Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...

PealehtPealeht  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Go down 
Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss

Postituste arv : 55731

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 1:46 am

Charlie muigas samuti, võttis Harry vannist välja ja mähkis lapse siis käterätiku sisse. ,,Viime ta siis lastetuppa," ütles tüdruk.

,,Siis mul vedas," lausus Hunter ja silitas Liana nägu.

Diane vaatas omakorda Emoryle silma. ,,Ma vajan su hellust," vastas tüdruk ja puges mehele kaissu.

,,Ei võta," irvitas Sara ja keeras ora veel Lara sees ringi. ,,Ilmselgelt oli sulle päikese käes piinlemisest vähe. Sa ei jõudnud ju isegi mitte päevituda."

Mindy says:
see oli mingi naine
ka vampiir

With knives and pens we made our plight...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^

Postituste arv : 55324

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 2:05 am

"Ikka, lähme siis," ütles Harvey. "Ja nüüd tuleb ta magama ka panna."

Liana naeratas. "Tuleb nii välja jah."

Emory suudles Diane'i põsele. "Mina vajan sind. Ma tahan, et sa oleksid alati mulle nii lähedal."

Lara urises ja tõmbas ise lõpuks ora välja. "Kuradi mõrd selline," ütles ta.

Seb| segaduses says:
ja rohkem sa ei tea midagi?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 2:10 am

,,Muidugi," nõustus Charlie ja läks lapsega lastetuppa. Lastetoas kuivatas ta Harry ära ja pani talle uued sipupüksid jalga. Seejärel pani tüdruk lapse voodisse ja ootas, kuni ta magama jääb.

Hunter naeratas vastu. ,,Sa oled mulle nii kallis," lausus poiss ja silitas tüdruku juukseid. ,,Tegelikult meeldisid sa mulle natuke juba siis, kui sa Harveyga koos olid."

Diane pugeski Emoryle lähemale. ,,Mina vajan sind samuti," lausus tüdruk vaikselt. ,,Sa oled veel ainus, kes mind koos hoiab."

,,Ma nii loodan, et ühel päeval sa sured," ütles Sara. ,,Kuigi mul on veel võimalus sind tappa. Siis saaksid vähemalt oma Jude'i juurde."

Mindy says:
ei tea

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 2:40 am

Harvey läks ka lastetuppa ja seisis oma poja voodi juurde. "Mis sa arvad, kas ta jääb ruttu magama?" küsis poiss.

Liana naeratas. "Sina oled mulle ka väga kallis. Ma olen õnnelik, et sa mul olemas oled."

Emory silitas Diane'i juukseid. "Ma olen alati sinuga. Sa oled kõige tähtsam inimene minu elus."

Lara muigas. "Äkki suren ka, aga enne on mul vaja veel päris mitu asja ära teha."

Seb| segaduses says:
olgu siis
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 2:47 am

,,Ma ei tea," vastas Charlie. ,,Eks seda näha ole. Aga kui ta magama jääb, siis võime meie oma tuppa minna."

Hunter naeratas vastu. ,,Ja mina olen õnnelik, et mul oled sina," lausus poiss ja suudles Lianat laubale.

,,See tundub ikkagi nii uskumatu, et sina minu vanuses probleemi ei näe," ütles Diane. ,,Sina hoolid minust."

,,Iseasi, kas sa need tehtud jõuad," muigas Sara. ,,Sest mina tahaks su kohe praegu ära tappa."

Mindy says:
miks see sind nii väga huvitab?

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 3:03 am

"Ikka," ütles Harvey. "Ega siin pole ka paha olla. Mulle meeldib teda vaadata."

Liana kallistas Hunterit. "Ma armastan sind," ütles ta.

Emory naeratas. "Muidugi ei näe ma selles mingit probleemi. Ma poleks sind muidu üldse vaadanud ju."

Seb| segaduses says:
sest ma olen ta vend
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 3:07 am

,,Mulle ka," ütles Charlie. ,,Ta on nii armsake." Harry mängis oma voodi kohal rippuvate asjadega ja jäi ka lõpuks magama. ,,Ta magab nüüd," ütles Charlie ja kohendas lapse tekki.

Hunter võttis Liana kaissu. ,,Mina armastan sind ka, mu kaunitar," lausus poiss ja suudles Lianat.

Diane naeratas vastu. ,,Ikkagi peavad meie edasised treeningud nüüd ootama," lausus tüdruk ja pani käed oma kõhule.

Mindy says:
o.o
sellepärast sa näedki välja nagu tema

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 3:19 am

"Ma näen jah," ütles Harvey ja vaatas magavat last. "Kas me lähme nüüd meie tuppa?"

Liana suudles Hunterit vastu ja pani käed ümber poisi kaela.

"Seda küll," ütles Emory. "Nüüd hakkad sa rohkem puhkama ning mina hoolitsen sinu eest."

Seb| segaduses says:
jah
me oleme identsed kaksikud
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 3:27 am

,,Aga muidugi lähme," vastas Charlie ja nad läksidki Harveyga magamistuppa. ,,Ma võlgnen sulle midagi," lausus Charlie.

Hunter suudles endiselt Lianat ja pani käed tüdrukule tugevalt ümber.

,,See sobib," ütles Diane. ,,Aga ma käin ikkagi veel niikaua koolis kui vähegi saan. Sa oled nii hea minu vastu."

Mindy says:
ma ei teadnudki
miks su vend austraaliasse ei tule?

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 3:44 am

"Muidugi võlgned. Ma juba ootan oma tasu," ütles Harvey ning vaatas Charliele silma.

Liana suudles omakorda Hunterit ja sasis poisi juukseid.

Emory võttis Diane'i kaissu. "Muidugi. Aga ära ainult üle pinguta," ütles mees.

Seb| segaduses says:
ta tahtis dark castle'is elada
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 3:48 am

Charlie vaatas omakorda Harveyle silma. ,,Eks ma siis tasun sulle heldelt," lausus tüdruk ja suudles Harveyt.

Hunter suudles kirglikult Lianat ja silitas samal ajal tüdruku juukseid.

,,Ei pinguta," ütles Diane. ,,Ma võin näiteks kehalise tundidest üldse vabastuse küsida," lausus tüdruk.

Mindy says:
aga miks sina ei taha?

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 4:05 am

Harvey suudles Charliet vastu ja pani käed ümber tüdruku piha.

Liana suudles kirglikult Hunterit vastu ja hoidis poisist kõvasti kinni.

"See oleks mõistlik otsus," ütles Emory.

Seb| segaduses says:
sünge linn ja halvad mälestused
vampiire ka liiga palju
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 4:11 am

Charlie suudles endiselt Harveyt ja pani käed ümber poisi kaela.

Hunter lõpetas Liana suudlemise ja jäi tüdrukut lihtsalt vaatama.

Diane puges Emoryle veel rohkem kaissu ja hingas mehe lõhna sisse. ,,Minu kõrval ei ole kunagi kedagi nii hoolivat olnud nagu sina," lausus tüdruk vaikselt ja vaatas Emoryle silma.

Mindy says:
ja su vend on ka vampiir

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 4:43 am

päev hiljem...

Harvey oli jahil ning jõi paar metskitse verest tühjaks. Kui ta oli laibad ära koristanud, hakkas poiss tagasi koju minema. Harvey üritas võimalikult kiiresti koju jõuda, kuna ta igatses Charliet ja oma poega. Ta kiirendas sammu ning jooksis välgukiirusel oma maja poole.

Liana istus voodi peal ja luges ajakirja, kuna tal polnud parjasti midagi muud teha. Kui aga tüdrukul lugemisest kõrini sai, pani ta ajakirja käest ja läks kööki. Liana võttis külmkapist paar verega täidetud pudelit ning jõi need kiiresti tühjaks.

Emory vahetas parajasti riideid, sest peagi pidid nad Diane'iga tüdrukute vanemate juurde minema. Emory sai lõpuks endaga valmis ja heitis korraks ka pilgu peeglisse. Siis läks ta Diane'i juurde. "Kuidas tundub?" küsis ta.

Wes jõudis just kooli ning keeras klassiruumi ukse lukust lahti. Mees istus oma laua taha nagu tavaliselt ja vaatas aknast välja. Ta mõtles endiselt Diane'i ja Mariela peale, kuid teadis, et tal pole kummagagi mingit lootust, sest üks oli juba omale kallima leidnud ja teine kartis teda paaniliselt.

Lara oli endale vahepeal ikkagi uue sõrmuse sebinud. Ta istus oma sõrmust imetledes keldris ega kavatsenudki sealt lähiajal välja minna. Kuna Lorena polnud endiselt Dark Castle'isse jõudnud, ei saanud Lara midagi teha, sest üksi ta ei julgenud.

Luce oli kodus ja istus voodi peal. Ta mõtles oma minevikust ja praegusest elust. Siis aga otsustas ta üle pika aja Facebookis käia. Poiss lülitas arvuti sisse ja logis Facebooki. Kui ta oli venna kirja läbi lugenud, kirjutas ta kiiresti vastuse ära ning jäi taas mõtlema.

Seb pikutas oma ühikatoas. Tal polnud täna mingit tahtmist loengutesse minna, kuna oli oma venna pärast mures. Luce'i telefon oli väljas ning kirjadele polnud ta samuti vastanud. Viimaks sai Seb'il niisama passimisest kõrini ning ta logis telefoniga msni.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 5:01 am

Charlie mängis, nagu ikka, oma poja Harryga vaibal. Siiski tundis Charlie Harveyst juba puudust ning ootas nii väga, et poiss juba koju jõuaks. Et aga Harvey ootamine ei tunduks nii pikana, otsis Charlie Harryle veel mänguasju ning asetas needki vaibale.

Hunter oli jällegi metsa jahile läinud ja kuna Liana ei tahtnud kaasa tulla, oli ta seal siiski üksi. Seekord poiss aga pühvleid enam ei saanud ning pidi jällegi puumadega leppima, kelle ta maha murdis ja kohe mitu tükki verest tühjaks jõi.

Diane jäi lummatult Emoryt vahtima, sest mees nägi kohe tõesti kuum välja. ,,Sa oled liiga kuum," vastas tüdruk ja tõusis püsti. Tüdruk oli samas õnnelik, et Emory nii tegi, et ta ei peaks täna kooli minema, kuid kartis siiski oma vanematega kohtumist.

Mindy isa oli tüdruku ise kooli sõidutanud ning koolimaja ette jõudes astuski tüdruk autost välja. Siis läks Mindy koolimajja sisse ja pani oma jope fuajees olevasse kappi. Seejärel võttis ta aga oma asjad ning läks kirjanduse klassi.

Sara muigas vaikselt, sest ta ei oleks Larast seda oodanudki, et naine Elijah't nii väga kartma hakkab. Siiski mõtles Sara Laraga natuke nalja teha. ,,Elijah tegi sulle ikka väga tuule alla vist, kui sa keldristki välja ei julge minna," lausus ta.

Serry oli kuskil linnas ja sai Elijah'ga kokku. Elijah andis naisele sõrmuse, mille ta Laralt eelmine päev ära oli võtnud ning hoiatas teda, et Lara kavatseb ühe võimsa nõia abiga tema kallima surnuks piinata. Serry võttis Lara sõrmuse ja hakkas mõtlema plaani, kuidas Lara hävitada, kuigi ta saaks praegu seda väga lihtsalt teha, kuna on naisest tugevam. Elijah aga asus samas otsima Shirleyt, keda Serry juba ammu on jahtinud...

Mari ei saanud terve öö magada, sest unenäod temaga juhtunust painasid tüdrukut ikka veel. Siiski otsustas tüdruk kooli minna ning pani end valmis. Seejärel sõidutas tema vahetuspere isa tüdruku kooli ja Mari läks mitte midagi ütlemata kirjanduse klassi, heitmata laua taga istuvale vampiirile ainsatki pilku.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 5:23 am

Harvey jõudis lõpuks kohale ja hüppas läbi akna tuppa. Siis läks ta oma naise ning poja juurde. "Ma olen nüüd tagasi," ütles Harvey ja kallistas kõvasti Charliet. "Tundsin teist mõlemast nii väga puudust," lisas ta,

Lianal sai verest ka kõrini ning ta läks tuppa tagasi. Tüdruk võttis riiulist mingi dvd ja pani selle mängima. Siis istus ta diivanile ja hakkas filmi vaatama, et aeg kiiremini läheks, kuna ta ootas juba Hunterit koju.

Emory võttis Diane'i sülle ja kallistas teda kõvasti. "Miks kell me minema hakkame?" küsis ta siis. "Ja oled sa üldse kindel, et tahad praegu oma vanematele rasedusest rääkida? Äkki tutvustaksin ennast esialgu ja laseks neil natuke selle mõttega harjuda, et me sinuga paar oleme."

Seb oli pettunud, sest msnis polnud eriti kedagi. Ta logis siis msnist välja ja läks hoopis Facebooki. Poiss hingas kergendatult, kui märkas kirja, mille Lucien talle saatnud oli.

"Parem karta kui kahetseda," ütles Lara. "Mul on plaanid kindlalt paigas ja nende õnnestumiseks on seda vaja, et ma elus püsiks. Eks pärast vaatab edasi. Kauaks ma siia keldrisse jääda ei kavatse."

Luce viskas voodile pikali ja vahtis lakke. Poiss unustas end jälle Serryst mõtlema ning kui see talle lõpuks kohale jõudis, hüppas Luce püsti ja läks majast välja, kuna ta ei suutnud seal enam minutitki olla.

Wes istus endiselt oma tavapärase koha peal ja keerutas pastakat sõrmede vahel. Mees ei teinud klassi tulevatest õpilastest väljagi, sest tal oli palju muid asju, millele mõelda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 5:36 am

Charlie oli ka väga õnnelik, et tema abikaasa lõpuks tagasi on. ,,Meie igatsesime sind ka," lausus tüdruk. ,,Aga sa pead nüüd Harry ka sülle võtma, ta ei kannata seda, kui ta hetkekski tähelepanuta jääb."

Hunter püüdis veel mõned puumad, kuid siis leidis ta end Lianast mõtlemas. Poiss jõi viimased puumad verest tühjaks ja koristas nende laibad, tundes samal ajal puudust oma tüdrukust, kes teda koju ootab. Kui puumade laibad said maha maetud, hakkaski Hunter kodu poole jooksma.

Diane pani pea Emory õlgadele. ,,Kui ma saan valida hullema ja hullema vahel, ei jää muud üle, kui valida hullem," vastas tüdruk. ,,Meie vanusevahe on mu vanematele probleem ja kui nad veel teada saavad, et ma rase olen...ma ei taha mõeldagi, mida nad minuga teevad. Niisiis parem räägime juba mõlemad asjad korraga ära."

Mindy istus klassis oma kohale ja kohmitses oma asjad lauale. Siiski oli tal väga igav, sest isegi Diane ei pidanud kooli tulema ja Mariga ei oska ta nagunii millestki rääkida. Pealegi oli Mari näost kahvatum kui muidu ja nägi üsna väsinud välja, kuid Mindy otsustas, et ei tüüta teda sellega, et küsib, mis temaga juhtunud on.

Sara muigas. ,,Ma ei usu, et sa eriti kaua elus püsid," lausus ta. ,,Mind ei huvita su plaanid nagunii ja ma võin su kohe praegu ka ära tappa. Siiski ei tee ma seda, sest tahan sind kõigepealt läbi kukkumas näha."

Serry naeratas, sest leidis kellegi, kes otsiks üles tüdruku, keda ta juba ammu on jahtinud ning läks siis õnnelikult tagasi metsa. Siiski otsustas ta kaitsta Luce'i ja mõtles plaani, et poiss linnast minema saada.

Mari istus oma laua taga ega julgenud õpetaja poole vaadatagi. Tüdruk ei suutnud lihtsalt leppida mõttega, et ta on kogu aeg vampiiriga samas ruumis olnud ja kartis, et ühel päeval ta selles samas klassiruumis ka sureb, sest vampiirid on salakavalad.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 5:59 am

Harvey naeratas. "Aga anna ta siis mulle. Võtan ta hea meelega sülle. Ja sinult tahan hiljem veel musi ka saada, sest ma olen juba nii kaua seda ootama pidanud. Ikkagi terve see aeg, kui ma metsas olin."

Liana vaatas filmi ja irvitas naljakate kohtade peale. Siiski ei saanud ta filmile täielikult keskenduda, sest mõtles Hunteri peale ja lootis, et poiss jõuab varsti koju.

"Sul on vist õigus," ütles Emory. "Kui nad sellest hiljem teada saavad, siis teemegi veel asju palju hullemaks. Tegelikult on mul endal ka natuke kõhe niimoodi nendega rääkima minna, aga me saame hakkama."

Seb pani arvuti kinni ja otsustas ikkagi, et läheb loengusse, kuna tema tuju oli vahepeal palju paremaks muutunud. Poiss pani oma asjad kokku ja läks siis ühikast välja.

"Miks sa nii kuri oled?" küsis Lara muiates. "Ja pealegi ei näe sa mind kuidagi läbi kukkumas. Varsti saab poisinolk surma ja siis ma vaatan, mis edasi saab. Äkki tapan Ser'i ka ära, sest mul ju abiline olemas."

Luce oli metsa jõudnud ning vaatas enda ümber ringi. Siis nägi poiss Serryt ning kõndis tema juurde. "Mis sinuga juhtus, et sa niimoodi särad?" küsis ta.

Kui kell helises, tõusis Wes püsti ja kirjutas ülesanded tahvlile, kuna mehel polnud endiselt mingit tuju tundi anda. "Täna täidate jälle töövihikut," ütles ta. "Ülesanded on tahvlil."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 6:15 am

Charlie naeratas vastu ja andiski Harry Harveyle hoida. ,,Ja oma musi saad sa kindlasti," lubas tüdruk. ,,Ma olen sellest nii kaua puudust tundnud ja muidugi ei saa ma seda siis sulle andmata jätta."

Hunter jooksis kodu poole, kiirendades kogu aeg sammu, sest ei jõudnud juba oodata, millal ta jälle Lianat. Lõpuks jõudiski poiss koju, hüppas avatud aknast sisse ja läks Liana juurde.

,,Sulle nad ei saa vähemalt midagi teha," ütles Diane. ,,Aga mina tõesti kardan seda, mis saama hakkab, kuigi sa oled mulle toeks. Mulle on nii oluline, et sa mu kõrval püsiksid ja mind kunagi ei jätaks."

Mindyl aga oli iseseisvatest töödest lõplikult kõrini ning tüdruk ei mõelnudki oma töövihikut lahti teha ja seda täitma hakata. Selle asemel pani Mindy oma pea lauale, sulges silmad ja jäi uuesti magama.

,,Näis kauaks teda sul veel on," muigas Sara. ,,Sa oled ikka nii kindel endas. Sinust ei saa mitte kunagi kõige võimsamat vampiiri, sest sa oled lihtsalt üks hale tõusikust mõrd ja veel loll ka."

,,Ma sain ühelt vampiirilt abi ja ta otsib mulle ise selle tüdruku üles," vastas Serry. ,,Aga ta ka hoiatas mind ühe asja eest. Sa pead siit linnast võimalikult kiiresti lahkuma, sest muidu sa sured. Üks Lara nimeline vampiir tahab sind surnuks piinata, et mulle oma kunagise kallima surma eest kätte maksta ja ta kavatseb ühe võimsa nõia selleks endale appi võtta."

Mari ohkas ja otsis oma töövihiku välja. Temalgi polnud tuju sinna midagi kirjutada ja parema meelega ei viibinukski ta üldse klassis selle vampiiriga. Siiski jõllitas ta jälkusega vampiiri ja lükkas juukseid rohkem oma kaela ette.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 6:41 am

Harvey hoidis oma poega süles. "Tore oleks jah, sest ma janunen sinu muside järgi. Mõtlesin terve tee nendest, kui ma kodu poole jooksin," ütles Harvey. "Nii jube on sinust isegi vähest aega eemal olla."

Liana pööras end diivanil ringi ja vaatas Hunteri poole. "Sul läks päris kiiresti isegi," ütles tüdruk. "Ma siin vahepeal üritasin mingit filmi ka vaadata, aga ei suutnud eriti keskenduda."

Emory võttis Diane'i sülle ja suudles tüdrukut põsele. "Sa ju tead, et ma ei jäta sind. Ma olen sinu ja lapse jaoks alati olemas. Saagu, mis saab. Ning ma tõesti loodan, et sinu vanemad mõistavad meid."

Lara urises ja hüppas Sarale kallale. "Mida sina üldse siin seletad? Ütle üks asi, millega sa oled suurepäraselt hakkama saanud. Kunagi saime isegi normaalselt läbi, aga isegi siis olid sa kasutu."

"Minuga ei juhtu midagi," ütles Luce. "Ma ei karda neid nõidu või keda iganes. Tõsiselt ka, ära pabista selle pärast. Oskan ise ka ennast kaitsta ning ma ei kavatse põgeneda."

Wes nägi, millise pilguga Mari teda vahtis. Mees muutus kurvaks, kuid üritas seda mitte välja näidata. Siis märkas ta, et Mindy on magama jäänud, aga ta ei viitsinud midagi teha ka.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 6:54 am

,,Ja ma veel arvasin, et sa januned vere järgi nagu vampiir ikka," muigas Charlie. ,,Aga ma ei jõudnud ka oodata, millal jälle sinu armsatesse lahketesse silmadesse saan vaadata ja su käsi enda ümber tunda."

Hunter naeratas. ,,Sa oleksid ikkagi võinud kaasa tulla, siis poleks sa pidanud vaatama seda filmi nii, et sa isegi mitte keskenduda ei suuda. Aga nüüd olen ma siin ja me võime ta koos lõpuni vaadata."

Diane vaatas Emoryle silma ja silitas ühe käega mehe nägu. ,,Ma tean, et sa oled alati olemas," lausus tüdruk. ,,Aga parem hakkame siis minema. Ja kui ma sul juba süles olen, võid mind autoni kanda."

,,Minul õnnestus vähemalt siia vampiire juurde luua," vastas Sara ja võttis siis enda kõrvalt maast ühe puuvaia, mille ta juhtumisi leidis. ,,Sina oled aga ise täiesti kasutu ja nagu ma juba ütlesin - loll," lisas ta ja lõi vaia Larale sisse.

,,Ikkagi," ütles Serry ja võttis Luce'i käed enda kätte. ,,Sa pead siit lahkuma. See on sinu enda heaolu huvides. Palun, minu pärast. Sa ei saa siia enam kauemaks jääda."

Mindy magas, pea laua peal, ikka edasi ja nägi unes Luce'i. Kui tüdruk juba temast mõtlema oli hakanud, ei suutnud ta enam peatuda ning poiss käis tal isegi unenägudes külas.

Mari ei suutnud enam klassis istuda, pani töövihiku kinni ja tõusis oma kohalt püsti. Teda ei huvitanud see, et tunni ajal ei tohi kuhugi minna ja eriti veel klassist välja minna. Siiski hakkas tüdruk klassi ukse poole sammuma.

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 7:21 am

Harvey muigas samuti. "Noh, verd on mul ikka vaja, aga sind palju rohkem. Ma vist peaks verest üldse loobuma, sest sinu suudlused on palju paremad."

Liana naeratas vastu. "No eks istu siis minu kõrvale ja vaatame ära selle tobeda filmi. Ega siin eriti midagi vaadata ei ole, aga vahel saab nalja ka."

"Jah, muidugi lähme," ütles Emory. Mees kandiski Diane'i autoni ja pani tüdruku autosse istuma. "Aga nüüd pead sa mulle seletama, kus sa elad," ütles mees ning hakkas sõitma.

Lara urises ja üritas vaia välja tõmmata, aga ta oli selleks liiga nõrk. "Sa ei tapa mind ära," vingus ta. "Võta see vai kohe välja."

Luce vaatas Serryle silma. "Ma ei tea. Ma ei taha kuskile mujale minna. Kuid ma võin seda teha ainult ühel tingimusel. Sina pead minuga kaasa tulema. Nad võivad sulle midagi teha, kui avastavad, et mind ei ole ja sina aitasid mul põgeneda."

Wes tõstis pea ja vaatas Mari poole. "Kuhu sa nüüd minna kavatsed?" küsis ta. "Tund alles algas ju."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 7:33 am

,,Aga sa ei saa ju sellest päriselt loobuda, sest ilma vereta jääd sa nõrgaks," ütles Charlie. ,,Kuid minu suudlusi võid sa iga kell saada, millal iganes aga soovid."

Hunter istuski Liana kõrvale ja pani käe tüdrukule ümber. ,,Ma olen seda filmi varem näinud," lausus poiss. ,,Ja lõpuni polegi enam palju."

Diane vaatas Emory poole. ,,Ma elan siit väga kaugel," vastas tüdruk. ,,Praktiliselt teises linnaotsas."

Sara muigas, kuid ta ei kavatsenudki Larat tappa, lihtsalt kõigest piinata. ,,Aga mis siis kui ei võta?" küsis ta ja keeras vaia.

Serry vaatas omakorda Luce'ile silma. ,,Ma ei saa sinuga kaasa tulla," ütles ta. ,,Ma pean siin valvama ja sind kaitsma. Ja mulle ei tee nad midagi, sest ma olen neist palju tugevam."

Mari jäi seisma. ,,Ma ei suuda siin lihtsalt enam olla," vastas tüdruk. ,,Kui sa oled õpetaja, siis peaksid sa tundi andma, mitte meile kogu aeg mingeid iseseisvaid ülesandeid andma. Mõni juba käib siin ainult magamas."

Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 7:54 am

"Nii oleks vist parem jah," ütles Harvey. "Aga mulle meeldivad ikkagi sinu suudlused rohkem kui veri. Poiss pilgutas Charliele silma ja suudles siis tüdrukut.

Liana suudles Hunterit põsele. "Ega ei ole vist jah. Vaatame selle ära ja siis võiks midagi paremat teha. Kui sul on muidugi mingi idee."

"Aga mul oleks vaja ikkagi teada su aadressi või ütle vähemalt, kuhu ma sõitma pean," lausus Emory. "Ma pole ju sinu juures kordagi käinud ning ma tõesti ei tea, kuhu minna."

Lara urises endiselt. "Siis ma üritan ise selle vaia välja võtta ja hiljem löön selle sinule südamesse. Ja siis tapan ma su päriselt ära, idikas."

"Aga ma ei taha sinust eemal olla," ütles Luce. "Ja mis saab, kui nad mu leiavad? Üksi oleks ma ju palju kaitsetum ja neile kerge saak. Et siis otsusta ise, kas lähme koos või jääme siia. Muid variante pole."

"Teist tundi järjest iseseisev töö ei ole midagi hullu," ütles Wes. "Istu nüüd oma kohale tagasi. Kannatad küll selle tunni lõpuni."
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aphrodite
Äss
Äss

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   Püh Okt 30, 2011 8:09 am

Charlie suudles Harveyt vastu ja pani käed poisile ümber. Harry aga roomas siis Harvey juurde ja sikutas poissi püksisäärest, sest ta ei kannatanud seda, kui tema tähelepanuta jäetakse.

Hunter naeratas. ,,Mulle see isegi sobib," lausus poiss. ,,Aga peale filmi...hmmm...ma ei tea. Äkki tuleb sul mõni parem idee, mida teha võiks."

,,Jajah, sõida kõigepealt siit metsast välja," ütles Diane. ,,Mu aadress on muidu 316 Pine Road, see asub Lido lähedal, kesklinnast natuke väljas, kui sa sellist kohta tead."

,,Sa oled nõrk," ütles Sara. ,,Üks äkiline liigutus minu poolt ja sa oled surnud. Mul on muidugi kahju, et Elijah sind enesetappu sooritama ei hüpnotiseerinud."

,,Sa ei saa olla nagu mingi titt ja mina ei mängi sulle emmekest," ütles Serry. ,,Ma jälgin neid ja võitlen nendega ise. Sul endal on palju turvalisem, kui sa siit võimalikult kaugele ära läheksid."

Mindy magas sügavalt edasi ja nägi ikka Luce'i unes. Unes nägi tüdruk, et Luce tuleb tema juurde tagasi ja nad saavad koos olla.

,,Ei mõtlegi," sisistas Mari. ,,Parem oleks olnud kodus magada, kui siin niisama tühja passida. Sa lihtsalt annad meile selleks iseseisvaid töid, et ise tühja passida või niisama ajalehte lugeda."

Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)   

Tagasi üles Go down

Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 37, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Mõistatus rollimänguks (CC welcome)
» Krimiseriaalid
» Saint Castle