Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Strangeland(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 2:22 am

Kui Dred koputust kuulis, ajas ta ennast kähku püsti ning läks ust avama. "Siin sa oledki," ütles ta Shelbyle, kui tüdruk nüüd nähtavale ilmus. Dred võttis ta endale sülle ja kandis Shelby enda süles otse tuppa, kus ta peagi diivanile istuma asetas.

Meli jooksis kohe Trele vastu, kui kutti märkas. Hüpanud talle sülle, pani tüdruk käed ümber Tre kaela. "Ma ei teadnudki, et sa nii ruttu jõuad, aga ongi parem. Täna võiks midagi huvitavat ette võtta."

Tom ei istunud akna peal, vaid pikutas voodis ja üritas raamatut lugeda. Kui ta aga korraks pilgu ikka aknale pööras ja seal Angiet nägi, hüppas poiss voodist püsti ja läks akna juurde, et see lahti teha.

"Ma juba ootasin sind," ütles Xaphan ja suudles siis korraks Emmat. "Ma loodan, et sul vahepeal ilma minuta väga igav ei olnud," ütles ta. Ka temal oli raske eemal olla, aga 24/7 ei saa isegi ingel ja haldjas koos olla.

Fabian jõi pudelist verd, mis tal veel alles oli. Palju seda muidugi enam polnud ja varsti tuli uue järele minna. Sellega aga polnud eriti kiiret.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 2:34 am

Shelby oli pisut üllatunud sellest, et Dred ta ise tuppa diivanile kandis. See oli omamoodi meeldiv isegi. Ta suudles kutti kohe, kui too oli ta diivanile asetanud. ,,Ma igatsesin sind," lausus ta.

Tre pani käed ümber Meli ja suudles teda kirglikult. ,,Ja mida see ilus haldjake siis täna teha soovib?" küsis ta neiu lapselikesse armsatesse silmadesse vaadates.

Angie lendas aknast sisse ja pani oma tiivad kohe ümber Tomi. ,,Ma tundsin sinust puudust," lausus ingel.

Emma kallistas kõvasti Xaphanit ja suudles teda vastu. Siis vaatas ta inglile silma. ,,Ma igatsesin sind nii väga," lausus ta.

Xandra oli end valmis sättinud ja asus siis ühte üksikumasse kohta linnas, kus oli ka Fabi maja.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 3:11 am

Dred suudles Shelbyt vastu ja jäi siis talle silma vaatama. "Mina igatsesin sind ka," ütles poiss ja võttis siis Shelby enda põlvedele istuma. "Kuidas sa kodust tulema said?" küsis ta.

Meli suudles kirglikult Tred vastu. "Lähme lõbustusparki?" pakkus tüdruk. Ta ei käinud seal tihti, aga vahel oli hea lihtsalt tavaliste inimeste keskele sulanduda ja midagi huvitavat teha.

Tom naeratas ja jäi siis Angiet vaatama. "Ma tean seda tunnet liigagi hästi," ütles ta. "Aga vähemalt nüüd oled sa siin."

"Mina pole ka kunagi sinu igatsemist lõpetanud," ütles Xaphan. "Aga mul tuleb ikka ära käia. Tahan või mitte."

Fabi jõi oma verd ja ootas ikka veel. Kannatust tal muidugi polnud. Iga natukese aja tagant läks vampiir akna peale.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 3:33 am

Shelby mängis Dredi pehmete lokkidega ja hoidis oma silmi kuti omadel. ,,Vanemaid polnud kodus, esimese korruse aknast sain tulema, sest maja uksed olid nad lukku pannud," rääkis neidis.

,,Kui nii, siis sa pead varjama oma tiibu ja kõrvu," ütles Tre. Vähesed inimesed teadsid haldjate olemasolust ja seega eeldas ka Tre, et Meli ei taha end paljastada.

Angie naeratas samuti. ,,Hea uudis on see, et tänu Xaphanile saan ma natuke kauemaks maa peale jääda."

,,Kas sa saad end ainult inimestele siis ilmutada?" küsis Emma. Kui Xaphan end talle kas või ilmutaks, igatseks ta meest vähem. Aga kas see sai haldjate peal toimida?

Xandra needis end, et tal tiibu pole. Murtud kohad hakkasid seega valu ka tegema, kuid mitte kauaks. Varsti jõudis ta Fabi kodu juurde.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 4:04 am

Dred muigas ja suudles siis Shelbyt põsele. "Vedas siis. Ma teadsin, et sa tuled, aga mitte seda, mis viisil," ütles ta. Tegelikult poleks ta tahtnud tüdrukule vanematega jama kokku keerata, aga kui nii juba läks, ei anna seda enam kuidagi parandada ka.

"Jah, muidugi. Inimestest oled ainult sina see, kes neid näha saab," ütles Meli. Juba hetke pärast olidki tema teravad kõrvaotsad kadunud ning ka tiibu polnud enam näha.

"Mis mõttes saad kauemaks jääda?" ei saanud Tom aru. Angiel oli alati oma kindel niiöelda graafik olnud. Kas nüüd on miski siis teisiti?

"Ma võin end ka sulle ilmutada, aga see poleks ikkagi sama asi ja tekitaks veel rohkem igatsust," vastas Xaphan.

Fabi istus ikka akna peal ja kui kuulis Xanda lähenemist, jooksis ta juba tüdrukule vastu. Selles mõttes tulevad need võimed talle igati kasuks.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 4:20 am

,,Sa siis ikkagi tajud mu mõtteid?" küsis Shelby. Ta ei teadnudki, mida langenud inglid veel suudavad, aga tore, et Dred neiu tulekust teadis.

Tre naeratas ja vaatas Melit. ,,Täpselt nagu inimtüdruk, ainult armsam," lausus ta ja suudles tüdrukut.

,,Ma saan kuu asemel kolmeks kuuks maa peale jääda," vastas Angie. ,,Xaphan, üks kõrgematest inglitest suutis peaingleid veenda. Ta tahtis mind aidata, sest ta sai aru, mida ma tunnen. Tal endal on siin maa peal üks haldjake."

,,Aga sa ikkagi valvad mu üle," lausus Emma naeratades ja vaatas inglile silma. Haldjas tundis, kuidas ta rahu ja õndsusega täitub.

Xandra nägi juba Fabit ja jooksis talle sülle. Ta oli temast ikkagi puudust tundnud.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 4:49 am

"Jah, mingil määral ikka. Aga see pole nii, nagu nuhiks ma sinu peas," vastas Dred. Ta võis kätte saada mõne üksiku mõttejupi, aga sedagi harva. Praegu näiteks ei osanud ta Shelby mõtetest midagi välja lugeda.

Meli suudles Tred vastu ning jäi seejärel poisile otsa vaatama. "Näh, ja mina lootsin, et tervad kõrvad ja tiivad ületavad kogu maailma ilu," muigas ta.

"Sel juhul meil tõesti vedas. Ütle talle minu poolt ka tänusõnad edasi, kui sa seda tüüpi hiljem jälle nägema peaksid," lausus Tom.

Xaphan naeratas vastu ja suudles siis Emmat laubale. "Ma valvan alati sinu üle, kuigi mul on ka muid ülesandeid," ütles ta.

Fabi naeratas. "Kus sa nii kaua oled olnud?" küsis ta. Tema hääletoonist ei saanud välja lugeda armukadedust, pigem ikka igatsust.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 5:05 am

,,Sa pole mulle kunagi oma võimetest rääkinud," ütles Shelby. ,,Aga ma tahakski neist rohkem teada."

,,Tõsi, ma eelistan haldjaid inimtüdrukutele," ütles Tre. ,,Aga sina oleksid inimesena ka imearmas."

,,Ta peaks ka praegu maa peal olema," ütles Angie. ,,Võib-olla läheb hästi ja sa kohtud temaga ise."

,,Lähme kuhugi ilusasse kohta," ütles Emma. ,,Või siis lendame. Aga ma tahan seda kvaliteetaega nautida. Ma ei tea ju, kauaks sa jääda saad."

Xandra naeratas vastu ja vaatas Fabile silma. ,,Ma pidutsesin. Kõvasti," vastas ta ausalt.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 5:33 am

"Mul ei olegi enam mingeid erilisi võimeid. Langenud inglid kaotavad oma vanadest võimetest suurema osa," ütles Dred.

Meli naeratas. "Ma olen ju inimene olnud, aga siis me sinuga veel teineteist ei tundnud."

"Poleks üldse paha, kuid eelkõige tahaks siiski sinuga koos olla," ütles Tom.

"Nüüd jään ma kauemaks. Ma luban," ütles Xaphan. Inglite sõnades polnud mõtet kunagi kahelda.

"Mille puhul sa siis pidutsesid?" tahtis Fabi teada.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 5:37 am

,,Aga midagi ikka on," ütles Shelby. Ta oli selles kindel, et mingid võimed nendel langenud inglitel ka on.

Tre naeratas vastu, kuid siis tekkis poisis uudishimu. ,,Kuidas haldjaks saadakse?" küsis ta lõpuks Melilt.

,,Nüüd saad sa seda piisavalt," ütles Angie. ,,Ja ära unusta, et isegi taevas ma vaatan su üle. Ma olen ju su kaitseingel."

Emma naeratas ja kallistas kõvasti Xaphanit. ,,Mul on selle üle vaid hea meel," lausus haldjas.

,,Ah, niisama, igav oli," vastas Xandra. ,,Kahju, et sind polnud."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 5:52 am

"Ma võin vahepeal mõne su üksiku mõtte kinni püüda, aga mingit peas tuhnimist ei ole," ütles Dred.

"Haldjaks polegi võimalik saada ilma temaks sündimata. Ja muidugi on veel võimalus üht teatud jooki juues, aga selle peab nõid valmistama," vastas Meli.

"Seda küll. Jama on ainult selles, et sina mind näed, aga mina sind mitte," ütles Tom.

"Ma võtaks su taevasse kaasa, kui saaksin," ütles Xaphan.

"Järgmisel korral võid ju mind kutsuda," arvas Fabi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2012 6:03 am

,,Ja sellepärast sa teadsidki, et ükskõik, kuidas, aga ma jõuan siia?" küsis Shelby ja pani käed ümber Dredi kaela.

,,Ja sina jõid jooki?" küsis Tre. Tal oli nii raske uskuda, et Meli on kunagi inimene olnud.

,,Kui ma end sulle ilmutan, siis näed sina mind ka," ütles Angie. ,,Aga praegu me ju näeme teineteist, sa saad mind puudutada."

,,Ma tahaks taevast näha," ütles Emma. ,,Aga lendame mõne tiiru?" arvas ta. Talle meeldis Xaphaniga käsikäes lennata.

,,Kutsuks küll," ütles Xandra. ,,Aga sa mind tuppa ei kutsugi?"
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Aug 30, 2012 11:45 pm

"Umbes nii jah. Ma ei oska nagu täpsemat seletust sulla anda. Kui sa oleksid ise samasugune, siis mõistaksid," vastas Dred.

"Jah, seda ma tegin. Mul olid tol ajal omad põhjused," vastas Meli. Praegu ta muidugi muigas omaette nende 'põhjuste' peale.

"Seda küll. Aga kui sa ilmutad, siis ma ei saa sind puudutada," ütles Tom. "Aga hea seegi," lisas ta."

"Miks ka mitte. Selleks meil tiivad ongi," vastas Xaphan. Ka temal polnud lendamise vastu kunagi midagi.

"Aga muidugi kutsun. Tule sisse," ütles Fabi muiates. Ta oli selle enne täiesti ära unustanud.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeReede Aug 31, 2012 12:10 am

,,Aga kas sa oma tiibu kunagi tagasi ei saa?" uuris Shelby. Tema oli kuulnud seda, et kui langenud ingel päästab inimelu, saab ta tiivad tagasi ja temast saab kaitseingel.

,,Miks sa haldjaks tahtsid saada?" küsis Tre. Ta oli nii uudishimulik.

,,Aga sa tead, et ma olen olemas," ütles Angie ja naeratas.

,,Siis lendame üks ring," arvas Emma ja tõusis juba lendu, jäädes esialgu veel hõljuma.

Xandra muigas ja astuski tuppa. Ta tõmbas ukse enda järelt kinni ja kallistas Fabit.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeReede Aug 31, 2012 12:38 am

"Võin saada, aga milleks mulle seda vaja?" vastas Dred küsimusega. Kui ta taevasse tagasi pääseb, ei saa nad Shelbyga enam nii palju koos olla.

"Oli üks haldjast kutt, kes mulle kunagi meeldis. Tema pärast," vastas Meli. "Aga see on nüüd möödas."

Tom naeratas vastu. "Muidugi ma tean. Sa oled alati minu jaoks olemas."

"Muidugi," nõustus Xaphan ja tõusis siis ka lendu, haarates samal ajal Emmal käest kinni.

Fabi võttis Xandra endale sülle. "Parem kui väljas, mis?"
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeReede Aug 31, 2012 12:45 am

,,Ma ei tea," vastas Shelby. ,,Aga võtaksid särgi ära?" küsis tüdruk. Ta tahtis näha, kas Dredil ka armid on.

,,See on tõesti väga hea põhjus," muigas Tre. ,,Aga haldjad on nunnud."

,,Nii ongi, ära seda kunagi unusta," ütles Angie Tomile silma vaadates.

Emma vaatas Xaphanile silma ja koos lendasid nad üle metsa. ,,Sinuga on nii hea koos lennata," ütles haldjake.

Xandra pani käed ümber Fabi kaela ja vaatas talle silma. ,,Kõvasti parem," vastas langenud ingel.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Sept 06, 2012 12:58 am

"Aga muidugi. Eks vaata siis," vastas Dred ja võttiski särgi seljast.

Meli muigas samuti. "Kunagi oligi hea põhjus. Aga nunnud oleme küll."

"Ma ei kavatsegi seda unustada," ütles Tom.

Xaphan naeratas. "Sinuga samuti. Minu lemmiktegevus alates sinuga kohtumisest."

"Ma näen," ütles Fabi. "Mulle meeldib, kui sa mulle silma vaatad."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Sept 06, 2012 1:05 am

Shelby vaatas Dredi selga ja nägigi arme. Ta puudutas neid õrnalt...

,,Sina oled jah," ütles Tre. ,,Minu haldjake."

,,Tore," ütles Angie ja hoidis Tomi tugevalt enda vastas.

,,Inglid on nii head," lausus Emma naeratades.

,,Mulle meeldivad ka su silmad," ütles Xandra.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Sept 06, 2012 3:43 am

Dred ei öelnud midagi, vaid vaatas Shelbyt. Talle ei meeldinud eriti, et ta arme näpiti, aga mis seal ikka.

Meli muigas. "Minust on palju ilusamaid haldjaid. Usu mind."

"Ma tahaks ise ka olla selline nagu sina," ütles Tom.

Xaphan naeratas samuti. "Peavadki olema. Ega haldjad neile ka just alla ei jää."

"Aga sinu omadesse võikski vaatama jääda," ütles Fabi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Sept 06, 2012 3:56 am

Shelby võttis oma sõrmed armidelt ära ja kallistas kõvasti Dredi. ,,Ma tahan sinuga igaveseks kokku jääda," lausus ta.

,,Sa ei tohiks nii rääkida," ütles Tre.

,,Kui sa oled oma eluaja jooksul hea inimene, siis saad selliseks," ütles Angie. ,,Aga ära selle pärast enesetappu küll tegema hakka, mina pean sind kaitsma ja elus hoidma."

,,Oleneb haldjast," ütles Emma.

,,Siis vaata," ütles Xandra.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Sept 06, 2012 4:02 am

"Mina tahan ka sama," ütled Dred. Praeguse seisuga see väga võimalik ei olnud, aga seda ei hakanud Dred mainima.

"Aga ma ei valeta. Minust on kindlasti ilusamaid," ütles Meli.

"Tean jah. Ega sa ei lasekski mul seda teha," ütles Tom. Talle ei meeldinud mõte, et muutub ühel hetkel vanaks.

"Seda muidugi. Mina mõtlesin oma sõnade juures sind," ütles Xaphan.

"Ma teengi seda praegu," ütles Fabi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Sept 06, 2012 4:05 am

Shelby oli ikka Dredi embuses ja peitis oma pea kuti rinnale. Ta tahtis nii väga tema lähedal olla.

,,Minu jaoks oled sina kõige ilusam," ütles Tre.

,,Aga ma olen sul alati olemas," ütles Angie.

Emma naeratas. ,,Tahaks nüüd sinuga lihtsalt kuskil olla," ütles ta.

,,Ma armastan sind," ütles Candra.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Sept 06, 2012 4:23 am

Dred hakkas Shelby juustega mängima. "Sa jäid nii vaikseks järsku," ütles ta.

Meli naeratas. "Ja minu jaoks oled sina kõige ilusam kutt."

"Ma tean, ma tean. Aga ma ei taha, et sa mind vingi vana pässina näed," ütles Tom.

Xaphan naeratas samuti. "Aga ma ju olemegi kuskil," ütles ta.

"Ja mina armastan sind," ütles Fabi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeReede Sept 07, 2012 1:43 am

,,Ma jäin lihtsalt mõtlema," vastas Shelby.

,,Mu nunnu haldjake," ütles Tre.

Angie hakkas naerma. ,,Ära selle pärast muretse. Su hing jääb ju nooreks," ütles ta.

,,Aga ma tahaks, et sa oma tiivad mulle ümber paneks," ütles Emma.

Xandra läks Fabile lähemale ja surus oma huuled tema omadele.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeReede Sept 07, 2012 2:10 am

"Mille peale sa mõtlema jäid?" küsis Dred.

"Mul hakkab imelik juba, kui sa seda kogu aeg ütled," muigas Meli.

"Seda küll, aga ikkagi. Mulle ei meeldiks vana olla," ütles Tom.

"Nagu soovid. Alati saab," ütles Xaphan ning panigi enda tiivad Emmale ümber.

Fabi suudles kirglikult Xandrat ja pani käed talle ümber.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Strangeland(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 31, lehekülgi kokku 34Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Suvelaager(Rollimäng)
» Elite Way School(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: