Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...

PealehtPealeht  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss

Postituste arv : 55731

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Laup Nov 10, 2012 10:56 pm

,,Kas sa oled valmis?" küsis Marian Luce'i poole pöördudes, et võimalikult ruttu minema hakata. Lucienne pani mantli selga.

,,Minu juurde jõuame, saad teada," ütles Alex ja pilgutas Harryle silma.

,,Kahjuks mitte," vastas Michaela. ,,Aga ma olen kindel, et sa mõtled midagi muud välja, kuid näita mulle kui paha sa veel olla võid."

,,Selleks ongi sul mind vaja?" küsis Sarah üllatunult. ,,Sa oled tõesti kahtlane."

With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^

Postituste arv : 55324

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Laup Nov 10, 2012 11:02 pm

"Jah, kohe. Aga ma ei saa aru, miks teil nii kiire on," vastas Luce. Oma asjad sai ta päris kiiresti pakitud, aga see minek tundus ikka kuidagi liiga äkiline.

"Ma ei jõua seda ära oodata," ütles Harry.

"Küll sa seda näed. Ära ole nii kannatamatu," muigas Wade.

"Sa võid mida tahes arvata," ütles Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Laup Nov 10, 2012 11:06 pm

,,Sa ise tahad siit linnast sama palju ju ära saada," ütles Marian. Miks nad ei võiks siis kohe minna?

,,Siis tule kiiremini," ütles Alex.

,,Nagu ütled," lausus Michaela ja pilgutas Wade'ile silma.

Sarah ei öelnud enam midagi, vaid ajas end voodilt püsti. Ta ei näinud mõtet siin olemisel.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Laup Nov 10, 2012 11:09 pm

"Jah, ma tean. Nii olekski ilmselt kõige parem," ütles Luce. Ta ei teadnud enam ise ka, mida rääkis.

"Pean jooksma hakkama?" küsis Harry.

"Sulle siis meeldib see mõte?" küsis Wade.

"Miks sa vait oled?" küsis Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Laup Nov 10, 2012 11:18 pm

,,Siis, kas me jookseme või lähme lennukiga?" küsis Marian. Erilist vahet ju ei oleks, muidugi joostes saaks kiiremini, aga siis peaks üks neist Lucienne'i kukile võtma.

,,Jah, me jõuame kiiremini siis," vastas Alex.

,,Ma ei tea ju, mida sa mõtled, aga ma ootan," vastas Michaela.

,,Mis ma ütlema peaks?" vastas Sarah küsimusega. ,,Ma tahan koju."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Laup Nov 10, 2012 11:26 pm

"Ma arvan, et lennuk on parem variant. Ma ei taha joosta, kui Lucienne ühel meist kukil on. Ja pealegi on praegu väljas veel liiga valge," ütles Luce.

"Nagu soovid," sõnas Harry ja hakkaski siis jooksma.

"Tore. Sa usaldad mind," muigas Wade.

"Sellest siin võib saada sinu kodu," ütles Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Laup Nov 10, 2012 11:33 pm

,,Siis me võiksime vaikselt lennujaama minema hakata," arvas Marian. ,,Aga jätame enne su vennaga hüvasti."

Alex hakkas ka jooksma ja varsti paistiski juba tuttav maja. ,,Hüppa," ütles Alex, kui ise juba oma toa aknast sisse hüppas.

,,Kaua ma ootan?" küsis Michaela kannatamatult.

,,Ma ei saa lihtsalt niimoodi ära kaduda," ütles Sarah. ,,Ma pean tagasi minema."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Nov 11, 2012 2:15 am

"Jah. Ma ei kavatsenudki ilma temaga hüvasti jätmata kuskile minema hakata," ütles Luce. See oleks temast väga ebaviisakas ja üldse mitte Luce'i moodi.

Harry võttis hoogu ning hüppas siis samuti Alexi toa aknast sisse. "Mis nüüd?"

"Nii kaua, kui mina tahan," vastas Wade.

"Mitte praegu. Sa oled siin ega lähe kuskile," ütles Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Nov 11, 2012 2:18 am

,,Ta on vist allkorrusel veel," arvas Marian. Tõesti oleks ebaviisakas ilma Sebiga hüvasti jätmata lahkuda.

,,Tule siia," vastas Alex voodil lesides.

,,Ähhh, ei ole aus," virises Michaela.

Nähes Rici pilku, kuuletus Sarah mehele ja heitis voodile pikali. Ta oli verekaotusest veidi nõrk ja väsinud.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Nov 11, 2012 6:02 am

"Kas läheme kõik koos või ainult mina?" küsis Luce.

Harry läkski Alexi kõrvale voodile. "Ja nüüd?"

"On küll. Ma ju ütlesin, et olen paha," ütles Wade.

"Sa mõtled nüüd magama jääda?" küsis Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Nov 11, 2012 6:05 am

,,Me peaks kõik koos minema," arvas Marian. Sebastian oli ju püüdnud aidata nii teda kui oma venda ja Lucienne'il oli lihtsalt lõbus oma onuga ka olla.

,,Tule siia, täitsa voodi peale," vastas Alex.

,,Oled, aga kui sa mul väga kaua oodata laseb, kaob mu erutus ära," ütles Michaela.

,,Ei," vastas Sarah. ,,Aga ma olen väsinud."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Nov 11, 2012 6:45 am

"Olgu. Ma loodan, et meie lahkumine on talle vastuvõetav," ütles Luce ning läks juba ise ees minema, et Seb üles leida.

Harry tegigi nii nagu Alex ütles. "Ja nüüd?"

"Siis tekib uus. Seal ei saa midagi rasket olla," ütles Wade.

"Olgu. Ma ei kiusa sind praegu rohkem," ütles Ric.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Nov 11, 2012 10:09 pm

,,Miks ei peaks olema?" küsis Marian koos oma tütrega Luce'ile järgnedes.

,,Nüüd tule lähemale," vastas Alex.

,,Äääh, ära piina mind niimoodi," vingus Michaela.

Sarah pööritas silmi ja keeras end külili, seljaga Rici poole. See mees oli tõepoolest kahtlane.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Nov 11, 2012 11:22 pm

"Mõtle ise, kui sa peaksid üksi suures majas elama," vastas Luce Mariani küsimusele. Tema ise võib-olla isegi saaks sellega hakkama, aga meeldiv tunne just poleks.

Harry läkski Alexile lähemale. "Veel midagi?" küsis ta.

"Ma ju ütlesin sulle, et olen paha," muigas Wade.

Ric ei öelnud samuti rohkem midagi, vaid läks akna juurde.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Nov 11, 2012 11:38 pm

,,Aga tal on Greta," ütles Marian. Lõpuks jõudiski noor pere allkorrusele.

Alex naeratas ning suudles siis kirglikult Harryt.

,,Siis tee, mida paha poiss teeb," ütles Michaela juba oma häält tõstes. Tal oli tõesti kõrini ootamisest.

Sarah ajas end püsti ning pani mantli uuesti selga. Praegu oli suurepärane võimalus vaikselt minema hiilida.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Nov 11, 2012 11:40 pm

"Jah, seda küll," nõustus Luce. Ta polnud varem mõelnud, et Seb võiks enda tüdrukuga koos elama hakata. Kui need kaks muidugi teisiti ei tahtnud.

Harry oli sellest suudlusest küll üllatunud, kuid suudles Alexit vastu.

"Sa oled metsik. Mulle meeldib sind vihaseks ajada," ütles Wade.

Ric muigas ning pööras ennast ümber. "Sa arvad, et ma ei kuule midagi?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Nov 11, 2012 11:56 pm

,,Sebastian?" küsis Marian, kui nad Luce'i venna juurde olid jõudnud.

,,Sa tahad ikka mind?" küsis Alex suudluse vahepeal. Äkki nüüd sai Harry aru.

Nüüd oli Michaela juba püsti, käsi ümber Wade'i kõri ja surus meest vastu seina. ,,Ära jama minuga," urises ta.

,,Ma ei taha siin olla," ütles Sarah. ,,Sa oled kahtlane."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Nov 12, 2012 12:11 am

"Jah?" vastas Seb. Muidugi sai ta juba kohvrite järgi aru, et vennal ja Marianil on nüüd minek. Samas oli see isegi hea, et nad nüüd koos lahkuvad, sest äkki mõjub uus elupaik nende suhtele hästi.

"Miks ma ei peaks," vastas Harry. Polnud just eriti raske arvata, mida Alex mõtles.

Wade vabastas end Michaela haardest ja suudles teda kirglikult. Selline metsikus oli talle alati meeldinud.

"Aga sa jääd siia. Tahad või mitte, sa ei saa lahkuda, kui ma vastupidist ei luba," ütles Ric.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Nov 12, 2012 12:13 am

,,Me mõtlesime, et jätame hüvasti," ütles Marian. ,,Me kolime ära."

,,Ma arvasin, et äkki sa...kardad?" pakkus Alex.

Michaela suudles Wade'i kirglikult vastu ja tõmbas ta voodile tagasi, enda peale pikali.

,,Ma ei pea sind kuulama," ütles Sarah ja tegi ukse lahti.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Nov 19, 2012 1:19 am

"Ma sain aru jah, et te minna tahate. Ega minul pole rohkem midagi öelda peale selle, et teil hästi läheks ning te lõpuks ometi õnnelikuks saaksite. Ning ma mõistan väga hästi, et Dark Castle's seda ei juhtuks," rääkis Seb.

"Ei, ma ei karda sind," ütles Harry.

Wade liikus suudlustega Michaela kaelale ning jätkas sealt, kus ta enne pooleli jättis.

Ric tormas tüdruku juurde ning jäi talle pikalt silma vaatama. "Sa teed, nagu ma ütlen."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Nov 19, 2012 1:35 am

Marian noogutas ja vaatas siis Luce'ile küsivalt otsa, haarates Lucienne'i sülle. "Lähme?" küsis ta vaikselt.
Alex naeratas ja suudles kirglikult Harryt. Paistis, et poisile on see sellegipoolest esimene kord.

Michaela huulilt oli kuulda mõnuohkeid ning ta libistas oma sõrmed mehe tumedatesse juustesse. Oi, kuidas ta seda meest tahtis...

"Nagu sa ütled," kordas Sarah Rici järel ja lükkas ukse kinni, jäädes seljaga vastu ust seisma ja pingsalt mehe silmi jõllitama.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Nov 19, 2012 2:27 am

"Jah," vastas Luce. "Mis meil ikka enam oodata." Enne minekut kallistas ta muidugi ka oma venda ja lubas, et ei unusta teda ära. Loodetavasti on nende elu uues kohas parem kui siin.

Wade otsustas lõpuks Michaela kiusamise lõpetada ning sisenes temasse. Nüüd siis algab see tõeline möll.

Ric muigas ega pööranud enda pilku ära. "Nüüd lähed sa tuppa tagasi," ütles ta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Nov 19, 2012 2:54 am

Marian kallistas samuti Sebi. Ta ju üritas neidu Luce'iga aidata ja oli talle toeks. "Head aega, onu Seb," ütles ka Lucienne enne, kui see pere lahkus.

"Kiiremini," ütles Michaela, kui möll pihta hakkas. Ta tahtis, et Wade teda ikka täiega paneks.

Sarah noogutas ja tegigi, nagu Ric ütles. Mees tundus talle jälle nii lummav.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Nov 26, 2012 5:53 am

Ei läinudki enam palju aega, kui nad kõik koos juba lennuki peale jõudsid ning lend uue kodulinna poole võis alata. Loodetavasti läheb neil seal paremini kui Dark Castle'is.

Wade tõstiski Michaela käsu peale tempot. Talle meeldisid sellised naised, kes ei kartnud oma soove väljendada.

Ric muigas omaette ja läks tüdrukule järele. Tal polnud juba ammu nii lõbus olnud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 28, 2012 5:01 am

Lend kestis mitu-mitu tundi, kuid vampiiridele nagu Luce ja Marian, oli see ikka väga lühike aeg võrreldes igavikuga. Lucienne oli muidugi väsinud ja magas Mariani süles, kuid varsti lennuk maandus. Marian ei tahtnud oma tütart üles ajada ja nii läks ta, magav Lucienne süles, lennukist välja ja vaatas siis Luce'ile otsa. "Meil on nii palju valikuid. Kelle maja me üle võtame?" küsis ta poisilt.

Michaela nautis seda, kuidas Wade teda paneb ja varsti jõudis tüdruk tippu. Ta jäi mehe kaissu lamama ning naeratades tema rinnale mingeid suvakaid mustreid joonistama. "Wade?" pöördus ta äkki mehe poole.

Sarah heitis voodile pikali ja vaatas lummatult Rici. Tüdruk ei mõistnud, mis tal äkki hakkas. See mees tundus nii ligitõmbav ja Sarah teeks ükskõik, mida Ric temalt vaid paluks.

Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   

Tagasi üles Go down

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Mõistatus rollimänguks (CC welcome)
» Krimiseriaalid
» Saint Castle