Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Marty päevik xD

Go down 
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Marty päevik xD Empty
PostitaminePealkiri: Marty päevik xD   Marty päevik xD Icon_minitimePüh Mai 29, 2011 4:58 am

2 nädalat enne maskiballi

Kirjutan jälle üle pika aja oma veebiblogisse, sest minuga polnud tükk aega midagi huvitavat juhtunud. Aga tänane päev oli üks haigemaid mu elus. Hommik oli täiesti tavaline. Ma ajasin geeliga oma tuka püsti nagu alati. Siis läksin noortekeskusesse, aga seal irvitas mingi ülbikust emoplika minu soengu üle. Otsustasin talle tagasi teha ja nimetasin teda emoks. See sai nagu täiega vihaseks minu peale ja lõpuks valas mulle vett pähe. Mu soeng oli täiesti rikutud Sad Oleksin talle hea meelega virutanud, aga kahjuks oli ta tüdruk. Kõik emoplikad on saatanast. Tema nimi oli vist Cheryl. Igatahes on see Cheryl juba teine, kes minu üle nalja julges heita. Lõpuks ma tüdinesin temaga vaidlemisest ära ja läksin kitarri harjutama, aga see plika ei jätnud mind ikka veel rahule. Ta hakkas laulma, kui ma kitarri mängisin :O Okei, tal on hea hääl, aga ikkagi käis tema kohalolek mulle närvidele. Kui ma loo lõpuni olin mänginud, siis tuli ta pugema ja tahtis minuga ära leppida. Alguses arvasin, et ta teeb nalja, aga mul polnud siiski õigus. Lõpuks tõmbasin noortekast ikkagi minema, et ta mul järel käima ei hakkaks.

Teine üllatus tabas mind, kui olin Henry pool. Järsku ilmus emoplika koos oma teise emokast sõbrannaga Henry juurde. Rääkisime natuke, aga siis tegi teine emoplika (Ruby oli vist ta nimi?) ettepaneku kõik koos midagi mängida. Kuna mul oli igav, siis jäin nõusse. Järsku oli tolle teise emoplika kord küsida ning ta käskis õelalt irvitades Cherryl mind suudelda. Ma olin täiesti šokis, kuid samas ka põnevil. Tahtsin teada, kas Cherry julgeb mind suudelda. Aga ta julges... Ja kuidas veel! Very Happy Tema oskuste põhjal julgeksin öelda, et see emokas on ilapaneku meistrivõistlustel osalenud xD Igatahes ta oli hea... mmm. Nagu kommike xD Hiljem ta suudles mind veel ja mina ei suutnud jälle vastu panna. Korraks unustasin isegi ära, et ma ei salli teda. No muidugi sai ka see Ruby jälle pervotseda ja oma nilbeid märkusi teha. Arvas ta tõesti, et ma olen kurt?? Igatahes tõmbasin sealt ka uttu. Jällegi selle Cherry pärast. Ta meeldib mulle natuke liiga palju, et teda vihata. Aga ma ei saa teist korda sama reha otsa astuda ja lasta mingil emoplikal ennast lolliks teha...
Lõpetan siis praegu oma sissekande ja kunagi ehk kirjutan jälle.
Tsaooo! ''

Päeva pilt:
Marty päevik xD Hihahaa


Marty
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Marty päevik xD Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marty päevik xD   Marty päevik xD Icon_minitimeTeis Mai 31, 2011 4:31 am

Ei ole võimalik Very Happy

Eile toimuski see maskiball, mida ma kaua oodanud olin. Lootsin sealt endale mõne kena tüdruku leida. Järsku ma märkasin ühte iludust ja kutsusin ta endaga tantsima. Alguses ei osanud ma midagi kahtlustada, aga tema hääl tuli kuidagi tuttav ette. Ma olin temast lummatud ning täiesti kindel, et ilma maskita on ta veel kaunim. Ja siis võttis ta maski eest... Ma pidin infarkti saama. See oli Sherry! (Nüüd oskan ma tema nime õigesti kirjutada Very Happy) Ta vaatas mulle nii armsalt otsa. Võtsin enda maski ka ära, aga ta ei paistnud väga üllatunud olevat. Kuid mina ei suutnud ikkagi ära imestada, et minu unistuste tüdruk osutus Sherryks. Samas polnud mul enam mingit valikut. Ma ei saanud enam temast eemale hoida. Olin vist juba enne seda maskiballi temasse vähehaaval armumas, aga nüüd on olukord täiesti lootusetu. Ma ei saa seda emoplikat enam peast välja. Eile õhtul suudlesin ka veel teda, mis oli tohutult hea tunne üle pika aja. Aga see õhtu oli kahjuks liiga lühike. Me ei jõudnud isegi arutada, mis meist edasi saab. Mul pole isegi tema numbrit... Aga ma ei viitsi täna rohkem midagi kirjutada ega isegi mitte pilti siia lisada, sest mul on nüüd muud teha. Pean Sherryt uuesti nägema.

Marty
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Marty päevik xD Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marty päevik xD   Marty päevik xD Icon_minitimeNelj Juun 23, 2011 2:36 am

Oi-oi-oi xD

Ma olen väga õnnelik praegu (Kui üks üks pisike hirm välja arvata, aga sellest räägin veits hiljem). Oleme Sherryga endiselt koos. Alguses ma mõtlesin, et ta jätab mu niikuinii kohe maha või lihtsalt lollitab, aga ma ei suutnud ikkagi oma musikesest loobuda. Õnneks ta ikkagi armastab mind. Aga viimasel ajal ei piisa meile lihtsalt suudlustest. Sherry andis ka juba mitu korda mõista, et ta tahab minuga seda asja teha. Ma tahtsin ise ka muidugi, sest ta on lihtsalt vastupandamatu, aga esimesel korral pidin talle ikkagi ära ütlema. Ma pole ju kunagi ühegi tüdrukuga seda teinud ja kartsin natuke. Ma tean, et see on nõme ja olen luuser Very Happy No öösel siis veel mõtlesin selle peale ja võtsin julguse kokku. Käisin hommikul apteegis ka ja ostsin ühe mutikese käest paki kondoome. Too vahtis mind imeliku näoga, kui ma õhupalle küsisin xD Hiljem siis saime Sherryga kokku ka. Alguses ma veel kahtlesin, aga tema üliseksikas kleit ei lasknud mul enam ümber mõelda. Pealegi ma teadsin ju, et Sherry kindlalt tahab seda. Pärast ostab veel minu pärast vibraatori endale Very Happy Ma oleks siis selle vibraatori peale ilgelt armukade ka. Igatahes tegime siis selle asja ära. Kõik oli tore ja armas kuni ma avastasin, et kondoomipakk mu pükste tagataskus jäi kasutamata. Ma ei tea, mis nüüd saab, kui Sherry peaks rasedaks jääma. Mul on mõistus nii otsas praegu.

Marty

Marty päevik xD Mjaw343
Mingi uuem pilt ka veel minust.
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Marty päevik xD Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marty päevik xD   Marty päevik xD Icon_minitimePüh Jan 22, 2012 4:03 am

Aiaiai

Ma ei teagi, kuna viimati kirjutasin. Ega sel pole erilist tähtsust ka. Pealegi kirjutan ma ainult siis, kui mul on tõesti mõni rabav uudis. Ja nüüd ongi aeg käes, kui pomm plahvatas. Juhtuski see, mida ma kogu aeg kartnud olin. Sherry on rase! :O Käinud oleme vaid natuke rohkem kui ühe kuu. Tema rasedus on rohkem minu süü, kuna mina olin see, kes kondoomi täielikult ära unustas. Aga no mis teha... Asjad kipuvad ununema, kui sa hullult kiima lähed xD Ma ei teagi, mis nüüd saama hakkab. Sherry ütles igatahes, et tema tahab sünnitada. Mina talle loomulikult midagi keelama ei hakka. Kui tahab väntsakat, siis võib ta selle ju saada. Mitte et ma psühholoogiliselt selleks valmis oleksin. Ja kuidas ma seda oma vanematele räägin? "Tere mutt ja vanamees, ma tahtsin teile öelda, et varsti saab minust issi, sest ma panin just äsja oma pruta paksuks." Nii või? Very Happy Samas võin ju ka tõsise näo pähe teha ja neile nagu muu jutu seas ka "toonekure külaskäiku" mainida. Mariale teeb minu väike "apsakas" kindlasti väga palju nalja. Tema on ju meie peres suurim ringitõmbaja, kuid siiani on ta kõhukesest edukalt hoiduda suutnud. Aga jahm... mis tehtud, see tehtud. Eks mul tuleb siis ennast 9 kuu jooksul ette valmistada, sest tööd on palju. Ma ei tea ju isegi seda, mismoodi titte käes hoida ja kuidas teha nii, et ta vait jääks. Ega tutiplutitamine vist ei aita? Mähkmeid ei hakka ma mitte mingil juhul vahetama, kuna isegi lihtsalt mõte sellest tekitab vastikust. See rohkem naistele mõeldud töö kah. Veab mul, et ma naine pole ;D Nüüd aga praeguseks aitab nendest titeuudistest. Küll ma millalgi jälle kirjutan, kui mul uut infot on.

Marty


Päeva pilt:

Marty päevik xD 201111302230
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Marty päevik xD Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marty päevik xD   Marty päevik xD Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Marty päevik xD
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD :: TEGELASTE PÄEVIKUD-
Hüppa: