Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Elite Way School(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 4:51 am

Adam hakkas irvitama.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 4:53 am

,,Mis sa nüüd irvitad?" küsis Nat.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 4:56 am

"Kohe räägin," vastas Adam.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 4:56 am

,,Ma kuulan," lausus Nat.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 4:59 am

"See on tõsieluline lugu 17aastasest mässulise ja tõrksa iseloomuga Nat'ist, kes kasvas koos oma venna emmega. Nende lapsepõlv oli väga nukker, sest pärast ema surma pühendas nende isa, edukas politseinik Adam täiesti oma tööle ja jättis oma lapsed hooletusse. Isa tutvus noore naisega, kes tal pea segamini ajas ja nad abiellusid. Nad hakkasid elama kohas nimega: Bassein ja lapsed said korterid seifis ja külmkapis. Lastele, kes on harjunud kõike koos tegema, algavad argipäevad rutiinselt suudlemisega, millele järgneb joomine. Peni on korralik koer. Nüüd on tänu isa uuele elukaaslasele suhted lastega paranenud ja nad plaanivad kõik kokku kolida ja alustada kõike otsast peale. Ja lapsed on leidnud taas armastuse, mis neid kunagi oli hüljanud," rääkis Adam.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:04 am

Nat hakkas täiega irvitama.
,,Aga mul ei ole venda ja mu isa nimi on hoopis William," irvitas tüdruk.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:06 am

"Kui kahju," irvitas Adam.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:08 am

,,Räägi nüüd midagi kurba," palus Nat.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:13 am

"Ee... kurba... Saabas astus Pardile peale ja Part suri ära. Pardi vaim hakkas Saabast kummitama. Järgmisel ööl läks Saabas magama. Pardi vaim ja tema sõber Tutt tirisid Saapa pööningule ja lõikasid tal hekikääridega pea maha," ütles Adam.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:15 am

Nat irvitas.
,,See oli naljakas ju," ütles ta.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:15 am

"Juhtus jah," irvitas ka Adam.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:17 am

,,Aga räägi midagi tõeliselt kurba, mis mind nutma ajaks," palus Nat.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:21 am

"Sellega läheks raskeks. Ma tean ainult mingeid mõttetuid anekdoote ja muud jama," muigas Adam.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:24 am

,,Mõtle," ütles Nat.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:26 am

"Mõtlen," ütles Adam.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:26 am

,,Ma ootan," sõnas Nat.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:30 am

"Ma mõtlen," ütles Adam.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:32 am

Nat ootas, et Adam midagi räägiks.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:34 am

"Ma ei taha, et sa nutma hakkaks," ütles Adam.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:35 am

,,Aga räägi ikka midagi kohutavalt kurba," palus Nat.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:40 am

"Mitte väga kurba," ütles Adam.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:42 am

,,Aga räägi siis," palus Nat.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:52 am

"See on suht pikk jutt," lausus Adam ja hakkas rääkima. "Praegu ma istun siin, voodi ees maas. Mõtlen, mis oleks juhtunud, kui ma poleks lubanud sul lahkuda. Imelik on mõelda, et alles täna hommikul oli kõik endine. Sa tulid mulle külla ning ma tervitasin sind uksel suudlusega. Me läksime minu tagaaias olevasse basseini ujuma. Sa pritsisid mind veega, kuigi sa teadsid, et see mulle ei meeldi. Ma ei pannud seda pahaks, sest olin liiga armunud. Peale seda istusime lihtsalt murul, võtsime päikest ning rääkisime. Sa ütlesid mulle, et ma olen selline poiss, kellega koos vananeda võiks. Ma ei osanud midagi vastata ning punastasin. Kuid siis ma nägin teda. Ta kõndis tänaval ning ma ei suutnud oma silmi temalt pöörata. Mu südamest käis imelik värin läbi. Sa rääkisid midagi, mida ma ei kuulnud. Siis sa tõusid püsti ning ütlesid, et pead lahkuma. Sa lubasid õhtul tagasi tulla ning suudlesid mind siis hüvastijätuks. Ja sa läksid. Õnneks mitte igaveseks. Ma kõndisin maja poole, pilk aina tänaval, kus ta enne kõndinud oli. Ma otsustasin köögis kohvi teha. Vaevalt jõudsin vee keema panna, kui kuulsin uksekella. Ma jooksin avama ning ta seisis ukse taga. Ta rääkis midagi sellest, et kolis just siia ning tahtis end tutvustada. Ma sulasin ainuüksi ta silmadesse vaadates. Kui ma toibusin, küsisin temalt, kas ta kohvi sooviks. Ta nõustus ning nii me läksimegi koos kööki. Ta võttis istet minu lemmiktoolil ning mina istusin tema kõrvale. Peamiselt rääkis ainult tema, mina aga sulasin jällegi. Lõpuks avastasin ma, et ma polnud kohvist ühtegi lonksu võtnud ning see oli ära jahtunud. Ma võtsin ta kruusi ning pesin selle kraanikausi juures puhtaks. Järsku tundsin ma, kuidas ta soe hingeõhk mu kuklasse puhus. Ma pöörasin ümber ning ta sinised silmad olid veel kenamad kui enne. Me ei rääkinud midagi. Lihtsalt seisime seal vaikuses ning äkki ma suudlesin teda. Siis kaotasin ma ajataju. Järsku kuulsin su häält. Sa karjusid midagi. Ma tõmbusin temast kiiresti eemale ning vaatasin sulle ehmunult otsa. Tema ütles, et peab minema. Me jäime kahekesi. Õhus oli tunda pinget. Ma proovisin rääkida, kuid sa peatasid mind. Ma kuulasin vaikides sind, kuni sain kõnevõime tagasi. Ma proovisin asja seletada, kuid asjatult. Sa olid liiga vihane. Ma proovisin sind suudelda, kuid sa tõmbusid tagasi. Sa ütlesid, et vihkad mind ning lahkusid siis. Ma läksin akna äärde, et vaadata, kuidas sa minema kõnnid. Nüüd ma siis istungi siin. Üksi. Laua peal on arvuti. Lahti on uudistelehekülg suure pealkirjaga: 17-aastane tüdruk hukkus raskes autoõnnetuses."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:56 am

,,Sa ei petaks ju mind päriselt?" küsis Nat kurvalt.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitimePüh Aug 01, 2010 5:59 am

"Ei. See oli kõigest jutt," vastas Adam.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elite Way School(Rollimäng)   Elite Way School(Rollimäng) - Page 25 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Elite Way School(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 25, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Elite Way School(Rollimäng)
» Suvelaager(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: FOORUMIST :: PRÜGILA-
Hüppa: