Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...

PealehtPealeht  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^

Postituste arv : 55324

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 28, 2012 5:26 am

"Kas poleks parem esialgu hotelli jääda?" arvas Luce. Tal oli piisavalt palju raha, et neile maja osta. Ei ole vaja kellegi teise oma. Pealegi tahtis Lucien seda ise sisustada. Vampiiri puhul ei läheks selle tegevusega ka eriti palju aega.

Wade oli samuti asjade käiguga vägagi rahul. Ta polnud ennast juba tükk aega kellegagi nii hästi tundnud. Armu või ära. Mitte et see tal plaanis oleks. "Jah?" vastas mees, kui Michaela tema nime ütles.

Ricile ei jäänud see lummav pilk märkamatuks ning ta läks samuti voodi peale. "Teeme midagi lõbusat?" pakkus Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

Postituste arv : 55731

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 2:42 am

"No jääme siis hotelli," arvas Marian ja võttis suuna siis vasakule. Õnneks ei asu see hotell lennujaamast kaugel ja paar-kolm päeva võib seal olla küll.

"Ega sul poleks midagi selle vastu, kui me oleks ka midagi enamat kui vaid seksisõbrad?" küsis Michaela. "Oled sa näiteks suhteks valmis...või kas sa üldse tahad seda?" Tüdrukule endale meeldiks küll väga Wade'iga koos olla. Nad sobisid.

"Mida?" küsis Sarah, kui Ric tema juurde voodile tuli. Ric võis teda ju lummata, aga see ei tähendanud, et Sarah temaga vallatleda tahtis.

With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 2:56 am

"Väga hea. Ma üritan seni ise meile sobiva maja leida. Või noh... kui sa tahad, siis võime ka koos erinevaid kohti vaatamas käia ning sina valid välja, mis sulle kõige rohkem meeldib," arvas Luce.

Wade'ile tuli see küsimus ootamatult, kuna ta poleks osanud arvatagi, et Michaela tahaks püsivat suhet. Ta ei tundunud sellist tüüpi tüdruk... Eks esmamulje tegi oma töö. "Ma ei tea," vastas mees ausalt. "Me alles tutvusime ning praegu on väga vara millelegi sellisele mõelda. Aga jah, ma olen suhtes olnud. Saaks hakkama küll."

"Ma tahaksin sind näiteks lähemalt tundma õppida," vastas Ric. Tema küll tahtis seksi. Mis tähendab, et ei saa?!

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 3:09 am

"Ma ei saa Lucienne'i üksi jätta," vastas Marian. "Aga samas ma tahaks sinuga tõesti kahekesi ka aega veeta. Me ei ole seda teinud, aga mulle meeldiks see." Midagi romantilist võiks näiteks olla, uus koht, uus algus ju.

"Ma tahaksin sinu tüdruk olla," ütles Michaela. "Ma tean, et meie vahel on sädet. Ma ei taha olla sulle nagu fuckbuddy, kuigi seda me praegu oleme."

"Aga küsi siis minult midagi," vastas Sarah. Tema ei saanud küll Rici vihjest aru.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 3:16 am

"Me võime tema ka kaasa võtta," arvas Luce. Kolmekesi saab samuti erinevaid kohti üle vaadata. "Küll meil jääb ka kahekesi olemiseks aega. Me alles jõudsime ju kohale," lisas kutt.

Wade muigas ning jäi siis natukeseks mõtlema. "Kas me peame seda just praegu arutama?" küsis ta lõpuks. Ta ei olnud endas veel nii kindel. Loomulikult Michaela meeldis mehele, aga praegu oli siiski tema jaoks liiga vara.

Ric hakkas naerma, kuid otsustas ikkagi oma algsest plaanist esialgu vaikida. "Kas sul mõni silmarõõm on?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 3:31 am

"Ta magab praegu," ütles Marian oma süles magavat tüdrukut vaadates. "Kui ta ei ärka, siis paneme ta hotellis voodisse ja mina võtaks küll siis vanni. Ma ei tea, kuidas sinuga on."

"Mida me siis veel teha võiks?" küsis Michaela ja vaatas sügavalt Wade'ile silma.

"Ei ole," vastas Sarah. Ta ei saanud muidugi aru, mida ta valesti ütles, kui Ric äkki naerma hakkas.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 3:40 am

"Olgu. Sa võid näiteks vannis ära käia ja mina teen samal ajal midagi muud," ütles Luce. Tal polnud praegu erilist tahtmist vees sulistada, aga kui Marian tahtis minna, siis las ta läheb.

"Ma ei tea, mida sulle peale seksi veel teha meeldib," vastas Wade.

"Miks? Kas sa oled liiga valiv?" uuris Ric. Mehed peaks ju sellist kindlasti tahtma. Polnud mingit küsimustki.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 3:44 am

"Aga ma tahan sinuga koos minna," ütles Marian. Mis mõttes laseb Luce tal üksi vanni minna? Kahekesi ikka.

Michaela pööritas silmi ja keeras Wade'ile selja. See küsimus tundus natuke solvav. Kelleks see mees teda peab? Teismeliseks hooraks?

"Ma ei ole liiga valiv. Ma tahan lihtsalt kedagi, kes mind tõeliseks armastaks ja praegu pole ma teda kindlasti leidnud," vastas Sarah. Ric see kindlasti ei olnud, keda Sarah enda kõrvale tahaks.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 4:16 am

Mõte vanniskäigust ei seostunud Luce'ile just kõige paremate mälestustega, kuid ta ei tahtnud hetke Mariani jaoks ära rikkuda, mistõttu otsustas noormees selle ideega ikkagi nõustuda. "Olgu. Nagu soovid," ütles ta lõpuks.

Kui Michaela talle selja keeras, ei osanud Wade enam midagi öelda. Ta ei pidanud Michaelat just hooraks, aga kindlasti mitte ka kõige korralikumaks tüdrukuks. "Mis nüüd juhtus?" küsis ta natukese aja pärast.

"Armastus on ülehinnatud. Ma ei saa aru, miks inimesed elavad sellises mullikeses. Armastus on filmides ja raamatutes, aga mitte reaalses elus," ütles Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 4:25 am

Marian naeratas. Soe vann Luce'iga võib tõesti mõnus olla. Lõpuks jõudis aga noor vampiiripere hotelli. Tuppa jõudes asetas Marian Lucienne'i voodisse ja pani talle teki peale. "Kas lased ise vanni vee?" küsis ta Luce'ilt.

"Kelleks sa mind pead?" küsis Michaela tigedalt. Ta oli tõesti Wade'i peale solvunud.

"Mida sa ka tead," turtsatas Sarah. "Sa tapad inimesi."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 4:36 am

"Jah, vabalt," vastas Luce, heitis veel korraks pilgu enda magavale tütrele ning kadus seejärel vannituppa, et vesi vanni lasta. Kuigi talle see mõte endiselt väga ei meeldinud, otsustas kutt, et saab vähemalt täna hakkama. Äkki polegi nii hull, nagu ta hetkel arvas.

Wade kehitas õlgu. "Ma ei oska midagi arvata. Ma vaevalt tunnen sind," vastas ta.

"Ma tean palju rohkem, kui sa arvatagi oskad. Mingisugust armastust ei eksisteeri. Lõpeta unistamine," lausus Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 4:45 am

Kuni Luce vett vanni lasi, pakkis Marian mõned kohvrid lahti ning võttis seejärel riided seljast. Kerinud rätiku ümber oma alasti keha, läks ta vannituppa ja vaatas kelmikalt Luce'ile silma.

Michaela mühatas. "Sinuga magamine oli viga," lausus ta tigedalt. "Kao siit!"

Nüüd ajasid Rici sõnad Sarah't veel rohkem närvi. Mitte midagi lausumata haaras tüdruk pliiatsi ja lõi selle mehele kätte. See küll ei tapa, aga teeb haiget.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 4:57 am

Vaevalt sai Luce vanni vett täis, kui Marian juba tema juurde ilmus. Neidise pilgust võis nii mõndagi välja lugeda... "Minu poolt on kõik valmis," sõnas ta lühidalt.

"Ära ütle sõnu, mida sa hiljem kahetseda võid," lausus Wade. Mis sellel tüdrukul nüüd hakkas? Jonnihoog?

Ric küll aru ei saanud, mida ta valesti tegi, aga see pliiats oli küll liiast. Tõmmanud selle välja, viskas mees pliiatsi kaugustesse. "Mida?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 5:09 am

"Väga hea," lausus Marian ning naeratas. Hoides Luce'iga silmsidet, lasi ta rätikul oma kehalt maha libiseda ja astus vanni. "Tule," ütles ta kutile.

Michaela läks veel vihasemaks ja tema kurgupõhjast võis kuulda urinat. "Seda sa minust mõtledki! Et ma olen mingi hoor, kes on sulle igal ajal kättesaadav," sisistas ta ja järgmisel hetkel hoidis ta juba Wade'i vastu seina, käsi kõvasti mehe kõri pigistamas. "Ma tapan su." Michaela oli täiesti raevus.

"Sa ei meeldi mulle," vastas Sarah ja ajas end püsti.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 5:17 am

Mariani eeskujul võttis ka Lucien ennast riidest lahti ning astus vanni, mis oli piisavalt suur, et nad mõlemad sinna edukalt ära mahtusid. "Kuidas tundub?" küsis kutt.

Wade ei saanud enam üldse Michaela käitumisest aru. Ühel hetkel tahtis tõsist suhet, siis aga meest ära tappa. See tüdruk ei teadnud ise ka, mida ta tahab. Mees vabastas ennast Michaela haardest ning hüppas seejärel aknalauale.

"Ma kahtlen, kas sulle üldse miski meeldib," ütles Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 5:26 am

"Mõnus," vastas Marian ja läks Luce'ile lähemale. Ta oli seksikas.

Michaela oli Wade'i peale vihane, sest sai aru, nagu peaks mees teda hooraks. Ja Wade tundus ka idioot, sest ei saanud sellest aru. "Ma ei andesta sulle seda, et mind solvasid," urises Michaela.

"Lase mind minema," nõudis Sarah.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 5:35 am

Luce muigas ning avastas siis enda jaoks vannivahu, mida ta oli enne vaevalt tähele pannud. Nüüd võttis ta seda päris mõnusas koguses endale kätte ja loomulikult ei jäänud ka Mariani nina vahuseks tegemata...

"Midagi ma ei solvanud. Ma ju ei tea sinust mitte midagi. Mida ma peaksin siis ütlema?" rääkis Wade ikka veel aknalaual istudes.

"Ei. Sul pole võimalik kuskile minna, kuni mina teisiti ei ütle," lausus Ric.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 5:43 am

Marian hakkas naerma ja pani veel suurema koguse vahtu Luce'ile pähe, mis nägi välja nagu väike müts. "Sa oled nii seksikas," lausus ta.

"Sa panid mu end hoorana tundma," urises Michaela ja sammus vaikselt Wade'ile lähemale, silmis raevunud pilk.

"Sina mind ei käsuta," nähvas Sarah ja lahkus toast.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 5:48 am

Luce hakkas samuti naerma, kui Marian talle vahtu pähe toppis ning raputas oma pead nagu koer. "Aitäh. Ega sinagi mulle alla ei jää," ütles ta.

"Ma ei ole seda kordagi öelnud," lausus Wade. "Sa peaksid õppima enda viha taltsutama."

Ric oli kiiresti Sarah juures. Vampiir ju ikkagi. "Kuhugi sa ei lähe," urises ta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 5:57 am

Marian muigas ja suudles kirglikult Luce'i. Uues kohas tundus kõik nii hea.

"Ma olen noorem vampiir kui sina, for fuck's sake ja ma tajun oma kõrgendatud meeli," vuristas Michaela kiirelt. Järgmisel hetkel oli ta käsi uuesti ümber Wade'i kõri, kuigi tahtmine mehega võidelda ja raev hakkasid juba vaikselt kaduma. "Palu vabandust," nõudis ta meest oma haardest vabastamata.

"Ja kui lähen?" küsis Sarah Ricile tigedalt silma vaadates.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Reede Nov 30, 2012 6:01 am

Luce suudles kirglikult Mariani vastu ja pani oma käed talle ümber. Tallegi meeldis see uus koht palju rohkem kui Dark Castle. Ehk oli ikkagi lootust, et kunagi võib kõik korda saada.

Wade oli hämmingus, kui Michaela tal vabandada palus. Ei tea mille eest? Siiski ei hakanud ta vastu vaidlema, et tüdrukut mitte veel rohkem vihale ajada. "Ma vabandan," ütles ta vaikselt.

"Siis pean ma sind takistama," vastas Ric.

Viimati muutis seda muffin (Laup Dets 01, 2012 2:52 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Laup Dets 01, 2012 1:39 am

Marian suudles veel kirglikumalt Luce'i ja libistas oma sõrmed kutile juustesse. Kõik tundus tõesti teistsugune ja tundub, et neid ootab ees helge tulevik.

Michaela naeratas rahulolevalt. "Lähme kohtama," ütles ta. Ehk aitab kohting neil siis teineteist paremini tundma õppida.

"Sul ei ole selleks õigust," ütles Sarah.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Laup Dets 01, 2012 2:54 am

Luce pani käed Marianile ümber ja nihkus neidisele lähemale, kuid ei katkestanud veel suudlust.

"Mis mõttes kohtama? Kuhu? Mida me seal teeksime?" küsis Wade järjest kohe mitu küsimust.

"Mul pole paljukski õigus, aga ikka teen," ütles Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Dets 02, 2012 5:47 am

Marian suudles samuti Luce'i edasi ja sasis mehe juukseid. "Ma tahan sind," sosistas ta kutile.

"Õpime üksteist tundma...duh?" muigas Michaela. "Sa jätsid ausalt öeldes palju targema mulje, aga tuleb välja, et sa oled meesblondiin."

"Ei tööta minu peal," ütles Sarah.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Dets 02, 2012 6:10 am

"Seda on näha," ütles Luce vaikselt. "Lähme äkki mujale?" pakkus ta. Vannis läheks tiba kitsaks...

"Ma ei oska ikka midagi selle kohta öelda. Aga kui tahad minna, siis võib ka ju," lausus Wade.

"Ütle siis mulle, mis sinu peal töötab?" küsis Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   

Tagasi üles Go down

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Mõistatus rollimänguks (CC welcome)
» Krimiseriaalid
» Saint Castle