Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Piimapakk.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Piimapakk
newbie
newbie
Piimapakk


Postituste arv : 15
Join date : 02/10/2011
Age : 26
Asukoht : Moe's Tavern

Piimapakk. Empty
PostitaminePealkiri: Piimapakk.   Piimapakk. Icon_minitimeEsm Okt 03, 2011 10:41 pm

Hola! Razz

Minu nimi on siis Lee. Huvitav, eksole? Very Happy Ühesõnaga..Ma olen veel siin suhteliselt noore võitu. Very Happy Umm..Mulle meeldivad smailid nagu näha. Very Happy Ma topin neid igale poole, koguaeg. XD Mis minust veel, ma kuulan igasugust muusikat, olen kuulanud korea-pop'i, mida tuntakse k-pop'i all. Siis olen kuulanud räppi ja ka klassikat. Very Happy Ühesõnaga, mul pole midagi nende kõigi vastu, mulle meeldib kõik. Very Happy Hetkel kuulan peamiselt räppi. Filme vaatan ma päris palju. Very Happy Ja ülekõige meeldivad mulle loomad. Kõik loomad. Endal on pere peale kaks kassi ja kaks rotti. Very Happy Nad on hüpersupernunnud. Sellistest eksootilisematest loomadest meeldivad mulle kõige rohkem hundid ja rebased ja fennekid ehk kõrberebased. Very Happy
Hmm..keeltest nii palju, et ma oskan eesti keelt, inglise keelt, hästi pisut vene keelt ja paari sõna hiina keeles, muidugi häälduse järgi, mtte nendes tähtedes. Very Happy Ütleme nii, et mulle meeldib väga hiina ja mul on isegi malaisiast üks sõber. Very Happy Eks ma siin vaikselt hiina keelt õpingi. Very Happy
Suhteliselt palju vihkan ma oma arvutit, sest see kuumeneb koguaeg üle. Very Happy
Kui midagi veel teada soovite, siis küsige, kuigi miks peaks seda keegi tegema. XD I know i'm a wierdo. XD
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Piimapakk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piimapakk.   Piimapakk. Icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 5:56 pm

Mina vihkan ka oma läpakat, sest see kiilub kogu aeg kinni
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Piimapakk
newbie
newbie
Piimapakk


Postituste arv : 15
Join date : 02/10/2011
Age : 26
Asukoht : Moe's Tavern

Piimapakk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piimapakk.   Piimapakk. Icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 9:16 pm

Heh.
Kas te siin foorumis ainult kahekesi oletegi?
Tagasi üles Go down
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Piimapakk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piimapakk.   Piimapakk. Icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 2:07 am

Suht kahekesi jah. Vahel eksib siia mõni veel ära Very Happy
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Piimapakk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piimapakk.   Piimapakk. Icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 3:39 am

Vaata, et sa aktiivsust ei kaota Very Happy
paljud ainult registreerivad ja see ka kõik
A muidu, tere tulemast
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Piimapakk
newbie
newbie
Piimapakk


Postituste arv : 15
Join date : 02/10/2011
Age : 26
Asukoht : Moe's Tavern

Piimapakk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piimapakk.   Piimapakk. Icon_minitimeReede Okt 07, 2011 7:24 pm

Okei. Very Happy
Eks ma üritan jah. Vahepeal minulgi juhtub, et olen mõned päevad eemal, aga tavaliselt ilmun tagasi ka. XD
Tere jah. Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Piimapakk. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Piimapakk.   Piimapakk. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Piimapakk.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: FOORUMIST :: TUTVUSTA ENNAST-
Hüppa: