Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 10:14 am

Elizabeth suudles endiselt Sami.

Annabelle suudles uuesti Patricku.

Eliza suudles innukalt Davidit.

Mia suudles endiselt Kevinit.

,,Nüüd sinu kord rääkida," ütles Rose.

Matt naeratas.

Ja Annette suudles Gleni.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 8:06 pm

Sam suudles omakorda Elizabethi.

Patrick suudles Annabelle'i vastu.

David läks Elizale lähemale.

Ja Kevin suudles Miat.

Devon hakkas rääkima. "Ma olin suures masenduses pärast seda, kui ma oma eksiga lahku läksin. Tema aga polnud mind kunagi armastanud. Aga mina olin lihtsalt idioot. Ma oleks talle isegi kõik andeks andnud ja temaga abiellunud... Aga praegu olen ma õnnelik, et ta minuga abielluda ei tahtnud. Kellegi sellisega koos elada oleks täielik õudus. Ma ei tea, miks ma alguses sind ei märganud. Olin vist kurbusest hulluks minemas ega näinud midagi muud enda ümber. Sellega tegin sulle palju haiget. Oma viha sinu peale välja valades... Aga ma ei tahtnud seda. Sinust olen ma alati hoolinud. Kuid armusin sinusse hiljem. Ma sain sellest alles siis aru, kui sind polnud enam minuga. Nüüd oleme jälle koos ning ma ei taha sind mitte kunagi kaotada."

Isabella naeratas vastu.

Glen suudles innukalt Annette'i.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 8:11 pm

Elizabethi suudles kirglikult Samiga.

Annabelle suudles endiselt Patricku.

Eliza naeratas.

Mia suudles kirglikult Kevinit.

,,Ma jään igavesti sinu juurde," ütles Rose. ,,Ma armastan sind."

Matt suudles uuesti Isabellat.

Annette suudles omakorda Gleni.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 8:19 pm

Sam võttis Elizabethil püksid jalast.

Patrick suudles omakorda Annabelle'i.

David naeratas vastu.

Kevin suudles veel kirglikumalt Miat.

"Mina armastan sind ka," lausus Devon.

Isabella suudles Matti vastu.

Glen tõmbas Annette'i endale lähemale.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 8:26 pm

Elizabeth suudles uuesti Sami.

Annabelle suudles kirglikult Patrciku.

Eliza kallistas Davidit.

Mia käed liikusid allapoole...

Rose suudles Devonit.

Matt suudles endiselt Isabellat.

Annette naeratas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 8:28 pm

Sam suudles Elizabethi vastu.

Patrick suudles veel kirglikumalt Annabelle'i.

David suudles Elizat põsele.

Kevin võttis püksid jalast.

Devon suudles Rose'i vastu.

Isabella suudles omakorda Matti.

Glen naeratas vastu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 8:52 pm

Elizabeth suudles endiselt Sami.

Annabelle'i käed liikusid allapoole...

Eliza naeratas.

Mia suudles uuesti Kevinit.

Rose rääkis nüüd järgmise loo. ,,Ma ei oleks iialgi arvanud, et Cedric mulle nii võib teha nagu ta tegi. Ta oli mulle tavaliselt ikka toeks, kui ma õnnetu olin, kuid ühel päeval ta suudles mind. Ma ei tundnud midagi, kuid ta ütles mulle, et armastab mind. Ma teadsin, et ei suuda iialgi ta tunnetele vastata, kuid Cedric sellega ei leppinud. Ma poleks osanud arvata, et ta su eksi selleks ellu äratab, et mind sinust eemal hoida. Ta on sitapea. Ja siis vangistas ta veel mitmeks aastaks mu oma majja ja ma ei tea, kas Steven ei näinud seda või ei olnud tal lihtsalt võimalik minu juurde pääseda, sest ta ei tulnud mulle appi. Ma olin kogu see aeg mingisse akendeta ruumi lukustatud, mis pidi olema mu tuba ja lisaks sellele valvas mind mingi teine vampiir, et ma ei saaks lukku maha murda ning põgeneda ja lisaks sellele oli tal võime nõrgestada mingiks teatud ajaks ja ma olingi nõrgestatud. Mind ei lastud isegi välja jahile, sest kardeti, et ma põgenen. Ma tahtsingi seda ära kasutada, et sealt jalga lasta, kuid need vampiirid olid minust targemad. Nad tõid mulle mitu pudelitäit verd, et ma päris nälga ei jääks. Mul polnud võimalustki minema saada. Aga tegelikult polnudki mulle oluline see, kus ma olin ja mida minuga tehti, vaid see, et sinuga kõik korras oleks. Mul oli nii valus sinust eemal olla, meie suhted olid ka just paranenud kui Cedric mulle sellise pasa keeras. Ma olin aastaid vangis ja kõik need aastad mõtlesin ma ainult sellest, et nad sulle midagi ei teeks. Ma oleksin olnud selle nimel valmis isegi surema, aga peaasi, et sinuga kõik korras oleks. Ja ühel päeval tõi Cedric mulle ühe karbi, milles oli pulmakleit. Ta ütles, et kui ma temaga selle nädala jooksul ei abiellu, siis ei näe ma sind enam kunagi. Mingi lootus tekkis, et ta laseb mul sind näha ja ma teadsin, et targem on teda kuulata. Kuid ma sain sõbraks ühe teise vampiiri - Reginaga. Ta tõi mulle sinu pildi, et sa siiski minuga oleksid ja lubas mind aidata ning teha nii, et ma siit varsti pääseks ega peaks Cedricuga abielluma. Ta lubas mulle, et näen sind varsti. Nädal möödus ja käes oligi päev, mil pidin Cedricuga abielluma. Ma polnud Reginat peale seda juba terve nädala näinud. Mul oli valus juba Cedricuga altari ees seista kuni Regina koos sinuga tagasi tuli. Mind ei huvitanud enam miski ja ma otsustasin, et ei abiellu. Ma olin liiga õnnelik ja see oli mu ainus võimalus põgeneda. Sa päästsid mu, kuid ma ei tea, kas ma suudan üldse kunagi Cedricule andestada seda, mida ta mulle tegi."

Matt suudles kirglikult Isabellat.

Annette pani käe Gleni põsele.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 9:00 pm

Ja Sam suudles Elizabethi.

Patrick võttis Annabelle'i paljaks.

David naeratas vastu.

Kevin suudles Miat vastu.

"Cedric on siga," lausus Devon ja kallistas Rose'i.

Isabella suudles veel kirglikumalt Matti.

Glen vaatas Annette'ile silma.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 9:08 pm

Elizabeth suudles kirglikult Sami.

Annabelle suudles uuesti Patricku.

Eliza kallistas Davidit.

Mia suudles endiselt Kevinit.

Rose pani pea Devoni õlale. ,,Sinu kord rääkida."

Matt võttis Isabella seeliku ära.

Annette vaatas omakorda Glenile silma.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 9:21 pm

Sam suudles veel kirglikumalt Elizabethi.

Patrick suudles Annabelle'i vastu.

David silitas Eliza juukseid.

Kevin suudles innukalt Miat.

Devon hakkas rääkima. "Me hakkasime sinuga järjest paremini läbi saama. Hakkasin koguni uskuma, et võiksin sinusse armuda. Aga siis järsku sa kadusid ega ilmunud mitu aastat välja. Ma arvasin, et sa läksid minu pärast ära... Et sa kaotasid kannatuse ning otsustasid, et parem on minust eemale hoida. Olin selle pärast kurb. Mõtlesin, et sa oleksid võinud vähemalt öelda, et ära lähed ning hüvasti jätta. Sel ajal ei tulnud mulle pähegi mõte, et sinuga võib olla midagi juhtunud. Olin lihtsalt täiesti kindel, et sa läksid vabatahtlikult ära ning süüdistasin kõiges iseennast. Otsustasin siis, et ei hakka sind otsima ja lähen oma eluga edasi. Kuigi ma olin sinusse juba armunud ning ma ei suutnud lõpetada sinule mõtlemist. Järsku aga ilmus Regina välja jutuga, et sa oled Cedricu majas vangis ja pead varsti abielluma. Siis ei mõelnud ma enam hetkegi ning läksime kohe sind otsima."

Isabella suudles uuesti Matti.

Glen suudles Annette'i.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 9:25 pm

Elizabethi käed liikusid allapoole...

Annabelle suudles endiselt Patricku.

Eliza naeratas.

Mia suudles omakorda Kevinit.

,,Ma olen õnnelik, et sa õigel ajal jõudsid," ütles Rose. ,,Muidu oleks ma praegu abielus ja õnnetu ja igavesti selles majas vangis."

Matt suudles Isabellat vastu.

Annette suudles Gleni vastu.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 9:34 pm

Sam võttis Elizabethil pesu ära.

Ja Patrick suudles Annabelle'i.

David naeratas vastu.

Kevin võttis Mial pesu ära.

"Nüüd olen ma alati sinuga," lausus Devon.

Isabella suudles innukalt Matti.

Glen suudles endiselt Annette'i.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 9:46 pm

Elizabeth suudles uuesti Sami.

Annabelle suudles kirglikult Patricku.

Eliza kallistas Davidit.

Mia suudles uuesti Kevinit.

Rose naeratas ja rääkis järgmise loo. ,,Ma lihtsalt ei suutnud uskuda oma õnne, kui sinuga üle paari aasta jälle kohtusin. Ma teadsin ja tean siiani vaid üht - ma tahan sinuga igavesti koos olla. See oleks nagu mu taassünd olnud - alustada puhtalt lehelt, ilma kannatusteta. Kui Cedric poleks mind vangis hoidnud, võinuks see ehk meie pulmapäev olla. Kuid siiski, mind ei huvitanud enam miski, mis mulle haiget tegi, ma olin liiga õnnelik, et sind jälle nägin. Ja siis suudlesid sa mind. See oli meie esimene suudlus. See tunne, mida ma tol hetkel tundsin, oli parim. Kõik mind ümbritsev justkui kadus ja ma tõusin lendu. Mu armastus sinu vastu muutub aga iga päevaga aina tugevamaks, ma armastan sind igavesti."

Matt suudles omakorda Isabellat.

Annette suudles innukalt Gleni.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 9:57 pm

Sam suudles Elizabethi vastu.

Patrick suudles kirglikult Annabelle'i vastu.

David sasis Eliza juukseid.

Kevin suudles Miat vastu.

"Mina armastan sind ka igavesti," lausus Devon.

Isabella suudles kirglikult Matti.

Glen suudles kirglikult Annette'i.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 10:06 pm

Elizabeth suudles endiselt Sami.

Annabelle'i käed liikusid allapoole...

Eliza naeratas.

Mia suudles endiselt Kevinit.

Rose naeratas. ,,Sinu kord rääkida."

Matt suudles veel kirglikumalt Isabellat.

Annette suudles veel kirglikumalt Gleni.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 10:19 pm

Sam suudles omakorda Elizabethi.

Patrick võttis riided seljast.

David naeratas vastu.

Ja Kevin suudles Miat.

Devon hakkas rääkima. "Mina olin samuti väga õnnelik, kui ma su tagasi sain. Ja meie esimene suudlus oli lihtsalt unustamatu. Ma pole kunagi mitte kellegi vastu tundnud midagi sellist, mida praegu sinu vastu tunnen. Olen sulle tänulik, et sa ei andnud alla, vaid üritasid mu silmi avada. Mõni teine oleks ammu solvunult minema läinud ja mind unustanud. Alles pärast sinusse armumist sain ma aru, mis on tõeline armastus. Varem polnud mul küll õrna aimugi. Aga sinuga olen väga õnnelik. Ma hakkan sind iga päevaga järjest rohkem armastama. Ning sellel ei tule kunagi lõppu. Tahan igavesti sinuga koos olla ning unustada kõik muu. Oleme ainult meie ja rohkem mitte midagi."

Isabella läks Mattile veel lähemale.

Glen suudles veel kirglikumalt Annette'i.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 10:28 pm

Elizabeth suudles kirglikult Sami.

Annabelle suudles uuesti Patricku.

Eliza suudles Davidit põsele.

Mia suudles kirglikult Kevinit.

,,Jah," naeratas Rose. ,,Ainult meie. Igavesti."

Matt võttis püksid ära.

Annette tõmbas Gleni pikali.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 10:36 pm

Sam suudles veel kirglikumalt Elizabethi.

Patrick suudles Annabelle'i vastu.

David sulges silmad.

Kevin suudles kirglikult Miat vastu.

Devon naeratas vastu.

Isabella suudles uuesti Matti.

Glen suudles uuesti Annette'i.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 10:47 pm

Elizabethi käed liikusid allapoole...

Annabelle suudles endiselt Patricku.

,,Mida sa mõtled?" küsis Eliza.

Mia käed liikusid allapoole...

Rose hakkas rääkima. ,,See aeg, mis me peale kõiki neid aastaid koos oleme veetnud, on mu kõige õnnelikum aeg, kuid ma tean, et veel õnnelikumad aastad on ees. Sa õpetasid mulle seda, et isegi, kui mul on valus, ei tohiks ma alla anda, sest see võib muutuda. Minu jaoks muutuski ja kõik läks paremaks. Sina teedki minu jaoks kõik paremaks. Ma olen sulle tänulik, et sa mul surra ei lasknud, kui ma end tappa tahtsin, ma ei olekski muidu õnnelikuks saanud, kuid nüüd ma olen õnnelik. Ma tean, et me oleme üksteise jaoks loodud ning ma tahan sinuga varsti abielluda ja lapsi saada. Ma tahaks hästi romantilisi ja ilusaid pulmi sinuga ja ma ootan iga päev juba seda hetke, mil sa sõrmusega minu juurde tuled ja mu naiseks palud."

Matt suudles Isabellat vastu.

Annette suudles Gleni vastu.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 11:00 pm

Sam võttis Elizabethil pesu ära.

Ja Patrick suudles Annabelle'i.

"Sinust," vastas David.

Kevin võttis alukad ära.

Devon naeratas. "Sa ei pea seda kaua ootama."

Isabella suudles endiselt Matti.

Glen suudles endiselt Annette'i.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 11:08 pm

Elizabeth suudles uuesti Sami.

Annabelle suudles kirglikuklt Patricku.

,,Ja täpsemalt?" küsis Eliza.

Mia suudles uuesti Kevinit.

Rose naeratas vastu. ,,Räägi sina nüüd."

Matt suudles innukalt Isabellat.

Annette suudles innukalt Gleni.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 11:23 pm

Sam suudles Elizabethi vastu.

Patrick suudles veel kirglikumalt Annabelle'i.

"Ma armastan sind," vastas David.

Kevin suudles Miat vastu.

Devon hakkas rääkima. "Ma olen palju juba tulevikule mõelnud. See on kindel, et tahan olla igavesti koos sinuga. Samuti soovin ma sinuga abielluda ja lapsi saada. Ning ma olen õnnelik, et sa mind armastad. Ilma sinuta mind võibolla enam polekski. Või siis masetseksin kuskil üksinda. Sinu kõrval tunnen ma ennast nii hästi. Varem ma ei uskunud seda juttu, et me oleme hingesugulased. Aga nüüd pole selles vähimatki kahtlust, et me oleme kokku loodud. Ma võiks sinuga minna ükskõik kuhu. Ma ei jätaks sind iialgi enam üksi."

Ja Isabella suudles Matti.

Glen suudles omakorda Annette'i.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 11:28 pm

Elizabeth suudles endiselt Sami.

Annabelle'i käed liikusid allapoole...

,,Mina armastan sind ka," lausus Eliza.

Mia suudles endiselt Kevinit.

Rose naeratas ja võttis Devonil käest kinni.

Matt suudles kirglikult Isabellat.

Annette suudles kirglikult Gleni.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 01, 2011 11:36 pm

Sam suudles innukalt Elizabethi.

Patrick suudles ikka veel Annabelle'i.

David suudles uuesti Elizat.

Ja Kevin suudles Miat.

Devon naeratas vastu.

Isabella suudles kirglikult Matti vastu.

Glen suudles kirglikult Annette'i vastu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 02, 2011 12:58 am

Elizabeth suudles kirglikult Sami.

Annabelle suudles omakorda Patricku.

Eliza suudles Davidit vastu.

Mia suudles innukalt Kevinit.

Rose suudles Devonit.

Matt suudles Isabella kaela.

Annette'i käed liikusid allapoole...
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Elite Way School(Rollimäng)
» Suvelaager(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: FOORUMIST :: PRÜGILA-
Hüppa: