Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Haigla(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeKolm Nov 16, 2011 5:27 am

,,Ei meelita," muigas ka Anna.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeKolm Nov 16, 2011 5:28 am

"Aga mulle tundub küll nii," ütles Jaxon.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeKolm Nov 16, 2011 8:54 pm

,,Kõigest tundub," ütles Anna.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 1:06 am

"Aga mul on õigus ju," ütles Jaxon.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 2:30 am

Möödub umbes 3 kuud...

Bells oli juba 6.kuud rase ja ta kõht oli isegi suurem kui kolm kuud tagasi. Naine oli jõudnud just haiglasse ja ootas Jeffi kabineti ukse taga, et minna ultraheliuuringule.

Astrid ootas ka last. Ajee beebibuum. Astrid oli muidugi kolmandat kuud rase ja pani end kodus riidesse, et minna haiglasse kontrolli.

Mandy oli kodus ja tegeles oma igapäevaste toimetustega, kuna Evan oli tööl. Ta tegi endale süüa, koristas ja läks siis oma poja juurde, kellega ta mängima hakkas.

Nina oli samuti 6.kuud rase ning juba lapsepuhkusel ka. Naine teadis, et ta peab hästi palju puhkama ja lõõgastuma ning nii ta siis pikutaski voodil ja luges meditsiiniajakirju, mille ta haiglast tellinud oli.

Anna oli ka 6.rase ja teda üllatas see, et ta nägi lausa hiiglaslik välja. Siiski valmistus temagi ultraheliuuringule minema ja pani end selleks kodus valmis.

Melly oli üliõnnelik, sest ta ongi nüüd Ianiga ametlikult paar. Naine aga oli hetkel tööl ja mõtleski Ianist, kuigi samas olid tal muremõtted, sest Iani eks Rachel oli teda kiusamas käinud.

Rachel oli endiselt maruvihane, et Ian Melly pärast nende kihluse katkestanud oli ja plaanis kättemaksu. Siiski otsustas ta kõigepealt üritada Ian tagasi saada ja läks selleks Iani töö juurde.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 2:39 am

Jeff teadis, et Bells peaks kohe kohale jõudma. Mees tõusis püsti ning tegi ukse lahti.

Hugo oli haiglas ja ootas juba Astridi tulekut.

Evan istus oma kabinetis laua taga ja mõtles. Järgmise patsiendi tulekuni oli veel küllalt palju aega.

Blake käis vahepeal poes ja ostis mõned asjad. Siis läks ta koju Nina juurde.

Jaxon oli haiglas oma kabinetis ja mõtles. Anna pidi varsti tema juurde tulema ning mees ootas juba seda.

Ian vaatas aknast välja ja mõtles samal ajal Melly peale. Mees naeratas endamisi, sest ta juba ootas, et saaks tema juurde minna.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 2:54 am

Bells ajas end raskelt püsti. Nii suure kõhuga oligi tal raske olla ja ta pidi tihti seljast kinni hoidma, sest tal selg valutas. Siis sammuski naine Jeffi juurde ja kallistas teda. ,,Ma igatsesin sind," lausus ta ja suudles meest põsele.

Astrid sai riided lõpuks selga ning kuna haiglasse oli pikk maa, otsustas naine takso tellida ja taksoga haiglasse minna. Kui ta oli juba takso tellinud, läks ta välja ning jäi taksot ootama.

Mandy mängis oma pojaga ja neil oli koos väga lõbus. Siiski mõtles naine ka oma abikaasa peale ja ootas juba õhtut, et ta koju tuleks.

Nina kuulis, nagu oleks keegi uksest sisse astunud ja pani ajakirja käest ära. Siis ajas naine end püsti ja rõõmustas, kui nägi, et Blake oli koju tulnud.

Anna sai lõpuks sobivad riided selga ning oligi valmis haiglasse minema. Siiski otsustas ta jalgsi mitte minna ja tellis omale takso.

Rach jõudis haiglasse ega vaevunud isegi mitte valvelaua juurde minema, et Iani juurde saada. Ta lihtsalt sammus tikk-kontsade klõbinal teisele korrusele ja marssis Iani kabinetti koputamata sisse.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 3:02 am

Jeff silitas Bellsi juukseid. "Mina igatsesin sind ka," ütles mees. "Aga tule siis sisse. Ma vaataks su üle."

Hugo rääkis ühe patsiendiga ja kirjutas talle rohud välja. Siis vaatas te kella ja ootas juba Astridi tulekut.

Evan mõtles vahepeal Mandyle helistada. Mees võttis telefoni ja valis siis Mandy numbri.

Blake naeratas ja läks Nina juurde. "Ma tõin meile natuke süüa," ütles ta. "Ja sulle magusat."

Jaxon ootas endiselt ja vahtis aknast välja, kuna tal polnud parjasti midagi paremat teha.

Ian tõstis pilgu. "Mida sina siin teed?" küsis ta Rachelilt, kui naist enda kabinetis nägi.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 3:19 am

Bells naeratas ja astuski Jeffi kabinetti. ,,Nüüd olen ma siin," lausus naine.

Lõpuks takso saabus ja Astrid istuski peale. Siis hakkas ta haigla poole sõitma ning jõudiski peagi kohale.

Mandy kuulis telefoni helisemist, võttis poja sülle ja läks teise tuppa, et sellele vastata. ,,Jaa?" ütles ta, kui oli telefoni kõrva äärde pannud.

Nina naeratas. ,,Oh, sa tõid magusat," ütles ta. ,,See on hea, et sa süüa tõid."

Lõpuks jõudis Anna juurde ka takso ja naine istus peale. Siis sõitis temagi haiglasse ning kohtus haigla juures Astridiga, kellega ta mõnda aega juttu ajama jäi.

,,Kas see ei ole siis ilmselge?" küsis Rach kulmu kortsutades. ,,Ma tulin sinu juurde."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 3:24 am

Jeff naeratas vastu. "Aga istu siis ja tunne ennast mugavalt."

Hugo ootas endiselt Astridit.

"Tere kallis," ütles Evan. "Ma tahtsin lihtsalt sinu häält kuulda," ütles ta.

Blake naeratas vastu ja ansis Ninale šokolaadi. "Ma võin sulle süüa ka teha, kui sa tahad."

Jaxon vaatas endiselt aknast välja ja ootas.

"Aga sul pole ju siin midagi teha," ütles Ian.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 3:37 am

Bells istuski. ,,Nagu ma juba ei tunneks end mugavalt, kui sina lähedal oled," lausus naine naeratades. ,,Ma olen selleks ultraheli värgiks nüüd valmis."

Astrid ei jäänudki kauaks Annaga lobisema ning läks lõpuks Hugo kabinetti. ,,Tere kallis," ütles ta.

,,Nii armas, et sa helistad," ütles Mandy. ,,Ma igatsen sind nii väga. Eva igatseb sind ka."

Nina naeratas. ,,Sa tõid mu lemmikšokolaadi," ütles ta ja kallistas Blake'i. ,,Aga süüa tahaks muidu küll."

Anna kõndis ka Jaxoni kabineti juurde ning astus lõpuks sisse. ,,Tsau seksikas issi," ütles ta ja pilgutas Jaxonile silma.

,,Mul on siin paljugi teha," ütles Rach. ,,Ma tahan sind tagasi."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 3:45 am

"Väga hea," ütles Jeff. "Siis teeme selle ära."

Hugo naeratas. "Tere jah. Tore sind jälle näha."

"Mina igatsen sind ka," ütles Evan. "Ja meie tütart samuti.Tahaks juba koju tulla."

Blake naeratas vastu. "Makaronid sobivad? Ma ei oska midagi muud teha."

Jaxon muigas. "Lõpuks jõudsid kohale. Ja sina oled muidu seksikas emme."

"Me oleme sellest juba rääkinud," ütles Ian. "Kõik on läbi."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 4:01 am

,,Teemegi," ütles Bells. ,,Alustame siis kohe. Ma tahaks lapse sugu ka juba teada."

Astrid naeratas vastu. ,,Ma igatsesin sind," lausus ta. ,,Ja meie teine laps ka," lausus naine oma kõhtu silitades.

,,Me ootame sind," ütles Mandy. ,,Ma tegin süüa ka ja siis koristasin tükk aega. Eva küsib su järele."

,,Urrrrh," tegi Anna. ,,Me lapsega tundsime sinust puudust," ütles ta oma kõhtu silitades. ,,Ja ma tahaks juba teada, kas me saame poja või tütre. Muidugi ma olen hiiglaslik."

,,Sa eksid," ütles Rach. ,,Sa tead, et ma teen kõik selleks, et sind jälle tagasi saada. Pealegi ma tean, et sa oled mind alati armastanud. Anna mulle võimalus."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 4:07 am

"Aga muidugi," ütles Jeff ja lülitas monitori sisse.

Hugo kallistas Astridit. "Mina igatsesin teid ka."

"Paar tundi läheb veel. Ma ei jõua ära oodata, millal tulema saan," ütles Jeff.

Jaxon muigas. "Oled tõesti. Suur laps tuleb siis."

"Ei. Ma ei arva, et peaksin sulle veel võimaluse andma," ütles Ian. "Mul on kahju."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 4:32 am

Bells heitis pikali ja võttis kõhu paljaks. ,,Kaua sa täna tööl oled muidu?" küsis ta.

,,Oh, kallis, sa lõhnad hästi," ütles Astrid ja hingas Hugo lõhna sisse. ,,Aga ma tulin siiski kontrolli praegu."

,,Ma ka ei jõua oodata, millal sa juba koju tuled," ütles Mandy. ,,Mu keha igatseb sind ka. Ta tunneb puudust sinu kuumadest ning õrnadest puudutustest ja suudlustest."

,,Äkki hakkaks pihta?" pakkus Anna ja silitas õrnalt Jaxoni nägu. ,,Kuigi...uuuhhh...sa ajad mind juba praegu hulluks."

,,Sa eksid," ütles Rach. ,,Kui sina ei anna mulle võimalust, leian ma selle ise ja siis saab sinust ikka minu mees."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 4:38 am

"Täna ei ole mul pikk päev," vastas Jeff. "Ma võin kohe koju tulla, kui sinuga lõpetan."

Hugo muigas. "Seda küll. Ma peaegu suutsin unustada."

"Sama siin. Ma ei suuda üldse sinust eemal olla. See on nii raske," ütles Evan.

Jaxon hakkas naerma. "Peaks vist jah. Selleks sa siia ju tulidki."

"Sa peaksid aru saama, et ma ei armasta sind enam. Pole juba ammu armastanud," ütles Ian.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 4:48 am

,,Aga lähmegi siis koos koju," ütles Bells ja heitis hetkeks pilgu ekraanile.

Astrid muigas samuti. ,,Aga ma olen valmis," ütles ta.

,,On küll," nõustus Mandy. ,,Ma tahan sind juba näha. Sinust eemal olemine teeb haiget."

,,Aga muidugi," ütles Anna. ,,Kas ma heidan siis pikali?"

,,Aga minuga abiellud sa ikka, tahad või mitte," ütles Rach.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 4:50 am

"Muidugi. Siis ei pea sa jälle takso peale raha kulutama," ütles Jeff.

"Mina samuti," ütles Hugo. "Teeme selle ära."

"Annab veel oodata. Aga ma luban, et kodus teeme selle aja tasa," ütles Evan..

"Jah, võiksid küll," vastas Jaxon.

"Miks ma peaks seda tegema?" küsis Ian.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 4:58 am

,,Seda küll," ütles Bells. ,,Ja Jeffersoni peab lasteaiast ära tooma."

,,Aga muidugi," ütles Astrid.

,,Ja me teeme selle palju tasa," ütles Mandy. ,,Sa pead mind kohtlema nagu kuningannat."

Anna heitiski pikali ja võttis oma kõhu paljaks. ,,No mina olen valmis," ütles ta.

,,Sest mul on piisavalt võimu, et sind seda tegema panna," vastas Rach. ,,Lihtne. Ma saan alati kõik, mida ma tahan."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 5:00 am

"Ma võin seda teha," ütles Jeff.

"Eks heida siis pikali," ütles Hugo.

"Kindlasti. Teisiti ei saagi ju," ütles Evan.

"Väga hea," ütles Jaxon. "Kohe vaatame, kes seal on."

"Jääb ära," ütles Ian. "Mitte keegi ei saa mind selleks sundida."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 5:14 am

,,Aga me saame seda koos teha," ütles Bells. ,,Ja muide, kas kõhubeebi sugu on nüüd teada?"

,,Nagu käsid," ütles Astrid ja heitiski pikali.

,,Sinu häält on hea kuulda," ütles Mandy. ,,Äkki lasen Eval ka rääkida?"

,,Ma olen juba uudishimulik," ütles Anna ja pööras pilgu ekraanile.

,,Kui mul on raha, on mul võimu ja kui mul on võimu, saan ma sind kõigeks sundida," ütles Rach.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 5:17 am

"On küll," vastas Jeff. "Mis sa ise arvad, kumb ta on?"

Hugo pani monitori tööle.

"Võid küll jah," vastas Evan.

Jaxon naeratas. "Kas näed teda?"

"Mind ei huvita su raha," ütles Ian. "Pole kunagi huvitanud."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 5:27 am

,,Ei tea," ütles Bells. ,,Poiss?"

Astrid võttis oma kõhu paljaks ja vaatas Hugo poole.

Mandy pani telefoni väikese Eva kõrva äärde. ,,Räägi siis issiga," sosistas ta lapsele. ,,Tele issi," ütles Eva telefoni.

Anna naeratas vastu. ,,Ma ei saa sellest ultrahelipildist aru. Kus ta on?"

,,Aga see ei loe," ütles Rach. ,,Kui sa minuga ei abiellu, juhtub sinu Melaniega midagi väga halba."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 5:29 am

"Ei ole," vastas Jeff. "Seekord on tüdruk."

Hugo heitis pilgu ekraanile.

Evan naeratas. "Tere jah."

Jaxon näitas Annale kohta, kus laps asus.

"Kui sa midagi temaga teha mõtled, siis sa kahetsed seda rängalt," ütles Ian.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitimeNelj Nov 17, 2011 5:38 am

Bells naeratas. ,,Me saamegi tütre."

Astrid vaatas ka ekraanile. ,,Kus ta on?" küsis ta.

,,Kas sa mängid minuga ka pälast?" küsis Eva.

Anna naeratas. ,,Kumb ta on?"

,,Sa ei saa mulle midagi teha," ütles Rach. ,,Aga kui sa ei taha, et temaga midagi juhtuks, siis jäta ta maha ja abiellu minuga."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Haigla(Rollimäng) - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haigla(Rollimäng)   Haigla(Rollimäng) - Page 31 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Haigla(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 31, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Haigla(Rollimäng)
» Suvelaager(Rollimäng)
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Elite Way School(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: