Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Strangeland(Rollimäng)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
AutorTeade
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 4:09 am

Dred kallistas Shelbyt.

Meli naeratas vastu.

Fabi sasis Xandra juukseid.

Xaphan naeratas vastu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 4:18 am

Shelby pani pea Dredi õlale.

Tre kallistas Melit.

Xandra naeratas.

Emma kallistas Xaphanit.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 4:24 am

Dred vaatas Shelbyt.

Meli sasis Tre juukseid.

Fabi naeratas vastu.

Xaphan silitas Emma juukseid.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 4:33 am

Shelby vaatas omakorda Dredi.

Tre naeratas.

Xandra kallistas Fabit.

Emma naeratas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 4:38 am

Dred suudles Shelbyt.

Meli naeratas vastu.

Fabi sasis Xandra juukseid.

Xaphan naeratas vastu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 4:43 am

Shelby suudles Dredi vastu.

Tre kallistas Melit.

Xandra naeratas.

Emma sasis Xaphani juukseid.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 4:47 am

Dred suudles endiselt Shelbyt.

Meli suudles Tred põsele.

Fabi naeratas vastu.

Xaphan pani käed Emmale ümber.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 4:52 am

Shelby suudles innukalt Dredi.

Tre naeratas.

Xandra sasis Fabi juukseid.

Emma naeratas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 4:55 am

Dred suudles omakorda Shelbyt.

Meli naeratas vastu.

Fabi vaatas Xandrat.

Xaphan naeratas vastu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 9:21 pm

Shelby suudles kirglikult Dredi.

Tre sasis Meli juukseid.

Xandra vaatas omakorda Fabit.

Emma kallistas Xaphanit.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeReede Sept 23, 2011 1:02 am

Dred suudles kirglikult Shelbyt vastu.

Meli sulges silmad.

Fabi läks Xandrale lähemale.

Xaphan sasis Emma juukseid.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeReede Sept 23, 2011 1:07 am

Shelby sasis Dredi juukseid.

Tre sulges ka silmad.

Xandra naeratas.

Emma naeratas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeReede Sept 23, 2011 1:15 am

Dred suudles Shelbyt põsele.

Meli naeratas endamisi.

Fabi naeratas vastu.

Xaphan naeratas vastu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeReede Sept 23, 2011 1:30 am

Shelby naeratas ning sasis Dredile silma vaadates poisi tumedaid lokke. ,,Sa paned mind end tundma, nagu oleks ma ainus tüdruk üldse siin maailmas," lausus ta Dredile silma vaadates.

Tre naeratas samuti ning silitas Meli juukseid. ,,Sa oled üks väike armas haldjake," ütles ta.

Xandra istus Fabile põlve peale ja pani käed ümber poisi kaela. ,,Kas vampiirid saavad langenud ingleid ka hammustada?" küsis ta.

Emma puges Xaphanile kaissu. ,,Tead, vahel tulevad mul ikka kurvad mõtted," tunnistas tüdruk vaikselt.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeReede Sept 23, 2011 1:40 am

Dred vaatas imestunult Shelbyle otsa. "Miks sa seda arvad?" küsis ta.

Meli puges Trele kaissu. "Ja sina oled mu ülinunnu inimpoiss."

Fabi mõtles natuke, hakkas siis naerma ja vaatas Xandrat. "Ma pole sellele varem mõelnud ning ma isegi ei tea, kas mulle langenud ingli veri maitseks."

Xaphan kallistas kõvasti Emmat. "Aga miks?" küsis poiss.

Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 2:53 am

,,Sest minuga pole keegi kunagi nii armsalt käitunud," vastas Shelby. Tüdruk mõtles pisut. ,,Enne sind ei vaadanud keegi mu poolegi," lisas ta.

Tre naeratas ja silitas Meli juukseid. ,,Aga sina oled surematu ja mina mitte," ütles ta.

Xandra vaatas omakorda Fabit, kuid jäi siiski tõsiseks. Siis tuli tüdrukul aga mõte ja ta lükkas juuksed selja taha. ,,Julged proovida?" küsis ta kavalalt.

Emma pani pea Xaphani rinnale. ,,Ma ei tea," vastas tüdruk vaikselt. ,,Ma kardan sind ikkagi kaotada, kuigi sa oled minu pärast nõus peaingli kohast loobuma. Ma ei taha sinust hetkegi eemal olla."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 3:07 am

"Ma ei saa siiani aru, kuidas see võimalik on, et keegi sind ei vaadanud," ütles Dred. "Minu jaoks oled sa kõige armsam olevus üldse."

Meli naeratas vastu. "See pole ju mingi probleem," ütles tüdruk. "Või sinu jaoks on?"

Fabi hakkas naerma. "Aga teeme siis nii, et sa ei solvu, kui ma su vere suust välja peaks sülitama."

Xaphan silitas Emma juukseid. "Ma luban, et olen sinu jaoks alati olemas, sest ma vajan sind," ütles poiss. "Ma võin sinu jaoks teha mida iganes."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 3:25 am

,,Aga ma ei rääkinud ju üldse," ütles Shelby. ,,Ma ei suhelnud kellegagi. Olin lihtsalt nähtamatu. Kuid...sina suutsid mind ikka märgata."

,,Eriti mitte," vastas Tre ning kehitas õlgu. ,,Ainult et kui mina suren, jääd sina jälle üksi. Ja mõnekümne aasta pärast näen ma välja nagu su isa või vanaisa."

Xandra hakkas ka naerma. ,,No olgu, mina olen nõus," ütles tüdruk ja vaatas Fabile silma.

Emma pani silmad kinni. ,,Mina vajan sind ka," ütles tüdruk vaikselt. ,,Tegelikult oled sa üldse palju rohkem, kui ma tegelikult vääriks. Sina oled sõna otseses mõttes täiuslik, aga mina...ainult inglid saavad täiuslikud olla."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 3:45 am

Dred suudles Shelbyt põsele. "Mina olen teistsugune," ütles poiss. "Ma märkan ikkagi teisi enda ümber. Isegi siis, kui nad sõnagi ei räägi."

"Kui sa just ise ei taha ka haldjaks saada," ütles Meli. "See võimalus on olemas."

Fabi vaatas omakorda Xandrale silma, mõtles siis veel natuke ning hammustas tüdrukut kaelast.

Xaphan pani ka silmad kinni. "Miks haldjad ei saa täiuslikud olla?" küsis ta. "Minu arvates saavad küll. Ja sina oledki."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 4:11 am

Shelby muigas. ,,Aga sina oled langenud ingel. Sa peaksid olema paha poiss, aga käitud selle kohta liiga armsalt. Sinust paremat poissi lihtsalt ei ole, ma ei saa aru, miks su tiivad üldse murti."

,,Ma ei tea," ütles Tre. ,,Minu kohta öeldakse pedekas, kui ma haldjaks peaksin saada tahtma."

Xandra oigas korraga nii mõnust kui valust ja sulges siis silmad, lastes Fabil teha mida iganes poiss heaks arvab temaga teha.

,,Aga haldjad teevad vigu...ning nad on rumalad...ja naiivsed," vastas Emma. ,,Aga miks sa arvad, et mina täiuslik olen?"
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 4:23 am

Dred muigas. "Mingi aeg ma olingi paha poiss, kui ma vampiiritüdrukuid vahtisin. Aga see läks mul üle ning ma olen endiselt selline nagu enne ingliks saamist."

Meli hakkas irvitama. "Sa tahad siis öelda, et meeshaldjad on pedekad?"

Fabi jõi Xandra verd. Poiss ei julgenud lootagi, et langenud ingli veri võib nii hea olla...

Xaphan muigas. "Ma olen sind jälginud ning võin kindlalt öelda, et minu jaoks oled sa täiuslik. Sa pole teinud midagi sellist, mis mulle ei meeldi."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 4:43 am

,,Aga kas on mingi võimalus, et sa võid kunagi oma tiivad tagasi ka saada, kui end parandad?" küsis Shelby.

Tre hakkas ka irvitama. ,,Mitte päris," vastas ta. ,,Aga minu inimesest sõprade jaoks oleks see küll veider ja nad hakkaksid mind ilmselt pedekaks pidama."

Xandra lasi oma keha lõdvaks ja lasi Fabil veel verd juua. Ta mõtles, kuidas see poisile maitseda võib ega kartnud seda, et ta verekaotusse sureb, sest langenud inglid on surematud.

Emma avas silmad ja vaatas Xaphanile silma. ,,Mis sulle siis ei meeldi?" küsis tüdruk.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 4:55 am

"Ma ei usu eriti," vastas Dred. "Aga eks tulevik näitab. Äkki siiski on mingi võimalus selleks."

"No seleta siis neile, et sa tahad surematu tüdrukuga koos olla," ütles Meli. "Siis nad ei kutsu sind pedekaks."

Fabi jõi veel Xandra verd ning nautis selle magusat maitset.

Xaphan vaatas omakorda Emmale silma. "Õelad ja omakasupüüdlikud hoorad," vastas ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 5:16 am

Shelby silitas Dredi nägu ja vaatas poisile silma. ,,Aga sa tahad muidu tiibu tagasi saada?"

,,Nad ei usu seda ka," ütles Tre. ,,Nemad ju ei tea, et keegi võib surematu ka olla."

Xandra lasi oma keha täiesti lõdvaks ning hoidis õrnalt Fabi peast kinni.

,,Mina ei ole selline," lausus Emma.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 5:24 am

Dred vaatas omakorda Shelbyle silma. "Ma ei tea. Saan ilma nendeta ka hakkama. Pealegi oled nüüd mul ju sina."

"Seda küll," ütles Meli. "Aga sa ei peagi siis neile üldse midagi rääkima."

Fabi jõi veel natuke Xandra verd ning jäi siis tüdrukule silma vaatama. "Su veri maitseb paremini kui inimveri," ütles ta.

"Ma tean seda," ütles Xaphan. "Ma poleks sind muidu üldse vaadanud."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Strangeland(Rollimäng)   Strangeland(Rollimäng) - Page 21 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Strangeland(Rollimäng)
Tagasi üles 
Lehekülg 21, lehekülgi kokku 34Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Strangeland(Rollimäng)
» Ühikas(Rollimäng)
» Haigla(Rollimäng)
» Suvelaager(Rollimäng)
» Elite Way School(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: