Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Haigla(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 3:48 am

Möödub umbes 3 kuud...

Bellsi kõht oli veidi kasvanud ning talle meenus, et ta peab täna ka Jeffi töö juurest läbi minema. Niisiis pani Bells Jeffersoni riidesse ja viis lapse Jeffi vanemate juurde enne, kui ta takso võttis ning ise haigla poole suundus...

Astrid oli end juba pikemat aega halvasti tundnud ning käis tihti vetsus oksendamas. Samuti olid tal jälle tekkinud need imelikud isud ja ta on juba ka üsna mitu kilo juurde võtnud. Naine oli ostnud rasedustesti ja tegi selle ära ka ning see osutus positiivseks, ent ta ei olnud selles päris kindel, sest neid teste ei või ju kunagi usaldada. Niisiis panigi Astrid Hugh sülle ja hakkas haigla poole minema...

Anna kõht oli samuti kasvanud ning naine oli selle üle väga õnnelik. Kahjuks ei teadnud ta aga veel lapse sugu ning ta ei ole veel tundnud ka seda, kui laps liigutab, kuigi ta teadis, et lapsega on kõik korras, sest Jaxon oli ta päev enne läbi vaadanud. Anna puhkaski ning silitas oma paisunud kõhtu, mõeldes samal ajal Jaxonile ja oodates seda, et mees juba koju tuleks.

Ninal oli ka kõht ees, ent naine käis veel endiselt tööl, kuigi tema tööpäevad olid nüüd palju lühemad ja ööseks ta enam tööle ei pidanud minema. Praegu aga oli tal vaba päev ning naine oli Blake'iga kodus.

Mellyga oli samuti kõik korras ning ta sai juba ammu haiglast välja. Kuigi peale seda pole ta Iani enam näinud, mäletas ta meest siiski ning tundis temast isegi puudust, kuigi naine pingutas, et Ian unustada. Melly saigi sekretärina tööd ning üürib Annalt maja, kus Anna ise enne Melly nõo Jaxoniga abiellumist elas.

Rachelil oli õnnestunud jällegi oma vanemaid veenda, et nad sunniks Iani naisega kihluma ja nii saigi Rachel oma tahtmise. Kuigi ta on õnnelik, et Ian temaga kihlus ja varsti on tulemas ka pulmad, on naine ka murelik, sest Ian on teda viimased nädalad voodis Melanieks kutsunud.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 4:01 am

Jeff istus oma kabinetis ning ootas Bellsi saabumist, sest ühtegi teist patsienti praegu järjekorras ei olnud.

Hugo istus parajasti puhkeruumi sohval ja mõtles. Mees tahtis, et tööpäev läbi saaks ning ta saaks koju Astridi juurde minna, aga kell oli veel liiga vähe.

Patsient oli just Jaxoni kabinetist lahkunud ning mees vajus mõttesse. Tegelikult tahtis ta juba koju minna, et Annat näha, kuid tööpäev ei tahtnud kuidagi läbi saada.

Blake oli voodis ja silitas Nina juukseid, kes tema kaisus pikutas. "Ma tahaks kogu aeg koos sinuga niimoodi olla," ütles mees.

Ian oli kodus ja istus diivanil. Ta mõtles ikka Mellyle, kuigi tahtis naist unustada. Ian teadis, et ei näe teda enam nagunii. Pealegi lähenes tema abielu Racheliga iga päevaga. Mees toetas pea kätele ning ohkas. Ta mõtles, kas otsida Melly üles või mitte.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 4:11 am

Bells sõitis haigla poole ja vaaas samal ajal auto aknast välja. Naine silitas oma kasvanud kõhtu, kuid mõtles ka oma abikaasa ning poja peale, keda ta ka meeletult igatses.

Astrid pani Hugh vankrisse ja jalutas edasi, kuigi see väike jalutuskäik talle nii meeletult väsitav tundus. Olles poolel teel, tundis ta, kuidas jalad nõrgaks lähevad, jäi siis vankriga ühe pingi juurde seisma ja istus seal mõnda aega.

Kui Anna oma kõhtu silitas, tuli naise juurde tema kass Jasper, kes end kohe vastu Annat nühkima hakkas ja kõvasti nurru lõi. Naine muigas oma kassi peale ja võttis ta sülle, sest ta ei saanud ju kassi ka ometi tähelepanuta jätta.

,,Varsti hakkab lapsepuhkus," lausus Nina rõõmsalt ja tõstis oma pilgu, et Blake'i silmad üles leida.

Mellyl hakkas lõunapaus ning kuna büroo, kus naine töötas, oli haiglale üsna lähedal, otsustas ta, et läheb Jaxonit vaatama, kuigi samas lootis ta ka siis Ianiga uuesti kohtuda. Niisiis naine võttiski oma käekoti, pani jaki peale ja hakkas haigla poole kõndima.

Rachel oli järjekordsel peol, mis toimus küll päevasel ajal, kuid kuna talle tundus Ian juba rutiinne, ehkki ta ei saanud aru, mis teda Iani küljes hoiab, läks ta ka teiste kenade kuttidega flirtima.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 4:25 am

Jeff naeratas endamisi, kui ta Bellsile mõtles. Mees ei jõudnud ära oodata, millal Bells juba tema juurde tuleb.

Hugo läks kohvimasina juurde ja pani selle käima. Siis istus ta uuesti sohvale ning mõtles eelmisele õhtule, kui ta Astridi ja oma pojaga koos oli.

Jaxon mõtles Annale helistada. Ta võttis taskust telefoni, valis tuttava numbri ning jäi ootama...

Blake naeratas. "Siis saamegi palju rohkem koos olla. Ma ei jõua seda ära oodata."

Ian pani teleka käima ja hakkas mingit filmi vaatama, et mõtteid mujale saada. Loomulikult polnud sellest mitte mingit abi, kuna mees hakkas järjest rohkem Melly peale mõtlema.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 4:34 am

Lõpuks sõitis takso haigla ette ning Bells astus välja. Siis kiirendas naine sammu ja astus haigla uksest sisse. Seejärel läks naine kohe Jeffi kabineti ukse taha ja jäi ootama.

Astrid ostis omale ühe mahlajäätise, mis ta veresuhkrut pisut tõstis ning natuke energia andis. Siis ajas naine end pingilt püsti, keeras vankri ringi ja läks lapsega koos haigla poole.

Anna võpatas, kui tema telefon äkki helises. Ei ole ilus rasedat naist ehmatada. Siiski naine rõõmustas, et helistajaks oli Jaxon ning võttis telefoni vastu.

Nina naeratas vastu. ,,Sina, mina ja meie laps," ütles naine ja silitas oma kõhtu.

Melly läks edasi ja jõudis lõpuks haiglasse. Fuajeesse jõudes vaatas ta ringi ja lootis väga, et ta ei kohtu Ianiga, kuigi ta tahtis temaga kohtuda. Tegelikult tahtis naine ikkagi Jaxonit vaatama minna ning küsis valvelauast, kus mehe kabinet asub. Saanud vajaliku informatsiooni kätte, ootaski ta lifti, et teisele korrusele sõita.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 4:39 am

Jeff kuulis oma kabineti ukse taga samme , tõusis püsti ja läks ust avama.

Hugo ootas kuni kohv valmis sai, valas siis selle endale tassi ja jõi kiiresti ära. Suus läks mees oma kabinetti tagasi.

"Hei, kallis," lausus Jaxon. "Kuidas sul läheb?" küsis ta.

Blake kallistas Ninat. "Ma olen väga õnnelik," ütles mees.

Ian vaatas ikka veel filmi, kuigi tema mõtted olid mujal. Reklaamipausi ajal jäi aga mees hoopis magama.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 4:49 am

Bells tõstis pea, kui Jeffi kabineti uks avanes. Oma abikaasat nähes tõusis naine toolilt püsti.

Astrid jõudis lõpuks haigla juurde ning sõitis käruga uksest sisse. Siis jättis ta käru sinna, kuhu kärud jäetakse, võttis lapse vankrist välja ja läks Hugo kabineti ukse taha.

,,Tsau musi," ütles Anna. ,,Tead, mängin Jassuga, näpin oma kõhtu ja igatsen sind," vastas ta.

Nina pani pea Blake'i rinnale. ,,Mina olen ka," ütles ta. ,,Ja varsti oleme kolmekesi."

Lõpuks lift saabus ning Melly astus lifti. Siis vajutas ta nuppu, mis viib teisele korrusele ja tegi liftis oleva peegli ees endale nägusid.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 4:58 am

Jeff naeratas. "Tule sisse," ütles ta Bellsile.

Hugo tõusis püsti ning läks oma kabineti ust avama.

"Mina igatsen sind ka," ütles Jaxon. "Nii väga tahaks kodus olla juba."

Blake silitas Nina juukseid. "Jah, meie laps ju ikkagi."

Ian magas sügavalt ning nägi unes, et Rachiga voodis olles muutus naine järsku Mellyks.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 5:03 am

Bells naeratas vastu ja läkski Jeffi kabinetti. ,,Ma nii igatsesin sind," ütles naine ja asetas oma jaki toolileenile.

Astrid hoidis oma poega süles ja ootas, kuni ta juba Hugo juurde saab minna. Ta igatses ka oma meest.

,,Kas ma teen sulle midagi süüa?" küsis Anna.

Nina naeratas. ,,Meie esimene laps," ütles ta.

Melly jõudis lõpuks teisele korrusele ja astus siis liftist välja. Seejärel istus ta toolile ning jäi Jaxoni kabineti ukse taha ootama.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 5:07 am

"Mina igatsesin sind ka," ütles Jeff. "Mõtlesin sinule kogu see aeg."

Hugo tegi ukse lahti ning naeratas Astridit nähes. "Tulge sisse," ütles ta.

"Sa peaksid puhkama," ütles Jaxon. "Ma oskan ise ka endale süüa teha."

Blake naeratas vastu. "Oli ka aeg ju."

Ian ärkas selle lollaka unenäo peale üles ja oli tige, et need mõtted Mellyst isegi unes teda rahule ei jäta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 5:12 am

Bells naeratas ja võttis Jeffil kätest kinni. ,,Mina mõtlesin sinust ka," lausus naine ja vaatas mehele silma.

Astrid naeratas, võttis lapse sülle ja astuski sisse. ,,Me igatsesime sind," ütles ta.

,,Aga sa tuled ju tühja kõhuga töölt," ütles Anna.

Nina suudles Blake'i põsele. ,,Oli tõesti," lausus ta.

Melly ootas veel Jaxoni kabineti ukse taga ja mõtles Ianist, kuigi ta ei tahtnud mehest kohe üldse mõelda. See oli viimane asi, mida ta tahtis.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 5:19 am

Jeff vaatas omakorda Bellsile silma. "Ma armastan sind," ütles ta.

Hugo naeratas vastu. "Ja mina igatsesin teid."

"Sellest pole midagi," ütles Jaxon.

Blake silitas Nina juukseid. "Sa süüa tahaksid?" küsis ta.

Ian pani jaki selga ja läks kodust välja. Ta lootis, et värske õhk parandab ta meeleolu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 5:23 am

,,Mina armastan sind ka," ütles Bells. ,,Aga sa tead ju tegelikult, miks ma tulin."

Astrid andis Hugo huultele musi ja ulatas talle oma rasedustesti. ,,Vaata," ütles ta.

,,Nagu ütled," lausus Anna. ,,Aga ma nii tahaks juba, et sa mind suudleks."

Nina naeratas. ,,Ikka tahaks," vastas naine.

Melly vaatas kella ja ootas ikka veel, kuid ei saanud mõtteid Ianist eemale.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 5:27 am

"Jah, muidugi," ütles Jeff. "Näita siis ennast ette."

Hugo vaataski rasedustesti ning naeratas siis. "Me saame veel ühe lapse," ütles ta.

"Mina tahan seda samuti. Aga natukene peab ootama," ütles Jaxon.

Blake naeratas vastu. "Mida ma sulle toon?" küsis ta.

Iana kõndis mööda tänavaid ja suutiski mõneks ajaks Melly unustada.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 5:35 am

Bells heitis läbivaatuslauale pikali ning keris särgi nii palju üles, et kõht paljaks jäi ja Jeff toimetada saaks. ,,Ma olen valmis," ütles ta.

Astrid naeratas vastu. ,,Saame jah, aga ma tahan olla kindel, et see rasedustest ei valeta."

,,Mis kell sa tuled?" küsis Anna.

,,Sa võid mulle pizzat tuua," vastas Nina.

Melly ootas ikka edasi. No kaua ta juba ootama peab?
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 5:37 am

"Mina samuti," ütles Jeff ning vaatas siis Bellsi läbi.

"Ma ei usu, et see test valetab," ütles Hugo.

"Tunni pärast," vastas Jaxon.

"Kas külmkapis on veel mõni?" küsis Blake.

Ian jõudis lõpuks parki ja jäi ühele pingile istuma.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 5:45 am

Bells jäi ikka lamama, kuid vaatas Jeffi. ,,Kuidas siis lapsega on?"

,,Aga ma tahan ikka igaks juhuks kontrollida," ütles Astrid.

,,Siis kõigest tunnike veel ja ma saan musi," ütles Anna. ,,See sobib."

,,Ma ei tea," vastas Nina. ,,Vaata."

Melly tõusis püsti ja koputas lõpuks Jaxoni kabineti uksele.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 5:55 am

"Temaga on kõik korras," vastas Jeff.

Hugo muigas. "Olgu siis. Mul pole selle vastu midagi."

"Muidugi," ütles Jaxon. "Aga ma pean kahjuks lõpetama nüüd. Keegi koputab mu uksele."

Blake läks kööki ja tegi külmkapi lahti. Sealt leidiski ta ühe pizza ja pani siis selle sooja.

Melly ilmus uuesti Iani mõtetesse ning mees ohkas.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 6:04 am

Bells naeratas ja silitas oma kõhtu. ,,Ta võiks nüüd tüdruk olla."

Astrid muigas samuti ja pani lapse mängunurka. ,,Siis....ma olen valmis."

,,Olgu siis," ütles Anna. ,,Ma armastan sind."

Nina pikutas magamistoas ja ootas, millal süüa saab.

Melly ohkas ka ja ootas.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 6:08 am

Jeff naeratas vastu. "Võiks jah."

"Tule siis minuga kaasa," ütles Hugo ning läks ukse juurde.

"Mina armastan sind ka," ütles Jaxon ja lõpetas kõne. Siis läks mees ust avama.

Blake ootas, et pizza soojaks saaks.

Ian toetas pea kätele ja mõtles endiselt.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 6:17 am

Bells suudles Jeffi põsele ja ajas end lõpuks püsti. ,,Ma vist peaks nüüd ikkagi Jeffersoni ära tooma ja koju puhkama minema."

Astrid võttis Hugh sülle ja läkski Hugoga kaasa.

Anna jäi edasi pikutama ja võttis kassi ka sülle. Siis silitas naine kassi, kuni magama jäi.

Nina ootas veel ja vahtis lakke, kuid mõtles samal ajal ka oma tulevasest lapsest.

Melly tõusis püsti, kui nägi, et ukse avas Jaxon. ,,Jaxon," lausus ta siis rõõmsalt ning kallistas meest.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 6:33 am

"Muidugi," ütles Jeff. "Eks me siis hiljem kodus näeme.

Hugo läks ultraheliruumi.

Blake võttis pizza ahjust välja ja läks Nina juurde tagasi.

Jaxon naeratas. "Tore sind näha," ütles ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 6:43 am

,,Musi enne," ütles Bells.

Astrid järgnes Hugole ning ultraheliruumi jõudes pani ta lapse tühjale toolile istuma.

Nina naeratas ja õgis juba silmadega pizzat, mis Blake'i taldrikul oli.

Melly naeratas vastu. ,,Sind samuti. Kuidas sul läinud on?"
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 6:46 am

Jeff suudles Bellsi.

"Tule nüüd siia pikali," ütles Hugo.

Blake naeratas vastu ning andis pizza Ninale.

"Väga hästi. Ma olen õnnelik," vastas Jaxon.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Okt 23, 2011 7:31 pm

Bells suudles Jeffi vastu ja võttis mehe näo oma käte vahele.

Astrid sammuski Hugo juurde ja heitis pikali.

,,See lõhnab nii hästi," ütles Nina ja hammustas siis tüki pizzat.

Melly ohkas. ,,Hea, kui sinul hästi läheb. Minul läheb just vastupidi."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Haigla(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Haigla(Rollimäng)
» Suvelaager(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Elite Way School(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: