Kõike ,) Et siis kui väga igav on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kõike ,) Et siis kui väga igav on

Igav? Siit leiab siis mingitki meelelahutust. Siin on kõike - mänge, omaloomingut, filmidest, raamatutest jne...
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Keskkool...aastaid hiljem

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeReede Sept 23, 2011 1:08 am

Helena sasis Edwini juukseid.

Sadie naeratas.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeReede Sept 23, 2011 1:11 am

Edwin vaatas Helenale silma.

Hayden naeratas vastu.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 2:58 am

Krystal mängis lastetoas lastega, kuid oma kolmikuid vaadates läksid naise mõtted ikka Braydenile. Siis vaatas Krys kella ja mõtles veel rohkem oma abikaasast, oodates samal ajal juba tema kojujõudmist.

Helena vaatas omakorda Edwinile silma ja silitas poisi nägu. Siis meenus tüdrukule see, kuidas ta esimest korda Edwiniga kohtus ja kui häbelik oli poiss siis olnud, ent Helena oli õnnelik, et ta Edwini siiski endale sai. ,,Tead, sa oled mulle kõige tähtsam," lausus Helena.

Sadie võttis Haydenil kätest kinni ja vaatas poisile silma. Siis jäi tüdruk mõtlema nende tütrest ja Haydenist ja märkas siis, et nii Hannah'l kui ka Haydenil on nunnud põselohud, kui nad naeratavad. ,,Sa oled nii armsake," ütles Sadie Haydeni nägu silitades.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 3:03 am

Brayden sõitis juba kodus poole. Mees kuulas ühte enda kirjutatud laulu ning naeratas, kui talle vanad mäletused meelde tulid.

Edwin naeratas. "Sina oled mulle ka kõige tähtsam," ütles poiss. "Ma ei saakski ilma sinuta enam elada. Me oleme kokku loodud."

Hayden vaatas pikalt Sadiele silma. "Sina oled veel armsam," ütles ta. "Ma pole kunagi näinud kedagi, kes oleks sama armas kui sina. Okei, võib-olla ainult Hannah."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 3:31 am

Krystal pani lapsed magama ning võttis välja ühe vana fotoalbumi, kus olid pildid tema keskkooliajast. Naine vaatas kohe kõige esimest pilti, mille keegi oli salaja teinud, hetkel, mil Brayden tema kadunud märkmiku oli leidnud ja selle talle ulatas. Siis meenus naisele, et see märkmik on tal siiani alles ning otsis sellegi välja, lugedes mõtteid, mille ta sellel ajal sinna kirja oli pannud:
Klassi tuli mingi kena blond poiss...vajab sebimist.
9.09.2009
-Krys


Pildistamine. Blond poiss tuleb ka. Pean kena välja nägema, et ta mind veel vaataks.
12.09.2009
-Krys


See kenake on Brayden. Vedas, et ta märkmiku leidis, suurepärane võimalus sebimiseks!
14.09.2009
-Krys


Helena naeratas vastu. ,,Sul on õigus. Hayden vist teadis seda juba ammu, sest muidu poleks ta sind mulle tutvustanud."

Sadie naeratas ja pani käed Haydeni põsele. ,,Hannah on sama armas kui meie kaks kokku," lausus tüdruk.

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 3:42 am

Brayden jõudis kodu juurde ning jättis auto seisma. Siis astus mees autost välja ning läks kiiresti tuppa, kuna ta juba igatses oma abikaasat.

Edwin võttis Helena sülle. "Ma kuulsin, et saotsisid mingeid emopoisse." Edwin muigas. "Ja siis Hayden arvas, et mina võiksin sobiv olla."

Hayden naeratas vastu. "See on küll hästi öeldud. Ta ju ongi meie kaks kokku."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 4:15 am

Krystal luges veel oma vana märkmiku ning muigas kõige peale, mis ta sinna kirjutatud oli, kuigi iga asja kohta olid tal ka omad mälestused. Näiteks mäletas ta endiselt oma 17ndat sünnipäeva, kui ta Braydenile oma süütuse kaotas ning päev hiljem nad Tenerifele sõitsid ja neil seal väga lõbus oli.

,,Sellisel juhul pani ta otse kümnesse," ütles Helena ja pani käed ümber Edwini kaela. ,,Sa jäid mulle alati rohkem silma kui see sinu koopia Chad. Sa oled kenam ka, sa oled üldse kõige kena poiss, keda ma kunagi näinud olen. Isegi mu isa polnud noorena nii kena kui sina."

,,Muidugi," ütles Sadie ja silitas Haydeni nägu. ,,Hannah on ju ikkagi meie tütar."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 4:19 am

Brayden läks Krysi juurde ning vaatas, millega ta naine tegeles. "Võin mina ka lugeda?" küsis ta naeratades.

Edwin muigas. "Ei ütleks, et ma nii imeline olen, aga see on hea, et ma sulle meeldin. See on nii armas, kui sa mind kiidad."

Hayden suudles Sadiet põsele. "Ma olen sinuga nii õnnelik," ütles poiss. "Vedas mul, et sa minu kooli tulid ning ma su kohe endale rabasin."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 4:48 am

Krys naeratas vastu ja vaatas Braydeni poole. ,,Ikka võid," vastas ta. ,,Sina ikkagi leidsid selle üles, mu ilus blond poiss," lausus naine ja ulatas märkmiku oma abikaasale.

Helena muigas samuti. ,,Teisiti ei saagi," lausus tüdruk ja vaatas Edwinile silma. ,,Me olemegi ju üksteisele loodud."

Sadie naeratas. ,,Mina olen ka sinuga õnnelik ja mul vedas, et sinusugune nunnu poiss minu poole vaatas. Tavaliselt vaatavad sinusugused ikka minust ilusamaid tüdrukuid, kellel on prink pepu ja pikad blondid juuksed."

Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 4:52 am

Brayden luges Krysi märkmikut. "Nii palju vanu ilusaid mälestusi," lausus ta. "Kuna sa selle märkmiku jälle üles leidsid?"

Edwin vaatas omakorda Helenale silma. "Selles on sul õigus. Pole kedagi teist, kes sobib mulle paremini kui sina."

Hayden hakkas naerma. "Mina pole blondiine kunagi vahtinud. Mulle meeldivad just sellised nagu sina."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 5:18 am

,,Ma vaatasin ühte meie albumitest ja seal oli pilt sellest, kus sa mulle selle märkmiku ulatad," vastas Krys. ,,Ja siis ma tuhnisin natuke aega siin raamaturiiulis ja nii ma ta üles leidsingi. See oleks nagu mingi vana päevik, kuigi sissekanded on väga lühikesed ja mitte alati mu elust."

Helena naeratas. ,,Ja sina sobid mulle lausa täiuslikult," ütles tüdruk ja silitas Edwini nägu.

,,Aga nii paljud tüdrukud tahavad sind," ütles Sadie.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 5:22 am

Brayden naeratas. "Aga äkki näitaksid mulle seda pildialbumit ka? Mulle meeldiks üle pika aja jälle neid vanu pilte vaadata."

Edwin naeratas vastu. "Selles ma ei kahtlegi," ütles ta ning suudles Helenat.

Hayden muigas. "Mina küll ühtegi peale sinu ei tea. Isegi kui teaksin, siis ei muudaks see midagi. Ma jään alati sind armastama."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 5:49 am

Krys naeratas vastu. ,,Ikka," ütles naine ja ulatas Braydenile albumi. ,,Olid need alles ajad."

Helena suudles Edwinit vastu ja pani käed ümber poisi kaela.

,,Ja mina jään alati sind armastama," lausus Sadie ja silitas Haydeni nägu.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 5:51 am

Brayden lehitses albumit ja vaatas pilte. "Jah. Ma ei unusta kunagi seda, kui me sinuga kohtusime," ütles ta.

Edwin suudles Helenat edasi ja võttis tüdruku endale sülle.

Hayden kallistas Sadiet. "Kedagi sinust paremat lihtsalt pole olemas ega tulegi kunagi," ütles poiss.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 6:09 am

,,Sa nägid, mis ma märkmikusse olin kirjutanud," ütles Krys. ,,Sa jäid mulle juba sellest hetkest silma, kui sind esimest korda nägin. Kuigi siis olid sa minu jaoks lihtsalt üks ilus blond poiss, kes tuleb kindlasti ära sebida."

Helena suudles innukalt Edwinit ja võttis poisi näo õrnalt oma käte vahele.

Sadie puges Haydenile kaissu. ,,Sa varastasid mu sõnad," lausus tüdruk vaikselt.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 6:11 am

Brayden muigas. "Aga sa sebisidki mu ära. Ma ise poleks sellel ajal võib-olla julgenudki sulle külge lööma hakata."

Edwin pani käed ümber Helena puusade ja suudles tüdrukut edasi.

Hayden naeratas ning sasis Sadie juukseid. "Kas seda juhtub tihti?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 6:25 am

Krys muigas. ,,Sa olid tõesti selline häbelik. Aga armas."

Helena suudles kirglikult Edwinit ja hoidis poisist kõvemini kinni.

Sadie vaatas Haydenile silma. ,,Jah," vastas ta.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 6:27 am

Brayden muigas samuti. "Aga ma sain ikkagi su õnneks endale."

Edwin suudles veel kirglikumalt Helenat ja läks tüdrukule veel lähemale.

Hayden vaatas omakorda Sadiele silma. "Seda ma arvasin," ütles ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeTeis Okt 25, 2011 11:59 pm

,,Sest mina tegin ühe julge sammu," ütles Krys.

Helena sasis Edwini juukseid ja suudles poissi edasi.

,,On selles midagi halba?" küsis Sadie.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeKolm Okt 26, 2011 12:25 am

"Täpselt nii," ütles Brayden.

Edwin suudles omakorda Helenat ja võttis tüdruku omale sülle.

"Ei ole," vastas Hayden.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeKolm Okt 26, 2011 12:56 am

,,Aga vaata seda pilti," ütles Krys ja näitas Braydenile klassipilti. ,,Ei tea, mis Ethanist ja teistest saanud on."

Helena suudles kirglikult Edwinit ja pani käed tugevamalt poisile ümber.

,,Siis on hästi," ütles Sadie.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeKolm Okt 26, 2011 1:01 am

Brayden vaataski seda pilti. "Ei tea jah. Pole ammu neid näinud," ütles ta.

Edwin suudles veel kirglikumalt Helenat ja sasis ühe käega tüdruku juukseid.

Hayden naeratas. "Teisiti ei saakski."
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeKolm Okt 26, 2011 1:13 am

,,Aga meie polegi väga palju muutunud," ütles Krys. ,,Lihtsalt meie oleme vanemad, aga välimus on enamvähem sama."

Helena tõmbas Edwini enda peale pikali ja suudles poissi põsele.

Sadie naeratas vastu. ,,Ega vist," nõustus tüdruk.
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
muffin
Mode ^^
Mode ^^
muffin


Postituste arv : 55324
Join date : 04/04/2010
Age : 30
Asukoht : Dreamland :)

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeKolm Okt 26, 2011 1:17 am

"Seda küll," ütles Brayden. "Meie oleme ikka need, kes me enne olime."

Edwin silitas Helena juukseid. "Ma armastan sind," ütles ta.

Hayden kallistas Sadiet. "Tahaks sind oma naiseks kutsuda juba," ütles ta.
Tagasi üles Go down
Aphrodite
Äss
Äss
Aphrodite


Postituste arv : 55731
Join date : 03/04/2010
Asukoht : In Your Head

Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitimeKolm Okt 26, 2011 1:34 am

,,Meil on ainult teistsugused ametid ja bändi teevad nüüd meie lapsed," ütles Krys. ,,Aga noh, sind peetakse linna parimaks arstiks ka ja mina arvan ka, et see amet oleks sulle justkui loodud. Sa oled tõesti hea arst."

Helena naeratas ja vaatas Edwinile silma. ,,Mina armastan sind ka," lausus tüdruk.

Sadie pani pea Haydeni õlale. ,,Varsti saad," ütles ta. ,,Kõigest nädal veel."
Tagasi üles Go down
https://kuiigavon.forum.co.ee
Sponsored content





Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keskkool...aastaid hiljem   Keskkool...aastaid hiljem - Page 36 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Keskkool...aastaid hiljem
Tagasi üles 
Lehekülg 36, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Keskkool...aastaid hiljem
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)
» Dark Castle'i keskkool(Rollimäng)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kõike ,) Et siis kui väga igav on :: MULANURK :: ROLLIMÄNGUD-
Hüppa: