Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 5:04 am

"Kuhugi sa ei lähe," ütles Ry. "Sa oled siin ja rahuned maha. Ma ei lähe enne minema. Võin ükskõik kui kaua siin passida."

Ruslan hakkas samuti naerma. "Aga me oleme nüüd kohal. Peaksime sisse minema."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 5:10 am

,,Parem alustame juba siis nende treeningutega, sest ma pean end ikkagi välja elama," ütles Meg. ,,Mu käed sügelevad kellegi löömise järele."

,,Aga loomulikult," ütles Aphro ja koputas Golubova kabineti uksele enne, kui koos Ruslaniga sisenes. ,,Kuidas ma saan teid aidata?" küsis direktriss.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 5:32 am

Ry muigas. "Aga lähme. Ära ainult väga hoogu satu. Teed rohkem endale haiget kui mulle. Tuled siis?"

"Me mõtlesime, et minust võiks saada Aphrodite kaitsja," ütles Ruslan Aphrole otsa vaadates. "Ta ise soovis seda ja mina olin loomulikult nõus."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 5:37 am

,,Jah, kohe," ütles Meg ja ajas end püsti. Siis hakkas tüdruk juba ees saali poole kõndima ning samal ajal liibus tüdruku must kleit veegi rohkem vastu tema kurvikat keha.

,,Täpselt nii," ütles Aphro. ,,Kui selline on Aphrodite soov, siis minugi poolest," ütles Golubova. ,,Mul ei ole kaitsja Charkovi kohta ühtegi halba sõna öelda." Siis aga otsis naine välja ühe paberi. ,,Kaitsja Charkov," ütles ta ja ulatas paberi Ruslanile. ,,Lugege see tähelepanelikult läbi ja kui olete nõus, allkirjastage see."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 5:47 am

Ry vahtis Meg'i kleiti ega saanud sellelt silmi. "Mm... oled sa kindel, et see kleit on treeningu jaoks sobiv riietus?" küsis ta.

Ruslan luges kiiresti paberi üle ja allkirjastas selle. "Nüüd on see tehtud," ütles ta ning andis paberi Golubovale.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 5:51 am

,,Jah," vastas Meg. ,,Ma ei taha riideid vahetada, mulle meeldib see kleit," ütles ta saali juurde jõudes ja astus sisse.

,,Siis nüüd oledki Aphrodite kaitsja," ütes Golubova. ,,Võid asuda oma kohustusi täitma ja mu kabinetist lahkuda."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 6:01 am

"Aga kas sa ei karda, et võid selle kleidi kogemata ära määrida või midagi?" küsis Ry. "Või näiteks ära rebida."

Ruslan naeratas. "Lähme," ütles ta Aphroditele.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeEsm Nov 28, 2011 8:26 pm

,,Üldse mitte," vastas Meg. ,,Mul on selliseid kleite veel päris mitu tükki."

Aphro naeratas vastu. ,,Mis sa nüüd teha tahad?" küsis tüdruk.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 1:51 am

Ry muigas. "Aga ikkagi. Ma ei arva, et see kleit kõlbaks võitluse jaoks. Sul tõesti dresse või midagi ei ole?"

"Läheks äkki kuskile?" arvas Ruslan. "Räägiks lihtsalt juttu."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 2:00 am

,,On küll, aga ma nimelt keeldun neid selga panemast," vastas Meg. ,,Need tapavad mu seksikuse."

,,Mulle sobib," ütles Aphro. ,,Ma tahaks tegelikult kabelisse minna. Seal on hea rahulik ja keegi ei tule meid sinna segama."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 3:31 am

Ry muigas. "Treenides polegi vaja seksikas olla. Sa võid neid kleite kuskil mujal kanda ju. Mõnel peol näiteks."

"Siis lähme sinna," ütles Ruslan. "Ma polegi ammu kabelis käinud."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 3:36 am

,,Aga ma ei suuda oma seksikusest loobuda," ütles Meg. ,,Ja mina tahakas alustada mitte aega raisata."

,,Mis sind siis sellest eemale hoiab?" küsis Aphro.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 4:17 am

Ry istus maha ja mõtles tükk aega. "Ma ei oska millestki alustada," ütles ta lõpuks.

"Eks ikka teised kohustused," vastas Ruslan. "Aga nüüd on kõik teisti. Sina oled kõige tähtsam."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 4:23 am

Meg läks Ry'le lähemale ja vaatas talle sügavalt silma. ,,Aga sa pead oma kohuseid täitma, on ju nii?" küsis ta vaikselt ja puudutas samal ajal õrnalt Ry põske. Tüdruk ei andnud endalegi aru, mida ta praegu teeb, kuid ta teadis, et ei tohiks nii teha. ,,Niisiis me ikkagi alustame ja ma ei taha kuuldagi, et sa ei oska mulle midagi õpetada. Kõva kutt nagu nad sulle ütlevad, näita nüüd kui karm mees sa oled."

,,Sa räägid nii armsalt, et on oht, et ma tõesti võin sinusse armuda," ütles Aphro. ,,Kuigi ma pean tunnistama ka praegu, et mul on sinu vastu tunded."



Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 4:50 am

"Kui sa mind edasi näpid, siis ei näita ma sulle midagi," ütles Ry. "Ja üldse võiksid nagu tagasi tõmmata."

"Mis sorti tunded sul minu vastu siis on?" küsis Ruslan Aphrole silma vaadates.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 4:58 am

,,Vabandust," ütles Meg ilmsüütult. ,,Aga alustame siis. Ja ma keeldun endiselt dresse selga panemast."

Aphro läks Ruslanile lähemale. ,,Sellised, mis tõmbavad mind sinu poole ja tekitavad kõhus liblikaid," vastas tüdruk.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 5:11 am

"No siis ma ei kavatsegi sulle midagi õpetada," ütles Ry. "Võid oma tuppa tagasi minna."

"Ja millal see tunne tekkis?" küsis Ruslan. "Täna? Eile? Varem?"
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 5:18 am

,,Olgu, ma panen need selga," muigas Meg ja pilgutas Ry'le silma. Siis pani ta selga oma lühikesed dressid, mis koosnesid liibuvatest šortsidest ja topist, mis liibus samuti vastu tüdruku keha ja rõhutas eriti rindu, kuid jättis pihast allapoole jääva osa kõhust paljaks. Seejärel läks tüdruk saali tagasi. ,,Aga palun," ütles Meg. ,,Siin ma olen...oma ainsates dressides."

,,Ammu," vastas Aphro. ,,Juba siis, kui sind eemalt nägin ja sain aru, kui armas sa tegelikult oled. Kaitsja Travers aga seevastu ajab mulle judinad peale."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 5:30 am

Ry hakkas irvitama. "Miks sa endale üks suurus väiksemaid riideid ostad? See pole küll minu asi, aga ikkagi. See on veider."

"Me pole eriti palju suhelnud," ütles Ruslan. "Sa isegi ei tea, milline ma tegelikult olen."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeTeis Nov 29, 2011 12:01 pm

Meg sai juba kurjaks. ,,Miks sa mind mõnitad?" küsis ta. ,,Need peavadki mu keha rõhutama, idikas!" Siis jooksis tüdruk uuesti oma tuppa ja pani kleidi selga tagasi ja jooksis uuesti saali. ,,Ütle, mis sa ütled, mina dresse kandma ei hakka. Sinul on kohustus mind õpetada, mitte minul!"

,,Aga ma aiman seda," ütles Aphro. ,,Sa oled armas."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 2:17 am

Ry muigas. "Aga vot ei õpeta ja kõik. Mul on õigus sellest keelduda, kui sa normaalseid riiideid selga ei pane."

Ruslan naeratas. "Miks ma armas olen?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 2:27 am

,,Aitäh, vanaisa," nähvas Meg. ,,Ma maksan sulle ka kätte, sest sa diskrimineerid mind praegu," ütles ta ja andis Ry'le obaduse hargivahesse, mille järel ta saalist lahkus ja vaatamata keelule puhkeruumi läks.

Aphro naeratas vastu. ,,Sest oled," vastas tüdruk. ,,Sul on armsad silmad ka."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 2:36 am

Ry oigas ja hoidis mõnda aeg oma hargivahet kinni, aga ajas siis ennast kähku püsti ja järgnes Meg'ile.

"Keegi pole ammu mulle midagi sellist öelnud," lausus Ruslan.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 2:45 am

,,Hey Megan Fox, sa ka tagasi jõudnud," muigas Ženja, kui Meg puhketuppa oli jõudnud. ,,Jah, Fokin-poiss, sinust tundsin ma jah puudust," ütles Meg ja patsutas poisi pealage. ,,Aga ausalt mul ei ole su naljade jaoks praegu tuju." Siis istus tüdruk tugitooli ja hakkas üht raamatut lehitsema.

Aphro läks Ruslanile veel lähemale. ,,Tänu sinule ei tunne ma enam end nii üksi," sosistas tüdruk ja vaatas mehele silma.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitimeKolm Nov 30, 2011 3:02 am

Ry võttis raamatu Meg'il käest. "Kas sa ei saanud aru, et puhkeruumi sul asja ei ole?" küsis ta.

Ruslan vaatas omakorda Aphrole silma. "Ja enne siis tundsid ennast üksi?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)   Püha Vladimiri akadeema(rollimäng) - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Püha Vladimiri akadeema(rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Rollikahuvilistele: Püha Vladimiri Akadeemia
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: