Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Jaredi päevik

Go down 
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaredi päevik Empty
PostitaminePealkiri: Jaredi päevik   Jaredi päevik Icon_minitimeTeis Dets 13, 2011 2:45 am

14. aprill, 2011

Alustan juba oma kolmanda päevikuga. Eelmised kaks kaustikut said täis umbes paari aastaga. Eks varsti näeb, kui kaua selle praegusega läheb. Täna oli mul igatahes üsna huvitav päev. Hommikul sai Victoriga natuke kildu visatud. Hiljem pidasime väikese kahevõitluse ka. Tegin oma viimase korra kaotuse täna tasa ja võitsin Victorit ülekaalukalt. Ehk paneb nüüd oma suu mõneks ajaks kinni Very Happy Mõned tunnid hiljem ilmus akadeemiasse mingi uus tüdruk. Linda on ta nimi. See tüdruk tahab samuti kaitsjaks saada, kuigi tal puudub vajalik ettevalmistus. Aga miski temas avaldas mulle muljet. Muidugi ma ei tea, mis see on. Ja nii ma siis ütlesingi direktriss Golubovale, et tahan Linda juhendajaks saada. Nüüdsest hakkan Lindat iga päev õpetama. Annan endast parima, et temast võimalikult hea kaitsja treenida ning õpetan talle kõike, mida tean. Isegi oma salajasi võtteid. Neid ma siia siiski kirjutama ei hakkaks. Kes teab, äkki mõni koguni leiab mu päeviku ja loeb seda. Kui nüüd jälle selle tüdruku juurde tagasi tulla, siis ma ei suuda temast mõtlemist enam lõpetada. Natuke aega tagasi aitasin tal toas kohvreid lahti pakkida. Ta naeratas mulle ühel hetkel nii lummavalt, et mu pilk oli temale naelutatud. Ma tean, et see on rumal. Ta ei tohi mulle meeldima hakata. On nii palju põhjuseid, miks ta mulle meeldida ei tohi. Ma ei tahagi neid põhjuseid praegu siin ette lugeda. Võib-olla siis ainult ühe. Nimelt lubasin enda vanematele, et abiellun ainult moroiga. Dampiir ei tuleks kõne allagi, sest temaga ei saaks ma ühtegi last. Seda vist nimetati ristumisbarjääriks? xD Et siis jah... Ma pean kellegi teise otsima. Enne ei hakkagi ma kedagi kindlat kaitsma, kui ta leidnud olen, sest mulle meeldiks enda armastatu kaitsja olla. Saaksime kogu aeg koos olla ning keegi ei vaataks meie peale viltu, kui tihti tema läheduses viibiksin. Aga samas on dampiirinaised mulle alati moroidest rohkem meeldinud, kuid pean selle mõtte unustama. Abielluda saan ikkagi ainult moroiga. Sellest on veel muidugi vara rääkida. Küll naine ka kunagi tuleb. Ega ta siis tulemata jääda ei saa Wink

/Jared

Tänane mõttetera: Soovidega peab ettevaatlik olema, sest need kipuvad täide minema, aga väga moonutatud kujul.

Jaredi päevik 27180_106023142769692_106022389436434_57482_3346417_n
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaredi päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaredi päevik   Jaredi päevik Icon_minitimePüh Jan 01, 2012 4:28 am

16. aprill, 2011

Mina jälle siin. Ei võtnudki üldse palju aega, kui mul tekkis tuju uuesti kirjutada. Siiski ei kirjuta ma täna eriti pikalt. Ega mu elus midagi väga muutunud ei olegi. Põhiliselt tegelen ikka Lindyga, kuna olen ju tema mentor. Esimesel korral rääkisin talle natuke teooriast, sest ma ei tahtnud kohe raskete asjadega alustada. Tüdruk on ju ikkagi algaja alles. Aga ta kuulas äärmiselt tähelepanelikult ja küsis lisaküsimusi, kui millestki aru ei saanud. Ma olen kindel, et temast saab kunagi väga hea kaitsja. Tema pilgus on palju pühendumust. Isegi kui Lindy alles saabus akadeemiasse ilma mingi väljaõppeta, usun ma temasse. See tüdruk tekitab minus üldse imelikke tundeid, millele ma ei oska nime anda. Esiteks oleme lühikese ajaga väga lähedasteks muutunud. Asi pole ainult selles, et olen Lindy mentor. Mentoriga ei olda ju kogu aeg ninapidi koos. Aga ma ei kujuta ettegi, et midagi võiks teisti olla. Lihtsalt ei saa. Miski takistab mind. Ma vajan teda oma lähedusse... Ja see tunne, kui ma teda kallistasin. Mul hakkas nii soe. Nii palju siis sellest lubadusest, et otsin endale mingi moroitüdruku. Mina vahin ikka Lindyt. Lisaks veel need imelikud tunded. Tundub nagu armumine, aga samas ei ole ka. Lihtsalt erakordne ligitõmme. Olen ikka täiesti segi minemas. Minu ülesandeks on Lindy õpetamine ja seega ei tohiks ma temaga flirtida, kuigi see tuleb iseenesest. Ta tõmbab mind ligi nagu magnet, aga ma ei saa ju nii. Miks ta peab nii ilus olema? Tahaksin suuta teda mitte sellise pilguga vaatada, kuid see pole võimalik. Lõpetan parem nüüd, sest samamoodi jätkates jõuan täpselt sinna, et mind on vaja hullarisse sõidutada.

/Jared

Tänane mõttetera: Rumal on karta seda, mida ei saa vältida.


Jaredi päevik 600full-jared-koronkiewicz
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaredi päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaredi päevik   Jaredi päevik Icon_minitimeKolm Jan 18, 2012 5:10 am

30. aprill, 2011

Oma viimase sissekande tegin paari nädala eest. Ei ütleks, et asjad selle aja jooksul paremaks on muutunud. Pigem vastupidi. Ma olen omadega ikka nii sees. Kui loll võib üks mees olla? Algas kõik muidugi selle balliga. Teadsin ju, et Lindy tahab kindlasti minna ja siis pakkusingi, et võin tema kaaslane olla. Enne seda õhtut ei uskunud ma, et midagi taolist minuga juhtuda võib. Aga sellest juba hiljem... Õhtul ootasin põnevusega, millal Lindyt näha saan. Kui teda lõpuks nägin, olin tema välimusest rabatud. Kleit sobis talle ideaalselt. Ma polnud kunagi varem teda nii ilusana näinud, kuigi isegi siis oli olnud raske pilku mujale pöörata. Eile ei hakanud ma üldse üritamagi. Lindy arvab kindlasti, et ma olen põrunud. Niimoodi teisi silmadega õgida pole just eriti viisakas. Tantsisime päris pikalt ning Lindy sõnul sain sellega päris kenasti hakkama. Kui muidugi seda arvestada, et oma käte ja jalgade asendi jälgimise asemel vaatasin talle kogu aeg silma. Kahjuks sai see õhtu liigagi ruttu läbi. Kui Lindy mainis, et tahab magama minna, hakkasin mina meeleheitlikult otsima põhjust, kuidas seda tegevust edasi lükata saaks. Ega ma mingile heale mõttele ei jõudnudki. Läksin lihtsalt Lindyga tema tuppa kaasa ja rääkisime veel mõnda aega. Viimaks jäi ta magama ning mina imetlesin teda ka siis edasi. Imetlen veel praegugi, sest ta magab endiselt. Täiesti lootusetu olukord ju. Ma olen temasse kõrvuni armunud, aga ei saa talle seda öelda. Mängin lihtsalt sõpra edasi ja ongi kogu lugu. Ma ei taha, et ta hakkaks mind vältima. Parem olla sõbrad kui üldse mitte midagi. Ma olen loll... nii nii loll. Kuidas ma võisin temasse armuda?! Minu kohuseks on olla Lindy mentor ja teda õpetada. Igasugused muud suhted pole võimalikud. Aga mina ikka loodan ja unistan, et saan ta ühel päeval endale. Ega ikka ei saa küll. Peab lihtsalt kiiremas korras endale moroist naise otsima, aga ma kardan, et olen sellega lootusetult hiljaks jäänud... Ise keerasin endale käki kokku ja enam pole midagi teha.

/Jared

Tänane mõttetera: Iseenda lollust on kõige raskem taluda.


Jaredi päevik Aaaaa

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Jaredi päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaredi päevik   Jaredi päevik Icon_minitimePüh Veeb 05, 2012 12:53 am

1.mai, 2011

Kirjutan siis täna ka natuke. Pikka sissekannet ilmselt ei tule, aga midagi ikkagi. Kirjutama ajas mind üks hiljuti toimunud sündmus, millest kohe juttu teen. Tänase sissekande peategelane oli loomulikult Lindy. Ma ju räägingi kogu aeg temast ja seega on raske midagi muud üldse oodata. Ma olen temasse armunud. Tükk aega ei tahtnud seda endale tunnistada, aga lõpuks tunnistasin siiski. Nii juhtubki, kui mingi ülikobeda plika mentoriks saad, sest peale minu on teisigi, kes samas olukorra on. Igatahes arvasin alguses, et Lindy pole minust selles mõttes huvitatud. Me küll suhtlesime iga päev ja olime kogu aeg ninapidi koos, aga see ei näidanud ju tegelikult midagi. Ma arvasin, et Lindy peab mind kõigest heaks sõbraks. Olin valmis isegi sellega leppima ega kavatsenud talle kunagi oma tunnetest rääkida. Vahel me küll avastasime ennast teineteisele otsa vahtimas, aga sellega asi piirduski. Siis aga kõik muutus. Lindy küsis minult, mis edasi peaks saama. Oli ilmselge, et ka temal on minu vastu mingid tunded. Mina ei osanud aga midagi vastata ning Lindy sai minu peale pahaseks. Läksin tema toast minema ja mõtlesin uuesti asjade üle järele. Ma ei teagi, miks enne talle midagi ei vastanud. Oma lollusest ilmselt. Ma ei suutnud ikkagi uskuda, et tema ka mind sellisel tasandil vaatab. Ma kartsin. Häbi tunnistada muidugi, aga selline ma vahel olen. Läksin siis treeningsaali ja jäin teda ootama, sest järgmine tund pidi meil koos olema. Jõudsin isegi arvama hakata, et ta ei tulegi, kui Lindy järsku saali ilmus. Võtsin viimaks julguse kokku ja rääkisime kõik selgeks. Ma isegi suudlesin teda ja tunne oli hämmastav. Parim suudlus minu elus. Nüüd olen täiesti kindel, et Lindy on mulle õige. Ainus häda on selles, et oma suhet peame salajas hoidma. Kui mõni ebausaldusväärne tegelane peaks sellest haisu ninna saama, on meil mõlemal koolist lend. Aga seda ei tohi juhtuda...

/Jared

Tänane mõttetera: Võta julgus kokku ja ürita. Muidu ei saagi kunagi teada, mis oleks võinud juhtuda...


Jaredi päevik N2mm2
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jaredi päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaredi päevik   Jaredi päevik Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jaredi päevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD :: TEGELASTE PÄEVIKUD-
Hüppa: