Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Melody ;)

Go down 
2 posters
AutorTeade
Melody
newbie
newbie
Melody


Postituste arv : 7
Join date : 30/08/2011

Melody ;) Empty
PostitaminePealkiri: Melody ;)   Melody ;) Icon_minitimeNelj Sept 01, 2011 2:12 am

Hmm, yeah. Minu tutvustus siis..Mitte et kellelgi nüüd seda väga vaja oleks aga kui viitsite lugeda siis tore. Isiklikult mina küll ei viitsiks.

Niisiis, nimeks on Meelika. Olen selline väike vastik tüütus niiet ei imesta üldse kui kõik mind ignovad, yesyes. Ja väike on ka väga õige, noor olen. Vanust siiski ei avaldaks, veidi mark hakkab : D. Fännan Lõuna-Koread üldiselt, lihtsalt armastan sealseid kuulsusi(enamusi vähemalt >.<), kultuuri ja tegelikult peaaegu et kõike. Lemmikbänd on B2ST e. BEAST, lemmiklaulja aga BEAST'i liige Kikwang. Tänu temale on mu lemmiksarjaks ka High Kick Through the Roof kus Kiki mängib perepoja parimat sõpra. Ja kui jutt juba näitlemisele läks siis mu lemmiknäitleja on siiski Kim Hyunjoong.

Nii, sai ajatud täiesti random juttu niiet kui viitsisite läbi lugeda siis aplaus, tõsiselt Very Happy
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Melody ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Melody ;)   Melody ;) Icon_minitimeNelj Sept 01, 2011 2:16 am

Tere, Meelika Smile mind siiani huvitab, kuidas sa selle foorumi üldse leidsid
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Melody
newbie
newbie
Melody


Postituste arv : 7
Join date : 30/08/2011

Melody ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Melody ;)   Melody ;) Icon_minitimeNelj Sept 01, 2011 2:29 am

Google... Kasulik koht : D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Melody ;) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Melody ;)   Melody ;) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Melody ;)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: FOORUMIST :: TUTVUSTA ENNAST-
Hüppa: