Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Ühikas(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeTeis Veeb 07, 2012 5:20 am

Ashi näole ilmus äkitselt Deaconi häält kuuldes naeratus ning tüdruk tõusis püsti. ,,Sa tulid," lausus ta ja kallistas poissi.

Carmen igavles ja luges elutoas diivanil Cosmosid. Jah, rikkurielu on mugav, aga praegu tahaks keppi. ,,Mees!" hüüdis ta Dylanit.

Ally istus puhkeruumis, sest ta ei saanud Seaniga koos operatsioonile minna. Siiski mõtles ta mehest ja sellest, et varsti on nad oma ilusa tütrega kolmekesi kodus.

Rach oli veel ühikas ja mõtles enne loenguid kas Arry või Roni ära oodata. Arryga oli tal lõbus, kuid praegu tahtis ta juba oma kallimat näha.

Tasha tegi köögis Jamesile süüa, kuigi soovis praegu parema meelega hoopis voodis mehe kaisus olla ja Jamesi enda kõrva kõlvatusi sosistamas kuulda. Aga meest ei saa ju ometi nälga ka jätta...

Alissa ootas uut õppeaastat juba väga ja lausa kibeles loengutesse. Ta küll ei teadnud, kus see Ashton jälle möllab, kuid lahkus siiski ühikast.

Lacey oli samuti väga elevil ja heas tujus, kuid tal oli ka nälg ning ta mõtles minna ühiskööki, et peale nuudlite vahelduseks midagi muud endale teha. Köögis nägi ta aga midagi imelist-üks nunnu kutt, keda ta esimest korda nägi. Inglid kesapõllul?

Dorian ei näidanud mingit emotsiooni, kuid läks sellegipoolest kohe draamatundi. Näitlemine oli ta elu.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeTeis Veeb 07, 2012 5:39 am

Deacon naeratas samuti ja võttis Ashi endale sülle. "Ma lubasin tulla. Lihtsalt läks natuke kauem aega. Ma ei jätakas sind kunagi kuskile lihtsalt ootama, sest sa oled selleks mulle liiga oluline."

Dylan vaatas parajasti telekast mingit filmi ja mugis popcorni. Carmeni häält kuuldes ta muigas ja läks siis oma abikaasa juurde, et vaadata, mida too tahab. "Mis soovid, naine?" küsis ta.

Sean valmistus parajasti operatsiooniks. Tavaliselt oleks ta muidugi Allyle mõelnud, aga praegu ei saanud. Eesolev operatsioon ei tundunud kuigi lihtne ning ta pidi päris korralikult keskenduma.

Ron'il läks veel aega. Ta polnud ikka veel sobivat kingitust leidnud. No mida üldse naistele kinkida peale lillede ja nipsasjakeste? No ei olnud ühtegi head mõtet. Siiski otsustas ta mitte alla anda ja veel oma ajusid ragistada.

James lõpetas just töö ja väljus haiglast. Mees kõndis parklasse ja istus siis oma autosse. Hiljemalt viieteist minuti pärast on ta juba kodus ning saab oma naisega koos aega veeta. See ongi õhtu parim osa.

Ashton passis rulapargis. Nüüd ta muidugi oskas juba päris hästi sõita ega löönud oma hella kohta kuigi tihti ära. Plusspunktid ju needki. Ta mõtles veel paar trikki ära teha ja siis Alissa üles otsida.

Arlen tegi parajasti oma suppi soojaks. No ega ta peale purgisuppide midagi süüa teha väga ei osanudki. Siis aga nägi kutt mingit kena tüdrukut kööki tulemas. Mm... võiks sebida? Arlen pööras ennast täies pikkuses tüdruku poole. "Terekest," ütles ta.

Summer läks ka draamasse. Uus õppeaasta tõotas põnev tulla. Ega näitlemine ei saanudki kunagi üldse igav olla. Tüdruk lasi pilgul ruumis ringi käia, et tabada mõnda tuttavat nägu, keda ta ammu näinud polnud.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeTeis Veeb 07, 2012 5:59 am

Kuidas ta äkki nii ilusasti rääkima õppis? Muidugi igatses Ash juba ammu neid sõnu kuulda ja neid kuuldes hakkas tüdruku süda kiiremini lööma. ,,Ma armastan sind," sosistas tüdruk.

Carmen pani Cosmo kohe käest. ,,Keppi tahan," vastas ta oma abikaasale.

Ally igatses Seani juba nii väga, et tal oli valus, ent neiulgi olid oma töökohustused täita ja ta läks ühte palatisse haiget vaatama.

Rach tundis mingit kummalist elevust, mis röövis tema söögiisu hoolimata supilõhnadest, mis ühikas äkki levima hakkasid. Jah, supipoiss Arry tegutses jälle.

Tasha igatses juba Jamesi ning hakkas kotlette praadima. Üks sõnum oli ka vaja saata. Too Jamie ka lasteaiast ära. Musi. Tasha.

Aga Alissa hakkas juba loengusse minema. No kuhu see Ashton küll nii kauaks jääb?

,,Hei seksikas," naeratas Lacey ja viskas oma pikad punakaspruunid juuksed flirtivalt seljale. ,,Milline ilus algus sellele õppeaastale," lausus ta ja sammus kutile lähemale.

Dorian märkas tuttavat tüdrukut, kuid ta ei suhelnud temaga. Üldse ei kippunud poiss eriti kellegagi suhtlema.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeTeis Veeb 07, 2012 6:00 am

Kuidas ta äkki nii ilusasti rääkima õppis? Muidugi igatses Ash juba ammu neid sõnu kuulda ja neid kuuldes hakkas tüdruku süda kiiremini lööma. ,,Ma armastan sind," sosistas tüdruk.

Carmen pani Cosmo kohe käest. ,,Keppi tahan," vastas ta oma abikaasale.

Ally igatses Seani juba nii väga, et tal oli valus, ent neiulgi olid oma töökohustused täita ja ta läks ühte palatisse haiget vaatama.

Rach tundis mingit kummalist elevust, mis röövis tema söögiisu hoolimata supilõhnadest, mis ühikas äkki levima hakkasid. Jah, supipoiss Arry tegutses jälle.

Tasha igatses juba Jamesi ning hakkas kotlette praadima. Üks sõnum oli ka vaja saata. Too Jamie ka lasteaiast ära. Musi. Tasha.

Aga Alissa hakkas juba loengusse minema. No kuhu see Ashton küll nii kauaks jääb?

,,Hei seksikas," naeratas Lacey ja viskas oma pikad punakaspruunid juuksed flirtivalt seljale. ,,Milline ilus algus sellele õppeaastale," lausus ta ja sammus kutile lähemale.

Dorian märkas tuttavat tüdrukut, kuid ta ei suhelnud temaga. Üldse ei kippunud poiss eriti kellegagi suhtlema.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeTeis Veeb 07, 2012 6:47 am

Deacon kallistas kõvasti Ashi. "Ja mina armastan sind ka. Isegi väga." Poiss vaatas tüdrukule silma ja naeratas. "Aga mida me järgmisena teha võiksime?" küsis ta.

Dylan hakkas naerma. "No aga mis seal ikka. Teeme siis."

Sean oli ikka operatsioonisaalis. Ega ta midagi muud teha ei saanudki kui veel natuke oodata ja siis opiga alustada.

Ron leidis lõpuks Rach'ile sobiva kingituse ja ostis selle ära. Siis hakkas ta tagasi ühika poole liikuma.

James luges sõnumit ja siis tuli talle meelde, et pidi lasteaeda ka minema. Ja sinnapoole ta nüüd sõitma hakkaski.

Ashton vaatas kella ja hoidis karjatust tagasi. Ta oli ikka totaalselt valesti aega arvestanud. Aga kuna tal on kiired jalad, siis peaks ikka jõudma.

Arlen naeratas vastu ja pilgutas tüdrukule silma. "Tõsiselt ilus algus jah. Näeb köögis kohe selliseid kaunitare ja puha."

Summer läks kuti juurde, kes talle silma hakkas. No võib ju üritada üks uus tutvus saada. See ei teeks ju paha?
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Veeb 08, 2012 3:07 am

Ash naeratas vastu ja pani oma käed poisi näole. Ega palju enam polegi ju aega midagi teha, tuleb vaikselt auditooriumi hakata minema. ,,Ma ei tea," vastas Ash. ,,Meil polegi ju väga aega enam. Loeng hakkab."

Carmen hakkas ka naerma. Seda võis Dylanilt alati küsida, sest seksist ei keeldunud kutt kunagi. Siis aga muutus tüdruku nägu kavalaks. ,,Aga lähme siis ehk magamistuppa?" arvas ta.

Ally hoolitses ühe haige eest ja mõõtis tema kehatemperatuuri. Palaviku korral tegi ta patsiendile palavikku alandava süsti ning jäi veel palatisse, kuniks patsient magama jäi.

Rach istus ikka oma toas. Tal oli muidugi aega ka, sest tema loengud ei hakka nii vara kui paljudel teistel tudengitel ja enamasti on teooriat väga vähe ka. Tüdruk ootas muidugi Roni ja igatses teda väga.

Tasha praadis kotlette ja vaatas enda ning Jamesi pilti, mis köögikapil seisis. Nüüd tabas naist juba valusam igatsus ning ta ei jõudnud enam kuidagi oodata, millal mees koju jõuab.

Alissa läks juba auditooriumisse ja istus kohale. Vedas, et tal see loeng paljude teiste erialade õpilastega koos oli, kuigi seal ei olnud ei tulevasi näitlejaid ega hambaarste, sest nendel olid üldse teised loengud.

Lacey kergitas kulme ja sammus ise ka seksikale kutile lähemale. Siis jäi ta noormeest igati silmitsema. ,,Hm...ega selliseid kompusid on ka nii vara hommikul köögist lausa haruldus leida," muigas ta. ,,Eriti veel selliseid, kes suppi söövad."

Dorian ei märganudki, kui mingi tüdruk juba tema poole sammus. Poiss oli oma teksti õppimisega nii hõivatud...nagu tavaliselt.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Veeb 08, 2012 3:58 am

"Jajah. Seda küll," nõustus Deacon. Tal oli juba vahepeal meelest läinud, kui hilja ta kohale jõudis. Peaks uue äratuskelle muretsema vist. "Eks lähme siis jah ja mõtleme pärast loengut, mis edasi teeme."

Dylan pilgutas Carmenile silma. Jep, siia ei saanud nad mingil juhul jääda. Liiga palju pealtvaatajaid võiks tekkida, kui keegi peaks juhuslikult elutuppa ilmuma. Nad ei elanud ju siiski selles suures majas kahekesi. "Lähme jah. Siin ei saa ju," ütles Dylan.

Sean ja veel mõned teised arstid alustasid operatsiooniga, kui patsient oli narkoosi mõju all magama jäänud. Operatsioon tuleb kindlasti pikk ning nüüd peab selleks korralikult valmis olema.

Ron jõudis lõpuks ühikasse ja sisenes Rachi tuppa. Kingituse oli ta juba ära peitnud ja selle annab ta tüdrukule alles hiljem. "Tsau," ütles ta. "Kas hakkame nüüd minema?"

James peatas lasteaia värava ees auto. Mõne aja pärast saigi ta Jamie kätte ning hakkas kood pojaga tagasi kodu poole sõitma. Tashal pole vaja enam kaua oodata.

Ashton näitas oma tippkiirust ja jõudiski õigeks ajaks ülikooli. Äkki oleks ta pidanud hoopis jooksjaks hakkama? Igatahes läks kutt auditooriumisse ja istus Alissa kõrvale. "Tsau," ütles ta siis.

Arry muigas. "Ja mis siis suppidel viga on?" No tõesti, päris head olid ju. Neid kerge teha ka. Ajad lihtsalt vee kuumaks ja pistad potti. No ja siis tuleb muidugi õigel ajal pott tulelt ära võtta.

Summer koputas kutile õlale. Armas kutt oli ju. Ja temal oli praegu piisavalt aega, et poisiga väheke juttu rääkida. Tekst oli tal juba kindlalt peas ja harjutamist ei vajanud.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Veeb 08, 2012 4:26 am

Jaah...armastus teeb mõnikord hajameelseks. Ash pani käed Deaconile ümber kaela. ,,Meile antakse see väike hilinemine andeks," lausus ta naeratades.

Carmen ajas end diivanilt püsti. ,,Kes viimasena magamistuppa jõuab, saab sadomaso," irvitas ta ja jooksis magamistuppa.

Allyl lubati lõpuks patsient palatisse magama jätta ja tüdruk läks tagasi puhkeruumi.

Rach võpatas ja vaatas ukse poole. ,,Ron," naeratas ta ja läks poissi kallistama. ,,Loenguni on ju veel aega."

Tasha sai lõpuks söögi valmis ja kattis laua. Varsti saab jälle kallikesega koos olla.

Alissa pööras pilgu Ashtonile. ,,Kus sa kogu see aeg olnud oled?" küsis ta. ,,Ma ootasin sind."

Lacey muigas. ,,Suppidel pole midagi muud viga kui see, et sa oled ise kuumem kui keev supp," vastas ta.

Dorian võpatas. ,,Isver, tuled siin inimesi ehmatama," lausus ta ehmatusest toibudes.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Veeb 08, 2012 4:46 am

Deacon muigas ja andis Ashi huultele ühe väikese musi. "Aga me peaks nüüd tõesti minema. Loeng algab ju kohe," ütles ta.

Dylan irvitas samuti ja lidus Carmenile järele, kuid tema naisukesel oli juba piisav edumaa. "Nonii, vaene mina," muigas ta, kui tuppa jõudis ja voodi peale istunud oli.

Ron silitas Rachi juukseid. "Aga ma tulin ikkagi juba kohale. Ega hiljaks jääda poleks parem ju," ütles ta. "Ja õhtul võiks kuskile sööma minna."

James jõudis lõpuks kodu juurde ja jättis auto seisma. Siis võttis ta poja sülle ja läks tuppa.

"Eeh... ma käisin rulaga sõitmas ega vaadanud kella," vastas Ashton. Juhtub ju ikka selliseid asju.

Arry hakkas naerma. See tüdruk juba vaikselt sebis teda. Polnud üldse mitte paha. Oli ta ju nii kenake... "Kui ma nii kuum olen, siis äkki tuled minuga hiljem välja?" pakkus ta.

Summer hakkas irvitama. "Sorry noh. Sa olid oma tekstiga nii ametis. Ma mõtlesin, et segan natuke."



Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Veeb 08, 2012 5:04 am

,,Seda küll," ütles Ash. Ei viitsi üldse kaks tundi seda mula kuulata, kui samal ajal võiks oma kutiga koos olla. ,,Ma ei taha minna," virises Ash.

Carmen naeratas võidukalt. ,,Kas sa kardad?" küsis ta. Sadomaso pidi just erutama ju.

Rach naeratas ja tegi Ronile musi. ,,Mulle meeldib see mõte," lausus ta.

Tasha kuulis kedagi uksest tulemas ja teadis, et see ei saa olla keegi muu kui James. ,,Kommike?" küsis ta.

Alissa muigas. ,,Sind ja sinu rula," lausus ta. ,,Sa oled sihikindel."

Seda küsimust kuuldes pidi Laceyl hing kinni jääma ja tüdruku süda jättis samuti lööke vahele. ,,Aga muidugi tulen, seksikas tundmatu," vastas Lacey.

Dorian muigas ja vaatas oma teksti edasi. ,,Mida sul vaja on?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Veeb 08, 2012 5:28 am

"Mina ka ei taha. Aga mis meil muud ikka üle jääb," ütles Deacon. Uue õppeaasta algus oli tore muidugi, aga nagunii hakkab kohe pärast esimest loengut üle viskama. Need kestavad nii kaua ju.

"Ei karda," vastas Dylan. "Me pole lihtsalt varem seda proovinud." Proovinud olid nad peaaegu kõike, aga sadaomaso oli ikkagi uus asi.

Ron naeratas vastu ja võttis Rachi endale sülle. "Väga hea. Tahaks sinuga ühe kena õhtu veeta."

James muigas. "Mina jah. Ning Jamie ka. Ma loodan, et sa ei pidanud eriti kaua ootama."

Ashton muigas samuti. "Ma ju ütlesin, et pean selle asjandusega sõitmise ära õppima. Ja õppisin ka."

Tüdruku lause ajas Arleni täiega naerma. Keegi polnud teda varem seksikaks tundmatuks kutsunud. "Arlen olen," ütles ta siis. "Või siis Arry. Kui sa mingit paremat hüüdnime välja ei mõtle."

"Mitte midagi," vastas Summer. "Mul on lihtsalt igav. Ja mõtlesin ennast natuke lõbustada."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Veeb 08, 2012 5:43 am

,,Aga me ei ole ju samas loengus," ütles Ash. ,,Igatsus teeb nii haiget."

Piits ja käerauad. Hmm...kõlab ju põnevalt, aga mitte kohe. ,,Ma vajan eelmängu," ütles ta.

Rach sasis Roni siidiseid musti juukseid. ,,Me peaksimegi ju täna tähistama," lausus tüdruk.

,,Ma igatsesin teid," lausus Tasha. ,,Aga söök on valmis."

,,Tubli," ütles Alissa. Milleks ikkagi on vaja mingi lauaga sõita?

Kena nimi, aga miskipärast tulid Laceyle kohe piraadid meelde. ,,Arr, juurapiraat Lacey rikastelt Somaalia vetelt," üritas tüdruk end tutvustades ka ise mereröövlina kõlada.

Dorian üritas ikka keskenduda. ,,Tulid vale inimese juurde," lausus ta tuimalt. ,,Ma olen naeruväärselt igav."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeKolm Veeb 08, 2012 5:53 am

"Seda küll," nõustus Deacon. "Peab ära kannatame need tunnikesed ja siis hiljem teeme koos midagi lõbusamat."

Dylan muigas. "Sa ei pea seda ütlema. Ma tean väga hästi, mida sa tahad. Tule nüüd lähemale."

Ron naeratas. "Jah. Meie suhe on terve aasta juba vastu pidanud. Pole üldse paha ju. Tuleb nüüd samamoodi jätkata."

"Lõhnab hästi," ütles James. "Ja mul on praegu megasuur isu ka. Võtaks kohe mitu portsu ära."

"Aga mida sina vahepeal tegid?" küsis Ashton. Ta lootis, et Alissal oli ka ilma temata tegevust, et tüdruk igavlema ei peaks.

Arry hakkas kõva häälega naerma. "Et sina fännad siis piraate? Eks mul tuleb ka siis üheks kehastuda..."

"Sellest on küll kahju," ütles Summer. "Ilusad mehed ei ole tavaliselt igavad. Sellepärast tulin. Aga noh... äkki annab seda parandada."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Veeb 09, 2012 2:54 am

,,Aga see aeg venib ju," ütles Ash. ,,Ma alles sain su tagasi ja nüüd üritab ülikool meid uuesti lahku lüüa. Mulle ei meeldi see."

Carmen naeratas ja läkski Dylanile lähemale. Ta lootis, et kutt tõesti suudab ta seekord ära rahuldada, sest tavaliselt kippus Dylan natuke kiirustama ja Carmen ei saanud täielikku naudingut.

Ash naeratas vastu. ,,Seda muidugi," nõustus tüdruk. ,,Aga ma ei tunne, et hakkaksin sinust kaugenema. Ma tunnen pigem seda, et mu tunded sinu vastu tugevnevad veelgi. Ma armastan sind iga päevaga järjest rohkem."

,,Aga siis pane Jamie ka tema söögitoolile istuma," ütles Tasha. ,,Ja lauas on loomulikult sulle koht. Ega ma ainult endale ju süüa ei teinud."

,,Ah...suht midagi," vastas Alissa. Ühest küljest talle ei meeldinud, et Ashton ta tähelepanuta mõnikord jätab, kuid ei saa ju teisel kogu aeg küljes rippuda.

Lacey hakkas ka kõva häälega naerma. ,,Noh...voodis võime seda ju proovida," ütles ta ja pilgutas Arryle silma. Tüdruk oli siiani vaid ühe poisiga voodis olnud, kuid arvas, et äkki võiksi Arry parem olla. Eks näis, kuidas õhtune kohting lõpeb.

,,Ma ei ole eriti hea suhtleja," ütles Dorian. Ta ei tahtnud Summerile muljet jätta, nagu tüdruk segaks teda, kuid tal tõesti polnud tuju kellegagi praegu suhelda.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Veeb 09, 2012 3:15 am

"Mulle ka ei meeldi," ütles Deacon. "Aga üritame ikkagi ära kannatada. Kuigi raskeks läheb küll sellega. Ma mõtlen ainult sulle."

"Ja nüüd teeme nii nagu sina tahad," ütles Dylan, pani käed Carmenile ümber ja suudles teda.

Ron suudles Rachi põsele. "Minuga on samamoodi. Ma tunnen, et muutume iga päevaga järjest lähedasemaks. Ma armastan sind veel rohkem kui enne."

James muigas. "Seda küll. Aga sa ise pead ka korralikult sööma." Mees pani lapse söögitoolile istuma ja istus ise ka lauda.

"Kas sa oled solvunud, et ma täna tervet päeva sinuga ei veetnud?" küsis Ashton. Alissa nägi küll nagu solvunud välja, aga Ashton lootis, et kujutab seda endale ainult ette.

Ah et kohe voodis? Arryle see mõte isegi meeldis. "Vau. Sa oled päris kiire taibuga. Ma ise mõtlesin samas suunas," ütles Arry ja pilgutas Laceyle silma.

"Väga kahju. Kohe ülimalt kahju," ütles Summer. "Nüüd ma ei saagi sind sebida ju."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Veeb 09, 2012 3:58 am

,,Ja mina sulle," ütles Ash. ,,Aga nii valus on sinust eemal olla."

Carmen suudles Dylanit vastu ja läks talle lähemale. Abikaasa oskas vähemalt suudelda.

Rach jäi Ronile otsa vaatama. ,,Kallis, ma vajan sind," ütles ta vaikselt.

,,Ma sööngi," lubas Tasha, ,,aga keegi peab Jamiet ka toitma."

,,Ei ole," vastas Alissa. ,,Aga mulle jääb sinu tähelepanust ikka väheks. Tead, mõnikord mulle tundub, et sulle on su trikid palju tähtsamad."

,,Aga sa kutsusid mind kohtama ka ja jätaks selle väikse lõbutsemise hoopis pärast kohtingut," arvas Lacey.

,,Summer, vaata ringi," ütles Dorian ja lasi ka enda pilgul üle ruumi libiseda. ,,Siin on paremaid kutte kui mina."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Veeb 09, 2012 4:21 am

Deacon kallistas kõvasti Ashi. "Minul on ka valus sinust eemal olla. Sellest on kahju, et me samades loengutes ei käi. Aga siis oleks mul keskendumisega raskusi."

Dylan suudles Carmenit edasi ja tõmbas ta voodile pikali. Siis hakkas ta vaikselt oma abikaasat lahti riietama...

Ron vaatas omakorda Rachi. "Ja mina vajan sind. Ma ei suuda ilma sinuta olla."

"Ma võin teda ise ka ju toita," ütles James. "Kui sa tahad muidugi."

"Miski pole mulle sinust tähtsam," ütles Ashton. "Eks ma siis järgmine kord tean, et ei jäta sind nii kauaks üksi."

"Seda muidugi," ütles Arry. "Õhtul hiljem siis. Aga tahaksid ka suppi äkki? Just sai valmis."

Summer vaataski ringi. No ei näinud ta ühtegi teist kobedikku. "Olgu siis. Eks otsi mind üles, kui sul kunagi parem tuju peaks olema," ütles Summer ja kõndis minema.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Veeb 09, 2012 4:37 am

,,Seda küll," ütles Ash. ,,Aga sa oled mulle nii kallis."

Carmen suudles Dylanit vastu ja tõmbas enda abikaasal ka särgi üle pea. Ärgu kiirustagu.

,,Sa oled mulle kõige tähtsam," ütles Rach ja läks Ronile lähemale.

,,Muidugi võid," ütles Tasha. ,,Laps peab isaga ka piisavalt palju aega veeta saama."

,,Ma loodan, et pead oma sõna," lausus Alissa. ,,Ma tõesti ei taha, et meie suhe kannataks."

,,Ei aitäh," vastas Lacey. ,,Pigem sööks putru, kuigi su huuled tunduvad ka isuäratavad."

Dorian jäi edasi oma teksti vaatama, kuni kuulis kedagi vene keelt rääkimas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Veeb 09, 2012 4:59 am

"Sina oled mulle ka kallis," ütles Deacon. "Ma ei suudaks ilma sinuta hakkama saada."

Dylan suudles Carmenit edasi ja ronis talle peale. Siiski otsustas ta nüüd asja natuke rahulikumalt võtta.

Ron naeratas. "Ja sina oled mulle kõige tähtsam. Jääd ka kõige tähtsamaks."

"Olgu. Ma siis toidan teda ise," ütles James. "Kus tema söök on?"

"Nüüd ma pean oma sõna," lubas Ashton. "Sa varem lihtsalt ei rääkinud, mis sind meie suhtes häirib.

Arry muigas. "Aga ma ei viitsi seda ükski süüa. Võta natukenegi vähemalt. Teed mulle sellega heameelt."

Summer leidis omale uue ohvri ja hakkas temaga vadistama. Samal ajal rääkis Julia oma sõbrannaga, kes õppis ka näitlemist, kuigi Julia ise näitlemisega ei tegelenud. Ta tuli ainult korraks.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Veeb 09, 2012 5:11 am

,,Me võiksime abielluda peale ülikooli lõppu," arvas Ash. Nii oli lihtsalt parem, sest ülikool ei peaks pooleli jääma.

Carmen suudles innukalt Dylanit ja libistas oma sõrmed poisi juustesse.

,,Kas sa võiksid mind nüüd suudelda?" küsis Rach.

,,Ta sööb seda, mida meie, aga pane talle seda vähe ja tee väikesteks tükkideks," vastas Tasha.

,,Ma ei taha jätta muljet, nagu ripuksin sul küljes," ütles Alissa.

,,Okei, aga ainult tilk," ütles Lacey. ,,Mulle ei maitse eriti supid."

Dorian vaatas selle vene tüdruku poole ja oli sõnatu. Ta oli nii ilus...
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Veeb 09, 2012 5:39 am

"See on hea mõte," ütles Deacon. Abiellumise vastu polnud tal midagi, kuna Deacon oli kindel, et Ash on talle see õige.

"Sa oled kuum," sosistas Dylan ja suudles Carmenit edasi. Samal ajal üritas ta oma pükstest lahti saada.

"Alati. Sa ei pea seda üldse küsima," vastas Ron ja suudles siis Rachi.

"Olgu siis," ütles James ja tükeldas toidu ära. Siis hakkas ta poega toitma.

"Aga sa ei ripugi ju," ütles Ashton. "See on loomulik, et tahad minuga koos olla."

Arry hakkas naerma. "Aga see supp meeldib sulle kindlasti. See on minu lemmik."

Julia märkas, et mingi kutt vahib teda ja lõpetas sõbrannaga jutustamise.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeNelj Veeb 09, 2012 11:31 pm

Ash naeratas. Temagi arvas, et just Deacon on talle see õige. ,,Aga me peaksime minema," ütles ta ja kallistas Deaconit. ,,Ma hakkan sind igatsema, kallis."

Carmen naeratas ja sulges silmad. Talle meeldis, kui Dylan talle kõlvatusi kõrva sosistas, sest see erutas alati kõige rohkem.

Rach suudles Roni vastu ja tõmbas poisi täiesti enda lähedale. Tüdruk oli sellest juba väga puudust tundnud, kuigi Ron oli vaid natukene aega Rachist eemal olnud.

Tasha tõstis samal ajal endale ja Jamesile toidu ära ja pani Jamesi toidu laua peale. Ise hakkas ta enda toitu aga sööma.

,,Nojah," ütles Alissa. ,,Aga mul on praegu ka igav." Tüdrukul polnud mingit tuju auditooriumis istuda.

Lacey hakkas ka naerma. ,,Aga ikkagi on sul raske sundida mittesupisööjat suppi sööma. Ma tahan putru."

Dorian naeratas tüdrukule ega pööranud temalt pilku. Nüüd lootis ta ainult seda, et Summer ei solvu selle pärast, et poiss Summeri minema saatis ja nüüd juba teist tüdrukut vahib.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeReede Veeb 10, 2012 2:23 am

Deacon kallistas kõvasti Ashi. "Mina hakkan sind ka igatsema. Aga ma helistan sulle kohe pärast loengut ja siis võiks minna kuskile."

Dylani huuled liikusid Carmeni kaelale ning ta hakkas oma abikaasa kaela suudeldes järjest allapoole liikuma.

Ron suudles Rachi edasi ja pani käed ümber tüdruku puusade. Rachi suudlemisest ei saanud tal mitte kunagi küllalt.

James andis oma pojale toidu ära ja hakkas siis ise ka sööma. "Nämma," ütles ta siis. "Sa oskad nii hästi süüa teha."

Ashton muigas. "Ma läheksin siit hea meelega minema ja teeks midagi lahedat, aga see pole kahjuks võimalik."

"Järgmine kord ma siis keedan sulle putru," muigas Arry. "Aga ainult siis, kui sa täna natuke suppi sööd."

Julia naeratas vastu ja kõndis siis kuti poole. "Hei," lausus ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeReede Veeb 10, 2012 2:38 am

,,Aga muidugi," ütles Ash. ,,Suudle mind veel enne, kui loengud meid lahutavad," palus ta.

Carmeni hingamine kiirenes ja ta küünistas õrnalt Dylanit. Ta lausa jumaldas seda, kui mees tema kaela suudleb.

Rach suudles innukalt Roni ja libistas oma sõrmed poisi juustesse. Ron oli ka hea suudleja ning Rachilgi ei saanud sellest küllalt.

,,Kui ma süüa teen, mõtlen sellele, et armastan sind," ütles Tasha ja sõi oma kotletti. ,,Mul on hea meel, et sulle maitseb."

,,Aga mis see sinu lahe on?" küsis Alissa.

Lacey muigas. ,,Miks sa püüad mind nii väga oma suppi sööma panna?" küsis ta siis Arrylt. ,,Ma tõesti ei soovi."

,,Hei," ütles Dorian, olles kergelt üllatunud. ,,Ma ei teadnud, et sa inglise keelt ka räägid."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitimeReede Veeb 10, 2012 3:17 am

"Sellest pole võimalik keelduda," ütles Deacon ja suudles siis Ashi. Ta soovis, et ei peaks loengusse minema, kuigi see polnud võimalik

Dylan näksas õrnalt Carmenit kaelast. Samal ajal üritas ta oma abikaasal pesu ka ära võtta. Ebavajalik kraam ju.

Ron läks Rachile veel lähemale ning jätkas suudlust. Ta oleks tahtnud igavesti niimoodi olla, kui see oleks võimalik.

James naeratas ja võttis veel ühe kotleti. "Mina armastan sind ka. Ning homme teen ma ise sinule süüa. Eks vaatab, kuidas see välja kukub."

Arry muigas samuti ja tegi nägusid. "Kõik mu kunagised naised söövad mu suppi. See pole aus, kui sina ei taha."

Julia hakkas naerma. "Ma eelistan küll emakeelt, aga saan inglise keeles ka räägitud, kui vaja on."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühikas(Rollimäng)   Ühikas(Rollimäng) - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ühikas(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 20Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Ühikas(Rollimäng)
» Suvelaager(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Elite Way School(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: