Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...

PealehtPealeht  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss

Postituste arv : 55731

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 5:55 am

,,Aga muidugi," ütles Charlie. ,,Praegu saame veel piisavalt oma pojaga mängida. Ta on nii väike veel ju."

,,Nad elavad kogu aeg ju mingi hullu pakase käes ja käivad jääkülmas vees ujumas," ütles Hunter. ,,Ma oletan, et nende veri maitseb nagu rasv, kui neil seda rasva juba niigi palju on."

Diane ja Emory läksidki majja. ,,Kus sa plika terve see öö olnud oled?" küsis Diane'i ema Frances. ,,Ja kes see mees on?"

,,Tead, ma lähen parem jahile," ütles Serry. ,,Enne, kui ma päris närvi veel lähen. Ma pean jälle tapma."

Mindy magas oma laua peal edasi. Mari ootas ka tunni lõppu, et ta ei peaks selle vampiiriga enam koos olema.

With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^

Postituste arv : 55324

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 6:07 am

Harvey naeratas. "Muidugi, aga ta kasvab ikka väga kiiresti. Alles ta ju sündis, aga nüüd juba räägib."

Liana hakkas irvitama. "See on rõve. Ma ei teagi, kas ma üldse julgesin nüüd pingviinide verd proovida."

Emory hoidis endiselt Diane'il käest kinni. "Minu nimi on Emory Winship ning ma olen teie tütre kallim," ütles Emory.

Luce ohkas. "Eks mine siis. Ma loodan, et sul on parem tuju, kui sealt tagasi jõuad."

Wes luges mõttes minuteid, mis tunni lõpuni jäänud olid. Tema õnneks polnudki neid kuigi palju.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 10:00 pm

Charlie naeratas vastu. ,,Ta on kõige imelisem laps üldse," lausus tüdruk. ,,Nii andekas ja nii armas."

Hunter hakkas ka irvitama. ,,Mina ei julgeks," ütles ta. ,,Mulle ei meeldi rasv, see on rõve ja libe ja haiseb."

Frances pidi südamerabanduse saama. Kuidas saab tema tütrel nii vana kallim olla? ,,Diane on alles laps, te peate selle suhte lõpetama," ütles naine siis, üritades võimalikult rahulikuks jääda.

Serry ei öelnud rohkem midagi, vaid noogutas. Siis aga heitis naine veel korraks Luce'ile pilgu ja jooksis siis sügavale metsa.

Mindy magas sügavalt oma laua taga. Mari vaatas juba pingsalt kella ja võttis igaks juhuks ühe raudürdi õie kätte ka, kui Wes peaks üritama talle midagi teha.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 2:07 am

"Sul on õigus," ütles Harvey. "Ta on ju meie laps ikkagi ning see muudab ta meie jaoks eriti eriliseks."

Liana irvitas veel kõvemini. "Ja ajad mul igasuguse isu ära selle jutuga," ütles ta.

Emory vaatas Diane'ile otsa. "See ei ole nii lihtne," ütles ta. "Me armastame teineteist."

Luce istus maha ja vaatas taevasse, kuna tal polnud veel mingit kavatsust tagasi koju minna.

Wes luges mõttes viimaseid sekundeid ja tõusis siis oma laua tagant püsti, kui kell helisenud oli.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 2:14 am

,,Täpselt nii," ütles Charlie. ,,Ta on kõige erilisem laps üldse. Aga noh, eks iga vanema jaoks on tema laps alati kõige parem."

,,Anna andeks," irvitas ka Hunter. ,,Aga see on lihtsalt nii rõve ja ometi nii naljakas. Hülged on ju samamoodi rasvapallid."

Diane vaatas omakorda Emoryle silma. ,,Mida?" kriiskas Frances. ,,See on pedofiilia. Kuidas sa võisid minu tütre ära võrgutada?"

Serry läks jälle mingile laagriplatsile, lootes leida uusi inimesi, kellest toituda. Lõpuks kohtus ta aga ühe juhusliku jalakäiaga ning lõi hambad talle kõrri.

Mindy ei ärganud ikka üles ja magas ikka veel, pea laua peal, klassis, kuigi teised olid juba ammu ära läinud.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 2:36 am

"Nii see tavaliselt on jah," ütles Harvey. "Ma armastan väga meie poega. Sama palju nagu sind."

Liana hakkas veel kõvemini irvitama. "Rasvased on nad tõesti. Ja neid pole ma samuti proovinud. Ega ei proovi ka."

"Ma pole pedofiil," ütles Emory. "Lihtsalt läks nii, et me armusime. Minu jaoks pole vanus oluline."

Luce kiskus umbrohtu üles ja viskas need kaugustesse, kuna tal polnud tõesti midagi targemat teha.

Wes läks Mindy juurde. "Hei, unekott!" hüüdis ta. "Sa peaksid nüüd lahkuma."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 2:53 am

,,Ja mina armastan sind," ütles Charlie. ,,Ja meie poega ka loomulikult. Teie kaks olete minu jaoks kõige erilisemad."

,,Hülged elavad ju ma ei tea ka kus, mingi Norras või nii," irvitas Hunter. ,,Ei tea, kas neile Norra vampiiridele meeldib, kui seal üldse vampiire on."

,,Kuidas saab niimoodi armuda?" kriiskas Frances. ,,Sa üldse mõtled ka, mida sa minu tütrega teed? Mul on häbi."

Serry jõi jalakäija verest tühjaks ja suundus siis edasi kesklinna uusi ohvreid otsima. Seekord otsustas ta just avalikest kohtadest otsida, sest seal on rohkem inimesi.

,,Miks?" küsis Mindy. ,,Ma tahan teiega rääkida. Ma tahan teile seltsiks olla."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 3:24 am

Harvey naeratas. "Sa varastasid mu sõnad praegu. Ma ei oskagi enam midagi öelda."

Liana irvitas samuti. "Ei tea mina. Äkki meeldivad ka. Aga ma ei usu eriti."

"Ma ei näe selles midagi häbiväärset," ütles Emory. "Diane võib ju minust noorem olla, aga ta pole enam mingi titt."

Luce otsustas ka vahepeal jahul käia ja läks siis lähiümbrusesse loomi otsima.

"Ma ei usu, et see väga hea idee oleks," ütles Wes. "Ma tahaksin praegu rohkem üski olla."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 3:35 am

Charlie naeratas vastu. ,,Sellest on küll kahju, et midagi enam öelda ei oska. Aga sina varastad ka mu sõnu."

Hunter oli juba kõveras maas. ,,Miks me sellel teemal üldse räägime? See on ju kõige veidram teema üldse, mis jutuks võib tulla."

,,Diane on laps täpselt seni, kuni ta 18 täis saab," ütles Francis. ,,Sa pead temaga kohe suhte lõpetama või ma annan su politseisse."

Serry luuras klubide ja söögikohtade juures ning ootas, millal mõni meessoost ohver ise tema juurde tuleb.

,,Miks?" küsis Mindy. ,,Sul on ju praegu hädasti kedagi vaja, sa tundud masenduses."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 3:52 am

Harvey muigas. "Vahel juhtub ikka selliseid asju, et me mõtleme samamoodi."

Liana suutis lõpuks irvitamise lõpetada. "Ma ei kujuta ette. Ise sa ju hakkasid ütlema, et pingviinid on rasvased."

"Ma pole mingi ahistaja ega muu taoline pervert," ütles Emory. "Mul pole midagi karta."

Luce hakkas jälle jänkusid püüdma, sest talle maitses jänkude veri kõige rohkem.

"Pole midagi hullu," ütles Wes. "Ma saan sellest varsti üle."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 4:04 am

Charlie muigas samuti. ,,Vahel on vist liiga vähe öeldud. Mina arvan küll, et seda juhtub peaaegu kogu aeg."

,,Pingviinid ja hülged ja kõik need põhjamaade vaalad," ütles Hunter ja hakkas uuesti irvitama.

,,Kaua sa räägid seda juttu juba?" inises Frances. ,,Sa hoia parem oma käed mu tütrest eemale. Lõpeta see suhe."

Serry võrgutas mõned mehed ja jõi nad verest tühjaks. Siis läks naine tagasi koju, sest ei viitsinud rohkem tappa.

,,Olgu," ütles Mindy. ,,Aga ma tahan ikkagi sinu juurde jääda."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 4:21 am

Harvey hakkas irvitama. "Tegelikult jah. Seda juhtub ikka liiga tihti. Eriti viimasel ajal."

Liana hakkas samuti irvitama. "Hea teema tõesti. Mul hakkab varsti paha, kui me sellest veel palju räägime."

"Äkki tahab Diane ka oma arvamust avaldada," ütles Emory. "Need asjad pole ainult minu teha."

Luce sai jänkudest oma isu täis joodud ning hakkas ka vaikselt kodu poole minema.

"Miks?" küsis Wes. "Ma olen ju sinu õpetaja. See on kuidagi veider."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 4:32 am

,,Muidugi," ütles charlie. ,,Ja ma räägin juba mõnikord nagu sina. Abielu on meid vist ikka tõesti veelgi ühsugusemateks muutnud."

,,Olgu olgu, lõpetame siis selle teema," ütles Hunter. ,,Aga ütle siis nüüd sina, millest me räägime."

,,Jah, ema," ütles Diane. ,,Ma armastan Emoryt ja teen kõik, et temaga koos olla. Ma ei lõpeta meie suhet. Pealegi...ma ootan last." Samal ajal astus aga kööki Diane'i isa Peter ja olles kuulnud seda, mida tütar just ütles, virutas ta Diane'ile rihmaga. Diane kiljatas.

Serry jooksis kodu poole ja mõtles sellest, kuidas Luce ikkagi linnast minema saada.

,,Ja see ei ole veider, kuidas sa Diane'i või seda mehhiko tibi vaatad?" küsis Mindy.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 4:52 am

Harvey muigas. "Olen märganud jah. Aga see on täiesti normaalne ja mulle isegi meeldib nii."

"Inimverest," vastas Liana. "On sul olnud aegu, kui sa inimverest toitusid?" küsis ta.

Emory tõmbas Diane'i oma vanematest kaugemale ja seisis talle ette. "Rasedaid ei tohiks lüüa," ütles ta. "Pealegi ei ole see ainult Diane'i süü."

Luce jalutas aeglaselt edasi, sest tal polnud mitte kuskile kiiret.

"Ei," vastas Wes. "Ma ei vaata neid imelikult. Nad on täiesti tavalised õpilased nagu kõik teised."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 4:59 am

Charlie muigas samuti. ,,Mulle ka," ütles tüdruk. ,,See on nii hea, et me nii ühesugused ikka oleme."

,,Kunagi, kui mul inimesest tüdruksõbrad olid, siis küll," vastas Hunter. ,,Nad lasid mul ise oma verd juua."

,,Kaduge siit kohe!" karjus Peter. ,,Ma ei taha seda väikest hoora enam hetkekski oma majas näha."

Serry jõudis lõpuks koju ja läks kohe vanni ka. Ta üritas mõelda, kust saada mingitki abi, et Luce'i kaitsta.

,,Jah, vaatad küll," ütles Mindy. ,,Ma olen piisavalt tähelepanelik, et seda märgata. Ja ma tean, et sa oled Diane'ist huvitatud."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 5:13 am

"Jah, meil on palju parem koos elada, kui me nii sarnased oleme," ütles Harvey ja pilgutas Charliele silma.

"Minule toodi vahepeal inimverd, kui ma seal kinni istusin," ütles Liana. "Aga õnneks sõltuvusse ei sattunud."

"Mis seal ikka. Nagu soovite," ütles Emory ja võttis Dianel käest kinni. "Lähme?"

Luce jõudis lõpuks koju ning viskas kohe voodile pikali.

Wes hakkas naerma. "Sa ei saa midagi sellist teada, sest see pole tõsi."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 5:24 am

,,Me oleme palju ühtsemad," ütles Charlie. ,,Muidugi on meil palju parem siis koos elada. See abielu on juba väga hea."

,,Aga mulle rääkisid sa, et sind näljutati," ütles Hunter. ,,Kuidas sa said inimverd siis juua? Või sa ei joonudki?"

Diana nuuksus ning noogutas Emoryle vastuseks. Ta teadis, et ta vanemad temast lahti ütlevad ja ehk ongi parem Emory juurde minna. Saab alustada elu uuelt, puhtalt lehelt.

Serry istus vannis ja pani oma vette ohtralt vahtu ka. Siiski oli ta piisavalt segaduses ja tige, sest Luce oli loll.

,,Diane on mulle rääkinud," ütles Mindy. ,,Ta rääkis mulle ka sellest, kuidas te ühel päeval pargis kohtusite, kuid sina rikkusid siis kõik ära. Ta oli sinust huvitatud."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 5:38 am

"Sul on täiesti õigus," ütles Harvey. "Abielu sõltubki ju omavahelistest suhetest ja need on meil suurepärased."

"Proovida sain," vastas Liana. "Aga see oli rohkem mõnitamine."

Emory ja Diane läksid majast välja. "Ma ei suuda ikkagi uskuda, et nad sulle niimoodi teevad," ütles ta.

Luce vahtis lakke ja mõtles eelmisest päevast. Vahepeal ta koguni naeratas endamisi.

"Ma ei usu seda," ütles Wes. "Ta pole minust kunagi huvitatud olnud. Lihtsalt niisama mõnitas. Aga vahet pole."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Teis Nov 01, 2011 10:29 pm

,,Nii peabki olema," ütles Charlie. ,,Me ei oleks ju koos nii õnnelikud, kui me iga väikse asja peale tülitseksime."

,,Mulle ei meeldi see kohe üldse, et nad sinuga niimoodi tegid," ütles Hunter. ,,Kuidas nad võisid sulle nii teha?"

Diane hakkas nutma. ,,Ma teadsin, et see juhtub," nuuksus tüdruk. ,,Ma olen nüüd nende jaoks sama hästi kui surnud."

Serry tuli lõpuks vannist välja ja läks magamistuppa, kus ta oma voodile pikali hakkas ja uuesti mõtlema jäi.

,,Aga ta oli," ütles Mindy. ,,Sa lihtsalt magasid oma võimaluse maha."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 4:09 am

Harvey muigas. "Ega vist. Tülid pole lihtsalt meie jaoks. Me saame ilma ka ju hakkama."

"Sest ma polnud piisavalt kuulekas," ütles Liana. "Haukusin vastu ja üritasin vehkat teha. Pärast seda läks karmiks."

Emory kallistas kõvasti Diane'i ja silitas tüdruku juukseid. "Ega midagi pole teha. Eluga peab edasi minema. Äkki nad ikkagi muudavad kunagi meelt."

Luce'il sai voodis vedelemisest kõrini ning poiss pani jälle arvuti käima, et oma kontode postkaste uurida.

Wes muigas. "Mingit võimalust pole kunagi olnudki. Ma tean seda paremini kui keegi teine."

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 4:15 am

Charlie muigas samuti. ,,Ja jällegi on sul õigus," lausus tüdruk. ,,Me sobime nii hästi, et me ei peagi tülitsema.

,,Mis mõttes haukusid vastu?" küsis Hunter. ,,Miks nad su tegelikult üldse muutsid? Mida nad sinuga teha tahtsid?"

,,Ma ei usu seda," nuuksus Diane ja surus oma pea vastu Emory rinda. ,,Ainsad inimesed, kes mul veel on, oletegi sina, Lucien ja Mindy."

Serry surus oma pea patja ja soovis, et ta poleks Luce'iga üldse jamama hakanudki. Ta soovis, et oleks poisi ikkagi tapnud, sest siis ei peaks ta praegu selle armastusega jamama.

,,Sa ei tea midagi, sest sa ei tunne teda," ütles Mindy. ,,Ja minule räägib Diane kõigest."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 4:32 am

"Jah, tülid on mõttetud," ütles Harvey. "Need ei too mitte kellelegi erilist kasu. Meile veel kõige vähem."

"No ma ei allunud nende korraldustele, käskisin end vabaks lasta, vahel kiusasin ka," ütles Liana. "Muutis mind üks mees, kes mind endale tahtis. Aga mina polnud huvitatud. Ma olin siis Harveysse armunud. Igatahes ta lasi vahel oma kambajõmmidel ka mind valvata ja need olid veel eriti vastikud tüübid."

Emory vaatas Diane'ile silma. "Ja kui ongi nii, siis las nad olla edasi sellised idioodid. Mina hoolitsen ju sinu eest. Ma ei jäta sind maha ega midagi sellist."

Luce logis Facebooki ja kirjutas vennale uue kirja. Siis käis ta veel msnis ja orkutis, aga seal polnud midagi huvitavat. Poiss lülitas arvuti välja ja mõtles, mida ta edasi teha võiks.

"Mis vahet sellel enam on?" küsis Wes. "Ta on nüüd teisega. Pealegi poleks meil nagunni midagi olla saanud, sest esiteks oleme õpetaja ja õpilane ning teiseks olen mina vampiir. Vanusevahest pole üldse mõtet rääkida."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 4:39 am

,,Aga ärme räägi enam sellest," ütles Charlie. ,,Tegeleme parem lapsega, me oleme ta tähelepanuta jätnud."

,,Aga mida nad sul teha käskisid siis?" küsis Hunter. ,,Ja mida need tema kambajõmmid sulle tegid?"

Diane tõstis pilgu ja vaatas ka Emoryle silma. ,,Ma tahan kõike puhtalt lehelt alustada," ütles tüdruk ja pühkis oma pisarad. ,,Ma tahan seda koos sinuga teha, pealegi oleme ju varsti perekond. Ma tahan sinuga õnnelikuks saada."

Serry oli vihane, et tema magada ei saanud, sest parema meelega olekski ta magama jäänud ning üsna mitu tundi maganud.

,,Vampiiridest rääkides," ütles Mindy. ,,Ma nägin kahte neist millegi üle vaidlemas, üks neist oli Lucien ja teine mingi psühhopaadist naine. Ma läksin neile vahele, et nad lõpetaksid, kuid siis see naine ründas mind ja ta oleks mu tapnud, kui Lucien mind päästnud poleks. Ja Lucien oli äsja muudetud."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 4:51 am

"Sul on jälle õigus," ütles Harvey. "Aga me oleme ikka täiesti lootusetud. Me isegi ei amelenud, aga laps jäi ikka tähelepanuta."

"Ma ei tohtinud pirtsutada. See mees tahtis, et ma temaga koos oleksin. Täielik hull. Ja need teised lihtsalt piinasid mind," ütles Liana.

Emory naeratas. "See on juba õige jutt. Ka mina tahan sinuga õnnelikuks saada ning mulle meeldib see mõte, et me oleme perekond."

Luce läks kodust välja ja mõtles jälle Serry üles otsida, kuigi poisil polnud tema asukohast aimugi.

"Kõva tahtejõud siis poisil," ütles Wes. "Ja sul muidugi vedas. Mõni teine oleks sinu asemel kindlasti surnud."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Kolm Nov 02, 2011 4:56 am

,,Me peaks talle tõesti rohkem tähelepanu pöörama," ütles Charlie. ,,Ta ise juba nõuab seda ega lepi sellega, kui ta unarusse jäetakse."

,,On ikka sead," ütles Hunter. ,,Aga kui mina sind päästma tulin, olid sina ju täiesti järelvalveta."

Diane naeratas vastu. ,,Aga lähme koju nüüd," ütles ta ja andis Emoryle käe. ,,Ma tahaks midagi süüa ja siis veidi puhata."

Serry läks kööki ja võttis külmikust pudeli verd, siis pani ta teleka käima ja hakkas mingit suvalist filmi vaatama.

,,Marielat ka rünnati," ütles Mindy. ,,Või noh...oleks rünnatud. Ta rääkis mulle seda sööklas. Kaks vampiiri ajasid teda taga."

Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   

Tagasi üles Go down

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 39, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Mõistatus rollimänguks (CC welcome)
» Krimiseriaalid
» Saint Castle