Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeNelj Märts 29, 2012 3:42 am

,,Olgu," ütles Tanya. ,,Ma tahaks lihtsalt, et sa igaveseks minuga jääksid." Ehk oli Tanyagi juba armumas? Või on need lihtsalt vampiirilikud emotsioonid, mis on võimendatud?

,,Ma ei oska seda kirjeldada...nagu...sa tahaksid mind," vastas Marian. Tüdruk punastas õrnalt, kuid rääkis siiski tõtt.

Diane hingas sügavalt ja kujutas ette, et tal on vai käes. Siis hiilis ta Emoryle selja taha ja lõi talle nähtamatu vaia sisse.

Mindy oli juba vägagi kiimas ja lõpuks tiris ta Denze'il särgi üle pea. See mees ajas tüdruku ikka hulluks.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeNelj Märts 29, 2012 3:55 am

"Ma jään," lubas Mitch. Temagi tahtis igavesti Tanyaga koos olla ning see saab ainult siis võimalikuks, kui tüdruk ta vampiiriks muudab. Muid võimalusi nagu ei olnudki.

"Eks ma mingil määral tahangi," ütles Luce. "Ma ei teagi, millest see tuleb. Aga ära liiga palju lootma hakka." Luce polnud üldse kindel, et suudaks uuesti armuda. Ja pealegi jääks sel juhul kogu eluks hirm, et Marian teeks talle samamoodi haiget...

Emory naeratas. "Tubli oled. Saaksid hakkama küll." Muidugi ei tahtnud ta, et Diane mõne vampiiri lähedusse satuks, kuid vajadusel oskaks tüdruk ennast vähemalt kaitsta.

"Palju parem," lausus Denze vaikselt ja suudles uuesti Mindyt. Ka tema oli praegu äärmiselt kiimas ega jõudnud ära oodata, millal nad veel kaugemale jõuavad.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeNelj Märts 29, 2012 4:00 am

,,Hästi," ütles Tanya vaikselt. ,,Kas sa tõesti ei taha veel magada?" küsis tüdruk. Millal see poiss üldse magab? Öö läbi üleval olla pole ju ka hea või mis.

,,Pole plaaniski," ütles Marian. ,,Aga sa isegi meeldid mulle." Eriti rõhutas tüdruk sõna "isegi". Võib-olla oli ta lihtsalt poisi suudlustest sõltuvuses, kes teab...

,,Ma tahan veel midagi ägedat õppida," ütles Diane. ,,Ma tahan, et ma oleks üks linna parimatest vampiiriküttidest."

Mindy suudles Denze'i vastu ja tõmbas meest endale lähemalegi. Seks isegi meeldis talle, kui see oli hea, ja Denze'iga oli see suurepärane.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeNelj Märts 29, 2012 4:08 am

"Ei taha," vastas Mitch. Kui Tanya juures oli, siis ei saanud ta magada. Vahtis ju kogu aja tüdrukut. Aga eks see uni millalgi ikka tuleb. Ta ei saa ju lõpmatult üleval olla.

"Sa meenutad mulle liiga palju kedagi teist. Ning see ajab mind segadusse," tunnistas Luce. Ta pidi ikkagi sellest Marianile rääkima. Saagu siis tüdruk pealegi tema peale vihaseks.

"Sa juba oledki üks parimatest," ütles Emory. "Ma ei teagi, mida sulle veel õpetada. Enda arvates on peaaegu kõik."

Denze mängis Mindy kellega ja libistas ühe käe juba tüdruku riiete alla. Nüüd oli ka temal juba aeg nendest vaikselt lahti saama hakata.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeNelj Märts 29, 2012 4:17 am

,,Siis magad hommikul," ütles Tanya. See poiss paistis üldse kuidagi nii unetu. Tanya võib ju terve öö magava Mitchi kõrval ka pikutada, tema jaoks on aeg niigi igavik.

,,Ma ei ole tema, ma olen mina," ütles Marian. Millest see kutt üldse rääkis? Mis mõttes kedagi teist?

,,Aga sa tead, et ma pean ju harjutama," ütles Diane. Kui ta korra mõne triki selgeks õpib, siis pole ju sellest kohe ka kasu, harjutama peab, et saada tugevust ja vastupidavust.

Mindy näksas õrnalt Denze'i huult ja silitas õrnalt mehe selga. Ta nahk oli nii soe, nagu alati. Hea kohe puudutada.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeNelj Märts 29, 2012 4:23 am

"Eks ma siis magan hommikul. Nagu käsid," muigas Mitch. Mis tal ikka muud üle jääb. Inimesed ei saa lõpmatult kaua magamata olla. Isegi siis mitte, kui nad seda väga tahaksid.

"Jah, ma tean. Aga on mõningaid sarnasusi. Ja see... Ausalt, ma ei oskagi midagi arvata," ütles Luce. Kõik oli nii keeruliseks läinud. Marian võis ju näiliselt armas olla, aga usaldada teda ei saanud.

"Tean muidugi. Ja seda me teeme," ütles Emory. Harjutamist ei saanud mingil juhul lõpetada. Liiga vara veel.

Denze hakkas Mindyt juba vaikselt lahti riietama, aga jätkas samal ajal suudlust. Täiesti võimalik oli mitut asja korraga teha.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeNelj Märts 29, 2012 4:30 am

,,Ma ei käsi, aga sina oled inimene, sinul on und vaja," ütles Tanya. Mitch ei tohiks ennast ju niimoodi piinata, vaene poiss nägi juba niigi väsinud välja.

,,Vabandust," muigas Marian. Kellega ta ikka nii väga sarnaneb? Marian on lihtsalt...Marian ja ta ei tahtnudki kellegi moodi olla.

,,Muidugi," ütles Diane. ,,Aga ma tahan siis veel harjutada. Kuni ma lõpuks ära väsin või midagi." Sellised treeningud juhtusid ju päris intensiivsed olema.

Mindy surus oma huuled ahnemalt Denze'i omadele, kuid ei oodanudki, et mees teda kiiremini lahti hakkaks riietama. Praegune tempo sobis küll.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeNelj Märts 29, 2012 4:36 am

"Ma tean jah. Sul ei ole vaja seda mulle öelda. Eks ma jään magama, kui uni tuleb," ütles Mitch. Ta ei võidelnud veel unega. Või siis hoidis Tanya poisist une eemal.

Luce ei öelnudki rohkem midagi. Vanad asjad hakkasid jälle endast märku andma ja parem üldse mitte midagi öelda. Veel hullem oleks mingit jama rääkima hakata. Sellega kiusaks ta nii ennast kui Mariani.

"Kui ära väsid, siis lähed puhkama," ütles Emory. "Aga nüüd võiks jah jätkata." Diane võis ju praegugi väga osav olla, kuid õppida on tal siiski nii mõndagi.

Denze muutus järjest metsikumaks. Mees ju tahtis ikkagi Mindyt nii väga ega suutnud talle vastu panna. Samas ei olnud tõestio mõtet kiirustada, et head asjad liiga ruttu läbi ei saaks.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeNelj Märts 29, 2012 4:39 am

,,Jajah, muidugi," ütles Tanya. ,,Mida sa praegu üldse teha tahad?" küsis ta poisilt. Süüa tal Mitchile anda ei olnud, film Mitchi ei huvitanud...

,,Tead, ma peaks ikkagi magama jääma," ütles Marian. Tüdruk haigutas juba ning kell oli ka päris palju. Täpselt õige aeg.

,,Siis jätkame," ütles Diane. Kui ta ära väsib, tahab ta ilmselgelt koos Emoryga puhata. Ta oli selle mehega nii õnnelik.

Mindy hakkas erutusest lõpuks hingeldama ning lõi küüned õrnalt Denze'ile selga. Temagi tahtis meest väga.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeNelj Märts 29, 2012 4:49 am

"Vaata peeglisse ja saad teada," vastas Mitch ning pilgutas Tanyale silma. Kui tüdruk oli tema juures, siis midagi muud tal vaja polnudki. Sellest hakkas koguni omamoodi sõltuvus tekkima.

"Lase siis käia," ütles Luce. "Ega ma peaks ise ka minema hakkama. Olengi siia liiga kauaks jäänud." Kutil oli vaja värsket õhku. Ta ei teadnud niigi, mida oma eluga edasi teha. Väike jalutuskäik ei saaks asja hullemaks teha.

"Aga muidugi," ütles Emory. "Kas ründad jälle mind või tahad, et mina sind ründaksin?" küsis ta. Igas olukorras peab hakkama saama. Ka siis, kui vampiir ise ründama peaks.

Denze suudles uuesti Mindyt ja tegeles ikka tüdruku riietega. Ega neid polnudki enam kuigi palju alles jäänud. Kõigest aluspesu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 30, 2012 2:37 am

,,Ma küsisin ju, mida sa teha tahad ja peegel ilmselgelt ei anna mulle mingit vastust," ütles Tanya.

,,Palun jää," palus Marian ja imestas ise ka selle üle, miks ta just seda Luce'ilt palus. Ta lihtsalt tahtis, et keegi ta und valvaks.

,,Ründa sina, sa oled osavam," arvas Diane. Kui Emory ründab ise, saab tüdruk alati midagi palju selgemaks.

Mindy suudles Denze'i vastu ja oli juba erutusest päris kuum. Ta silitas Denze'i keha ja hoidis teda tugevalt enda vastas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 30, 2012 2:43 am

"Sa peaksid peeglist ennast nägema. See ongi vastus," ütles Mitch muiates. Kuidas küll tüdruk nii lihtsa asja peale ei tule, et Mitchile piisab ainult Tanya vahtimisest?

"Mida mul siin teha on?" küsis Luce. Tal polnud mingit kavatsust Mariani võrgutama hakata ega midagi. Praegu oli jälle selline periood, kui Lucien mitte ühegi naisega mässata ei viitsinud.

"Hästi. Aga siis kaitse ennast korralikult," ütles Emory ning valmistus seejärel rünnakuks. Kerge see Diane'ile olema ei saa.

Vahepeal võttis Denze ise ka riidest lahti, sest temalgi oli palav. Siis oli kord Mindy käes, kes oma aluspesust nüüd ilma jäi. Järjest kuumemaks hakkas minema...
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 30, 2012 3:49 am

,,Mulle ei meeldi end peeglist imetleda," ütles Tanya. Kui inimpoiss teda vahtida tahab, siis las vahib, selle pärast ei pea Tanya ise peegli ette minema.

,,Valva mu und," nurrus Marian ja vaatas kutsikapilgul Luce'ile otsa. Kuigi ta ei olnud läbinisti pahatahtlik ja õel mõrd, oskas ta siiski alati oma tahtmist saada.

Diane valmistus samal ajal end kaitsma. Mõnikord sai selliste asjade käigus päris korralikult haiget, aga see teebki ju tugevamaks.

Mindy oli juba täiesti märg ja tema keha lausa janunes Denze'i järele. Tüdruk haaras mehest kõvasti kinni ja suudles teda näljaselt.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 30, 2012 4:00 am

"Sa ei pea ennast piisavalt ilusaks?" küsis Mitch imestunult. Seda poleks ta küll uskunud, et Tanyal võib enesehinnanguga probleeme olla. Aga võib-olla sai ta lihtsalt valesti aru ninf Tanya tahtis oma lausega hoopis midagi muud öelda.

"Sa tõesti tahad, et vampiir sinu und valvaks?" küsis Luce muiates. Nii kerge oleks ju tegelikult ühe inimese elutee lõpetada, aga Luce polnud selleks piisavalt õel. Pealegi oli Marian tema vastu viimasel ajal isegi üsna kena olnud.

Emory mõtles veel natuke ning asus siis oma kujuteldava vaiaga rünnakule. Eks kohe näeb, mida Diane enda kaitsmiseks välja mõtleb.

Denze suudles veel kirglikumalt Mindyt vastu, samal ajal suundus tema käsi tüdruku jalgade vahele. Mindy oli juba märg küll, aga veel mõni kuumem puudutus ei teinud üldse paha.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 30, 2012 4:07 am

,,Ära arva, et ma piisavalt ilusaks ei pea," ütles Tanya. ,,Mulle lihtsalt ei meeldi end imetleda. See on imelik." Tanyal pole kunagi enesehinnanguga probleeme olla, aga miks peaks Mitchile eneseimetlejad meeldima?

,,Ma tahan, et sina mu und valvaks," vastas Marian ja rõhutas eriti sõna "sina". Talle oli Luce isegi meeldima hakanud. Poisu oli ju päris armas.

Diane põikas imekiirelt kõrvale, et Emory ei saaks teda rünnata, ja ootas võimalust, mil talle selja taha hiilida ja kujuteldav vai käest ära tõmmata.

Mindy läks juba täiesti kiima ning kiunatas mõnust. Denze ajab ta hulluks. Mees juba teadis, kuidas tüdrukut rahuldada.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimeReede Märts 30, 2012 4:15 am

"Olgu. Ma vist arvasin sinust natuke liiga halvasti. Vabandused," ütles Mitch. Vahel juhtub ju, et saadakse teise sõnadest valesti aru. Mitch ise polnud mingi eneseimetleja, kuigi nii mõnigi võis teisiti arvata.

"Miks ma seda tegema peaksin?" küsis Luce. "Keegi ei röövi sind ära ega tee midagi. Mina olen üldse kõige suurem oht, mis sind tabada võib." Ta tõesti ei tahtnud jääda. Marian võis ju armsakese nägu teha, aga tegelikult oli ta mõrd. Nii vähemalt Luce arvas. Kaks korda ikka sama reha otsa ei astuks.

Vauu, inimese kohta oli Diane vägagi kiire. Vampiiridel võiks temaga isegi raskeks minna. Peagi jäigi Emory oma kujuteldavast vaiast ilma ning langes alistuna murule maha.

Denze silitas ja katsus Mindyt igalt poolt, kuid ei lõpetanud veel suudlust. Selleks olid tüdruku huuled liiga maitsvad ja vastupandamatud.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Apr 01, 2012 1:24 am

,,Sa ei pea millegi eest vabandama," ütles Tanya. No ikka juhtub ju. Tüdruk puges Mitchile veel rohkem kaissu. Ta oli nii nunnu.

,,Palun jää ikka," anus Marian. ,,Võta mind kaissu või midagi. Sa meeldid mulle." Uskumatu, et ta seda tunnistas, aga nii see tõepoolest oli. Vihkamisest armastuseni on ju täpselt üks samm.

Diane naeratas võidukalt ja ronis Emoryle peale, jäädes samal ajal mehe nägu silitama. Tema mees ja neil on veel laps ka. Tüdruk oli ikka nii õnnega koos.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Apr 01, 2012 2:43 am

Mitch naeratas ning suudles Tanyat põsele. "Eks ma siis püüan seda meeles pidada," ütles ta. "Aga tead, sa ei tundugi enam nii kurb nagu enne," lausus kutt järsku. Ta lootis, et ei tuletanud selle lausega Tanyale mingeid valusaid mäletusi meelde.

"Ma ei usalda mitte ühtegi naisolendit," ütles Luce. "Ma võin ju jääda, aga parem ära ürita midagi... kahtlast. See ei meeldiks mulle ja siis ma lähen minema ega tule enam kunagi tagasi."

"Sa saad väga hästi hakkama," ütles Emory. Oli näha, et Diane on päris hea õppija. Kui ta juba praegu Emoryle ära teha suudab, siis mõne aja pärast ei saa mees talle enam kuidagi vastu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Apr 01, 2012 2:55 am

,,Sa lihtsalt hoiad kurbuse minust eemal," ütles Tanya. Mitchiga koos olles lihtsalt oli kõik teistmoodi, parem. Poiss meeldis Tanyale väga. Ta oli nii nunnu ja hooliv.

,,Mis see kahtlane on?" küsis Marian kulmu kortsutades. Mida ta siis veel üritama peaks? Luce'i kastreerida? Khm, tegu polnud siiski nii hullu sadistiga, kui tunduda võib.

,,Mul on ju nii kuum juhendaja ka," ütles Diane flirtivalt. Emory lihtsalt oli vastupandamatu...alati. Diane kummardus Emoryle lähemale ja vajutas mehe huultele väikse musi.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Apr 01, 2012 3:01 am

"Kuidas ma seda teen?" küsis Mitch. Ega ta küll aru ei saanud, et oleks midagi erilist teinud. Mitch oli alati tema ise ega üritanud kedagi teist mängida, et Tanyale rohkem meeldida.

"Ma ei hakka sulle seda ütlema," muigas Luce. "Lihtsalt... ära aja mingit udu. Ja ära ütle asju, mida sa tegelikult ei mõtle." Parem olgu aus ja nii ongi kõige parem. Luce'il polnud enam mingeid valesid tarvis.

Emoryle meeldis täiega see toon, mida Diane praegu kasutas. Ta oleks hea meelega nüüd tüdrukut suudlenud, aga Diane jõudis ette. Emory suudles Diane'i vastu ja pani talle käed ümber.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Apr 01, 2012 3:04 am

,,Sa oled lihtsalt nii nunnu ja hooliv," vastas Tanya. ,,Nii soe kuidagi." See võis juhtuda küll kiiresti, aga äkki oli Tanya Mitchi hoopis armumas? See võiks ju temaga juhtuda.

,,Ma ei ütlegi," lausus Marian ja andis Luce'ile käe. Kas ta nüüd võtab tal käest kinni või hammustab randmest, ükskõik.

Diane suudles kirglikult Emoryt ja libistas oma sõrmed mehe juustesse. Nad olid natuke üle aasta koos olnud ning tüdruk oli temasse nii armunud.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Apr 01, 2012 3:10 am

"Sest sa hakkasid kohe alguses mulle meeldima," ütles Mitch. Kuti peamine eesmärk oligi Tanya endale saada. Ta oli ilmselgelt juba armunud. Käis küll kiiresti, aga ikkagi oli see kõige tõelisem tunne, mida kutt kunagi kogenud oli.

Luce võttis Marianil käest kinni, sest tal polnud ühtegi muud mõtet, mida selle käega ette võtta. Tüdruku käsi oli nii soe. "Kuidas see on võimalik, et ma sulle järsku meeldima hakkasin?" küsis ta.

Emory suudles kirglikult Diane'i vastu ning jäi siis tüdrukule silma vaatama. "Mäletad meie esimest kohtumist?" küsis ta siis. Emory ise loomulikult mäletas. See oli üks ilusamaid hetki tema elus.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Apr 01, 2012 3:14 am

,,Miks ma sulle meeldin?" küsis Tanya. Ja ta ei tahtnud kuuldagi vastust, et vaata peeglisse. Tüdruk lihtsalt silmitses Mitchi.

Marian vaatas Luce'ile sügavalt silma. ,,Ma ei teagi..." vastas ta. ,,Sa võid päris nunnu olla ja sa suudled hästi. Ma lihtsalt armastan neid suudlusi." Persse see, mis ta tüdruku õega tegi, Marianile meeldis Luce.

,,Muidugi mäletan," vastas Diane. ,,Sa jäid mulle juba siis silma. Sa oled nii seksikas." See mees ajas Diane'i lausa hulluks. Nad ju seksisid esimest korda siis, kui nad esimest korda ka suudlesid.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Apr 01, 2012 3:24 am

"Sest sul on hea iseloom, sa oled armas. Mulle meeldib sinuga rääkida," vastas Mitch. Eks neid põhjuseid oli ilmselt teisigi, aga kõik ei tulnud korraga kutile meelde. Mitch lootis, et sellest vastusest Tanyale piisab.

"Nunnu? Kas tüdrukud mingit muud omadussõna ei teagi või?" muigas Luce. Päris imelik oli igal pool netis lugeda, kui 'nunnu' ta ikka oli. "Suudlused... sina suudled ha hästi," ütles Luce, kuid jäi siis pikaks ajaks vait.

"Sina jäid mulle samuti silma. Juba esimestest hetkedest teadsin, et tahan sind," ütles Emory. Üldse oli nende kohtumine omamoodi koomiline. Ikkagi esimene suudlus ja kohe peale seda ka seks ja siis veel esimene laps...
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitimePüh Apr 01, 2012 3:29 am

Tanya näole ilmus isegi naeratus. Mitch oli nagu tema isiklik päike. See poiss oli vist ainus, kes sai tema hingelised haavad kokku lappida.

Marian jäi ka vait, sest ta ei teadnud, miks Luce vait jäi ning seega ei tahtnud ta midagi küsida ka. Pole ju hea, kui tüütuks muutuda. Selle asemel ta lihtsalt mängis vampiiri külmade sõrmedega.

,,Ja mina teadsin, et tahan sind," ütles Diane. ,,Ma tahan sind ka praegu." Alles nüüd jõudis neiule kohale, kui kiimas ta tegelikult oli.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Haigla(Rollimäng)
» Elu Dark Castle'is(järg eelmisele rollikale)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: