Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Haigla(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 12, 2012 5:08 am

Alexa oli eelkõige vihane ega kavatsenud Dave'iga enam kunagi suhelda. Kahjuks nullis selle võimaluse aga nende ühine laps. Abielu läks metsa mingi nõmeda pedeka pärast ning naine ei suutnud sellist käitumist oma peagi endisele abikaasale kunagi andestada. Pealegi oli rõve mõelda sellele, kuidas tema mees voodis mõne teise mehega... teatud asju teeb.

Stella sai ka juba tööl käia, kuna tema ja Spence'i tütar hakkab peagi kooli minema. Täna oli naisel vaba päev ning ta kavatses selle veeta kodus midagi head süüa tehes, et Spence'i üllatada.

Jeff sai Bellsi eest hoolitsemisega hakkama küll ning oli sellise eluga täiesti rahul. Kuna poiss oli juba päris suur, siis võis vaikselt juba järgmiste laste peale mõtlema hakata. Praegu oli Jeff kodus ja vaatas telekat, kuna tal oli vaba päev.

Blake oli loomulikult murest murtud, kuigi üritas teha rõõmsat nägu, et Nina selle võrra vähem kannataks, kuigi see mehel just kuigi hästi välja ei tulnud. Ta ei suutnud leppida mõttega, et varsti Ninat enam pole. Siiani ei mõelnud ta kordagi sellele, mis saab, kui tema naine sureb.

Jaxon oli praegu veel tööl, aga varsti peaks tal päev läbi saama ning siis võib jälle koju minna. Meediakära oli mehe päris korralikult ära väsitanud, aga ta sai aru, et Anna kuulsusega käib selline värk paratamatult kaasas ning sinna ei saa midagi parata. Hea meelega oleks ta aga puhkuse võtnud ja oma abikaasaga kuskile kaugel sõitnud, et ennast korralikult välja puhata.

Ian oli ikka Mellyga õnnelik ning Rach oli viimane, kes teda huvitas. Ega see hoor nagunii talle midagi teha ei saanud ning mees oli tema olemasolu üldse ära unustanud.

Kieran oli muidugi ülimalt rahul, kui operatsioon õnnestus ja Kristin käima hakkas, aga see oli põhimõtteliselt ka kõik. Midagi nagu oli, aga samas ka mitte. Mees polnud juba pikka aega Kristinit näinud ning ta kahtles sügavalt, kas üldse teda enam kunagi kohtab.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 12, 2012 5:27 am

Spence oli veel haiglas tööl, aga ta igatses väga oma naist ja tütart. Tütar oli muidugi veel lasteaias, aga mitte kauaks, sest Spence toob ta sealt ära. Mees märkas, et tema tütar saab Jeremyga veel eriti hästi läbi. Nii nunnu, kui nad oleksid teineteise lapsepõlvearmastus.

Bells oli samuti kodus ja tänase päeva suutis ta siiani edukalt ilma õnnetusteta veeta. Naine läks Jeffi juurde ja naeratas. ,,Kallis, mis sa teed?" küsis ta.

Nina lamas voodis, nagu viimased kuud ikka. Ta ei teadnudki, kauaks teda veel on, aga ta teadis, et mitte kauaks. ,,Blake?" küsis ta nõrgal häälel. Valud hakkasid jälle.

Anna igatses Jaxonit nii väga ja pani Annabeli lõpuks magama, sest laps väsis ära. Melanie pidi ka alles siis saabuma, kui Jaxon juba kodus on ja ta ei teadnud sedagi, kas naine tuleb Ianiga või üksi.

Melly oli samuti Ianiga õnnelik, kuigi talle ei meeldinud sugugi, et Rachel nende vahel endiselt susserdab. Ta ei olnud ka Jaxoni peret pikka aega näinud ning valmistus neile külla minema.

Kristinil said loengut läbi ning ta otsustas Seattle'i peale lihtsalt trollima minna. Tervis oli tal nüüd täitsa korras, kuid olles veidi maad edasi kõndinud, nägi ta ühte tuttavat kogu. Kas tõesti doktor?
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 12, 2012 5:43 am

Stella sai juba laua kaetud ning varsti peaks ka Spence koju tulema. Nüüd jäi üle veel ainult riided vahetada ja siis võiski jääda meest ning nende tütart koju ootama.

Jeff pööras samuti naeratades ennast ümber. "Mingit filmi vaatan. Kui tahad, siis võiksid ka tulla. Mul oleks koos sinuga igal juhul palju lõbusam."

Blake tõusis püsti ja läks Ninale lähemale. Tema silmade all olid tumedad ringid, kuna mees ei saanud peaaegu üldse magada, sest ta valvas kogu aeg Ninat. Tööl ta loomulikult enam käia ei saanud, aga vanemad toetasid neid rahaliselt.

Jaxon võttis veel viimase patsiendi vastu ning kohe pärast seda sai koju minna. Peagi istus mees oma autosse ning sõitis koju. Tee peal muidugi oli päris mitu ajakirjanikku, aga Jaxon ei teinud neist väljagi.

Ian pikutas praegu voodis ja mõtles, mida õhtul teha võiks. Melly oli midagi rääkinud, et nad võiksid Jaxoni ja Anna juurde minna, aga midagi rohkemat ta praegu ei teadnud.

Kieran läks parajasti töölt kodu poole. Kuna töökoht asus kodule piisavalt lähedal, polnud tal tarvis sinna autoga sõita. Mõne hetke pärast aga märkas mees tuttavat neidu endale vastu tulemas ja otsustas temaga paar sõna vahetada. "Pole ammu näinud," ütles ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 12, 2012 5:51 am

Spence'il sai tööpäev läbi ning mees vahetaski esimese asjana riided ära. Suundunud parklasse, istus ta autosse ja käivitas selle, alustades sõitu lasteaia poole, et Susanna sealt ära tuua ja koju sõita.

Bells naeratas Jeffile vastu ning läks mehele sülle. ,,Siis vaatamegi koos," lausus naine. ,,Ma tahaks juba su käsi enda ümber tunda."

,,Mul on jälle valud," ütles Nina vaikselt ja andis Blake'ile oma kahvatu, kuid kondise käe. Ta oli ise ka kahvatu ja väga kõhn ning naise endagi silme all olid tumedad ringid. Oma juuksed oli ta juba keemiaravi tõttu kaotanud ning kandis seetõttu rätikut peas. Nina oli nagu elav surnu.

Annal polnudki enam midagi kodus teha, kui kass Jasperiga mängida ja teda silitada. Ta oli üks vahva kiisu ja Anna mäletas seda selgelt, kui Jaxon looma talle kinkis. Kiisu oli päris suureks juba kasvanud ja hüppas igal pool ringi, kuid samas lõi tihti nurru.

Melly läks teise tuppa, sest ikkagi igatses ta Iani. ,,Kallis?" küsis ta ukse pealt. ,,Tuled minuga täna Anna ja Jaxoni juurde?" küsis ta.

,,Ei ole tõesti," lausus Kristin. Neiu polnud üldse kindel, mis värk tema ja Kierani vahel on, kuigi ta teadis, kuidas mees teda alati vaatas. Mingi imelik.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 12, 2012 6:07 am

Stella sai ka riided vahetatud ning jäigi siis meest ja Susannat koju ootama, kes kohe varsti pidid ka saabuma, sest kell oli üsna palju juba.

"Kohe saadki," ütles Jeff ning pani oma käed Bellsile ümber. Niimoodi naisega koos teleka ees istuda oli miljon korda parem kui üksi. "Ja mida sa vahepeal siis tegid?" küsis Jeff.

Blake lihtsas ohkas ega osanud praegu midagi vastata. Ta hoidis oma naise käest ettevaatlikult kinni, et temaga võimalikult õrn olla. Masendus oli kerge tulema, kui kõik nii halvasti läks. Igal juhul lootis Blake, et Nina ei hakkas jälle oma peatsest surmast rääkima, kuna ta ei suudaks sellist juttu kuulata.

Jaxon jättis kodu juures auto seisma ning jõudis mõne aja pärast majja. Kingad jalast võtnud ja jaki nagisse riputanud, läks ta tuppa oma abikaasa juurde, haarates ta siis kohe endale kaissu. "Ma igatsesin sind," ütles ta.

Ian tõusis püsti ja sammus Melly juurde. "Jah, muidugi tulen. Ma ei taha sinust jälle eemal olla," vastas ta. Niikuinii tuli ju tööl käia ja millal neil veel aega on eriti koos olla.

"Kuidas sul vahepeal siis läinud on?" küsis Kieran täiesti suvalise ettejuhtunud küsimuse, sest ta ei osanud tõesti midagi targemat öelda. Ega ta ei kavatsenudki kaua Kristinit kinni pidada, kuna oli aru saanud, et too temast absoluutselt huvitatud pole.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 12, 2012 6:16 am

Spence sõitis lasteaeda, jättis parklas oma auto seisma ja võttis siis oma tütre, kes parajasti Jeremyga mängis. Võiks Jeremy ju ka koju viia, kuna see jääb täpselt tee peale. Võtnud mõlemad lapsed auto peale, sõitis Spence kõigepealt Reynoldsite maja poole, et Jeremy koju viia.

Bells vaatas Jeffile silma ja sasis tema juukseid. ,,Ma lugesin ajalehte ja surfasin veidi internetis, aga siis hakkasin tundma, et midagi oleks nagu puudu. Ma vajasin su lähedust, kuigi varsti peaks vist Jeremy lasteaiast ära tooma."

,,Kallis, kas sa annaksid mulle mu rohud?" küsis Nina. Need panevad naise küll mitmeks tunniks magama, aga vähemalt parandavad pisut enesetunnet.

,,Mina sind ka," ütles Annabel ning tervitas abikaasat kuuma suudlusega. Täpselt nii, nagu kolm aastat tagasi, kui Anna ja Jaxon alles abiellusid.

,,Siis ära ole," ütles Melly ja andis Iani huultele väikse musi. Niisiis lähevad nad kahekesi naise nõole ja tema naisele külla. Annabel on nii armas, teda tahaks ka näha juba.

,,Nagu ikka, ülikool, ülikool, ülikool," vastas Kristin. ,,Ja sul?" uuris ta siis mehelt. Mis suhted neil kahel üldse olid?
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 12, 2012 6:35 am

"Peaks küll," nõustus Jeff. "Mis üldse kell on?" Ta oli enne päris korralikult filmi süvenenud, kuid ometi igatses ka Bellsi enda kõrvale. Nüüd ta lõpuks tuligi, aga kohe varsti peavad nad nagunii siit teleka eest ära minema.

"Jajah, muidugi," vastas Blake ning võttis siis laualt rohukarbi ja ulatas selle Ninale. Siis läks ta veel kööki ja tõi klaasi vett. Blake hakkas aga järjest hajameelsemaks muutuma ja asju unustama, sest tal ei olnud aega enam millelegi muule mõelda kui oma surevale naisele.

Jaxon nautis täiega suudlust, kuni see lõpuks ikkagi läbi sai. Siis võttis ta aga abikaasa endale sülle. "Kuidas sinu päev möödus?" küsis ta.

Ian naeratas ja haaras Melly oma embusesse. Naise lähedus mõjus talle alati joovastavalt, kuigi nad olid juba päris pikka aega koos olnud. "Sa oled mulle kõige tähtsam," ütles ta.

"Töötan ikka haiglas," vastas Kieran. Ega tal midagi muud huvitavat polnudki rääkida ning mees oli kindel, et ega see Kristinit ei huvitaks ka. Nüüd tuli lihtsalt viisakuse piires veel mõni sõna vahetada ja siis jälle erinevatesse suunadesse kaduda. Ega Kieran seda tegelikult ei tahtnud, aga ta oli õppinud ennast nii palju tagasi hoidma, et oma tegelikke mõtteid mitte reeta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 12, 2012 6:46 am

,,Pool kuus hakkab saama," vastas Bells. Just sel hetkel käis uks ning pisike Jeremy astus tuppa. ,,Emme! Issi!" hõikas ta ning jooksis elutuppa oma vanemate juurde. ,,Onu Spence tõi mind ise täna koju."

Nina võttis rohukarbi kätte, kuid jäi siis ootama, millal Blake veeklaasiga tagasi tuleb. Ta ei tahtnud surra, kuid naisel polnud ka mingit võimalust elama jääda.

,,Sind igatsedes ning Annabeli ja Jasperiga mängides," vastas Anna. ,,Ja sul, kallis?" uuris naine ning vaatas Jaxoni imelistesse sinistesse silmadesse.

,,Sina mulle ka," ütles Melly ning naeratas. Naine tahtis tegelikult juba laste peale mõtlema hakata. Tema sõpradel on lapsed ja tal endal ei ole. Nad ju võiksid Ianiga proovida.

Kristin sai aru, et Kieran on temast huvitatud. ,,Mis värk sul minuga üldse on?" uuris ta lõpuks. ,,Ma olen märganud, kuidas sa mind vaatad. Mis toimub?"
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 12, 2012 6:59 am

Jeff tõusis püsti ja läks pojale vastu, tõstes ta siis endale sülle. "Väga hea ju, et Spence ta ära tõi. Nüüd saame kõik koos midagi põnevat teha," arvas mees ja pöördus kord abikaasa ja siis jälle oma poja poole.

Blake ulatas Ninale veeklaasi ning jäi voodi äärele istuma. Ta ei kavatsenud hetkekski sealt lahkuda. Ainult siis, kui oli vaja vetsus käia või midagi muud, mis on hädavajalik. Nina võis ju iga hetk surra ning Blake pidi tema kõrval olema.

"Eks ma ikka tegelesin oma patsientidega, kuigi ei saanud mõtteid sinult. Ma hakkan sind alati kohutavalt igatsema, kui kodust lahkuma pean," ütles Jaxon.

Ian võttis Mellyl käest kinni ning vaatas talle pikalt otsa. Midagi naise näoilmes oli muutunud ja Ian sai sellest aru. "Millele sa praegu mõtled?" küsis ta.

"Ei ole mitte midagi," vastas Kieran. Ta ei kavatsenudki tõtt rääkida. "Sa olid ju ikkagi mu patsient ning ma lihtsalt tahtsin teada, kuidas sul elu läinud on. Muud midagi."

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 12, 2012 6:23 pm

Bells naeratas Jeffile. ,,Võiks ja midagi teha," arvas naine ning vaatas siis oma poega. ,,Mida sina teha tahad?" küsis ta siis lapselt. ,,Lähme ujuma," käis Jeremy pinda. Talle meeldis väga linnaujulas, sest seal oli liumäega bassein.

Nina võttis oma rohud ära ja jõi vett peale. Siis pani ta nii veeklaasi kui ka rohukarbi enda kõrvale kapile. ,,Ma tahan Sophiat ka näha," ütles ta siis. Varsti jääb naine ju uniseks ning siis ta magab mõned tunnid...kui ta üldse muidugi enam ärkab.

,,Mul on ka sinust nii valus eemal olla," lausus Anna. ,,Aga kui sul vaba päev tuleb, siis me võiks kõik kolmekesi midagi ette võtta."

,,Ian, ma lihtsalt jäin mõtlema sellele, et kõigil meie sõpradel on lapsed ja meil ei ole," vastas naine. ,,Ma tahaks ka sinuga last saada."

Kristin kortsutas kulmu. ,,Nojah," sõnas ta siis. ,,Kui nii, siis nii, kuigi mul ei ole õrna aimugi, miks sa mind kogu aeg sellise pilguga vaatad."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 13, 2012 7:24 am

"Aga mis seal ikka. Võime minna ju," arvas Jeff. Pealegi nad polnudki juba päris ammu ujumas käinud. Vahepeal võis ju kodust välja ka minna, et midagi lõbusat ette võtta, sest mida siin kodus ikka nii väga teha oli.

"Ma toon ta kohe siia," ütles Blake ja kadus teise tuppa. Siis võttis ta lapsehoidja käest tüdruku ning läks Nina juurde tagasi. Pärast naise haigestumist tegeleski Sophiaga põhiliselt lapsehoidja, sest Nina ju ei saanud ning Blake pühendus täielikult abikaasale. "Siin ta on," lausus mees.

"Homme ongi. Siis ei pea ma haiglasse minema. Aga ma ei tea, kuidas sinuga on," ütles Jaxon. Eks vahel ikka tuli midagi ootamatut vahele ning Anna ei saanud temaga nii palju koos olla, nagu oleks tahtnud. Kuid siis järgmisel korral tuli kõik muidugi mitmekordselt tasa teha.

Ian naeratas, kui Melly oma lause lõpetanud oli. Tema ootas midagi hoopis teist, aga ometi see mõte mehele meeldis. Muidugi tahaks ka tema kunagi isaks saada. "Võiks ju küll. Mul poleks midagi lapse bastu," ütles ta.

"Millise pilguga?" küsis Kieran. Ise ta küll aru ei saanud, et oleks Kristinit kuidagi teisiti vaadanud. Ta vahtis kõiki naisi samamoodi, kes talle mingil määral huvi pakkusid. Ta ei olnud ju ometi armunud ega midagi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 18, 2012 1:26 am

,,Muidugi," nõustus Bells. ,,Ole Jeremyga seni, kuni ma riided otsin," palus ta ja suudles Jeffi põsele.

Nina võttis oma tütre sülle ja vaatas teda kurvalt. Ta ei tahtnud, et laps jääks emata...ta ei tahtnud üldse surra, kuid haigus oli naisest võitu saamas. Nina hoidis lihtsalt last ja tegi talle musi, pisarad põsel voolamas.

,,Homme on mul ka vaba," ütles Anna. ,,Siis me võiksimegi Annabeliga ja sinuga koos midagi teha."

Melly naeratas vastu. ,,Siis meil on, mille nimel üritada," ütles naine, mõeldes sellega juba tänast ööd.

,,Nagu tahaksid sa mind ära süüa," vastas Kristin ja purskas ise ka oma lause peale naerma. Tegelikult talle isegi meeldis Kieranit üle pika aja uuesti näha.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 18, 2012 2:47 am

"Eks ma jään jah. Aga tee siis ruttu," lausus Jeff. Tavaliselt oli naistega nii, et kui nad riideid vahetama läksid, lasid nad ikka väga kaua enda järele oodata, aga kaua oodata Jeff ei tahtnud.

Blake oli täiesti sõnatu, kui ta jälgis oma naist ja last. Oli näha, nagu üritaks Nina temaga hüvasti jätta või midagi. Ja need pisarad tegid mehe jaoks asja veel hullemaks. Ta ei suutnud Ninat nutma näha, ega ka mitte pilku mujale pöörata.

"Väga hea. On sul mingeid mõtteid?" küsis Jaxon. Muidugi võis ka lihtsalt kodus istuda, kuigi mehele meeldiks rohkem mõte kuskile mujale minna. Eks ole kodus ka juba piisavalt istutud.

"Sul on nii kaval pilk kuidagi," muigas Ian. Ka temale tuli esimesena pähe just täna proovida ning loota, et sel korral läheb õnneks. Olid nad ju täiesti sellises vanuses, et võiks nagu juba lapse saada.

Kieranit ei ajanud see lause üldse naerma. Ta oligi viimasel ajal väga tõsiseks muutunud. Seega jätkas mees oma mitte kui midagi ütleval toonil rääkimist. "Ah nii. Sain ka nüüd enda kohta midagi uut teada."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 18, 2012 3:12 am

,,Muidugi," ütles Bells ja tegi Jeffile väikse musi enne, kui oma tuppa kadus. Seal soris ta pesusahtlis, kuni sobivad bikiinid leidis. Nüüd jääb üle vaid vannitoast rätikud ja pesuvahendid võtta.

Nina hoidis veel kõvasti oma last ja kallistas teda, kuid jäi peagi sügavalt magama. Ta nägi nii ilusat und ja kõik tundus nii lihtne. Varsti aga seiskus naise süda ja ta suri une pealt...ta ei ärka enam kunagi üles.

,,Kuhu minna väikse lapsega?" vastas Anna Jaxonile küsimusega. Lõbustusparki võib juba suurematega, aga 3-aastasega? Parki lihtsalt?

,,Sest ma mõtlesin tänasest ööst," vastas Melly. ,,Aga ma tahan musi praegu." Varsti võiks juba Anna ja Jaxoni poole ka liikuma hakata.

Kristin kortsutas kulmu. Kieran solvus? Nojah, neiu ei mõelnud ju teda solvata. Tuleb vist ikkagi minema hakata. ,,Tead, ma parem lähen," ütles ta viimaks.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Mai 18, 2012 3:40 am

Jeff naeratas ning istus siis uuesti diivanile, jäädes nüüd Bellsi ootama. Ise ei pidanud ta riiete otsimisega vaeva nägema, kuna need olid kindlas kohas ja oli ainult minutikese küsimus, kuna ta need kätte saab.

Ja nüüd oligi lõpp. Üle Blake'i näo voolas pisar, kuigi ta muidu mitte kunagi ei nutnud. Blake'ist sai üksikisa ning ta oli kaotanud kõige kallima inimese, kes tal üldse oli. Laps oli küll veel jäänud, aga ilma Ninata tundus elu nii tühine...

"Ega mul pole tegelikult õrna aimugi," vastas Jaxon. Kahekesi võis ju igale poole minna, aga koos lapsega oli juba palju raskem. Muidugi oli ikkagi see võimalus jääda koju, kui midagi paremat pähe ei tule.

Ian muigas. "Mina mõtlesin ka." Seejärel suudles ta Mellyt, haarates naise enda käte vahele. Tänane öö tuleb kindlasti huvitav.

"Ma ei ole solvunud, kui sa seda mõtled," ütles Kieran. Ta lihtsalt ei osanud selle tšikiga mingil teadmatul põhjusel suhelda, kuna Kristin tekitas temas liiga kummalisi tundeid. "Sa ei pea minema," lisas ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 19, 2012 3:44 am

Bells leidis lõpuks endale ja pojale riided, pakkis need kokku ja läks siis abikaasa juurde tagasi. ,,Kallis, kas sul on ujumisriided ja rätik?" küsis ta siis Jeffilt.

,,Me võime siis parki minna või kodus ka olla," arvas Anna. ,,Lõbustuspargid on ju suurematele ning Annabel on nii väike veel."

Melly suudles Iani vastu ning jäi siis Ianile silma vaatama. ,,Kallis, me peaks nüüd minema," lausus ta viimaks kella vaadates.

Kristin jäi seisma. ,,Miks mitte?" küsis ta oma pilku Kierani silmadel hoides. Mees ju ise tahtis ainult teada, kuidas neiul läheb. Mida ta üldse tahab?
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 19, 2012 10:50 pm

"On küll," vastas Jeff. "Nüüd võiks minema ka juba hakata, kui sa omadega valmis oled."

"Kumba sina rohkem tahad?" küsis Jaxon. Temal endal polnud küll praegu mingit kindlat eelistust. Las Anna valib.

Ian vaatas omakorda Mellyle silma ja naeratas. "Jah, viimane aeg tõesti. Me oleme niigi kaua juba siin passinud."

"Ma ütlesin et sa ei pea, mitte seda, et sa ei tohi," vastas Kieran. Kui tahab minna, siis mingu. Kieran ei saa teda tagasi hoida.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 19, 2012 11:06 pm

,,Jah, ma olen omadega valmis," vastas Bells ja võttis koti, kus olid ujumisriided ja pesemisvahendid. ,,Las Jeremy olla siis sinuga."

,,Mõlemat," vastas Anna. ,,Päeval saame pargis olla ja õhtul, kui Annabel magab, saame meie omakorda kahekesi olla."

Melly naeratas vastu ja pani jaki peale. ,,Lähme, kallis," ütles ta ning vaatas veel Iani poole enne, kui ta ukse avas.

,,Aga miks sa seda üldse ütlesid?" küsis Kristin. See arst tundus järjest imelikum.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 19, 2012 11:25 pm

"Mina olen ka valmis," ütles Jeff, aga käis korraks ära, et võtta kott oma asjadega. Mõne sekundi pärast oli ta juba tagasi.

Jaxon naeratas. "Aga kumba sa praegu rohkem tahaksid? Parki minna või lihtsalt kodus olla?" küsis ta.

Ian tõmbas samuti jaki selga ning järgnes siis Mellyle. "Tegelikult ootan ma juba praegu õhtut," ütles ta.

"Vahet pole," vastas Kieran. Tegelikult tahtis ta juba minema kaduda, aga samas mõtles ta sellele, et pruugi võib-olla üldse enam Kristinit näha.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 19, 2012 11:32 pm

,,Tule siis, kallis," ütles Bells ja läks juba välisukse juurde. Kellel nüüd siis kaua läheb?

Anna naeratas vastu. ,,Totu," ütles ta Jaxonile. ,,Täna ei saa ju kuhugi minna, sest varsti tulevad Ian ja Melly."

,,Ma tean, et sa oled kiimas," muigas Melly. ,,Aga seda erutavam on, kui sa natuke ootad."

,,Nojah," ütles Kristin ja hakkas siiski minema. Huvitav, mida veidrat nüüd Kieran ütleb, et teda peatada?
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 19, 2012 11:37 pm

Jeff muigas ja läks siis Bellsi juurde. "Mul ei läinudki kaua ju. Võrreldes sinuga." Seejärel tegi mees ukse lahti ning väljus majast.

"Mul läks juba meelest," ütles Jaxon. "Siis läheme mingil muul päeval," arvas ta. Küll neid vabu päevi tuleb veelgi. Ega see tänane viimaseks jää.

Ian muigas samuti. "Ja tahad väita, et sina ei ole?" Seda Ian küll ei uskunud, aga õhtuni tuli siiski oodata.

Kieran ei öelnudki enam midagi, vaid vahtis Kristinile järele. Ta oli ennast juba piisavalt lolliks teinud ning nüüd oli viimane hetk vait olla.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeLaup Mai 19, 2012 11:45 pm

,,Mõnitad mind?" küsis Bells muigega ja järgnes Jeffile. Loomulikult läheb Bellsil kauem aega, ta on ju naine.

,,Sul pidi ju homme ka vaba päev olema," ütles Anna. Samas heitis naine pilgu kellale. Oleks juba aeg, kui külalised saabuma hakkaks.

,,Ma tahaks sind, aga ma õpin enesekontrolli," vastas Melly muigega ja sammus siis Iani autoni.

Kristin jäi mõtlema, miks Kieran temast ikka nii väga huvitub, kuid samas sammus neidis juba ühika poole.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 20, 2012 12:43 am

"Ei mõnita," vastas Jeff. "Miks ma üldse peaksin?" Ta võis ju niisama ka naerda, aga vahel oli muidugi tore Bellsi natukene kiusata.

"Jah, homme veel on, aga ülehomme pean jälle tööle minema," ütles Jaxon. Ja siis pole tal jälle tükk aega ühtegi vaba päeva.

"Sama siin. Õhtul olemegi siis metsikumad," ütles Ian ning tegi siis Melly jaoks ukse lahti.

Kieran pööras lõpuks Kristinile selja ja hakkas ka vaikselt minema kõndima. Neil polnud ju teineteisele midagi öelda.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 20, 2012 12:49 am

,,Suudle mind enne, kui sa sõidad," palus Bells. Jeremy oli ju autosse juba istunud ning nad võisid vabalt Jeffiga musitada.

,,Aga me saame siis ju homme koos midagi teha," ütles Anna. ,,Kuigi siis ma pean sind jälle koju hakkama ootama."

,,Hästi," ütles Melly ja läks uksest välja, sammudes juba Iani autoni.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Mai 20, 2012 1:02 am

"Kui sa mind nii nunnusti palud," muigas Jeff ja suudleski siis Bellsi, kuid tõmbus mõne aja pärast eemale. Nad pidid ju ikkagi minema hakkama.

"Homme siis teemegi," arvas Jaxon. "Mulle ka ei meeldi ootamine, aga vahel ei saa lihtsalt teisiti."

Ian järgnes Mellyle ning tegi ka auto uksed lukust lahti ning avas Melly ukse, et naine saaks sisse istuda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Haigla(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Haigla(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 23Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Haigla(Rollimäng)
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Elite Way School(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: