Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 1:10 am

,,Sellest, miks sa peaksid mind tahtma," vastas Tanya. ,,Ma võin su elu veel ära rikkuda või selle üldse sinult ära võtta. Ma olen ohtlik." Samas Tanyale endale meeldis ju ka Mitchiga koos olla, äkki peaks ikkagi poisi endale ligi laskma.

Marian sai juba tõesti kurjaks ja otsis oma kotist käerauad välja, millega ta Luce'i ühe käe pargipingi külge kinni pani. ,,Ma lasen sul alustuseks siin lihtsalt olla. Äkki võtan su riided ka veel ära, et sa siin alasti passiksid."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 1:14 am

"Miski tõmbab mind sinu poole. Sinuga on tore suhelda," ütles Mitch. Nüüd enam polnud võimalik taganeda. Pealegi Mitch ei tahtnud. Ta oli õnnelik, et Tanyaga tuttavaks sai. See oli isegi väärt eluga riskimist.

"Pervert," muigas Luce. "Kas sa ei karda üldse, et sul võib pahandusi tulla? Mõtle näiteks sellele, kui ma otsustaksin sinu peale kaevata. Lisaks käeraudadele ka pussitamine. Ei kõla just väga hästi."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 1:20 am

Tanya läks Mitchile isegi lähemale ja tema pilk langes korraks poisi huultele... Võimatu. Mis Tanyal küll viga on? Alles ta oli kurb ja arvas, et sellega läheb kaua aega enne, kui ta uuesti armuda suudab, aga nüüd jõllitab juba ühe inimpoisi huuli.

,,Mul ei tule pahandusi, kuni ma alaealine olen," vastas Marian ja hakkas Lucieni lahti riietama. ,,Mu vanemad ei pea minu süüd kandma."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 1:28 am

Mitch tabas küll Tanya pilgu, aga ei hakanud seda siiski mainima. Tüdruk ei tahtnud ju ometi teda suudlema hakata? Ei tundunud väga tõenäoline, kui ta alles äsja mingist tõprast lahku läks. Mitch lihtsalt naeratas korraks ning kallistas siis Tanyat.

"Sa oled nagu tõesti segane," irvitas Luce. "Mis järgmiseks? Otsid mingi noa äkki ja lõikad kerad maha?" See tüdruk siin oli tõesti psühhopaat. Luce ei tahtnud teada, kui kaugele tšikk veel minna võib.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 1:36 am

,,Sinuga on nii hea koos olla," ütles Tanya vaikselt. Tõesti armas poiss oli. Ta oleks võinud kogu see aeg Mitchi tunda ja siis poleks ta pidanud kunagi Dark Castle'isse üldse minemagi.

,,Ära targuta," ütles Marian ja võttis Luce'i täiesti alasti, kuid pani poisi riided oma kotti. Las ta seisab nüüd seal inimestele naerualuseks. Äkki saab sellest veel mingi järjekordne meediahitt ka. See oleks naljakas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 1:42 am

"Sinu kohta võib sama öelda. Mul nagu tõsiselt vedas, et lõpuks ikka sinuga kohtusin," ütles Mitch. See vampiirike hakkas kutile järjest rohkem ja rohkem meeldima. Iga minutiga. Äkki kasutab mingit vampiirile omast trikki, et kutti endasse armuma panna? Mitch heitis siiski selle mõtte peast. Tanya ei teeks midagi sellist.

See hakkas ikka tõeliselt rõvedaks minema. Tal vedas, et väljas oli vahepeal üsna pimedaks läinud. Pealegi ei liikunud pargis ainsatki hingelist. "Sinu missioon on täidetud. Aitäh. Võid minna," ütles Luce ja keeras tüdrukule selja. Tema üks käsi oli ikkagi käeraudadest vaba. Kutt otsustas veel oodata, kuni tüdruk minema läheb. Siis saab ta ise ka vehkat teha. Kui ta välgukiirusel jookseb, siis ei märka keegi poisi riiete puudumist. Õigemini ka mitte teda ennast.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 1:49 am

,,Sa oled nii armas," ütles Tanya ja pani käe Mitchi põsele. See kutt tõesti meeldis talle juba. Siis tuli Tanyal üks mõte. Äkki ikkagi prooviks ja annaks poisile võimaluse, kui ta suhet tahab? Mitch oleks seda kindlasti väärt.

,,Oota, üks asi veel," muigas Marian ja otsis siis kaamera välja. Tüdruk pani välgu peale ning tegi alasti käeraudades Luce'ist pilti. ,,Aitäh sulle," ütles siis tüdruk, võttis kaamera ja hakkas koju minema.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 2:00 am

Mitch naeratas jällegi. Tanyaga ei saanudki teisiti. Naeratus ilmus nagu automaatselt tema näole. "Mulle meeldib, et sa seda ütleb. Tõstab ego," muigas Mitch, aga jäi siis Tanyale silma vaatama.

Nüüd viskas Lucienil juba kopa ette. Kaua võib teda niimoodi mõnitada? Ja eriti veel mingi labane inimplika. Kui tüdruk oli talle selja keeranud, vabastas Luce end vähimagi vaevata käeraudadest ning järgnes tüdrukule. Järgmise asjana haaras temalt koti käest ja hakkas hoopis teises suunas minema. Tal oli täiesti suva, mis nüüd edasi saab.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 2:08 am

Tanya pani oma külma käe Mitchi põsele. ,,Miks sa tahad, et ma su ego tõstaks?" küsis ta poisilt. Nüüd käis tüdruku peast midagi läbi ja ta tahtis poisiga lihtsalt flirtida. See on isegi päris meeldiv.

,,Heeeei, anna tagasi!" hüüdis Marian ja hakkas Lucienile järele jooksma. ,,Seal on mu kooliasjad sees." Või veel...nüüd tuleb välja, et tüüp on varas ka. Seda juba tüdruk endaga teha ei lase.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 2:18 am

"Ega ma ei tahagi. Sa teed seda lihtsalt," vastas Mitch. "Muidugi pole mul midagi väikese egotõusu vastu. Aga su käed on külmad. Nagu tõsiselt külmad. Kuigi see ei häiri mind," lausus poiss.

Lucien jäi korraks seisma. "Mis see minu asi peaks olema?" küsis ta. "Sina olid ju see, kes minuga nõmedat nalja teha tahtsid. Nüüd jäta oma kooliasjade ja fotokaga hüvasti. Ma ei kavatse neid sulle tagasi anda."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 2:21 am

,,Ma olengi külm," ütles Tanya. ,,Kui sa veel aru saanud pole." Siis surus tüdruk oma külmad huuled Mitchi kaelale, täpselt sellele kohale, mida tüdruk enne hammustanud oli. Poiss paraneb ikka päris kiiresti, tema haaval oli juba koorik peal.

Marian urahtas ja hüppas Luce'ile kaela. Oh kurat, oli see kutt alles külm. ,,Sa oled külm," lausus tüdruk üllatunult ja vaatas poisile sügavalt silma. ,,Mis sa oled?"
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 2:26 am

Mitch muigas, aga võpas siis korraks, kui Tanya huuli oma kaelal tundis. "Mida sa teha kavatsed?" küsis ta vaikselt. Ega tüdruk teda ometi jälle hammustada ei kavatsenud? Ja kui kavatseski, siis tuleb esilagu valu ära kannatada. Küll pärast paremaks läheb.

"Kao mu seljast ära," ütles Luce ega teinud tüdruku küsimusest väljagi. Selle asemel tõstis ta tüdruku enda seljast maha, võttis tema seljakotist fotoka ja kustutas selle pildi ära, mille tüdruk temast enne tegi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 2:35 am

,,Ära karda, ma lihtsalt tahtsin näidata, kui külm ma olen," vastas Tanya ja vaatas uuesti Mitchile otsa. Et siis poiss ikkagi ehmatas selle peale. Tubli, vähemalt korrakski lõi kartma.

,,Kuhugi ma ei kao," karjus Marian ja üritas Luce'i pikali maha suruda, kuid ei saanud, sest kutt oli liiga tugev. Kahjuks oli ta selle rahmeldamise käigus aga oma kätt kriimustanud ning sealt immitses verd...
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 2:41 am

"Ma karda sind," ütles Mitch. "See külm puudutus pani kergelt võpatama. Muud midagi." Tegelikult meeldis Mitchile vägagi see külm puudutus, aga ta ei tahtnud praegu sellest Tanyaga rääkima hakata. Tüdrukul on vaja aega, et oma eelmisest armastatust üle saada.

Luce üritas järjekordselt tüdruku verest mitte välja teha. Ta ei saa jus ometi seda paljastada, et on vampiir. Aga samas... kui tüdruk jooksekski kuskile seda kuulutama, siis kes teda usuks? Lucien muigas kavalalt ja läks siis kihvu paljastades tüdrukule lähemale. Kui teda natuke hirmutada, siis ehk muudab oma käitumist.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 2:53 am

,,Olgu siis," ütles Tanya. ,,Ikkagi vabandust." Tüdruk jäi ikkagi Mitchile silma vaatama. Poiss oli nii võimatult armas ja Tanya tahtis tegelikult teada, kuidas ta suudleb. Samas kartis ta inimest suudelda, sest äkki on ta liiga tugev või midagi.

,,See ei ole võimalik...ma ei usu seda," ütles Marian väriseval häälel, kui Luce'i kihvu nägi. See peab ilmselt uni olema või midagi...või kannab Luce võltskihvu. Aga samas oli kuti juures alati midagi imelikku. Ta oli külm...ja tugev...sest Marian murdis korra käe, kui teda lõi. Ikkagi ei suutnud tütarlaps uskuda seda, mida ta näeb.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 2:58 am

"Sa ei pea vabandama," ütles Mitch naeratades. Temalgi oli kiusatus Tanyat suudelda, et teada saada, mis tunne see on. Aga ta ei julgenud seda teha, kuna kartis tüdruku reaktsiooni. Poiss ei tahtnud kiirustada. Tal oli piisavalt aega oodata. Muidugi hoopis teine lugu oleks siis, kui Tanya teda ise suudleks.

Luce irvitas vaikselt, kui tüdruku nägu märkas. Ning tema hirmunud hääl rääkis iseenda eest. "Kardad?" küsis ta ning astus tüdrukule veel lähemale. Ka tema oskab kuri olla, kui selleks tuju tekib.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 3:09 am

Täiega kaif oli tegelikult Mitchil niimoodi kaisus olla. ,,Kuule Mitch," pöördus Tanya äkki poisi poole ja vaatas talle sügavalt silma. ,,Ma tahaks proovida ühte asja, aga selleks on vaja, et sa mind suudleksid." Daaamn, pidi ta selle nüüd välja ütlema, aga noh, nüüd oli tüdrukul ju täiesti ükskõik.

,,E-ei," kogeles Marian. ,,Ma lihtsalt ei usu seda. Su kihvad ei ole päris. Sa tahad mind hirmutada." Kui Luce nüüd Mariani hammustama peaks, siis lasku käia. Tüdruk üritas hirmu alla suruda.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 3:14 am

Mitch jäi imestunult Tanyale otsa vaatama. Palus tõesti tüdruk temalt suudlust või kuulis ta valesti? Vahel kipuvad inimesed asjadest valesti aru saama, kui nad midagi väga tahavad. "Ee... mõtled sa ikka tõsiselt?" küsis ta. "Seda, et ma sind suudleks?"

"Kohe näed, et need kihvad on päris. Sa pole iial varem nii ehtsaid kihvu näinud. Usu mind," ütles Luce ja lõi siis hambad tüdruku kaela. Mõnussss. Ta polnudki juba päris ammu inimverd joonud.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 3:19 am

Tanya noogutas. ,,Jah, mõtlen küll," vastas tüdruk. Nüüd peab ainult ise ettevaatlikum olema, et Mitchi nägu ei purustaks või midagi. Noored vampiirid nagu Tanya on ju eriti tugevad.

Marian krimpsutas valust nägu ja oigas kergelt, kui Luce'i kihvad tema kaela tungisid. See oli nii valus, kuid varsti harjus tüdruk sellega ära ja talle isegi meeldis, kui Luce tema verd jõi. Lihtsalt pea hakkas kergelt pööritama.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 4:00 am

Mitchi süda hakkas palju kiiremini lööma kui enne. Mõte vampiiri suudlemisest tundus ahvatlev, aga samas ka natuke kõhe. Kutt polnud ju kunagi varem ühtegi vampiiri suudelnud. Mõne hetke pärast läks poiss Tanyale veel lähemale ning suudles siis lõpuks tüdrukut.

Luce jõi tüdruku verd edasi. Oma süü, et Lucieni nii närvi ajas. Tüdruku veri oli liigagi hea. Muidugi pidi ta mingil ajal ikkagi lõpetama, et tšikki mitte ära tappa. Inimesi kutt siiski ei tapnud.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 4:19 am

Tanya suudles Mitchi vastu ja kuulis samal ajal, kuidas poisi süda lööb. Seda oli nii imeline kuulda ja sama imelised olid poisi soojad ja pehmed huuled, mis nii magusalt maitsesid. Tanya üritas kõigest väest ettevaatlik olla, et Mitch viga ei saa ja surus oma huuled tugevamalt poisi omadele.

Marian oli sellest hammustusest juba uimane ning tüdruku süda kloppis. Ta ei oleks arvanudki, et vampiirihammustus nii meeldiva tunde võib tekitada...arvatavasti oli ta pilves või midagi. Selline surm pidi üks kuradima meeldiv surm olema.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 4:29 am

Mitch ei katkestanud veel suudlust, kuna tal polnud kunagi mitte kedagi suudeldes nii hea olnud. Äkki olidki vampiirid paremad suudlejad? Mitch pani oma käed ümber tüdruku piha ja läks talle veel lähemale.

Luce lõpetas viimaks tüdruku vere joomise. Hea veri oli küll ja Lucienil oli ikka veel päris suur janu, aga ta ei soovinud siiski tüdrukut ära tappa. Nüüd vähemalt tšikk teab, kes ta on. Ehk ülbab ka edaspidi vähem.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 4:32 am

Tanya suudles veel Mitchi, kuid tundis siis, et peab turvalisuse mõttes lõpetama. Kui ta läheks veel intensiivsemaks, võib ta poisi näo purustada. ,,Sa oskad seda hästi," lausus Tanya naeratades.

Marian vaatas oma hägustunud pilguga Lucienile otsa ning tüdruku näol oli totter naeratus. Ta oli sellest hammustusest ikka nii pilves. ,,Tule, lähme minu juurde," ütles ta ja hakkas Luce'i kättpidi endaga kaasa tirima.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 4:51 am

Mitch naeratas samuti. "Sina oskad ka. Isegi väga hästi." Kutt ei hakanud küsima, mida täpselt Tanya tundis, kui teda suudles, kuigi tegelikult huvitas see poissi isegi väga. Aga praegu polnud tõesti selleks õige aeg.

"Oota, misasja?" küsis Luce ja tegi imestunud näo pähe. Tšikk ju põhimõtteliselt vihkas teda, aga nüüd kutsus endaga kaasa. Midagi oli ikka väga mäda. Äkki oli see mingi trikk?
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitimeLaup Märts 24, 2012 4:54 am

,,Ma tahan sinusse armuda," ütles Tanya. Mitch oli justkui valguskiir keset pilkast pimedust...nagu uuesti tärganud lootus, mida ei või käest lasta. Kui Tanya peabki ta vampiiriks muutma, siis ta kindlasti teeb seda, aga mitte veel.

,,Tule," anus Marian ja itsitas kergelt. Ta oli ikka nii pilves ega teadnud ise ka, mida ta teeb. Luce võttis vist liiga palju verd? Oijah...aga pohhui...hea oli olla.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Dark Castle'i keskkool(Rollimäng) - Page 38 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 38, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Keskkool...aastaid hiljem
» Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: