Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...

PealehtPealeht  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^

Postituste arv : 55324

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 8:39 am

Harvey tõmbus Charliest eemale ja muigas. "No ei meeldi talle endiselt meie amelemine," ütles poiss. "Peaksime tõesti temaga rohkem tegelema ja oma asju teises toas ajama."

Liana naeratas vastu. "Eks ma mõtlen selle peale, aga sa ise ei pääse niisama. Pead ka aitama mul mõelda. Ja siis vaatab, mis me teeme."

"Tean küll seda," ütles Emory. "Sinna on tõesti üsna pikk tee. Aga saadki veel natuke mõelda ja mina saan veel rohkem pabistada."

Lara võttis viimase jõu kokku ja tiris vaia enda seest välja. "Unusta ära. Keegi ei tapa mind ja sina veel kõige vähem. Ja üldse võiksid siit minema tõmmata. Sind pole siia vaja."

"Ma juba ütlesin, et ei lähe kuskile. Ning ma ei karda neid," ütles Luce. "Kui on vaja, siis võitlen ise ka nendega. Sina ei pea mind kaitsma."

Wes mõtles natuke. "Ah, tee mis tahad," ütles ta. "Sina ju nagunii järgmine aasta siin koolis ei õpi. Eks mine koju siis."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

Postituste arv : 55731

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 8:56 am

,,Selles on sul õigus," nõustus Charlie. ,,Harry on ju veel alles väike, ta ei peakski ju tegelikult selliseid asju veel nägema. Kui ta suureks saab, siis kogeb seda ise."

,,Olgu olgu, tibuke," ütles Hunter. ,,Aga meil võiks selline hästi tore päev olla. Mul on igav, kui kogu aeg siin kodus peame passima."

,,Ma ei teadnud, et mehed ka pabistavad," lausus Diane. ,,Sa paistad nii julge ja vapper, sa tapad vampiire samas, kui nemad võiksid tappa sinu või muuta üheks endi hulgast. Sinu mehelikkus on kütkestav."

,,Sa oled ikka liiga ülbeks siin läinud," ütles Sara. ,,Pea meeles, sina ei tule mulle ütlema, mida mina tegema pean. Sa vist unustad ära, et sina pole siin mingi boss."

,,Sa oled ikka sama loll, kui sa inimesena olid," lausus Serry ning ohkas. ,,Kui mina oleksin sina, siis mina küll põgeneksin elu eest selle asemel, et mingi psühhopaat oma nõiaga mind tapma tuleks."

,,Mida iganes," pomises Mari ja läks oma kohale. ,,Aga ma tean su väikest saladust ja ma väga loodan, et keegi sellest klassist siin surema ei pea."

With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 9:27 am

"Täpselt," ütles Harvey. "Teeme siis nii, et edaspidi proovime tema juuresolekul võimalikult vähe selliste asjadega tegeleda. Parem oleks ikkagi meie toas, kus keegi meid ei näe."

"Siis lähme kuskile," ütles Liana. "Aga ma ei tea ju, kuhu sa minna tahad. Lihtsalt jalutama või mingisse kindlasse kohta?"

Emory muigas. "Vampiire ma jah ei karda ja sinu vanemaid ka mitte, aga see on ikkagi natuke imelik nende jutule minna. Ma lihtsalt arvan, et ei meeldi neile."

"Ja sina pole ka siin mingi boss," ütles Lara. "Sa käid mulle ikka rämedalt närvidele. Hoia siis oma suu vähemalt kinni."

"Seesama psühhopaat nõiaga võib sulle ka midagi teha ning ma ei suudaks enam edasi elada, kui sinuga midagi juhtub. Ma ei saa lihtsalt kuhugi minema joosta ja sind üksi jätta," ütles Luce. "Ma lihtsalt ei tee seda."

"Lõpeta nüüd ära," ütles Wes. "Mitte keegi ei sure ning mingit saladust pole ka olemas." Wes oli mures, et Mari tema saladust teadis ja seda terve klassi kuuldes mainis, kuid ta ei öelnud rohkem midagi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 9:33 am

,,Nii peakski tegema," nõustus Charlie. ,,Meie tuba ongi vist praegu ainus privaatne koht, kus me saame ameleda."

,,Kui ma teaks mõnda ilusat kohta peale selle lagendiku metsas, siis võiks sinna minna," arvas Hunter. ,,Aga kuna ma ei tea, peame midagi muud välja mõtlema."

,,Selles võib sul õigus olla," lausus Diane. ,,Nad on üritanud mind väga rangelt kasvatada ega taha, et ma üldse praegu mingite meestega mehkeldaksin. Eriti veel endast nii palju vanematega. Aga me saame lapse ja pealegi armastan ma sind. Ma tõesti kardan nende reaktsiooni."

,,Hoopis sina peaksid oma suu kinni hoidma," ütles Sara. ,,Sa ei ole midagi muud kui üks ennasttäis tõusik. Hunnik sitta."

,,Ta ei tee mulle midagi," ütles Serry. ,,Ma olen piisavalt tugev, sest olen algne. Mind ei saa nii lihtsalt tappa."

Mari muutus aga veelgi vihasemaks ega suutnud enam klassis olla. Mitte midagi ütlemata tõusiski tüdruk oma kohalt püsti ja jooksis klassist välja.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 9:48 am

Harvey muigas. "Nii ongi. Aga tuleta siis mulle ka meie uut reeglit vahel meelde, kui ma peaks selle mingil kummalisel kombel ära unustama."

"Olgu siis," ütles Liana. "Eks mõtleme. Ma ise ei tea ka midagi, aga äkki sul tekib mingi muu idee. Ma loodan, et nii on."

"Mina armastan sind ka," ütles Emory. "Ning ma kavatsen seda ka neile öelda. Suve see vanusevahe. Ma olen ju sinuga tohutult õnnelik. Olen valmis ükskõik mida tegema, et nad mõistaksid meid."

Lara hakkas irvitama. "Hästi ütlesid ikka. Aga mulle tundub, et hoopis sina arvad endast väga palju. Muidu sa ei möliseks ju minuga."

"See psühhopaat võib-olla tõesti ei saa sind tappa, aga tal on abilised. Nõid suudaks seda kindlasti teha," ütles Luce. "Ma ei lase sul üksi neile vastu astuda. Pigem suren ise, kui lasen neil sulle midagi teha."

Wes jõudis lõpuks otsusele, et tema enam seal koolis õpetajana edasi ei tööta. Mees kavatses kohe pärast tundide lõppu lahkumisavalduse anda, sest ta lihtsalt ei suutnud enam.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 6:51 pm

Charlie muigas samuti. ,,Aga muidugi," lausus tüdruk. ,,Pealegi Harry teeb ju ka kohe kisa, kui me ta kas või hetkekski tähelepanuta jätame."

,,Seda küll," ütles Hunter. ,,Me võiks tegelikult üldse siit linnast mõneks ajaks ära minna, nagunii siin kunagi midagi teha ei ole."

,,Aga nad ei mõista," ütles Diane. ,,Ma tean, et seda ei juhtu. Nad ütlevad ennem minust lahti kui lepivad meie suhtega."

,,Sa käid mulle närvidele," ütles Sara. ,,Mul on tõesti kahju, et Elijah sind ära ei tapnud, aga ma võin seda ise ka teha."

,,Ei, sina ei sure," ütles Serry. ,,Ma ei saa seda lubada, et nad su tapavad. Seda ei tohi juhtuda. Mina aga väärin surma."

Mari istus hirmunult koridoris ega suutnud enam klassi minna. Talle meeldis isegi Wes ainult seni, kuni tüdruk sai teada, et mees on vampiir.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 11:55 pm

"Jah, väikesed lapsed vajavad tähelepanu," ütles Harvey. "Aga mina vajan samuti, kuigi ma pole enam ammu väike laps. Mulle meeldib see, kuidas sa mind vaatad."

"Võiks tõesti," ütles Liana. "Mulle endale ka ei meeldi siin eriti. Liiga sünge kuidagi. Aga ma ei tea, kuhu me minna võiks. Äkki on sul mõni idee?"

"Sa ei tea midagi kindlat," ütles Emory. "Me pole ju veel nendega rääkinud. Kes teab, äkki juhtubki ime ning nad lepivad meie suhtega. Kuid mul on siiski selline tunne, et seda ei juhtu."

"Nagu sina ei käiks mulle närvidele," ütles Lara. "Sa ainult mölised kogu aeg. Ma pole sulle midagi teinud, aga sa käitud ikka nagu viimane mõrd. Ime ka siis, kui me läbi saaks."

"Lolliks läksid? Miks peaksid sina minu pärast surema? Minu elul poleks siis enam mingit mõtet, kui sind ei ole," ütles Luce. "Mind vampiiriks muutes rikkusid nagunii mu elu ära, aga sinusse armudes algas uus elu ning sa ei hävita seda oma surmaga."

Wes oli endiselt klassis ja vahtis aknast välja. Mees ootas juba tunni lõppu, et ta saaks sealt klassist lõpuks minema tõmmata, kuna tal polnud mingit tahtmist seal olla.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 1:25 am

,,Ma saan sulle ainult siis tähelepanu ju pöörata, kui Harry magab," ütles Charlie. ,,Talle ilmselgelt ei meeldi meid amelemas näha selle asemel, et temaga mängida."

,,Ei ole ühtegi ideed," vastas Hunter. ,,Ma tõesti ei tea, mida me veel teha võiks. Ma ei tea eriti ilusaid kohti."

,,Ma arvan ka, et seda ei juhtu," ütles Diane. ,,Ma olen nende jaoks sama hästi kui surnud, kui nad teada saavad. Mind pole siis enam nende jaoks olemas."

,,Ma teeksin sellega vähemalt heateo," vastas Serry. ,,Kõik soovivad nagunii mu surma ja on üritanud mind tappa, sest mina tapan inimesi."

,,Sa oled lihtsalt üks mõttetu hoor," ütles Sara. ,,Sa pead end nii tähtsaks ja arvad, et kõik peab alati sinu tahtmise järgi käima."

Mari rahunes natuke koridoris ja läks siis klassi tagasi, kuid varustas end igaks juhuks raudürdiga.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 1:39 am

Harvey muigas. "Sul on õigus. Selle amelemisega peab ootama natuke. Laps vajab ka ju meie tähelepanu. Eks magamistoas siis hiljem vaatab."

"Selles linnas ei olegi neid eriti," ütles Liana. "Ja mul pole ma ammu käinud ka. Ma ei tea."

"Mina olen sinu jaoks alati olemas," ütles Emory. "Kui nemad on sellised idikad, siis las nad olla. Kõige tähtsam on ju see, et me oleme koos."

"Vampiirid tapavadki inimesi. Selles pole midagi imelikku," ütles Luce. "Sa ei saa öelda, et kõik tahavad sinu surma, sest mina ei taha."

Lara muigas. "Ise oled täpselt samasugune ju. See ongi vist üks põhjus, miks me läbi ei saa."

Wes ootas endiselt tunni lõppu ja vahtis aknast välja, sest tal polnud mitte millegiks muuks tahtmist.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 1:59 am

,,Aga muidugi," nõustus Charlie. ,,Niisiis praegu keskendume lapsele ja mängime temaga edasi?"

,,Ma ka ei usu, et siin linnas veel mõni ilus koht peale selle lagendiku on," ütles Hunter. ,,Me peaksime reisile minema."

,,Seda küll," ütles Diane ja silitas oma kõhtu. ,,Sa ikka oskad alati mu tuju paremaks teha."

,,Sina välja arvatud siis," ütles Serry. ,,Aga tõsiselt, ma ei saa lasta sinul surra. Ma tegin su selleks, et sa elaksid igavesti."

Sara hammustas Larat. ,,Sa ära õienda," sisistas naine. ,,Mingi kuradi mõttetu emost mõrd oled."

Mari raputas oma töövihiku vahele ka raudürti juhuks, kui Wes peaks selle temalt ära võtma ja tunnitööd kontrollima.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 2:14 am

"Parem oleks," vastas Harvey. "Eks hiljem jõuab muude asjadega ka tegeleda, aga praegu on meie poeg kõige tähtsam."

"Mulle meeldib see mõte," ütles Liana. "Aga kuhu me reisile minna võiks?"

Emory naeratas. "See minu eesmärk ongi. Ma ei taha, et sa kurb oleksid, vaid soovin sind naeratamas näha."

"Mis mõte oleks minu igavesel elul, kui sind pole minuga?" küsis Luce. "Ma olen täiesti kindel, et sina oled minu jaoks õige, sest vaevalt ma enam kunagi armuks."

Lara urises ja hüppas Sarast eemale. "Sa ei tea isegi, mida emo tähendab. Ära parem mölise, kui sa midagi ei tea. Teed ennast lolliks ainult ja muud midagi."

Wes luges uudiseid ja vaatas vahepeal kella ka, aga tund venis endiselt ega tahtnud kuidagi läbi saada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 2:25 am

,,Sul on õigus," ütles Charlie ja istus vaibale maha. ,,Aga temaga on ka lõbus mängida. Ta on nii äge laps."

,,Ma ei tea," vastas Hunter. ,,Kindlasti kuhugi, kus päike eriti ei paista. Mis sa näiteks Kanadast arvad?"

,,Ma ei tea küll, mida ma teeks ilma sinu ja su helluseta," ütles Diane ja vaatas Emory poole. ,,Su armastus on kõik, mis ma vajan."

,,Sa oled ikka nii naiivne," ütles Serry. ,,Ma ei ole kellegi jaoks õige, ei saagi olla. Ma olen koletis."

,,Ma tean palju rohkem kui sina," ütles Sara. ,,Ma ei tea kedagi, kes oleks sinust veel lollim, sest sa oled lausa idioot."

Mindy ärkas lõpuks üles ja vaatas Wesi poole. Siiski ei suutnud tüdruk mõista, miks Mari mehe peale nii vihane on.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 2:42 am

"On tõesti," ütles Harvey. "Mulle meeldib ka temaga mängida. Ja pealegi oled sina ka kogu aeg siin. Mis sellest et me praegu ameleda ei saa."

"Mulle sobiks," vastas Liana. "Polegi seal varem eriti käinud ja päikselised kohad ei meeldi mulle absoluutselt."

Emory naeratas. "Ja sina oled kõik, mida ma vajan. Enne sinuga kohtumist polnud mul midagi, aga nüüd ei saa ma enam sinuta hakkama."

"Minu jaoks oled," ütles Luce. "Ja mul on täiesti suva, kes sa oled. Kõige olulisem on see, et sa armastad mind."

Lara hakkas irvitama. "Sa räägid iseendast. Mina saan kõigega hakkama, mis mul vaja on, aga sina lihtsalt hädaldad kogu aeg."

Wes ei teinud õpilastest endiselt välja, vaid tegeles oma asjadega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 3:03 am

,,Seda küll," ütles Charlie. ,,Sa nagu muust ei mõtlekski kui amelemisest, kuigi ise tahad ka Harryga mängida."

,,Millisele vampiirile meeldikski päike?" muigas Hunter. ,,Ja Kanadas pole ma üldse käinud, tahaks ära käia."

Diane vaatas korraks auto aknast välja. ,,Lucien tõi mu ise sinu juurde," lausus tüdruk. ,,Ma peaksin teda tänama."

,,Mind ajab see jutt juba närvi," ütles Serry. ,,Tõsiselt, ma ei kannata seda, kui sa armastusest räägid. See kõlab nii tobedalt."

Mindy ohkas, sest talle ei meeldinud see, et Wes oma tööd ei tee. ,,Palun abi," ütles ta siis äkki ja tõstis käe.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 3:20 am

Harvey hakkas naerma. "Ma ei mõtlegi kogu aeg amelemisest. Vahel juhtub lihtsalt. Või siis väga tihti."

Liana muigas samuti. "Nojah. Ainult et vampiirid ei saa soojal maal käia. Ja siis jääb palju ilusaid kohti nägemata."

"Mina peaks teda samuti tänama," ütles Emory. "Ega ilma temata poleks me arvatavasti mitte kunagi kohtunud."

Luce hakkas naerma. "Mis seal tobedat on? Ise ka armastad mind ju. Täiesti loogiline, et ma vahel sellest räägin."

Wes tõusis vastumeelselt oma laua tagant püsti ja kõndis Mindy pingi juurde.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 3:33 am

Charlie hakkas ka naerma. ,,Või nii," ütles tüdruk. ,,Igatahes on laps praegu kõige tähtsam. Tema nähes ei amele."

,,Seda küll," ütles Hunter. ,,Aga Kanadas võib ka palju ilusaid kohti olla. Me võime ju mägedesse ka minna, seal on lumi."

,,Muidugi," ütles Diane. ,,Mina kaotasin süütuse samal ajal kui esimese suudluse sain, aga ma ei kahetse, et seda sinuga tegin, kuigi me saame nüüd lapse."

,,Ma ei ole kunagi lihtsalt armastusse uskunud," ütles Serry. ,,Minu jaoks on see alati vaid inimeste lollus olnud."

,,Kas teiega on kõik korras?" küsis Mindy nii vaikselt, et ainult Wes seda kuulda võis. ,,Te olete nii masendunud."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 3:59 am

"Täpselt nii," ütles Harvey. "Ja sellest pole vaja üldse tema kuuldes rääkida. Selleks on teised ruumid."

"Hea mõte," ütles Liana. "Mulle sobivad kõik kohad, kus on vähe päikest ja Kanada on ideaalne."

Emory naeratas. "Mina ei kahetse samuti midagi. Kui sa jäid rasedaks, siis see järelikult pidigi nii minema. Ma olen õnnelik, et su endale sain."

Luce muigas. "Ma uskusin isegi. Kuid ega seal midagi meeldivat ei olegi. Parema meelega tahaksin lihtsalt seigelda nagu enne, aga ma ei oska enam nii."

"Jah, kõik on korras," vastas Wes. "Kas see on kõik või tahtsid veel midagi küsida?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 4:12 am

,,Sul on õigus," ütles Charlie. ,,Ta võib veel mõned sõnad ära õppida, mida ta praegu üldse kasutama ei peaks."

,,Mina arvan sama," ütles Hunter. ,,Liigne päike pole hea, isegi, kui sul on sõrmus. Silmad on ikka natuke tundlikud päikese suhtes."

,,Aga jää nüüd seisma," ütles Diane. ,,Ma elan selles majas. Sa oled juba äärepealt mööda sõitnud."

,,Kui sa oleksid piisavalt tark olnud, oleksid sa juba ammu siit linnast lahkunud ja ei oleks sellist jama, et keegi sind tappa tahab," ütles Serry.

,,Olete te kindel, et kõik on korras?" küsis Mindy. ,,Mina arvan küll, et ei ole. Te isegi ei taha tundi anda, vaid passite niisama tühja. Mis juhtunud on?"

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 4:41 am

Harvey muigas. "Jah, seda kindlasti. Las õpib praegu parem selliseid sõnu, mis tema eale ka vastavad."

"Muidugi. Mulle ei meeldi üldse päikesega väljas käia ja ammugi mitte sellises kohas, kus kogu aeg päike paistab."

Emory jättiski auto seisma. "Oled nüüd valmis minema?" küsis ta.

"Ma ütlesin juba, et ei lähe kuskile," ütles Luce. "Keegi ei tapa mind siin ära."

"Ma ei saa sellest rääkida," vastas Wes. "Need on liiga isiklikud asjad, et sellest kellelegi rääkida."

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 4:51 am

,,Ta kasvab niigi kiiresti," ütles Charlie. ,,Seitsme aasta pärast on ta juba ise noormees ja hakkab tüdrukutes käima."

,,Mulle ka mitte," ütles Hunter. ,,Aga siis me võiksime isegi lõunapoolkerale pingviinidele külla minna."

,,Pean olema," vastas Diane ja tegi oma turvavöö lahti. ,,Lähme siis, kuigi ma kardan nii väga," ütles ta ja astus autost välja.

,,Kuidas sa saad nii loll olla?" küsis Serry. ,,Sind kohe üldse ei huvita see, et sa surma saad? Ma ei suuda seda uskuda."

,,Olgu," ütles Mindy. ,,Nagu soovite. Ma ei sega siis rohkem."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 5:10 am

"Selles pole kahtlustki," ütles Harvey. "Aeg läheb ka nii kiiresti ja eriti veel vampiiride jaoks."

"Pingviinid on nunnud," ütles Liana. "Ma pole nende verd kunagi joonud ka."

Emory astus samuti autost välja. "No mis meil muud üle jääb," ütles ta. "Nad peavad sellest teada saama."

"Ära usu siis," ütles Luce. "Ma lihtsalt ei kavatse kellegi eest põgeneda ja ongi kõik. Ja üldse ei tahaks ma enam sellel teemal rääkida."

Wes ei öelnud rohkem midagi, vaid läks oma laua taha tagasi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 5:15 am

,,Seda küll," ütles Charlie. ,,Harryl tuleb siis valikuid tegema hakata. Ja ta peab otsustama, kas tahab vampiiriks saada."

Hunter hakkas irvitama. Juba mõte pingviinide vere joomisest tegi poisile ikka tohutult nalja. ,,Ei tea jah, kas nad maitsevad hästi," lausus Hunter.

,,Ise tead," ütles Serry. ,,Aga ära siis pärast ütle, et ma sind ei hoiatanud. Sa oled lihtsalt rumal."

Mindy vaatas seinakella ja pani pea uuesti lauale. Mõne aja pärast magaski tüdruk jälle. Mari aga istus niisama ega teinudki midagi.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 5:27 am

"Mida sina arvad?" küsis Harvey. "Kas sa usud, et Harry tahab kunagi vampiiriks saada või mitte?"

Liana hakkas samuti irvitama. "Mul pole ka õrna aimugi. Aga eks kunagi proovib ja siis saab teada."

"Ma ei hakka sind milleski süüdistama," ütles Luce. "Ma luban."

Wes vaatas uuesti kella ja ohkas vaikselt, sest ta ei viitsinud tõesti seal klassis enam olla.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 5:32 am

,,Ma ei tea," vastas Charlie. ,,Ma ei oska midagi arvata ka praegu. Harry on ise nii väike veel ja tal on selle otsustamisega aega."

,,Seda muidugi," ütles Hunter. ,,Kuigi mul oleks kahju nii ilusatele linnukestele kõrri karata. Neid on niigi vähe ju."

Diane sammus Emory juurde ja andis mehele käe. ,,Hoia ainult kogu aeg mu kätt nüüd ja ära lahti lase," ütles tüdruk, kui oma maja ukse lahti tegi.

Serry ohkas. ,,Sa nagu meelega ootaks seda, et end mingisse jamasse tõmmata. Ma ei tea, mida ma küll teen."

Mindy magas, pea laua peal, edasi, ja nägi jälle unes Luce'i. Mari ei vaadanud enam Wes'i poolegi ja raputas ka oma inglise keele asjade vahele raudürti.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Esm Okt 31, 2011 5:44 am

"Sul on õigus," ütles Harvey. "Sellest on tõesti veel liiga vara rääkida. Aega on ju veel päris mitu aastat."

Liana muigas. "Mul hakkaks vist endal ka nendest kahju. Aga võib-olla nad ei maitsegi mulle. Kes teab."

Emory hoidiski kõvasti Diane'i käest kinni ja vaatas tüdrukule silma. "Mina olen igatahes valmis," ütles ta.

"Sina ei peagi midagi tegema," ütles Luce. "Ma ei karda neid nõiakesi ja psühhopaate. Nad ei tee mulle midagi."

Wes igavles ja ootas juba tunni lõppu, et ta saaks välja värsket õhku hingama minna.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   

Tagasi üles Go down

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 38, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Mõistatus rollimänguks (CC welcome)
» Krimiseriaalid
» Saint Castle