme muide kohal," ütles Emory.

Seb says:
kunagi ikka

Wes läks akna juurde.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 4:59 am

Charlie suudles innukalt Harveyt ja silitas poisi nägu.

,,On jah," ütles Hunter.

,,Nii ruttu," ütles Diane.

Mindy says:
ok

Mari läks ka raamatukokku ja hakkas mingeid ajalehti lugema.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 5:08 am

Harvey suudles kirglikult Charliet ja hoidis tüdrukust kõvasti kinni.

Liana läks vee alla.

"On tõesti," ütles Emory.

Seb says:
kuna sa siis üritad seal ära käia?

Wes vaatas aknast välja.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 5:11 am

Charlie suudles veel kirglikumalt Harveyt ja pani oma jalad poisi seljale.

Hunter läks ka vee alla.

Diane läks autost välja. ,,Sa võid siis toidukoti võtta ja selle tuppa viia."

Mindy says:
niipea kui saan

Mari luges veel ajalehti ja võttis järgmiseks ette esimesed raamatud, mida ta nägi.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 5:17 am

Harvey pani Charliele sisse.

Liana tõusis uuesti pinnale.

"Muidugi," ütles Emory ja läks ka autost välja.

Seb says:
olgu

Wes mõtles Marist.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 5:20 am

Charlie pani käed tugevamini ümber Harvey ja suudles poissi uuesti.

Hunter tõusis ka pinnale. ,,Vanni põhjas pole kala," ütles ta.

Diane jalutas maja juurde ning jäi ootama, kuni Emory ukse lukust lahti keerab.

Mindy says:
sinuga on nii hea rääkida.

Mari luges raamatut edasi.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 5:25 am

Harvey suudles Charliet vastu.

Liana hakkas naerma. "Ega ei ole jah."

Emory tegi ukse lahti ja läks majja.

Seb says:
sinuga samuti

Wes läks klassist välja.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 5:27 am

Charlie suudles endiselt Harveyt ja hakkas oma puusi liigutama.

,,Aga vannivesi on soe," ütles Hunter.

Diane läks ka majja. ,,Nüüd tahaks küll süüa," ütles ta.

Mindy says:
Smile

Mari istus endiselt raamatukogus ja hakkas juba järgmist peatükki lugema.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 5:33 am

Harvey suudles omakorda Charliet ja liigutas ka oma puusi.

"On jah. Mõnus," ütles Liana.

"Millest me siis alustame?" küsis Emory.

Seb says:
ma pean varsti minema

Wes läks ka raamatukokku.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 5:42 am

,,Ma armastan sind," sosistas Charlie.

,,Oojaa," ütles Hunter.

,,Tahaks koogikarbi lahti teha," vastas Diane.

Mindy says:
kahju

Mari heitis korraks Wes'ile pilgu, kuid luges ikka edasi.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Nov 04, 2011 5:52 am

"Mina armastan sind ka," ütles Harvey.

Liana hakkas vannivahuga mängima.

"Ag millise koogi?" küsis Emory.

Seb says:
mul samuti
aga ma pean õppima

Wes vaatas Marit.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 4:02 am

Möödub umbes kuu...

Diane oli just koolist koju jõudnud ja läks oma koduseid ülesandeid lahendama. Neid lahendades tuli talle aga kogu aeg väsimus peale ning tüdruk tundis ka suurt vajadust süüa, sest ülesanded olid rasked ning nõudsid palju mõtlemist ja Diane ei suutnud keskenduda.

Serry ei olnud Luce'i juba üsna mitu päeva näinud otsis teda taga. Ta oli vihane, sest Luce ei tahtnud Dark Castle'ist lahkuda ja plaanis poisi kas või maa alt üles otsida, et ta ikka linnast minema saata.

Mindy ei viitsinud kohe peale tunde koju minna ning läks selle asemel parki jalutama, lootes siiski Luce'i üles leida ja talle oma tunnetest rääkida ning samas täita ka Sebastiani palve, mis poiss temalt kuu aega tagasi oli palunud.

Mari oli veel koolis, sest tal oli vaja kirjanduses üks asi ära vastata, kuna ta oli tol päeval puudunud. Niisiis läkski tüdruk kirjanduse klassi ja istus oma kohale. ,,Ma vastaks selle raamatu ära," ütles ta.

Trina rasedusest oli juba pool möödas ning tüdruku tervis oli selle ajaga märgatavalt halvenenud. Trina pikutaski siis voodis ja silitas kogu aeg oma sinikalist kõhtu, mõeldes, milline laps olla võiks.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 4:15 am

Emory vaatas parajasti filmi, kui Diane koju jõudis. Mees pani siis teleka kohe kinni ja läks Diane'i juurde. "Kallis?" küsis ta. "Kas sa vajad äkki abi või midagi?"

Luce jalutas metsas ja mõtles. Ta oli otsustanud, et ei tee enam Serryga vaatamata oma armastusele mingit tegemist. Poiss mõistis lõpuks, et neil kahel ei saa mingit ühist tulevikku olla.

Seb istus oma ühikatoas voodil ja mõtles. Poiss oli oma venne pärast väga mures, sest ta aimas, et peagi võib midagi halba juhtuda. Ta mõles, kas jätta oma õpingud sinnapaika ja Dark Castle'isse tagasi minna.

Wes vaatas Mari poole. "Jah, eks tule siis," ütles ta ja hakkas sahtlist vajalikku paberit otsima.

Rufy oli Trina pärast mures, kuigi ta teadis, et tüdruk äratatakse peale sünnitust nagunii ellu. Aga talle ei meeldinud ikkagi see, et Trina tervis järjest halvemaks muutub.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 4:26 am

,,Jah," vastas Diane. ,,Kui sa matemaatikat oskad, võid mind sellega aidata." Tüdruk lausa jälestas matemaatikat, sest pole seda kunagi eriti hästi osanud ja pealegi oli ta oma raseduse pärast puudumiste tõttu selles aines ka üsna maha jäänud.

Serry jooksis sügavale metsa ning üritas meenutada seda, kuidas Luce viimati lõhnas. Kui naisele lõpuks poisi lõhn meelde tuli, võttis ta selle üles ka ja hakkas selle suunas edasi jooksma.

Mindy ei näinud pargis kedagi ja otsustas siis vahepeal pingil puhata. Tüdruk istuski pingile ja jäi siis kaksikvendadest Seb'ist ja Luce'ist mõtlema. Luce'i järele valutas tüdruku süda muidugi iga päev aina rohkem, kuid Seb meeldis talle niisama.

Mari tõusis püsti ja läkski Wes'i laua juurde. ,,Ma olen siin," lausus ta.

,,Rufy!" kraaksatas Trina oma voodist, kui tahtis, et poiss tema juurde läheks, sest tal ei tulnud praegu kõvemat häält. Tüdruk lihtsalt ei tahtnud üksi voodis lamada ja sellepärast tahtiski ta, et Rufy tema juures oleks.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 4:35 am

"Kunagi oskasin, aga ma ei tea, kas mäletan veel neid ülesandeid," ütles Emory. "Aga näita siis, millega sa hädas oled. Ma loodan, et oskan ikkagi sind aidata."

Luce istus ühe puu juurde maha ja vahtis taevasse. Ta oli küll kurb, aga arvas, et teeb siiski õige otsuse. Samas oli ka poisil kuidagi veider tunne, et nagu hakkaks midagi kohe juhtuma ning see miski pole kindlasti mitte hea...

Seb üritas mitu korda Luce'ile helistada, aga telefonile keegi ei vastanud. Poiss hakkas järjest rohkem muretsema ning tal polnud õrna aimugi, mida ta nüüd tegema peaks.

Wes ulatas Marile ühe paberilehe, mille ta sahtlist leidis. "Siin on sinu töö," ütles ta.

Rufy tõusis püsti ja läks Trina voodi juurde. "Ma olen siin," ütles ta.

Laral ja Lorenal olid plaanid juba valmis ning nad ootasid sobivat hetke, et Luce ja Ser korraga tabada ning kutile ots peale teha.

Nimi: Lorena Honeysett
Hüüdnimi(kui on): Lora, Lena
Vanus: 20/188
Rass(vampiir/inimene/libahunt): vampiir
Iseloom: omakasupüüdlik, auahne, ülbe, hoolimatu, enesekindel, otsekohene, kartmatu
Poisssõber/Tüdruksõber(kui on): -
Muu: Väga võimas nõid, kes võib oma väega korda saata jahmatavaid tegusid. On Lara liitlane ning usaldusisik.
Välimus: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 72191
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 4:48 am

,,Kuidas ma saan selle trapetsi pikema haara, kui mul on antud ainult diagonaalid ja üks kõrgus?" küsis Diane. ,,Mina ei oska seda osa."

Serry jooksis ja jooksis, kuni jõudiski ühe puu juurde, mille all Luce istus. Naine kükitas Luce'i juurde maha. ,,Lucien?" küsis ta vaikselt ja puudutas poisi kätt.

Mindy ohkas endamisi ja kui tal juba pargis külm hakkas, otsustas tüdruk siiski koju minna. Ta jalutas kodu poole ning ei suutnud vaadata mujale kui ainult maha.

,,Gracias," ütles Mari ja läks oma kohale. Siis võttis ta kotist ka raamatu ja hakkas lehel olevatele küsimustele tasapisi vastama.

Trina andis Rufyle oma käe. ,,Ära mine enam minu juurest ära," palus tüdruk. ,,Ma ei taha üksinda siin voodis lamada."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 5:01 am

"Sul mingeid valemeid pole kuskil?" küsis Emory.

Luce tõstis pilgu. "Miks sa siin oled?" küsis ta. "Sa teed nii kõike ainult raskemaks."

Seb logis uuesti msni, aga seal polnud jälle eriti kedagi. Siiski otsustas poiss natuke aega oodata ja lootis, et mõni ikka ilmub välja.

Wes vaatas korraks Mari laua poole, aga pööras siis pilgu ära.

"Ma ei lähegi," ütles Rufy. "Ma luban, et olen nüüd kogu aeg sinu juures.



Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 5:05 am

,,Neist valemitest pole midagi kasu, sest nagunii ma sealt midagi avaldada ei saa," vastas Diane. ,,See ülesanne on täielik ajude nuss."

,,Ma arvasin, et sa armastad mind," vastas Serry. ,,Aga ma olen siin selleks, et sinult viimast korda paluda linnast ära minna, kui su elu sulle armas on."

Mindy jõudis lõpuks koju ja hakkas ka oma koduseid ülesandeid lahendama. Ka tema oli matemaatikaga hädas ja kuna ta kuskilt abi ei leidnud, jättis ta selle ülesande hoopis poolikuks ning pani arvuti käima.

Mari kirjutas oma tööd edasi ning võttis siis ühe raskema küsimuse juures raamatu lahti, et sellele vastust leida.

,,Siis olegi," ütles Trina. ,,Millal Patrick tuleb?"
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 5:15 am

"Kindlasti on võimalik sealt midagi arvutada," ütles Emory. "Muidu ei saaks seda ülesannet ju teha."

"Ma armastangi sind," ütles Luce. "Aga sellest ilmselgelt ei piisa, et me saaksime koos olla. Ja võib-olla lähengi ära."

Seb ootas endiselt, et Luce, Mindy või mõni tema sõber msni tuleks.

Wes hakkas ühe noorema klassi töid parandama.

"Varsti peaks tulema ka," vastas Rufy. "Me pole veel täpses ajas kokku leppinud."

"Sa pead mulle kaitseloitsu peale panema," ütles Lara Lorenale. "Nad võivad mulle midagi teha ning ma ei kavatse veel surma saada. "Aga muidugi," ütles Lorena kavalalt naeratades ja hakkas ühte keerulise sõnastusega loitsu lausuma, millest Laral õrna aimugi polnud. Tegelikult see loits hoopis nõrgestas Larat...
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 5:23 am

,,Aga aita mul arvutada," ütles Diane. ,,Vaata, mul on ainult nii vähe andmeid ju," ütles ta ning andis vihiku Emoryle vaadata.

,,Siis mine parem kohe," ütles Serry. ,,Mine hästi kaugele, kuhugi teise maakera otsa üldse, ma ei taha, et nad su leiaks."

Mindy logis lõpuks msni ja nägi, et Seb on jälle sees. See rõõmustas tüdrukut väga, sest talle on alati meeldinud Sebiga rääkida.
Mindy says:
tsau

Mari kirjutas pool tööd ära, ohkas ja puhkas vahepeal kätt. Siis hakkas tüdruk viimastele küsimustele vastama.

,,Kas ta jääb siis kuni lapse sünnini siia?" küsis Trina. ,,Kui ta tuleb."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 5:32 am

Emory vaataski Diane'i vihikut ja lehitses seda. "Aga sul on eespool ju üks peaaegu samasugune ülesanne juba lahendatud. Ainult arvud on teised."

"Jah, küll ma lähen," ütles Luce. "Aga ma tahan, et sa teaksid üht asja... et ma armastan sind igavesti, mis ka ei juhtuks."

Seb'i tuju muutus jälle paremaks, sest Mindy tuli msni. Poiss kirjutas kiiresti vastuse.
Seb/ tahaks tagasi DC-sse says:
tsau Smile

Wes võttis teise kuhja töödega ja hakkas neid ka parandama.

"Jah, muidugi jääb," vastas Rufy.

Lara tundis kehas mingit imelikku surinat, kuid ta oli täiesti kindel, et on nüüd palju tugevam kui enne Very Happy
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 5:40 am

,,Ma ei leidnud seda üles," ütles Diane. ,,Aga jää ikkagi minu juurde, ma jään muidu magama, kui sa mu üksi jätad."

,,Ma ei vääri sind," ütles Serry. ,,Aga mine parem kähku. Enne, kui nad su üles leiavad. Mina aga üritan oma armastust sinu vastu unustada."

Mindy says:
mulle meeldib juba su pealkiri
on mul lootust sind varsti näha?

Mari lõpetas lõpuks oma töö ära, pani raamatu kotti ja viis paberi Wes'i lauale.

,,Siis ta võtab vist oma naise ka kaasa," arvas Trina.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Nov 05, 2011 5:46 am

"Ma ei lähe kuskile," ütles Emory. "Jään siia nii kauaks, kui sina tahad."

"Nii on tõesti kõige parem," ütles Luce ja ajas ennast püsti. Siis kallistas ta korraks Serryt ja tuiskas puude vahele.

Seb/ tahaks tagasi DC-sse says:
võimalik
ma tahaksin varsti tulla

"Kas oli raske?" küsis Wes.

"Ma arvan ka sama," ütles Rufy.

"Sina püüa nüüd poiss kinni ja tiri ta siia," ütles Lara Lorenale. "Ja mina otsin mõrrakese üles." Lorena naeratas. "Aga muidugi," ütles ta ning kadus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: