Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Lindy päevik

Go down 
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Lindy päevik Empty
PostitaminePealkiri: Lindy päevik   Lindy päevik Icon_minitimeTeis Dets 13, 2011 12:25 am

14.aprill

Tere päevik,
minu elus oleks tänasega justkui uus peatükk alanud, sest tulin Püha Vladimiri akadeemiasse, kus minust peaks lõpuks kaitsja saama. Ma mäletan seda rünnakut nagu eilset päeva, kuid ma ei karda enam, sest varsti olen mina see, kes strigoidele tuupi teeb. Igatahes tänane hommik oli viimane, kui ma oma kodus Põhja-Carolinas ärkasin. Ema nuttis, kuid ta pidi aru saama, et nii on parem ja talle endale ka turvalisem, kui minust kaitsja saab. Siis järgnes pikk sõit lennukiga ja lõpuks tulid ühed kaitsjad mulle autoga lennujaama vastu, kuigi need polnud needsamad, kes mu Golubova juurde saatsid ja värava juures kohvreid aitasid kanda. See kompleks lõi mind pahviks, sest siin on kõik nii ilus, kuigi näeb üsna vana välja ja ma tunnen end siin turvaliselt. Igatahes nüüd ma tahakski rääkida nendest kaitsjatest, kes mu väravate juurest Golubova juurde saatsid. Need olid kaks meest, kes olid mõlemad pikka kasvu ja tugeva kehaehitusega ning nägid ka üsna sarnased välja. Ühel neist olid õlgadeni juuksed, teisel natuke lühemad. See lühemate juustega kaitsja naeratas mulle sõbralikult ja võttis mu kohvrid, teine aga lihtsalt kõndis meiega kaasa. Golubova kabinetis ootas mind aga pikem vestlus ning mind saatnud kaitsjad seisid mõlemad mu selja taha seina äärde. Ma sain teada, et vajan võitluses kõvasti lisatunde, sest erinevalt minust on teised dampiirid siin juba lapsest peale õppinud ja ma pean neile järgi jõudma. Minu juhendajaks saigi see lühemate juustega kaitsja...kui ma õigesti mäletan, oli ta kaitsja Blackwood või Blackwell või keegi selline. Igatahes on ta hästi sõbralik. Sain oma tunniplaani ka kätte ja seal olid ained, mida ma Põhja-Carolinas kunagi ei õppinud(näiteks slaavi kunst). Hiljem juhataski see sõbralik kaitsja(mu juhendaja siis) mu oma tuppa ja me jäime juttu rääkima. Ta on nii tore ja ma juba ootan temaga võitlustunde, need saavad kindlasti ägedad olema ja mulle hakkab vist siin akadeemias väga meeldima. Isegi mu tuba on ju nii mugav ja ma ei pea seda (veel) kellegagi jagama. Mu juhendaja aitas mul asjad lahti pakkida ja needki ära panna. Ma ei saa siin õnnelikum enam ollagi, järelikult tegin õige otsuse. Aga ma ei oska enam praegu midagi kirjutada, ehk peale võitlustundi kirjutan, kuidas see läks.

-Linda Wink


Lindy päevik Lindy
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Lindy päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lindy päevik   Lindy päevik Icon_minitimeLaup Dets 31, 2011 8:49 pm

16.aprill

Siin akadeemias olen olnud nüüdseks kaks päeva ja ma armastan seda kohta. Muidugi olen ma veetnud kõik need päevad oma mentori Jaredi seltsis ja me saame tõeliselt hästi läbi. Kergelt öeldes olen ma temasse kiindunud ja ta on mulle juba väga kalliks saanud. Sain täna ühe uue sõbra kelle nimi on Megan. Ta on nii äge ja naljakas, kuigi pisut äkiline ning ka temal on mentor. Ma ei tea, miks Meganil mentor on, kui ta peaks juba edasijõudnud olema, mina olen ju algaja. Igatahes täna sain ma teada, et tulemas on kevadball(mida ma väga ootan) ning Jared tahtis kohe mu kaaslane olla, kui ma ka temaga seda uudist jagasin. Üldse olen ma temaga väga lähedane(nagu ma juba mainisin). Täna hommikul, kui ma ei suutnud kuidagi ärgata, tuli Jared ise mu tuppa mind äratama ja esimene tund oligi meil koos. Selleks oli kaitsjate võitlustehnika, kuid kuna ma ei teadnud sellest suurt midagi, rääkis ta mulle teooriat, mida ma tähelepanelikult kuulasin ja meelde üritasin jätta. Ma olen kindel, et ta küsib nüüd minult teooriat enne, kui mulle võitlustehnikaid hakkab õpetama. Kui tund sai läbi, olime minu toas ja rääkisime juttu ning Jared pani mu üsna mitu korda punastama. Ta ütles mulle, et olen armas ja et mul on ilus naeratus, aga kui ta samamoodi jätkab, jään mina ju täiesti segaste tunnetega. Ta tunnistas, et meeldin talle, kuigi ei tohiks ning enne järgmisse tundi minekut kallistas mind. Aga see kallistus tekitab minus endiselt igatsust tema järele. Mis minuga toimub?

-Linda


Lindy päevik Jaja
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Lindy päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lindy päevik   Lindy päevik Icon_minitimeKolm Jan 18, 2012 2:32 am

30.aprill

Tere päevik. Elu uues koolis on tõsiselt vinge ja ma olen täiesti vaimustuses. No täna siis toimuski kevadball. Igatahes hommikul toimusid tunni, kuigi neid oli kaheksalt kuuele vähendatud, et kõik jõuaksid end õhtuks valmis panna. Minul jäi aega igatahes päris palju üle. Ma ei hakanudki väga rängalt end üles lööma, panin selga kõigest armsa musta kollase paelaga kleidikese ja pähe peapaela, polegi rohkem vaja. Muidugi ei puudunud mu näost väike meik ja natuke parfüümi lasin ka peale. Leppisime Jarediga kokku, et ta tuleb minu tuppa ja üsna varsti oligi tema ka seal. Ta jäi mind vaatama ja külvas mu hiljem komplimentidega üle. Pärast tantsisime ja meil oli väga lõbus. Talle meeldis mind keerutada ja siis meil tekkis mitu sellist hetke ka, kui me üksteisele lihtsalt sügavalt silma vaatasime. Ma ei saa aru, mis see on. Nagu mingi kummaline tõmme või midagi, aga ma ei saa endale seda lubada, sest Jared on mu mentor ja oleks vale temasse armuda. Ikkagi meeldib mulle temaga koos olla ja me saame nii hästi läbi. Ta hoolib minust väga ja mina temast. Ja siis veel läks keegi seal kaklema. Seda tüdrukut ma ei teadnud, aga teine oli vist Drake. Äärmiselt tüütu tüüp. Igatahes ta on ikka täiega hale, sai tüdruku käest peksa. Tal vedas, et see vene tüüp tüdruku ära viis, sest muidu oleks Drake arvatavasti surnud. Mitte, et ma ta surma sooviks, aga ilma temata oleks siin tõesti palju parem. Pärast balli saatis Jared mu enda tuppa ja mind üllatas see, et ta soovis ööseks minu juurde jääda ja mu und valvata. Ta hoolib minust tõesti rohkem kui peaks, kuigi mina ka juba rääkisin, et mulle meeldib temaga koos olla. Siiski võiks meie suhe sellisele tasandile jääda, sest ma tahan pühenduda oma õpingutele ja saada võimalikult heaks kaitsjaks ja pealegi ei olekski see õige, kui meie vahel midagi tekiks…teate küll, mida ma mõtlen. Sai küll lühike, aga ma ikkagi lõpetan, sest pean mõne asja üle ikka järele mõtlema.

-Linda


Lindy päevik Lindy-1

Mina olin siis täna selline
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Lindy päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lindy päevik   Lindy päevik Icon_minitimeNelj Veeb 02, 2012 2:15 am

1.mai

Ma ütlen kohe praegu ära, et midagi pikka pole mõtet oodata, sest uudiseid on mul vähe, kuigi need on vägagi tabavad uudised. Igatahes algas kõik sellega, et ärkasin järjekordselt nii, et Jared oli minu toas. Ta ei läinud ööseks oma tuppa ja ütles hommikul, et talle lihtsalt meeldib mind magamas vaadata, kuni ta ise ka magama jääb. Igatahes äratas ta mind üles, kui ma kella ei kuulnud ja ma läksin duši alla. Kuna pärast dušši oli tundideni päris tublisti aega, jäime me rääkime ja Jared jäi mind päris mitu korda lihtsalt vaatama. Noh, muidugi minul oli ka trennis temaga mitu sellist hetke tekkinud, kus ma olen talle nii lähedal...liiga lähedal ja meie pilgud on üksteisele naelutatud. Täna ma siis sain lõpuks küsida, et mis meist siis saab...see oli ju ilmne, et meie vahel tunduks nagu midagi enamat. Igatahes keeldus Jared vastamast ning ma sain pahaseks ja lukustasin end vannituppa, öeldes, et ma ei välju sealt enne, kui Jared mu küsimusele vastab. Seda ta aga ei teinud ja ma saatsin ta minema. Esimene tund pidi olema võitlustreening ja ma mõtlesin, et ei lähe vist sinna. Selle asemel käisin sisehoovis mõtlemas, aga seal taipasin ma, et kui ma tahan kaitsjaks saada, ei tohi ma treeninguid vahele jätta ja nii ma hakkasin siis ikkagi võitlussaali minema. Ma üritasin Jaredit ignoreerida ja ütlesin talle, et ei kavatse temaga terve tänase päeva rääkida. Siis tundsin endas kurbust ja otsustasin, et parem on saalist lahkuda, kuid...Jared tuli mulle järgi. Ta takistas mind ja me rääkisime asjad selgeks. Otsustasime siis proovida ja nii ma siis olen ka nüüd suhtes...suhtes oma tapvalt seksika mentoriga. Lõpuks ta suudles mind. Ma ei suuda unustada nende kuumi ja pehmeid huuli enda omade vastas, tema hurmavat hingeõhku...süda tahtis rinnust välja hüpata. Ei tea, kas siin ongi enamik kaitsjaid nii kuumad ja suudlevad nii hästi? Igatahes tean ma seda, et nii mõnedki dampiiritüdrukud on kaitsjatega salajastes suhetes ja mina olen nüüd samuti üks neist. Igatahes on see suhe põnev, sest kunagi ei tea, millal äkki vahele võib jääda...

-Linda


Lindy päevik Jared_Koronkiewicz11
Minu mentorist kallim. Ta on seksikas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Lindy päevik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lindy päevik   Lindy päevik Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lindy päevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD :: TEGELASTE PÄEVIKUD-
Hüppa: