Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeNelj Nov 11, 2010 5:24 am

Sam suudles uuesti Elizabethi.

Dom suudles Bridgetit põsele.

Glen naeratas.

Andrew suudles Brie'd edasi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeNelj Nov 11, 2010 5:27 am

Elizabeth suudles Sam'i vastu.

Bridget naeratas. ,,Räägi nüüd sina."

Annette naeratas vastu.

Brie suudles innukalt Andrew'd.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeNelj Nov 11, 2010 5:43 am

Sam suudles endiselt Elizabethi.

"Ma pole kunagi eriti armastusse uskunud. Nagu ma kunagi rääkisin, siis päris oma tüdrukut mul pole olnud. Noorena olin ma väga lapsik ega mõelnud eriti selliste asjade peale. Kui ma sain viisteist, siis terve klass juba vihkas mind. Järsku hakkas üks kooli popimatest tüdrukutest minu vastu huvi tundma. Pärast muidugi selgus, et tegu oli ühe mu klassivenna naljaga. Siis ma mõtlesin, et keegi mind niikuinii ei taha. Ma polnud siis veel kordagi elus armunud olnud ja korrutasin endale, et armastust pole olemas. Järsku aga ilmusid sina mu ellu. Alguses mõtlesin, et sa oled õel ja tahad mulle halba. Kui olin sind paremini tundma õppinud, mõistsin ma, et just sina oled minu jaoks õige. Armusin sinusse eneselegi teadmata. Kui ma sind Desiree eest kaitsesin, siis mul polnud sellest veel õrna aimugi. Ma arvasin, et ei saa lasta nii kenal tüdrukul surra. Aga palju hiljem ma mõistsin, et olin juba siis sinusse armunud. Ja lõpuks ometi sain ka mina õnnelikuks."

Glen võttis Annette'il käest kinni.

Andrew suudles ikka veel Brie'd.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeNelj Nov 11, 2010 5:45 am

Elizabeth suudles innukalt Sam'i.

,,See lugu oli ilus," ütles Bridget.

Annette silitas Gleni nägu.

Brie suudles omakorda Andrew'd.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeNelj Nov 11, 2010 5:49 am

Ja Sam suudles Elizabethi.

Dom naeratas.

Glen sulges silmad.

Andrew suudles innukalt Brie'd.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeNelj Nov 11, 2010 5:55 am

Elizabeth suudles innukalt Sami.

Bridget naeratas vastu ja rääkis järgmise loo. ,,Mida rohkem ma sind nägin, seda rohkem hakkasin ma sinust mõtlema. Ma olin nõus tegema ükskõik mida, et vaid sinuga koos olla. Olin õnnetu, sest sa tahtsid surra ja isa soovitas mul Gleniga rääkida, sest temal ja Annette'il oli kunagi sarnane värk. Siis jõudsin ma sinna majja, kus mind tapeti. Mu hing ei saanud rahu ning nii sai minust kummitus kuni mind ellu äratati. Kõik, mis ma teha tahtsin, oli mitte lasta sul surra. Ma pidin lihtsalt vaatama, et sa ei teeks midagi mõtlematut, sest kartsin sind tõesti kaotada. Kui ma uuesti ellu ärkasin, läksin ma alguses koju, et natuke mõelda. Ma pidin sind nägema. Ma pidin teadma, et sinuga on kõik korras. Sa küll ei märganud, kuid ma olin kapi otsas, kui sa voodil pikutasid ja mingiks hetkeks silmad kinni panid. Siis avasid sa uuesti silmad ja ma hüppasin siia. Ma sain sulle kõik ära rääkida ning sa suudlesid mind. See oli mu esimene suudlus ja tunne oli parim, ma ei taha sinust mitte kunagi lahti lasta. Ma mõistsin, et tahan sinuga igavesti koos olla. Sa oled ainus."

,,Millest me mõtleme?" küsis Annette.

Brie suudles omakorda Andrew'd.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeNelj Nov 11, 2010 5:58 am

Sam suudles Elizabethi edasi.

"Nii ilusad sõnad," lausus Dom.

"Meist," vastas Glen.

Andrew jäi Brie'le silma vaatama.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeNelj Nov 11, 2010 6:00 am

Elizabeth suudles kirglikult Sami.

,,Räägi nüüd sina," palus Bridget ning naeratas.

,,Ja täpsemalt?" küsis Annette.

Brie vaatas omakorda Andrew'le silma.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeNelj Nov 11, 2010 6:08 am

Sam suudles kirglikult Elizabethi vastu.

"Rõõmsat või kurba?" küsis Dom.

"Et ma tahan sind veel suudelda," vastas Glen.

Andrew silitas Brie nägu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeNelj Nov 11, 2010 9:23 pm

Elizabeth sasis Sami juukseid.

,,Räägi kurvem enne," vastas Bridget.

,,Tee seda," naeratas Annette.

Brie naeratas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 5:29 am

Sam naeratas.

Dom hakkas rääkima. "Ühel päeval oli mul järsku kõigest kõrini. Ma ei leidnud enam ühtegi põhjust elamiseks. Mõtlesin siis ühe plaani välja. Otustasin öösel salaja välja hiilida, kui kõik magasid. Varem oli mul kõik juba ette valmistatud. Mu kodu lähedal oli üks koht, kus ma saanuks rahulikult oma elu lõpetada. Kui ma lõpuks sinna kohale jõudisn, võtsin nööri ja olingi valmis oma plaani täide viima. Aga viimasel hetkel hakkasin kahtlema. Ma lihtsalt ei suutnud endalt elu võtta. Pidin alla andma ning olin enda peale väga vihane. Hiljem kodus lõikusin veel ennast natuke, aga ka sellest polnud abi. Ma ei nautinud enam valu nii nagu enne."

Glen suudles Annette'i.

Andrew naeratas vastu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 5:31 am

Elizabeth naeratas vastu.

,,See on hea, et sa ikkagi ei suutnud seda teha," lausus Bridget. ,,Muidu mul poleks praegu sind ja ma oleksin õnnetu."

Annette suudles Gleni vastu.

Brie kallistas Andrew'd.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 5:34 am

Sam võttis Elizabethil käest kinni.

"Ma olen sinuga nõus," lausus Dom.

Glen suudles endiselt Annette'i.

Andrew silitas Brie juukseid.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 5:42 am

Elizabeth naeratas.

Bridget hakkas rääkima. ,,See lugu, mida sa mulle just rääkisid, pani mind siiski kurvastama. Kuigi sa oled minuga. Ma lihtsalt ei suuda mõelda sinu surmast. Siis, kui sa tahtsid minna Desiree juurde, et ta su tapaks, teadsin ma, et pean sind takistama. Nii ma siis järgnesin sulle ja hirmutasin teda natuke, olin ju kummitus. See oli minust väga õel trikk, kuid sellest piisas, et sind takistada. Ma ei saanud lasta sul surra. Ma olen õnnelik, et ta keeldus sind tapmast, sest kartis mind. Ja nüüd ta põgenes. Ma ei tea, mis ma teeksin, kui sa siiski sureksid. Ilmselt läheksin hulluks ja üritaksin meeleheitlikult ennast ka tappa. Ma ei taha sind mitte kunagi kaotada."

Annette suudles innukalt Gleni.

Brie pani silmad kinni.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 5:49 am

Sam naeratas vastu.

"Sa ei kaotagi mind," ütles Dom.

Ja Glen suudles Annette'i.

Andrew vaatas Brie'd.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 5:50 am

Elizabeth kallistas Sami.

Bridget kallistas Dom'i. ,,Sa võid nüüd rõõmsa loo rääkida enne kui ma nutma hakkan."

Annette suudles kirglikult Gleni.

Brie vaatas omakorda Andrew'd.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 5:57 am

Sam silitas Elizabethi juukseid.

Dom hakkas rääkima. "Kui ma sind esimest korda nägin, siis ma arvasin, et sa oled samuti kuri ning tahad mulle halba. Ma ei usaldanud sind absoluutselt ning käitusin sinuga halvasti. Hiljem sain alles aru, et sa tõesti hoolid minust. Kuida ma olin ikkagi liiga isekas oma enesetapumõtetega. Õnneks suutsid sa mind siiski takistada. Pärast seda hakkasin mõtlema, mis meid veel ees ootab. Ma olen kindel, et me mõlemad saame õnnelikuks. Kui ma varem arvasin, et ei leiagi kunagi endale seda õiget, siis nüüd mõtlen hoopis teisiti. Sina oled mulle määratud ning ma teen kõik, et sa minuga õnnelik oleksid."

Glen suudles kirglikult Annette'i vastu.

Andrew silitas Brie nägu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 6:00 am

Elizabeth pani silmad kinni.

Bridget naeratas. ,,Nii ilusad sõnad. Ja ma juba olen sinuga õnnelik, ma...armastan sind."

Annette'i käed liikusid allapoole...

Brie naeratas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 6:02 am

Sam naeratas.

"Mina armastan sind ka," ütles Dom.

Glen suudles innukalt Annette'i.

Andrew naeratas vastu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 6:04 am

Elizabeth naeratas vastu.

Bridget lähenes Dom'ile...

Annette suudles kirglikult Gleni.

Brie suudles Andrew'd põsele.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 6:08 am

Sam suudles Elizabethi põsele.

Dom suudles Bridgetit.

Glen suudles veel kirglikumalt Annette'i.

Andrew sulges silmad.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeReede Nov 12, 2010 9:07 pm

Elizabeth naeratas.

Bridget suudles Dom'i vastu.

Annette'i käed liikusid allapoole...

,,Mis sa mõtled?" küsis Bridget.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeLaup Nov 13, 2010 2:35 am

Sam naeratas vastu.

Dom suudles endiselt Bridgetit.

Glen läks Annette'ile lähemale.

"Sellest kuidas ma sind armastan," vastas Andrew.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeLaup Nov 13, 2010 2:38 am

Elizabeth silitas Sami nägu.

Bridget suudles innukalt Domi.

Annette pani käe Gleni põsele.

Brie naeratas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitimeLaup Nov 13, 2010 2:43 am

Sam pani silmad kinni.

Dom suudles omakorda Bridgetit.
Glen naeratas.

Andrew naeratas vastu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 12 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Elite Way School(Rollimäng)
» Suvelaager(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: FOORUMIST :: PRÜGILA-
Hüppa: